פורום השתלות שיער והתקרחות

פורום זה סגור לשליחת הודעות חדשות. לפורום הפעיל - רפואת עור ואסתטיקה
לשיער שלנו השפעה רבה על הדימוי העצמי ועל איכות חיינו. במקרים רבים, לאחר גיל ההתבגרות ניתן להבחין באובדן שיער הנובע מסיבות מולטיפקטוריאליות, ביניהן סיבות סביבתיות, גנטיות והורמונליות. בשנים האחרונות מספר טיפולי השתלות השיער בארץ ובעולם עלו בצורה משמעותית. הפורום עוסק במתן מענה לציבור הגולשים על-ידי רופאי מרפאות לייזר קומפני בנושא אובדן שיער, דלילות והתקרחות. בנוסף ניתן לקבל פרטים על סוגי טיפול שונים הקשורים בתופעת ההתקרחות. .
269 הודעות
258 תשובות מומחה
הפורום נסגר
05/01/2014 | 13:55 | מאת: אמירה

שלום ד"ר, הבן שלי נפצע בראש לפני 5 שנים וכיום יש לו צלקת באזור הזה, זה נמצא קצת מעל האוזן. אפשר למלא באזור הזה בשיער? והאם כדאי לעשות את זה עכשיו או לחכות הוא בסך הכל בן 13? זה יכול להיראות טבעי?

לקריאה נוספת והעמקה

אמירה שלום רב, ניתן להשתיל שער באזור מצולק אך צריך לקחת בחשבון שאחוז הקליטה בהשתלה באזור עם צדלקת נמוך יותר. למרות זאת יש סיכוי טוב שהתוצאה תהיה אסטתית ותשפר את מצבו. מכיוון שעברו חמש שנים טכנית ניתן לבצע השתלה כבר עכשו אך הייתי ממליצה לך לפנות ליעוץ בלי בנך כשאת מצויידת בתמונות של אזור וכן האזור התורם. יעוץ זה יאפשר לך לקבל הערכה ראשונית להקף הטיפול, עלויות, והערכת הצלחה. לגבי החלטה האם לבצע את הטיפול עכשו או בגיל מאוחר יותר, עדיף להתיעץ בענין עם עובד סוציאלי המלווה אתכם או עם פסיכולוג ילדים שכן הטיפול הוא רצוני ולא הכרחי. כמו כן הטיפול דורש מוטיבציה וסבלנות מהמטופל עד לקבלת התוצאות הסופיות ויש בו פוטנציאל להשפיע על דימוי הגוף של בנך אשר נמצא בשנות ההתבגרות שלו.

05/01/2014 | 05:51 | מאת: א

שלום דוקטור, עברתי טיפולי לייזר להסרת איפור קבע נוצרה לי דלילות בתחילת הגבה. הייתי רוצה למלא את האיזור ב15 זקיקים האם זה אפשרי והאם המחיר יעלה יותר מ200 $? והאם ניתן להראות תמונה של הגבה לפני ולקבל אותה תוצאה? תודה מראש

שלום רב, ניתן להשתיל בהצלחה שער בגבות בשיטת NHI. רצוי להביא תמונה קודמת כדי להעריך את הקף הטיפול ומספר הזקיקים הנדרש. הטיפול קצר יחסית ולכן המחיר יחושב בהתאם אך בעניין זה הייתי ממליצה לפנות לשיחת יעוץ עם כל הנתונים בכדי לקבל הצעת מחיר.

04/01/2014 | 18:36 | מאת: דודי

היי שרון, מהשתלה שביצע חבר בשיטת FUE ניתן להבחין שיש לו מאין נק' לבנות באזור התורם (לאחר כשנתיים כשהוא מסתפר קצוץ באיזור). האם התופעה הזאת קיימת גם בשיטת NHI?

דודי שלום רב, נקודות לבנות באזור התורם עשויות להופיע לאחר ההחלמה אך בשיטת NHI הן קטנות ומינימליות ולרוב לא נראות אלה בהסתכלות קרובה ביותר.

