פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

ניתוח מתיחת בטן מיועד לעצב את הבטן בשלושה מימדים. בניתוח זה מצמידים את השרירים אשר התרחקו זה מזה כתוצאה מהריונות או השמנה, מסירים את עודפי העור בשפולי הבטן, ומעצבים את הטבור באופן אטרקטיבי יותר. בנוסף, לרוב מוסיפים שאיבת שומן על מנת להסיר מצבורי שומן בדופן הבטן או לחטב את המותניים. התוצאה הנה שפור ניכר והצערה של קונטור הבטן, עור מתוח וטבור צעיר. ניתוח מתיחת בטן הופך להיות שכיח יחסית בקרב נשים לאחר לידות, ולמעשה הפעולה השכיחה ביותר בקרב מטופלים לאחר ירידה נכרת במשקל. יחד עם ניתוח זה ניתן לתקן בקעים בדופן הבטן ולצרף ניתוח אסתטי באזור נוסף, כמו שדיים, ירכיים או עכוז. ניתוח שאיבת שומן הנו אחת הפרוצדורות השכיחות ביותר כיום. בניתוח זה מוסנן האזור המיועד לטיפול בתמיסה המכילה נוזל סטרילי, חומר הרדמה מקומי וחומר המכווץ כלי דם ומפחית דמומים. לאחר מכן מוכנס צינור הנקרא קנולה ובו חורים לתוך האזור ובאמצעותו נשאב שומן עודף. לאחר עיצוב האזור, המטופל לובש בגד צמוד למשך כחודש.שאיבת שומן מיועדת למטופלים בעלי משקל גוף תקין או מעט עודף, להם איכות עור טובה ומצבורי שומן ממוקדים. במטופלים כאלו ניתן לקבל את התוצאות הנשאפות עם סיכון מינימאלי. ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. בואו לדבר על זה בפורום מתיחות בטן ושאיבות שומן.
616 הודעות
599 תשובות מומחה

מנהל פורום מתיחות בטן ושאיבות שומן

03/05/2017 | 20:07 | מאת: טל

שלום ד"ר טלי. אני חודש אחרי ניתוח מתיחת בטן כולל שאיבת שומן ותפירת השרירים. עדיין סובלת מכאבים עזים בבטן. בנוסף, כל מגע חיצוני בעור הבטן, גם קל ביותר, מכאיב. זו תחושה של צריבה עזה, כמו מן כוויה (אף שחיצונית לא רואים כלום חריג). האם זה נורמלי? מתי זה אמור לעבור? רציתי גם לשאול איזו פעילות גופנית ניתן לעשות אחרי חודש (חוץ מהליכה איטית שאני עושה..), לא הבנתי אם צריך להמנע מכל הפעלה של שרירי הבטן. ומה לגבי סחיבת משקל (שקית-שתיים מהסופר..)- זה מזיק? אני מניחה שלשכב על הצד כבר מותר?.. תודה רבה!! תבורכי

לקריאה נוספת והעמקה

טל שלום, שינויים בתחושה בעור הבטן הנם חלק מהניתוח ומתרחשים תמיד. לרוב קיימת ירידה בתחושה או שינוי בתחושה. רגישות עזה קשורה בדרך כלל לחזרה ולשקום התחושה בעור והנה זמנית לרוב. מומלץ לחזור לפעילות גופנית בצורה הדרגתית לאחר כחודש, כפיפות בטן והפעלה ישירה של שרירי הבטן לאחר חודשיים. בשלב זה משקל של עד מס ק"ג. ניתן כבר לשכב על הצד..החלמה מהירה

שלום האם נתן לעשות ניתוח לפרוסקופי להצמדת שרירי בטן במקרה ואין עודפי שומן ועור. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, ניתוח מסוג זה אינו שכיח ולעיתים מבוצע ע"י כירורגים המומחים בניתוחים לפרוסקופיים. איני יודעת מה איכות התוצאות האסתטיות, מציעה שתבדקי לפני החלטה על ניתוח בשיטה כזו.

תודה רבה

30/04/2017 | 18:54 | מאת: מילו

שלום, אני עשיתי לפני 5 שבועות מתחיחת בטן הקפית והישבן שלי ממש גבוה מידי כולל הכפל החדש שעשה לי הרופא. האם זה אמור לרדת? משמעותית? לפני הניתוח זה מה שהרופא שלי אמר לי אבל אני ממש דואגת כי כפל הישבן ממש גבוה מידי

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, לא ממש ברור לי מה הכוונה לקפל הישבן מלבד הקפל המקורי שתחת הישבן, אשר אף פעם אינו מתרומם מידי. ולכן, אם הכוונה הנה לבליטה חדשה אשר נוצרת באזור מרכז הישבן, הרי אז מדובר בשולי אזור ההגדלה של הישבן אשר כנראה בוצעה (רקמה עצמונית), וזה יוצר מראה דמוי מדרגה בחודשים הראשונים אולם אזור המעבר מטשטש עם הזמן.

03/05/2017 | 20:17 | מאת: מילו

כן הישבן עצמו נראה גבוה מדי, התבצע הגדלה בעזרת הרקמות שלי. לגבי הקפל התכוונתי לפס שמפריד בין שני צידי הישבן הוא המשיך לי אותו ולכן זה גבוה מדי. גם זה ירד?

25/04/2017 | 14:34 | מאת: עדי

בת 60 עם עור רפוי בזרועות. שאיבת שומן באזור זה יכולה למצק את העור ותאפשר הליכה עם חולצות ללא שרוול?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום עדי, בגילך איני ממליצה על שאיבת שומן בזרועות כפעולה בודדת. כוונתי הנה שהסכוי להתכווצות טובה של העור הנו נמוך ולכן אני ממליצה להתייחס לאפשרות של שאיבת שומן יחד עם הסרת העור העודף.

בת 58 עם עור רפוי בזרועות. האם גלי רדיו יכולים לגרום למיצוק העור ולמיגור התופעה? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

גלי רדיו אינם מטפלים בעור רפוי. עור רפוי צריך להסיר, בכל גיל, כדי להפטר ממנו.

22/04/2017 | 18:37 | מאת: מאיה

היי, בת 22 יש לי שומן שמצטבר בבתי השחי מכל צד וזה מאוד מפריע וגורם לי לחוסר ביטחון , האם אפשר להסיר את השומן בניתוח/הליך כירורגי ? והאם נשאר צלקת?

לקריאה נוספת והעמקה

מאיה שלום, השומן בבתי השחי הנו מבנה הקשור לרקמת השד וזוהי תופעה די שכיחה בנשים. השומן הזה לרוב משתנה במהלך החודש ומציק במיוחד לקראת תקופת המחזור החודשי. הטיפול הנו ניתוחי, במהלכו אנו מסירים את הרקמה הזו. לעיתים ניתן להסתפק בצלקת קטנה אולם לרוב מדובר בצלקת באורך מס ס"מ אשר ממוקמת כמעט כולה בתוך בית השחי ולכן אינה מאוד בולטת.

