פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

ניתוח מתיחת בטן מיועד לעצב את הבטן בשלושה מימדים. בניתוח זה מצמידים את השרירים אשר התרחקו זה מזה כתוצאה מהריונות או השמנה, מסירים את עודפי העור בשפולי הבטן, ומעצבים את הטבור באופן אטרקטיבי יותר. בנוסף, לרוב מוסיפים שאיבת שומן על מנת להסיר מצבורי שומן בדופן הבטן או לחטב את המותניים. התוצאה הנה שפור ניכר והצערה של קונטור הבטן, עור מתוח וטבור צעיר. ניתוח מתיחת בטן הופך להיות שכיח יחסית בקרב נשים לאחר לידות, ולמעשה הפעולה השכיחה ביותר בקרב מטופלים לאחר ירידה נכרת במשקל. יחד עם ניתוח זה ניתן לתקן בקעים בדופן הבטן ולצרף ניתוח אסתטי באזור נוסף, כמו שדיים, ירכיים או עכוז. ניתוח שאיבת שומן הנו אחת הפרוצדורות השכיחות ביותר כיום. בניתוח זה מוסנן האזור המיועד לטיפול בתמיסה המכילה נוזל סטרילי, חומר הרדמה מקומי וחומר המכווץ כלי דם ומפחית דמומים. לאחר מכן מוכנס צינור הנקרא קנולה ובו חורים לתוך האזור ובאמצעותו נשאב שומן עודף. לאחר עיצוב האזור, המטופל לובש בגד צמוד למשך כחודש.שאיבת שומן מיועדת למטופלים בעלי משקל גוף תקין או מעט עודף, להם איכות עור טובה ומצבורי שומן ממוקדים. במטופלים כאלו ניתן לקבל את התוצאות הנשאפות עם סיכון מינימאלי. ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. בואו לדבר על זה בפורום מתיחות בטן ושאיבות שומן.
614 הודעות
599 תשובות מומחה

מנהל פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

07/01/2015 | 07:53 | מאת: הלה

שלום רב, אני מועמדת לניתוח הסרת סינר ומתיחת בטן , אני עדיים עם עודף משקך של כ 20 ק"ג ואחרי ירידה של 25, הניתוח הוא עקב דלקות חוזרות ונשנות באזור הסינר. העניין הוא שיש צורך לבצע גם ניתוח שאיבת שומן בירך הפנימית. א. האם ניתן לשלב בניתוח אחד? ב. אם לא איזה ניתוח לעשות קודם, בטן או יריכיים. תודה על תשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, לאור המידע שנתת, הצעתי הנה לדחות את הניתוח עד השלמת הירידה במשקל. ניתן לבצע ניתוחים משולבים, בהתאם לצרכים האסתטיים שלך ונסיון המנתח, וזאת כל עוד מצבך הבריאותי מאפשר זאת.

22/12/2014 | 15:11 | מאת: מיכל

אם הבנתי נכון את תשובתך, הכוונה היא שאך ורק בתקופת ההחלמה עצמה תחושת החיכוך היא לא נוחה וקיימת שפשפת שמכאיבה וגורמת לאי נוחות בהליכה, אך תופעת אי הנוחות וחיכוך של שפשפת נעלמת לחלוטין לאחר מספר השבועות בסיום ההחלמה (אינדיבידואלי לכל אחד ואחד). כשאמרת לגברת על תחושת חיכוך פוחתת או נעלמת, הכוונה היא בעצם למבנה גופה (ללא קשר לאי נוחות בחיכוך) - שבסופו של ההליך יתרחש אחת מהשניים: או שרגליה יתחככו במובן שיהיו צמודות אחת לשנייה (כמו למעשה שיש לרוב הנשים ואפילו רזות, וההליכה תהיה טבעית ונינוחה, כך שאין בשום אופן בחיכוך זה כאב או שפשפת) או שבסופו של ההליך החיכוך ייעלם במובן שבעצם היא "תזכה" לרווח כזה או אחר בין הירכיים. הבנתי נכון את התשובה? אגב התקשרתי למרפאתך לקבוע פגישת ייעוץ נוספת, שבסופה אני מקווה לקבוע סופסוף מועד לניתוח (השם שמופיע כאן אינו שמי האמתי) אך אשמח בינתיים רק למענה קצר של כן או לא אם הבנתי נכון את תשובתך שפירטתי. תודה ונתראה :)

לקריאה נוספת והעמקה

הי מיכל, בדיוק כך.

18/12/2014 | 22:24 | מאת: מיכל

היי לפני כחודש וחצי הייתי אצלך בפגישת ייעוץ לניתוח ירכיים והרמת חזה. המלצת לי על ניתוח ירכיים עם צלקת היורדת עד לאמצע הירך. יש לי 2 חברות שעברו ניתוח זה וסיפרו לי שרק בתקופת ההחלמה הן הלכו כמו אישה לאחר לידה, בפיסוק רחב, וששאלתי אותך הרגעת אותי שאכן תהיה אי נוחות בהליכה כגון חיכוך מפשעות ולאחר תקופת ההחלמה, כל התופעות הללו יחלפו, כך שאין לי ממה לדאוג. ראיתי שמישהי כאן שאלה בפורום על תחושת חיכוך בין הירכיים (כפי שהיה לחברותיי) וענית לה שתחושת החיכוך בין הירכיים באזור המפשעה עם הזמן פוחתת או נעלמת. מה הכוונה פוחתת? מלחיץ משהו, לדעת שתהיה תחושת שפשפת, ולו הקטנה ביותר לאורך כל החיים. אני מבולבלת, כי בייעוץ הסברת לי שחיכוך בין מפשעות והירכיים היא תופעה זמנית בלבד, רק לתקופת ההחלמה ובהמשך נעלמת לגמרי ולא רק פוחתת ואין לי מה לחשוש או לדאוג מתופעה זו כי היא לחלוטין זמנית. דוקטור, אני חולמת לעבור ניתוח ירכיים והתרשמתי ממך רבות בפגישה וברור שאם אבצע את הניתוח אז הוא יבוצע רק אצלך :) האם ניתן לקבוע עמך פגישה נוספת? עד אז אני מקווה שלא הבנתי נכון את תשובתך לגברת. ואני מקווה שאכן כול תופעות ההחלמה הנן זמניות בלבד וחולפות כפי שהסברת לי ושאני יכולה לגשת לניתוח בראש שקט. עד לפגישתנו, אשמח לקבלת תשובה בנושא ששאלתי. שבת שלום

לקריאה נוספת והעמקה

מיכל שלום, בתקופה הראשונה שלאחר הניתוח, האזור המנותח בירכיים העליונות רגיש ונפוח ולכן ההליכה אינה נוחה. כאשר ההחלמה שלמה, כעבור כשבועים-שלושה, ההליכה הנה טבעית ונינוחה. בפורום נשאלה שאלה לגבי תחושת מגע בין הירכיים וזו נקודה המצריכה הבהרה, שכן הנה כללית ולוא דווקא קשורה להחלמה מהניתוח, אלא למבנה הירכיים . ישנן מטופלות שתקבלנה הפרדה מלאה בין צידי הירכיים כתוצאה מהניתוח, ויש שאצלן הירכיים תמשכנה להיות צמודות זו לזו, משום שזהו המבנה שלהן. המענה בפורום אינו מבוסס על בדיקת מטופלים, ולכן התשובות הן מקצועיות אך אינן ספציפיות למטופל כלשהו. הן אמורות להוות קו מנחה בלבד על מנת להעשיר את ידע המטופלים ולכוונם נכונה.

