פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

ניתוח מתיחת בטן מיועד לעצב את הבטן בשלושה מימדים. בניתוח זה מצמידים את השרירים אשר התרחקו זה מזה כתוצאה מהריונות או השמנה, מסירים את עודפי העור בשפולי הבטן, ומעצבים את הטבור באופן אטרקטיבי יותר. בנוסף, לרוב מוסיפים שאיבת שומן על מנת להסיר מצבורי שומן בדופן הבטן או לחטב את המותניים. התוצאה הנה שפור ניכר והצערה של קונטור הבטן, עור מתוח וטבור צעיר. ניתוח מתיחת בטן הופך להיות שכיח יחסית בקרב נשים לאחר לידות, ולמעשה הפעולה השכיחה ביותר בקרב מטופלים לאחר ירידה נכרת במשקל. יחד עם ניתוח זה ניתן לתקן בקעים בדופן הבטן ולצרף ניתוח אסתטי באזור נוסף, כמו שדיים, ירכיים או עכוז. ניתוח שאיבת שומן הנו אחת הפרוצדורות השכיחות ביותר כיום. בניתוח זה מוסנן האזור המיועד לטיפול בתמיסה המכילה נוזל סטרילי, חומר הרדמה מקומי וחומר המכווץ כלי דם ומפחית דמומים. לאחר מכן מוכנס צינור הנקרא קנולה ובו חורים לתוך האזור ובאמצעותו נשאב שומן עודף. לאחר עיצוב האזור, המטופל לובש בגד צמוד למשך כחודש.שאיבת שומן מיועדת למטופלים בעלי משקל גוף תקין או מעט עודף, להם איכות עור טובה ומצבורי שומן ממוקדים. במטופלים כאלו ניתן לקבל את התוצאות הנשאפות עם סיכון מינימאלי. ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. בואו לדבר על זה בפורום מתיחות בטן ושאיבות שומן.
645 הודעות
627 תשובות מומחה

מנהל פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

28/03/2013 | 15:55 | מאת: מישל

היכן את עובדת והאים את מקבלת ומנתחת מטופלים של מאוחדת ?האים ניתן לצמצם הקפים ומרבצי שומן (אגן הים התיכון )ירכיים וישבן ובצורה מוצלחת ללא שאיבת שומן? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

מישל שלום, אני מעצבת את הגוף באמצעות טיפולים ניתוחיים הנחשבים כאמינים ובטוחים. הניתוחים מבוצעים באופן פרטי.

28/03/2013 | 15:50 | מאת: מישל

שלום לך אני בת 52 מטר וחמישים שוקלת 70 קילו ..מלאה באיזור היירכיים שוקיים וישבן(תסמונת אגן הים התיכון) הלכתי להתייעצות והוסבר לי שאני צריכה שאיבת שומן גדולה ..שאלתי היא ..האים השאיבה אכן מצמצמת נפח ?האים אין עיוות של העור ? האים נכון שאומרים שלאחר מס' שנים בודדות פלג הגוף העליון מתמלא בשומן.הרגליים והבירכיים מתמלאות בשומן ומתעוותות ..מה זמן התאוששות מניתוח שכזה ?האים לאחר חודש אוכל לחזור לשגרה (למרות משקלי אני ספורטאית )הוסבר לי גם שהיות ואני סובלת מפיברומיאלגיה תהיה הקלה בכאבים בטווח הארוך תשובתך אודה :)

לקריאה נוספת והעמקה

מישל שלום, יש להבהיר ששאיבת השומן אמורה לעצב את גופך אולם אינה תחליף לירידה במשקל. בגילך יש לבחון היטב מהי איכות העור והאם קיימים עודפי עור באזורי השאיבה הצפויה. בהתבססות על נפח השאיבה הצפוי ואיכות העור ניתן להעריך טרם הניתוח מה השפור המקווה ומהן מגבלות ההליך, כמו רפיון עור, אירגולריות או גליות של פני השטח וכו. במידה ומשקלך ישאר יציב ותתמידי בפעילות גופנית, לא צפויות תופעות חריגות מבחינת השמנה לא פרופורציונאלית באזורים אחרים. עם זאת, זכרי שעם הגיל עולה באופן טבעי כמות השומן בגוף בהשווואה למסת השריר, ובמיוחד שומן תוך בטני ושומן עמוק ולכן בלי קשר לשאיבת השומן תחושי בשינויים אלו עם השנים.

15/03/2013 | 12:17 | מאת: אירנה

שלום רב אני סכרתית מזה 7 שנים האם ניתן לבצע ניתוח מתיחת בטן אציין כי הסוכרת היא סוכרת נעורים והאיזון לא משהו

לקריאה נוספת והעמקה

אירנה שלום, ניתוח מתיחת בטן מבוצע באופן אלקטיבי- זאת אומרת שיש בידנו מספיק זמן כדי להכינך לניתוח בצורה מיטבית. ניתן לבצע את הניתוח אולם יש לאזן את הסכרת לפני.

11/03/2013 | 23:08 | מאת: ר

אני מרגישה שבשפתיים החיצוניות של איבר המין שלי יש הרבה שומן עודף, דבר שבולט לפעמים מבעד למכנסיים ומביך אותי. האם ירידה כללית במשקל הגוף תסדר את זה? אם לא, האם אפשרי לעבור שאיבת שומן באזור כ"כ רגיש?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך השמנה באזור הערווה והשפתים החיצוניות פעמים רבות קשורה להשמנה כללית, ובמיוחד להשמנה באזור הבטן. ירידה במשקל בהחלט עשויה לסייע וגם שאיבת שומן מאזור הערווה והרמת האזור. עם זאת, שאיבת שומן אנו מבצעים באזור הערווה ולא בשפתיים. במקרים קיצוניים בהם מדובר במטופלים שירדו במשקלם ונותרו עם שפתיים מוגדלות, ניתן לעצבן באמצעות ניתוח להקטנת השפתיים החיצוניות.

11/03/2013 | 23:03 | מאת: סתיו

ד"ר שלום, שמעתי בעבר על ניתוחים להגדלת ועיצוב הסנטר, ורציתי לשאול האם קיימת גם פרוצדורה להקטנת סנטר ועד כמה היא מסכנת את שאר תווי הפנים. תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

סתיו שלום, קיים מגוון ניתוחים להקטנת ועיצוב הסנטר, אשר לרוב מבוצעים ע"י מנתחי פה ולסת. מטרת ניתוחים אלו עשויה להיות תפקודית כמו גם אסתטית. על מנת לשפר פרופורציות בפנים ניתן לעצב אזורים אחרים חוץ מהסנטר כמו לחיים, כך שלעיתים עיצוב לחיים וצידי הלסת התחתונה מטפלים בדספרופורציה של הסנטר ועשויים לחסוך ניתוח גדול.

