פורום סקסולוגיה

פורום סקסולוגיה עוסק בכל הנושאים הקשורים למין ומיניות כמו: יחסי מין, הדרכה מינית והנאה מינית.

מיניות היא חלק משמעותי בחיינו ויש לה השפעה על תחומים רבים. הפורום הוא המקום לשאול את השאלות הקשורות לכל תחומי המיניות, החל מבעיות בתפקוד המיני כמו כאב בזמן יחסי מין, בעיות זיקפה, בעיות חשק ובעיות אורגזמה, לגבר ולאישה, שאלות הקשורות להדרכה מינית, שאלות בנושא הזהות המינית, גיוון ביחסי מין, אבזרים מיניים, או כל נושא אחר שקשור לתחום.

חשוב לפנות לגורם מוסמך על מנת לקבל תשובה מקצועית ואמינה.

חמדה גיורא, מטפלת מינית מוסמכת, תוכל לעזור לכם בכול שאלה הקשורה לתחום.

.
13130 הודעות
8459 תשובות מומחה

מנהל פורום סקסולוגיה

11/05/2016 | 07:36 | מאת: המשך שאלה סמוכה

תודה, אבל התכוונתי לג'ל שמחמם ומדרבן וכו'. יש לכם המטפלים ניסיון עם זה? אודה להתייחסות מחודשת

כל ג'ל יכול להתאים , אם הוא על בסיס מים ולא גורם לתחושה לא נעימה לבת הזוג.

07/05/2016 | 16:53 | מאת: חנה

שלום. אני בת 48 גרושה כרגע לא בקשר עם גברים, מרבה לאונן, לפעמים 8 פעמים ביום. לפעמים מאוננת במשך שעתיים. בזמן האחרון אני לא מצליחה להתאפק ואפילו נגיעה מקרית וקטנה באיזור איבר המין מגרה אותי לאונן. אתמול באורחת הערב חתני דיבר על סקס, סיפר בדיחה על פולניות, ואני התייחמתי, נגעתי ולא יכולתי להתאפק והלכתי לאונן באמצע הארוחה נכנסתי לשירותים ואוננתי במשך עשר דקות עם המכסה של הספריי לריח. הבוקר קמתי כשאזור הפות נפוח ואדום. יש לי הרגשה שפצעתי את עצמי עם המכסה הרחב של הספריי, מה אני יעשה? למי אפשר לפנות באנונימיות. תודה חנה.

אוננות היא עוד דרך לקבל הנאה מינית. מעט מאוד נשים בגילך מאוננות מהסיבה העיקרית של הבושה. אוננות יתר כמו שאת מתארת מתחילה להיות בעיה, זה כבר יושב על משהו אחר ולא רק על הנאה מינית. משהו רגשי יותר. על מנת לראות שלא פצעת את עצמך כדי ללכת לרופא נשים שיבדוק. אין צורך להתבייש הם ראו כבר הכול תאמיני לי. על מנת לטפל בבעיה של אוננות יתר את מוזמנת ליצור איתי קשר בטל 054-4390916 אם את גרה במרכז.

למריחה על הדגדגן.. אם כן ,איזה מומלץ? תודה

כל ג'ל על בסיס מים יכול להתאים למריחה על הדגדגן. בחניות הפורם השונות ניתן להשיג ג'ל על בסיס מים וגם בטעמים.

אודה להתייחסות מחודשת

04/05/2016 | 17:47 | מאת: רונית

אני ובעלי נשואים 13 שנים אוהבים מאוד אחד את השני... וכשאנו מקיימים יחסים אנחנו נהנים מאוד מאוד ומסופקים מאוד. העניין הוא שזה קורה ממש ממש מעט לעיתים פעם בחודש כי לבעלי אין את החשק לעשות זאת אבל כמו שציינתי כשהוא כבר עושה הוא עושה סאת בצורה הכי מהנה בעולם. זה מאוד מתסכל אותי כי לי אין בעיית חשק כלל וכלל.. זה גורם לי לכעסים ולויכוחים רבים. דיברנו על זה פעמים רבות אבל למרות שהבטיח שישתדל זה קורה בשבוע הראשון ואחר כך שוב מפסיק. רציתי לשאול האם כדאי להגיע לטיפול אצל סקסולוג? האם יש המלצה על מישהו? תודה רבה

בעיות חשק יש גם אצל גברים ולא רק אצל נשים. חוסר חשק כמו שאת מתארת נראה שבא ממקום פסיכולוגי. חשוב לפנות לאיש מקצוע שמשלב גם טיפול מיני וגם פסיכולוגי. אם אתם גרים במרכז את מוזמנת ליצור קשר איתי בנייד 054-4390916.

בעיות חשק יש גם אצל גברים ולא רק אצל נשים. חוסר חשק כמו שאת מתארת נראה שבא ממקום פסיכולוגי. חשוב לפנות לאיש מקצוע שמשלב גם טיפול מיני וגם פסיכולוגי. אם אתם גרים במרכז את מוזמנת ליצור קשר איתי בנייד 054-4390916.

03/05/2016 | 17:01 | מאת: אנונימי

אני וחברתי רוצים לקיים יחסי מין בפעם הראשונה – לשנינו. אני חושש שרוחב/היקף איבר המין שלי גדול מידי,במיוחד לפעם ראשונה ממה שראיתי באינטרנט. (היקף של 16 ס”מ ורוחב של 5.5, האורך ממוצע) אני לא בטוח עד כמה אנחנו פתוחים בשלב זה למשחק מקדים. תודה מראש.

איבר המין שלך הוא בסדר, על מנת שתוכלו לקיים יחסי מין עם חדירה חשוב מאוד החימום-משק המקדים וזאת על מנת שחברתך תתחמם ותהיה רטובה מספיק על מנת שתוכל לחדור ביתר קלות.