15/12/2014 | 14:05 | מאת: h

שלום רב ,רציתי לשאול האם ישנה אפשרות שבזמן כריתת רחם מבצעים מתיחה יש לי גוש בניתוחים הקיסריים[4}ומוגלובין9.4

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, קיימת אפשרות לשלב מתיחת בטן יחד עם ניתוח כריתת רחם, אולם השלוב הנ"ל מעלה את שעור הסבוכים ומאריך את ההחלמה הניתוחית. כמו כן, כל ניתוח חייב להיות מותאם למצב הבריאותי של המטופל הספציפי. במקרה שלך, את מציינת מצב של אנמיה משמעותית, ייתכן עקב הבעיה ברחם, ואינך מתאימה לניתוח המשולב. אנא פני לרופא המשפחה וגינקולוג המטפל להשלמת ברור וטיפול.

15/12/2014 | 06:29 | מאת: דקלה

בוקר טוב, אני עשרה ימים אחרי ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן. הכל עדיין ממש נפוח . רציתי לדעת תוך כמה זמן רואים תוצאות? מתי הנפיחות יורדת?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דקלה, נפיחות הנה אופיינית במידה מסוימת לאחר כל ניתוח אסתטי. הנפיחות יורדת בהדרגה במהלך החודשים הקרובים ולרוב מקבלים תוצאה יציבה כחצי שנה לאחר הניתוח. בכל מקרה אני ממליצה שתפני לבדיקת המנתח שלך בהקדם על מנת לבדוק שמהלך ההחלמה שלך תקין.

14/12/2014 | 17:22 | מאת: אריקה

תודה על תשובתך. כלומר מתשובתך יש להבין שאם כיום אני כבר 20 ימים לאחר מתיחת הירכיים (300 גר הסרה מירכיי הפנימיות ועוד 1 ק"ג נוסף שאיבה מירכיי הקדמיות הצדיות הפנימיות והברכיים - סה"כ מניתוח זה הסרה ושאיבה 1.300 ק"ג, כאשר משקלי ביום הניתוח 65 ק"ג) - ירכיי יצטמצמו משמעותית בהיקפם? כי כיום 20 ימים לאחר הניתוח הירכיים נראות עבות ועדיין הולכת בפיסוק קטן כי הן מרגישות לי נוגעות מעט אחת בשנייה וגם מעט קשות מבפנים. האם את חושבת שיש סיכוי גבוה לשינוי משמעותי למרות שעברו כבר 20 יום? כמובן, שאשמח לתשובה על פי ניסיונך ממטופלייך (שינוי החל מ - 3 שבועות לאחר ניתוח מול 3 חודשים לאחר ניתוח) ממש תודה לך מראש על תשובתך כי כפי שהזכרתי אז, נותחתי בצפון הארץ ברשת מרפאות מוכרת לניתוחים והסרת שיער, אך קשה לקבל מהם מענה ואני ממש חסרת אונים, לכן ממש אודה לך לקבלת תשובה

אריקה שלום, נפיחות נכרת בהחלט מופיעה כתוצאה משאיבות שומן, במיוחד בהיקף שציינת. תחושת החיכוך בין הירכיים באזור המפשעה הנו אופייני להחלמה לאחר ניתוח ירכיים ועם הזמן פוחתת או נעלמת. אני ממליצה שתגיעי לביקורת של המנתח שלך בהקדם על מנת לאשר שאכן מדובר בהחלמה תקינה.

04/12/2014 | 14:32 | מאת: אריקה

לפני כעשרה ימים נותחתי מתיחת ירכיים בצפון הארץ, אצל אחת מרשתות האסתטיקה הגדולות בארץ. הרופאה הסבירה לי וכך גם נכתב במכתב השחרור כי הסירה מיריכיי הפנימיות סהכ כ - 300 גרם עור עודף ובנוסף שאבה קילו מירכיי הקדמיות צידיות ברכיים - סהכ 1.300 קג מה שמוזר לי הייתכן כי לאחר 1.300 הסרה ושאיבה מאיזור הירכיים, אני מרגישה שהרגליים נראות אותו דבר בהיקף ואף נוגעות אחת בשניה יותר מהתקופה טרם הניתוח (הולכת בפיסוק) הרופאה הסבירה לי האיזור בצקתי כי עברו רק 10 ימים, אולם קשה לקבל מענה ברור מהרשת הזו ד"ר, מניסיונך הרב בתחום, האם למשקל 65 קג הסרה ושאיבה של סהכ 1.300 מהירכיים תיראה לעין בסופו של דבר והירכיים ייראו צרות יותר? (אציין שהן לא מדלדלות כבר, אך נראה כי עוביין אותו עובי וזה מוזר אחרי 300 גר הסרה ועוד קילו שאיבה מגלילי הירך) מתי יתחילו לראות תוצאות ראשוניות בצמצום ההיקף

לקריאה נוספת והעמקה

אריקה שלום ניתוח מתיחת ירכיים בשילוב שאיבת שומן עשוי לתת מענה הולם לשאיפותיך האסתטיות, עם זאת, עליך להמתין לפחות 3 חודשים עד קבלת תוצאה סופית.

04/12/2014 | 07:21 | מאת: ליאת

שלום אני 8 חודשים לאחר ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן. בצידי התפר נותרו לי 2 בליטות של שומן שמאוד נרגשות ונראות לעין . חיכינו שיעבור זמן אך הן עדיין נותרו . בצד שמאל ממש בולט. שהייתי אצל המנתח הוא אמר לי נכון צריך לתקן את זה , לפתוח ולמתוח אותם. מדובר ב2 בליטות באורך של כ 4 ס"מ כל אחת. המנתח אומר שאגיע למרפאה שלו ובחדר טיפולים שלו הוא יפתח ימתח ויתפור אותם. זה נשמע לי מאוד תמוה שתיקון מתיחת בטן מבצעים בחדר טיפולים ולא בחדר ניתוח!!!! שאינו סטרילי ולא עמד בתנאים של חדר ניתוח. כמו כן נראהל י לא הגיוני לפתוח את 2 הצדדים הללו ולתפור מחדש האם כל התפר של הבטן לא יתעוות? נראה לי הגיוני לפתוח הכל למתוח מחדש ולתפור. האם מותר לעבור דבר כזה בחדר טיפולים ולא בחדר ניתוח?????? הרי זו לא אשמתי שאני צריכה לעבור תיקון כזה ..זה הוא שלא מתח ולא תפר כמו שצריך בצדדים. לדעתי הוא מציע לי את התיקון בחדר טיפולים כדי לחסור הרדמה ועלויות בחדר ניתוח שלא אמורים להיות על חשבוני. אודה אם משהו יוכל לעזור לי האם מותר למנתח לתקן מתיחת בטן בצדדים בחדר טיפולים ולא בחדר ניתוח. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

ליאת שלום, את מתארת מצב של עודפי עור צידיים, אשר נותרו בשולי הצלקת הבטנית. במידה ומדובר בעודפי עור קטנים, ניתן לבצע את הפעולה בחדר פעולות, במידה וקיימים התנאים והציוד הדרוש כמקובל. היקף הפעולה וסכויי הצלחתה צריכים להיות מוסברים לך בבהירות טרם הניתוח ולכן אני מציעה שתפגשי עם המנתח בצורה מסודרת, בדיוק כפי שנפגשת בהכנה לניתוח הראשון. תשאלי את השאלות אשר מטרידות אותך ותקבלי מענה מעמיק. בהצלחה!

