פורום הסרת קעקועים בלייזר

פורום הסרת קעקועים מיועד למי שחש שהקעקוע כבר אינו רלבנטי, כפי שהיה בצעירותו או שהוא דהוי ופחות מחמיא.

כיום ניתן להסיר ולטשטש קעקועים באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת. קרן הלייזר נספגת בפיגמנט הצבע של הקעקוע וגורמת לו להתפרק.

שימוש באורכי גל שונים של הלייזר גורם למקסימום הסרה של צבעים וגוונים שונים של קעקועים.
167 הודעות
160 תשובות מומחה

מנהל פורום הסרת קעקועים בלייזר

20/09/2019 | 21:35 | מאת: דנה גבות

שלום עשיתי טיפול לייזר להסרת קעקוע בגבות ונהיה לי גוון אדום בעור האם זה חלק מהטיפול? האם ככה ישאר לתמיד? האם בפעם שניה ניתן לתקן את זה?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דנה כדי לענות אני צריך לדעת באיזה מכשיר טופלת, באיזה עוצמה, איזה אורך גל, מתי, באיזה צבע היו הגבות לפני, ועוד כמה נתונים חשובים.... הדרך הנכונה לקבל מידע כראוי היא להגיע אליי לייעוץ ראשוני, בכללי פיגמנטים של איפור קוסמטי עשויים לשנות את צבעם תוך כדי תהליך הסרה (כמה פעמים ובגוונים שונים) ורק לאחר הסרתם ניתן לראות את התוצאה, צבע אדום עשוי להיגרם עקב נטיית הפיגמנט לשנות צבע או עקב טיפול גרוע, בכל מקרה לא אוכל לייעץ כראוי ללא בחינה מקרוב והבנת המצב.

שלום לפני עשר שנים עשיתי וזה היה בצבע שחור ומעל עשו לי שיטת השערה בצבע שחור ביצעו לי טיפול אחד והפך לאדום האם בטיפולים נוספים זה ירד? איך אפשר להגיע אלייך

16/08/2019 | 10:14 | מאת: Shani

היי, אני בת 25. יש לי פיברומיאלגיה. האם זה בטוח עבורי להסיר קעקועים בלייזר? יש לציין שאחרי עשיית הקעקוע האחרון שכבר היה אחרי שאובחנתי בפיברו, סבלתי מחום (לא בטווח הכי גבוה) וחולשה- סוג של שפעת.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שני הסרת קעקוע בלייזר נחשבת לדרך הבטוחה והיעילה להסרת קעקועים, במידה וחוית תופעות שונות בזמן עשיית קעקוע יש סיכוי סביר שתסבלי מהן גם במהלך הסרת הקעקוע, אך כל מקרה לגופו - אם אינך נוטלת תרופות המחלישות אותך והמערכת החיסונית שלך תקינה בואי לפגישת ייעוץ (היא בחינם) ומשם לאחר הבנת התהליך לעומקו תחליטי מה מתאים ונכון לך.

22/06/2019 | 16:39 | מאת: הסרת קעקוע בגבות

היי רציתי לשאול האם יש אפשרות לטשטש או להסיר את האיפור הקבוע בגבות באופן טבעי ולא על ידי לייזר? האם יש משחה מומלצת? גם אם זה במרשם רופא

לקריאה נוספת והעמקה

לא. יש קרמים, חומצות, צבעי גוף, וכיו''ב ואין ספור דרכי ''תיקון'' שלא עובדות כראוי!

12/05/2019 | 22:22 | מאת: ראובנה

שלום לכולם, לפני 6 שנים עשיתי קעקוע בגבות שעד היום לא דהה. לפני שנתיים ניסיתי את שיטת ההסרה עי מיקאפ שגם לא צלחה. אינני יכולה לעשות הסרת קעקוע בלייזר מסיבות בריאותיות. איך אני יכולה להיפטר מהצבע? ולעשות איפור קבוע חדש בגבות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ראובנה הדרך היחידה הטובה היא לייזר,

23/04/2019 | 21:01 | מאת: אלעד

שלום, הבנתי שהסרת קעקוע דורש סדרת טיפולים והבנתי שצריך לחכות בין כל טיפול פרק זמן מסוים. על איזה זמן בערך מדובר? האם לא ניתן לעשות את זה מרוכז?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אלעד זמן ההמתנה המומלץ הוא מינ' 8 שבועות בין טיפול לטיפול ולעיתים יותר כדי למקסם תוצאת כל טיפול, להבדיל מעשיית קעקוע שבה העור מחלים תוך שבוע לעשרה ימים וזה נגמר- בהסרת קעקוע מתרחש תהליך בתוך העור שאינו גלוי לעין במהלכו הרקמה צריכה להחלים ולהתחזק לטיפול הבא+ הגוף ממשיך לנקות צבע כל התקופה- הקדמת הטיפול מעלה משמעותית את הסיכוי לצילוק ועלולה לגרום לפיגמט להתקבע כך שההסרה תהפוך לקשה מאוד וארוכה יותר, ניתן לבצע בחלק מהקעקועים כמה טיפולים באותה פגישה שיטת r 20 או r0 יעילות הם לא בהכרח מקטינות את הזמן הכולל של הסרת הקעקוע (היות והעור צריך יותר זמן התאוששות) הם כן מקטינות את כמות הפעמים שצריך להגיע למרפאה לטיפול.