02/05/2016 | 19:37 | מאת: מממ

לפני שבועיים בערך ידיד שלי בא עליי בלי שידעתי אני החלפתי בגדים הוא נכנס לחדר שלי וראה אותי ערומה לגמרי ( אנחנו בני 14) הוא פשוט יצא החוצה בלי לומר מילה מאז זה היה מאוד מביך ליידו במיוחד כי אנחנו באותה כיתה לפני כמה ימים היה לנו מסיבת כיתה רוב הילדים הלכו ונשארה קבוצה של ילדים רוב הילדים לא גרים לידי חוץ ממנו הוא גר בניין לידי אז יצא שהיינו צריכים ללכת ביחד הביתה. אני לא יודעת איך זה קרה אבל איכשהו יצא שהוא מרים אותי עליו ומכניס את היד שלו לתוך המכנסיים שלי הוא נגע לי בתחתונים איפה שהפות שלי נמצא וכל זה קרה בלילה ככה שלא היו הרבה אנשים ברחוב ואני גם לא גרים ברחוב עמוס מה שהיה לי מוזר זה שלא התנגדתי לו בכלל נתתי לו לגעת בי הוא הכניס את היד שלו ונגע לי בדגדגן והתחיל לאונן לי כשהוא כבר הוריד אותי אני חשבתי שהוא יילך הביתה אבל הוא נכנס לבית שלי אף אחד לא היה בבית ונכנס לחדר שלי אמרתי לו מה אתה עושה? והוא פשוט נגע לי בשדיים ומוריד לי את החולצה שוב לא התנגדתי הוא התחיל לנשק אותי בפה ובצוואר והוריד לי את החולצה והחזייה הוא ליקק לי את הציצי ואז עבר לחלק התחתון של הגוף הוא הוריד את המכנס שלי ומשארתי רק עם החוטיני הוא התחיל לגעת לי בדגדגן מעל התחתונים מהר מאוד ואני חייבת לומר שהייתי מופתעת מעצמי שלא התנגדתי אבל מה שבאמת הפתיע אותי זה שעוד נהנתי ונתתי לו את האישור הזה בזה שגנחתי ונישקתי אותו הוא נתן לי נשיקה על התחתונים והתחיל ללקק את הכוס שלי מעל התחתונים וזה היה כל כל טוב הוא הוריד את הבגדים שלו לגמרי ונשאר ערום זאת הייתה הפעם הראשונה שאי פעם ראיתי פין הוא עמד זקוף הוא המשיך ללקק לי את הכוס רק שהפעם הוא הוריד לי את התחתונים הוא ליקק לי את הכוס ואני גנחצי כמו משוגעת כשהוא התחיל להחדיר לי אצבעות זה כל כך כאב אבל לא כמו הפין שלו שהוא קרע לי את קרום הביתולין והוא לא עשה את זה לאט בכלל הוא זיין אותי מהר ושאלתי אותו עם הוא בתול והוא אמר לא וזה היה מוזר בשבילי כי הכרתי כל החיים שלי ולא ידעתי מזה בכלל היה לי אורגזמה וגמרתי והוא שוב ליקק לי את הכוס ואז הוא אמר לי בואי אני אלמד אותך איך למצוץ לי הוא נשכב על המיטה שלי והתחיל לומר לי מה לעשות וכשלמדתי התחלתי למצוץ לו והוא גם גנח ואז הוא גמר לי בפה ואז הוא פשוט שם את הבגדים שלו והלך מאז כל יום בערך הוא בא עליי הביתה כדי לעשות סקס וכבר נמאס לי אנחנו קטנים ממש ואני לא יכולה להתנגד לו כי הוא גדול וחזק ומרביץ אבל אני כן מאוננת עליו הרבה אז אני לא יודעת מה להחליט תעזרו לייייק

כדי לפנות לתחנת "דלת פתוחה" באיזור מגורך הם יוכלו לעזור לך להתמודד עם הענין.

01/05/2016 | 13:34 | מאת: אישי

בת 20, בתולה וחבר שלי לא מצליח לחדור, הבנתי שמומל. להתייעץ עם סקסולוג מה ניתן לעשות ?

בעיות בחדירה בהחלט חשוב לפנות לאיש מקצוע-מטפל/ת מינית על מנת להבין את הסיבות לבעיה ולעזור לך לפתור אותם.

25/04/2016 | 21:04 | מאת: שמוליק דינון

שלום אני מכור בצורה אובססיבית לנשים גבוהות או חזקות אני אוהב שהם אומרות לי מה לעשות ומראות לי כמה אני קטן לידם אוהב להרגיש מושפל ואת השליטה שלהם.. אני הולך לשרותי מכות בתשלום.. מחפש עזרה להיגמל לא יכול אני אוהב להיות נשלט על ידי אישה גבוהה או חזקה מי מה זה נובע למה אני כזה ..מה אני סוטה? פנטזיונר מה דעתך?

לקריאה נוספת והעמקה
25/04/2016 | 21:05 | מאת: המשךך לשליטה נשית

התכוונתי מלכות בתשלום לא מכות בתשלום לזה עדיין לא היגעתי

על מנת לדעת אם סו סטיה או לא, חייבים לשמוע פרטים נוספים. למה זה קורה לך זו גם שאלה שחייבת להיבדק עי איש מקצוע מיומן. אם אתה גר במרכז אתה מוזמן ליצור איתי קשר, 054-4390916

25/04/2016 | 15:44 | מאת: יעל

שלום, אני בת 26. קיימתי יחסי מין עם חבר שלי, עם קונדום. כנראה שהוא לא השאיר מספיק מרווח בקצה של הקונדום, כך שחלק מהנוזל נזל למטה, אבל אנחנו לא בטוחים שיצא החוצה מהקונדום (הקונדום נראה הדוק למדי). אף פעם לא קרה לנו דבר כזה, ואני לא יודעת האם לקחת פוסטינור. לפני כחודש וחצי הפסקתי לקחת גלולות מכיוון שהן השפיעו עליי לא טוב (גרמו לי לדימום בין וסתי) ולכן השימוש בקונדום. אשמח להכוונה בנושא, תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

אם נוזל הזרע נשאר בקצה של הפין אך עדין היה קנדום עליו, אז לא צריכה להיות בעיה, כי שאת מתארת למטה לא ברור מה זה אומר,אם הנוזל זרע יצא, מהקנדום, זה כבר סיפור אחר. בהתאם לכך תחיליטי אם לקחת פוסטינור.

18/04/2016 | 08:04 | מאת: דניאל

שמעתי שבזמן סקס בגוף מפריש חומר קטובלי האם סקס יכול לפגוע במסת השריר או לפגוע בהתאששות האימון ?

למסת שריר אין קשר לקיים יחסי מין. יחסי מין הם סוג של פעילות פיזית שאולי אחרי אימון כושר אינטנסיבי, תהיה מעט חולשה בגוף אחרי קיים יחסי מין.

11/04/2016 | 19:59 | מאת: חסויה

עשיתי בדיקת משטח צוואר רחם ודיממתי מזה..זה חריג? משו לא בסדר איתי?

יתכן והרירית שלך מאוד עדינה והיא נפצעה. בכול מקרה כדי להתייעץ עם רופא הנשים שלך.

11/04/2016 | 18:01 | מאת: דנה

יש לי דימומים בזמן קיום יחסי מין ועשיתי בדיקת משטח צוואר הרחם והרופאה אמרה לי שהכל תקין אבל שלחה דגימות למעבדה עכשיו השאלה שלי היא מה הסיכויים לסרטן צוואר הרחם בהתחשב בכך שהכל נראה תקין? יכולות להיות סיבות נוספות לכך?

לקריאה נוספת והעמקה

סיבות לדימומים בנרתיק יכולות להיות עקב רקמה דקה בנרתיק, ואז בזמן יחסי מין החיכוך גורם לפציעה, יתכן גם איזו מחלה אחרת, אם אחרי הדגימה הכול יהיה בסדר אני הייתי מציעה לך לבנות לרופא מומחה לתחום בעיות בנרתיק. אם את גרה במרכז יכולה לעזור לך דר אחינועם שגיא לב.