01/01/2014 | 14:44 | מאת: מקריח

יצרתי קשר טלפוני עם המרפאה ברמת החייל. מוכרח לומר שדי התאכזבתי. מסתבר שמי שנותן לי את הייעוץ זה יועץ. אומנם עבר הכשרה לתת יעוץ (לדעתי עבר הכשרה במכירות, אבל נעזוב את זה עכשיו). בנוסף, לא ברור מי הד''ר שיבצע את ההשתלה. הבנתי שהמרפאה עובדת עם רופאים חיצוניים (באים, עושים עבודה וממשיכים הלאה). מה הקורה אם הרופא החליט להתפטר וכו', עם מי אני מדבר? בקיצור, נשמע לא רציני ויש תחושה שאין אבא ואימא. לא יותר הגיוני להתחיל תהליך הייעוץ עם הרופא שיבצע את ההשתלה? שרון, איך אפשר לפגוש אותך לייעוץ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, לצערי אני בתקופת השתלמות ואין אפשרות שכזו.

31/12/2013 | 08:30 | מאת: אלי

אפשר,לעשות הדמיית שיער ועל ההדמייה לעשות השתלה ולמחוק את הדמייה?

אלי שלום, השתלת שער ניתן לבצע על אזור שעבר הדמיה אבל לצערי ההשתלה לא מוחקת אותה.

אני מקריח מגיל 16 בערך ויש לי מפרצים בינוניים וקצת שיער דליל ואני רוצה לעשות השתלה האם אפשר בגיל 22 לעבור השתלה ומה תווך המחיר על השתלה במפרצים וקצת במקומות הדלילים? חשוב לציין שאני מקריח מסיבה גנתית אם זה משנה....

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, ניתן לבצע השתלה בכל גיל. מומלץ לברר את הסיבה להקרחות בכדי לקבל החלטה האם השתלת שער רצויה בגילך וכן לנסות להעריך את השפעת התהליך העתידי על התוצאות.

29/12/2013 | 08:23 | מאת: דרור

שלום דוקטור איפה אפשר לראות תמונות של עבודות שלך שנראה מה האיכויות לפני שנקבע פגישה ? אני לא רואה לפני ואחרי שלך בשום מקום

שלום רב, ניתן לקבל את כל האינפורמציה ולראות תמונות בפגישת יעוץ.

25/12/2013 | 17:36 | מאת: מאיר

שלום דוקטור שרון יש אפשרות לשלוח לך את התמונה של השיער שלי ושתגידי מה דעתך ומה יתאים לי?.. זה מאד חשוב לי תודה

מאיר שלום רב, ניתן לעשות זאת לאחר שיחת יעוץ מסודרת.

22/12/2013 | 16:53 | מאת: מל

דר שרון שלום רב, אני רוצה לשאול, האם בהפסקת טיפול בפרופסיה, האם הנשירה הופכת לחמורה עוד יותר ממה שהיתה לפני תחילת הטיפול? או שזה בכלל לא משנה? מל

לקריאה נוספת והעמקה

מל שלום רב, אם הפסקת הטיפול בפרופסיה במידה ואתה בגיל שעדיין התהליך ההורמונאלי פעיל תתחדש נשירת השער בהתאם לנתונים הגנטיים שלך.

21/12/2013 | 06:58 | מאת: בוריס

שלום הייתי במשרדים שלכם ברחוב הברזל אמרו לי שאת בכלל לא שם ואפילו לא בארץ מי מבצע את ההשתלה אם לא את? והאם לא עדיף שהוא יענה לי על שאלות?

שלום רב, רעיון נכון מומלץ לדבר עם מי שמתוכנן לבצע את ההשתלה.

19/12/2013 | 21:26 | מאת: דוד

שלום, אני בן 43, רזה וגבוה. בריא בדר"כ. בשנה האחרונה התחלתי להסתפר אצל ספר חדש שחופף אחרי התספורת ולא לפני, כמו שהיה אצל הספר הישן שלי שהייתי אצלו 16 שנה. אצל הספר הישן לא היו לי מפרצים ועכשיו מתחילים להופיע ואפילו בקצב קצת מדאיג. זה שהחדש חופף אחרי התספורת זה מזיק לשיער? זה הופך אותו יותר קל להתלש ו/ או לנשור? תודה

דוד שלום רב, אין קשר בין החפיפה לנשירת השער. אתה בגיל מתאים להידלדלות שער על רקע אנדרוגני וזו עשויה להסביר את הנשירה. אם הנושא מעסיק אותך ומדאיג הייתי ממליצה לך לפנות לרופא המטפל להמשך ברור ובמידה ואכן זו האבחנה תוכל להגיע לשיחת יעוץ ולבחון האם אתה מתאים להשתלה .