שלום, לפני שנתיים עשיתי איפור קבוע בגבות (שיטת השערה) הצבע דהה ונהיה בגוון אדמדם, ולאחר הרבה זמן שחיכיתי שייעלם מעצמו החלטתי לחזור למקום שבו עשיתי (שיש לציין שהוא כביכול בין המובילים בארץ לעיצוב גבות בשיטת השערה) וביקשתי להסיר את מה שנשאר. הציעו לי הסרה בלייזר שלקחה משהו כמו חמש דקות. מיד לאחר הטיפול ירד לי הרבה דם מהאזור (הסרתי רק מהצדדים החיצוניים של הגבה) ונשארתי כמה דקות עם מגבון שיספוג את הדם. עכשיו עדיין נשארו הרבה נקודות אדומות קטנות במקומות שעברו לייזר . אני ממש חוששת שזה סימן שמלמד על סיכוי גבוה יותר לצלקות. מה אני יכולה לעשות ? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום d פני למי שביצע את הטיפול היות ואת תחת אחריותו. כללית צבעי איפור פיגמנטי מגיבים בצורה שונה ללייזרים שונים ולטכניקות טיפול שונות, לעיתים הדימום צפוי וחולף ללא סימן, ולעיתים נדרש טיפול שונה אחרי הלייזר, נותן הטיפול צריך ליידע לפני הטיפול לגבי תופעות לוואי עתידיות אפשריות, וכן להסביר ולפרט את אופן הטיפול אחרי.

28/01/2019 | 23:48 | מאת: אורטל

שלום, אשמח לדעת מהו משך זמן הטיפול להסרת הקעקןע. הכמות הטיפולים משתנה מאדם לאדם, אך אשמח לדעת מהו משך זמן הטיפול של הסרת הקעקוע. ובנוסף לדעת איזה משחה ממולצת להרדמה לפני הטיפול, שמתי אמלה וכלל לא עזרה לי. סבלתי נורא ולכן עצרתי את הטיפול.

לקריאה נוספת והעמקה
28/01/2019 | 23:53 | מאת: אורטל

זהו קעקוע על עור כהה, שקיים 8 שנים לפחות.

שלום אורטל, משך הזמן משתנה לפי גודל ומורכבות (סוגי צבעים)+ תלוי מי מטפל בך ועם איזה מכשיר. לגבי משחה התייעצי עם הרופא /המטפל שלך היות ויש הרבה דרכים לאלחוש, אצלנו בעתידים קיימות כמה רמות של סוגי אלחוש החל מקירור העור,משחות שונות ע''פי מרשם רופא, ולבעלי קעקועים גדולים במיוחד או רגישים מאוד ניתן לבצע את התהליך בטשטוש מלא בחדר ניתוח כך שאין שום תחושה במהלך ההסרה.

25/01/2019 | 23:31 | מאת: ניצן

שלום אביגדור, אני נמצאת כעת שבועיים בדיוק לאחר טיפול לייזר ראשון להסרת קעקוע קטן בצד הרגל, קצת מעל לקרסול. אתמול נראה שהעור מתייבש מאוד, והיום התחילו תחושת גרד די חזקה לאורך כל היום, ואדמומיות קלה. בהעברת אצבע על הקעקוע ישנה תחושה של נפיחות בקוי המתאר של הקעקוע. האם זה תקין / לא תקין, לפי קו הזמן של שבועיים אחרי? בתודה רבה ושבת שלום

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ניצן 1. אני ממליץ לך לפנות למי שטיפל בך, 2. לידיעתך קבלת הנחייה טיפולית מגורם אחר ממי שטיפל בך מסירה ממנו את האחריות לתוצאה... 3. למעשה בלתי אפשרי להשיב ולסייע מבלי לבחון את הקעקוע עצמו מקרוב, וחיוני לדעת איזה סוג קעקוע זה ,באיזה מכשיר טופל, ובאיזו עוצמת לייזר טופל, ואיזה טיפול ''אחרי'' ביצעת עד כה. 4. במידה ואין לך מענה מהמטפל בך, התקשרי אלינו לקבלת תור לייעוץ כך שנוכל לעזור.

22/01/2019 | 09:56 | מאת: הילה

שלום רציתי לשאול באיזה מכשיר לייזר אתה משתמש להורדת קעקוע בגבות ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום הילה medlite c-6 revlite si

14/01/2019 | 21:05 | מאת: רוי

שלום עשיתי איפור קבוע בגבות לפני שלוש שנים וחצי בצבע שחור, הצבע דהה ונהיה אפור אני מעוניינת לבצע הסרה בלייזר אצלכם אבל יש לי כמה שאלות לגבי זה, האם זה גורם לנזק לטווח הארוך? והאם זה מזיק לעיניים? זה גורם להרס של התאים בגבה? והאם יש נשירה של השיער? האם גוון העור משתנה? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רוי הסרה בגבות אינה פוגעת בעיניים (חובשים משקפי מגן אטומים תוך כדי. יש דילול/נשירה במידה והטיפול נעשה על איזור עם שיער - הצמיחה מתחדשת לאחר סיום הטיפול, גוון העור עשוי להשתנות-לא ניתן לדעת ללא בדיקת התאמה ואבחון.

11/10/2018 | 15:27 | מאת: דינה

שלום רציתי לדעת אם אפשר להתחיל טיפולים להסרת קעקועים בזמן הנקה?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דינה עדיף להימנע.

