פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

ניתוח מתיחת בטן מיועד לעצב את הבטן בשלושה מימדים. בניתוח זה מצמידים את השרירים אשר התרחקו זה מזה כתוצאה מהריונות או השמנה, מסירים את עודפי העור בשפולי הבטן, ומעצבים את הטבור באופן אטרקטיבי יותר. בנוסף, לרוב מוסיפים שאיבת שומן על מנת להסיר מצבורי שומן בדופן הבטן או לחטב את המותניים. התוצאה הנה שפור ניכר והצערה של קונטור הבטן, עור מתוח וטבור צעיר. ניתוח מתיחת בטן הופך להיות שכיח יחסית בקרב נשים לאחר לידות, ולמעשה הפעולה השכיחה ביותר בקרב מטופלים לאחר ירידה נכרת במשקל. יחד עם ניתוח זה ניתן לתקן בקעים בדופן הבטן ולצרף ניתוח אסתטי באזור נוסף, כמו שדיים, ירכיים או עכוז. ניתוח שאיבת שומן הנו אחת הפרוצדורות השכיחות ביותר כיום. בניתוח זה מוסנן האזור המיועד לטיפול בתמיסה המכילה נוזל סטרילי, חומר הרדמה מקומי וחומר המכווץ כלי דם ומפחית דמומים. לאחר מכן מוכנס צינור הנקרא קנולה ובו חורים לתוך האזור ובאמצעותו נשאב שומן עודף. לאחר עיצוב האזור, המטופל לובש בגד צמוד למשך כחודש.שאיבת שומן מיועדת למטופלים בעלי משקל גוף תקין או מעט עודף, להם איכות עור טובה ומצבורי שומן ממוקדים. במטופלים כאלו ניתן לקבל את התוצאות הנשאפות עם סיכון מינימאלי. ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. בואו לדבר על זה בפורום מתיחות בטן ושאיבות שומן.
620 הודעות
606 תשובות מומחה

מנהל פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

21/06/2013 | 11:20 | מאת: יעל

שלום רב, אני יודעת שלא מומלץ למעשנים לעבור ניתוח פלסטי. רציתי לדעת מה הסיבה, ובמידה ואני מעשנת, כמה זמן לפני הניתוח מומלץ להפסיק? שאלה נוספת לגבי פעילות גופנית, שאני עוסקת בה באופן קבוע כבר שנה וחצי. במה זה תורם לניתוח? האם זה מונע יותר סיבוכים? תודה מראש על התשובה.

לקריאה נוספת והעמקה

יעל שלום, מעשנים יכולים להנות מניתוחים פלסטים, אולם מומלץ להפסיק לעשן לפני הניתוח כדי להפחית הפרעות ברפוי פצעי הניתוח השכיחות יותר אצל מעשנים. ישנם ניתוחים שהפסקת העשון הנה חשובה במיוחד טרם ביצועם, כמו מתיחת פנים, הקטנת חזה ומתיחת בטן. משך הפסקת העשון תלויה בגורמים רבים ונתונה לשקול דעתו של המנתח. לפעילות גופנית יתרונות רבים. היא מומלצת לחיזוק הגוף, שפור היציבה, שמירה על משקל תקין וכו. עושה רושם שמטופלים הפעילים גופנית מתמודדים טוב יותר עם היקף ניתוחים רחב ומתניידים מהר יותר.

שלום טלי, רציתי לברר באם אני מעוניינת לעשות מתיחת בטן ושאיבת שומן ובנוסף מעוניינת להיכנס בשנתיים הקרובות להריון. האם זה פוגע בתוצאות הניתוח? בהנחה שאני שומרת על הגיזרה ועושה אימונים והליכות...?????

לקריאה נוספת והעמקה

סיגל שלום, הריון עתידי בהחלט יפגע בתוצאות הניתוח ולכן הצעתי לך הנה להמתין עם ניתוח מתיחת הבטן עד לאחר ההריון המתוכנן.

19/06/2013 | 09:39 | מאת: מיכל

כמה זמן החלמה מניתוח זרועות? האם ניתן לקפל את היד לאחר הניתוח? מותר לישון על הצד? אפשר לצחצח שיניים? אפשר לחפוף שיער בידיים? מה אסור לעשות?

משך ההחלמה הנו כשבועים, ניתן לקפל את היד מיד לאחר הניתוח ולתפקד באופן כמעט מלא תחת המגבלות הבאות: להמנע מתנועות חדות של הגפה, להמנע מנשיאת משקל ומהרמת הזרוע מעל גובה הכתף בשבועים שלאחר הניתוח. מומלץ לשון עם ידיים מורמות על כרית בשבוע הראשון ואין פטור מצחצוח שיניים!

19/06/2013 | 09:36 | מאת: גל

בת 55.יש לי עודפי עור בזרועות ולכן לא הולכת עם חולצות גופייה. מתיחת זרועות יאפשר לי ללכת עם חולצות גופייה? האם הצלקות לא יגרמו לי לבעיה חדשה שבגללה לא אוכל ללכת ללא שרוולים? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

מתיחת זרועות תחטב את זרועותיך אולם תשאיר צלקת לאורך החלק הפנימי של הזרוע. מטופלים רבים מסתדרים עם לבוש חשוף, בזכות מיקום הצלקת המוסתר ברוב התנוחות של הזרוע כמו גם בשל התובנה אליה הגיעו שצלקת עדיפה על פי עודפי עור. אולם, תובנה זו הנה אישית ואינה נכונה לכולם. במידה ובראיה האישית שלך, צלקת הנה גרועה כמו עודפי עור או אף יותר, הרי שאינך בשלה לניתוח זה ואיני ממליצה שתבצעי אותו בשלב זה. זכרי שצלקת מגיעה לבשלות בחלוף הזמן ושקיימים טיפולים המטשטשים אותה. עם זאת- היא לעולם לא תעלם ואצל חלק מהמטופלים עשויה להיות לא יפה, רחבה ובולטת.

שלום טלי, לפני 3 שנים עברתי ניתוח שרוול וירדתי 76 קילו, משקלי יציב במשך שנתיים, אני מאוד מעוניינת לעשות ניתוח מתיחת בטן ויריכיים, האם יש אפשרות לשלב בין הניתוחים ביחד? אם הרופאים שלי אישרו כי עודפי העור אכן מהווים בעיה בריאותית כמו דלקות וגירויים, הקופה משתתפת בניתוחים? גם ניתוח הרמת חזה יכול להיות בהשתתפות הקופה?

לקריאה נוספת והעמקה

לאור שלום, ניתן לשלב בין מספר אזורים, לרוב שניים עד שלושה, בהתאם לצרכי המטופל ומצבו הבריאותי הכללי. במידה ובידך אשור של רופא עור המתעד דלקות חוזרות תחת קפלי העור, תוכלי להסתייע במסמך זה להשגת אישור הקופה. האזורים השכיחים ביותר לאשור הנם הסינר הבטני והירכיים הפנימיות בנשים. הסיכוי להשיג אשור של הקופה להרמת חזה הנו נמוך ביותר. בהצלחה!