02/12/2014 | 23:31 | מאת: shira

שלום, האם לאחר ניתוח הרמת חזה ישנה פגיעה ביכולת ההנקה? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שירה שלום, לאחר ניתוח הרמת חזה צפויה לרוב להיות פגיעה ביכולת ההנקה.

21/11/2014 | 23:12 | מאת: ורד

שלום, אני משורוולת . השלתי משקל רב ועברתי מתיחת בטן. חלום חיי לעבור גם ניתוח מתיחת גב וירכיים (משולב או נפרד) ומאוד חוששת מהחלמה. שוחחתי עם בחורה שממש הפחידה אותי שהחלמה ממתיחת ירכיים היא סיוט גדול יותר ממתיחת בטן והכניסה אותי לפחדים. דוקטור האם למטופלייך באמת היה קשה יותר בהחלמה מירכיים וגב מאשר החלמה מבטן. אני רגישה מאוד לכאב ואדם חרדתי.

לקריאה נוספת והעמקה

ורד שלום, ההחלמה מניתוח מתיחת בטן, כמו גם ניתוח מתיחת ירכיים פנימיות, הנה אישית ושונה בין אדם לאדם. אין ספק שרגישות לכאב וחרדה עלולות להאריך את תהליכי ההחלמה מניתוחים שונים. קיימים מספר סוגי ניתוחי ירכיים פנימיות, ולכל סוג משך החלמה אחר, כך שקשה להכליל. ההחלמה מניתוח ירכיים פנימיות גדול הנה דומה למתיחת בטן במידה והמהלך תקין. הפרעות בריפוי עלולות להאריך את ההחלמה.ניתוח מתיחת גב לעיתים קרובות מבוצע בשלוב עם ניתוחים אחרים ונחשב לקל יחסית מבחינת החלמה.

19/11/2014 | 13:02 | מאת: אם מותר אז נשאר בשם בדוי

שלום, אני בת 16 ואני מעוניינת לעשות הגדלת חזה יש לי פנים יפות מאוד וגם גוף טוב ואני לא אומרת את זה משחצנות החזה שלי מאוד קטן אפילו מאוד מאוד מה שגברים מכנים "פלטה" הבנתי שהוא עוד יכול לגדול אבל לא נראה לי שהחזה שלי עוד יגדל משמעותית. רציתי לדעת אם בכלל עושים ניתוחים בגיל הזה מבחינה רפואית ואם כן אז מה ההמלצה לגבי זה ? <a>+</a> הבטחון העצמי שלי ברצפה למרות שאני משדרת אחרת ולמרות שכולם אומרים שאני הכי יפה בשכבה וגם בשכונה. מחכה לתשובה בקוצר רוח, תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אני ממליצה שתתיעצי עם אדם הקרוב לך על מנת לחזק את הבטחון העצמי שלך ביכולתך ובכישורייך, להם אין קשר לגודל החזה. סביב גיל 18 תוכלי לעבור ניתוח הגדלת חזה.

17/11/2014 | 13:41 | מאת: גל

כבר שנה וחצי חלפה לאחר שעברתי מתיחת בטן והסרת עודפי עור בגיל54. מאז הניתוח אין לי תחושה במרכז הבטן ומסביב לאזור הטבור. הדבר מאד לא נעים לי ומפריע. האם מצב זה מסוכן מבחינה רפואית? מה עלי לעשות? האם יש עדיין סיכוי לשינוי? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

גל שלום, המצב אינו מסוכן מבחינה רפואית, אך חשוב שתהיי מודעת שהתחושה שם ירודה. הסכוי לשינוי נוסף קטן ככל שחולף הזמן.

16/11/2014 | 12:55 | מאת: אורפז

כוונתי היא - אדם שהסיר משקל רב ומגיע להתייעצות איתך למשל ומקבל ניתוחים מומלצים - מתיחת זרועות ומתיחת ירכיים פנימיות (אלו ממש מציקים לי) . האם בניתוח הזה מתבצעת גם שאיבת שומן 360 היקפית סביב האיבר בו מתבצעת המתיחה - כגון מתיחת ירכיים פנימיות (נתקלתי רבות במושג 360 בפורומים של מקוצרי קיבה, כולל בפורום שלך) סביב הזרוע וסביב הירך והאם המחיר שניתן למתיחת ירכיים פנימיות ומתיחת זרועות כבר כולל בתוכו את השאיבה?

לקריאה נוספת והעמקה

הי אורפז, השאיבה מתבצעת על פי ההיקף הרצוי במטופל הספציפי. במידה ומתבצעת שאיבת שומן, היא חלק בלתי נפרד מהניתוח, ללא קשר להיקפה.

16/11/2014 | 12:48 | מאת: אורפז

שבוע טוב. ירדתי 36 קילוגרמים ואני בעניין של ניתוח להסרת עודפי עור מהזרועות, מתיחת ירכיים פנימיות, ומתיחת בטן נפגשתי עם מספר רופאים בתחום, אך שמעתי בפורומים השונים ביקורות מעולות עלייך ואף קבעתי איתך פגישת ייעוץ. האם בכל הניתוחים הללו, בין אם ניתוח מתיחת זרועות או בין אם ניתוח מתיחת ירכיים פנימיות וכד', האם שמקבלים הצעות מחיר מרופאים (למשל ממך) האם כשרופא מבצע מתיחת הזרועות או מתיחת הירכיים פנימיות הוא גם מבצע שאיבת שומן סביב כל אותו איבר, למשל שאיבת שומן היקפית מהירך (בניתוח מתיחת ירכיים פנימיות) והמחיר כבר מגולם ? נתראה בפגישת ייעוץ, אך תודה מראש לתשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

אורפז שלום, שאיבת שומן הנה חלק בלתי נפרד מהניתוחים שאנו מבצעים. העלות שלה מגולמת בתוך הפעולה הניתוחית באזור ספציפי. ההחלטה על היקף השאיבה הנה של המנתח, ומבוססת על כמות השומן העודף באזור המטופל.

14/11/2014 | 23:52 | מאת: טובה

היי דוקטור. תודה על המענה המהיר אך לא מובן לי מתשובתך אלי ולבחורה הקודמת ששאלה כאן. אם אכן ניתוח מתיחת הירכיים משלב שאיבת שומן (אני מניחה ששאיבת השומן היא גם מהירך הקדמי והצידי ולא רק מהפנימי) ומסיר את עודפי העור עם צלקת עד אמצע הירך - צלקת L, הרי שגם נשאב שומן 360 מהירכיים וגם מוסר עודפי עור, אז איך אין שינוי במידת מכנס? אז כל ההחלמה והסבל היא לחינם? :( כי כל הכתבות באינטרנט מתארות שבניתוח מתיחת הירכיים התוצאה היא היקף ירכיים מצומצם באופן משמעותי שבת שלום

לקריאה נוספת והעמקה

טובה שלום, יש להבדיל בין סוגי הניתוחים השונים, בין ניתוח מתיחת ירך צידית לבין מתיחת ירך פנימית ומה היקף השאיבות. בעת בדיקתך אוכל להעריך מהו הניתוח לו את זקוקה ומה מידת השינוי שתשיגי.