05/10/2018 | 23:08 | מאת: אוריאן

היי, עשיתי קעקוע לפניי שנה והיום אני מתחרטת עליו.. רציתי לקבל יותר מידע לפני שאני עושה הסרת קעקוע אם באמת לא נשאר צלקת? אם הקעקוע באמת לגמרי יורד? ואם זה משנה צבע העור להסרת קעקוע? כי אני מעט שחומה.. אשמח למענה תודה :)

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אוריאן הסיכוי לצילוק נדיר (1% -3%) בכל סוגי העור- ברוב המקרים מושגת הסרה של 95-97% ויותר בתנאי שההסרה מבוצעת במקצועיות ע''י צוות מנוסה (עם תוצאות בשטח) ומכשור ייעודי שמסוגל לתת מענה לקעקוע האישי שלך. צבע העור עשוי לשנות לעתים וזאת במידה והקעקוע צבעוני והעור כהה. יש גורמים נוספים העשויים להשפיע על איכות התוצאה הסופית- להרחבה ומידע נוסף בנושא כנסי לאתרנו: www.tattoolaser.co.il

17/09/2018 | 02:55 | מאת: שחר

שלום, עברתי הסרת איפור קבוע בלייזר באיזור הגבות במקום שמתמחה בהסרת קעקועים בכללי. מיד בתום הטיפול העור פנים הגיב בצורה של דימומים באיזורים מסויימים. גם לאחר יום ששטפתי את הפנים בצורה עדינה עם מים וסבון האיזור נשאר פצוע, ברמה שלא ניתן להמשיך את השיגרה היומית. האם זאת תגובה נורמלית או רשלנות של הרופא? תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שחר לא ברור - טופלת בגבות או בפנים?

27/08/2018 | 00:11 | מאת: זוהרית

עיבו לי את הגבה בגוון אפור איפור קבוע ואני רוצה להסיר את מה שעשו לי. אמרו חי שעי החדרת חטמצה ממיסה ניתן להסיר? מה תשובתך

לקריאה נוספת והעמקה

שלום זוהרית חומצה עשוייה גם להזיק, לשנות גוון לפיגמנט, ולעיתים לשנות את מרקם העור באזור, ובהחלט להקשות על הסרה עתידית בלייזר עקב כך.

28/07/2018 | 00:02 | מאת: Rinat

שלום, לפני מספר שעות עברתי טיפול ראשון להסרת איפור קבוע בגבות. כעת אני רואה שחלק משיערות הגבה לבנות! האם זה תקין? האם הלייזר פוגע בשיער? אני קצת בהיסטריה... תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רינת תלוי בסוג הלייזר, תופעת לוואי של דילול זמני בגדילת השיער צפויה בטיפול זה, ברוב המקרים הצמיחה מתחדשת לאחר הטיפולים ולעתים כבר בין הטיפולים.

17/07/2018 | 20:47 | מאת: דנה

שלום עשיתי לפני 8 שבועות איפור קבוע בגבות חלק הצללה חלק שיטת השיערה באותו יום שעשיתי לא הייתי מרוצה לאחר התייעצות עם קוסמטיקאית המליצה לי לקנות מים פיזיאולוגים מהבית מרקחת ולשפשף להורדת הפיגמנט היום לאחר 8 שבועות אני אכן רואה שהפיגמנט דהה כמעט לחלוטין חוץ מכמה מקומות שיש עדיין חלקים סגולים/חומים של האיפור הקבוע השאלה דלי האם זה תקין לבצע עכשיו הסרה בלייזר או שעדיף לחכות עוד?

לקריאה נוספת והעמקה
17/07/2018 | 20:51 | מאת: דנה

שאלה נוספת ששכחתי לשאול בשבועיים האחרונים אני מורחת שמן קיק על הגבות בוקר וערב האם זה מסוכן לעשות לייזר בגבות בגלל זה?

שלום דנה אין קשר לשמן (לא ברור למה את משתמשת בו) מים למיניהם לא מסירים כלום - ייתכן שהאיפור פשוט לא הוחדר לשכבה הרצויה לקיבועו - בדר''כ חוזרים ומחזקים את הגוון במרווחים של חודש חודשיים עד שהגוון הרצוי מושג ונשאר (לפחות לזמן מה...) האם מראש קועקעת בסגול חום או שהצבע שינה גוון? עקרונית 8 שבועות לאחר האיפור ניתן לטפל בלייזר.

היי, לפני כשלוש שנים עשיתי איפור קבוע בגבות בשיטת השערה רוב הפיגמנט ירד אך נשאר לי כתמים כחולים בתחילת הגבות ואדומים לאורך זנב הגבה, רציתי לדעת האם כדי לעשות לייזר או שיש טיפול אחר? האם לייזר פוגע בצמיחת השערה? האם זה יעיל? תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ספיר לייזר הוא הטיפול הטוב והיעיל ביותר לאיפור קבוע למי שמתאים (כפוף לבדיקת התאמה), היות ולא תמיד ניתן לטפל בלייזר עקב ריבוי מעברי צבע והשוני בין הפיגמנטים השונים. פגיעה בשער הגבה לטווח הארוך היא נדירה. בכל מקרה של הסרת צבע בשטח השיער יש לגלחו לפני טיפול.

10/05/2018 | 21:52 | מאת: ענת

שלום, הסרתי קעקוע בלייזר לפני 16 ימים בדיוק והחלטתי לעבור למישהו אחר והסרתי בלייזר אצלו. אמרו לי במקום החדש שזה בסדר. האם נכון להסיר קעקוע בלייזר שבועיים אחרי פעם אחרונה? תודה

שלום ענת לא! מומלץ להמתין כחודשיים, כדי להימנע מסיכוי מוגבר לצילוק, ייתכן גם ניגוד באפקט הטיפול בין סוגי לייזר שונים- העשויים לגרום לקיבוע הפיגמנט -כך שיקשה מאוד להסירו בהמשך. בתהליך ההסרה ''הגוף עסוק'' בפירוק ושינוע הפיגמנט כחודשיים לאחר כל טיפול - וזה גם הזמן שלוקח לאזור הטיפול עצמו להתחזק ולהחלים בפנים לקראת הטיפול הבא - הפיגמנט נמצא בשכבה השנייה בעור (דרמיס) ורוב התהליך בעצם סמוי מהעין ומתרחש בעומק העור, כך שלא ניתן להאיץ את התהליך בדרך זו אם רוצים תוצאה מיטבית.