לפני כשלושה שבועות עברתי מיני מתיחת בטן ותיקון שבר בטבור.עדיין מוגבלת בהליכה זקופה וישנם כאבים ליד הטבור ובטן תחתונה נפוחה. עליי לציין שאני בחורה רזה והיה לי מעט עור עודף שחשבתי שזו הזדמנות להיפטר ממנו, אך לא תיארתי שההחלמה כזו קשה ושאהיה עם בטן נפוחה יותר ממה שהיה לי.אני גרה בארה"ב ואמורה לטוס לארץ עוד יומיים לביקור וקצת חוששת. האם הכאבים והנפיחות הם נורמלים? מתי אוכל להתחיל ספורט בהתחשב בשבר שהיה לי? תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

רות שלום, אני ממליצה שתבדקי ע"י המנתח שלך טרם נסיעה. לרוב קיימת מידה מסויימת של בלט של דופן הבטן לאחר הניתוח, אולם יש להיות במעקב סדיר אצל המנתח על מנת שיאשר שההחלמה תקינה, ושיאבחן הצטברות חריגה של נוזלים אם קיימת ויטפל בה. לרוב ניתן לחזור לפעילות גופנית כחודש לאחר מתיחת בטן ותקון בקע טבורי. קצב החזרה לכפיפות בטן הנו אישי ומותנה בהנחיות המנתח.

לקריאה נוספת והעמקה
09/06/2013 | 17:26 | מאת: יהודית

שלום דוקתור פרידמן האם יש דבר כזה הסרת עודפי עור ללא ניתוח , אחותי סיפרה לי על מכשיר שאפשר לטפל בעודפי עור מבלי לנתח

לקריאה נוספת והעמקה

יהודית שלום לא קיימת אפשרות להסיר עודפי עור ללא ניתוח. בניתוח אנו מסירים את העור העודף ומעצבים את האזור המנותח בצורה אסתטית ופרופורציונאלית.

09/06/2013 | 17:23 | מאת: ליהי

שלום דוקטור רזיתי 47 קילוגרמים ממשקלי ונשארו לי עודפי עור בירכיים, איך אפשר להסיר אותם באמצעות טיפול אצלך ?

לקריאה נוספת והעמקה

ליהי שלום, עודפי עור בירכיים הנה בעיה שכיחה לאחר הרזיה משמעותית. הטיפול הנו ניתוחי, בניתוח הקרוי עיצוב ירכיים. באופן זה ניתן לשפר אזורים שונים בירכיים הפנימיות, קדמיות וצידיות.

31/05/2013 | 19:01 | מאת: זיוה

אני בת 48 ואני מעוניינת להמיס שומן בבטן. כשאני נכנסת לאינטרנט יש המון סוגים של שיטות ואני הולכת לאיבוד. כמובן שאני מעדיפה שיטה שלא כרוכה בניתוח והתוצאות שלה מצוינות. האם את יכולה להמליץ לי מה השיטה המועדפת? בנוסף אני כנראה עומדת בפני ניתוח הסרת רחם בפתיחת בטן. האם ניתן לבצע את זה ביחד? אודה לתשובה לשתי השאלות הואיל והניתוח עדין לא וודאי. נ.ב. קוראים שעברו הליך כזה או אחר ורוצים לשתף אותי בתוצאות אשמח לשמוע.

לקריאה נוספת והעמקה

זיוה שלום, המסת שומן הנה למעשה שאיבת שומן הכוללת שלב מקדים של המסת השומן או פרוקו, טרם השאיבה. לפיכך, מדובר פה בהליך ניתוחי בדיוק כמו שאיבת השומן הקלאסית. עם זאת, משום שהנקבים בעור כתוצאה משאיבה או המסת שומן הנם קטנים מאוד, ההליך נקרא ניתוח זעיר פולשני. כאמור, ישנם מכשירים שונים לשאיבת שומן המשלבים חימום ופרוק של הרקמה טרם שאיבתה, תוך שמוש באנרגיות חום שונות, כמו מכשיר הוויזר, בודיטייט ועוד. במידה ואת מתאימה להליך של שאיבת שומן, תוצאה טובה תוכלי לקבל באמצעות שיטות שונות, ולכן האלמנט החשוב יותר הנו בחירה של המנתח. המנתח יוכל לכוון אותך למכשיר המועדף על ידו. ניתן לשלב בין ניתוח הסרת רחם לבין שאיבת שומן או אף מתיחת בטן.בהצלחה!

20/05/2013 | 16:10 | מאת: דינה

לד"ר פרידמן שלום כשלשה שבועות מניתוח מתיחת בטן עדין לא יכולה ללכת זקוף כמה זמן עד שאחזור לעצמי ואוכל ללכת זקוף.

לקריאה נוספת והעמקה
20/05/2013 | 22:08 | מאת: לינה

היי דינה.אני בעוד שבוע מתכוננת לניתוח מתיחת בטן הקפית.תוכלי לספר לי קצת.הית עם נקזים? מדאיג אותי מאוד שיש לך עדין כאבים

דינה שלום, לרוב תוך כשבוע ממתיחת הבטן ניתן להתיישר. קצב ההתיישרות הנו אישי ותלוי בעיקר באיכות הרקמות (העור, השרירים...) עם זאת, לעיתים מטופלות אשר נראות שמהלכות זקופות, מדווחות על תחושה של התיישרות לא שלמה, אשר לעיתים נובעת מתפירת השרירים הפנימית או בעיקר מחשש שלהן מתחושת מתח או כאב.

20/05/2013 | 08:30 | מאת: ענב

אני בת 57 רוצה לעשות המסת שומן בשיטת בודי טייט באזור הבטן. משקלי 67 ק"ג גובהי 1.70 מ'. יש לי ויטיליגו, האם ישנה סכנה שבאזור המסת השומן יתפשט הצבע הלבן - חוסר פיגמנט. מה הסכנות בשיטה זו? (כשאני נפצעת בעור הצבע לא חוזר אלא נשאר סימן לבן)

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ענב, במידה וזוהי נטיית גופך, הרי ישנו סכוי גבוה שבאזורי התכים הניתוחיים תהיה תופעה של ויטיליגו. הופעת אזורים נוספים בעור הבטן עלולה להיות תגובה לשאיבה שטחית וצריכה להיות נדונה עם המנתח טרם בחירת שיטת שאיבת השומן.

15/05/2013 | 14:53 | מאת: הנד

איך עושים את השאבת שומן, האם זה בסל הבריאות

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, שאיבת שומן למטרות קוסמטיות אינה בסל הבריאות. מדובר בפעולה זעיר פולשנית, עם חתך קטן באורך מס מ"מ בלבד. אזור השאיבה מוסנן בתמיסה עם נוזלים ובהם חומר מרדים ובאמצעות צינורית עם חורים נשאב השומן החוצה.