10/03/2013 | 18:43 | מאת: שרון

הייתי רוצה להוריד את הבטן שיש לי ואיני מצליח באף דרך להוריד אותה וכן שומן בפנים , כל זה התחלתי לקבל אחר תאונה שהייתה לי לפני שלוש שנים ,מכל מיני סיבות וזה מצבי היום שאני איני שלם אם מבנה גופי ( הייתי רזה בעבר ) ולא חי אם זה יותר מדי בשלמות , הייתי רוצה לדעת האם אני יכול לעשות טיפולים להורדת שומן כאלו ואחרים ,האם גם בפנים? ואיך מגיעים למקום שיכול לעזור לי בזה? האם זה במסגרת הקופה או שזה פרטי לחלוטין ? תודה מראש שרון

שרון שלום, מדבריך ניתן להתרשם שבעייתך העיקרית הנה העליה במשקל, ולכן המלצתי הנה לפתור בעיה זו באמצעות ייעוץ מקצועי כמו דיאטנית בקופת החולים. השמנה באזורים מוגדרים כמו הבטן או הצוואר העליון מטופלת בשאיבת שומן כאשר הליך זה לרוב מתבצע באופן פרטי.

10/03/2013 | 11:30 | מאת: עפרה

הבן שלי רזה הרבה,נשארו לו סימנים חזקים מסביב לגב והבטן,הם ניראים כמו צלקות.בדומה לסימנים שנשארים אחרי הריון האם ישנה דרך להעלים אותם?

לקריאה נוספת והעמקה

עופרה שלום, לא ניתן להעלים סמני מתיחה, אולם הם צפויים להתבהר בחלוף הזמן.

28/02/2013 | 10:54 | מאת: שרה

ד"ר טלי שלום, יש לי ישבן שטוח, אני יחסית רזה אבל יש לי בטן. השומן מצטבר רק שם :-) רציתי לדעת מהי תקופת ההחלמה? האם זה יהיה בשאיבת שומן עצמי ואצטרך ללכת עם חליפות לחץ ?? האם יש צלקות ? העור שלי מצטלק לא יפה בכלל לצערי. תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

שרה שלום מדבריך ניתן להסיק שלא קיימים עודפי עור נכרים באזור הישבן, ולכן קרוב לודאי תוכלי להנות מעיצוב ישבן באמצעות הזרקת שומן עצמי.בפעולה כזו מדובר בחתכים זעירים באזור הישבן המחלימים כצלקות זעירות.

27/02/2013 | 23:33 | מאת: דנה

שלום טלי, כמה זמן לאחר ניתוח מתיחת בטן אפשר להוריד את החגורת בטן , ומתי אפשר לחזור להתעמלות ארובית ? כמה זמן לאחר הניתוח אפשר למרוח תכשירים לטשטוש הצלקת ?

לקריאה נוספת והעמקה

דנה שלום, את החגורה יש ללבוש כחודש. את הטיפולים בצלקת אנו מתחילים כאשר הצלקת הניתוחית סגורה ואין הפרשות או גלדים.ניתן לרוב לחזור לפעילות פיזית כעבור כחודש, עם זאת החזרה צפויה להיות הדרגתית ובהתאם ליכולת ולקצב ההחלמה.

25/02/2013 | 15:25 | מאת: ליה

אני כחודשיים לאחר מתיחת בטן. המתיחה לא הצליחה והמקום רחוק מלהראות טוב... היום בביקורת הרופא אמר שצריך לבצע תיקון. (רוצה לציין שהיו לי רק שאריות עור. לא היה שום צורך בשאיבת שומן וכמו כן הרופא לא תפר את שרירי הבטן שהיו מתוחים). שתי שאלות: האם צריך להמתין עד לביצוע הניתוח הבא פרק זמן מסויים או שאפשר מייד לבצע? האם פותחים מחדש את הכל מצד לצד או רק את האמצע - את המקום הבעייתי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ליה, איני יודעת מה היתה הבעיה הספציפית, האם הפרעה ברפוי פצעי הניתוח או רפיון עור. סוג הבעיה ומידת האי נוחות הנגרמת לך בעטיה יכתיבו את תזמון הניתוח המתקן ואת היקפו. בהצלחה!

18/02/2013 | 21:18 | מאת: מיכל

מהם החסרונות? האם זה עלול לפתח צלוליטיס נוסף? ומה קורה אם משמינים קצת אחר כך?

לקריאה נוספת והעמקה

מיכל שלום, במידה ושאלתך מתייחסת לשאיבת שומן, מדובר בפעולה שמטרתה לעצב ולחטב את הגוף, יש לזכיר שבכל פעולה ניתוחית, גם זו אינה נטולת סכונים. במידה והמטופל משמין בצורה משמעותית, לרוב ישמין בצורה פרופורציונאלית יותר באזור שנשאב.

17/02/2013 | 20:33 | מאת: רוני

קבעתי תור לשאיבת שומן באזור המותניים ואחורי הגב.אני שוקלת כ 63 קילו וגובהי 160 ויש לי שומן ממוקד באזורים אלו וגם בבטן.את הבטן אמרו לי שלא אוכל לעשות ביחד עם המותניים והגב אלא לאחר שאחלים כ3 שבועות. שאלתי היות ויש לי ארוע משפחתי חשוב והשאיבה אמורה להיות חודשיים לפני האם זה מספיק זמן כדי שלא יהיה לי נפיחות,כאבים וכו. כי אני מעוניינת שמצבי יראה יותר טוב ןלא ההפך.כמה זמן לוקח במצב הכי פסימי שתרד הנפיחות. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

רוני שלום, משך ההחלמה משאיבה הנו מספר חודשים, עש קבלת תוצאה הקרובה לסופית. לתשומת לבך, לעיתים כן ניתן לבצע שאיבות בגב ובבטן באותה עת, תחת מגבלות של נפח שאיבה ואופי ההרדמה. בהצלחה!

שלום דר' פרידמן. ברצוני לבצע שאיבת שומן מהבטן ומהמותניים. ומתיחת בטן. אני בת 57 בריאה. רציתי לדעת האם אפשר באותה הפרוצדורה, להזריק את השומן לשדיים שאיבדו מנפחם, ולפנים שהצטמקו מעט. האם ניתן לעשות את כל הנ"ל, בפעם אחת, אצלך. תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלומית שלום, ניתן לשלב בין ניתוח מתיחת בטן לשאיבות והזרקות שומן כמובן שיש לבדוק אותך על מנת להעריך כמה עודף שומן קיים והאם את מתאימה לפעולות ניתוחיות אלו. במידה ותרצי אשמח לפגוש אותך במירפאתי. טלפון מרפאה 03-6045777 נייד 0507755393

23/01/2013 | 22:44 | מאת: ליה

אני שבועיים אחרי ניתוח מתיחה יש לי שתי שאלות: 1. התפר של הניתוח נראה עם קיבוציו עור.. זה משהו שמשתנה עם הזמן? 2. ב 5 הימים האחרונים אני מדממת בלי הפסקה מהטבור. הרופא אמר שזה תקין. תוך כמה זמן זה אמור לעבור?