הטעות נעשתה ועכשיו נורא מגרד ואדום מה שמים נגד גירודים כי זה משגע, תודה

שלום ענת פני קודם למי שטיפל בך- לא אוכל לייעץ לך היות ואיני יודע איזה טיפול עברת, ואת נמצאת כרגע באחריותו של נותן הטיפול ( בהנחה שמדובר במקום מורשה ומקצועי) ועליו לטפל בך. מעבר לכך ללא בדיקה מקרוב של מצב הקעקוע והבנת התהליך שעבר ומצבו העכשווי כמו גם הרקע הרפואי שלך - ממילא לא ניתן לתת עצה מועילה היות וכל מקרה לגופו.

10/03/2018 | 22:23 | מאת: תהל ברדה

עשיתי 3 טיפולים של קעקוע בשיטת השערה ואני ממש לא מרוצה מהקעקוע ומעוניינת להסיר אותו. השאלה שלי כמה זה יעלה בערך והאם הקעקוע יורד לגמרי בלי צלקות או כוויית. גם ראיתי שאנשים מתלוננים על סימנים אדומים ורודים או חומים שהופיע להם לאחר ההסרה. אשמח לדעת אם זה נשאר לנצח הסימנים או שיורד עם הזמן והאם אפשרי שבכלל לא יהיו סימנים לאחר ההורדה. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום תהל כל מקרה לגופו, ללא בדיקה מקרוב לא אוכל לענות לך כראוי, באופן כללי: בדר''כ אין תופעות ארוכות טווח, הסיכוי לצילוק הוא אפסי (0-3%) בתנאי שהטיפול בוצע כראוי בידי מומחה בעל ניסיון ותוצאות בשטח, תופעות קצרות טווח - עשויות לכלול שינויי פיגמנטציה זמניים באזור הטיפול, חשוב לבדוק היטב לפני התחלת טיפול את סיכויי ההצלחה במקרה האישי שלך - היות וחלק מהפיגמנטים לא מתאימים להסרה.

12/02/2018 | 22:59 | מאת: נ

שלום, עשיתי איפור קבוע בגבות, ולאחר זמן מה לא הייתי מרוצה ממנו, עשיתי 2 טיפולים במקום אחד הטיפול הוריד לי את צבע הקעקוע אך במקומו נשאר לי צבע אדום וורוד לאחר מכן החלטתי לעבור למקום שהבטיח תוצאות טובות יותר, נאמר לי שתוך 2 טיפולים יורד לי הקעקוע (מדובר בצד החיצוני של הגבות לא בכל הגבה) אך אני כבר בטיפול ה 7 ושום דבר לא זז, עדיין הצבע האדום נשאר זה מפריע לי אסטית בעין ואני מתחילה לאבד תקווה האם ישנה אופציה שזה לא יירד לי לעולם? או שזה חלק מהתהליך? להמשיך לעבור את הטיפולים נראה לי כמו בזבוז זמן כי זה תמיד נשאר אותו הדבר, השאלה אם הצבע האדום שנותר לי אכן ידהה עם הזמן?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום נ לרוב ה''מקומות'' המבטיחים הסרה אין יכולת לתת מענה אמיתי להסרת איפור פיגמנטי. ''טיפולים'' אלו הנותנים תוצאה חלקית בדר''כ יקשו מאוד ולעיתים ימנעו המשך הסרה נאותה, חשוב לוודא שאת מטופלת בידי בעלי מקצוע עם ניסיון וידע מעמיק בהסרת איפור פיגמנטי שדומה להסרת קעקוע אך רק בשם (זהו תחום ייחודי עקב הרכב הצבעים שבו ) ומכשיר לייזר ייעודי בעל יעילות מוכחת בשטח. לגבי הגבות -צבעי איפור פיגמנט עשויים לשנות את צבעם במהלך ההסרה זה לא מונע את ההסרה עצמה אלא מצריך גישה שונה ומדוייקת מדי טיפול (כל פעם שהגוון משתנה). וכמובן שלא אוכל לענות לך ברצינות על המצב בגבות שלך ללא בדיקה ובחינה מקרוב אצלנו.

10/02/2018 | 02:56 | מאת: אתי

היי עשיתי לפני שנה איפור קבוע בגבות. הלכתי לבסט לייזר כבר 4 טיפולים ולא יורד לי האם זה בכלל ירד??

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אתי לא ניתן לענות על שאלתך ברצינות ללא בדיקה מקרוב אצלנו, כללית ניתן להסיר את רוב סוגי האיפור הפגמנטי דבר הדורש ידע ציוד וניסיון רב, כמובן ישנם סוגי פיגמנטים, עירובי צבעים, וטיפולים שונים העשויים להקשות על הסרה נאותה ולעיתים אף למנוע אותה לחלוטין - לכן צריך לבדוק היטב קודם לתחילת תהליך ההסרה. לגבי המקום שציינת אין לי דעה ואיני יכול לענות בשמם - אולי כדאי שתשאלי אותם..