08/05/2013 | 20:18 | מאת: לילי

אני בת 22, נפגשתי עם מנתח בבאר שבע לגבי מתיחת בטן, המחיר שהוא קבע עומד על 38,000 ש"ח. זה סביר? הוא ציין שבגלל שהיום אני שוקלת מעט מאד וירדתי יותר מ-60 ק"ג, יש עודפי עור גם במתניים ולכן יצטרך להפוך אותי במהלך הניתוח ולתפור מאחורה, ככה שהצלקת תהיה מה שהוא קרא לזה "צלקת חגורה" . זה נפוץ? תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

לילי שלום לאחר ירידה במשקל לרוב נוצרים עודפי עור היקפיים, בבטן, בצידי האגן ובירכיים חיצוניות, והטיפול בהם הנו הרמת פלג גוף תחתון או מתיחת בטן היקפית. החתכים הניתוחיים הנם היקפיים, ומזכירים צורת חגורה. זהו ניתוח נפוץ בקרב מטופלי. בהצלחה!

06/05/2013 | 17:16 | מאת: אלוני

שלום רב אני בת 50 גובהי 162 ושוקלת 75 ק"ג. אני נמצאת בתהליך של ירידה במשקל,אבל ריכוז השומן בבטן הוא זה שמפריע לי ביותר. יש לציין שאני לאחר 4 לידות, 2 האחרונות בקיסרי. העור שלי הוא טוב וגמיש יחסית. הייתי ביעוץ לשאיבת שומן בהרדמה מקומית TUMESCENT LIPOSUCTION אולם אני עדיין מתלבטת ולא ברור לי מה ההבדל בין שיטה זו לבין השיטה הרגילה. האם מדובר רק בסוג הרדמה שונה, או שיש גם הבדלים נוספים ומה היתרונות והחסרונות של השיטה? כמו כן, אני רגישה לחומר הרדמה עם אדרנלין (אצל רופא השיניים), והבנתי שזהו החומר בו משתמשים בהרדמה המקומית. ביעוץ נאמר לי שלא צריכה להיות בעיה כיון שהספיגה היא גדולה יותר באזור הבטן. אני מתבלטת אם זו שיטה מתאימה לי או שעדיף בהרדמה מלאה, או אם יש הרדמה מקומית בשיטה אחרת. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אלוני שלום, ראשית אני ממליצה לך לעבור טיפול ניתוחי לעיצוב הגוף בתום הירידה במשקל ולא במהלכה. שאיבות שומן ניתן לבצע בהרדמה מקומית, מקומית בשלוב עם טשטוש או בהרדמה כללית. בכל שיטות אלו אנו משתמשים בהסננה מקומית של רקמת השומן בתמיסת מים פזיולוגים ובה חומר מפחית כאב וחומר מכווץ כלי דם כדי להפחית שטפי דם מקומיים. ההסננה המקומית הזו קרויה טומסנט ואין בה משהו חדש. זוהי השיטה הרגילה. באשר לנוכחות אדרנלין, יש להעריך האם מדובר באלרגיה אמיתית או בתגובה די שכיחה שמתארים מטופלים לאחר טיפולי שיניים, כמו דופק מהיר כתגובה לחומר. על פי זה נחליט מהי שיטת ההרדמה המומלצת.

05/05/2013 | 17:03 | מאת: מיכל

האם ניתן לעבור ניתוח זרועות בשילוב עם ניתוח מתיחת בטן? כמה זמן לוקח כל ניתוח לכשעצמו? האם ניתן למקם הצלקת בבית השחי? כמה זמן צריך ללכת עם חגורה לזרועות? תודה?

לקריאה נוספת והעמקה

מיכל שלום, ניתוחים משולבים בהחלט אפשריים ואפילו מומלצים על מנת לחסוך במשך ההחלמה וניתוחים חוזרים. באשר לניתוח הזרועות- יש להעריך את מצבך- כמות עודפי העור ומיקומם לאורך הזרוע ועל פי זה נחליט יחד מהו סוג הניתוח המתאים לך. בהתאם לסוג הניתוח וקצב ההחלמה שלך כך יותאם משך לבישת החגורה- בין שבועים לחודש.

02/05/2013 | 21:33 | מאת: תמי

שלום, אני בת 42 לאחר שלוש ניתוחים קיסריים. יש לי היפרדות בשרירי הבטן וכל כירורג טוען משהו אחר, אפשר לשפר בעזרת התעמלות/ התעמלות כלל לא תסייע / רק ניתוח / לא מומלץ ניתוח. יש לי מבנה יחסית קטן ואני כבר קרוב לשנתיים עם בטן של חודש חמישי. אישית אני מעדיפה להימנע מניתוח, אם יש משהו שיכול לשפר את המצב אשמח לדעת וגם לדעת איזה ניתוח יכול לשפר את המצב ומה ההשלכות והסכנות בניתוח כזה. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

תמי שלום, במידה וחיזוק שרירי הבטן באמצעות פעילות גופנית אינו משפר את מצבך, ניתוח מתיחת בטן קרוב לודאי הנו הפתרון. בניתוח זה יוצמדו שרירי הבטן זה לזה באמצעות תפרים, כך שהדיאסטזיס יתוקן.

02/05/2013 | 18:10 | מאת: שני

ד"ר פרידמן שלום רב לפני כ 3 שנים עברתי ניתוח שאיבת שומן באזור הירכיים החיצוניות כיון שמה שהיה לי נקרא "עכזוים כבדים" ומאורכים. השאיבה יצאה לא סימטרית בישבן אחד נוצר שקע גדול ואילו בשני רק שינוי קל. במשך שנתיים חיי הפכו לסיוט, חשתי תחושה קשה של אי נוחות בלתי נסבלת. הפרופ' שניתח אותי לא הסכים לתקן (מחשש שאני פרקקציוניסטית.. שטיות זה לא קשור למקרה) - ואף רופא לא רצה לתקן. כי זה היה מסובך (גם שהסתבר שהפרופ' היה ממוריהם של המון רופאים שלא רצול"געת" לו בעבודה). לאחר מסע חיפוש מפרך הסכים רופא לתקן - ואילו רק אחרי 2 תיקונים המצב הפף ל"נסבל" יותר. מה שכן עדיין מלווה אותי תחושה קשה של אי נוחות בגלל השקע שנוצר מה אפשר לעשות -ע"מ לעשות תיקון נוסף קטן וללא הרדמה (מן הסתם זה ניתוח 4 והיה לי קשה להוציא את כל הכסף הזה ..) אודה לך מאוד שני