שלום ליה, פעמים רבות העור יוצר כיווצים לאורך אזור התפירה או בקצהה, בשל הידוק שולי החתך במהלך התפירה וזה בהחלט צפוי להשתחרר עם הזמן. בקו התפרים קיימת נטיה לדמומים קטנים בימים הראשונים לאחר הניתוח, וזה לרוב יהיה באזור הטבור או מוצא הנקזים, משום שחתכים אלו אינם מודבקים...עם זאת, בשבועות הראשונים לאחר הניתוח כדאי להגיע לבקורת המנתח באם מופיעה תלונה חדשה. החלמה מהירה!

23/01/2013 | 15:44 | מאת: שרון

שלום רב, אני בת 28 ולאחר יעוץ מעוניינת לבצע מתיחת בטן ושאיבת שומן קטנה מהמותניים. הבעיה היא שככל שאני בודקת אני מגלה מחקרים למניהם ותלונות של מנותחים שאומרים שלאחר פעולה כזו הגוף "מפצה" את עצמו על השומן הזה באגירת שומן במקומות אחרים. הגוף שלי מאוד פורפורצינאלי ואין לי תלונות מיוחדות מלבד בטן מזוויעה. הפחד היחיד שלי בביצוע הניתוח הוא עיוות של הגוף לאחר מכן בצבירת שומן בגב/ירכיים/ידיים..... המשקל שלי הוא תקין אך כן יש לי נטיה להשמנה ולכן אני משתדלת לשמור... השאלה שלי, עד כמה התופעה הזו נפוצה? ומה אפשר לעשות בשביל להימנע ממנה?. אני לא רואה טעם בלעבור ניתוח כזה ולדפוק אזורים אחרים. לא רוצה להשתעבד לניתוחי תקונים למיניהם... מצד שני, להיפטר מהבטן הזו זה חלום שמלווה אותי 20 שנים. בבקשה ממך...עזרה.... תודה ענקית מראש :)

לקריאה נוספת והעמקה

שרון שלום, הדווחים המדברים על השמנה לא פרופורציונאלית באזורים אחרים מתיחסים לפעולה מרכזית של שאיבת שומן ורלוונטיים למטופלות העולות במשקלן לאחר הניתוח. ניתוח מתיחת בטן נועד דווקא לשפר פרופורציות ושלוב של שאיבה מוגבלת וזהירה יחד עם ניתוח זה הופכת למקובלת. מנסיוני, אני יכולה להעיד על מטופלות רבות שהניתוח דחף אותן דווקא לרדת במשקלן ולהיות פעילות גופנית.

21/01/2013 | 10:54 | מאת: אהובה מיליאנו

שלום. עברתי לפני שנה ניתוח מתיחת בטן אצל רופא שכנראה לא מתמצא בתחום ונותרתי עם צלקת גדולה. ראיתי בפורומים שלך שהצלקת לא חייבת להיות גדולה ומכוערת וניתן שתהיה בקו התחתון. האם ניתן לעשות תיקון? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אורך הצלקת הנו בקורלציה לכמות עודפי העור. בניתוח מתקן לרוב ניתן להוריד את גובה הצלקת אולם לא ניתן לקצר את אורכה.

04/01/2013 | 16:13 | מאת: מיכל

שלום, לפני חמישה שבועות עברתי ניתוח מתיחת בטן. ישנה נפיחות ובצקת גם בבטן התחתונה וגם העליונה ואני מרגישה שהבטן נראית כמו הריון ולא כפי שחשבתי שתיראה חטובה ושטוחה. האם יש משהו שניתן לעשות על מנת להפחית את הבצקת? האם כדאי ללכת עם חגורת בטן זמן נוסף? מודה לך מאד על עזרתך, מיכל המתוסכלת

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מיכל, איני יודעת מה היה מצב הבטן לפני הניתוח והאם יש לך שומן תוך בטני. נפיחות קלה של הבטן לאחר הניתוח קיימת במידה כזו או אחרת אצל כל המנותחים, ונובעת מבצקת קלה אשר חולפת בשבועות שלאחריו. באם הנפיחות אצלך לא הייתה קיימת לאחר הניתוח והנה חדשה ומשמעותית, אני ממליצה שתפני לבדיקת המנתח לשלילת הצטברות של נוזלים מתחת לעור. ניתן לזהות ולטפל בבעיה זו בפשטות. החלמה מהירה

16/11/2015 | 17:34 | מאת: רון

עברתי מתיחת בטן ב 3.11 בטן היקפית ויש עדיין בצקות קטן שגורמות לבטן להיראות כמו עם כרס קטנטנה כזאת בעת הישיבה נוצר כמו כפל כזה איפה שהבצקת ,האם זה מהבצקת או שהניתוח לא טוב?

22/03/2017 | 16:04 | מאת: שרה

למיכל שלום לפני חודשיים + שבוע עברתי מתיחת בטן ויש לי תלונות כמו שהיו לך הייתי רוצה לדעת מה קורה איתך היום ומה השתפר ואם בכלל אשמח אם תצרי איתי קשר אודה לך מאוד

01/01/2013 | 09:43 | מאת: ror

שלום ד"ר לפני 7 שנים עברתי ניתוח מתיחת בטן שאלתי האם אפשר לניתוח חוזר של מתיחת בטן עם שאיבת שומן מהמותיים כי היום הבטן שלי רפויה ויש שומן במותנים

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, במידה והיו שינויי משקל או הריונות מאז הניתוח, בהחלט קיימת אפשרות להתפתחות של רפיון עור חוזר או חולשת שרירים חדשה בדופן הבטן. אין מניעה מבצוע ניתוח מתיחת בטן חוזר במידה וקיים צורך אסתטי בבצועו.