11/11/2017 | 17:49 | מאת: דנה

שלום הסרתי טיפול 1 איפור קבוע בלייזר. הצבע השחור נעלם ובמקומו הופיע צבע ורוד...האם צריך עוד טיפול להסיר את הורדרד או שעם הזמן גם זה יעלם וישארהצבע הטבעי של העור שלי

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דנה קשה לומר מבלי לבחון מקרוב - בדר''כ איפור פגמנטי משנה את צבעו בעקבות טיפול הלייזר וכל מקרה לגופו.

05/11/2017 | 13:11 | מאת: זויה

כמה זמן מזמן עשיית הקעקוע מומלץ להסיר אותו?

שלום זויה מומלץ 6-8 שבועות מינ'.

14/09/2017 | 11:27 | מאת: שרית

שלום, מה השיטה הנכונה לדעתך להסיר איילינר קבוע מהעיניים? לייזר או צביעה מעל בצבע גוף או משהו אחר? תודה!

שלום לייזר כמובן, שימוש בצבע גוף לא יועיל ויהפוך הסרה בלייזר לקשה עד בילתי אפשרית, אנו לא מבצעים הסרת אייליינר מהעיניים.

שלום, אני בחור בן 24. לפני שנתיים הייתה לי דלקת ליד בתי השחי, שטופלה במהירות אבל הותירה אחריה כתמים חומים וגדולים (PIH). נאמר לי שהכתמים יעברו מעצמם, אולם שנתיים עברו ולא חלה התבהרות כלל. כמו כן, טופלתי ע"י משחות הבהרה (הידרוקוינון 4% ו-8%) שכאמור לא עזרו. ממה שהבנתי, המוצא האחרון הוא טיפולי לייזר (IPL ודומיהם), אך גם הם עלולים שלא להועיל ואף להחמיר את התופעה, שכן הם יוצרים חימום ועלולים להגביר את הדלקת. נתקלתי במקרה בכתבה שמהללת את מכשירי ה Q-switch וה-PicoWay שמלבד עבודתם הטובה להסרת קעקועים, יכולים לטפל ביעילות ובסכנה מינימלית בבעיה שלי. מהי המלצתך בנושא? תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, הפורום נועד לשאלות בנושא הסרת קעקועים, אנו לא מטפלים בפיגמנטציה.

27/07/2017 | 22:01 | מאת: Inbar

שלום רב אני בתהליך להסרת קעקוע כבר טיפול מספר 14 אמי עושה טיפול כל 3-4 חודשים . אני עושה במקום מסודר ועם לייזר מתקדם ( גרה בארה״ב). בטיפול האחרו נראה לי שהמטפלת השמשה ביותר כוח בלייזר וכבר חודשיים בערך אחריי אותו טיפול נשאר לי סימן חום באיזור . הלכתי לקליניקה והם אמרו לי שהסימן החום זה פיגמנטציה . השאלה שלי כמובן האם זה יתכן שזה פיגמנטציה ? אם כן מתי זה יתחיל להיעלם ? והאם יכול להיות שבגלל הלחץ המוגבר בלייזר זה פשוט שרף את המקום ? תודה רבה רבה הלוואי ואני אקבל תשובה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום כללית: לעיתים אלו שאריות צבע ששינה גוון, היפר פגמנטציה היא תופעה שכיחה בטיפולי לייזר בדר''כ זמנית, עשוייה להישאר בין 3 חודשים לשנה+ תלוי בכמה גורמים, לגבי המקרה שלך ברור שלא אוכל לענות ללא בדיקה ומידע מקיף יותר.

31/03/2017 | 09:17 | מאת: בצלאל

מעוניין לבדוק אפשרות להסרת פימנצטציה דוגמת קעקוע בפנים. אני נכה צהל-מלחמת יום כיפור(1973), כתוצאה מהתפוצצות חצי הפנים שלי נפגעו ברסיסים והתוצאה-מחצית הפנים מכוסים בכתמים ונקודות כחולות דוגמת קעקוע. אני גר בירושלים ואשמח לקבל ייעוץ. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום בצלאל אנו לא מטפלים בפיגמנטציה, לגבי צבע ייתכן ונוכל לעזור צריך לבדוק מקרוב, נתקלתי בתופעה בעבר לעיתים ניתן להסיר ולעיתים שאריות החומר לא מגיבות,

12/03/2017 | 15:50 | מאת: אירית

היי, אהיה בארץ לזמן קצר (כחודשיים). כיוון שאני גרה באי בתאילנד, ההזדמנות היחידה שלי לטפול הסרת קעקוע היא בביקור בארץ ולכן אני מחפשת את הטכנולוגיה החדישה והמהירה ביותר. הבנתי שמכשיר ה-picoway מאפשר הסרת קעקועים בכחצי מזמן הטיפול בטכנולוגיה הפחות חדישה. האם זה נכון? והאם יש לך המלצה היכן אפשר לטפל (באזור המרכז) בשיטה זו? כמו כן, להבנתי ניתן לרווח את הטיפולים כל שבועיים (זמן המתנה קצר מהרגיל, משמעותית). האם כך? תודה, אירית

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אירית לא ראיתי שוני במהירות או בתוצאות ההסרה, לא מדוייק להגדיר כטכנולוגיה חדשה או פחות אלא איזו יעילה באמת להסרת הקעקוע שלך ותסיר מקסימום פיגמנט בזמן שהותך, כנסי ל- www.tattoolaser.co.il - למידע נוסף ודוגמאות, לגבי הזמן בין הטיפולים יש להבין שהלייזר לא ''מוחק'' אלא מפרק את הפיגמנט ומאפשר לגוף לפנות אותו בדרך טיבעית תהליך האורך כ8 שבועות מינ' בממוצע...