15/02/2018 | 16:09 | מאת: דוד אילוז

אשתי אמורה לעבור ניתוח להסרת שומן בבית השחי .בשני הצדדים.האם יש סיכון לשיתוק או ההחלמה ארוכה וקשה?כך אמרה לה מישהי שעברה זאת.תודה מראש

היי טלי , אני נמצאת כחצי שנה לאחר ניתוח בטן ועדיין יש לי בצקת מעל החתך באזור הבטן התחתונה . האם זה נורמלי? איך אפשר להיפטר מהבצק? המנתח אומר שלוקח שנה ....נראה לי לא הגיוני ושאלה נוספת- האם פעילות גופנית נמרצת טובה ? או שזה לא טוב כשיש בצקות תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

הי לימור, רוב הבצקות (נוזלים בין תאי השומן) נספגות בחצי השנה הראשונה לניתוח. אני ממליצה שתשקלי ותשווי את משקל גופך כיום לזה לפני הניתוח. לעיתים מלאות בשפולי הבטן נובעת פשוט מעליה במשקל. בכל מקרה, אם המלאות שם נותרת קבועה ניתן לשאוב אותה ולשפר את המצב. פעילות גופנית קבועה הנה מצויינת לצורך שפור הזרימה הלמפתית באזור הניתוח. בנוסף, היא חשובה על מנת לסגל הרגלי חיים בריאים, לשמור על משקל הגוף ולחטבו.

שלום ד"ר. אני שבועיים וחצי אחרי מתיחת בטן ושאיבת שומן. רק לפני 3 ימים הוצאו הנקזים. רוצה לשאול: 1. אני חשה כאבים באזור שרירי הבטן העליונים וכלל לא יכולה להזדקף. כבר שבועיים וחצי שאני הולכת כפופה ופשוט משתגעת. הגב כבר כואב יותר מהבטן.. לנסות להזדקף "בכוח", או לחכות שהאזור יחלים יותר ורק אז אוכל להזדקף? (אגב, בכל נגיעה, אפילו קלה, בבטן העליונה, אני חשה כאב, ובכל תזוזה, כולל בהליכה, אני מרגישה "שמשהו זז" באזור זה של שרירי הבטן העליונים. זה כך בדרך כלל אחרי ניתוח כזה? 2. הבטן נפוחה (כולל גם בצדדים ובאזור שמעל הערווה). כרגע אני יותר "שמנה" מאשר כשנכנסתי לניתוח.. חח. תוך כמה זמן יורדת הנפיחות והאם את חגורת הבטן לסגור כמה שיותר חזק, או דווקא לא??.. תודה רבה מראש!! אין לך מושג כמה האפשרות לשאול ולהתייעץ מסייעת בתקופה הרגישה והכאובה הזו של אחרי ניתוח.

לקריאה נוספת והעמקה

טל שלום אענה לשאלותיך ברצון אולם התייחסותי אינה תחליף לבדיקת המנתח שלך. קצב ההחלמה ממתיחת בטן הנו אישי ומושפע מפרמטרים רבים ובהם מורכבות הניתוח והיקפו. את מתארת קצב החלמה איטי באופן יחסי ולכן אני ממליצה שתבדקי עי המנתח. במידה ואין בעיות בתהליך ההחלמה, הרי תלונותיך על אי נוחות באזור שרירי הבטן נובעת עקב תפירתם במהלך הניתוח. ניתן להתאים טיפול תרופתי אשר יעיל בהרפיית השרירים המכווצים ולזרז את החלמתך. באשר לכאבי הגב, הם אכן נובעים לרוב מהשינוי ביציבה. בשלב זה את אמורה כבר להתיישר, ואין מניעה רפואית לכך. חגורת הבטן מיועדת לתמיכה ואמורה להסגר בלחץ קל עד בינוני. נפיחות נובעת ממגוון סיבות, כאשר יש הנוטים לה יותר מאחרים. במידה וממצאי בדיקת הבטן שלך תקינים, הנפיחות אמורה לחלוף תוך מספר חודשים, לרוב עד כחצי שנה, זאת במידה והניתוח לווה בשאיבות שומן.במידה ולא היו שאיבות שומן, הנפיחות צפויה להעלם קודם לכן. אני מאחלת לך החלמה מהירה ושלמה (:

19/03/2017 | 23:48 | מאת: מור

דר שלום אני אחרי 8 חודשים לניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן ועדייןיש לי בצקות האםזה נורמלי ולמה זה קורה

לקריאה נוספת והעמקה

מור שלום, את נמצאת בשלב החלמה מתקדם בו לרוב כבר נעלמות הבצקות. מציעה שתפני לבדיקת המנתח ותראי לו מה מטריד אותך.

אני לאחר שלושה חודשים . בus בצקת בבטן תחתונה. כמה זמן אמורה לעבור הבצקת . האם עבר לך?

שרי שלום, הבצקות לאחר מתיחת בטן צפויות לחלוף תוך כחצי שנה מהניתוח

תודה רבה

שלום לפני שבועיים וחצי עברתי ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן גדולה. כבר התחלתי להרגיש ממש טוב וביומיים האחרונים אני מרגישה נפוחה מידי. האם ייתכן שזו השמנה או שהגוף עדיין יכול לאגור נוזלים בשלב הזה?

לקריאה נוספת והעמקה

שירי שלום, תנודות בנפיחות שלאחר הניתוח קיימות בחודש הראשון וקשורות למשקל הגוף, לתזונה, לתנוחות מסויימות , ללחץ לא אחיד על אזור הניתוח ולמאמץ פיזי מוגזם. מומלץ לא להגזים בעמידה ממושכת או בישיבה כשהגב כפוף ולהמנע מלחץ גדול מדי של החגורה על אזור הניתוח בשלב זה. כשפצעי הניתוח תקינים, אני ממליצה לפנות לאוסתאופט לצורך שפור מצב הנוזלים באזור הניתוחי, אך זאת רק לאחר בדיקת המנתח ואשורו. החלמה מהירה (:

06/03/2017 | 21:59 | מאת: מתעניינת

כמה אפקטיבי הוא ניתוח שאיבת שומן מהירכיים מעל גיל 50?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, שאיבות שומן קטנות עדין יכולות להתבצע בגיל זה, אולם הייתי נמנעת משאיבות גדולות יותר שכן סכוי העור להתכווץ היטב יורד עם הגיל עקב אבדן אלסטיות, מה שעלול לפגוע בתוצאה הניתוחית.