לקריאה נוספת והעמקה

שני שלום, במידה והבעיה הנה שקע עקב חוסר ברקמת שומן, ניתן להמשיך עם הזרקות שומן למשל. יש להעריך את האזור משום שלעתים השקעים נובעים מרפיון עור ואז הפתרון הנו דווקא מתיחה עליונה (הרמת עכוז)

24/04/2013 | 23:03 | מאת: דפנה

עשיתי ניתוח לשאיבת שומן לפני 8 שנים מהיריכיים ומהמתניים. הייתי אז בת 20 ולא מאוד עיניין מה ההשלכות של השמנה לאחר הניתוח, פעלתי מתוך שיקול דעת של נערה שהוצע לה פתרון קסם. במהלך השנים עליתי מעט במשקל ושומן החל להצטבר רק באזור הבטן. (מעט בזרועות אבל לא משמעותי) במהלך דיאטה התחלתי לרזות ושומן נשאר באזור הבטן, המשכתי לרזות (16 קילו) עד שהפסקתי לקבל מחזור (אני לא מאוד שמנה וכשרזיתי הגעתי לרזון מקסימלי) ואז הבנתי שהבטן כנראה לא תרד וחזרתי לאכול נורמאלי. השמנתי מאז חזרה כך שכל הגוף שלי בריא (לא רזה כי יש לי מסת שרירים) מלבד השומן שעדיין בבטן. אני בכושר מעולה, מתרגלת פעילות אירובית, שחיה ויוגה 5 פעמים בשבוע. אני אוכלת בריא. שומרת על משקל יציב ופעילות גופנית כבר שנתיים. אבל השומן בבטן לא זז. זה מורגש ומפריע לי בהרבה מאוד תחומים בחיים אבל אני משתדלת להשלים עם המצב כמו שהוא בשביל שקט נפשי ולאהוב את עצמי בכל מקרה. הבעיה היא שתוצאות הבדיקות שלי מראות סוכר גבוה יחסית (107) וכולסטרול רע בתווך הסביר אבל עדיין טיפה גבוה (155) המראה שלי מעניין אותי פחות מהבריאות שלי. קראתי ששומן באזור הבטן מגדיל את הסיכויים לסוכרת. מה אפשר לעשות ?

לקריאה נוספת והעמקה

דפנה שלום, מדבריך נשמע שהנך מודעת היטב לאורח חיים בריא. את מציינת השמנה באזור הבטן אשר מפריעה לך מאוד. יש לבדוק אותך ולהעריך האם מדובר בהשמנה שטחית, תחת העור- בה ניתן לטפל ולסייע לך או השמנה עמוקה. מבחינה בריאותית, ההשמנה המסוכנת ביותר הנה תוך בטנית,עמוקה, מצב הדומה לכרס של גבר. המשיכי להקפיד על אורח חיים בריא, הכולל תזונה נכונה, דלה בשומנים מהחי ובסוכר, והתמידי בפעילות הגופנית. בשל ערכי הסוכר הגבוליים אני מציעה שתפני לרופא המשפחה אשר יברר זאת לעומק ויטפל במידת הצורך.בהצלחה!

24/04/2013 | 01:47 | מאת: עמית

ד"ר טל, שלום! שלום, אני בת 32 אחרי 3 לידות ומתיחת בטן אחת:) לא שמנה בכלל (171 גובה ו-63 ק"ג) אבל עם מעט שומן בירכיים והאגן שמפריע לי והורס את המראה בעיני. השאלה אם כדאי לי לעשות משהו עם העניין? אני לא יודעת מה ההבדל בין המסה לשאיבה וקראתי איפשהו שכשמוצאים שומן מאזור מסויים אז בעצם מוצאים תאי שומן ואז במידה ועולים במשקל אז השומן יתחיל להצטבר במקומות אחרים בגוף וזה עלול ליצור מראה לא טבעי ולא פרופרציונאלי. אני שומרת על תזונה וספורט אבל בכל זאת... השאלה אם זה נכון? האם השומן כבר לא יכול להצטבר בבטן אחרי הניתוח? ומה כדאי לעשות במצב שלי בקשר לירכיים והאגן? תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

עמית שלום, את מוטרדת ממצבורי שומן לא פרופורציונאליים בירכיים ובאגן. ניתן לטפל בהם באמצעות שאיבת שומן, אשר הנה הליך ניתוחי פשוט. קיימות מספר טכנולוגיות, או מכשירים לשאיבת השומן, חלקן מממיסות את השומן קודם לשאיבתו. במידה ועולים במשקל לאחר השאיבה, מצטבר שומן בצורה פרופורציונאלית יותר כעת באזורים שטופלו, ובמקביל -באזורים שם ישנה נטיה אנדיבידואלית להשמנה ואשר לא טופלו, עשוים להשמין.

היי ד"ר עברתי שאיבה קלה מהירכיים פנימיות/חיצוניות + ברכיםם פנימיות בסך של 2200 CC בשני הצדדים יחד.הולבשתי במחטב אשר ממש ממש לוחץ וכואב לי שזה הכי גרוע יותר מהכאב של השאיבה. האם כדאי לרכוש מחטב גדול יותר (הבטן ממש לא נסגרת עליי) ואיפה מומלץ לרכוש אביזר זה מנסיונך .הוצאתי הרבה על המחטב שבעצם נמכר לי לאחר ההרדמה ללא ידיעה כמה יעלה והאם יתאים

ענבל שלום, מטרת המחטב הנה להפחית הצטברות נוזלים ולהצמיד את העור בצורה סדירה. הלחץ אינו אמור להיות נכר באזור השאיבה. המגבלה במחטבים הנה שלא קיים מגוון מידות רחב, ולעיתים קשה להתאימם בצורה מדוייקת למבנה הגוף האינדיבידואלי. משום שהשאיבה בוצעה אצלך בגפים התחתונות, מחטב הנו הלבוש המתאים ביותר לאחר הניתוח. במידה והיקף האגן או המתניים גדול באופן יחסי מהיקף הירכיים, אכן עלול להיות קושי בסגירה מלאה שלו.אני ממליצה שתפני להתייעצות עם המנתח.

15/04/2013 | 20:04 | מאת: דליה

שלום רב, לפני 5 שנים הוצאתי את הרחם,כתוצאה מכך שרירי בטני נפולים,רציתי לשאול על איזה טיפול את ממליצה,מתיחת בטן,שאיבת שומן או הצרת היקפים? או פעילות ספורטיבית תיטיב עם המצב. תודה לך דליה

לקריאה נוספת והעמקה

דליה שלום, פעילות ספורטיבית נכונה עשויה להיטב עם גופך, משום שמשפרת את היציבה, את טונוס שרירי הבטן הרפויים ומחזקת גם את השרירים הפנימיים באגן אשר לעיתים קרובות חלשים גם הם. לעיתים חיזוק השרירים אינו מספיק, במיוחד כאשר הם מרוחקים זה מזה ויש לקרבם באמצעות טיפול ניתוחי. הניתוח קרוי מתיחת בטן ובמהלכו מתבצעת גם מתיחה של העור, הצערת הטבור ושאיבת שומן עודף.