שלום, חבר שלי ואני יחד 3.5 שנים. הוא בן 29 ואני בת 27. יחסי המין שלנו תמיד היו טובים בעיננו כשדיברנו על זה. בשיחה לאחרונה חבר שלי התוודה בפני שלפעמים, כשהוא מתעייף בזמן שאנחנו עושים סקס, אז הוא מפנטז על שתי ידידות קרובות שלו. לדבריו זה מגביר לו את הגירוי ועוזר לו להמשיך ולגמור. כמו כן, הוא מאונן פעמיים ביום באופן קבוע. פעם אחת מול פורנו ופעם אחת ללא פורנו. בפעם ביום שהוא לא מול פורנו הוא מפנטז גם כן על הידידות האלה (לדבריו לעתים הוא לא מפנטז או מפנטז בכללי). העניין הוא כזה, אני יודעת שפנטזיות זה טבעי ובריא וכו'. ואני יודעת שרוב אנשי המקצוע היו אומרים לחבר שלי לא לספר לי על זה בכלל ושלי אין זכות לשאול כי זה עולמו הפרטי והאישי וזו זכותו. אבל כל זה לא רלוונטי כרגע כי אני כבר יודעת על זה מתוך כך שהוא סיפר לי בשיחה ששאלתי אותו. ועכשיו אחרי שאני יודעת אני לא יכולה למחוק את זה מהראש שלי. מה שמפריע לי שאלה לא סתם פנטזיות על נשים אקראיות. מדובר בשתי ידידות קרובות שלו שהוא רואה הרבה במפגשי חברים ושאני גם מכירה אותן ופוגשת אותן במפגשי חברים. אני לא מבינה איך אני יכולה בכלל לראות אותן מעכשיו במפגשים? איך אני יכולה לדבר איתן ולראות אותו מדבר איתן כשרק לפני רגע הוא פנטז עליהן? אלה ידידות קרובות, ולא סתם איזו דוגמנית או אישה אקראית. שלא לדבר על המחשבה שבזמן שהוא איתי ובתוכי הוא מפנטז על כך שהוא שוכב איתן. זה בכלל עושה לי בחילה. הוא אמר שאם זה מפריע לי אז מעכשיו כשהוא שוכב איתי והוא מתעייף אז הוא פשוט יפסיק ולא יחשוב עליהן. אבל אני לא יכולה לשכוח מה היה. ואני לא יכולה להתעלם מכך שכל יום כמעט הוא מפנטז עליהן כשהוא מאונן. (עלי אגב, הוא לא חושב אף פעם כשהוא מאונן לדבריו כי זה לא מגרה מספיק לאור כמות הפעמים שהוא מאונן). כואב לי שרוב החוויותך המיניות שלו הן לא איתי אלא בפנטזיות על אחרות ובפרט על כאלה שהן ידידות קרובות אליו. לדבריו זה שטחי וזה רק כי הוא מכיר אותן אז נוח לו לפנטז ולא לנסות לבנות איזו דמות בדמיון. אני לא יכולה לעשות את ההפרדה שהוא עושה. אני נחרדת מהמחשבה שאני הולכת לראות אותן עכשיו בכל מפגשי החברים שלנו בידיעה שהן הפנטזיות של חבר שלי. אנחנו במשבר נוראי, אני שבורה, אין לי מושג איך להמשיך מפה. מה אנחנו יכולים לעשות? חשוב לנו הקשר אבל אני שבורה ולא יודעת איך להתקדם.

לקריאה נוספת והעמקה

ראשית החבר שלך מאונן פעמים ביום כול יום, לא פלא שהוא מתעייף ביחסי מין עם החברה שלו. יחסי מין היא חוויה אינטימית ונכון אמרת שכל אחד רשאי לפנטז על מי שהוא רוצה כול עוד את לא יודעת, מאחר ואת יודעת וגם מכירה, את מושא הפנטזיות שלו, זה כבר בעיה משותפת. חשוב להבין מדוע היה לו צורך לספר לך על זה? מה הוא רצה להשיג דרך זה שהוא סיפר לך, אולי יש כאן משהו לא מודע וקצת יותר מורכב ממה שזה נראה על פני השטח. נראה לי שכדי לצאת מהמשבר אתן צריכים תווך של איש מקצוע. אם אתם גרים במרכז אתם מוזמנים ליצור קשר 054-4390916 חמדה.

10/04/2016 | 12:03 | מאת: חנה

שלום רב, אני ובעלי בשנות 38. אנחנו מנסים להרות (היו הריונות בעבר). הבעיה שבעלי מרגיש לחץ לטענתו בגלל שיש חשיבות לימים בהם מקיימים יחסי מין ובכלל התעסקות רבה מדי בנושא. הוא מאבד חשק, זה יכול לקרות אפילו בזמן האקט. יש לציין שנתוני הזרע ירודים אבל למרות זאת השגנו הריון בעבר. יש לציין גם שהוא בעד ההריון. איך אפשר לעזור לו? האם כדאי לקחת כדורי הרגעה (אולי על בסיס טבעי) ? תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

כל הסיטואציה היא מלחיצה, כאשר שמים דגש רק על אלמנט הפוריות זו בהחלט יכול לפגוע בחשק. יתכן שדווקא כדור כמו ויאגרה בכמות קטנה תוכל לשמור על הזיקפה בזמן יחסי המין ואז תהיה שפיכה. רצוי לפנות לרופא המשפחה על מנת לקבל את הכדור במינן נמוך, אין צורך במינון גבוהה.

כל הסיטואציה היא מלחיצה, כאשר שמים דגש רק על אלמנט הפוריות זו בהחלט יכול לפגוע בחשק. יתכן שדווקא כדור כמו ויאגרה בכמות קטנה תוכל לשמור על הזיקפה בזמן יחסי המין ואז תהיה שפיכה. רצוי לפנות לרופא המשפחה על מנת לקבל את הכדור במינן נמוך, אין צורך במינון גבוהה.

07/04/2016 | 11:00 | מאת: חיים

שלום אני בן 20 , לאחרונה אני שם לב שעטרת הפין שלי פונה ימינה מעט שהפין במצב של זיקפה הפין עצמו עקום מעט ופונה כלפי מעלה בעת שהעטרה פונה מעט ימינה, הדבר לא מפריע לי בקיום יחסי מין תקינים . האם הסטייה של העטרה ימינה בעייתית?

סטיה של הפין חשוב להיבדק ע"י רופא אורולוג, כדי לוודא שאין כל בעיה.