19/02/2017 | 08:44 | מאת: שיר

שלום רב, אני כבר מיואשת וחייבת עצה טובה . אני בת 30 עם גוף מחוטב אך הזרוע האחורית שלי רחבה .כל מי שאני אומרת לו את זה אומר לי שזה שטויות והיא לא . מבחינת הגוף שלי אין לי פרופורציה בגוף וזה מאוד מפריע. אין לי קו ישר בזרע אלא כמו שק כזה שיורד. שמעתי על הרבה שיטות ועכשיו גם על שיטת הצרת הקיפים בקור. האם זאת שיטה שיש בה תוצאות? והיא לא מסוכנת?? ועעוד דבר בבקשה ישנו מכשיר שנקרא סילואט מכשיר להצהרת היקפים האם שמעת עליו? תודה מראש

19/02/2017 | 15:02 | מאת: יעל

אשמח לתשובה ,אני שמעתי על מכשיר לבצהרת היקפים בשם טריפולר פוז ,האם מוכר ועוזר לירידה בהקיפים? ( צריכה להוריד 3-4 ס"מ מהזרועות )

שלום לך, לא קיימת הסכמה מקצועית באשר למכשירי הצרת ההיקפים, שכן לא יעילים לכל מטופל ומידת השפור המושגת הנה קטנה יחסית. שאיבת שומן נחשבת לטיפול מדוייק יותר ואמין . במידה וההשמנה בזרועות מלווה במשקל גוף חריג, מומלץ לרדת במשקל קודם להחלטה על טיפול מסויים.

01/02/2017 | 21:03 | מאת: אלמוני

מה הכי בטוח / לא יקר לסלק שומן באיזור הבטן לגברים , הזרקות ליפוליזיס / המסת שומן בקור / שאיבה של שומן + מה שיש במכונים אסטתיים ? כמה זמן לוקח להתאושש מההנ"ל

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, הטיפול היעיל והמשתלם ביותר מבחינת שלוב של בטיחות, דיוק בתוצאה הצפויה ותגובה מלאה של כל המטופלים הנה הפעולה הניתוחית דווקא, הקרויה שאיבת שומן. כל החלופות השונות מחייבות סדרה של טיפולים, לא כל המטופלים מגיבים, מידת התגובה אינה ניתנת לחיזוי והעלות הנצברת משתווה לעיתים לפעולה ניתוחית בודדת. אני ממליצה לפנות לייעוץ ןלטיפול אצל כירורג פלסטי מומחה ושם יוצגו החלופות השונות. שאיבת שומן ממוקדת לאזור מצומצם כמו בטן יכולה להתבצע בהרדמה מקומית או בכללית, ומשך ההתאוששות הנו יום יומיים עד חזרה לנהיגה ולעבודה משרדית ושבועים עד חודש לחזרה לספורט.

שלום רב, לפני שנה וחצי עברתי ניתוח משולב-מתיחת בטן גדולהה...ותיקון בקע בצלקת מניתוחים קיסריים קודמים. כיום, שנה וחצי אחרי, אני מוצאת את עצמי עם אותה אבחנה: דיאסטזיס רקטי משמעותי מעל ומתחת לטבור+הרניה. 1. לאחר הניתוח שמרתי בקנאות רבה על תוצאות הניתוח ולפי הוראות הרופאים, לא עליתי במשקל ואף הורדתי, אני עוסקת רק בספורט מתון עפ"י המלצת הרופאים ונמנעת מלהרים משקלים כבדים (לא יותר מ 4-5 ק"ג). כיצד ייתכן? הרי תוצאות הניתוח, לפחות עפ"י מה שהוסבר לי, אמורות להשמר לאורך זמן..ועשויות להנזק במקרים של השמנה דראסטית/הריון. 2. מן הסתם, לאחר מתיחת הבטן, אין לי עודפי שומן ועור האם הגישה הלפרסקופית רלוונטית עבורי? 3. מאחר והאיזור כבר נותח, מהם סיכויי ההצלחה? תודה מראש על תשובותיך

לקריאה נוספת והעמקה

אילנית שלום, על סמך המידע שמסרת, ניתן להניח שקיימת אפשרות להמצאות השמנה תוך בטנית נכרת , אשר הנה גורם סכון להשנות הבלט בדופן הבטן ולהשנות בקעים. אני ממליצה שתפני לבדיקת המנתח שלך אשר יבדוק וימליץ באשר להמשך טיפול. העובדה שאזור הבטן כבר נותח לא תפגע בתוצאות הניתוח. עבור דיאסטזיס משמעותי, להערכתי ,הגישה הלפרוסקופית פחות מתאימה.

18/01/2017 | 00:16 | מאת: ***

היי, אני לפני ניתוח מתיחת בטן היקפית. רציתי לשאול: האם יש צורך להפסיק קיום יחסי מין לפני / אחרי הניתוח? לציין שאני הומוסקסואל על כל המשתמע מכך מבחינת יחסי מין... תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, לאחר ניתוחים אסתטיים מומלץ להמנע ממאמצים גופניים וזה כולל יחסי מין, עד החלמה מלאה של אזורי הניתוח. בהצלחה (:

שלום לך, לאחר ניתוחים אסתטיים מומלץ להמנע ממאמצים גופניים וזה כולל יחסי מין, עד החלמה מלאה של אזורי הניתוח. בהצלחה (:

שלום.גבר בן 37 קבעתי לי תור לשאיבת שומן ומתיחת בטן. רציתי לשאול האם חודשיים לאחר הניתוח יהיה כבר ניתן, חודשיים אחרי הניתוח, לטוס לחו"ל על כל המשתמע מכך סחיבת מזוודות, הליכות ממושכות ים וכיו'ב. תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, במידה והחלמתך מהניתוח תהא תקינה, חודשיים לאחר הניתוח תוכל להיות פעיל לגמרי, וזה כולל מאמצים גופניים ונשיאת משקל.

12/01/2017 | 20:02 | מאת: קארקא

האם אפשר להכנס להריון לאחר ניתוח שאיבת שומן בבטן ומתיחת בטן? הבטן תוכל להמתח שוב ? 3אין סכנה לליגה מוקדמת ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, ניתן להרות ולהשלים הריון בריא ללא קושי לאחר מתיחת בטן. העור שלנו אלסטי ונמתח בקלות.אין סכנה ללידה מוקדמת עקב מתיחת בטן. עם זאת, לעיתים אנו ממליצים למטופלות לדחות את הניתוח האסתטי עד השלמת הלידות. זאת משום שתוצאת הניתוח עשויה להפגע עקב הריון נוסף ולא משום סיבה אחרת.

שלום לך, ניתן להרות ולהשלים הריון בריא ללא קושי לאחר מתיחת בטן. העור שלנו אלסטי ונמתח בקלות.אין סכנה ללידה מוקדמת עקב מתיחת בטן. עם זאת, לעיתים אנו ממליצים למטופלות לדחות את הניתוח האסתטי עד השלמת הלידות. זאת משום שתוצאת הניתוח עשויה להפגע עקב הריון נוסף ולא משום סיבה אחרת.

