פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

ניתוח מתיחת בטן מיועד לעצב את הבטן בשלושה מימדים. בניתוח זה מצמידים את השרירים אשר התרחקו זה מזה כתוצאה מהריונות או השמנה, מסירים את עודפי העור בשפולי הבטן, ומעצבים את הטבור באופן אטרקטיבי יותר. בנוסף, לרוב מוסיפים שאיבת שומן על מנת להסיר מצבורי שומן בדופן הבטן או לחטב את המותניים. התוצאה הנה שפור ניכר והצערה של קונטור הבטן, עור מתוח וטבור צעיר. ניתוח מתיחת בטן הופך להיות שכיח יחסית בקרב נשים לאחר לידות, ולמעשה הפעולה השכיחה ביותר בקרב מטופלים לאחר ירידה נכרת במשקל. יחד עם ניתוח זה ניתן לתקן בקעים בדופן הבטן ולצרף ניתוח אסתטי באזור נוסף, כמו שדיים, ירכיים או עכוז. ניתוח שאיבת שומן הנו אחת הפרוצדורות השכיחות ביותר כיום. בניתוח זה מוסנן האזור המיועד לטיפול בתמיסה המכילה נוזל סטרילי, חומר הרדמה מקומי וחומר המכווץ כלי דם ומפחית דמומים. לאחר מכן מוכנס צינור הנקרא קנולה ובו חורים לתוך האזור ובאמצעותו נשאב שומן עודף. לאחר עיצוב האזור, המטופל לובש בגד צמוד למשך כחודש.שאיבת שומן מיועדת למטופלים בעלי משקל גוף תקין או מעט עודף, להם איכות עור טובה ומצבורי שומן ממוקדים. במטופלים כאלו ניתן לקבל את התוצאות הנשאפות עם סיכון מינימאלי. ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. בואו לדבר על זה בפורום מתיחות בטן ושאיבות שומן.
645 הודעות
627 תשובות מומחה

מנהל פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

21/02/2012 | 21:36 | מאת: חלי

הורדתי ממשקלי 25 קג אך בישבן וביריכיים ישנם עודפים אני מעט מבולבלת מכל השיטות : שאיבת שומן , המסה , ליזר , גלי רדיו וכדומה אשמח לסדר בדברים מה היתרונות של כל אחד מהם ואיזו פרוצדורה עדיפה ?????

לקריאה נוספת והעמקה

שלום חלי, מדבריך נשמע שקיימים עודפי שומן ושאלתך מתמקדת בשיטה המומלצת לשאיבת השומן: כשמדובר על בשטחים או נפחים גדולים, השיטות המומלצות הנן באמצעות מכשיר שאיבת שומן רגיל או באמצעות הוויזר (גלי אולטרהסאונד). המסה זהו התהליך העובר על השומן טרם שאיבתו, ולא שם של שיטה או מכשיר ספציפים. משום שלאחר ירידה נכרת במשקל נוצרים לעיתים גם עודפי עור היוצרים מראה מלא באזור מסויים, אני ממליצה שתגיעי לבדיקה לצורך החלטה מה הפעולה הטיפולית שתעניק לך את התוצאות הטובות ביותר. את מוזמנת לקבוע תור אם תרצי, 03-6045777 להתראות!

21/02/2012 | 06:50 | מאת: מור

שלום אנוכי אחרי שני לידות בניתוח קיסרי כאשר הריון ראשון הוא של תאומים אובחן אצלי בקע קטן באיזור הטבור וקיים דיאסטזיס של שרירי הרקטוס דו צדדי עם בקע באיזור הליאנה אלבה שהודגם במאמץ קל- כתוצאה מכך אני עדיין עם בטן הריונית של חודש רביעי אני שוקלת 54 קילו והגובה שלי 1.60 הייתי אצל מספר כירורגים וכל אחד ממליץ על משהו אחר אולי וכלי להגיד האם ניתוח לתיקון הדיאסטזיס והבקע יפתרו את הבטן? האם יש צורך בהתערבות של כירורגיה פלסטית?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מור, דופן הבטן שלך עברה נזק משמעותי עקב ההריונות, כך שקיימת פגיעה ברמת השרירים והרקמה שמחברת בניהם. זוהי הסיבה לדיאסטזיס (התרחקות קבועה בין השרירים) והבקע (חור אמיתי בדופן הבטן, כך ששומן תוך בטני עשוי לבלוט דרכו ולהיות מורגש תחת העור). מתוך ראיה תפקודית ואסתטית, אני ממליצה לך לעבור ניתוח מתיחת בטן, בו יטופלו כל הבעיות שציינת, ובנוסף יוסרו עודפי עור ושומן, לפי הצורך. את מוזמנת להתקשר לקביעת תור 03-6045777.בהצלחה!

03/03/2013 | 21:23 | מאת: רונה

היי מור, גם אני אחרי שתי לידות, אחת מהן תאומות. אני סובלת בדיוק מאותה בעיה, אותו אבחון, ואנחנו גם די באותם מימדים... אשמח לדבר איתך

22/05/2014 | 10:03 | מאת: מרי

שלום,ראיתי את הודעתך לגבי היפרדות שרירים בבטן ובקע טבורי.אשמח לדבר איתך ולהתייעץ אם גם את שוקלת לטפל בזה ומבררת אפשרויות.

17/02/2012 | 21:40 | מאת: הצפונית

שלום לד"ר פרידמן, שמעתי עליך שבחים ואני מתעניינת על מתיחת בטן. אני עברתי שרוול קיבה ונותרתי עם הרבה עודף עור בבטן. ממש סינר גדול. רציתי לדעת האם הניתוח שאת מבצעת באסותא יכול להיות ממומן כולו או בחלקו ע"י חברת ביטוח? ואם מבצעים אותו באסף הרופא האם אפשר גם דרך קופ"ח כללית? אציין שאני בכלל מאזור הצפון הרחוק. תודה על התייחסותך.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, במידה ואכן קיים סינר גדול או כזה שתחתיו נוצרות פריחות עוריות, קיים סיכוי טוב שהסרתו תוכר כחיונית מבחינה רפואית ע"י חברת הביטוח. אשמח אם תקבעי תור לייעוץ באסיא מדיקל 03-. 7645444 ונקדם את הנושא. עינת תוכל להסביר לך מהו החלק המכוסה ע"י חברת הביטוח. תוכלי לפנות אליה במספר שציינתי או ישירות בטלפון 054-3071388. במידה וקופת חולים כללית תתן לך טופס 17 לניתוח, תוכלי לבצעו באסף הרופא. חוק הבריאות החדש מאפשר למטופלים להנתח בכל בית חולים בו מעוניינים ואשמח לסייע לך ככל שידרש. מגיעים אלינו מטופלים מכל רחבי הארץ. אשמח לראותך בקרוב!

13/02/2012 | 13:52 | מאת: חני

שלום טלי, תודה על תשובתך לשאלתי הקודמת (עודדת אותי שעדיין יתכן שיפור ואכן אחכה), ברצוני לחדד שלא בצעתי אף פעם שאיבת שומן וגם בניתוח לא. עדיין אשמח לדעת לגבי עניין הטבור... האם ישנו ניתוח לתיקון טבור? ובכלל לגבי מתיחה מלאה אחרי מיני מתיחה

לקריאה נוספת והעמקה

הי חני, לא תמיד משלבים שאיבת שומן עם מיני מתיחה, זה נעשה לפי הצורך, על פי נתוני המטופלת. באשר לטבור, במיני מתיחה הוא נמשך קלות כלפי מטה, מה שמאריך אותו. במידה ועדין קיים עודף עור בבטנך ניתן לתקנו בהמשך באמצעות ניתוח מתיחת בטן סטנדרטית, וגם לשנות את צורת הטבור באותו הניתוח. בהצלחה!

12/02/2012 | 21:57 | מאת: ריבה

אני כשנה אחרי ניתוח שרוול להורדת משקל. ירדתי כ60 קילו וכיום יש עודפי עור בידיים, גב, בטן,ישבן, וחלק עליון של הרגליים שלא נדבר על השדיים שמגיעים עד הברכיים (טוב, לא בדיוק עד הברכיים). שמעתי שניתוחים להסרת עודפי עור אחרי ירידה דרסטי במשקל נכנסו לסל הבריאות. איך מתחילים את התהליך? איך מוצאים רופא טוב. אני בקופת חולים כללית ומוכנה לעשות את הניתוח דרך הביטוך המושלם. תודה על כל עזרה.