06/04/2016 | 13:55 | מאת: חסוי

יש ביצה אחת שיותר למעטה מהשניה. שמעתי על המקרה שיכול להיות שיש בעיה במעיין וחלק מהאוכל בא לשק האשכים. בדקתי את הביצה השמאלית ויש שם משהו נוסף שונה. האם דחוף לפנות לרופא? זה מפריע לאוננות?

בדרך כלל האשכים לא יושבים במקביל. אם וכאשר אתה חושש שמשהו לא תקין אצלך כדי לפנות לאורולוג.

אבקש לדעת האם ניתן להשתמש בתרסיס STUD100 (מעכב שפיכה) בזמן הריון? על התכשיר עצמו כתוב שאסור. החומר העיקרי שעובד בו הוא ליקודין.

לקריאה נוספת והעמקה

במידה ואלו הנחיות אז כדי להישמע להן

שלום רב, אני בן 29 ואני נמצא בזוגיות חודשיים עם אישה שאני מאוד נמשך אליה הן פנימית והן חיצונית. הבעיה היא שכאשר אנו מגיעים ליחסי מין, בזמן החדירה הזיקפה יורדת לי, על אף שאני מאוד רוצה..יש לציין שבזמן אוננות יש לי זיקפה חזקה. כיצד ניתן לטפל בבעיה זו?

על מנת לדעת עם יש בעיה צריך לעשות בדיקה יותר מעמיקה בנסיבות לירידה בזקפה. לבדוק קצת היסטורית את ההתנסויות המיניות שלך על מנת להבין מה הבעיה. את זה אתה יכול לעשות באמצעות שיחה עם מטפל מיני. אם אתה נמצא במרכז אתה מוזמן ליצור קשר 054-4390916 חמדה

23/03/2016 | 16:58 | מאת: Kliper20

רכשתי את הספריי stud 100 ספריי מאלחש שמעכב פליטה אצל גברים,רציתי לדעת לפני השימוש,האם זה תקין לתת לאישה שאיתי לרדת לי שהחומר מרוסס על האיבר מין שלי? האם זה לא מסוכן כי אני בטוח שהמשחק המקדים יכלול מין אוראלי,ואני לא רוצה לגמור מהר אז אני ארסס לפני הפגישה.

לקריאה נוספת והעמקה

במידה ואיבר המין שלך יהיה עם חומר מאלחש, יש סיכוי כאשר בת הזוג תבצע מין אורלי זה יגרום לה לאלחש את התחושה בשפתיים שלה ואולי הם יירדמו קלות.

במידה ואיבר המין שלך יהיה עם חומר מאלחש, יש סיכוי כאשר בת הזוג תבצע מין אורלי זה יגרום לה לאלחש את התחושה בשפתיים שלה ואולי הם יירדמו קלות.

24/03/2016 | 15:28 | מאת: Kliper20

וחוץ מתגובה כזאת לשפתיים שלה,אין שום סיכון לבת הזוג?

21/03/2016 | 23:47 | מאת: דפנה

שלום. מה הסיכוי שביחסי מין אוראליים בין נשים תתקיים הדבקה במחלת מין במידה ויש?

לקריאה נוספת והעמקה

מחלות מין הן מגוונות. הם יכולות לגרום להדבקות גם ממגע אורלי. כמובן שזה תלוי במחלת המין.

ידוע שבעת קיום יחסי מין אנאלים יש צורך בחומר לסיכוך החדירה. אך אני שואל האם גם במין וגינאלי שבו חודרים לאיבר המין הנשי יש צורך בחומר שירכך את החדירה? האם אפשרי לשכב אם מישהי ללא בעיה גם ללא חומר סיכוך?

לקריאה נוספת והעמקה

חומר הסיכה בנרתיק האישה הוא חלק לאישור שהיא מתעוררת מינית והגוף מכין את עצמו לחדירה. אם יש בעיות בסיכוך נרתיקי אצל האישה , זה מעיד על בעיות בתפקוד המיני, שבאות מתחומים רגשיים שלא מאפשר לגוף להשתחרר, ולהיות מגורה מספיק ולאפשר חדירה כחלק מאקט המיני.

14/03/2016 | 02:08 | מאת: מירי

שנים אני מאוננת לפני השינה. 5 דקות מאוננת, גומרת ונרדמת. גם כשחוזקת מאוחר כמו הלילה, נכנסת למיטה עייפה וחייבת לאונן כדי להירדם. אני מכורה לאוננות?

אם את מאוננת פעם ביום לפני השינה זו לא בעיה. אם זה מפריע לך אז יכולה להיות בעיה. כל עוד את מצליחה לשלב את זה בחיים שלך בלי שזה ינהל אותך אז אין בעיה.

אם את מאוננת פעם ביום לפני השינה זו לא בעיה. אם זה מפריע לך אז יכולה להיות בעיה. כל עוד את מצליחה לשלב את זה בחיים שלך בלי שזה ינהל אותך אז אין בעיה.

לבטלה)?

לקריאה נוספת והעמקה

שפיכת זרע ללא למטרות רבייה , היינה לבטלה? שפיכה מוקדמת היא בעיה אחרת,שניתן לפתור אותה ע"י תרגול, תרופות אנטי דיכאון, ואז לא תהיה שפיכה מהירה.

11/03/2016 | 14:22 | מאת: אוד

שלום. אני נשואה בת 35 2. יש לי בעיה שמאוד מטרידה אותי ואני לא מסוגלת לשתף את בעלי. גיליתי שהוא בלילות בדרך כלל מצלם את עצמו בסגנון סרטי פורנו וזה פשוט מגעיל אותי! זה ממש דוחה ומרחיק אותי ממנו לא רק ביחסים הזוגיים אלא גם המיניים. כי בראש שלי זה נתפס כמעשה סוטה וזה ממש מרתיע אותי. הוא לא מבין את הקרירות שלי אליו ואני לא יודעת מה להגיד לו. אשמח לקבל עצה בנושא. תודה.

סרטי פורנו הם מגוונים. האם את מתכוונת שבעלך מצלם את עצמו מאונן מול המצלמה? אם כן אז אין דרך טובה יותר מדרך דיבור ישיר על העניין. אפשר להתחיל בשיחה שאת יודעת שהוא צופה בפורנו, ואולי לשאול מה מגרה אותו שם? דרך זה אולי הוא גם יספר לך מה שהוא עושה. אפשרות נוספת היא לדבר על זה שאת פגועה כי את יודעת שהוא צופה בפורנו, ואולי אז יגיע ממנו הסיפור שהוא מצלם את עצמו. אין צורך לאמת אותו עם העובדה שהוא מצלם את עצמו. זה לא יתרום ליחסים בכלל.

05/03/2016 | 19:40 | מאת: שהם

אני בן 22 ויש ימים שיוצא לי לאונן 3-4 פעמים ביום.. האם זה תקין שמידי פעם הזקפה לא ממש איכותית? מכיוון שהאיבר עייף בגלל פעמים רבות מדי? האם אני אגמל מאוננות לפעם ביומיים שלושה הסיכויים להשיג זקפה מלאה ואיכותית גבוהים יותר?