04/11/2016 | 10:41 | מאת: שלומית

שלום, עברתי לפני חודשיים ניתוח שאיבת שומן וכבר כשהתעוררתי האזור מעל ברך ימין היה מאוד רגיש, שלא כמו שאר האזורים. במהלך ההחלמה גם כל הזמן היתה שם רגישות ולא החלים כמו שאר הרגל. באחת הביקורת הרופאה פתאום החליטה לומר לי שהיתה לי בתוך הרגל רקמה צלקתית שהפתיעה אותה ושמכאן הרגישות. כיום הרגל נראית מעוותת עם כל מיני צמיגונים בהיקף ושקע, ויש פס.שקע שנוצר מהחדרת הקנולה. השאלה שליף ואני מקווה שתפורסם, היא האם במהלך הניתוח יש עוד גורמים מלבד המנתח שיודעים לעקוב אחר מה שקורה או שהרופא פשוט מציין ברישומים שלו את מה שהוא מוצא לנכון ללא שום פיקוח של גורם נוסף? אני מרגישה שגם אם משהו השתבש במהלך הניתוח הרופאה לא תיקח אחריות אז איך אני יכולה לדעת מה קרה שם? והאם רופא יוכל היום עפ מצבה של הרגל לדעת יותר? סיבוכים זה בלתי נמנע וחלק מהסטטיסטיקה אז זה לא שיש לי עילה לתביעה, אבל עדיין אני רוצה לדעת אם לחזור לאותה רופאה לתיקונים, ואם בכלל אפשר לתקן

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, בתום הניתוח המנתח כותב דוח ניתוח, ובו מציין את מהלך הניתוח כולל ממצאים חריגים אשר נצפו או התרחשו במהלכו. לעיתים קיימת רקמת צלקת באזור מנותח טרם הניתוח, עקב חבלה או ניתוח קודם, וזו עשויה להגיב באופן שונה לניתוח חדש. סבוכים עשויים להתרחש לכל מנתח המבצע ניתוחים ולכן אנו מציגים זאת בפגישה טרם הניתוח, והמטופלים נדרשים לחתום על טפסי הסכמה לניתוח הכוללים התייחסות לנושא זה. אני מציעה שתחזרי למנתחת על מנת לשמוע את חוות דעתה, ובמידה ויהיה צורך בתקון, תחליטי האם להמשיך עימה בטיפול. החלמה מהירה (:

31/10/2016 | 12:05 | מאת: דנה

היי אני כשבוע לאחר ניתוח מתיחת בטן ובקע טבורי , הטבור מלא דם קרוש אשר לא מוסר בשטיפה- נמנעת מלגעת או לסבן את המקום , כיצד צריך לטפל בטבור, האם צריך לחבוש אחר המקלחת? האם לסבן אותו?

לקריאה נוספת והעמקה

הי דנה, כחלק מניתוח מתיחת בטן קיים חתך ניתוחי בטבור. החתך נתפר במהלך הניתוח. קרישי הדם ירדו במהלך המקלחות הקרובות. אני ממליצה לנקות בתוך הטבור באמצעות אפליקטור עם משחה אנטיביוטית או פולידין (מקל אזניים).כדי להמנע מלכלוך הבגד, מומלץ לחבוש מעליו בפד .החלמה מהירה (:

האם קיימות דרכים נוספות להסיר מצבורי שומן מבטן, ישבן וזרועות באופן לא פולשני ? ובמידה ויש , כמה הם יעילים ולא מסוכנים? תודה נתונים אם את צריכה בכדי להשיב לי: בת 25, לפני הריונות, מבנה גוף עגלגל ודיי התייאשתי מכל הדרכים לרדת במשקל. אני חיה אורח חיים מאוד בריא, מתעמלת קבוע ומקפידה על תזונה בריאה מאוד ועל אף זאת , השומן לא יורד.

לקריאה נוספת והעמקה

אסנת שלום, ישנן שטות לא חודרניות כמו הקפאה, אך אני ממליצה על שאיבת שומן, אשר הנה טיפול מדויק, בטוח וחד פעמי. אין סכנה באף אחת מהשיטות, אך הטיפול הלא פולשני לא מתאים לכל אזור בגוף, לא כולם מגיבים לו, וצבר האזורים הגדול בו את מעוניינת הופך את הטיפול בהקפאה אף ללא כלכלי בהשוואה לשאיבה.

קראתי שלפעמים הסימנים הכחולים עוברים רק אחרי חודש. האם הכאבים עוברים רק אחרי שהסימנים הכחולים עוברים? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

הלה שלום, תהליך ההחלמה מניתוח הנו מאוד אישי. באופן כללי, ככל שהניתוח מכיל מרכיבים רבים יותר, ככל שמשקל המטופל גדול יותר וככל שמבוצעות במהלך בהניתוח יותר שאיבות שומן, כך ההחלמה ארוכה יותר, וזה כולל יותר סמנים כחולים. מאידך, רגישות הגוף לכאב הנה מאוד אישית, כאשר יש שסובלים מכאבים עזים כתוצאה מניתוח קטן, ואחרים לא חשים כאב כלל לאחר ניתוח ענק בהיקפו. לרוב אין קשר בין היקף הסמנים הכחולים לעוצמת הכאב או משכו. כיום אנו יודעים לשלוט בכאב, במיוחד לאחר ניתוחים שטחיים כמו הסרת עודפי עור, וניתן להורידו למצב של אי נוחות בלבד. זאת באמצעות שלוב של הרדמת אזור הניתוח ע"י המנתח, במהלך הניתוח, יחד עם נטילת תרופות למניעת כאב בבית. מקווה שהסבר זה מרגיע אותך. בהצלחה (:

26/09/2016 | 09:08 | מאת: שמעון

שלום! אני אחרי מתיחת בטן. מתי ניתן לחזור לטיפולי הסרת שיער בלייזר? אני מסיר שיער באזור הצלקת. תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

צריך להמתין לפחות חודש אם מאוד דחוף . רצוי אפילו חודשים

14/09/2016 | 18:22 | מאת: רונית

הייתי בספא אנוצקה בעולש. הבטיחו לי המסת שומן בקור ואמרו שהשומן יוצא בפיפי. אחרי 5 טיפולים הפסקתי בגלל כאבי תופת וגם רגלים שהיו רדומות למשל חודש. בנוסף לא רזיתי כלל וגם לא צימצמתי היקפים. האם הטיפול שעברתי מסוכן

לקריאה נוספת והעמקה

הי רונית אין הרבה עבודות כך שעד כמה שבדקתי כנראה שאין נזקים בריאותיים לטווח ארוך. צריך לזכור שיש הרבה חיקויים למכשיר המקורי שעליהם גם לא יתבצעו עבודות.