ריבה שלום, מומלץ שתפני לייעוץ לכירורג פלסטי הבקיא בתחום הניתוחים להסרת עודפי עור, אשר יכול להמליץ לך על תוכנית ניתוחים התואמת לשאיפותיך ולמבנה גופך. את מכתב ההמלצה תפני לרופא המחוזי והוא הגורם אשר יחליט האם לאשר לך ניתוח להסרת עודפי עור בבית חולים ציבורי. אשמח לייעץ לך במסגרת המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא. אנא צלצלי לקביעת תור לירדנה 057-2005000 בהצלחה!

09/02/2012 | 16:13 | מאת: רות

האם את נותנת חוות דעת רפואית על ניתוחים כירורגים שנעשו? אשמח לקבל תשובה.

היי רות, איני נותנת חוות דעת

08/02/2012 | 14:43 | מאת: חני

שלום רב,בת 37 אחרי 4 לידות, לפני חודש עברתי מיני מתיחת בטן, הרופא אמר שאין אפשרות לבצע מתיחה מלאה, היום יש עדיין נפיחות קלה מעל הצלקת (הרופא אמר שאפשר יהיה לבצע שאיבת שומן קטנה),עדיין קיימים סימנים ועור רפוי מעל הטבור והטבור ניראה כמו קו ולא כמו עיגול... בקיצור אני לא ממש מרוצה מהתוצאה האם אפשר לבצע בכל זאת מתיחה מלאה?או תיקון לאיזור הטבור והבטן העליונה?אם כןמתי והאם תהיה צלקת נוספת?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום חני, עדין מוקדם להעריך את התוצאה הסופית. זכרי שהרקמות עדין תפוחות\בצקתיות עקב ניודן או עקב שאיבת שומן שיתכן ובוצעה באזור. אני ממליצה לך להמתין בסבלנות עוד חודשיים ואז להגיע למנתח שלך לבקורת . קיים סכוי גבוה שתאהבי את התוצאה בשלב זה. בעיקרון הייתי ממתינה כ-6 חודשים עד ניתוח מתקן במידה ויהיה צורך לבצעו. החלמה מהירה!

07/02/2012 | 20:29 | מאת: בת שבע

שלום, מהו התהליך של הניתוח ? כמה הוא עולה ? מה זמן ההחלמה ? אשמח לפרטים

לקריאה נוספת והעמקה

שלום בת שבע, ניתוח מתיחת בטן הנו כלי חשוב בידנו, על מנת לעצב את דופן הבטן. לרוב בשלוב עם שאיבת שומן, מסירים עור עודף, מצמידים את שרירי הבטן שהתרחקו זה מזה ומצעירים את הטבור.השינוי המושג לעיתים הנו עצום. הצלקת הניתוחית נמצאת בשפולי הבטן. מחיר הניתוח משתנה בהתאם לאורך הניתוח, אשר משתנה בין מטופל למטופל, ולכן קשה לנקוב במספר ספציפי.ההחלמה כשבועים עד חזרה לעבודה ושבועים נוספים עד חזרה לפעילות גופנית . אשמח לפגוש אותך לייעוץ אישי, לתאום טלפוני אנא צלצלי ל- 03-6045777

31/01/2012 | 13:26 | מאת: בר גולדברג

שלום ד?ר פרידמן, אני מעוניינת בהגדלת חזה אך משום שאני חוששת מצלקות אני מעוניינת בהליך דרך הטבור. האם את מבצעת את ההגדלה בשיטה זו? והאם שיטה זו מומלצת? לדעתך האם כדאי לי לחפש מנתח שכן מבצע בשיטה זו? במידה וכן האם תוכלי להמליץ לי על מנתח? תודה! בר

לקריאה נוספת והעמקה

שלום בר, שיטת ההגדלה דרך הטבור אינה מאוד רלוונטית, משום שמתאימה לשתלים עם סליין (מים פזיולוגיים), אותם מנפחים למעשה לאחר הכנסת השתל הריק פנימה. כיום ידוע שניתן לקבל תוצאות יפות יותר בהגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון (מעטפת סיליקון המלאה בגל סיליקון צמיג) . לכן גם בארצות הברית, שם היה פופולארי בעבר להגדיל חזה באמצעות שתלי סליין, השמוש בשתלים אלו הולך ופוחת. בנוסף, קיימות מגבלות טכניות אחרות בגישה שציינת, ההופכות אותה פחות לשיטה הנכונה לניתוח הגדלת חזה. הגישה הניתוחית המקובלת כיום הנה באמצעות חתך באורך מס ס"מ בקפל התת שדי, באזור מוסתר תחת השד, שם לרוב הצלקות מחלימות בצורה מצויינת. זוהי השיטה עליה אני ממליצה לרוב המטופלות.

31/01/2012 | 08:58 | מאת: רות

שלום ד"ר טלי. לפני כחודשיים עשיתי מתיחת בטן. הבטן עדיין נפוחה מאוד (קשה ונראית כמו שאני בחודש חמישי להריון) לא נראה שינוי. בתפר שבבטן התחתון יש מתיחה מאוד חזקה ולא ישרה. לפי דברי הרופא הורידו 500 גר' עודף של עור. יש לי תחושה שמתחו כל כך חזק שהתפר לא ישר וגם "כאילו" כל האברים למעלה ומשכו, הבטן נראית כמו בלון נפוח עם קשר למטה. האם יש אפשרות לתקן את המעוות (לטעמי) ואם כן, אחרי כמה זמן. תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רות, משום שזהו עדין שלב מוקדם לאחר הניתוח אני ממליצה שתפני לבדיקת המנתח, שכן תאורטית יתכן וקיימים נוזלים הגורמים לנפיחות הנכרת. במידה והכל תקין, תאלצי להתאזר בסבלנות ולהמתין עוד מספר חודשים עד תקון.החלמה מהירה!

23/01/2012 | 16:00 | מאת: עינת

שלום ד"ר פרידמן, הנני בת 36, ללא עודפי שומן, ספורטאית אך לצערי יש לי צלוליט מאוד לא יפה ביריכיים. מה ניתן לעשות בעניין ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום עינת, צלוליט זוהי בעיה שכיחה באזורי העכוז והירך החצונית ונובעת מגנטיקה (מבנה רקמת השומן) או מרפיון עור. לכן יש לבדוק אותך ולהעריך את מקור הבעיה. הטיפול גם הוא קשור לגורם, כאשר במידה והצלוליט נוצר עקב רפיון עור, ניתן למתוח אותו ולהפחית או להעלים את הבעיה. באם מדובר על תפיחות ברקמת השומן אין פתרון אבסלוטי, מכשירים לא חודרניים יכולים לסייע אולם השפור הנו זמני ומחייב תחזוקה...

נורית (מלמטה), אני מחזקת כל מילה שלך, אכן ד"ר טלי פרידמן היא בשבילנו קוסמת ופייה שמגשימה חלום. מעבר להיותה ד"ר עם מקצועיות ומומחיות בנושא, עם סבלנות ואוזן קשבת, היא בנאדם מדהים, שכל מי שנפגש עימה מתאהב בה. התברכנו בד"ר שבעיני אין שנית לה. גם אני כמוך לפני שנה בדיוק עברתי שני ניתוחים ע"י ד"ר טלי פרידמן, ניתוח למתיחת בטן, ניתוח להרמה הגדלת חזה. התוצאות מדהימות ואכן הצלקות התבהרו וכשאני מראה לסקרנים שבנינו שמעוניינים לעבור ניתוח הם המומים ולא מאמינים. בימים אלו אני מחלימה מניתוח להסרת עור עודף בזרועות, ניתוח למתיחת ירכיים חיצוני, הרמת אגן והרמת עכוז. הניתוח נעשה לפני כשבועיים וכבר חזרתי לפעילות מלאה. התוצאות מדהימות ואני כל כך מרוצה. חייבת לשתף, אתמול נפגשתי עם חברה בחדר כושר, החברה יודעת שהלכתי לעבור ניתוח עיצוב זרועות. כשראתה אותי אמרה לי משהו בצידי האגן אצלך השתנה, נהיה לך טוסיק שובב. צחקקתי וסיפרתי. אמרה "תשמעי, זה פשוט מדהים מה הרפואה של היום יכולה לעשות..." הוספתי ואמרתי, "זה תלוי אצל מי אתה עושה. אני התברכתי ועשיתי בחירה נכונה שבחרתי בד"ר טלי פרידמן שתעצב אותי מ א' עד ת'.." חברים ממליצה בחום לאחר שאתם עושים סקר אצל מנתחים אחרים, שווה לעבור וללכת לעוד ייעוץ גם אצל ד"ר טלי פרידמן. מאד חשוב למי אתה מוסר את גופך לעיצוב, כי ברגע שעולים לשולחן הניתוחים על הסכין אין דרך חזרה, נכון תמיד אפשר לתקן. מבטיחה לכן שלא תצטערו לרגע. הוסיף שאני לאחר ירידה משמעותית במשקל, ירידה של 45 ק"ג. החלטתי לעבור ניתוחים אלו, היות ונשאר לי עור עודף שלא התכווץ, למרות שמהיום הראשון שנכנסתי לאורח חיים בריא התחלתי בפעילות ספורטיבית. לא תמיד פעילות ספורטיבית מאפשרת לכל העור להתכווץ. ולך ד"ר טלי פרידמן, המון המון תודה. תמיד אומרת, תודה אומנם זו מילה קטנה אבל עם משמעות גדולה.