13/11/2014 | 10:00 | מאת: טובה

בוקר טוב, להפתעתי נכנסתי לפורום שלך לשאול מספר שאלות על מתיחת ירכיים וראיתי שמישהי כאן כבר הקדימה אותי בשאלות שגם לי יתנו מענה הולם :) ארצה רק להחכים גם: 1. האם ניתוח מתיחת ירכיים לאחר ירידה במשקל משלבת בתוכה לרוב גם שאיבת שומן? 2. באינטרנט רשום שהניתוח עם צלקת L מתבצע בהרדמה איזורית או כללית. באיזו הרדמה בד"כ משתמשים המנתחים ואת עצמך במתיחת ירכיים עם צלקת עד אמצע הירך? יום נפלא

לקריאה נוספת והעמקה

טובה שלום, אכן, מתיחת ירכיים פנימיות משלבת לרוב שאיבת שומן. כאמור, קיימים מספר סוגים של ניתוחי מתיחת ירך פנימית, כאשר אופי הניתוח וקצב ההחלמה שונים זה מזה. אנו משתמשים בהרדמה כללית אשר מאפשרת לבצע את הניתוח ללא כאבים וביעילות. שבת שלום (:

12/11/2014 | 16:55 | מאת: אילנה

דוקטור שלום, שאלה נוספת אני מאמינה שאקבע פגישת ייעוץ, אך פשוט חשוב לי לקבל את המידע בטרם אקבע פגישה מאחר ואני בחורה מאוד חרדתית. כאמור, עברתי מתיחת בטן והכאב היה רק אם הזדקפתי השאלה היא, מתי מופיע הכאב במתיחת היריכיים, כשהולכים יושבים או ישנים? אני ממש מודאגת מהכאב שיהיה כואב בהרבה מאיזור הבטן

לקריאה נוספת והעמקה

אילנה, דרגת הכאב בניתוח שציינת נמוכה לרוב מניתוח מתיחת בטן. אי הנוחות הנה בעיקר בהליכה.

12/11/2014 | 13:46 | מאת: אילנה

שלום השלתי ממשקלי 48 ק"ג ועברתי מתיחת בטן. ההחלמה הייתה די קלה שוקלת לעבור מתיחת ירכיים כי יש לי מעט עור עודף בפנים הירכיים קראתי ושמעתי מהרבה בנות שעברו ניתוח זה שסה"כ היירדה ממנו היא לכל היותר 1 ק"ג האם ניתוח זה וירידה כה קטנה ממנו אומנם מורידה בהיקף הירכיים ומידת מכנס ? שאלה נוספת הגיוני שמניתוח מתיחת ירכיים עם צלקת עד אמצע הירך, מטופלים ישוחררו הביתה עוד באותו יום? פונה אלייך לאחר ששמעתי בנות מניתוח זה וממש מבולבלת אשמח לתשובתך לאור הניסיון הגדול שלך כי אין לי הרבה עור עודף ואם ארד רק קילו אחד מהניתוח אז לא נשמע הגיוני שארד במידת מכנס ואף נשמע מלחיץ להשתחרר הביתה אותו יום

לקריאה נוספת והעמקה

אילנה שלום, אכן קיימים סוגי ניתוחים שונים לצורך עיצוב הירכיים הפנימיות. במידה ואכן הניתוח שתארת הנו הפתרון לבעייתך, מדובר בניתוח פשוט יחסית שאורכו כשעה, מבוצע בהרדמה כללית וניתן להשתחרר לאחריו הביתה. מטרת הניתוח לעצב את הירך הפנימית, ואינו משפיע על משקל הגוף ולרוב גם לא על מידת המכנס. בהצלחה!

06/10/2014 | 17:41 | מאת: שלי

לפני כשבוע עברתי ניתוח הקטנת חזה ושאיבת שומן הניתוח היה קשה וכעת בטני העליונה נפוחה ובולטת אני מתביישת מהמראה ושאלתי מהו פרק הזמן שמומלץ לחכות על מנת לעבור ניתוח למתיחת בטן ושאיבת שומן.

לקריאה נוספת והעמקה

הי שלי, התופעה שציינת הנה מאוד מוכרת, בנשים בעלות מבנה גוף מלא, אשר עוברות ניתוח הקטנת חזה ללא טיפול בבטנן. במידה ואת אכן יכולה לעבור ניתוח מתיחת בטן ומתאימה לכך אסתטית, תוכלי לבצע ניתוח זה בהמשך, החל מעוד כחודשיים, בתום ההחלמה מניתוח החזה.

03/10/2014 | 18:09 | מאת: מרינה

יש לבעלי חשד לכתם מסרטן על היד. זהו כתם שגדל והגיע ל 9 מ"מ, מגרד ושינה צבע. ברצוננו להיפטר ממנו. כמה זה עולה? תודה רבה.

מרינה שלום, אני מציעה שתפנו בהקדם האפשרי לכירורג פלסטי בקופת החולים לצורך לקיחת ביופסיה אבחנתית. היקף הטיפול הניתוחי ייקבע על פי תוצאות הביופסיה.

04/10/2014 | 11:59 | מאת: מרינה

תודה רבה, ד"ר פרידמן. בדיוק אנחנו מחפשים כירורג דחוף. בגלל זה פניתי אלייך. האם את מבצעת ניתוחים מסוג זה? אם לא, איך נדע איזה כירורג פלסטי מתמצא בבעיה זו?

02/10/2014 | 09:35 | מאת: עדי

הי, האם אחרי המסת שומן בשטית הבודי טייט ניתן להכנס להריון?

לקריאה נוספת והעמקה

עדי שלום אין מניעה להכנס להריון לאחר שאיבת שומן.

לקריאה נוספת והעמקה

הי נועה, ניתן לבצע ניתוח מתיחת בטן בהרדמה אפידורלית אולם לכל סוג הרדמה יתרונות וחסרונות וכיום הדעה הרווחת בקרב המרדימים הנה שעדיפה ובטוחה יותר הגישה המקובלת בהרדמה כללית.

18/09/2014 | 12:25 | מאת: גילה

היי, עשיתי ניתוח שאיבת שומן לפני כמעט שנה ןלפני כחודשייםם עשיתי ניתוח תיקון שמשלב את מכשיר הוייזר...עברו כמעט חודשיים וחצי מהניתוח ועדיין כל האזור שחור וקשה ,אמנם פחות אבל עדיין, האם זה משהו שבדר"כ רואים אצל בחורות צעירות? כמה זמן זה יכול לקחת ?

לקריאה נוספת והעמקה

גילה שלום, באופן נורמאלי אזורי שאיבת שומן צוברים קצת נוזלים לאחר הפעולה, והתוצאה הסופית מתקבלת לכן תוך כ 6 חודשים. פגמנטציה קלה גם עשויה להתקבע בעור למשך מספר חודשים, במיוחד באזורים בהם היו שטפי דם. עם זאת, אני ממליצה שתפני לבקורת אצל המנתח שלך.החלמה מהירה!