שלום, אני בן 32. לאחר ירידה ניכרת במשקל נותרו עודפי עור ושומן באזור הבטן והחזה. האם ניתן לבצע מתיחת בטן והקטנת חזה בניתוח משולב? אם לא, כמה זמן אחרי הניתוח הראשון ניתן לבצע את השני? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, בגברים ובנשים בהחלט ניתן לשלב בין ניתוחים של אזורים שונים בגוף, ובהם גם בטן וחזה. עם זאת, אצל חלק מהגברים לאחר ירידה במשקל עדיף לעיתים משקולים אסתטיים לפצל בין הפעולות השונות, להתחיל עם הבטן ולהמשיך עם החזה בשלב שני. הייתי ממתינה כשלושה חודשים.

03/04/2013 | 15:24 | מאת: גל

אני מעונינת לעבור מתיחת בטן.ידוע לי שלאחר הניתוח יש ללכת עם חגורה.האם יש בעיה לחגור את החגורה בקיץ החם?בלילה צריך לחגור אותה? כמה זמן לאחר ביקור אצלך אפשר לעבור את הניתוח? כמה זמן לפני אירוע משמעותי במשפחה אני יכולה לעבור את הניתוח? תודה.

גל שלום, המלצתי הנה ללבוש את החגורה כחודש מהניתוח. את החגורה יש ללבוש גם בשעות הלילה. בחירת מועד הניתוח מותנת במספר גורמים, המרכזי לדעתי קשור ביכולת המטופל לפנות זמן הולם להחלמה. הייתי קובעת ניתוח כזה כחודש לפחות לפני ארוע משפחתי.

01/04/2013 | 17:59 | מאת: גל

בת 55.בעלת בטן סינורית עקב לידות וירידה במשקל.האם בודי טייט יכול לעזור לי במיצוק הבטן והזרועות? באם אני מעונינת לעבור מתיחת בטן מה ההבדל בין לעבור את הניתוח אצל אותו רופא בבית חולים ממשלתי לבין אותו רופא בבית חולים פרטי? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גל, בודי טייט זהו מכשיר לשאיבת שומן. את מתארת מצב של עודפי עור ולכן הטיפול המתאים הנו מתיחת בטן ולא שאיבת שומן בלבד. באם תקבלי טופס 17 מקופת החולים תוכלי לפנות לבית חולים ציבורי ולהנתח שם. אם הניתוח לא יוכר כרפואי ע"י הקופה תצטרכי לפנות למנתח פלסטי באופן פרטי. לעיתים ניתן להסתייע בביטוחים השונים.

30/03/2013 | 18:10 | מאת: רויטל ברקאי

ברצוני להתעניין בניתוח משולב בטן וחזה בסיכונים בזמן הרצוי לניתוח ובמחיר העלות . מהיכן את ? איפה מבצעים את הניתוח ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רויטל באם מצבך הבריאותי תקין, ניתן לבצע שלוב בין מתיחת בטן, להרמת או הגדלת חזה. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, מצריך לילה השגחה ושחרור הביתה למחרת היום. הניתוח אינו נטול סכונים,אולם השלוב בין הניתוחים אינו מעלה את שכיחות הסכונים פר אזור ניתוחי, ומקובל כיום. במפגש הייעוץ תקבלי פרטים נוספים כמובן. לקביעת תור לייעוץ את מוזמנת להתקשר 03-6045777

28/03/2013 | 15:55 | מאת: מישל

היכן את עובדת והאים את מקבלת ומנתחת מטופלים של מאוחדת ?האים ניתן לצמצם הקפים ומרבצי שומן (אגן הים התיכון )ירכיים וישבן ובצורה מוצלחת ללא שאיבת שומן? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

מישל שלום, אני מעצבת את הגוף באמצעות טיפולים ניתוחיים הנחשבים כאמינים ובטוחים. הניתוחים מבוצעים באופן פרטי.

28/03/2013 | 15:50 | מאת: מישל

שלום לך אני בת 52 מטר וחמישים שוקלת 70 קילו ..מלאה באיזור היירכיים שוקיים וישבן(תסמונת אגן הים התיכון) הלכתי להתייעצות והוסבר לי שאני צריכה שאיבת שומן גדולה ..שאלתי היא ..האים השאיבה אכן מצמצמת נפח ?האים אין עיוות של העור ? האים נכון שאומרים שלאחר מס' שנים בודדות פלג הגוף העליון מתמלא בשומן.הרגליים והבירכיים מתמלאות בשומן ומתעוותות ..מה זמן התאוששות מניתוח שכזה ?האים לאחר חודש אוכל לחזור לשגרה (למרות משקלי אני ספורטאית )הוסבר לי גם שהיות ואני סובלת מפיברומיאלגיה תהיה הקלה בכאבים בטווח הארוך תשובתך אודה :)

לקריאה נוספת והעמקה

מישל שלום, יש להבהיר ששאיבת השומן אמורה לעצב את גופך אולם אינה תחליף לירידה במשקל. בגילך יש לבחון היטב מהי איכות העור והאם קיימים עודפי עור באזורי השאיבה הצפויה. בהתבססות על נפח השאיבה הצפוי ואיכות העור ניתן להעריך טרם הניתוח מה השפור המקווה ומהן מגבלות ההליך, כמו רפיון עור, אירגולריות או גליות של פני השטח וכו. במידה ומשקלך ישאר יציב ותתמידי בפעילות גופנית, לא צפויות תופעות חריגות מבחינת השמנה לא פרופורציונאלית באזורים אחרים. עם זאת, זכרי שעם הגיל עולה באופן טבעי כמות השומן בגוף בהשווואה למסת השריר, ובמיוחד שומן תוך בטני ושומן עמוק ולכן בלי קשר לשאיבת השומן תחושי בשינויים אלו עם השנים.

15/03/2013 | 12:17 | מאת: אירנה

שלום רב אני סכרתית מזה 7 שנים האם ניתן לבצע ניתוח מתיחת בטן אציין כי הסוכרת היא סוכרת נעורים והאיזון לא משהו

לקריאה נוספת והעמקה

אירנה שלום, ניתוח מתיחת בטן מבוצע באופן אלקטיבי- זאת אומרת שיש בידנו מספיק זמן כדי להכינך לניתוח בצורה מיטבית. ניתן לבצע את הניתוח אולם יש לאזן את הסכרת לפני.