02/01/2013 | 08:04 | מאת: ror

שלום לא היו הריונות אבל יש שינוי במשקל. ד"ר את מבצעת ניתוח חוזר לבטן ? תודה

11/12/2012 | 22:21 | מאת: רונית

שלום רב, ביצעתי לפני כיותר מחצי שנה ניתוח הרמת חזה,שמראש היתה אסימטריה קלה בין השדיים, כמה חודשים לאחר מכן הסתבר שבניתוח האסימטריה לא הסתדרה ועדיין יש פערים שמאוד בולטים בגודל השדיים, ביצעתי ניתוח תיקון לפני כחודשיים, שגם לאחריו עדיין האסימטריה מורגשת ומפריעה לי מאוד, לאחר ייעוץ עם אותו הרופא המליץ לי לבצע (כמובן להמתין 3 חודשים מיום הניתוח) שאיבת שומן בחזה הגדול יותר באזור שבו השד יותר מלא. ההמלצה של הרופא היתה בשתי דרכים, האחת לבצע הרדמה מקומית ולשאוב מעט את השומן המיותר (אין הרבה), הרופא אמר שזו דרך פחות נעימה ומכיוון שהשד לא נרדם ב0 100% אני עלולה להרגיש כאב, כמובן שזה הרתיע אותי אך איני רוצה להכנס שוב לחדר ניתוח ולעבור שוב את אותו הליך בפעם השלישית, האופציה השניה שהמליץ לי היא להכנס לחדר ניתוח עם זריקת טשטוש ואז זה לא הרדמה מלאה ולא ארגיש בעצם כלום, הרופא ציין שהתהליך הוא מספר דקות בלבד, אשמח לשמוע את דעתך בנושא, והאם כדאי לי לבצע את הפעולה בהרדמה מקומית שכן אני מעדיפה כך. הן מבחינת ההרדמה והן מבחינת התשלום הנוסף לחדר ניתוח. הפחד שלי הוא שבאמת ארגיש כאב בהרדמה המקומית האם זה הגיוני? תודה רבה וסליחה על המגילה....

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רונית, המלצתי הנה לבצע ניתוח תקון בשד בהרדמה כללית. הרדמה כללית הנה בטוחה ומאפשרת למנתח חופש פעולה מירבי ללא סבל מצד המנותח, כך שמשך הפעולה הניתוחית הנו קצר והיא מבוצעת בבטיחות הגבוהה ביותר.

06/12/2012 | 15:41 | מאת: בת אל

שמעתי רבות על הטיפול ומאוד רציתי לעשות אותו. הייתי בייעוץ אצל רופאה מפרופרוציה, שאמרה לי שהיא משתמשת בשיטה רק לאזורים קטנים כמו קו הלסת והסנטר. האם היא צודקת? מישהו אחר משתמש בשיטה לאזורים נוספים (בטן למשל?) תודה

שלום בת אל, השיטה שציינת אינה הטיפול המקובל לעיצוב וחיטוב רקמת השומן ופוטנציאל הסבוכים בשמוש בה גבוה משאיבת שומן סטנדרטית.

05/12/2012 | 19:10 | מאת: אבי ע

שלום רב, אני 1.75 שוקל 72-3 לערך. יש לי כרס יחסית גדולה שאני מתקשה להעלים. האם טיפול בלייזר/גלי רדיו יכול לעזור לי? האם הטיפול מסוכן? כמה טיפולים בערך צריך כדי להגיע לבטן שטוחה? כמה זה בערך עולה? (יש לי כללית מושלם) תודה!!!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, הטיפולים השונים להמסת ושאיבת השומן מיועדים לטפל בשומן שטחי, כזה הנמצא מתחת לעור, ומחוץ לדופן הבטן. לכן יש לבדוק אותך על מנת להעריך היכן נמצא השומן. במידה ומדובר בהשמנה תוך בטנית, הרי הטיפול המתאים הנו ירידה במשקל ולא המסת שומן שכן אין ביכולתנו להגיע לשומן הפנימי. לפיכך, אני ממליצה שתגיע לבדיקה.

02/12/2012 | 00:04 | מאת: שרון

ברצוני לעשות הגדלת ישבן בשיטת ההזרקה אשמח לדעת טווח מחירים בנושא

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שרון, קיימות אופציות שונות לעיצוב ישבן, המותאמות לבנה הגוף ואיכות הרקמות. אם לא קיים עודף עור, השיטה המומלצת הנה הזרקת שומן עצמי. על מנת לקבל מידע נוסף אנא פני לייעוץ במרפאה, שכן יש להתרשם ממבנה גופף והיקף הפעולה הדרושה. הניתוח מתבצע בהתאמה אישית ומשלב שאיבות שומן באזורים סמוכים.

אני חברה בקופ"ח כללית, בעלת כרטיס חבר 'מושלם'. האם אני זכאית להנחה כלשהי? הרבה תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, אכן, במידה וקיים עודף עור לאחר הרזיה, לעיתים תסייע הקופה במימון הניתוח, באמצעות אישור טופס 17 לניתוח ספציפי. עם זאת, מדובר לרוב בעודף עור גדול הגורם לדלקת עורית תחתיו. האינדיקציה למימון הניתוח בקופות השונות הנה אנדיקציה רפואית ולא אסתטית. מה היקף הזכאות הספציפית שלך מול הקופה אנא בדקי מול נציגי הקופה. בהצלחה!

29/11/2012 | 19:29 | מאת: גיל

היי,האם ישנו איזשהו טיפול להסרת עודף עור בבטן שלא משאיר צלקות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גיל, הסרת עודפי עור פר הגדרה מבוצעת באמצעות חיתוכם, פעולה המסתיימת בחתך ניתוחי. החתך מחלים באופן נורמאלי כצלקת. ניתן לעצב את הצלקת בצורה סמטרית ולמקמה בשפולי הבטן באופן אשר יהיה מוסתר בתחתון.

29/11/2012 | 11:50 | מאת: שלומי

רציתי לדעת איפה אפשר לברר על ניתוח עיצוב הגוף עקב ירידה במשקל. אשמח לקלב פרטים וטלפון לפניה מעמיקה יותר

לקריאה נוספת והעמקה

שלומי שלום, אתה מוזמן לפנות למרפאתנו לקבלת ייעוץ 03-6045777.שבת שלום

29/11/2012 | 11:28 | מאת: ירושלמית

דר' פרידמן שלום, לפני כ- 10 שנים עברתי שאיבת שומן+מתיחת בטן באזור הבטן. תוצאות הניתוח היו מדהימות, הבטן היתה מתוחה להפליא, המותניים היו צרות בקיצור הכל טוב. שנים חלפו ולצערי התרחבתי ועליתי במשקל וכפי שאת בודאי יודעת האזורים שבהם עוברים שאיבה נשארים די בסדר וכאשר עולים במשקל כל עודף המשקל מתמקם באזורים אחרים. אצלי בחרו תאי השומן להתיישב ברצועת הגב, מקו החזיי כלפי קו המותניים. שתי שקיות שומן מכל צד ענקיות מפארות את גבי מתסכלות ומביכות שלא מאפשרות לי בעצם ללבוש חולצות צמודות מבלי ששתי "שדיים אחוריות" יבלטו. ולשאלתי, האם ניתן לבצע שאיבת שומן באזור זה? מה הסיכונים? הרדמה כללית או מקומית, מה עושים עם העור המיותר לאחר השאיבה? צלקות וכדומה. כמה עולה פגישת ייעוץ אצלך:) אודה על תשובה מפורטת. בברכה, דפנה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דפנה השמנה באזור שציינת הנה מאוד נפוצה והטיפול בה הנה לרוב שאיבה. השאיבה עשויה להשיג שפור ניכר, אולם לא תעלים עודפי עור אם קיימים. לבישת חזיה שאינה הדוקה מדי תסייע להפחתת בליטת העור בהמשך. למכשירי השאיבה הממיסים שומן יתרון באזור הגב שכן מקלים את השאיבה, ומפחיתים כאב ושטפי דם. אחד מהם הנו מכשיר הוויזר VASER , המאפשר התכווצות טובה של העור לאחר השאיבה. בהתאם לכמות השאיבה ניתן לבצעה בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית.השאיבה הנה פעולה זעיר פולשנית- עם פתחי כניסה זעירים, באורך מס מ"מ בלבד.פגישת הייעוץ אינה בתשלום.בהצלחה!