לקריאה נוספת והעמקה

21/01/2012 | 01:53 | מאת: ליאת

שלום, אני בת 35, לאחר הלידות התחזקה אצלי הבעיה של מצבורי שומן בירך צידית (אוכף). כעט לאחר ירידה במשקל, יש לי בנוסף עודף עור באיזור, ואני מאד חוששת מעודפי עור נוספים.אני מעוניינת בשאיבה/טיפול בירך צידית, ופנימית,באיזו שיטה אוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ליאת, אכן ניתן לעצב את אזור הירכיים באמצעות שאיבת שומן. עם זאת, חשוב להתרשם לפני כן ממידת עודף העור הקיימת במקום, שכן שאיבת שומן תחת עור רפוי תחמיר את עודפי העור ולכן לעיתים אינה הפתרון הנכון. במצב כזה יתכן ומתיחת עור הירך הנה הפתרון לבעייתך, בשילוב עם שאיבת השומן. אני מציעה לך להגיע לייעוץ לצורך המשך הכוונה, אשמח לראותך, 03-6045777. שבת שלום

20/01/2012 | 00:00 | מאת: עמית

שלום, אני אחרי הריון שלישי וקיסרי בלידה ראשונה ועם מעט עור עודף מעין כפל עור ממש מעל הצלקת של הקיסרי. מבנה גוף חטוב ושרירי. הכפל הזה מפריע לי אבל אני חוששת לעשות ניתוח מתיחת בטן. שמעתי שיש דרכים נוספות לטפל במעט עור עודף בלי לנתח. השאלה מהן הדרכים? כיצד הן פועלות על העיור. והאם זה יעיל או שאין תחליף למתיחה בניתוח? תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

עמית שלום, את מתארת מצב בו למעשה הבעיה היחידה הקיימת הנה עודף עור קל בשפולי הבטן. במידה ואכן זו הבעיה, ניתן להסירו בפעולה ניתוחית קצרה, ללא תפירה של השרירים, הליך פשוט יחסית מבחינת משך הניתוח וההחלמה. לא ניתן להסיר את העור באמצעים אחרים אולם כדאי להתרשם האם זהו עודף אמיתי של עור או מצבור שומן. אשמח לראותך במרפאתי לייעוץ, צלצלי בבקשה לתאם תור 03-6045777

18/01/2012 | 12:13 | מאת: איריס לוי

שלום דר' פרידמן, אני מעוניינת למלא את הקמטים שיורדים מהאף והלחיים בשומן שלי.האם את מכירה רופא טוב באזור הצפון שעושה זאת. הנהריינת

לקריאה נוספת והעמקה

הי איריס לא אוכל לפרט שמית, נמצאים כירורגים פלסטיים מצויינים בצפון, בהצלחה!

בנות יקרות, שלום! אני בת 31 ועומדת לבצע ניתוח מתיחה לאחר שלוש לידות:) אני רק עכשיו נכנסת לכל העניין הזה ומתחילה לחפש איפה ומה והייתי מאד מאד שמחה אם בנות שכבר עברו את זה או מבינות יותר ישתפו אותי במידע ובניסיון שלהן. איםה אתן ממליצות לעשות. ממה להזהר? מה כדאי לברר. כל מידע שעולה בדעתכן שיכול לעזור לי לבחור את המקום היותר טוב והיותר משתלם ולצאת מרוצה! תודה מראש לכולן!

היי ארן, בדיוק לפני שנה עברתי ניתוח למתיחת בטן אצל ד"ר טלי פרידמן. היום אני בת 43 והד"ר (קוראת לה קוסמת ופייה שמגשימה חלומות) החזירה אותי כמה שנים טובות אחורה לגוף של בת 18 (הסתובבתי כל הקיף עם בגד ים ביקיני). אני מאד מרוצה והתוצאות מדהימות. אין מה לחשוש וניתוח למתיחת בטן ממש לא כואב, הכאבים ממש בקטנה ליומיים שלושה ועובר. אומרים שאחרי שבועיים של החלמה את חוזרת לפעילות מלאה. אני כבר אחרי שבוע חזרתי לפעילות, אומנם שמרתי על כללי הספר לא הרמתי כבד וכו', אבל בהחלט חזרתי לעצמי, כל גוף וההחלמה שלו (בעבר עברתי שתי ניתוחים קיסריים, וזוכרת תכאב של הניתוחים הנ"ל ולא את הכאב של ניתוח למתיחת בטן). בנוסף עברתי אצל ד"ר טלי פרידמן ניתוח להרמה והגדלת חזה ללא סיליקון, היות ואחרי ההריונות החזה התרוקן, נפל ונהפך ממש לשקיות שוקו. מאד חשוב לבחור את המנתח הנכון. חשוב שיהיה סבלני ואוזן קשבת. חשוב להרגיש חופשי עם אותו מנתח לספר ולבקש בדיוק מה את רוצה וזאת הרגשתי חופשי רק עם ד"ר טלי פרידמן, מה שלא מצאתי אצל מנתחים אחרים. שווה ללכת לייעוץ, הרוגע, הביטחון, המומחיות בנושא והסבלנות שהיא משדרת כלפי הלקוח פשוט מרגיע. אשמח לעזור לעוד שאלות ואפילו לשלוח לך תמונות שלי לפני ואחרי הניתוח. המייל שלי sarip4141@walla.com. בהצלחה, שרי.

אני בחור צעיר בן 21, רזה (ברגע רזה מאוד אולי), שוקל 58 קילו, גובה 170 +- . יש לי מבצורי שומן די קטנים בחזה ובבטן התחתונה שלא יורדים גם עם פעילות גופנית אינטנסיבית שכללה 6 ארוחות ביום ואימוני מסה בח"כ וגם אירובי (הגעתי למשקל 64). לאחר למה חודשים ניסיתי הפוך, לאכול 2-3 ארוחות ביום ולרוץ פעמיים בשבוע בנוסף לסדרת טיפולי בלה קונטור שאני עוד מעט מסיים אותם... לצערי התוצאה די מאכזבת... השרירים קטנו בחזרה חזרתי למשקל רגיל (60 קג) ובזמן הבלה קונטור הורדתי בסוףל58 אבל השומן עדיין תקוע וזה מעצבן רצח... קראתי באינטרנט על המיני שאיבות שומן, באדי טייט, אולרא שייפ וגם על הוייסר שאת מבצעת, רציתי לדעתאיזה שיטה יכולה הכי להתאים למצב כזה וגם מהוא בערך המחיר ל2 איזורים די קטנים? צודה רבה =]

שלום רן, נשמע שאתה מתאים מאוד לשאיבת שומן קטנה, פעולה בטוחה וקלה המבוצעת בהרדמה מקומית. למעשה לא ממש משנה באיזה מכשיר לשאיבה נשתמש, במיוחד במצב כמו שלך. אתה צריך לבחור מנתח מנוסה אליו אתה מתחבר ברמה האישית. אשמח לפגוש אותך, אנא צלצל לשגית לתאום תור, בטלפון 03-6045777 או 050-7755393

שלום שוב ד"ר, רציתי לשאול שאלה נוספת, אם אבצע שאיבה מהחזה אוכל גם לבצע בו זמנית הליך של הבלטת פטמות שקועות? אשר לפי דעתי ישפר מאוד את מראה החזה...