לקריאה נוספת והעמקה

אוננות יותר מפעם ביום היא בעייתית. אוננות של 3-4 ביום מצריך לשאול שאלות על מצבי המתח שאתה נימצא בהם. יתכן וכל אלה גם המתח שאולי אתה נמצא בו וגם מספר הפעמים שאתה מאונן שגורם לבעיות בזקפה.

29/02/2016 | 20:15 | מאת: שלמה

האם בבדיקת שינה רגילה במעבדת שינה שבודקים דום נשימתי האם גם יכולים לדעת אם יש אמפונציה. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

בדיקת שינה במעבדה בודקת את הסיבה שלשמע הגעת, עם יש בעיות נוספות, יש בדיקות אחרות שקשורות אינפוטנציה שנעשות במעבדה.

23/02/2016 | 16:43 | מאת: קרן

שלום האם גבר עם בעית אונות קלה יכול לקחת פרולקס? קראתי שיש להמנע לקחת אם ישנה בעיה בלב, אימו נפטרה מדום לב, והוא עושה פעם בשנה בדיקת מאמץ מטעם החוג הספורטיבי שהוא הולך אליו.

לקריאה נוספת והעמקה

אם יש בעית אונות קטנה כדי ללכת לרופא ולבדוק את הסיבות לכך במיוחד אם הנ"ל בחור צעיר.

22/02/2016 | 08:47 | מאת: אנונימי

שלום רב, בן 45 נשוי עם ילדים בריא לחלוטין. בעת הגעה לאקט עצמו אני לא מצליח להגיע לזקפה, סובל מזה בשנה האחרונה און אנד אוף זה כל הזמן נמצא אצלי במחשבה ומטריד. פעם זה בסדר ופעם לא הולך. רציתי לשאול האם מומלץ לקחת לויטרה לתקופה זו?הבנתי שזה דווקא כדור עם מעט מאוד תופעות לווי והוא משפיע על איבר המין ולא על כל הגוף בהרחבת כלי הדם האם כך ? האם זו לא גישה מוטעת היות ונתרגל לכדור ? או שזה יכול לעזור? אשמח לחוות דעתך.

לקריאה נוספת והעמקה

כדורים לזקפה חשוב לדעת, הם כדורי בליעה, כל כדור שבולעים אותו נכנס למערכת הדם שלנו. ציינת כי אתה בחור בריא, האם זה אומר שעשית בדיקות דם גם לאחרונה שהתחילה הבעיה? אם לא מומלץ מאוד. במידה והכול סדר, כנראה שיש סיבות אחרות שהן יותר נפשיות/ פסיכולוגיות שגורמות להפרעות בזיקפה. הכדורים שמטפלים בבעיות הזיקפה הם פחות או יותר עובדים על אותו עיקרון, הם לא יעבדו עם יש בעיה פסיכולוגית. לכן כדי להעמיק את נושא הבדיקות, ואחרי שנטרלת את בעיות הבריאות, אפשר לפנות לאיש מקצוע בתחום הפסיכולוגי/מיני, כדי להבין למה זה קורה. ואם אתה גר במרכז הארץ אתה מוזמן ליצור קשר 054-4390916 חמדה

10/02/2016 | 20:07 | מאת: שרון

יש קשר בין זקפה וחשק מיני? כלומר ככל שיש לך יותר חזק ככה הסיכוי להשיג זקפה חזקה וטובה יותר גבוה? אני תמיד שם לב אפילו באוננות שיש לי ממש חשק ככה הזקפה ממש טובה וכשאין ממש ההפך

זקפה וחשק לא תמיד קשורים אחד לשני. הרצוי שיש חשק שתהיה זיקפה. כמובן שאין חשק אז המוטיבציה לקיים יחסי מין יורדת ואז הזיקפה לא משהו. לעיתים יכול להיות חשק אך זקפה אין והסיבות לכך יכולות להיות פסיכולוגיות או רפואיות.

10/02/2016 | 14:14 | מאת: אני

שלום רב, לפני שנתיים פניתי לרופא בגלל חרדת ביצוע במהלך האקט המיני,הרופא רשם לי סיאליס בשביל "לתפוס בטחון" , אכן אחרי מספר פעמים שנטלתי את התרופה , הצלחתי להרים את הבטחון ותפקודתי מעולה באופן טבעי. כרגע פגשתי בחורה חדשה , ושוב לצערי יש לי את החרדה הזאת. נשארו לי בבית כדורים שרכשתי בבית מרקחת בחודש 5/2014... זרקתי את הקופסא של התרופה לכן אני לא יודע מתי תוקפם פג... בטח אתם מבינים אותי למה אני כל כך מתעקש לקחת דווקא אותם ולא לרוץ לרופא ( מבוכה, יהיה כתוב בהיסטוריה הרפאוית, לא נעים)... האם זה ממש מסוכן ליטול את הכדורים הללו? הכדורים נראים בסדר ולא מתפוררים. ..

לקריאה נוספת והעמקה

הסיבה שיש תאריך פג תוקף על תרופה, זה על מנת להגן על החולה. החומר הפעיל התרופה יתכן ונפגע כתוצאה של פג התוקף. אז תתגבר על הבושה אם הבריאות שלך חשובה

08/02/2016 | 21:05 | מאת: רון

מאז שאני זוכר את עצמי כשהייתה לי זקפה הפין היה מתקשה כלפי בצורה שאי אפשר להזיז אותו.. בזמן האחרון הוא ניהיה יותר גמיש גם בזקפה מלאה ואפשר להזיז אותו לכיוון האמצע. האם זה אומר משהו רע? שהזקפה נחלשת? מצריך בירור כלשהו?

באופן כללי עם זה. נמשך מומלץ לעשות בדיקות דם על מנת לוודא שהכול הסדר אין בעיות התחום כלי הדם.

08/02/2016 | 13:29 | מאת: שירה

שלום רב, אני בת 50 וחווה חשק מיני ירוד. האם יש לבעיה תשובה אמיתית? (הורמונים אסורים עלי). האם נגזר עלינו הנשים לחיות עם חשק מיני ירוד החל משלהי שנות הארבעים? אשמח מאוד לעצותייך. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

חשק מיני לנשים אחרי גיל 50 הוא בעייתי ההורמונים שהיו אחראיים על החשק הולכים ומדלדלים בשלב הזה. נכון שניתן לטפל בחשק מיני באמצעות הורמונים אבל לא רק. חשק מיני של נשים בנוי גם מחוות האינטימיות עם בן הזוג, חשוב מאוד גם המשחק המקדים שיצור את האינטימיות ואז החשק יגיע.

08/02/2016 | 09:27 | מאת: עמוס

שלום רציתי לדעת האם התקופה רמוטיב 500 מג ביום עלולה לגרום להפרעות בתפקוד המיני כגון זקפה אן חשק.