02/12/2012 | 15:07 | מאת: ירושלמית

דר' פרידמן שלום, ראשית תודה על המענה המהיר, המקצועי והענייני.האם יש הגבלה על מס' האזורים בהם ניתן לעשות שאיבה בפרוצדורה אחת? בתודה, דפנה

29/11/2012 | 09:09 | מאת: שרית

יש לי מבנה גוף רזה מאוד יחסית,הבעיה היא רק בטן,האם גם למבנה גוף רזה ניתן לבצע שאיבת שומן בבטן?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שרית במידה וקיים עודף שומן, ללא עודף עור, ניתן בהחלט לחטב את הבטן באמצעות שאיבת שומן בדופן הבטן. בבדיקתך ניתן יהיה להתרשם ממקור הבעיה, האם מדובר בעודפי שומן בלבד או עודף עור ושומן ולהציע לך את הטיפול המתאים לך אישית.

24/11/2012 | 17:02 | מאת: חסויייי

שלום , אני בת 19 הגובה שלי הוא 1.53 ומשקלי הוא 46. הנני סובלת מעודף שומן בבטן שנורא מפריע לי כלומר הצטברות של שומן מין צמיגים כאלה בבטן שנורא מפריעים לי כאשר אני יושבת כי הם מתכנסים אחד בשני. התחלתי בפעילות ספורטיבית על מנת לחזק את שרירי הבטן ולהיפטר מהם אך שום דבר לא עזר. הייתי רוצה לדעת מה אוכל לעשות על מנת להיפטר מהם אחד ולתמיד כי הם מאוד מפריעים לי אף על פי שהמשקל שלי הוא תת משקל בבטן שלי מצטבר כל השומן וגורם לצמיגים ולחוסר נוחות . תודה רבה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, באמצעות פעילות גופנית סדירה תוכלי לחטב את גופך, כולל אזור הבטן. עם זאת, במידה ואכן ישארו מצבורי השומן הקטנים, ניתן יהיה לטפל בהם

19/11/2012 | 21:48 | מאת: סוקית 5

אני אחרי מעקף קיבה בו ירדתי 30 ק"ג ונשארו הרבה עודפים בבטן ישבן ירכיים התיעצתי לגבי אוברול כללי עם מספר רופאים בעלי הסכים לניתוח באופן כללי לאחר שלקחתי אותו לשיחת סיכום בה הוא ראה איזה חתכים ואיפה התפרים הוא התחרט ולא מוכן שאני יעבור את הניתוח מיותר לציין כמה התבאסתי מזה וכעת אתם נכנסים לתמונה אני צריכה תמונות של איזור הניתוח לפי תאריכי יעד מהניתוח ואילך לראות איך התפרים נראים אחרי חצי שנה , שנה ויותר אני חייבת להראות לו שזה לא נשאר אדום ומככוער כמו שעה אחרי הסרת התחבושות הוא כאחד שהתנגד גם למעקף יתרצה בסוף אבל אני חייבת להראות לו כמה שיותר תמונות כאלה אשמח אם תשלחו פה או אפילו בפרטי תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אני ממליצה שתגיעי עם בעלך לייעוץ במרפאה שם תוכלו לצפות בתמונות של צלקות לאורך פרקי זמן שונים.

11/11/2012 | 11:11 | מאת: נאוה

שלום דוקטור פרידמן כמה עולה ניתוח מתיחת בטן לאחר הרזייה ? ירדתי 40 קילו במשקל ונשארו לי עודפי עור בבטן . תודה נאוה

לקריאה נוספת והעמקה

נאוה שלום, טווח המחירים רחב ותלוי בכמות עודפי העור, היקף הניתוח ומשכו. מתיחת הבטן לאחר הרזיה צריכה לתת מענה גם לעודפי עור ושומן באזורים סמוכים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר. לכל זה נתייחס בפגישת הייעוץ. אשמח לראותך בקרוב. בברכה, טלי

29/10/2012 | 19:40 | מאת: זהבית

שלום, אני לאחר ניתוח לקיצור הקיבה וירידה משמעותית במשקל , יש לי עודפי עור בזרועות ובירכיים ואני לא יודעת מה לעשות עם זה, האם ניתן לעשות ניתוח שמותח את הזרועות והירכיים כך שלא יראו את עודפי העור שיש לי שם ?

לקריאה נוספת והעמקה

זהבית שלום, ניתן לטפל בעודפי עור בכל מקום בגוף. הזרועות והירכיים הנם אזורים שכיחים לניתוחים לעיצוב הגוף בקרב מטופלים לאחר ירידה במשקל, בשל עודפי העור שם, המקשים בשמירה על הגיינה, הליכה, והתאמת בגדים. בהתאם להיקף עודפי העור ולמיקומם, כך מיקום הצלקות. לעיתים הן נחבאות במפשעה או בבית השחי ולעיתים משתרעות לאורך החלק הפנימי של הירך או הזרוע. אצטרך לראותך על מנת להסביר לך מהו היקף הניתוח המתאים למבנה גופך.

27/10/2012 | 21:00 | מאת: טלי

שלום רב, אני שבועיים לאחר מתיחת בטן וניכרת נפיחות מסויימת בבטן עליונה. ידוע לי על נפיחות שנותרת כ 3 חודשים בבטן התחתונה אך לא בעליונה ולכן אני מודאגת. זה לא שממש ניכרת שם הצטברות נוזלים משמעותית אלא שהבטן באזור העליון איננה ישרה כפי שאמורה להיות . האם זה נשמע נורמלי ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום טלי, לעיתים אנו רואים נפיחות קלה גם בבטן העליונה, העשויה להיות קשורה עם רפיון השרירים לאחר הניתוח או בצקת ברקמה לאחר שאיבת שומן. נשמע לי שאת חווה מצב זה, אשר הנו נורמלי. בכל מקרה, תוכלי לקבל תשובה מדויקת בבקורת. החלמה מהירה!

תודה על התשובה המהירה וסליחה על הבורות אבל הייתי תחת הרושם שלאחר מתיחת בטן השרירים אמורים להיות מתוחים מתמיד. מעולם לא הועלתה בפניי האפשרות של רפיון שרירים לאחר מתיחה, האין זה פרדוקס?