30/12/2011 | 17:39 | מאת: נו?ר?ית

רציתי לאומר לך תודה. ועוד... בימים אלו אני מחלימה ניתוח מתיחת ירכיים ולפני כשנה מתיחת בטן מלאה, את הניתוחים עברתי ע"י ד"ר טלי פרידמן היקרה. מאוד מרוצה מהמראה החדש שיצרה ד"ר טלי פרידמן היקרה ועכשיו מבחינתי גם קוסמת... שהצלחת לשחזר את הרזה שבי מתחת לכל עודפי (: העור פלג גוך תחתון. כל יום אני מגלה משהוא חדש מהניתוח האחרון (ירכיים). כבר בפעם הראשונה שהוצאו את התחבושות לאחר הניתוח ראיתי שהכל מתוח ויפה זה ניראה כאילו מעולם לא היו עודפי עור באזור המנותח. התגלית האחרונה היא המקום של התפרים הפנימיים שככול שהאזור מחלים קשה יותר לזהות כך שעם ההחלמה מלאה של האזור נראה שיהיה צורך ממש לחפש את התפרים כדי להבין שעברתי ניתוח באזור.. ועוד אנקדוטה השבוע ביקרה אחות קופת חולים בביתי התבוננת באזור הניתוחים ושאלה לפשר הבדלי באזור... היא לא זהתה שהקו הדקיק והבהיר (אני בהירה עור) זה מהניתוח הקודם של מתיחת בטן שמלפני שנה, ואני חיכתי לעצמי, ושאלתי הקו הזה?... אה זה, תפר מהניתוח מתיחת בטן שלפני שנה... תודה על המקצועיות ותודה על היחס אנושי והאישי... זה לא ברור מאליו... ואני מאוד מעריכה זאת. כל אלו שמתכוונים לעבור ניתוחים להסרת עודפי עור... זה חלום שהתגשם ולפינלה לאחר הירידה המסיבית במשקל....לעזור לרזה שבו לצאת. הסיים ואומר אנו המנותחים שלאחר ירידה במשקל מסיבית שצריכים לעבור את הניתוחים לעיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל התברכנו שיש לנו אותך. סוף שבוע חמים ונעים. נורית.

לקריאה נוספת והעמקה

נורית תודה רבה והחלמה מהירה!

29/12/2011 | 23:48 | מאת: גיא

הי, אני בן 22 לפני הדיאטה שקלתי 114, 1.90- BMI- 31.58, כיום המצב הוא 78.וBMI של 21.72. לצערי נשארתי עם מצבור של שומן באיזור הבטן שלא השתנה ב3-4 קילו האחרונים(לפי מדידות) ובמותניים באיזור שקרוב לגב יותר, מה שיוצר חוסר פרופורציות בגוף- פלג גוף עליון צר, איזור בטן ומותניים רחב ורגליים דקות וצרות. הנושא מפריע לי ביותר, אך הבעיה העיקרית היא הסימני מתיחה, שנמצאים לכל אורך הבטן והמותניים- לפי ספרתי יש כ30 על כל האיזור הנ"ל, ולצערי הם עוברים את איזור הטבור בגובה שלהם. אני יודע שאני צריך להגיע לפגישה, אך אני עדיין מברר מידע כי אני נמצא בשירות צבאי עד סוף שנה הבאה. מה אני יכול לעשות, לפי מה שהבנתי אין שום "תרופה" לסימני המתיחה שתגרום לשינוי קיצוני, רק מתיחת בטן, אבל אין לי עור רפוי כל כך, והסימנים עוברים את הטבור. עוד בעיה היא שאיבה והמסת השומן. גם אם אני אשאב ואפטר מהשומן שנשאר עדיין ישאר לי סימני מתיחה על הבטן והמתניים. מה אני יכול לעשות? אני מפספס פה משהו? תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

גיא שלום, אתה למעשה סובל מעור עודף, ומצב זה לא ישתנה עקב פעילות גופנית, שאיבת שומן או הרזיה נוספת. גם סמני המתיחה אינם הבעיה המרכזית, והם רק עדות לכך שהעור באזור הבטן והמותניים פגוע ואינו מסוגל להתכווץ יותר. סמני המתיחה הנן צלקות פנימיות בעומק העור המעידות על איכות עור ירודה. ניתן לטפל בבעיה שציינת באמצעות ניתוח לעיצוב הגוף. על מנת שתתרשם מהשינוי הנכר אני ממליצה שתגיע לייעוץ ותצפה בתמונות של מטופלים אשר סבלו מבעיה דומה. לתאום פגישה עימי אנא צלצלי לשגית 050-7755393, שנה אזרחית בריאה!

31/12/2011 | 12:14 | מאת: גיא

תודה! מה אפשר לעשות לגבי סימני המתיחה שנמצאים מעל הטבור? מתיחת בטן לא תועיל במצב כזה. ניתוח לעיצוב הגוף, הכוונה למתיחת בטן ושאיבת שומן? איך שאיבת שומן תשפיע על איזור עם סימני מתיחה? האיזור יהיה רפוי יותר או מתוח אותה? שנה אזרחית טובה!

29/12/2011 | 20:54 | מאת: אילנה

שלום רב עברתי ניתוח לפני3 חודשים היו לי סימני מתיחה מעל הטבור וכרגע הם מתחת לטבור הבטן שלי כרגע ישרה אך לא כפי שציפיתי שתהיה שאלתי היא מתי אוכל לעשות עוד ניתוח כדי שכל הסימנים ייעלמו?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אילנה, נשמע שקיים שפור במראה הבטן כתוצאה מהניתוח המוצלח שעברת. אני מניחה שהוסבר לך שלרוב לא ניתן להסיר את כל העור עם סמני המתיחה משום שמוסר רק עור עודף בניתוח. בשלב זה מומלץ לחזור לפעילות גופנית מלאה כולל כפיפות בטן. כאשר עור הבטן מתוח תוכלי להתחיל טיפול לטשטוש סמני המתיחה, כמו בדרמרולר למשל.

27/12/2011 | 17:35 | מאת: גלית

שלום רב עברתי לפני חודש וחצי ניתוח מתיחת בטן+שאיבת שומן ואחרי הניתוח גיליתי שיש לי חום ולאחר בדיקות גיליתי שקיבלתי זיהום והבטן התחתונה לא רק שהיא נפוחה אלא מרגישה כאילו שיש לי אבן בתוכה כמו כן גם הטבור ממש לא רך והרופא אמר לי שזה יתרכך עם הזמן ועלי לציין שבגלל שקיבלתי זיהום אז רופא המשפחה אמר שבגלל שהכבד קיבל זיהום אז יכול להיות שתהיה לי נפיחות אבל כרגע התוצאות תקינות ועדיין הבטן התחתונה והמפשעות לא רכות זה נורמלי ויקח זמן שזה יתרכך או שאשאר עם תחושה כזאת לצמיתות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גלית, לא ציינת האם עברת הדמייה. מדבריך נשמע שייתכן וקיימים נוזלים בדופן הבטן; באם קיימת קולקציה נוזלית מומלץ לנקזה. אני ממליצה שתשובי למנתח, לצורך בדיקה וקבלת הסבר מפורט באשר לתלונותיך. החלמה מהירה !

28/12/2011 | 16:18 | מאת: גלית

הייתי אצל המנתח הוא אמר שזה לא נוזלים ואפילו שאל אם השמנתי ..מאז הניתוח יורדת במשקל ושומרת כמה שאני יכולה כי אני עדיין סובלת ולא שוכחת את הכאבים שחטפתי.. מה זה הדמיה?

25/12/2011 | 11:03 | מאת: גלית מנחם

שלום, אני בת 44 לאחר שלושה ניתוחים קיסריים.סובלת ממבנה של בטן גבוהה ושמנה במיוחד, בשאר חלקי הגוף אין מצבורי שומן בולטים.BMI - 29. האם שיטת הבודי טייט יכולה להוות פתרון מתאים עבורי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גלית, מדבריך נשמע שעודף המשקל אינו הגורם המרכזי לבעיה של הבטן הבולטת. כנראה מדובר בבעיה של רפיון או התרחקות של שרירי הבטן, מצב הקרוי דיאסטזיס. את הבעיה הזו ניתן לתקן באמצעות תפירת שרירי הבטן בניתוח מתיחת בטן. במהלך הניתוח מוסר גם העור העודף ונשאב השומן העודף על מנת לעצב את כל האזור. בודי טייט הנו שם של מכשיר לשאיבת שומן ונשמע שזה אינו הפתרון המלא לבעיתך.