לקריאה נוספת והעמקה

רמוטיב היא תרופה אנטי דיכאון ברמה בינונית בהחלט יכולה לגרום לירידה בחשק. לגבי בעיות זקפה לא בהכרח.

מאחר ורמוט הינה תרופה טבעית ולא סינטטית, היא חוסכת את תופעות הלוואי שיש לתרופות אנטי דיכאוניות אחרות. לפי מאמר שפורסם אין הרמוטיב משפיע על חשק מיני . בעיקרון צריך לזכור כי כל תרופה משפיעה באופן שונה על מגוון של אנשים.

08/02/2016 | 08:57 | מאת: מתן

רוצה לדעת האם בעיות בזקפה שהם לא בעת קיום יחסי מין יכולים לנבוע מתקופה אישית קשה או בעיות פסיכולוגיות ובעצם אין שום בעיה פיזיולוגית.. תודה

בעיות בזיקפה שלא על רקע בעיות פיזיולוגית בדרך כלל באות בעקבות לחצים נפשיים כאלה ואחרים, שמוצאים את ביטויים בבעיות בזיקפה.

08/02/2016 | 08:55 | מאת: עמית

אני בן 23 נוטל את התרופה פרופסיה למניעת נשירת שיער מזה כ3 חודשים. לאחרונה אני מרגיש מעט ירידה בזקפה לא משהו דרסטי פשוט טיפה פחות איכותית.. זקפת בוקר עדיין מופיעה וחשק מיני נשאר תקין.. אני פוחד שהתופעה תחזיר ותיהיה בלתי הפיכה מצד שני השיער מאוד חשוב לי ואני לא יכול לאבד אותו.. מה אתה מציע לעשות? האם זה יכול לעבור התופעות לוואי האלה?

לקריאה נוספת והעמקה

ידוע שהתרופה הזו יכולה לפגוע מעט בחשק המיני ובאיכות הזיקפה. השאלה כמה התרופה הזו של מניעת התקרחות הוכיחה את עצמה. יתכן ותפסיק את הטיפול בהתקרחות ומחזור הדם יהיה נקי גם תופעות הלוואי יירדו.

07/02/2016 | 15:07 | מאת: יוסי

שלום רב, אני גבר נשוי +2 בן 28. מאז היותי בן 16, אני נהנה מאוד לאונן מול סרטי פורנו. התחלתי קשר מיני עם אשתי בגיל 20 ומאז ועד היום אני מאוד נהנה מהיחסים המיניים בננו. למרות זאת, לעולם לא ממש זנחתי את סרטי הפורנו. לפעמים ניסיתי להפסיק אך תמיד חזרתי לזה. אני מאוד נמשך לאשתי ומוכן לקיים איתה יחסים כל הזמן אבל משהו בפורנו, למרות שאני יודע שהא מבויים כולו, מושך אותי. אני פשוט נהנה כנראה "לשטוף את העיניים" למרות שאני יודע שזה לא אמיתי. חשוב לציין שאינני חושב שזה פוגע ביחסים ביננו. האם זה תקין? אשתי פעם תפסה אותי בשעת מעשה והרגשתי נורא. היא פירשה את זה כך שאני לא מספיק נמשך אליה, למרות שאני יודע שזה ממש לא נכון וזו לא הסיבה.

צריכה מוגברת של פורנו לאורך זמן זה לא דבר טוב. גם אם יש לך מין טוב עם אשתך. הנוכחות של הפורנו נמצאת שם. אתה עוד צעיר, כאשר המיניות הזוגית תיכנס לשיגרה יתכן שהפורנו יהיה מספק יותר מאשר חיי המין עם אשתך, ואתה תמצא את עצמך הרבה יותר שם מאשר איתה. לגבי העובדה שאשתך תפסה אותך והרגשת רע. זה אומר שאתה לא לגמרי חש נוח עם אוננות מול פורנו ואולי אתה מרגיש שזה קצת לקח יותר מזמנך ממה שהיה בעבר. את אשתך אתה יכול להרגיע ולומר לה שאתה כן נמשך עליה, ולפעמים אתה מאוננן גם מול פורנו. זה בסדר.

06/02/2016 | 19:42 | מאת: צביקה

שלום רב האם נטילת תרופת הדואודרט לטיפול בערמונית מוגדלת משפיעה על כמות הזרע לאחר אורגזמה עד כדי כמות קטנה מאד ולפעמים אפסית ? תודה,

אורולוג יכול לתת לך תשובה יותר מדויקת ורפואית.

04/02/2016 | 16:39 | מאת: אנונימי

שלום חמדה, האם ניתן להסיר שערות על שק האשכים בצורה בטוחה (בלי גילוח)? יש איזה שעווה עדינה או משהו כזה? אני די שעיר שם למטה ובינתיים אני רק מקצץ עם מספריים, אבל זה לא נראה חלק, זה כמו זיפים קצת ארוכים. תודה,

שערות הם חלק מהגוף, ההחלטה להיפרד מהשערות, זה חלק מאופנה, שערות על האשכים לא אמורות להפריע להנאה. אם אתה מחליט להצטרף לאופנה יש לזה מחיר, או כאב, או דוקר.

04/02/2016 | 16:29 | מאת: מישהי אובדת עצות

שלום ד"ר אני מאוד אוהבת סקס עם חדירה שלא משתמעת לשתי פנים. בזמן האחרון מאוד מגרד לי בתוך הנרתיק, אני משתמשת באיבר המין של בעלי כמעין "מקל" שבאמצעותו אני מקלה את הגירוד. הייתכן שאיבר המין של בעלי הוא המקור לגירוד? כי אם כן, זה ממש טרגדיה, כי איבר המין שלו הוא מבחינתי מזור לכל בעיותיי...

לקריאה נוספת והעמקה

בעיות של אלרגיה בנרתיק יכולות להיות מעוד סיבות. מומלץ לראות רופא נשים שמתעסק בתחום. אם את מאזור המרכז יש רופאת נשים שמתמחה בתחום, קוראים לה דר' אחינועם שגיא -לב.

שלום דוקטור, אתמול היה לי סקס נפלא עם בן הזוג שלי. לאחר מס' דקות מהחדירה הממושכת שמתי לב לנפיחות באזור הכוס. החלטנו אני ובן זוגי שהוא יחדור אליי שוב באופן ממושך, ושמתי לב כמה דקות לאחר החדירה שהנפיחות ירדה. כלומר, נגזר עליי שיחדרו אליי באופן ממושך מס' זוגי של פעמים כדי להימנע מנפיחות בכוס? תודה

נפיחות האיבר המין היא תוצאה של אורגזמה. יתכן ואת חווה מס אורגזמות.