16/09/2014 | 11:46 | מאת: גל

שלום האם המסת שומן ללא ניתוח אפשרית למצבור שומן של כ 2.5 ליטר באיזור הבטן והמותניים? אם כן איזה טיפול עדיף : זריקות,גלי רדיו..? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

גל שלום, הטיפול המתאים לעיצוב הבטן והמתנים הנו באמצעות שאיבת שומן. קיימים מכשירים שונים לשאיבת שומן, המבוססים על טכנולוגיות מגוונות. ההחלטה על סוג המכשיר צריכה להתבצע ע"י המנתח הפלסטי, בשתוף עם המטופל. --

15/09/2014 | 09:46 | מאת: עדן

ד"ר טלי שלום! שמי עדן, בת 21, כשנה ותשעה חודשים לאחר ניתוח מעקף קיבה. גובה 1.61 מ', משקל התחלתי 120 קילו וכיום 60 קילו. בעקבות הירידה אני סובלת מעודפי עור באזור הבטן והטבור, ירכיים, מותניים וזרועות. ניגשתי לוועדה של מכבי, למרות שבמכתב התשובה הם מציינים כי אכן ישנם עודפי עור, הם מגדירים אותם כבעיה אסתטית ולא ניתן לי אישור למימון הניתוח על חשבון הקופה. אציין שבוועדה מסרתי מכתב אישי המציין את מצוקתי הנפשית בנושא זה כבחורה בת 21 עם עודפי עור רבים, אך כנראה שזה לא ממש ריגש אותם. מה אפשר לעשות? אשמח לעזרתך. תודה ויום טוב

לקריאה נוספת והעמקה

עדן שלום, ניתוח להסרת עודפי עור יהיה מוכר ע"י הקופה במידה ותגרם בעיה רפואית עקב עודף העור. הבעיה השכיחה ביותר הקשורה לעודפי עור הנה דלקות תחת קפלי העור, למשל תחת הסינר הבטני, עקב הלחות במקום. אני מציעה שתפני לרופא עור על מנת שיתרשם במידה וקיימת עדות לדלקת. בהצלחה!

02/09/2014 | 10:36 | מאת: שר

היי, לפני חודש עברתי שאיבת שומן בבטן. הבטן קשה (בעיקר ברצועה קווית שנוצרה מעל הטבור), ללא מגע חלק, כשעוברים עם היד מרגישים גבשושיות וישנה בצקת. אני כל כך רוצה כבר לחשוף אותה, סגרתי חופשה לעוד 10 ימים וחוששת שלא אוכל ללבוש בגד ים. האם זה תקין? מה ניתן לעשות לזירוז החלמת הבצקת?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, תוצאה סופית פחות או יותר משאיבת שומן תקבלי סביב חצי שנה לניתוח. בשלב זה בתהליך ההחלמה ניתן לבצע מסאזים אפילו באופן עצמוני, לאזורי השאיבה ובכך לזרז את ירידת הבצקות והגושים.

28/08/2014 | 21:15 | מאת: דניאלה

שלום, אני מאוד מעוניינת בהליך בודי טייט, אני רוצה לשאוב שומן בטני שאני לא מליחה להוריד בשום דרך אחרת ומעדיפה לא להיכנס לניתוח ממש. איך לבחור מומחה? איזה סיכונים יש? האם הטיפול מוכר מספיק? תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

דניאלה שלום, את מעוניינת בשאיבת שומן מדופן הבטן. במידה ואכן הנך מתאימה לטיפול זה להלן המידע הבסיסי שאת ציכה לדעת בדרך לבחירת המנתח: מדובר בניתוח לכל דבר עם פוטנציאל סכונים כמו כל ניתוח אחר. ניתוח זה נקרא זעיר פולשני שכן מערב חתכים קטנים. קיימים מכשירים שונים בהם נעזרים המנתחים הפלסטים בשאיבה, על פי נסיונם והעדפתם המקצועית, ובחירת המנתח צריכה להעשות על סמך התרשמותך מהכשרתו ומנסיונו. אם תרצי את מוזמנת להגיע ליעוץ במרפאתי . לקביעת תור להלן מס הטלפון, 03-6045777, בהצלחה!

13/08/2014 | 11:02 | מאת: חן

תודה רבה על המענה המהיר לשאלתי, אך התכוונתי באופן כללי על שינה עם חזייה/גוזיה. עבר חודש מאז ניתוח הרמת החזה. האם מכאן ואילך כל הזמן יהיה צריך לישון בלילות עם תומך לחזה או שמא אי לבישת חזיה/גוזיה במהלך הלילה תזרז "נפילת" חזה? (ככל הידוע לי, נדירות הבנות שישנות בלילה עם חזיה)

חודש מהניתוח אין צורך לשון עם תמיכה לחזה לדעתי.

12/08/2014 | 14:05 | מאת: דנית

צהריים טובים, אני קוראת הרבה בפורום שלך ולאחרונה שמתי לב ששאלו אותך על פעילות גופנית והחזה. עברתי לפני 3 חודשים הרמת חזה לאחר שהשלתי 38 ק"ג אני עדיין מעט מלאה ומעוניינת להשיל עוד 5 ק"ג ואני עוסקת הרבה בפעילות אירובית ותזונה נבונה אני מעוניינת להשיל כ - 5 ק"ג נוספים. האם העיסוק האירובי שלי והתכנון להוריד עוד כ - 5 ק"ג יפילו או יגרמו לצניחת החזה שלי הרי לא פעם ענית כי מניסיונך לאחר ניתוחים אז פציינטים מורידים מהמשקל ועושים ספורט כמה ניתן להוריד במשקל לאחר ניתוח הרמת חזה בלא חשש לצניחתו ומה המינון השבועי פעילות האירובי המומלץ?

לקריאה נוספת והעמקה

דנית שלום, אני ממליצה לשמור על משקל גוף יציב לאחר ניתוחים, במיוחד ניתוחי הרמת או הקטנת חזה. אני מניחה שכל מטופלת עשויה להיות מושפעת בצורה שונה מירידה קלה במשקל ולכן אין מספר קונקרטי הנכון עבור כולן. באשר לפעילות גופנית, זו תמיד מומלצת, במינון של בין 3 או 4 לשבוע במצב אופטימלי. הבעיתיות בהשפעה של פעילות גופנית על החזה מתיחסת בעיקר לקפיצות, ולכן מומלץ ללבןש חזיות תומכות בעת פעילות ארובית.