22/12/2011 | 15:36 | מאת: לינה

היי לפני חודשיים עברתי מתיחת בטן + שאיבת שומן אני כל כך מיואשת מהתוצאות כי מה שידוע לי שהסימנים שמעל הטבור יישארו אך ירדו למטה ופני הניתוח המנתח הסביר שלא יישארו לי סימנים מעל הטבור ויש לי עדיין סימן מעל הטבור וכמובן שהבטן שלי עדיין נראית גדולה שהוא לא ממש שאב לי שומן מספיק אז שאלתי אם יש מצה לחזור על הניתוח או אם יש פתרון אני לא נהנית בכלל מהבטן ותודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

לינה שלום, תוצאות סופיות לאחר ניתוח מתיחת בטן ניתן להעריך כחצי שנה מהניתוח. במהלך זמן זה המטופל חוזר לפעילות גופנית, הבטן מתכנסת עוד יותר והבצקות חולפות. במידה והתוצאות לא יהיו יפות בעיניך אני ממליצה שתשוחחי על הנושא עם המנתח. תקון של מתיחת בטן הייתי מבצעת כחצי שנה- שנה מהניתוח, בתלות בבעיה הקיימת.

13/12/2011 | 02:14 | מאת: עינת

שלום רב, אני בת 38 לאחר 2 לידות + הנקות (אחת מהן של תאומים..). החזה שלי נראה מבוגר בהרבה לגיל שלי, הרבה יותר ממה שהוא אמור להיראות. מאז ההנקות הוא פשוט צנח ולא התרומם. יש לי חברות שגם ילדו והניקו והחזה שלהן במצב הרבה יותר טוב משלי. אחת החברות שלי השתמשה במוצר טבעי שנקרא נטורל בי והוא עזר לחזה שלה לחזור להיות במצב כמעט כמו לפני לידה. רציתי לשאול אם את מכירה את המוצר הזה ומהי דעתך עליו? זה האתר שלהם: http://www.naturalbe.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=104 תודה, עינת (המיואשת אך אופטימית)

לקריאה נוספת והעמקה

הי עינת, איני מכירה את התכשיר, ולא נתקלתי במידע רציני מקצועי אודותיו. חשוב להבין שהשינויים ההורמונליים המתרחשים בגופך לאורך השנים משמעותים הרבה יותר מרמת ההורמונים הנמצאים בתוספי מזון כאלו או אחרים, וחשוב יותר, השינויים בצורת השד עם השנים כוללים שינויים בנפחו, אולם לרוב קיים אלמנט של צניחה עקב התרופפות עור השד. שד קטן יחסית עם צניחה קלה ניתן לתקן באמצעות שתל (הגדלת חזה), אולם אם השד גדול וכבד או אם הצניחה משמעותית, יהיה צורך לעצב את השד בניתוח הרמת חזה. לידיעתך, התקן למניעת הריון עם תוספת הורמונים, משפיע גם על החזה ויכול להשיב נפח שאבד בשד. זכרי שבתכשירים צמחיים לעיתים מוכנסים הורמונים שונים, התכשירים הללו לא נבדקים בצורה מעמיקה כמו שנבדקות תרופות ולעיתים אנו נתקלים בתכשירים "צימחיים" בהם נמצאים חומרים פעילים אשר אינם מדווחים כלל. הייתי נזהרת משמוש בתכשירים כאלו.

12/12/2011 | 16:19 | מאת: גלי

בת 53 עם בטן רפויה ושמוטה ועם זרועות מדובללות אך פוחדת מניתוחים ומוכנה לנסות כל מה שהוא לא ניתוח. האם גלי רדיו יכולים למצק בטן וזרועות? האם גלי רדיו מקרינים או מסוכנים לבריאות? האם בודי טייט יכולים גם למצק? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גלי, גלי רדיו או כל אנרגיה אחרת המוחדרת לרקמת השומן תגרום לפרוקה חיד עם הווצרות של חום מקומי. החום פוגע ברקמות העמוקות ובתהליך ההחלמה נוצרת הצטלקות פנימית העשויה לגרום להידוק של העור. באם איכות העור בבטנך או בזרועותיך ירודה או שקיים כבר עודף עור, אינך מתאימה לשאיבת שומן, ללא קשר לטכנולוגיה. עודפי העור עלולים להחמיר באם שואבים באינדיקציה הלא נכונה. מומלץ לפנות למנתח מנוסה האמון עליך אשר ימליץ לך מהי הפעולה המתאימה למצבך, שאיבה או מתיחה.

12/12/2011 | 14:35 | מאת: נויה

שלום אני מעוניינת לעבור מתיחת בטן יש לי סימני מתיחה מתחת לטבור, אם אני מבינה נכון במתיחת בטן העור מתחת לטבור מוסר, לפיכך לאחר הניתוח אני לא אראה את סימני המתיחה? אודה לתשובתך נויה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום נויה, אכן, במתיחת בטן סטנדרטית העור שמתחת לטבור מוסר, ובמידה ורק שם נמצאים סמני המתיחה, הם יוסרו עימו. את מוזמנת להגיע לייעוץ אישי בטלפון 050-7755393

13/12/2011 | 17:12 | מאת: נויה

היי תודה על ההתייחסות המהירה:-) רציתי רק לחדד האם כל סימני המתיחה שנמצאים מתחת לקו הגובה של הטבור, יוסרו בניתוח ולא ייראו לאחר המתיחה? תודה רבה!

הי נויה, בהחלט תלוי כמה עודפי עור קיימים. באם עודפי העור שאת מתארת הנם מנימליים, יתכן ולא ניתן להסיר אצלך את כל העור שמתחת לטבור. עם זאת, ברוב המטופלות אשר עוברות מתיחת בטן סטנדרטית, מוסר כל העור שמתחת לטבור. אני ממליצה שתגיעי לבדיקה וכך אוכל לענות לך בצורה מדויקת יותר, לאחר שאעריך כמה עור עודף קיים בשפולי הבטן. שבוע טוב

08/12/2011 | 16:19 | מאת: מימי

לפני 5 שבועות עברתי ניתוח מתיחת בטן ,ועד היום אני סובלת מניפחות בבטן תחתונה ,הרופא אמר שזה יעבור ולא לדאוג ומהיום הראשון עד היום אין שינוי בבטן היא נפוחה וקשה ולפעמים יש התקבציות,רצית ד"ר לשמוע גם דעתך האם זה נורמלי ואם כן כמה זמן זה יקח עד שאני אקבל ממש בטן שטוחה,ולמה חלק מאנשים מקבלים בטן ממש שטוחה מהיום הראשון וחלק לא ,האם הניתוח בוצע לא כמו שצריך? ותודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

מימי שלום, לרוב קיימת תפיחות קלה בבטן לאחר הניתוח, בשל העובדה שהשרירים שנתפרו לא ממש מתפקדים בשבועות הראשונים מהניתוח. בחודשים הקרובים, לאחר שתשובי לפעילות גופנית הכוללת אימון מכוון לשרירי הבטן תבחיני בשיפור הדרגתי בבלט הבטן.החלמה מהירה!

07/12/2011 | 14:43 | מאת: קמין

שלום, אני בת 47 ושומרת על משקל קבוע במשך 20 השנים האחרונות ע"י שילוב של ספורט ותזונה. מאז ומתמיד אני לא מרוצה מהבטן שלי כיוון שהיא די נפוחה (למרות הספורט) וגם יש לי בליטה של שומן. אני מתוסכלת מכך, למרות שבבגדים אני מצליחה להסתיר ולכן חברי לא מבינים מה הבעיה שלי. לאחרונה פניתי למנתח פלסטי שאמר שניתן לשאוב מהבטן שלי כ-300 גר שומן. מדובר בהרדמה מלאה. אני חוששת ושואלת: 1. האם הוצאה של בליטה כזאת אכן תראה יותר טוב מהמצב הנוכחי? 2. בהנחה שאצליח לשמור על אותו המשקל, עד כדי 1-2 ק"ג נוספים, האם אין חשש שהשומן הזה יחזור בבטן או באזורים אחרים בגוף? 3. האם ניתן לבצע שאיבה כזאת ללא הרדמה מלאה? תודה על עצתך

לקריאה נוספת והעמקה

שלום קמין, מדבריך נשמע שהבעיה הגדולה המציקה לך הנו מצבור שומן בדופן הבטן. פעמים רבות נשים צוברות שומן עודף דווקא בבטן העליונה ויתכן וזה האזור המפריע לך, במיוחד בישיבה... בכל מקרה, שאיבת שומן הנה פעולה פשוטה וקצרה, יכולה להתבצע בהרדמה מקומית או הרדמה מקומית וטשטוש. לאחר השגחה קצרה תשוחררי לביתך ותוכלי לחזור לפעילות. מדבריך איני יודעת האם קיימות בעיות נוספות בדופן הבטן, את מוזמנת להגיע לייעוץ. באם משקלך ישאר יציב ותתמידי בפעילות גופנית, לא תצברי שומן במקומות אחרים בגופך והוא לא יחזור באותו המקום.