26/02/2017 | 00:09 | מאת: הסרה בלייזר

היי עשיתי איפור קבוע בגבות לפניי כשבועיים מעוניינת להסיר חלק מימנו.. רוצה לדעת מה המחיר? וכיצד העור מגיב ללייזר? חוששת מצלקות או כוויות.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום יש להמתין 45-60 יום לאחר האיפור קבוע, ניתן להסיר גם חלק במידה ואת מתאימה (לאחר בדיקת התאמה) תגובת העור היא אישית וכל מקרה לגופו, ממוצע ההסרה שלנו הוא עד 95% ללא שינוי במרקם העור.

11/02/2017 | 16:28 | מאת: אלנה

עשיתי איפור קבוע אתל מישהי לא מקצועית ויצאה תוצאה מזעזעת אני לא יכולה לצאת מהבית במראה הזה האם ניתן להסיר את האיפור הקבוע ישר לאחר הטיפול? האם זה פוגע בעור שלי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אלנה צריך להמתין להחלמת האזור ועוד קצת (מינ' 6 שבועות), לא לנסות ''לתקן'' בעזרת קעקוע נוסף בגוונים או חומרים כלשהם - עשוי למנוע ולהקשות על הסרת הפיגמנט לאחר מכן,

26/01/2017 | 16:34 | מאת: ליאור

שלום רציתי לדעת אם אני מורידה את הקעקוע שלי בלייזר אני אוכל לעשות שם אחר כך הסרת שיער בלייזר

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ליאור לא תמיד, היות ולעיתים נשארים חלקיקי פימנטים באזור הקעקוע (גם אם לא רואים) והם עשויים להגיב.

19/07/2016 | 12:44 | מאת: אילונה דוד

שלום רציתי לברר את ההשלכות בשימוש בלייזר לצורך הורדת קעקוע מהגבות. הבנתי מתשובתך שניתן להוריד עד 95 אחוז מהקעקוע. אך מה בנוגע לשערות, האם הלייזר לא פוגע בצמיחה ואולי אף גורם לנשירת השערות של הגבה? מהם הסיכונים?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אילונה הסרת קעקוע עשויה לגרום לדילול שיער באזור הטיפול בדר''כ זמנית והצמיחה מתחדשת, היות והסרת קעקוע אינה יעילה כטכנולוגיה/דרך להסרת שיער, דילול ארוך טווח נדיר,

19/04/2016 | 23:01 | מאת: דנה

שלום, אני סובלת מאורטיקריה ומקבלת כבר מספר חודשים מיזולן (כשאני לוקחת הפריחה נעלמת לחלוטין וכשאני מפסיקה היא חוזרת). ברצוני להסיר קעקוע ברגל (שם אין לי פריחה...הפריחה בעיקר בגב). האם יש בעיה להסיר את הקעקוע? תודה רבה וערב טוב

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דנה כללית ניתן אך כל מקרה לגופו, ומצריך בחינה ובדיקה מקרוב, ויותר מידע (זמנית, כרונית, אלרגיות נוספות, גורמי גירוי ועוד).

לפני חודש עשיתי קעקוע בסטודיו מקצועי בארצות הברית כבר למחרת התחילו להופיע כתמים כחולים שחורים מחוץ לקעקוע בהתחלה הייתי בטוחה שזה שטף דם מה שהתברר כלא נכון זה צבע שגלש מתחת לעור , וכל הקעקוע מצולק הסתבר שהמקעקע חדר יותר מדיי עמוק האם יש דרך שהיא לא להגדיל את הקעקוע לפתור את הבעיה? לייזר יכול לעזור?

28/03/2016 | 20:04 | מאת: אביגדור

שלום עדי יש כמה סיבות לתופעה, כדאי להמתין חודשיים שלושה לאחר הקעקוע לעתים הבעייה נפתרת מאליה (גלישת הפיגמנט), במידה ולא לייזר בהחלט יכול לעזור,

06/01/2016 | 08:23 | מאת: שולה כחלון

לפני כ-3 שנים עשיתי איפור איילינר מתחת לעיניים, ברצוני להעלים זאת, האם זה אפשרי? אשמח שתענו לי . תודה ויום טוב.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום שולה עקרונית ניתן, אך זהו אזור שמסתבך בקלות (זיהומים אלרגיות וכיו''ב,) אני אישית לא מטפל באזור זה,

03/01/2016 | 12:02 | מאת: ה

שלום, לפני כשנתיים-שלוש עשיתי איפור קבוע בגבות בגוון חום כהה. כיום, הוא דהה מעט ואני מעוניינת להסירו. האם ניתן להסירו ללא הישארות סימן כלשהו ? האם יש סיכון של צלקת/כוויה וכו ... ? (בכל זאת, זה בפנים) כמה טיפולים בערך אצטרך עד להסרה מלאה? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ה צריך לבדוק מקרוב, סיכונים סטנדרטיים לטיפולי לייזר על אף שהם נדירים תמיד צריכים להילקח בחשבון, ממוצע טיפולי גבות 3-6 בכפוף לטסט מוצלח, עד 95% אחוזי הסרה.

25/01/2017 | 21:35 | מאת: אינסה

שלום, אני ביצעתי 7 טיפולים של לייזר.. להסרת איפור קבוע מהגבות. וזה עדיין לא נמחק !! זה מתסכל אותי מאד.. מה אפשר לעשות ... להמשיך טיפולים ??