11/08/2014 | 10:02 | מאת: נאווה

שלום בת 36 עברתי לפני חצי שנה ניתוח מתיחת בטן ואני מתעניינת במתיחת ועיצוב יריכיים/שוקיים ושמעתי עלייך רבות. ירדתי 60 ק"ג ומאחר ועברתי כבר ניתוח אחד אני מעוניינת לעבור עוד ניתוח אחד אחרון בלבד ולא יותר אני מעוניינת במתיחת ועיצוב היריכיים והשוקיים. הבעיה היא שביתר הגוף נותרו לי עודפי שומן מעטים שאני מעוניינת לשאוב אותם, כגון הזרועות (נמנעת ממתיחת זרועות עקב הצלקת, אך מעוניינת משאיבת שומן בחלק החיצוני של הזרועות העליונות - שם השומן לא יורד) (אני מסתפקת במתיחת הבטן והרמת חזה שכבר עברתי וכאמור ניתוח יריכיים עתידי כי אני מצטלקת גרוע ולכן רוצה מיעוט של צלקות) השאלה היא - האם ניתן לשלב עם ניתוח מתיחת ועיצוב היריכיים/שוקיים - שאיבות שומן ממקדים שונים בגוף בו זמנית (חלק חיצוני של זרועות, גב עליון/תחתון ועוד טיפה מהבטן התחתונה שלמרות המתיחה נותרה כרס זעירה) פשוט אלו איזורים שהשומן בהם עקשן ורק מעוניינת לעדן אותם ולא למתוח ולא מצליחה להוריד מעבר ל 60 שכבר ירדתי. סליחה על אורך השאלה ואני ממש מקווה שזה אפשרי לשלב עם מתיחת היריכיים שאיבות שומן מכמה מוקדים כי גם הבנתי שעל פניו שאיבה היא יחסית הליך פשוט :))) כי באמת שאני לא מסוגלת לעבור יותר מעוד ניתוח אז מקווה שתשובתך תעודד אותי ותיתן תקווה כי העניין הזה ממש מעסיק ומלחיץ אותי..

לקריאה נוספת והעמקה

נאוה שלום, ניתן לשלב בין מתיחת ירכיים פנימיות לשאיבות שומן באזורים שונים בגוף. את יכולה להגיע ליעוץ ,בטלפון 03-6045777, בהצלחה!

11/08/2014 | 08:27 | מאת: חן

דוקטור פרידמן: לפני חודש עברתי ניתוח הרמת חזה ואני עדיין ישנה עם החזייה. מתי בלילות מתייתר הצורך בחזייה ולמנוע את אי הנוחות. יש הגורסים שחזיה במהלך השינה מעכבת צניחתו אך הרופא הסביר לי כי זה מיתוס ואין בעיה עם 10 שעות של שעות הערב המאוחרות והלילה ללא חזיה. מהי חוו"ד שלך. קשה 24 שעות ביממה להיות עם חזיה אך לא רוצה שתיהרס התוצאה והחזה יצנח

לקריאה נוספת והעמקה

הי חן, כעבור שבוע אני ממליצה למטופלות שלי לעבור לשינה עם גוזיה במידה והחזיה אינה נוחה להן.

10/08/2014 | 10:57 | מאת: נירה

שלום בהמשך לשאלתי הקודמת עשיתי הרמת חזה והחזה מורם יפה - מאחר ואני רוצה לחטב את הבטן, אני צריכה לשלב תזונה נכונה + פעילות גופנית אירובית וכמובן תרגילי בטן ובכלל בכל דף אינטרנט של מנתחים פלסטיים רשום שכדי לשמור על התוצאות ואף להעצימם רצוי לשמור על תזונה + פעילות האם שעת אימון אירובי 3 פעמים בשבוע (סה"כ 3 שעות בשבוע) כגון זומבה, ספינינג, הליכה או ריצה לא יגרום לחזה ליפול או להתחיל לצנוח.?

לקריאה נוספת והעמקה

הי נירה ,צריך להבין שגם ללא פעילות גופנית החזה יצנח בקצב כזה או אחר. לפיכך, החשש מצניחה לא צריך למנוע ממך פעילות גופנית ולכן מומלץ להעזר בחזיות תומכות בעת הפעילות.

10/08/2014 | 10:17 | מאת: נירה

שלום ושבוע טוב. לפני חודש וחצי עברתי ניתוח מתיחת בטן והרמת חזה (לאחר קיצור קיבה והשלתי מעל 50 ק"ג) - על פניו תוצאות מושלמות לרבות צלקות כשאני מביטה במראה אין ספק שהבטן נראית ישרה וכמעט פלטה וגם מהפרופיל (למעט כרסונת קטנה בצקתית), צלקת מושלמת אך מה שמפריע לי זה כשאני מביטה מלמעלה על הבטן שלי וכאילו רואה בטן גדולה - מה שיותר מפריע לי זה שאם אני מתכופפת לכיוון הרצפה ומרפה את הבטן אז נראה מעין חור באמצע הבטן עליונה וכאילו הבטן רפויה - למה זה כך? שוב חשוב לציין שאם מביטה במראה הבטן נראית ישרה מקדימה ומהפרופיל, אך מה זה הבור הקטן באמצע הבטן העליונה כשמתכופפת וגם מבאס שכשיושבת שרואים כפל. האם זה נורמלי??? אני ממש ממש בדכאון מכך כי במקום להנות מהתוצאה (שעל פניו יש ממה להנות) מפריע לי עניין הבור הקטן הזה ואגב, 6 שבועות אחרי מותר כבר להתחיל כפיפות בטן

לקריאה נוספת והעמקה

הי נירה מציעה שתפני לבדיקת המנתח. החלמה מהירה

22/05/2016 | 21:18 | מאת: קרין

אשמח לשמוע היכן עשית את הניתוח ואצל מי ומה המלצתך בנושא

02/08/2014 | 11:29 | מאת: מאי

מהו ההיקף הנהוג בשאיבה גדולה? 3-4 ליטר? אני מכירה מישהי שעברה שאיבה בהיקף של 3 ליטר אשר מוקדו בשני אזורים, והיום כשרואים אותה לא חשים בכלל בהבדל. גם היא אינה חשה בשינוי משמעותי שהיה שווה לעבור את התהליך בגללו. היא ציינה שחשוב לי להבין ש 3 ליטר אינם שווים ל 3 ק"ג, שכן השאיבה כוללת דם ונוזלים, האם זה נכון? האם אני יכולה להסיק מכך כי לא ניתן להגיע לשינוי משמעותי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מאי כדי להשיג שינוי בולט באמצעות שאיבת שומן חשוב לזהות קודם לטיפול מי באמת ירוויח מהשאיבה ולהבהיר לו באיזו מידה. צריך להבין ששאיבה אינה תחליף לדיאטה ושאיבה במצב של השמנה - סביר שתגרום לאכזבה במידה ואין מדובר באזור ספציפי וממוקד העובר טיפול.

30/07/2014 | 15:01 | מאת: אור

דר' פרידמן שלום אני בת 50, רזה - 48 ק"ג, עברתי שני ניתןחים קיסריים. יש לי הצטברות של שומן ביטני, בעיקר בטן עליונה, שאני לא מצליחה להיפטר ממנו. כמובן שדיאטה לא באה בחשבון בגלל משקלי. אני אוכלת בריא בד"כ ועושה ספורט כמעט כל יום. מצבור השומן בבטן מעיק , מטריד ולא בריא. מה עושים? תודה אור

לקריאה נוספת והעמקה

אר שלום, אני חושבת שכדאי לבדוק אותך כדי להתרשם האם הבעיה האמיתית הנה הצטברות שומן או אולי עודפי עור או דיאסטזיס שרירי.