30/11/2011 | 17:55 | מאת: יונית

קראתי אודות ליפותרפיה וזה נשמע מאוד טוב, האם כך? אני נוטלת קומידין בגלל כריש ברגל לפני שנתיים כמעט, מובן שהכריש אננו מזמן רק שעדיין אני לוקחת קומידין. ברצוני לברר האם ליפותרפיה הוא לא מסוכן עבורי? בררתי באחת המרפאות והרופא אמר שלא מומלץ בגלל שיהיה לי כתמים כחולים שיעברו עם הזמן, האם רק זו הסיבה שהרי אני רותה לעשות זאת באזור הישבן, בטן וירכיים אז לא אכפת לי שיהיו סימנים כחולים כמה שבועות, או שיש פה בעיה נוספת? תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

שלום יונית, לדעתי הטיפול האיכותי והאמין ביותר הנו שאיבת שומן. בטיפול זה מעצבים את הגוף, הפעולה כולה בשליטה של הרופא, והשומן שמפורק מוסר מידית מהגוף. בעת הטיפול בקומדין לא הייתי מציעה לך לעבור שום פעולה אסתטית בשטח נרחב. על פי תאורך מדובר במספר אזורים הדורשים טיפול. הייתי ממתינה בסבלנות עד גמר הטיפול בקומדין.החלמה מהירה

27/11/2011 | 13:32 | מאת: דפנה ברזילי

מושתלת כליה כבר 3 שנים - האם שאיבת שומן ועיצוב אזור הבטן מסוכן מטופלת בבית חולים השרון במרפאת מושתלים

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דפנה, חשוב לדעת מהו מצב בריאותך הכללי, סוג התרופות אותן את נוטלת, מצב מערכת החיסון, הכליה וכו. בנוסף, יש להעריך את מצב דופן הבטן, האינדיקציה לניתוח ולשלול בקעים בצלקת הניתוחית. במידה ומצבך יציב והפעולה תאושר ע"י הרופא המטפל בך, אין מניעה לבצע את שאיבת השומן ואני בטוחה שתהני מתוצאותיה!

23/11/2011 | 13:45 | מאת: מאושרת

עברתי ניתוח שרוול הישלתי את עודפי המשקל והגעתי למשקלי האידיאלי. נשארו עודפי עור בבטן שזה גורם לגירוד פריחה וכן הלאה זרועות הרמת חזה שהוא נפול כתוצאה מהירידה במשקל וישבן. שאלתי היא האם לפי מיטב ידיעתך קופת חולים לאומית מממנת את הניתוחים הללו לאילו שעברו ניתוח בריאטרי. אשמח לתשובה זה חשוב לי מאוד

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, כל הכבוד על הירידה המוצלחת במשקלך. לעיתים הקופה מאשרת ניתוח לעיצוב הגוף בבית חולים ציבורי, בתלות בבעיה הספציפית. למשל, באם הסינר הבטני גורם לדלקת ופריחה, ייתכן ויאושר לך ניתוח להסרת הסינר. אנא פני למרפאתי ונבדוק כיצד אוכל לסייע לך. בהצלחה!

22/11/2011 | 14:31 | מאת: חנית

שלום ד"ר פרידמן - אני יודעת שלא נהוג לתת מחיר ללא פגישה אבל... אני גרה בצפון (מטולה)ושמעתי עלייך המלצות חמות וכבר הייתי בייעוץ אצל שני רופאים מאד מוכרים בתחום אבל אני די מעוניינת לעשות את הניתוח אצלך (ראיתי 2 שאיבות מדהימות שעשית) - אשמח אם תהיה אפשרות לשלוח לי אפילו במייל את המחיר של שאיבת שומן קטנה ובינונית - אני 1.62 ס"מ ושוקלת 52 ק"ג - שני הרופאים שהייתי אצלם אומרים שהשאיבה שצריך לעשות לי בירכיים היא 2-2.5 ק"ג , בבקשה אשמח אם תשלחי לי. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

חנית שלום, שלחי בבקשה את פרטי ההתקשרות עימך לאי מייל הבא: dr.tali@gmail.com

18/11/2011 | 21:16 | מאת: קרן

שלום רציתי לדעת האם ניתוח מסוג זה הוא מסוכן? אני מאוד מאוד רוצה לעבור ניתוח זה אבל מפחדת מסיבוכים, יש לי ילדים בבית :-( תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום קרן, השילוב של מתיחת בטן ושאיבת שומן מאפשר לשפר את מרכז הגוף, כאשר לעיתים השפור הנו באמת עצום. ברור שלא קיימת פעולה ניתוחית נטולת סיבוכים, אולם בסך הכל מדובר בניתוח בטוח, מאוד שכיח, ועם שביעות רצון גבוהה. שעור הסבוכים המסוכנים בניתוח זה נהנו נמוך מאוד, תוכלי לקבל נתונים מדוייקים כאשר תגיעי לייעוץ. אנא תאמי עם שגית 050-7755393, שבת שלום.

16/11/2011 | 19:36 | מאת: חויק

שלום, האם ניתן להיעזר בשיטה זו לזרועות מידלדלות וירכיים פנימיות מידלדלות? האם התוצאה מובטחת? האם צריך אחרי ההליך להיות חבושה ואם כן לכמה זמן? בתודה מראש חויק

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך חויק, המכשיר שציינת הנו מכשיר לשאיבת שומן. טרם השאיבה עצמה הוא מבצע המסה של השומן וחימום פנימי אשר עשוי לסייע בכווץ העור במידה ומדובר בעור איכותי ושאינו עודף. כפי שתארת את בעייתך, את סובלת כבר כעת מעודפי עור בירך הפנימית והזרועות וכל שאיבה שם כולל במכשיר הנ"ל רק תחמיר את בעיתך. הטיפול המתאים הנו מתיחת זרועות ומתיחת ירכיים פנימיות. בניתוחים אלו אנו מסירים את העור העודף ומעצבים את האזור לפי קונטור השרירים הקיים. את מוזמנת להגיע לייעוץ, אנא תאמי עם שגית בטלפון 050-7755393.

17/11/2011 | 07:37 | מאת: חויק

15/11/2011 | 17:20 | מאת: אורנית

שלום לך ד"ר פרידמן אני בת 39 ,עברתי לפני עשר שנים מתיחת בטן לאחר הריון ראשון ,שהיה לפני 18 שנה ,נישאתי בשנית ועברתי עוד 2 הריונות ,עליתי קצת במשקל ובהריון האחרון ממש רזיתי עכשיו אני רזה אך יש לי במותניים עודף עור וביריכיים הפנימיות העור שלי נפול וגם הישבן מקומט זה ממש מגעיל אותי ועם בגדים הגוף שלי מושלם ,אני ממש שונאת את זה האם ניתן לטפל בטיפולים למיצוק העור או בהזרקות חמצן או שחייב ניתוח

לקריאה נוספת והעמקה

אורנית שלום, את מתארת מצב של עודפי עור היקפיים, הכוללים את צידי האגן והעכוז, והירך הפנימית.במצב כזה לעיתים קיים גם עודף עור בשפולי הבטן. הטיפול הנו ניתוחי ולא אחר, ויש להתאימו למבנה גופך ולבעיה הספציפית לך. בניתוח אני מעצבת את אזורי הירך הצידית והעכוז, וניתן לשלב גם עיצוב של אזור הבטן במידה ואכן את זקוקה לו. הטיפול בירך הפנימית הנו מתיחת ירך פנימית. במידה ואת מעוניינת להגיע לייעוץ אנא פני לשגית בטלפון 050-7755393, להתראות!