23/10/2012 | 11:55 | מאת: קרן

שלום אני לאחר ירידה גדולה בשקל בעקבותיה נוצר עודפי עור בבטן. יש לי חוסר פקטור 11 ורציתי לדעת האם אוכל לעבור ניתוח

לקריאה נוספת והעמקה

שלום קרן, הבעיה שציינת הנה שכיחה יחסית, ומייצגת מצב בו בדיקת תפקודי הקרישה מעידה על ערך מסוים אשר הנו מוארך מעבר לנורמה.על פי דבריך אני מבינה שכבר עברת ברור וכנראה שידוע מה רמת החסר שלך. במידה ומדובר בחסר קל, במרבית המקרים, אין חשש לדמום בניתוח ואין מניעה לבצעו. במידה וקיים חסר משמעותי, יהיה צורך להשלים את החסר טרם הניתוח, ולכן הניתוח יתבצע במרכז רפואי המתאים להליך זה.

שלום. אני כשבוע וחצי לאחר ניתוח מתיחת בטן. לצורך הניתוח הפסקתי לעשן שבועיים לפני רציתי לדעת מתי אני יכולה לחזור לעשן. אני יודעת שזה לא מומלץ אבל מאז שהפסקתי אני עליתי 5 קילו.ואני ממש לא רוצה להרוס את התוצאות של הניתוח.

לקריאה נוספת והעמקה

הי נועה, את נמצאת במהלך תהליך רפוי של פצעי הניתוח והעליה בהמשקל בשלב זה מבטאת יותר צבירת נוזלים האופיינית לניתוח גדול, ולא עליה המבטאת השמנה. בתום שבועים מהניתוח רוב פצעי הניתוח כבר החלימו ואין סכנה משמעותית בחזרה לעישון.החלמה מהירה!

13/04/2014 | 14:24 | מאת: יסמין

שלום, אני 3 שבועות לאחר ניתוח מתיחת בטן. מתי אני יכולה לחזור לעשן? אני מרגישה שאני משמינה מאוד.. ותמיד רוצה לאכול.

17/10/2012 | 19:21 | מאת: רומא

האם את עושה המסת שומנים בלייזר

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אני מבצעת שאיבות שומן במגוון המכשירים הקיימים בארץ.

09/10/2012 | 00:08 | מאת: רחלי

שלום אני אחרי ניתוח טבעת ושרוול . ירדתי ממישקל של 128 ל95 קילו וגוף שלי נרא מזעזע. אני גם אחרי שני ניתוחים קסריים והבטן נפול וכן עודפי עור בין רגלים בית שחי מיתחת לחזה בקיצור לא נעים גובה שלי 168 . השאלה שלי אים אני יכולה לעשות את ניתוח ועם יש סיוע מקופת חולים . נאים יש אפשרות שוא יתבצע במימון מלא של הקופת חולים כי אין ביכולתי לממן כזה ניתוח אשמח לתשובתך רחלי

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רחלי, עליך לפנות לבדיקת כירורג פלסטי בקהילה, אשר יעריך את מידת החומרה של עודפי העור והבעיה הרפואית או התפקודית הקיימת. במידה וקיימות דלקות בעור תחת הקפלים, תופני למרפאה לכירורגיה פלסטית בבית חולים, לבדיקה ולתאום ניתוח להסרת עודפי העור. בהצלחה!

03/10/2012 | 21:27 | מאת: שירן

אני אחרי ירידה של כ- 30 ק"ג ללא ניתוח. במשקל אני יכולה להוריד לפחות עוד 15 ק"ג אבל במבנה הגוף אני מאוד רזה ברגליים ובידיים ויש לי בטן ענקית ונפולה וגם עור אודף במותניים. המתרה שלי היא ללא ספק לעבור ניתוח מתיחה וכל מה שאפשר (אחרי 4 הריונות, מספיק).אבל רציתי להגיעה מוכנה מבחינת משקל. האם כדאי להגיע כבר ליעוץ ואם יש סיכוי שמבחינת המשקל אני כבר מתאימה או שיגדירו לי משקל יעד ? תודה מראש

שלום שירן, אני ממליצה להגיע כבר בשלב זה לייעוץ מתוך מספר מטרות: ראשית, תוכלי לרקבל הכוונה באשר לסוג הפעולה הניתוחית המתאימה למבנה גופך, ולהתכונן מבחינת התזמון העתידי המתאים לך ברמה של חופש מהעבודה וארגון עזרה בבית. שנית, כאשר תצפי בתמונות מטופלות עם מבנה גוף דומה אשר עברו את הפעולה, יהיה לך קל יותר להסיר את הקילוגרמים האחרונים ולהתגבר על משברים קטנים בדרך, שכן התוצאה האסתטית תהיה ברורה ויזוראלית. לעיתים, גם לאחר ירידה גדולה במשקל עדין נותרת בטן ענקית ונמנעת תחושת השינוי מהמטופל שכן הפידבקים מהסביבה לא מגיעים.כאשר יוסבר לך ביעוץ מה כמות העור והשומן העודפים אשר יוסרו בניתוח, תוכלי להתעודד ולהתחזק. ולבסוף, המנתח יעריך במהלך הבדיקה כמה שומן פנימי נותר בבטן, ומה כמות העור והשומן העודפים אשר כאמור עשויים לשקול קילוגרמים רבים. לעיתים קרובות המטופל מופתע בייעוץ מכך שהנו מוכן לניתוח מוקדם מכפי שהעריך, שכן מה שחשוב זהו השכלול בין המשקל לגובה, מיקום השומן, ומבנה הגוף. פני לייעוץ והכוונה. בהצלחה!

03/10/2012 | 19:00 | מאת: א.ב.

שלום רב. לפני יומיים עברתי שאיבת שומן באיזור הירכיים והברכיים (ללא מתיחה או הסרת עור). התחושה לאחר הניתוח, בזמן הליכה, היא של משיכה חזרה כלפי מטה. בדוח הניתוח שלי נכתב כי איכות העור ירודה מאד והמנתח שלי אכן ציין שאאלץ להיות עם המחטבים יותר מהרגיל בשל סוג ואיכות העור. האם זה מבטיח פתרון? אני לא מפסיקה לתהות אם העור לא יראה נורא לאחר הסרת המחטבים. דבר שני, על מנת לנקות מידי פעם את המחטבים עלי להישאר מספר שעות בלי על מנת שיתייבשו. האם זה נורא??? הבנתי שאי אפשר לייבש במייבש כביסה. תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אני מניחה שנושא השפעת איכות העור על הצלחת השאיבה נדון ארוכות עמך טרם הניתוח. המשמעות של איכות ירודה הנה יכולת התכווצות נמוכה של העור לאחר ירידה בנפח השומן שתחתיו, באמצעות שאיבה או ירידה במשקל. בשלב זה הקפידי למלא אחר הוראות המנתח וחזרי לפעילות גופנית כשיאשר. הייתי ממתינה עם הניקוי מס ימים, כחלופה תוכלי ללבוש בינתיים מחטב פשוט אשר תוכלי לרכוש בחנות הלבשה תחתונה. החלמה מהירה!