03/02/2016 | 16:13 | מאת: אנונימי

אז זה הסיפור.. אני בן 20 בחור שמתאמן ונראה די טוב יש אינטאקציה עם בחורות כל הזמן הבעיה היא שאני מפחד לשכב עם בחורה פשוט ככה לפני שנה שכבתי עם בחורה בפעם הראשונה שלי וגם בפעם הזאת לא גמרתי וזה היה על כדור ויגארה , בגלל שפחדתי שלא יעמוד לי בגלל סטואציה דומה בגיל 18 כשנכנסתי עם חברה שלי למיטה מעל 6-7 פעמים הייתה זקפה ואיך שחדרתי אליה בום הזקפה נעלמה ,לא יודע מה הקטע שלי נמשך לבחורות בטירוף, באוננות ובבוקר יש זקפות הכל תקין גם לפעמים באמצע היום אבל מפחד להגיע לקשר מיני מרגיש גם חוסר ביטחון לגבי איבר המין שלי למרות שהוא ממוצע , אני מודע שהבעיה שלי היא כנראה פסיכולוגית בסגנון של חברת ביצוע או משהו כזה ורציתי לשאול אם יש איזה שהוא טיפול שיכול לעזור בדחיפות נמאס לי מהמצב הקיים רוצה להיות בן אדם נורמלי שיכול לפתח מערכת יחסים ולעשות פאקינג סקס עם בחורות נשבר לי מהמצב כבר. תודה...

כפי שתיארת הנך מבין שיש לך חרדת ביצוע. אין לך בעיות פיזיולוגיות, כך שוויאגרה לא תפתור את הביעה. הבעיה היא פסיכולוגית ולכן צריך לפנות למטפל/ת מיני/ת עם הכשרה בפסיכותרפיה על מנת לעזור לך לפתור את הבעיה. וככל שתחפש פתרון בזק יש סיכוי שהמצב רק יחמיר. אם אתה גר במרכז אתה מוזמן ליצור קשר 054-4390916 חמדה

02/02/2016 | 12:36 | מאת: דפנה

חמדה שלום , אשמח לעזרתך בדילמה קשה מאד עבורי . אני בחורה בת 36 . הכרתי בחור בערך בגילי . אנו יוצאים קצת יותר משבועיים ומכירים קצת לפני ואני מרגישה איתו חיבור פשוט נהדר ומיוחד . הוא סיפר לי שנולד עם בעיית גדילה וקיבל בילדותו זריקות טסטוסטרון , הוא צמח יפה וכלפי חוץ לא נראה שישנה כל בעיה אך מסתבר שאיבר המין שלו לא התפתח כפי שצריך . היה חשוב לי להבין במה מדובר וכשראיתי הייתי פשוט המומה , זה ממש איבר של ילד . כמובן שאני מנסה לחשוב ביני לבין עצמי האם זה משהו שאוכל לחיות איתו וגם הוא אמנם בעצב אבל די בפתיחות מדבר על הנושא ומנסה להבין ממני איך אני מרגישה לגבי זה . שאלתי לגבי נשים אחרות בעברו והוא סיפר שלחלק זה הפריע פחות ולחלק יותר . החלטתי שחשוב שאנסה לחוות את זה ובקושי הרגשתי משהו , הוא אמר שהוא לא היה מלא מספיק ושזה יכול להגיע ליותר וגם ניסה לפצות בדרכים אחרות שזה נחמד אבל זה לא היה זה ... אני בדילמה נוראית , אני מרגישה חיבור כ"כ נכון עם הבחור מהרבה בחינות ורוצה שזה יצליח אבל אין לי מושג אם אצליח לחיות עם תחושת החסר הזו . איך מקבלים החלטה כזו? בתודה מראש...דפנה

לקריאה נוספת והעמקה

דפנה שלום, הדילמה שלך היא לא פשוטה. חיי מין מלאים בזוגיות זה דבר חשוב, אבל לא העיקרי. אפשר להגיע לרמה גבוהה של אינטימיות מינית גם בלי חדירה, ולפצות בדרכים אחרות. הרי גם נכי גפיים יכולים להיות עם בעיה מינית, ולצערנו יש במדינה הרבה כאלה כתוצאה של מלחמות ותאונות דרכים. הם כן נימצאים בזוגיות. חשוב מאוד שתהיי שלמה עם ההחלטות שלך. ואם תרצי עוד להתלבט ואולי יחד איתו על העתיד המשותף , את מוזמנת להתקשר ולקבוע איתי פגישה ללבן את הענין. 0454390916

02/02/2016 | 17:01 | מאת: דפנה

כאדםנורמטיבי קשה לי עם זה שברחוב אני עסוק בלהביט בנשים ולבחון אם הן יפןת ואם בא לי עליהן קורה לא אחת שאני פשוט מסתכל וחומד מישהי לעיתים אף מפנטז עליה ראשית, הייתי רוצה לדעת אם זה תקין ונורמלי שנית, כיצד ניתן להגיע למצב בו נשים ברחוב לא נתפשות אצלי כמין אלא כבריה שלישית, האם קיימות שיטות להפחית את הדחף המיני (ליבידו) כמו גם להפחית משיכה מינית למישהי שאני רואה

לקריאה נוספת והעמקה

להסתכל על נשים יפות ולפנטז עליהן, אין בזה כל רע. אך מתי מתחילה הבעיה כשאר זה הופך להיות אובססבי, זה משתלט עליך כפי שתארת כל אישה הופכת להיות אובייקט מיני. לערכתי יש צורך בהערבות טיפולית מוסמכת יותר על מנת לעזור לך לחזור לרמה נורמלית ולא אובססיבית של פינטוז על נשים יפות. אם אתה גר במרכז אתה מוזמן ליצור קשר 054-4390916 חמדה

25/01/2016 | 11:15 | מאת: א.ד

אני לא יודע אם זה המקום המתאים לשאול את השאלה הזאת אבל אני אנסה... מאז שאני זוכר את עצמי בכל עניין האוננות תמיד חיפשתי דרך לשדרג לי את זה כדי שלא יהיה משעמם. מה שמטריד אותי זה שאני ממש נמשך לכל ההלבשה התחתונה של נשים בעיקר חזיות ואני ממש נהנה לאונן עם זה... האם זה משהו חריג במיוחד המצריך טיפול? בבקשה בלי תגובות שלא מתאימות.

אוננות עם הלבשה תחתונה של נשים היא לא בעייתית. היא הופכת להיות בעייתית כאשר הדרך שבה אתה מסיג את ההלבשה התחתונה של נשים וכמה אתה עסוק בזה. אם זה חד פעמי?, או זה משהו אובססיבי?, או שזה כבר גובל בסטייה מינית והתמכרות?