11/03/2013 | 23:08 | מאת: ר

אני מרגישה שבשפתיים החיצוניות של איבר המין שלי יש הרבה שומן עודף, דבר שבולט לפעמים מבעד למכנסיים ומביך אותי. האם ירידה כללית במשקל הגוף תסדר את זה? אם לא, האם אפשרי לעבור שאיבת שומן באזור כ"כ רגיש?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך השמנה באזור הערווה והשפתים החיצוניות פעמים רבות קשורה להשמנה כללית, ובמיוחד להשמנה באזור הבטן. ירידה במשקל בהחלט עשויה לסייע וגם שאיבת שומן מאזור הערווה והרמת האזור. עם זאת, שאיבת שומן אנו מבצעים באזור הערווה ולא בשפתיים. במקרים קיצוניים בהם מדובר במטופלים שירדו במשקלם ונותרו עם שפתיים מוגדלות, ניתן לעצבן באמצעות ניתוח להקטנת השפתיים החיצוניות.

11/03/2013 | 23:03 | מאת: סתיו

ד"ר שלום, שמעתי בעבר על ניתוחים להגדלת ועיצוב הסנטר, ורציתי לשאול האם קיימת גם פרוצדורה להקטנת סנטר ועד כמה היא מסכנת את שאר תווי הפנים. תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

סתיו שלום, קיים מגוון ניתוחים להקטנת ועיצוב הסנטר, אשר לרוב מבוצעים ע"י מנתחי פה ולסת. מטרת ניתוחים אלו עשויה להיות תפקודית כמו גם אסתטית. על מנת לשפר פרופורציות בפנים ניתן לעצב אזורים אחרים חוץ מהסנטר כמו לחיים, כך שלעיתים עיצוב לחיים וצידי הלסת התחתונה מטפלים בדספרופורציה של הסנטר ועשויים לחסוך ניתוח גדול.

10/03/2013 | 18:43 | מאת: שרון

הייתי רוצה להוריד את הבטן שיש לי ואיני מצליח באף דרך להוריד אותה וכן שומן בפנים , כל זה התחלתי לקבל אחר תאונה שהייתה לי לפני שלוש שנים ,מכל מיני סיבות וזה מצבי היום שאני איני שלם אם מבנה גופי ( הייתי רזה בעבר ) ולא חי אם זה יותר מדי בשלמות , הייתי רוצה לדעת האם אני יכול לעשות טיפולים להורדת שומן כאלו ואחרים ,האם גם בפנים? ואיך מגיעים למקום שיכול לעזור לי בזה? האם זה במסגרת הקופה או שזה פרטי לחלוטין ? תודה מראש שרון

שרון שלום, מדבריך ניתן להתרשם שבעייתך העיקרית הנה העליה במשקל, ולכן המלצתי הנה לפתור בעיה זו באמצעות ייעוץ מקצועי כמו דיאטנית בקופת החולים. השמנה באזורים מוגדרים כמו הבטן או הצוואר העליון מטופלת בשאיבת שומן כאשר הליך זה לרוב מתבצע באופן פרטי.

10/03/2013 | 11:30 | מאת: עפרה

הבן שלי רזה הרבה,נשארו לו סימנים חזקים מסביב לגב והבטן,הם ניראים כמו צלקות.בדומה לסימנים שנשארים אחרי הריון האם ישנה דרך להעלים אותם?

לקריאה נוספת והעמקה

עופרה שלום, לא ניתן להעלים סמני מתיחה, אולם הם צפויים להתבהר בחלוף הזמן.

28/02/2013 | 10:54 | מאת: שרה

ד"ר טלי שלום, יש לי ישבן שטוח, אני יחסית רזה אבל יש לי בטן. השומן מצטבר רק שם :-) רציתי לדעת מהי תקופת ההחלמה? האם זה יהיה בשאיבת שומן עצמי ואצטרך ללכת עם חליפות לחץ ?? האם יש צלקות ? העור שלי מצטלק לא יפה בכלל לצערי. תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

שרה שלום מדבריך ניתן להסיק שלא קיימים עודפי עור נכרים באזור הישבן, ולכן קרוב לודאי תוכלי להנות מעיצוב ישבן באמצעות הזרקת שומן עצמי.בפעולה כזו מדובר בחתכים זעירים באזור הישבן המחלימים כצלקות זעירות.

27/02/2013 | 23:33 | מאת: דנה

שלום טלי, כמה זמן לאחר ניתוח מתיחת בטן אפשר להוריד את החגורת בטן , ומתי אפשר לחזור להתעמלות ארובית ? כמה זמן לאחר הניתוח אפשר למרוח תכשירים לטשטוש הצלקת ?

לקריאה נוספת והעמקה

דנה שלום, את החגורה יש ללבוש כחודש. את הטיפולים בצלקת אנו מתחילים כאשר הצלקת הניתוחית סגורה ואין הפרשות או גלדים.ניתן לרוב לחזור לפעילות פיזית כעבור כחודש, עם זאת החזרה צפויה להיות הדרגתית ובהתאם ליכולת ולקצב ההחלמה.

25/02/2013 | 15:25 | מאת: ליה

אני כחודשיים לאחר מתיחת בטן. המתיחה לא הצליחה והמקום רחוק מלהראות טוב... היום בביקורת הרופא אמר שצריך לבצע תיקון. (רוצה לציין שהיו לי רק שאריות עור. לא היה שום צורך בשאיבת שומן וכמו כן הרופא לא תפר את שרירי הבטן שהיו מתוחים). שתי שאלות: האם צריך להמתין עד לביצוע הניתוח הבא פרק זמן מסויים או שאפשר מייד לבצע? האם פותחים מחדש את הכל מצד לצד או רק את האמצע - את המקום הבעייתי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ליה, איני יודעת מה היתה הבעיה הספציפית, האם הפרעה ברפוי פצעי הניתוח או רפיון עור. סוג הבעיה ומידת האי נוחות הנגרמת לך בעטיה יכתיבו את תזמון הניתוח המתקן ואת היקפו. בהצלחה!

18/02/2013 | 21:18 | מאת: מיכל

מהם החסרונות? האם זה עלול לפתח צלוליטיס נוסף? ומה קורה אם משמינים קצת אחר כך?

לקריאה נוספת והעמקה

מיכל שלום, במידה ושאלתך מתייחסת לשאיבת שומן, מדובר בפעולה שמטרתה לעצב ולחטב את הגוף, יש לזכיר שבכל פעולה ניתוחית, גם זו אינה נטולת סכונים. במידה והמטופל משמין בצורה משמעותית, לרוב ישמין בצורה פרופורציונאלית יותר באזור שנשאב.

17/02/2013 | 20:33 | מאת: רוני

קבעתי תור לשאיבת שומן באזור המותניים ואחורי הגב.אני שוקלת כ 63 קילו וגובהי 160 ויש לי שומן ממוקד באזורים אלו וגם בבטן.את הבטן אמרו לי שלא אוכל לעשות ביחד עם המותניים והגב אלא לאחר שאחלים כ3 שבועות. שאלתי היות ויש לי ארוע משפחתי חשוב והשאיבה אמורה להיות חודשיים לפני האם זה מספיק זמן כדי שלא יהיה לי נפיחות,כאבים וכו. כי אני מעוניינת שמצבי יראה יותר טוב ןלא ההפך.כמה זמן לוקח במצב הכי פסימי שתרד הנפיחות. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

רוני שלום, משך ההחלמה משאיבה הנו מספר חודשים, עש קבלת תוצאה הקרובה לסופית. לתשומת לבך, לעיתים כן ניתן לבצע שאיבות בגב ובבטן באותה עת, תחת מגבלות של נפח שאיבה ואופי ההרדמה. בהצלחה!