06/10/2012 | 21:44 | מאת: א.ב.

לפי מה שאת אומרת התוצאה של "איכות עור ירודה" היא עוד "נוזל". ממה שהבנתי מהרופא שניתח אותי, התוצאה תהיה התכווצויות של העור, כמו צלוליט. אם אני מבינה אותך נכון, על מנת להשיג עור צמוד אין לי ברירה אלא להסיר עור וזה רחוק ממה שאני הבנתי. עכשיו אני מודאגת...

30/09/2012 | 08:29 | מאת: nnn33

שלום רב, אני בן 43 גובה 1.95 מ' שוקל 105 ק"ג, בריא ועוסק בספורט. יש לי הצטברות של שומן במותניים מאז שהייתי צעיר ולמרות פעילות אירובית ומשקולות לא מצליח להיפטר. מהן הדרכים המומלצות לטיפול ? ( שאיבה, המסה , הרדמה מלאה, מקומית) ובאיזו שיטה התוצאות יותר חד משמעיות ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, על פי תאורך נראה שמדובר במצבורי שומן מוגבלים, ולכן אתה יכול להנות משאיבת שומן באזורים אלו. השאיבה יכולה להתבצעה בהרדמה מקומית עם חזרה כמעט מיידית לפעילות. באזור זה אין הבדל משמעותי בין שאיבה רגילה לבין המסה ושאיבה. בהצלחה!

שלום ד"ר אני זקוק לעצתך אני מפתח גוף, מאוד גדול, שרירי וכן לקחתי גם סטירואידים בעברי. החלטתי לעבור ניתוח שאיבת שומן בשביל לעצב יותר את שרירי הבטן ולהעלים את ה"ידיות" במותן. תוצאות הניתוח הראשון היו רחוקות מלהשביע את רצוני, בבטן נוצרו אי רגולציות, והגב נותר נפוח. לצערי בטרם הספקתי לתקן זאת עם הרופא, הוא מת בתאונת דרכים. עברתי לרופא אחר שמתחמחה בזה והוא ביצע בי ניתוח תיקון בשילוב לייזר. אך עדיין חלקים מהבטן (במיוחד בבטן התחתונה מעל איבר המין) נותרו נפוחים וקשים מגע גם אחרי 3 חודשים מאז הניתוח. הרופא ביצע אולטרסאונה ואמר שלא נותר שם שומן, ושזה לא מים אלא דלקת, דורסאס צלקות פנימות ועודף קולוגן... הוא טוען שזה יספג פנימה בתהליך שיקח זמן רב (הוא לא נקב בכמה זמן) אציין שמידי פעם מופיעות לי מעיין שטפי דם קטנטנים בחלקים שונים בבטן שנעלמים תוך יום-יומיים. אגב, אצל חברים שלי שגם טופלו אצלו התוצאות מדהימות! (בכלל זה הלכתי אליו) מה דעתך? מה זה הדורסאס הללו? ממה זה נובע? האם זה יעלם ותוך כמה זמן? האם לעבור ניתוח נוסף? יש משהו שאני יכול לעזור לשיפור התהליך? למה מופיעים שטפי הדם הללו? הם סימן למה? אציין שאת הטיפול עברתי במדריד שם אני גר המון תודה על עזרתך

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, מדבריך משתמע שקיימת בצקת נכרת של הרקמה בשפולי הבטן. לעיתים מתנקזים קרישי דם לאזור זה ולוקח זמן עד ספיגתם המלאה. תוכל לבצע מסאז למפתי לדופן הבטן אשר יזרז את ספיגת הנוזלים ברקמה. ההחלמה משאיבה אורכת מספר חודשים ועד שנה, כך שהאזור צפוי להשתפר בחודשים הבאים.החלמה מהירה!

01/10/2012 | 07:45 | מאת: JOY

שלום ד"ר, ראשית המון תודה על תשובתך, אני כבר 6 חודשים אחרי הניתוח ואין שינוי במה שאת מכנה בצקת... עשיתי תקופה מסויימת עיסוי לימפטי אבל זה לא הועיל. אציין שבשל כאבי גב לקחתי כדורים נגד דלקת בשם ליריקה LYRICA אשר מרפאות דלקות כך שאני גם לא חושב שנשארה לי דלקת במקום. אני אעבור בזמן הקרוב אולטרסאונד נוסף לראות מה יש שם... ואעדכן אבל בהנחה וזה בצקת (הסבר נשמע סופר הגיוני) האם זה יעלם? תוך כמה זמן? מה ניתן לעשות לזרז את התהליך?

לקריאה נוספת והעמקה
23/09/2012 | 10:11 | מאת: יהודית

הסינר לאחר ירידה משמעותי במשקל כן נכלל בסל הבריאות???או גם זה צריך ועדה מקופת חולים מכבי??? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

יהודית שלום, הסרת עודפי עור ובהם הסינר הבטני נכללת בסל הבריאות במידה וקיימת דלקת עורית מתחת לקפלים. לרוב מדובר בסינר הבטני ולעיתים ניתוחים באזורים נוספים.על מנת לקבל את האשור יש לפנות לועדה של מכבי...בהצלחה!

לקריאה נוספת והעמקה
20/09/2012 | 14:52 | מאת: טלי

היי טלי,שם יפה אגב.. אני בת 25 ועברתי לפני שלושה שבועות שאיבת שומן מהזרועות. המנתח אמר שלמרות שהזרועות לא היו רזות במיוחד העור מאוד חזק ואלסטי ולכן אמר שהתוצאות יהיו יפות ואכן התוצאות בהחלט מספקות אותי השאלה שלי לגבי החבישה. הוא אמר שאני צריכה ללבוש את השרוולים המחטבים לפחות חודשיים אבל זה ממש מציק. לא הורדתי אותם למשך 3 שבועות(למעט במקלחת) אבל חודשיים זה פשוט סבל. אשמח אם תעשי לי קצת סדר בבלגן כי בכל אתר כתוב פרק זמן אחר. האם אחרי 3 שבועות אני יכולה להוריד את השרוולים לפחות לחלק מהיום? אין לי בעיה לישון איתם אבל להסתובב איתם זה פשוט סיוט..ועוד דבר קטן ברשותך, האם יהיה עוד שינוי או שאחרי 3 שבועות השינוי העיקרי כבר נראה לעין? תודה ושנה טובה ומתוקה!!!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום טלי, אני ממליצה להצמד להנחיות המנתח שלך. לשאיבות בזרועות אני ממליצה ללבוש שרוולים עד חודש, התוצאות צפויות להשתפר בחודשים הבאים...החלמה מהירה!