27/07/2014 | 20:07 | מאת: מאי

האם בשאיבת שומן מהבטן שואבים מכל האזור, או שיש הפרדה בין בטן עליונה לתחתונה? אני יודעת שלא ניתן לקבל הצעת מחיר בפורום, אך ברצוני לדעת מה טווח המחירים. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

מאי שלום, מטרת השאיבה הנה לשפר את קונטור דופן הבטן. לכן בבדיקה אנו מעריכים מהם האזורים הרלוונטים ומטפלים בהם על פי שאיפות המטופל. לפיכך, ניתן לעצב את כל שטח דופן הבטן ואף אזורים נוספים בו זמנית. כדי לברר עלויות אני מציעה שתתקשרי למרפאה 03-6045777.

22/07/2014 | 16:18 | מאת: נויה

שלום דוקטור, אני שוקלת לעבור ניתוח מאמי מייקאובר או ניתוח הרמת חזה בלבד. מכיוון שיש לי ילדים קטנים בבית זמן ההחלמה הוא שיקול קריטי ולכן אשמח לדעת מהו זמן ההחלמה הממוצע עד שאוכל לקום מהמיטה ולטפל בתינוק שלי (בן חצי שנה)? האם יש הבדל בזמן ההחלמה בין שתי החלופות? תודה רבה על תשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

הי נויה, שאלתך מתמקדת באפשרות לשלב בין ניתוח הרמת חזה ומתיחת בטן. משך ההחלמה מניתוח משולב ארוך יותר מניתוח בחזה בלבד. לאחר ניתוח הרמת חזה המגבלה קצרה יותר וניתן לשוב לעבודה משרדית בין ימים ספורים לשבוע מהניתוח. לאחר הניתוח המשולב תזדקקי לכשבועים עד חזרה לעבודה. לאחר שני הניתוחים חשוב להתמיד בניידות, לקום ולהסתובב, כך שהמגבלה העקרית בטיפול הפיזי במשפחה אורכת כשבוע-עשרה ימים בערך לאחר מתיחת בטן וימים ספורים בלבד לאחר ניתוח חזה. עם זאת, לאחר ניתוח מתיחת בטן אני ממליצה להמנע מהרמת משקל כחודש, למרות שאין מניעה להחזיק את הילד כשאת ישובה, לאחר שמסייעים לך להוציאו מהמיטה.

שלום רב, אני יודעת שחוסר תחושה אחרי מתיחת באן היא תופעה ידועה. יש לי מתחת לטבור חוסר תחושה. אני 4 ח' אחרי ניתוח. תוך כמה זמן זה אמור לחזור? ואחרי כמה זמן שעובר ניתן לומר שהתחושה כבר לא תחזור? תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

יעל שלום, תופעת חוסר התחושה תחת הטבור שכיחה מאוד ברמות שונות לאחר ניתוח מתיחת בטן. התחושה לרוב חוזרת באופן הדרגתי כאשר בקו שתחת הטבור לרוב חוזרת אחרונה. התהליך ארוך ויכול לאורך שנה ויותר

21/07/2014 | 08:21 | מאת: מור

דוקטור בוקר טוב. לפני ארבעה שבועות עברתי ניתוח הרמת חזה. בימים הראשונים החזה היה נראה ממש באותו גודל ומושלם כאילו עברתי הגדלה (עברתי רק הרמה) ובשבועות הראשונים לא שמתי לב למשהו מיוחד. החזה היה ממש פיקס. לפתע אתמול כשאוטוטו אני קרבה ל 4 שבועות מיום הניתוח, שמתי לב שהחזה השמאלי "התכווץ" כך שנהיה הבדל משמעותי בין חזה ימין שנראה פתאום גדול וחזה שמאל קטן. זה מוזר כי החזה היה בדיוק אותו גודל וסימטרי הן בים לאחר הניתוח והן בשבועיים הראשונים. למה לצפות דוקטור? האם יתכן שתחילה החזה ייראה סימטרי ופתאום הבדל? לא בא לי לעבור ניתוח תיקון ואת כל הפרוצדורה מחדש. לאחר הניתוח החזה היה מושלם.

לקריאה נוספת והעמקה

מור שלום, התופעה שציינת מוכרת ושכיחה. לרוב תוך מספר חודשים חוזרת הסמטריה שהושגה בניתוח. מציעה שתתמידי במעקב אצל המנתח.

20/07/2014 | 15:08 | מאת: ליליאנה

הי ד"ר, לפני כארבעה שבועות נותחתי מתיחת בטן (לאחר מינוס 50 קג ) המתיחה כללה גם שאיבת שומן - נקראת מתיחת בטן רחבה. אציין שהצלקת דקה והכול נראה יחסית סימטרי (בוצע ע"י מנתח רב מוניטין) הבעיה: בבטן התחתונה יש לי מעין בליטה (צד ימין של הבטן התחתונה פחות בולטת ואילו צד שמאל של הבטן התחתונה מעט עם כרס) אני ממש מפחדת שזוהי התוצאה הסופית. כשאני נוגעת בבטן היא מרגישה רכה אך גם קצת נוקשה מבפנים. האם זוהי נפיחות? עברו 4 שבועות אז מדוע הבטן התחתונה שלי עם כרס קטנה? אני ממש לחוצה (שוב אציין כי צד ימין התחתון פחות בולטת ואילו צד שמאל של הבטן התחתונה מעט בולט יותר ולכן אני אוהבת יותר את הפרופיל של צד ימין) אני ממש מקווה שאני מודאגת לשווא :(

לקריאה נוספת והעמקה

הי ליליאנה, לעיתים קרובות מתפתחת אסמטריה בדופן הבטן בתקופת ההחלמה המוקדמת הנובעת מבצקות או הצטברות נוזלים. מציעה שתפני לבדיקת המנתח שכן הצטברות נוזלים ניתן לנקז וכך לזרז הרפוי.

20/07/2014 | 12:12 | מאת: מאי

היי, אני רווקה בת 29, מעוניינת לבצע שאיבת שומן מהבטן והמותניים. האם אתה ממליץ למישהי שעדיין לא ילדה? האם התוצאות יישמרו לאחר הריונות?

לקריאה נוספת והעמקה

מאי שלום, במידה וקיימים מצבורי שומן לא פרופורציונאלים ואיכות עורך תקינה, נוכל לשקול בצוע שאיבת שומן. כאשר משקל הגוף נותר יציב, התוצאות עשויות להשמר שנים רבות. הריונות, ושינויי המשקל הנלווים אליהם משפיעים על אזורים רבים בגוף ובהם הבטן וצידי האגן וסביר שתווצרנה שם בעיות אסתטיות נוספות לאחר הלידות, כמו עור עודף. ההחלטה על בצוע השאיבה תלויה בין השאר במידת הצורך שלך בטיפול בבעיה שציינת, תוך הבנה שאזורים אלו ישתנו עקב הריונות.

20/07/2014 | 09:04 | מאת: לי

אני צריכה שאיבת שומן קלה בירכיים חיצוני ופנימי, עד 4000 שח. קיים ? באיזו מרפאה ניתן? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

לי שלום, טווח המחירים של שאיבת שומן גבוה יותר ממה שציינת, בעיקר בשל עלויות חדר הניתוח.

19/07/2014 | 13:44 | מאת: מאיר

ד"ר טלי שלום רב, אני יודע שאתם לא מדברים על מחירים, אבל אם אפשר לפחות לקבל טווח מחירים של ניתוח בוד ליפט, רזיתי מעל 100 ק"ג, לתשובתך אודה מאוד, מאיר

הי מאיר, לקבלת מידע זה אבקש שתתקשר למרפאתי 03-6045777. חשוב לדעת שמדובר בטווח מחירים התלוי במורכבות הניתוח ואורכו הצפוי.