09/08/2016 | 14:49 | מאת: אלמונית

לכל המעונינים אני יודעת שקשה מאוד למצוא המלצות על מנתחים פלסטיים באינטרנט כי גם אני חיפשתי. עברתי ניתוח מתיחת בטן אצל דר טלי פרידמן קודם כל לכבוד לי היה להכיר אישה נפלאה כמוך המדברת בגובה העיניים טובת לב . את הניתוח עברתי לפני 3 שבועות הוא היה משולב עם שאיבות שומן והזרקות שומן עשית עבודה נפלאה הכל מדוייק ועדין ויפה דאגת שההחלמה תהיה קלה ולא כואבת אני ממליצה עלייך לכל המעוניין מכל הלב כי את באמת באמת אדם מדהים ומנתחת מעולה תודה רבה אלמונית

לקריאה נוספת והעמקה

תודה רבה והחלמה מהירה..

שלום , אני מתעניין בשאיבת שומן מהבטן . ניסיתי ספורט ודיאטות וכלום לא עוזר הכרס מסרבת לרדת . לפי מה ששמעתי ההליך הזה אצל גברים לא יעיל בגלל שהשומן נמצא בתוך הבטן פנימה . האם זה נכון ? מה כן ניתן לעשות ? תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

דן שלום, אצל חלק מהגברים (וגם הנשים) מצטבר שומן פנימי סביב המעי וזה אכן שומן שאינו נגיש לנו המנתחים. הטיפול בו הנו ירידה במשקל . עם זאת, דווקא אצל חלק מהאתלטים מצטברת לעיתים כרית שומן שטחית בדופן הבטן אשר אותה כן ניתן לשאוב ולחטב את דופן הבטן. יש לבדוק אותך כדי להעריך מה הטיפול המתאים לך.

שלום , אני מתעניין בשאיבת שומן מהבטן . ניסיתי ספורט ודיאטות וכלום לא עוזר הכרס מסרבת לרדת . לפי מה ששמעתי ההליך הזה אצל גברים לא יעיל בגלל שהשומן נמצא בתוך הבטן פנימה . האם זה נכון ? מה כן ניתן לעשות ? תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

דן שלום, במידה ואכן מדובר על כרס קלאסית, ולידיעתך גם חלק מהנשים סובלות מנטייה להשמנה מסוג זה, הרי מדובר בבעיה שהכירורגיה הפלסטית מתקשה לפתור. ההשמנה התוך בטנית, זו הגורמת ל"בטן קשה" נגרמת עקב הצטברות שומן סביב המעי, ממש בתוך הבטן. אזור זה אינו נגיש למנתחים הפלסטיים משום שאנו מטפלים רק בשומן השטחי, זה שנמצא ממש מתחת לעור. לפיכך, כדי לטפל בהשמנה תוך בטנית יש לרדת במשקל, בצורה הדרגתית ונכונה, בשלוב של תזונה עם פעילות גופנית. במידה ותצליח, תהיה בריא יותר ואולי לא תזדקק למנתח פלסטי..כך שהרווח כפול. בהצלחה (:

בת 58 עם עודף משמעותי של עור מתדלדל בזרועות. ניתן לעבור מתיחת זרועות עם צלקת רק בבית השחי? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, במידה והעור העודף משתרע לאורך כל הזרוע, הצלקת תהיה לאורך כל הזרוע.

שלום אשמח לשמוע על היתרונות והחסרונות של שיטת הBodyTite אל מול השיטות האחרות. מעניינים אותי במיוחד היתרונות והחסרונות באספקט הרפואי (סיבוכים, החלמה, סיכונים וכ"ו) וגם באספקט האסטטי, תוצאות, סיכויי חזרה למצב המקורי וכ"ו. תודה מראש.

שלום לך, ציינת שם של מכשיר ולא שיטה ניתוחית. קיימים מכשירים רבים להמסת שומן המבוססים על עקרון של חימום רקמת השומן וריכוכה לפני שאיבתה. בחירת המנתח אינה צריכה להיות מבוססת על מכשיר בו עובד, אלא על מיומנותו ונסיונו. מנתח מנוסה יודע להפיק תוצאות מיטביות בכל כלי בו עובד, ולמעשה יודע להתאים מכשיר או שיטה למבנה גוף ואיכויות הרקמה. שיהיה בהצלחה (:

שלום, לפני מספר חודשים עברתי שאיבת שומן בזרועות. מאז הניתוח אני סובלת מאוד מכאבים עזים ובלתי פוסקים בזרועות, המלווים בתחושות של שרירים תפוסים, משיכות, צריבות באזור. בנוסף, נוצרו עיוותים קשים בזרועות, שנראים כצלקות עמוקות לאורך כל הזרועות. ממה שקראתי בפורום, הבנתי שכאבים כאלה הם נפוצים בתקופה שלאחר הניתוח אולם לאור העובדה שחלפו כבר שלושה חודשים מאז הניתוח ושהכאב איננו שוכך כלל, אני אשמח לדעת מה יכולות להיות הסיבות לכך ומה ניתן לעשות על מנת להפחית מעוצמת הכאב. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שרה, ההחלמה משאיבת שומן עלולה להיות לא קלה, לעיתים קשה יותר בהשוואה לניתוחים להסרת עודפי עור. עם זאת, לאור המשכות תלונותיך ועוצמתן, אני מציעה שתפני בהקדם האפשרי למנתח לצורך בקורת והבהרת המצב החריג.

18/07/2016 | 12:01 | מאת: קורל

היי עברתי לפני כשבועיים מתיחת בטן לפני יותר משבוע הוצאו הנקזים אני חייבת לציין שנקז אחד יצא דיי בקלות ובמינימום כאב והנקז השני הוצא בכאב עצום תחושה של שריפה באזור ומתוך הצינור טיפטף על העור הנוזל שהרגיש כמו להבה חייה ... היום אחרי שבוע הכאב במפשעות פשוט משתק לא נותן לצעוד ולתפקד מה שמפליא אותי שדווקא כאב המתיחה עצמה לא חריף כמו המקום שממנו הוצאו הנקזים .. ולשאלתי בעיניין האם זה תקין? האם כך אמור להרגיש??? ההתרשמות שלי בעיניין הנקזים הייתה שזה ההליך הפשוט בכל המקרה

לקריאה נוספת והעמקה

קורל שלום, הליך הוצאת הנקזים הנו פשוט מאוד ולרוב אינו מורגש כלל, או מלווה בתחושת אי נוחות קלה. אני מציעה שתגשי למנתח כדי להבדק משום שסביר שמקור הכאב הנו אחר.

02/07/2016 | 17:53 | מאת: שלי קגן

רציתי לשאול מאיזה גיל ניתן לבצע המסת שומן קטנה לילדה בעל משקל תקין ועד כמה זה אפקטיבי

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, לא מקובל כלל לבצע שאיבות שומן בילדים! במידה וקיימים מצבורי שומן, הם לרוב מייצגים בעיה של השמנה והטיפול בה אינו ניתוח אסתטי וגם לא המסה חיצונית. במידה ומבנה גופה מציק לה, אני מציעה שתפני עמה להתייעצות רופא הילדים. אם סובלת מעודף משקל, יש לסייע לילדה בשינוי אורח החיים, תזונה בריאה בפיקוח דיאטנית (קיים שרות כזה בקופת החולים), ואמוני ספורט שאוהבת. שאיבות שומן מבוצעות באנשים בגירים בעלי משקל גוף תקין, ומסייעות בשפור פרופורציות הגוף.