שלום ד"ר, אני לאחר לידות, והבטן שלי נראית זועה. רזה, אבל עם עור רפוי, ומלאה כולה במליון סימני מתיחה, והפופיק נעשה מוזר מאד- כלפי מטה, עם קפל עור מעליו. גם אני מרגישה שהשרירים מאחוריו "נפרדו" לצדדים, מרגישה שקע באמצע אני מאד רוצה לטפל בכל העניינים, אבל מתכננת עוד 2 הריונות... אין ברירה אלא לחכות עוד כמה שנים?? אשמח לתובנות

לקריאה נוספת והעמקה

שלום יעלה, כאשר ההריונות רלוונטיים לשנים הקרובות אני ממליצה להמתין עם הניתוח עד להשלמתם. במידה וההריונות אינם רלוונטיים לשנים הקרובות והבעיה בדופן הבטן חמורה מאוד ופוגעת באיכות חייך, אזי ניתן לנתח קודם. עיצוב דופן הבטן לא מפריע להריון עתידי להתפתח.

14/01/2012 | 23:55 | מאת: פרומה

שלום, יש לי מצב מאוד דומה לזו של יעלה. רציתי לדעת האם המנתח שאני אמורה לפנות אליו הוא כירורג או פלסטי? במידה ויש לי גם בקע טבורי וגם בטן מאוד לא אסטתית?

14/11/2011 | 19:52 | מאת: יעקב

שלום אני מתעניין לגבי ניתוח הקטנת חזה גבר ורוצה לשאול האם מבצעים את הניתוח הזה גם אם למנותח יש מעט עודף משקל? כלומר לשאוב את השומן רק מאיזור החזה כי הוא זה שמפריע. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

יעקוב שלום, חזה מוגדל בגברים הנה תופעה שכיחה יחסית, אשר לרוב לא ברורה סיבתה. בהחלט יכולה להיות קשורה עם השמנה ולכן כאשר מגיע צעיר עם עודף משקל ושד מוגדל ושומני, אציע לו לרדת במשקל על מנת לראות האם השד יקטן. עם זאת, רוב הגברים המלאים הפונים אלי אינם מעוניינים או יכולים לרדת במשקלם ואז בהחלט אבצע את השאיבה תוך התחשבות במבנה גופו של המטופל.

14/11/2011 | 12:18 | מאת: אתי

רציתי לדעת איפה אהי יכולה לרכוש את המחטב לא כל יקר יש לי רק כתובת אחת בהרצליה היתכן

שלום אתי, ניתן לרכוש בחנויות לציוד אורטופדי, דרך הסוכנים השונים או בחדרי הניתוח. את מוזמנת להתקשר למזכירתי לקבלת פרטים 050-7755393

שלום אני עתידה לעבוד תיקון בקע אפיגסטרי + טבורי כולל רשת פנימית. המנתח ציין שיש כ4 קרעים שונים ועדיף לנתח עם חתך חיצוני ולא בלפרוסקופיה. האם ניתן באותה הרדמה ואותו התיקון לשלב פלסטיקאי לשאיבת שומן עודף שהצטבר לאחר לידות? החתך החיצוני לא יפריע לי, חשוב לי רק להיפטר מהשומן באותו הניתוח. האם ההחלמה תהיה ארוכה יותר כאשר משלבים את שני הניתוחים יחדיו? האם הריון נוסף בעתיד כלומר בשנה הבאה יחרב את שאיבת השומן בהנחה שאשמור על משקל תקין ועלית משקל הריון תקינה? אודה מאדו לעזרה בקבלת החלטה

לקריאה נוספת והעמקה

רותם שלום, במקרה כמו שלך חשוב מאוד לבדוק אותך קודם למתן התשובה, חשוב להבין האם קיימים רק מצבורי שומן, האם גם עודפי עור? מה גודל הבקעים וכו. באם קיימים מצבורי שומן קטנים -בינוניים עם איכות עור טובה וללא עודף, ניתן לשאוב אותם באותו ניתוח ללא התארכות נכרת של תקופת ההחלמה. אם את מתכננת הריון נוסף בקרוב, יתכן וכדאי לך להמתין עם עיצוב דופן הבטן עד לאחריו. בהצלחה!

לקריאה נוספת והעמקה
29/11/2012 | 12:56 | מאת: יעלי

שלום רותם, גם אני צריכה לעבור ניתוח לתיקון בקע טבורי ורוצה לשלב גם המסת שומן. אני מבקשת להתייעץ איתך בקשר לרופא/רופאים ואודה לך אם תוכלי לכתוב לי ל yaelmi010101@walla.co.il תודה

לקריאה נוספת והעמקה
08/11/2011 | 20:36 | מאת: חיים

שלום. אני גבר גובהי כ1.76 משקלי 82. לאחר הורדת משקל כ35 קילו, עברתי נתוח להסרת עודפי עור בחזה, התוצאה לא מרצה אותי באופן חד משמעי. כרגע בעיקר מפריע לי רכוזי שומן שאיני מצליח להפטר מהם באזור המותניים והכרס, רציתי לדעת עד כמה קילוגרם ניתן לשאוב בטיפול והאם טיפול באזורים אלה נחשב כטיפול יחיד או שני טיפולים? מה העלות -+ לאזורים אלה, האם עדיף לטפל בבעיה זאת ביותר מטיפול אחד על מנת לקבל תוצאה יותר טובה? אני רוצה לציין שקיימים סימני מתיחה באזורים אלה, האם זוהי אינדקציה שהמקרה שלי מתאים יותר לנתוח מתיחת הבטן ? תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

חיים שלום, את החזה ניתן קרוב לודאי לשפר. לפי כמות המשקל שאיבדת ותאורך, קרוב לודאי שקיימים עודפי עור בשפולי הבטן ועודפי עור ושומן במותניים. הניתוח המתאים הנו מתיחת בטן ושאיבת שומן. לעיתים ניתן לשלב מספר אזורים בו זמנית, הנך מוזמן להגיע לייעוץ, פנה בבקשה לשגית 050-7755393

07/11/2011 | 14:40 | מאת: סיון

האם אפשר לעבור ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן אני בשיקום ושיתוק בצד ימני של הגוף.סוחבת רגל ויד תלויה.

לקריאה נוספת והעמקה

סיון שלום, במידה ומצבך הבריאותי יאפשר, תוכלי לעבור את הניתוח. לאור מצבך הבריאותי הנוכחי, מומלץ שתסיימי קודם את תקופת השיקום, תעלי במשקלך למשקל גןף תקין באם הנוכחי נמוך מהרצוי, תחזקי את השרירים ואז תפני לייעוץ. החלמה שלמה!

04/11/2011 | 00:55 | מאת: ויקי

שלום רב, האם ניתן באותו ניתוח לשלב את שאיבת השומן מהבטן והזרקתו בפנים? בתודה ויקי

לקריאה נוספת והעמקה

ויקי שלום, שלוב בין שאיבת שומן בבטן או בכל מקום אחר בגוף, יחד עם הזרקת השומן לעיצוב הפנים, בהחלט מומלץ. באופן זה ניתן לעצב אזורים בגוף בהם קיימים עודפי שומן,ובאותה הזדמנות להוסיף נפח לפנים. יש לזכור שחלק מהשומן נספג ואם צריך ניתן לבצע הזרקת שומן נוספת בהרדמה מקומית.

04/11/2011 | 07:58 | מאת: ויקי

אנחנו מתגוררים בלונדון ומבקרים בקביעות מדי חודשיים בישראל. היכן כדאי לבצע שאיבת שומן (בלייזר או רגילה ע"פ המלצת המנתח) בהיבט התמחור? האם הטיפולים בלונדון משמעותית יקרים יותר? תודה, שרון.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שרון, בחירת המנתח צריכה להיות מושפעת מפרמטרים שונים מעלות הפעולה. את צריכה להתרשם מנסיונו,ומהכימיה האישית בניכם. במידה ותרגישי נוח יותר לבצע את הפעולה בארץ, אני ממליצה שתשארי כאן לפחות שבוע לאחריה לצורך הגעתך לבקורת לפני חזרה לחו"ל. איני חושבת שקיים פער גדול במחירים.