18/12/2013 | 08:59 | מאת: תמנע

בערך לפני חודש גיליתי קרחת קטנה בקרקפת בעורף. בלית ברירה אני מחמצנת את השיער כל חודשיים בערך האם יש קשר בין המקרים? ואני יציין שלפני כמה שנים היתה לי התקרחות דומה שנשר לי הרבה שיער אבל זאת לא היתה קרחת עגולה. אני רוצה לדעת אם חימצון השיער גורם להתקרחות? ואם כן אז למה?

לקריאה נוספת והעמקה
19/12/2013 | 12:28 | מאת: מישהי

כנראה שאני באותו מצב שלך אך בלי העיגולים אלא נשירה חזקה שגרמה לשיער להיות דליל, איזה טיפול קבלת מהרופא? ואחרי כמה זמן נעלמה לך הנשירה??? אשמח מאןד לתשובה ממך רני ממש מוטרדת

תמנע שלום רב, מהנתונים שמסרת אני לא מוצאת קשר בין הופעת הקרחת לחמצון השער. במידה וקיים נזק מחמצון שנעשה באופן ממוקד, הייתי מצפה שלאחר תקופת שיקום הזקיק שנמצא בתוך העור יצמיח מחדש שער תקין. במידה וזה לא קרה הייתי ממליצה לך להתייעץ עם רופא עור.

17/12/2013 | 11:58 | מאת: יוסי

שלום וברכה ד'ר שרון . אני בן 52. מעוניין לעבור השתלת שער. יש לי מספיק שיער מאפיר מאחורי הראש. האם בגילי ההשתלה תתפוס ויצמחו שערות? ואם כן באיזה צבע? תודה רבה

יוסי שלום רב, נשמע אכן שיש לך נתונים מבטיחים להשתלה מוצלחת. גילך אידאלי להשתלת שער בשיטת NHI והסיכויים לזקיקים להיקלט מצוינים. שער שצבעו אפור ישמור על צבעו האפור גם לאחר ההשתלה אבל בשיטת NHI העברת הזקיקים נעשית אחד אחד ולכן ניתן לשלוט על פיזורם באזור המושתל וליצור רצף אסתטי וטבעי. הייתי ממליצה לך לקבוע תור לייעוץ בכדי לקבל תשובות לשאלותיך ללא התחיבות..

15/12/2013 | 18:48 | מאת: מקריח

מי נותן את הייעוץ והחוות דעת לפני השתלה?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, היעוץ נעשה על ידי יועץ מקצועי שהוא איש המפתח של המטופל בכל שאלה או בקשה. כחלק מתהליך היעוץ ולפי הצורך היועץ מזמין אנשי מקצוע נוספים בזמן אמת ליעוץ מקצועי בתחומם.

בידיוק כמו שהיית רוצה לעבור ניותח להסרת מישקפיים אחרי שהרופא המנתח בדק אותך. לא?

היי שרון, האם צריך לגלח את האיזור הנתרם לפני ביצוע ההשתלה? אצלי האיזור מאוד דליל גם ככה, האם חובה לעשות זאת לפני ביצוע ההשתלה? כמו כן האם ביום אחד ניתן לבצע השתלה של 2000 שתלים? דודי

דודי שלום, כשרוצים לעבור טיפול ביום אחד של כמות גדולה של שערות האזור התורם והאזור המושתל צריכים להיות מסופרים קצר מאוד אבל אין צורך בגילוח. במידה ומשתילים כמויות שער קטנות (למשל כשנרצה לבצע טיפול בכמה שלבים או לכסות אזור קטן) ניתן להמנע מהתספורת כלל. ביום טיפול בהשתלה בשיטת NHI ניתן להשתיל כמות של 2000 שערות.

11/12/2013 | 15:53 | מאת: מישהו

שלום יש לי נשירה מהשיער כבר כמה חודשים. ולא מזמן התחילו לנשור קצת שערות מהגבות והריסים . הופיעו לפני כמה חודשים גומות קטנות על הציפורניים כמו חורים עם סיכה והרופאי עור לא יודעים מה יש לי. עשיתי בדיקות שיצאו טובות ולא העלו כלום לרופאים. אני חושב שיש לי אלופציה אראטה לצערי אך השאלה שלי היא האם כמופיעןת גומות בציפורניים זה רק לחולי אלופציה כרונית אלו עם הטוטאליס והאונברסליס או שזה לא קשור? זה ממש מפחיד שזה מה שהולך לקרות לי ואני בדיכאון. תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, תהליכים שקשורים לשער אכן עשויים להשפיע גם על הציפורניים משום שמדובר באיבר אחד שמצמיח שער וציפורניים והוא העור שלנו.כמו כן המחלה שצויינה קשה להתמודדות. למרות זאת הייתי ממליצה לך בחום לא לקפוץ למסקנות מלחיצות שיחמירו את המצב ועל אף שהתהליך עשוי להיות מייגע להשען על אבחנת רופא מקצועי בענין זה .