18/06/2016 | 06:35 | מאת: מור

טלי שלום מצטערת על שאלתי הקודמת כבר ענית לי תשובה מקודם השאלה היא מה קורה כאשר מזריקים לישבן שומן והגוף הרי סופג חלק ממנו את הרי מעצבת את הישבן זה לא הורס את העיצוב? אודה לתשובתך

מניסיוני, במקרים מסוימים , לצורך קליטה טובה יותר של השומן אני ממליצה על טיפולים בתא לחץ לאחר הניתוח אשר משפרים קליטת השומן.

10/06/2016 | 10:43 | מאת: מור

דר טלי היי אני צריכה עוד קצת אינפורמציה מפני שאין מספיק באינטרנט הבנתי שעיצוב ישבן בשומן דורש שכיבה על הבטן ולא הרבה זמן לשבת כדי לשמור על הצורה שהמנתח נתן אז איך אפשר לשלב בין מתיחת בטן ועיצוב ישבן שנית ומטריד לא פחות שיש ספיגת שומן מוזרק בערך מחצית והבנתי שזה יכול לייצור אי סימטריה ולהראות לא יפה מה עושים במקרים כאלו אודה לתשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

מור שלום, ישנם סוגים שונים של ניתוחי עיצוב ישבן. במידה ואת מתייחסת לניתוחים המתבססים על הזרקת שומן עצמי, הרי מומלץ להפחית שכיבה רציפה על המקום בשבוע שלאחר הניתוח כדי לאפשר קליטה מכסימאלית. אולם, אלמנטים החשובים לא פחות להצלחת קליטת השומן הנם טכניקת הניקוי וההזרקה של השומן ע"י המנתח ותהליך ההחלמה של המטופל. מנסיוני, גם בניתוחים המשלבים שכיבה, לא נתקלתי במקרים של אסמטריה משמעותית ולכן איני רואה בעניין השכיבה בעיה הלכה למעשה, כל עוד המטופלת מודרכת נכונה ומבצעת ההנחיות.

טלי שלום כמה זמן אורך ניתוח זה והאם לא עדיף שני ניתוחים השכיבה על הגב לא הורסת את עיצוב הישבן בשומן תודה

לקריאה נוספת והעמקה

מור שלום, ניתוח הישבן הברזילאי יכול להתבצע בשלב אחד , יחד עם מתיחת הבטן, או בשני שלבים. כמובן שיש יתרונות וחסרונות לכל אפשרות. על מנת למזער ספיגה של השומן, יש להזריק שומן איכותי, לאחר שעובר סינון וריכוז (מכשיר מיוחד לצורך זה), חשובה שיטת הזרקה ייעודית בכמויות זעירות שיאפשרו קליטה מכסימלית, הפסקת עשון, והמנעות משכיבה ממושכת. משום שגם לאחר ניתוח מתיחת בטן מומלץ לקום ולהתנייד כל שעה , ולהמנע משכיבה ממושכת, עניין זה אינו מאוד רלוונטי. בכל זאת, יש יתרון גדול בפעולה ניתוחית אחת לעומת שתיים מבחינת סכונים ועלויות. מקווה שעניתי לשאלתך, בהצלחה!

04/06/2016 | 10:33 | מאת: מירב

היי, אני בת 42 סובלת מאז הלידה השניה ( 3) סהכ מבטן צורת הבטן היא נפוחה כמו בטן הריונית הגב שלי עם עקמת שבאופן קבוע כואב לי הגב התחתון עוד אציין שהגובה שלי 1.74 משקל 67 אני לא יגיד שאני אוכלת רק בריא ואני לא עושה ספורט אני לא אוהבת כל הגוף יפה רזה רק בטן בולטת האם לאור הנתונים אני מתאימה לניתוח? האם כאבי הגב קשורים לבטן שכנראה היא ללא שרירים פנימיים .... אודה על עזרה

לקריאה נוספת והעמקה

מירב שלום, נשמע שאת סובלת ממצב של חולשה נכרת והעדר תפקוד של שרירי הבטן, המשפיע על היציבה שלך, מראה של בליטה בדופן הבטן וכאבי הגב. בראיה שלי, ניתוח מתיחת בטן עשוי לסייע לשפור מראה דופן הבטן אולם תרומתו רבה בסיוע ליציבה נכונה והפחתה בכאבי הגב ובעיות אחרות הקשורות לחוסר תפקוד של דופן הבטן. ברור שתזונה נכונה וספורט הנם חשובים לבריאותך אולם לענייננו אני ממליצה על ניתוח מתיחת בטן אשר יסייע בשפור תפקוד חגורת השרירים המרכזית. במצבך, חשוב יהיה לקבל ייעוץ מקצועי לאחר ההחלמה מהניתוח כיצד לחזק בהדרגה את חגורת השרירים המרכזית ולהתמיד בפעילות גופנית סדירה. בהצלחה !

לקריאה נוספת והעמקה
04/06/2016 | 23:12 | מאת: מירב

רק אשאל עוד שאלה האם כרגע ספורט יכול לעזור ולהפחית את הנפח הבטן ... לדוגמא הליכות ....

03/06/2016 | 01:45 | מאת: עינת36

שלום, יש לי קפלים בצוואר (לא באזור הסנטר אלא בצוואר עצמו), זה גנטי. האם שאיבת שומן תעזור והאם יש טיפולים פחות פולשניים? תוד.

לקריאה נוספת והעמקה

עינת שלום, קפלי צואר רוחביים הנם גנטיים ואינם קשורים למצבורי השומן. באמצעות טיפולים מרפאתיים עדינים ניתן לשפרם אך לא להעלימם. זהו מבנה אשר מופיע בגיל ילדות, אך נהיה בולט יותר עם הזדקנות עור הצואר.

05/06/2016 | 09:20 | מאת: עינת

מה הכוונה טיפולים מרפאתיים עדינים? מאיזה סוג?

27/05/2016 | 14:34 | מאת: דנה

שלום, לפני כשנתיים הייתי בייעוץ אצל אחד מהמנתחים והוא טען שהעור שלי רך מדי ולא מומלץ לי לעשות שאיבת שומן. אני מאוד רזה (52 קילו, 1.67) אך יש לי מצבורים באזור הירכיים והישבן שמאוד מפריעים לי. השאלה אם בשנתיים שעברו יצאו פתרונות כאלה ואחרים לסוג עור כזה והאם יש טעם להבדק אצל רופא אחר..