שלום לך ד"ר פרידמן היקרה, אני כבר לאחר כ-3 חודשים ועדיין הבטן התחתונה נפוחה, הרופאה בדקה אותי ושלחה אותי לאולטראסאונד, שם שללו היוצרות של מיים, אך היום כשבדקה אותי היא טענה שייתכן ובגלל שאני מרימה את הבת שלי הקטנה, פתחתי את התפרים בבטן התחתונה?? היא הציעה לחזור בעוד 4 חודשים ולבדוק אופציה לניתוח תיקון, על חשבוני כמובן. אין לי מושג מה עליי לעשות? אציין שאני מתגוררת בארה"ב כך שהכל מתנהל כאן. מה דעתך? תודה על תשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

שלום יהלי, בבדיקת הבטן ניתן להעריך מהי הסיבה לנפיחות: נוזלים (הנושא נשלל), רפיון של דופן הבטן מסיבה כזו או אחרת (או שלא תוקן בניתוח הראשון דיו או שתפרים נפתחו), שומן תוך בטני שמונע הידוק של השרירים (עניין מבני שלרוב מזוהה עוד טרם הניתוח), שומן עבה תחת העור שלא טופל בשלב המתיחה (אני מניחה שגם זו אינה הסיבה במקרה שלך), או בעיות במעים היוצרות נפיחות ממושכת. לטעמי חשוב להמתין, כפי שיעצה לך המנתחת, בשלב זה מומלץ שתנסי לחזק את שרירי דופן הבטן ולהכנס לניתוח תיקון רק אחרי כשנה.החלמה מהירה!

ראשית אני מאד מאד מודה לך על תשובתך המקצועית והמהירה, בעוד כשנה לשמחתי נחזור לארץ ואם ארצה לתקן אז נוכל להיפגש. לגבי הפעילות הגופנית שהינך ממליצה לחיזוק שרירי הבטן, איזה סוג של ספורט את ממליצה לי לעשות, כרגע אני עושה שיעורי אופניים ספינינג, הרופאה כאן המליצה לי לא לעשות שיעורי יוגה ופילאטיס, אשמח להמלצתך.

25/10/2011 | 00:56 | מאת: דנה

שלום ד"ר עברתי לפני שלושה חודשים מתיחת זרועות בעקבות ירידה של 70 קילו במשקל,יומיים לאחר הניתוח התפתחה דלקת בוריד מה שאילץ אותי להוריד את המחטב,לאור היותי בלעדיו התפתחה בצקת מקסימלית,לאחר שלושה חודשים היא עדיין לא ירדה..כמה זמן מצב זה עלול להישאר והאם ישנה בצקת שלא יורדת..?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דנה, דלקת בוריד לאחר ניתוח מתיחת זרועות אינה תופעה שכיחה ואני מניחה שעברת הדמיה רלוונטית שאישרה את האבחנה וטיפולת בהתאם. אחת מתופעות הלואי של הבעיה שתארת אלו בצקות ממושכות עקב העדר ניקוז ורידי ולמפתי הולמים לגפה. אני ממליצה בחום מעקב וטיפול משולבים: מסאז למפתי ע"י פזיותרפיסט בקופת החולים שלך, מעקב רופא מומחה בכלי דם וכמובן מעקב מסודר ע"י הכירורג המנתח.החלמה מהירה!

לקריאה נוספת והעמקה
19/10/2011 | 15:24 | מאת: מעיין

היי אני בת 17 וירדתי 10 קילו במשקל.אני מגיל 12 סובלת מירידה ועלייה במשקל בערך מ2 קילו-עד 8 . תמיד היה לי חזה גדול ועומד והוא לא היה מושפע אך מהדיאטה האחרונה שירדתי 10 קילו הוא נהייה נורא קטן ורק ומלא סימנים וחסר בו הרבה שומן והוא נוטה ליפול מאוד. אפשר לומר שיש לי חזה של זקנה ואני רק בת 17.והיה לי חזה מושלם גדול ועומד. מה אפשר לעשות שהחזה יעמוד?שיהיה מוצק?להעלים את סימני המתיחה?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מעיין, סמני המתיחה הנם צלקות פנימיות בתוך העור. אנשים רבים נוטים לפתח אותם באזורים בהם העור נמתח במהירות. זה יכול להיות חזה נשי (דווקא בעת גדילת השד), גב תחתון בגברים צעירים, בטן של נשים (עקב הריונות) ועוד. הבעיה האחרת אותה ציינת הנה החזה הריק והנפול. אם תעלי שוב במשקל, ישנו סיכוי טוב שיתמלא מחדש, אולם יתכן וצורתו לא תשתפר. בנוסף, אם משקל גופך תקין כעת, מומלץ להקפיד על הרגלי אכילה תקינים, ועל פעילות גופנית קבועה ולשמר את המשקל. העור באזורי גוף שונים נפגע עקב שינויי המשקל וכדאי שמשקלך ישאר קבוע. אין טיפול שמעלים את סמני המתיחה אולם ניתן לטשטשם, בכל מקרה, הם מתבהרים עם הזמן. את החזה ניתן לעצב באמצעות ניתוח הרמת חזה ולשקול הוספת שתל אם צריך.

16/10/2011 | 20:33 | מאת: חיים

כמה יעלה לי בכללי בסך הכול לעשות שאיבה בכול הגוף ומתיחה ???

חיים, אנא קרא את תשובתי הקודמת אליך.אתה מוזמן להגיע ליעוץ אישי.

16/10/2011 | 20:32 | מאת: חיים

אני רוצה לדעת כמה עולה לעשות שאיבת שומן ואחריי השיבה מטיחה שלא יהיה רעוע אחרי השאיבה אני יודע שצריך לרדת במשקל ל-80 קילו ומטה שיראו שינויים אחריי השאיבה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום חיים, לא מסרת פרטים באשר להיקף השאיבה הרצויה והאזור הרלוונטי. באופן כללי, הדרך הנכונה לרדת במשקל הנה באמצעות דיאטה ולא באמצעות שאיבת שומן, בשל סיבות רבות ובהן- ירידה במשקל עקב דיאטה תגרום לירידה הדרגתית בנפח באזור מסויים וכך העור יתכווץ בצורה הטובה ביותר. באמצעות שאיבת שומן אנחנו מוגבלים בנפח הנשאב, כאשר מעבר לנפח מסויים, שעור הסבוכים עולה. שאיבת השומן מיועדת לעיצוב הגוף: להסיר מצבורי שומן עקשניים במקומות אשר לא הגיבו לירידה במשקל. לא תמיד קיים צורך למתוח את העור לאחר שאיבה. אתה מוזמן להגיע לייעוץ אישי, אנא צלצל ל-050-7755393, חג שמח

12/10/2011 | 23:23 | מאת: מתיחת בטן מחיר

שלום, רציתי לדעת מה המחיר של ניתוח מתיחת בטן ? אני בן 36 , 177 ס"מ גובה הייתי שוקל 125 קילו , הורדתי ל-90 קילו ונשארה לי בטן רופפת. תודה מראש על העזרה ירון

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ירון, נשמע שאכן תוכל להנות ממתיחת בטן. המחיר משתנה בתלות בנסיון המנתח, גודל הבטן ועלויות חדר הניתוח והאשפוז ונע לרוב בין 25000 ל-35000 ש"ח כסכום כולל. אם ברצונך להגיע לייעוץ אנא פנה לשגית בטלפון 050-7755393, חג שמח,

12/10/2011 | 16:58 | מאת: מיכל

שלום טלי, כבר זמן רב שאני מעוניינת לעבור שאיבת שומן במותניים, ואף הייתי אצלך בפגישת יעוץ לפני מספר חודשים. החלטתי לדחות את העניין כי ניסיתי להיכנס להריון, וכעת אני באמת בהריון... אני עדיין מעוניינת לעבור את שאיבת השומן לאחר הלידה, ורציתי לשאול כמה זמן מומלץ להמתין מהלידה ועד שאפשר ובטוח לעשות את השאיבה? תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מיכל, באשר לשאיבת שומן לאחר הלידה, בטוח לבצעה החל מ-6 שבועות לאחר הלידה אולם אני ממליצה להמתין לפחות כ-3 חודשים לאחר הלידה מתוך שאיפה שמשקלך יחזור למשקל הקבוע בזמן זה. בנוסף, לוקח זמן עד שעצמות האגן חוזרות למבנה שקודם ללידה, ועם הגיל וההריונות פרק הזמן הזה מתארך. מטרת שאיבת השומן הנה לעצב אזור בו קיים עודף שומן אשר אינו מגיב לירידה במשקל ולכן מומלץ שתגיעי למשקל האופטימלי מבחינתך טרם הפעולה. מזל טוב על ההריון ובהצלחה!