02/01/2016 | 18:18 | מאת: Yael

עשיתי קעקוע חדש בצבע הרגיל/ שחור, זה היה לפני שלושה ימים והוא 4 סמ , אני מעוניינת להסירו. האם הקעקוע מוסר לגמרי בלייזר? ומתי ניתן ללכת להסירו?

שלום יעל בדר''כ עד 95% הסרה, צריך לחכות 6-8 שבועות אחרי הקעקוע,

17/08/2015 | 13:01 | מאת: אאא

עשיתי קעקוע לפני פחות משנה של הצורה לב על הישבן 2על 3 סמ ממולא בצבע בפנים , צבע רגיל של קעקוע ורציתי לדעת כמה בערך יעלה להסיר אותו ? וכמה טיפולים זה יצא בערך .. ותוך כמה שמן זה יעלם לגמרי

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אאא כללי ממוצע הסרה 5-8 טיפולים מאוד תלוי במצב הקעקוע, כמובן שללא בדיקה מקרוב לא ניתן למעשה לתת תשובה לשאלותיך, הסרה היא בדר''כ עד 95%, למידע נוסף כנס/י ל- www.tattoolaser.co.il

היי , יש לי קעקוע של צבעוני שעשיתי לפני שנה . אני ממש רוצה להסיר אותו האם יש סיכוי שהוא יוסר לגמרי ? אני לא רוצה לחשוב שישאר לי סימן של צבע דהוי . ואם מותר להסיר קעקוע אם אני בהריון ? מדובר על קעקוע שנמצא על היד שלי . תודה רבה

שלום ליז הסרה היא בדר''כ עד 95%, ברור שלא מסירים בהריון.

23/07/2015 | 20:20 | מאת: איריס

הבן שלי עשה אתמול קעקוע ברגל והוא מאד מתחרט. האם ניתן להסיר את הקעקוע ללא סימן? האם יש קשר מתי הקעקוע נעשה? הקעקוע בין יום. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום איריס בדר''כ עד 95% הסרה , צריך לחכות 8 שבועות לפחות לאחר עשייתו, כנסי לאתרנו www.tattoolaser.co.il למידע נוסף,

06/05/2015 | 17:49 | מאת: roni

שלום , שמעתי על מכשיר חדשני בתחום הסרת הקעקועים מכשיר שמסיר את הקעקוע תוך 3 טיפולים לא עושה נזק לגוף ומגיע לתוצאה של כמעט 100 אחוז האם אתה ממליץ ?

שלום roni אין מכשיר כיום שיכול לספק סטנדרט הסרה אחיד כזה בכל קעקוע! יש הרבה מכשירים חדישים ומבטיחים ומעט מדי תוצאות בשטח, שורה תחתונה מבחן התוצאה לבדוק תוצאות, יש הבדל עצום בין טכנולוגיות הסרה שונות וגם שם תמצא רמות שונות של איכות, חלק מהקעקועים מוסר בטווח זה ממילא, וחלקם צריך יותר, ממליץ לך לבדוק היטב לפני, שאכן תקבל מה ששמעת.

27/04/2015 | 17:29 | מאת: מקועקעת

שלום אביגדור, מזה זמן רב שאני רוצה להגיע ליעוץ אך חשוב לי לברר - לי יש קעקוע שהוא ממש צלקת על העור. האם ההסרה יכולה להעלים גם את החריטה הזו על עורי או שכאן מדובר בתהליך אחר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מקועקעת תהליך הסרת קעקוע נועד כדי לטפל בפיגמנט הקעקוע ולא כדי ''לתקן את העור'' עם זאת לעתים קרובות הסרת הקעקוע מיטיבה עם המרקם וזאת מכמה סיבות טובות, אך לא תמיד, ולכן במידה ובאת עם סימן בקעקוע עלייך להניח שלאחר התהליך הוא עדיין יישאר שם, ללא צבע הקעקוע כמובן.

22/04/2015 | 17:12 | מאת: נטלי

שלום האם ידועות תופעות לוואי בטווח הארוך וסיכונים נוספים לעשיית קעקוע? האם הוא מעלה הסיכוי למחלות? היכן אוכל למצוא מידע נוסף בנושא? תודה

שלום נטלי אמנם הפורום עוסק בהסרת קעקועים לא עשייתם אך זו שאלה טובה, למעט אלרגיה מקומית נדירה בעיקר בגווני אדום (שניתנת לטיפול) לא ידוע על בעיה נוספת, יש המון מידע ברשת יש הרבה דעות בדבר ומעט מאד מחקרים, עשייה של קעקוע במקום מקצועי ומורשה בלבד שם אותך בצד הבטוח יותר.

18/02/2015 | 16:37 | מאת: דנה

שלום, יש לי שאלה ממש דחופה.. לפני כ5 ימים הלכתי למישהי ששכנעה אותי לבצע את האיפור הקבוע. התוצאה היא עגומה ביותר מגבות דקות היא עשתה לי גבות עבות ובמרחק ממש קטן אחת מהשניה וכהות במיוחד. השאלה שלי אם לאחר טיפול אחד בלבד האיפור הקבוע יימחק לי בשלב כלשהו?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דנה במידה והאיפור בוצע בצורה מקצועית אין סיבה שיימחק- חלקיקי הפגמנט שחודרים לעומק מתקבעים.