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, הכוונה ב"עור רך" היתה לתאר עור באיכות לא טובה, כזה אשר אינו יכול להתכווץ טוב לאחר ירידה בנפח השומן תחתיו (בשאיבה). משום שאיכות העור מן הסתם לא השתפרה עם הזמן, סביר שמנתחים נוספים גם יחשבו שאינך מתאימה לשאיבת שומן. עם זאת, באזורים שציינת, במידה וקיים גם עודף עור, ניתן לעצב את האזור בניתוח המשלב שאיבה יחד עם מתיחה, ואז כן מקבלים שיפור בצורה. עם זאת, מדובר יהיה בניתוח עם צלקות בתוך התחתון.

25/05/2016 | 15:55 | מאת: .

שלום, עשיתי ניתוח בודי טייט (המסת שומן) מהאיזורים מותניים וזרועות. אני כבר 10 ימים אחרי הניתוח והחורים עדיין לא נסגרו ועדיין יש קצת טפטופים. האם זה בסדר? מה אני יכולה לעשות כדי שייסגרו יותר מהר? תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, עברת ניתוח שאיבת שומן לפני עשרה ימים ואת מציינת שקיימות עדין הפרשות מפתחי שאיבת השומן. אני מציעה שתפני לבדיקת המנתח כדי שיבדוק האם מהלך ההחלמה תקין.

23/05/2016 | 19:43 | מאת: אורפז

שלום רב, לפני חמישה חודשים עברתי ניתוח מתיחת זרועות, ומאחר והוסבר לי על ידי המנתח פלסטי שהטיפול האפקטיבי בצלקות הוא בעיקר בשנה הראשונה, בה מתבהרת הצלקת, התחלתי טיפול ביריעות סיליקון של scarban. בד בבד, לפני כשבועיים התחלתי ליטול רואקוטן לאקנה שלי (מינון יחסית נמוך של נטילת כדור 20 מג יום כן יום לא). האם נטילת הרואקוטן עלולה במסגרת תופעות הלוואי שלו לפגוע לי בתהליך הבהרת הצלקות בזרועות ולמנוע את התבהרותה של הצלקת, או שכלל אין קשר בין השניים? כי למעשה אני רק חמישה חודשים לאחר הניתוח ויש לפניי עוד כשבעה חודשים טיפול ביריעות הסיליקון להבהרת הצלקות. עד כה הצלקות התחילו להתבהר יפה, ואני חוששת מתוצאה הפוכה. וכאמור מינון כדורי הרואקוטן 20 מ"ג שלי הוא רק יום כן יום לא, כלומר סה"כ 3 - 4 כדורים בשבוע. כבר חלפו 5 חודשים מהניתוח. אני ממש לחוצה ומפחדת מהעניין, כי מחד, האקנה בלתי נסבל וכבר מחייב את נטילת הכדורים ומאידך, חשיבות התבהרות צלקות הזרוע חשובה לי ביותר. יש לציין כי אני עם יריעות הסילקון עליי 21 - 22 שעות ביממה לרבות לבישת מחוך לצורך לחיצה על הצלקות. אני מאוד מקווה לשמוע תשובה מרגיעה ממך. תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

אורפז שלום, לפי תאורך נשמע שהצלקות נמצאות בשלב מתקדם של החלמה ולכן בשלב זה קרוב לודאי שלא יושפעו לרעה מהרואקוטן. החלמה מהירה (:

22/05/2016 | 21:09 | מאת: קרין

היי רציתי לדעת לגביי ניתוח מתיחת בטן בשילוב הרמת לזה עם שתלים ... האם יש בעיה מבחינת הזמן של הניתוח ??? האם זה מסוכן מדיי???

לקריאה נוספת והעמקה

קרין שלום, ניתוחים משולבים הנם מאוד מקובלים, כל עוד נשמרים כללים ברורים המבטיחים את בטיחות המטופל בעת הניתוח ולאחריו. ההחלטה על התכנות ניתוח משולב הנה באחריות המנתח והמרדים, ומבוססת על בדיקות הדם ומצבו הבריאותי הכללי של המטופל, המוערכים קודם לניתוח. בנוסף, יש להקפיד על מעקב רפואי קפדני בסטנדרטים מקובלים בעת ביצוע הניתוח ולאחריו. לכל ניתוח עלולים להיות סבוכים למרות שניתוחים לעיצוב הגוף הנם בכללי בטוחים, במידה ומבוצעים ע"י מנתחים מנוסים ולכן כה נפוצים. כפי שהבנת מדברי, על המטופל לבחור את המנתח האמון עליו, תוך התבססות על הכשרתו ונסיונו המקצועי בתחום זה. בהצלחה !

16/05/2016 | 18:48 | מאת: אמירה

היכן מבעעים את הניתוח וכמה זמן החלמה וומה העלות האם צריך לשמור על דיאטה ארוכה אם יש שבר קטן בתבור האם מתאים

לקריאה נוספת והעמקה

אמירה שלום, שאיבת שומן מדופן הבטן הנה ניתוח זעיר פולשני, המבוצע בהרדמה מקומית, מקומית עם טשטוש או בהרדמה כללית, לפי רצון המטופלת. לאחר הניתוח מומלץ לשמור על משקל גוף יציב, כדי להנות מתוצאות אופטימליות לאורך שנים. במידה והשבר קטן, אינו מצריך תקון ואינו מפריע לשאיבה, ניתן יהיה לבצעה בבטיחות. במידה ויש לתקנו, ניתן לשלב בין תקון בקע טבורי לבין שאיבת השומן.

לקריאה נוספת והעמקה
09/05/2016 | 01:38 | מאת: נועם חי

שלום רב ,עברתי ניתוח מתיחת בטן היקפית לפני כשנה התוצאות היו מדהימות.לא מזמן עברתי ניתוח מתיחת חזה עם הסרת עודפי עור בשיטה פתוחה צלקת ארוכה מתחת לחזה.האם הגיוני שהניתוח הזה פגע בתוצאות הבטן,העור ניראה רפוי קצת ולא תפוס כמו לפני ולפעמים יש כרס כמו בהחלמה של הבטן עברו 3 שבועות מהניתוח בחזה ..תודה מראש נועם

לקריאה נוספת והעמקה

נועם שלום, סביר להניח שתוספת הסרת עודפי העור בחזה לא פגעה בתוצאות מתיחת הבטן. למעשה, פעמים רבות ניתן לנצל את הניתוח בחזה כדי דווקא לשפר את תוצאות מתיחת הבטן ולמתוח את העור לשני הכוונים, ז"א, להוסיף עוד מתיחה מהכוון התחתון, מהבטן. משום שלא בדקתי אותך, אתקשה בשלב זה להיות ספציפית יותר. מציעה שתפנה לבדיקת המנתח. החלמה מהירה .

24/05/2016 | 18:45 | מאת: נועם חי

שלום טלי תודה על תשובתך האם את מתכוונת למתיחת בטן חוזרת מכיון למעלה?שמפרידים גם את כל העור עד לאיזור הערווה כביכול כמו שעושים במתיחת בטן שמפרידים את כל העור עד לעצם הבריח כמו במתיחת בטן פשוט מלמעלה?או שפשוט מסירים את העור מהחזה בכמות יותר גדולה ומשפרים את הבטן העליונה.

