נוחי, אני זקוקה לעצתך

דיון מתוך פורום  יחסי הורים ילדים וזוגיות

25/03/2006 | 16:48 | מאת: גילי

יש לי בעיה רצינית. את זוכרת שסיפרתי לך שהגרוש הפסיק לילדים את הטיפול שלאחר מכן חודש?... אז שוב פעם זה חוזר על עצמו, ופסיכולוגית הפעם לא מוכנה בשום אופן לחזור ולטפל בילדים למרות הצו מבית המשפט. ולמרות שפקידת הסעד חייבה אותו לממן לילדים טיפול פרטי, הוא פשוט מושך את העניין, מסנן טלפונים של פקידת הסעד, כשהיא מצליחה בסוף להשיג אותו, הוא טוען שהילדים מתנגדים לטיפול, וזה לא נכון. ועוד סיפורים. בינתיים הילדים ללא טיפול. והבת שלי כבר לא לומדת...יושבת בכיתה בחוסר מעש מוחלט... גם המורה ויועצת בית הספר בדיעה שהילדה במצוקה קשה. ולמרות שהמורה יצרה קשר עם פקידת הסעד כלום לא זז!!! ואני עדיין חלשה מהניתוח, מנסה לעשות הכל למען הילדים. אך נדמה לי שלפקידת סעד נוח במצב הזה...שום יוזמה מצידה...היא מחכה שאני אעשה הכל לבד. מה עושים נוחי? אני תשושה כבר. גילי.

25/03/2006 | 22:15 | מאת: בעל נסיון

גילי, קראת את כל מה שכתבת ואנסה לעזור... ראשית כל את זכאית לטיפול חינם במשרד הבריאות. ושאלה ברשותך.... האם בית המשפט שנתן את הצו הוא בית משפט לחוק נוער או למשפחה ? האם פקידת הסעד היא לסדרי דין או לחוק נוער ? במקרה הזה זה מאוד משנה.

25/03/2006 | 23:43 | מאת: גילי

הטיפול היה אכן במסגרת משרד הבריאות, והפסיכולוגית טענה שבגלל שהוא מסית את הילדים, ומתנגד לטיפול היא חוששת שהטיפול יפגע בילדים ולא יועיל להם. וזה נשמע ממש תמוה, כי היא לא אמורה לקבל את הסכמתו בכלל. הפקידת סעד היא לענייני משפחה, ולא חוק הנוער. מדובר בילדים תמימים, ולא ילדי רחוב. וכל הסיפור מתנהל בבית המשפט לענייני משפחה.

מנהל פורום יחסי הורים ילדים וזוגיות