13/01/2015 | 11:34 | מאת: עומר

שלום אני מעוניין להסיר שני קעקועים צבעוניים אך החשש שלי הוא האם ישאר לי צלקת/כוויה/שינוי בגוון העור באיזור?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום עומר התשובה תלויה בהרבה מאד גורמים,וברור שללא בחינה מעמיקה מקרוב לא ניתן ''לנבא'' איכות הסרה ותוצאה, קודם כדאי שתעבור על שאלות קודמות כאן בפורום זו שאלה שנשאלת די הרבה -ולהרחבת מידע כנס אלינו ל-www.tattoolaser.co.il

03/01/2015 | 07:06 | מאת: משי

שלום אני כבר שנתיים מנסה להסיר קעקוע התחלתי במכון מסויים שהיתה בעיה באמינות ועברתי שם כ4 טיפולים ומשם עברתי למכון אחר ששם גם עברתי 3 טיפולים יש תוצאות אבל ממש קצת יחסית לכמות הטיפולים כיום החלטתי כנרה לחפש מקום אחר שיוכל לעזור לי .. האם אתה חושב שאצלכם יהיה לי מענה ? ועוד שאלה תוך כמה זמן ניתן לעשות קעקוע על איזור בגוף שעשו בו הסרה של קעקוע ? תודה רבה

שלום משי ???, מומלץ לחכות כ-3-6 חודשים.

05/01/2015 | 12:52 | מאת: משי

והאם אתה חושב שאולי זה שהקעקוע לא יורד טוב זה קשור למכון או למכונה ? או שאין קשר ואין טים להמשיך לנסות

שלום משי עשויות להיות הרבה סיבות, סוג הפיגמנט,העור,עומק הקעקוע, סוג המכשיר(יש הרבה מכשירים בשוק רובם לא מסוגלים למלאכה!),וכמובן יכולות וניסיון מעשי של המטפל עצמו, וזו רק קצה היריעה, את מבינה שלגבי הקעקוע שלך לא אוכל לחוות דעה ללא בחינה מעמיקה מקרוב, מה שכן היכולות שלנו בדר''כ מתחילות היכן שהשאר נתקעים, למידע נוסף כנסי לאתרנו www.tattoolaser.co.il

26/12/2014 | 20:17 | מאת: ריטה

היי, עשיתי לפני כשבועיים טיפול שני של איפור קבוע לגבות בשיטת השערה. ממש הרגשתי שחרטו לי על העור והיה דימום. אני חוששת שהצבע חדר עמוק מדי לעור. הצבעים שהקוסמטיקאית השתמשה בהם הם צבעים של משה אלול שנכרשים בגרמניה. מעצם העובדה שאני כותבת את השאלה, ברור שאיני מרוצה מהתוצאה כלל ומעוניינת להגיע לקליניקה שלך להסרה. האם ניתן להסיר בלייזר איפור קבוע גם אם הוא חדר לשכבה עמוקה יותר בעור? כמה זמן לאחר ביצוע האיפור ניתן להגיע להסרה? תודה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ריטה בדר''כ כן עד 95%, עדיף להמתין 1.5-3 חודש.

22/12/2014 | 17:59 | מאת: ש.ב.

שלום, ביצעתי הסרת איפור קבוע בגבות (לא את כל הגבה, אלא רק שני מקטעים קטנים מתחת לגבה בצד האף, גודלם כ-1 ס"מ פחות או יותר לכל צד). לצערי הרב עשיתי כבר 9 טיפולים ואני לא רואה תוצאות, ניתן לראות פס בהיר אך יש מסביבו "הילה" שחורה שזה מה שאני רוצה להסיר. המכשיר שטופלתי בו הוא "פורטונה". האם לדעתך המכשיר שלך יסיר את ה"הילה"? ראוי לציין, כי כל פעם עלו בדרגת העוצמה בגלל שלא ראיתי תוצאות (סבלתי מכוויות, שטפי דם שחלפו כמובן לאחר 10 ימים).

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ש.ב נושא האיפור הקבוע מורכב למדי הן בשל סוג הצבע ומרכיביו והן בשל האזור והרגישות האסתטית סביבו, התופעה שאת מתארת מעניינת,ברוב המקרים אנו משיגים תוצאות ומצליחים לעזור בהצלחה, למעט מקרים שאינם מתאימים לטיפול - היות וחלק מצבעי האיפור הקבוע עשויים לשנות גוון לאחר טיפול בלייזר ובחלקם לא ניתן לטפל כלל.

11/06/2016 | 22:03 | מאת: ענת

היכן מירי בוהדנה הסירה את הקעקוע?אני רוצה להסיר איפור קבוע בגבות

23/11/2014 | 22:27 | מאת: שרון

יש לי קעקוע חדש יחסית והוא צבעוני. שלל צבעי הקשת. האם אפשר להסירו. וכמה זמן אחרי שבוצע הקעקוע אפשר להתחיל בתהליך הסרה?

שלום שרון בדרך כלל כן(בממוצע עד 95%),צריך להמתין לפחות 1.5-3 חודשים.

06/10/2014 | 10:44 | מאת: דנה

היי, אם ביצעתי הסרת קעקוע במכון אחר, והקעקוע לא הוסר 100%, האם יש סיכוי שהמכשיר שלך יוכל להעלים את השאריות או שלאחר הסרה במקום אחד אין סיכוי לנסות ולהמשיך? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום דנה כמעט תמיד, הסרה מוצלחת של ''שאריות'' קעקוע תלויה בהרבה גורמים חלקם אכן תלויים בסוג, כמות ,ותוצאת טיפולים שונים ומשונים במכשירים או חומרים כאלה ואחרים וכל מקרה בעצם לגופו, וללא בחינה מדוקדקת של הקעקוע לא באמת ניתן לדעת, הסרה מוצלחת נעה בין 95-97%, *וזה אף פעם לא ''רק'' המכשיר, במקרה שלנו זה גם המכשיר.