24/05/2016 | 18:46 | מאת: נועם חי

בבדיקת רופא אמר שזה נוזלים ושהבצקות והנוזלים מחלחלים למטה לכיוון הבטן אז זה משפיע על העור והוא נראה רטוב כזה ולא תפוס טוב ועם הזמן זה חולף ויש להמתין מינמום 3 חודשים.(?)הגיוני?

22/05/2016 | 21:06 | מאת: קרין

אשמח לדעת אצל מי עברת מתיחת בטן ובאיזה בית חולים אני אמורה לעבור בקרוב אצל דר יואב אברהמי אשמח לקרוא ממך משוב

24/05/2016 | 18:48 | מאת: נועם חי

עברתי בתל השומר .אחלה בית חולים.באיזה בית חולים את עוברת את זה?

25/03/2016 | 12:47 | מאת: שלי

היי אני עברתי בראשון האחרון בודי טייט ואחרי 5 ימים אני מרגישה שהבצקות רק גדלות האם זה הגיוני ?

לקריאה נוספת והעמקה
26/03/2016 | 10:46 | מאת: נינה

שלום לך אפשר לשאול אצל מי נותחת? אני רוצה נורא לעשות ומפחדת ...מאיזה רופא לבחור (יש המוןן) איזה שיטה? וכיו"ב זה יעזור לי נורא תודה נינה

שלי שלום, הליך של שאיבת שומן מתאפיין במשך החלמה ארוך, בן מספר חודשים, במהלכו נספגות הבצקות ברקמה בצורה הדרגתית. בימים הראשונים הבצקות בשיאן וכעבור כשבוע מתחילות לרדת. עם זאת, אני מציעה שתגיעי למנתח שלך לבקורת בהקדם על מנת להבדק. החלמה מהירה

19/03/2016 | 23:50 | מאת: מור

טלי שלום. אני מעוניינת לעבור מתיחת בטן וחוץ מזה שאני מתמוגגת כרגע עם פחדיי שאלה לי אלייך מה קורה אם המצב שבטני מאוד מתנפחת לפני המחסור ואני סובלת ממעי רגיז אז גם במהלך החודש בטני נפוחה . אחרי הניתוח זה לא יפריע לעור להחלים או בכלל לפני הניתוח. איך זה משפיעה? אודה לתשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

מור שלום שאלתך מאוד חשובה שכן במידה ותמשיך בעיית הגזים לאחר הניתוח, הבטן תחזור להתנפח בצורה הדרגתית שכן העור והשרירים גמישים ונמתכים בקלות. מעבר לעניין הנפיחות עקב הגזים, ובלט הבטן מסיבה זו, ניתוח מתיחת בטן מסייע בהסרת עור ושומן עודפים וזוהי עדין הסיבה המרכזית לבצוע ניתוח זה. לפיכך, במידה וקיים אצלך עור עודף בדופן הבטן, גם את עשויה להנות מתוצאת הניתוח, למרות המגבלות אצלך. כמובן שעליך להבדק כדי להתרשם האם את מתאימה לניתוח זה או לא. בהצלחה (:

הי, מה דעתך לגבי הקפאת שומן באזור הירכיים והסנטר? איזו צורה של ניתוח יכולה להתאים יותר? הקפאה, המסה, שאיבה וכו? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, הקפאת שומן הנה שיטה לא חודרנית להפחתת נפח שומן באזור ספציפי. השיטות הלא חודרניות הנן חלופות לטיפול הניתוחי של שאיבת או המסת שומן אך פחות מדוייקות ויעילות, דורשות מספר טיפולים לאפקט קטן יותר בתוצאה ועלויותיהן לעיתים עולות יותר מעלות הטיפול הניתוחי.

20/02/2016 | 11:10 | מאת: נינה

שלום האם שיטת הויזר לשאיבת שומן נותנת תוצאות טובות לעיצוב הגוף. האם היא יעילה כמו השיטה המסורתית (הקנולה) אני בת 39 גובהי 1.65 שוקלת 62 קילו ואיני רוצה יותר נכון לא חושבת שאני זקוקה לשיטת הקנולה מעוניינת יותר לחטב את גופי אך יחד עם זאת לראות גם תוצאה. תודה נינה

לקריאה נוספת והעמקה

נינה שלום, שיטות שאיבת השומן דומות זו לזו. גם בשמוש במכשיר הוייזר או כל מכשיר המסה אחר, מסלקים את השומן העודף באמצעות קנולה. הצלחת הפעולה תלויה בנסיון המנתח, ובאיכות העור שלך והרבה פחות בשם המכשיר.

שלום, האם ניתוח מתיכת בטן היקפית (כל פלג גוף התחתון)כולל מספר צלקות או רק אחת באיזור מסויים? ומה גודלה? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

ויולה שלום, מדובר בצלקת היקפית הממוקמת בשפולי הבטן וממשיכה בצידי האגן ובחלק העליון של הישבן, בכל ההיקף או ברובו. ניתן לכסות לרוב את האזור עם הצלקת באמצעות הלבשה תחתונה.

17/02/2016 | 21:32 | מאת: יוליה

שלום אני יודעת שזה לא נהוג . אוכל לקבל סדר גודל של מחירים. אפילו בין לבין..

לקריאה נוספת והעמקה

יוליה צלצלי בבקשה למרפאה על מנת לקבל פרטים, 03-6045777

17/02/2016 | 19:55 | מאת: ורד

היי מזה אומר בעצם? דיברו איתי על כל מיני סוגי מתיחות בטן. היקפית זה אומר כל היקף הבטן?

לקריאה נוספת והעמקה

ורד שלום, ניתוח מתיחת בטן סטנדרטית מטפל בכל דופן הבטן, מהמפשעות ועד החזה.ניתוח מתיחת בטן היקפית מטפל בחלק האחורי והצידי של הגוף, ומסייע בהשגת פרופורציות נאות יותר ולעיתים הצרת היקפית נכרת (כשניתן). החלק האחורי של הניתוח מאפשר להסיר עודפים של עור ושומן בצידי האגן , ולשפר את צורת הירך הצידית והישבן.

13/02/2016 | 07:54 | מאת: ולדה

היי מטלבטת אם לעשות מתיחת בטן רק שפוחדת אחר כך מההריון. האם אפשרי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, במידה וקיימים עודפי עור גדולים אשר מפריעים לך, ניתן לשפר את מראה הבטן באמצעות ניתוח מתיחת בטן. נשים רבות נהנות מתוצאות ניתוח מתיחת בטן בגילאים הצעירים, גם לפני הריונות. יש להבין שהריון עתידי עשוי לפגום בתוצאות הניתוח בצורה מסויימת. עם זאת יש להדגיש שביצוע ניתוח מתיחת בטן אינו מונע הריון תקין בהמשך הדרך, וניתן לשפר שוב את דופן הבטן עם השלמת הלידות אם יש צורך.