19/09/2012 | 13:54 | מאת: niso

0540054888שלום ! אני גבר בן 46 בריא לחלוטין ונראה צעיר לגילי עוסק בספורט אירובי בדרך כלל ארבע עד חמש פעמים בשבוע מנסה תקופה ארוכה לעבוד על שריפת שומנים ולא כל כך הולך נשארה לי בטן קטנה מאוד למרות שריבועים אני כבר רואה בחלק העליון .אני אוכל בריא ושומר על תזונה לפי סוג דם .רוצה להיפטר מהבטן הקטנה ורוצה לדעת סיכונים והאם בגילי גברים מצליחים בניתוח הזה.

לקריאה נוספת והעמקה

ניסו שלום אתה מתאר מצב בו למרות משקל גוף תקין, ופעילות גופנית קבועה, נותר עודף שומן קטן בבטן. בעקרון, באם איכות העור תקינה ולא קיים באזור עודף עור, ניתן לבצע שאיבת שומן ולחטב את דופן הבטן. הפעולה יכולה להתבצע בהרדמה מקומית, קצרה יחסית ובעיצומה תוכל להשתחרר לביתך. בהצלחה!

13/09/2012 | 23:03 | מאת: ורד

היי, לאחר 2 הריונות מהם אחד תאומים, וירידה במשקל נותרה בטן עם עור רפוי ומקומט מאוד לא יפה, וחזה כפי שקוראים לו "שקיות ריקות" גובהי 1.55 משקל 50 ק"ג. המראה של הבטן והחזה מאוד מפריעים לי, מעבר לפן החיצוני, בפן הפיזי, אני נמנעת מכל אופציה למגע אינטימי בשל הבושה במראה. האם ניתן לשלב את שני הניתוחים יחד?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ורד, בשל השינויים בבטן ובחזה, מומלץ לעצב את שני האזורים האלו, כך הרווח האסתטי יהיה מכסימלי.במידה והנך בריאה, אין מניעה מניתוח בו זמני של החזה והבטן, כך שנחסוך הרדמה נוספת. בהצלחה!

11/09/2012 | 08:20 | מאת: חן

שלום, עברתי אתמול ניתוח באדי-טייט בבטן ובחזה, אני סבור שאת חגורת הבטן הידקו לי יותר מידי כך שאני סובל מכאבי גב חזקים ואף סחרחורות מידי פעם. האם ניתן להסיר את החגורה ולשים מחדש?

לקריאה נוספת והעמקה

חן שלום, לאחר ניתוח שאיבת שומן תלבש חגורה למשך כחודש. מומלץ לפתוח אותה ולהדק מחדש מספר פעמים ביום.החלמה מהירה!

לקריאה נוספת והעמקה
07/09/2012 | 10:36 | מאת: טניה

אני רוצה לעשות הגדלת חזה כמה בערך את לוקחת על הניתוח?

לקריאה נוספת והעמקה

טניה שלום, לא מקובל לפרט מחירי נתוחים בפורומים, אנא צלצלי למרפאה 03-6045777, שבוע טוב

07/09/2012 | 08:20 | מאת: רננה

ד'ר פרידמן שלום רב,עברתי ניתוח שרוול לפני שנה וירדתי 45 ק'ג,אני אמורה לרדת בחצי שנה הבאה עוד 5 ק'ג[לפי דבריה של המנתחת שלי].אני סובלת מדליות בולטות ברגליים,האם עלי לטפל בדליות לפני הניתוח?האם יש אפשרות לשלב מתיחת בטן עם הרמת חזה?וכמה זמן עליי לשמור על משקל יציב לפני שאוכל לבצע את הניתוח הפלסטי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רננה, אין דחיפות לטפול מקדים בדליות. למעשה ניתן לשלב גם בין ניתוח להסרת עודפי עור בירכים פנימיות וטיפול ניתוחי בדליות, או לבצע שלובי ניתוחים אחרים. בהחלט ניתן לשלב בין מתיחת בטן להרמת חזה וזהו שלוב נפוץ. אני ממליצה לעבור את הניתוח הפלסטי כאשר המשקל יציב מספר חודשים, את נמצאת בסיומו של התהליך ויכולה לפנות בשלב זה לייעוץ.בהצלחה!

30/08/2012 | 14:30 | מאת: חיה

עברתי ניתוח שרוול לפני שנה וחצי בבית חולים רמבם השלתי 50 ק"ג היום משקלי יציב וכעת יש לי עודפי עור רפים גם בידים בעיקר בבטן ובשוקיים האם אני זכאית על ידי קופח למימון ניתות מתיחת עור ואם כן כיצד זה נעשה תודה

לקריאה נוספת והעמקה

חיה שלום, בכל קופה ההתנהלות הבירוקרטית שונה במקצת. רופא המשפחה יוכל לכוונך. פני להערכת כירורג פלסטי, ורופא עור באם קיימת עדות לדלקת תחת קפל העור וצרפי המלצותיהם לפנייתך. בררך כלל, הניתוח יאושר אם תהיה עדות לבעיה רפואית אשר נגרמת עקב עודפי העור. בהצלחה!

20/08/2012 | 17:51 | מאת: מיואשת

שלום. לפני כשנתיים עברתי שרוול, ערב הניתוח שקלתי 128 קילו בגובה 174ס"מ וכיום הנני 85 קילו ובמשקל הזה אני נמצאת כבר שנה (אין עליות וירידות משקל סטטי), אני שמחה שעברתי את השרוול כמובן אך עדין יש לי בטן גדולה, יש את הסינר אך זה נראה לי עוד שומן ולא מקרה של עור עודף, זה נראה כאילו יש לי עוד המון שומן בכלל הבטן וממש טיפה עור עודף, האם, לפי מה שרשמתי, אני יכולה לעבור ניתוח משולב מתיחת בטן ושאיבת שומן? אודה לך מאוד על תשובה מהירה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, ירדת יפה במשקל, ומשקל גופך יציב. מבחינה זו, את בשלב הנכון לעבור ניתוח לעיצוב הגוף. כמוך, מטופלים רבים חשים שנותרו בבטנם עודפי שומן, בעוד שהבעיה האמיתית הנם עודפי עור. לכן אני ממליצה שתגיעי לבדיקה ובה אוכל להתרשם מהתרומה של עודפי העור, השומן ובכמה ניתוח להסרת עודפי העור יכול לקדם אותך.בהצלחה!

12/08/2012 | 08:42 | מאת: מיקה

היי ד"ר פרידמן,נכנסתי לאתר שלך ולא ראיתי תמונות של לפני ואחרי,איפה ניתן לראות ? תודה.

מיקה שלום, את מוזמנת להגיע לייעוץ אישי, בו תוכלי לצפות בתמונות לפני ואחרי. לתאום אנא צלצלי לטלפון 03-6045777.