שלום דר' פרידמן. ברצוני לבצע שאיבת שומן מהבטן ומהמותניים. ומתיחת בטן. אני בת 57 בריאה. רציתי לדעת האם אפשר באותה הפרוצדורה, להזריק את השומן לשדיים שאיבדו מנפחם, ולפנים שהצטמקו מעט. האם ניתן לעשות את כל הנ"ל, בפעם אחת, אצלך. תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלומית שלום, ניתן לשלב בין ניתוח מתיחת בטן לשאיבות והזרקות שומן כמובן שיש לבדוק אותך על מנת להעריך כמה עודף שומן קיים והאם את מתאימה לפעולות ניתוחיות אלו. במידה ותרצי אשמח לפגוש אותך במירפאתי. טלפון מרפאה 03-6045777 נייד 0507755393

23/01/2013 | 22:44 | מאת: ליה

אני שבועיים אחרי ניתוח מתיחה יש לי שתי שאלות: 1. התפר של הניתוח נראה עם קיבוציו עור.. זה משהו שמשתנה עם הזמן? 2. ב 5 הימים האחרונים אני מדממת בלי הפסקה מהטבור. הרופא אמר שזה תקין. תוך כמה זמן זה אמור לעבור?

שלום ליה, פעמים רבות העור יוצר כיווצים לאורך אזור התפירה או בקצהה, בשל הידוק שולי החתך במהלך התפירה וזה בהחלט צפוי להשתחרר עם הזמן. בקו התפרים קיימת נטיה לדמומים קטנים בימים הראשונים לאחר הניתוח, וזה לרוב יהיה באזור הטבור או מוצא הנקזים, משום שחתכים אלו אינם מודבקים...עם זאת, בשבועות הראשונים לאחר הניתוח כדאי להגיע לבקורת המנתח באם מופיעה תלונה חדשה. החלמה מהירה!

23/01/2013 | 15:44 | מאת: שרון

שלום רב, אני בת 28 ולאחר יעוץ מעוניינת לבצע מתיחת בטן ושאיבת שומן קטנה מהמותניים. הבעיה היא שככל שאני בודקת אני מגלה מחקרים למניהם ותלונות של מנותחים שאומרים שלאחר פעולה כזו הגוף "מפצה" את עצמו על השומן הזה באגירת שומן במקומות אחרים. הגוף שלי מאוד פורפורצינאלי ואין לי תלונות מיוחדות מלבד בטן מזוויעה. הפחד היחיד שלי בביצוע הניתוח הוא עיוות של הגוף לאחר מכן בצבירת שומן בגב/ירכיים/ידיים..... המשקל שלי הוא תקין אך כן יש לי נטיה להשמנה ולכן אני משתדלת לשמור... השאלה שלי, עד כמה התופעה הזו נפוצה? ומה אפשר לעשות בשביל להימנע ממנה?. אני לא רואה טעם בלעבור ניתוח כזה ולדפוק אזורים אחרים. לא רוצה להשתעבד לניתוחי תקונים למיניהם... מצד שני, להיפטר מהבטן הזו זה חלום שמלווה אותי 20 שנים. בבקשה ממך...עזרה.... תודה ענקית מראש :)

לקריאה נוספת והעמקה

שרון שלום, הדווחים המדברים על השמנה לא פרופורציונאלית באזורים אחרים מתיחסים לפעולה מרכזית של שאיבת שומן ורלוונטיים למטופלות העולות במשקלן לאחר הניתוח. ניתוח מתיחת בטן נועד דווקא לשפר פרופורציות ושלוב של שאיבה מוגבלת וזהירה יחד עם ניתוח זה הופכת למקובלת. מנסיוני, אני יכולה להעיד על מטופלות רבות שהניתוח דחף אותן דווקא לרדת במשקלן ולהיות פעילות גופנית.

21/01/2013 | 10:54 | מאת: אהובה מיליאנו

שלום. עברתי לפני שנה ניתוח מתיחת בטן אצל רופא שכנראה לא מתמצא בתחום ונותרתי עם צלקת גדולה. ראיתי בפורומים שלך שהצלקת לא חייבת להיות גדולה ומכוערת וניתן שתהיה בקו התחתון. האם ניתן לעשות תיקון? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אורך הצלקת הנו בקורלציה לכמות עודפי העור. בניתוח מתקן לרוב ניתן להוריד את גובה הצלקת אולם לא ניתן לקצר את אורכה.

04/01/2013 | 16:13 | מאת: מיכל

שלום, לפני חמישה שבועות עברתי ניתוח מתיחת בטן. ישנה נפיחות ובצקת גם בבטן התחתונה וגם העליונה ואני מרגישה שהבטן נראית כמו הריון ולא כפי שחשבתי שתיראה חטובה ושטוחה. האם יש משהו שניתן לעשות על מנת להפחית את הבצקת? האם כדאי ללכת עם חגורת בטן זמן נוסף? מודה לך מאד על עזרתך, מיכל המתוסכלת

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מיכל, איני יודעת מה היה מצב הבטן לפני הניתוח והאם יש לך שומן תוך בטני. נפיחות קלה של הבטן לאחר הניתוח קיימת במידה כזו או אחרת אצל כל המנותחים, ונובעת מבצקת קלה אשר חולפת בשבועות שלאחריו. באם הנפיחות אצלך לא הייתה קיימת לאחר הניתוח והנה חדשה ומשמעותית, אני ממליצה שתפני לבדיקת המנתח לשלילת הצטברות של נוזלים מתחת לעור. ניתן לזהות ולטפל בבעיה זו בפשטות. החלמה מהירה

16/11/2015 | 17:34 | מאת: רון

עברתי מתיחת בטן ב 3.11 בטן היקפית ויש עדיין בצקות קטן שגורמות לבטן להיראות כמו עם כרס קטנטנה כזאת בעת הישיבה נוצר כמו כפל כזה איפה שהבצקת ,האם זה מהבצקת או שהניתוח לא טוב?