26/01/2016 | 11:27 | מאת: א.ד

זה לא משהו חד פעמי אבל גם לא מתעסק עם זה יותר מדי. חשוב לציין שאין לי סטוקים של הלבשה תחתונה השגתי פעם אחת דרך ידידה שנתנה לי למסור בגדים לתרומה. אני גם יותר נהנה לראות תמונות של בחורות עם בגדי ים או הלבשה תחתונה מאשר ערומות. תודה על התשובה

24/01/2016 | 09:37 | מאת: גיא

האם יש קשר בין גודל איבר המין אצל נשים/גברים לבין גודל הגוף? האם בהכרח לגבר/אישה גדולים יהיה איבר מין גדול או שגודל הגוף משפיע רק באופן חלקי או שאין בכלל קשר?

אין קשר לגודל הגוף וגודל האיבר המיני. אצל נשים איבר המין הוא שונה מאחת לאחת אין שם גדלים,כשם שהפנים של אישה אחת לשנייה שונים. לגבי איבר מיני של גברים לא תמיד מבנה הגוף יהיה אינדיקציה לגודל האיבר.

20/01/2016 | 22:06 | מאת: דנה

אני בתולה ולפני פחות מחודש חבר שלי הכניס את האיבר שלו קצת לתוכי ולא גמר ונורא פחדתי אז עשיתי בדיקה שיצאה שלילית ועשיתי עוד בדיקה היום שיצאה שלילית למרות שקיבלתי מחזור שדרך אגב הקדים בשלושה ימים ... האם יש סיכוי שאני בהריון???

אם עשית את כל הבדיקות וגם קיבלת מחזור אין סיכוי שאת בהריון.

20/01/2016 | 10:11 | מאת: שרון

שלום אני סטרייט מאוננן רק על נשים וגמר רק מנשים קודם כל ובזמן האחרון היה לי hocd וחלמתי שאני מקיים יחס מין עם דוד שלי הוא בן 10 ואחרי זה יצא לי קריה לילה אבל שקיימות אותו יחסם פתאום הוא נהפך לבחורה. והיה לי כוס ואחרי זה קיימת אנאלי וגמרתי מה זה אומר עזרה דחוף !!

חלומות ארוטיים יכולים להיות ברמת הפנטזיה המינית, או העלאה בחלום לחומר מודחק. יתכן שיש לך סיפור עם הדוד הזה שלא קשור למיניות אבל זה התנתב לתחום הזה, אולי יש לך עניין עם המיניות שלך, אולי יש פנטזיות טרנגנדיות. אם אתה נמצא בטיפול כדי לשתף את המטפל. במידה ולא , בדוק עם עצמך מה כול מה שאמרתי כאן יש לו איזה נגיעה אליך.

19/01/2016 | 17:11 | מאת: ערן

היי אני בן 20 ויש לי חברה בת 19 כבר חצי שנה ואני רוצה לקיים איתה יחסי מין והיא מפחדת והיא גם חושבת שהיא לא תהנה מזה, זה נורמלי? תודה...

הפחד מיחסי מין זה נורמלי, חשוב לקיים יחסי מין מתוך הסכמה, אולי כדי שהחברה שלך תקרא קצת חומר על הנושא, ניתן למצוא בחניות הספרים ספר שנקרא "סקס עכשיו" והוא נותן אינפורמציה שיכולה להרגיע אותה.

16/01/2016 | 21:28 | מאת: אסי

משהו מוזר שאני מאוננן על סרטני פורנו ,עומד לי שאני שוכב על מיטה או יושב וזקיפה שלי חזקה ,אבל שאני שניה עומד פתאום הזקפה יורדת לאט לאט למרות שאני מצליח לאוננן בעמידה ,וגם יש לי עוד בעיה תמונות של נשים עושים לי את זה הרבה יותר מסרטי פורנו בגלל הדמיון מה זה אומר .

לקריאה נוספת והעמקה

איך שאתה גורם לעצמך להתעורר מינית אין בעיה. לגבי הרגלי האוננות שלך יש מקום לחקור אותם יותר לעומק על מנת להבין יותר מה קורה שם.

17/01/2016 | 10:15 | מאת: אסי

קל לי יותר לאוננן שאני יושב או שוכב על מיטה ונגיד שאני מאוננן ובאמצע אני עומד הזקפה שלי יורדת לאט וגם קשה לי לקיים יחס מין בעמידה ואני אוהב יותר לעשות דוגי סטייל עם חברה שלי ,ובזמן האחרון היא רוצה שאני יעשה איתה יחס מין בעמידה ולא נראה לי שאני אצלח .

13/01/2016 | 22:36 | מאת: חו

שלום רב. אני בן 27 ולא צברתי ניסיון מיני גדול מדי עם השנים. מעולם לא הייתה לי בת זוג קבועה. רק קשרים מיניים קצרים פה ושם (מעטים). אני קראתי קצת בפורומים ואני חושב שאני יודע את הבעיה שלי אבל קשה לי מאוד לטפל בה ולא יודע אילו פתרונות יעילים. מעולם לא הגעתי לשפיכה במגע מיני עם בחורה. ויותר קשה לי להגיע לשפיכה בחברת בחורה מאשר עם עצמי. אני ממש מתאמץ. אני חושב שהתרגלתי לאוננות (שמגיע עם מגע חזק וממושך - בין חצי שעה לשעה) לאחרונה ניסיתי לקצר את משך זמן האוננות אבל אני לא יודע עד כמה זה יעיל אחרי כעשור של הרגל כזה. שכבתי עם בחורה ללא אמצעי מניעה לראשונה בתקווה שזה מה שיעזור וגם זה לא עזר. המצב הזה מאוד משפיל ופוגע בביטחון ואני כבר אבוד עצות. לאחרונה נכנסתי למערכת יחסים אבל הדבר הזה פגע (על סף חיסל) במערכת ואני מנסה לשפר ללא הצלחה. גם אם אני מגיע עם "מניעה" של כשבוע אני לא מצליח להגיע לשפיכה במגע מיני. יש טיפים שאוכל לנסות לבצע לפני טיפול ממושך אצל סקסולוגית? אני גם לא יודע עד כמה יעיל טיפול בסקסולוגית אם אני רווק. עם כל בחורה שמגיע האקט המיני הקשר מתחיל להתפורר. (חשוב לציין שאני לא מכור לפורנו ולא צופה כמעט בפורנו - אבל כן מאונן הרבה מול תמונות). אני ממש מדוכא מצורת החיים הזאת ומנסה להשתנות. הפחתתי משמעותית את כמויות האוננות עד לכפעמיים בשבוע אך זה לא עוזר. תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

בעיית השפיכה שאתה מתאר היא בעיה לא פשוטה. בעיה של שפיכה מעוכבת היא בדרך כלל יושבת על בעיה רגשית. בעיות רגשיות יכולות להיות לא מודעות, אבל ברמת ההתנהגות הן יוצאות בצורה כזו. אין פתרונות קסם לבעיה, אין מנוס מלהיפגש עם מטפל/ת מינית (סקסולוגית) על מנת לטפל בבעיה. יש לי ניסיון עם סוג כזה של בעיות אתה מוזמן ליצור קשר 054-4390916