17/07/2014 | 09:15 | מאת: ליטל

שלום, לפני שלושה שבועות עברתי ניתוח הרמת חזה. חלק מהאיזור קו התפר עם מוגלה ויש מעין חור קטנטן מהמרפאה הומלץ לי על שימוש בסילבר סל ולשים רק על החור ולא על ההפרשות עצמן מאידך ראיתי באינטרנט שהסילברסל מיועד לספוח גם הפרשות מניסיונך, האם ניתן לשים את חבישת הסילברסל גם על איזור מפריש ? האם הוא מייבש גם מוגלה?? כי אם כבר יש לי מספיק חבישות של הסילברסל עדיף לי לטפל גם במוגלה - אז כדאי לשים חבישה גם מעל ההפרשות? (משחת בקטרובן לא הכי מועילה) תודה

לקריאה נוספת והעמקה

ליטל שלום,פתיחות בקו החתך התחתון מאוs שכיחות לאחר ניתוח זה והטיפול בהם הנו באמצעות חבישות מקומיות, כמו הרטבות סליין, פולידין או חבישת סילברסל. את הסילברסל יש לחתוך בגודל הפתח ולהצמידו. במידה ויש בפצע רקמה לא בריאה מומלץ לנקותה. ממליצה שתפני לבדיקה חוזרת ע"י המנתח.

16/07/2014 | 11:46 | מאת: אסתי

שלום לכם, אני בת 52 1.58 ושוקלת 90 ק"ג במקרה אני בנויה די טוב (מבחינת פרופורציות), לאיזה משקל אני צריכה להגיע כדי לעבור שאיבת שומן (מינימום), והאם אפשר לעבוד שאיבה על כל הגוף, ולא רק חזה ובטן אני רוצה גם שוקיים, ירכיים וזרועות.

לקריאה נוספת והעמקה

אסתי שלום, מדבריך אני מבינה שאת סובלת ממשקל עודף ומבקשת למעשה להרזות. שאיבת שומן אינה תחליף לירידה במשקל ומשקולים אסתטיים כמו גם בריאותיים אני ממליצה שתמצאי את הדרך המתאימה לך לרדת במשקל. אני מציעה שתרדי לפחות למשקל 75 ק"ג , הנכון יותר רפואית ואז להגיע לבדיקה. את מוזמנת לתאם יעוץ בטלפון 03-6045777. בהצלחה!

16/07/2014 | 10:38 | מאת: יהלי

שלום, לאחר 3 היריונות ותהליכי הרזייה והשמנה , בטני מלאה בסימני מתיחה שאומנם הטשטשו עם השנים (צבע עור גופי לבן) אולם לאור ההרזייה ניכר כי הסימנים שקועים פנימה האם יש פתרון חד משמעי למצב זה או שמא כל טיפול קיים לא יעלים לחלוטין את סימני המתיחה?

לקריאה נוספת והעמקה

יהלי שלום, את מתארת מצב של סמני מתיחה בדופן הבטן, אשר הנן צלקות ישנות בעורך. במקביל נשמע שקיים גם עור עודף הגורם להתרופפות האזור עם סמני המתיחה והדגשה שלהם. הטיפול היעיל ביותר הנו הסרת העור עם סמני המתיחה, בניתוח הקרוי מתיחת בטן. סמני מתיחה הנמצאים בבטן התתחתונה יוסרו עם הניתוח ואלו אשר מעל הטבור ישארו, אך יימתחו ויבלטו פחות.את מוזמנת לתאם ייעוץ 03-6045777

15/07/2014 | 13:12 | מאת: mnckp

לאחר 4 נתוחי קיסריים וגם שלפני שנה עברתי קיצור קיבה ( שרוול ) וירדתי 37-38 ק"ג. הייתי רוצה לדעת האם אפשר לעשות מתיחה והרמת חזה באותו ניתוח ובנוסף האם אפשר לעשות ע"ח קופת חולים דרכך ? או שיש השתתפות ? תוכלי לתת לי קצת פרטים ? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, לרוב ניתן לשלב בין אזורים שונים, כמובן באם מצבך הבריאותי מאפשר זאת. במידה וחלק מהניתוח יוכר כרפואי דרך הקופה תוכלי לבצעו בבית חולים ציבורי או לקבל החזר מהקופה או הביטוח. פרטים נוספים תוכלי לברר עם שרי בטלפון 03-6045777. בהצלחה!

15/07/2014 | 09:39 | מאת: ויקי

האם ניתן לבצע שאיבת שומן או מתיחה של הבטן מיד אחרי לידה ואגב הניתוח הקיסרי, דרך אותו חתך?

לקריאה נוספת והעמקה

ויקי הי, לא מקובל לשלב פעולות אסתטיות יחד עם הניתוח הקיסרי. בניתוח מתיחת בטן, אשר מומלץ לבצעו מספר חודשים לאחר הניתוח הקיסרי, מוסרת הצלקת מהניתוח הקיסרי ומעוצב דופן הבטן. אנו ממתינים מספר חודשים עד ניתוח מתיחת הבטן כדי לאפשר למטופלת לרדת חזרה למשקל גופה הרצוי ולרחם להתכנס.

13/07/2014 | 18:30 | מאת: ורד

האם שאיבת שומן מהגב היא שכיחה? עושים בהרדמה מלאה?איך הסטטיסטיקה ביכולת לשמור על התוצאה לטווח ארוך? וכמה זמן לפני אירוע רצוי לבצע?

לקריאה נוספת והעמקה

הי ורד שאיבת שומן מהגב הנה די שכיחה. לרוב מתבצעת בהרדמה כללית. שאיבות שומן אני מצציעה לבצע מספר חודשים לפני ארוע. התוצאה תשמר לטווח ארוך במידה ומשקל הגוף ישאר יציב.

13/07/2014 | 23:47 | מאת: ורד

מנסה לקבוע איתך אך נחסמת על ידי לירון אשמח לשוחח איתך באופן אישי 0544535858

סעו לארצות הברית..גם זול יותר וגם מקצועי יותר וגם תרוויחו טיול.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דלית, ישראל נחשבת למדינה עם מערכת בריאות מתקדמת. למעשה, מהמובילות בעולם. בתחום הכירורגיה הפלסטית, רבים מהמנתחים הבכירים עברו התמחות -על במקומות מובילים בעולם, ובהכשרתם ובנסיונם טובים בהרבה מהמנתח הפלסטי הממוצע האמריקאי. אני אישית ניתחתי מעל שנתיים באחת המחלקות הטובות ביותר בכירורגיה פלסטית בארצות הברית, בפיצבורג. שם ניתחתי לצד המנתחים המובילים בעולם בתחום עיצוב הגוף. הוכשרתי על ידם, למדתי את שיטות הניתוח הייחודיות להם, למדתי את הגישה למטופל, את הטיפול הבתר ניתוחי ועוד. אני ממשיכה בשתוף פעולה מחקרי עמם ואחת למספר שנים נוסעת אליהם לבקור מקצועי. לכן, מסיבה זו ישראלים הגרים בארה"ב ואירופה דווקא באים לארץ להנתח ניתוחים אסתטיים.