22/03/2017 | 16:04 | מאת: שרה

למיכל שלום לפני חודשיים + שבוע עברתי מתיחת בטן ויש לי תלונות כמו שהיו לך הייתי רוצה לדעת מה קורה איתך היום ומה השתפר ואם בכלל אשמח אם תצרי איתי קשר אודה לך מאוד

01/01/2013 | 09:43 | מאת: ror

שלום ד"ר לפני 7 שנים עברתי ניתוח מתיחת בטן שאלתי האם אפשר לניתוח חוזר של מתיחת בטן עם שאיבת שומן מהמותיים כי היום הבטן שלי רפויה ויש שומן במותנים

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, במידה והיו שינויי משקל או הריונות מאז הניתוח, בהחלט קיימת אפשרות להתפתחות של רפיון עור חוזר או חולשת שרירים חדשה בדופן הבטן. אין מניעה מבצוע ניתוח מתיחת בטן חוזר במידה וקיים צורך אסתטי בבצועו.

02/01/2013 | 08:04 | מאת: ror

שלום לא היו הריונות אבל יש שינוי במשקל. ד"ר את מבצעת ניתוח חוזר לבטן ? תודה

11/12/2012 | 22:21 | מאת: רונית

שלום רב, ביצעתי לפני כיותר מחצי שנה ניתוח הרמת חזה,שמראש היתה אסימטריה קלה בין השדיים, כמה חודשים לאחר מכן הסתבר שבניתוח האסימטריה לא הסתדרה ועדיין יש פערים שמאוד בולטים בגודל השדיים, ביצעתי ניתוח תיקון לפני כחודשיים, שגם לאחריו עדיין האסימטריה מורגשת ומפריעה לי מאוד, לאחר ייעוץ עם אותו הרופא המליץ לי לבצע (כמובן להמתין 3 חודשים מיום הניתוח) שאיבת שומן בחזה הגדול יותר באזור שבו השד יותר מלא. ההמלצה של הרופא היתה בשתי דרכים, האחת לבצע הרדמה מקומית ולשאוב מעט את השומן המיותר (אין הרבה), הרופא אמר שזו דרך פחות נעימה ומכיוון שהשד לא נרדם ב0 100% אני עלולה להרגיש כאב, כמובן שזה הרתיע אותי אך איני רוצה להכנס שוב לחדר ניתוח ולעבור שוב את אותו הליך בפעם השלישית, האופציה השניה שהמליץ לי היא להכנס לחדר ניתוח עם זריקת טשטוש ואז זה לא הרדמה מלאה ולא ארגיש בעצם כלום, הרופא ציין שהתהליך הוא מספר דקות בלבד, אשמח לשמוע את דעתך בנושא, והאם כדאי לי לבצע את הפעולה בהרדמה מקומית שכן אני מעדיפה כך. הן מבחינת ההרדמה והן מבחינת התשלום הנוסף לחדר ניתוח. הפחד שלי הוא שבאמת ארגיש כאב בהרדמה המקומית האם זה הגיוני? תודה רבה וסליחה על המגילה....

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רונית, המלצתי הנה לבצע ניתוח תקון בשד בהרדמה כללית. הרדמה כללית הנה בטוחה ומאפשרת למנתח חופש פעולה מירבי ללא סבל מצד המנותח, כך שמשך הפעולה הניתוחית הנו קצר והיא מבוצעת בבטיחות הגבוהה ביותר.

06/12/2012 | 15:41 | מאת: בת אל

שמעתי רבות על הטיפול ומאוד רציתי לעשות אותו. הייתי בייעוץ אצל רופאה מפרופרוציה, שאמרה לי שהיא משתמשת בשיטה רק לאזורים קטנים כמו קו הלסת והסנטר. האם היא צודקת? מישהו אחר משתמש בשיטה לאזורים נוספים (בטן למשל?) תודה

שלום בת אל, השיטה שציינת אינה הטיפול המקובל לעיצוב וחיטוב רקמת השומן ופוטנציאל הסבוכים בשמוש בה גבוה משאיבת שומן סטנדרטית.

05/12/2012 | 19:10 | מאת: אבי ע

שלום רב, אני 1.75 שוקל 72-3 לערך. יש לי כרס יחסית גדולה שאני מתקשה להעלים. האם טיפול בלייזר/גלי רדיו יכול לעזור לי? האם הטיפול מסוכן? כמה טיפולים בערך צריך כדי להגיע לבטן שטוחה? כמה זה בערך עולה? (יש לי כללית מושלם) תודה!!!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, הטיפולים השונים להמסת ושאיבת השומן מיועדים לטפל בשומן שטחי, כזה הנמצא מתחת לעור, ומחוץ לדופן הבטן. לכן יש לבדוק אותך על מנת להעריך היכן נמצא השומן. במידה ומדובר בהשמנה תוך בטנית, הרי הטיפול המתאים הנו ירידה במשקל ולא המסת שומן שכן אין ביכולתנו להגיע לשומן הפנימי. לפיכך, אני ממליצה שתגיע לבדיקה.

02/12/2012 | 00:04 | מאת: שרון

ברצוני לעשות הגדלת ישבן בשיטת ההזרקה אשמח לדעת טווח מחירים בנושא

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שרון, קיימות אופציות שונות לעיצוב ישבן, המותאמות לבנה הגוף ואיכות הרקמות. אם לא קיים עודף עור, השיטה המומלצת הנה הזרקת שומן עצמי. על מנת לקבל מידע נוסף אנא פני לייעוץ במרפאה, שכן יש להתרשם ממבנה גופף והיקף הפעולה הדרושה. הניתוח מתבצע בהתאמה אישית ומשלב שאיבות שומן באזורים סמוכים.

אני חברה בקופ"ח כללית, בעלת כרטיס חבר 'מושלם'. האם אני זכאית להנחה כלשהי? הרבה תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, אכן, במידה וקיים עודף עור לאחר הרזיה, לעיתים תסייע הקופה במימון הניתוח, באמצעות אישור טופס 17 לניתוח ספציפי. עם זאת, מדובר לרוב בעודף עור גדול הגורם לדלקת עורית תחתיו. האינדיקציה למימון הניתוח בקופות השונות הנה אנדיקציה רפואית ולא אסתטית. מה היקף הזכאות הספציפית שלך מול הקופה אנא בדקי מול נציגי הקופה. בהצלחה!

29/11/2012 | 19:29 | מאת: גיל

היי,האם ישנו איזשהו טיפול להסרת עודף עור בבטן שלא משאיר צלקות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גיל, הסרת עודפי עור פר הגדרה מבוצעת באמצעות חיתוכם, פעולה המסתיימת בחתך ניתוחי. החתך מחלים באופן נורמאלי כצלקת. ניתן לעצב את הצלקת בצורה סמטרית ולמקמה בשפולי הבטן באופן אשר יהיה מוסתר בתחתון.

29/11/2012 | 11:50 | מאת: שלומי

רציתי לדעת איפה אפשר לברר על ניתוח עיצוב הגוף עקב ירידה במשקל. אשמח לקלב פרטים וטלפון לפניה מעמיקה יותר

שלומי שלום, אתה מוזמן לפנות למרפאתנו לקבלת ייעוץ 03-6045777.שבת שלום