11/12/2013 | 08:59 | מאת: אמיר

אחרי בדיקות מרובות החלטתי לבצע את ההשתלה אצלכם, מה הטלפון של זימון תורים בבקשה? אמיר

שמחה שהגעת להחלטה כל שנותר הוא ליצור קשר דרך האתר ולתאם תור.

10/12/2013 | 16:44 | מאת: אדווה

שלום לך, אני לאחר ניתוח שרוול קיבה, קיימת אצלי נשירה מסיבית של שיער, גם לפני השיער היה מאוד דליל. מה אפשר לעשות? ובאופן בהול, תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אדווה שלום, קיימת תגובה שכזו לאחר ניתוח בפרט ניתוח שציינת שכולל ירידה במשקל משמעותית. המצב יתיצב עם הזמן ואת צריכה להעזר בסבלנות רבה, לאזן את הגוף והנפש בכדי לתת למערכות הזדמנות שיקומית. לחץ נפשי רק מעקב את תהליכי השיקום בכלל ובפרט את הנשירה ולא יעזור לצערי. אני יודעת שזה קל יותר לומר מאשר לעשות אבל השתדלי להתמקד בחיובי והזמן יעשה את שלו.

10/12/2013 | 12:22 | מאת: מודאגת מאוד

שלום לפני כארבעה חודשים וחצי הופיעה נשירת שיער קלה יחסית שלא ייחסתי לה חשיבות אך ככל שהזמן עבר היא יותר ויותר התגברה עד כדי כל שהשיער נהפך להיות דק ודליל ואפילו הבהיר מעט. שמתי לב שבחודשיים האחרונים הופיעו חורים זעירים על כל ציפורני הידיים , פניתי לרופאת עור ששללה שמדובר באלופציה אראטה כי לטענתה ולטענת שאר רופאי העור שאליהם פניתי זה מופיע כקרחות אזוריות , ולא כנשירה דיפוזית. בחודש האחרון שמתי לב לסימני נשירה בגבות והריסים שנהפכו לדלילות יחסית מבעבר , על הגבות היו סימני קילוף ויובש גם באיזור המצח כולו ואפילו קשקשת על הגבות עצמו. הרופאה נתנה לי משחת אולקום לגבות ולריסים וטענה שאני עוברת לחץ ולכן הופיעו כל תופעות אלו... אם לא מדובר באלופציה אראטה אז מה זה עוד יכול להיות? אציין שבדיקות דם תקינות כולל ברזל, בלוטת התריס, אבץ ובי 12 כולל בדיקות הורמונים קורטיזון וכו... מה עליי לעשות דוקטור יקר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, הבדיקות והברור שעברת נשמעים מקצועיים. יתכן והתופעות אכן קשורות לסטרס כלשהו שהגוף מגיב אליו ואז הדרך לאבחנה קשה וארוכה. הייתי ממליצה לך להמשיך בהתיעצות רפואית מקצועית שהתחלת בכדי להגיע לשורש הבעיה.

01/12/2013 | 19:37 | מאת: הדר

היי האם הפרופורסיה מותרים לנשים ? והאם זה מזיק הכדורים האלו ?

קיימת אפשרות לטיפול שכזה לנשים מתאימות. הטיפול נעשה cמעקב ובהמלצת רופא עור בלבד.

01/12/2013 | 09:38 | מאת: חסויה

שלום רב האם כושר יכול להשפיע על הפסקת נשירה !?

שלום רב, כושר גופני מומלץ לאיזון הגוף והנפש ובאופן עקיף עשוי גם להשפיע על נשירת שער.

29/11/2013 | 11:41 | מאת: הדר כהן

שלום לך אני בת 19 ונושאת גן התקרחות איבדתי חצי מה השיער שלי אני עומדת להתחתן ונורא נואשת בדיכאון מאוד גדול כול היום במחשבות מה יהיה ואם בעלי לעתיד בעה יפסיק לאהוב אותי אם הקרקפת תתחיל להראות בצורה חמורה מה אעשה אז ? בבקשה ממך אולי את תעזרי לי ותתני לי שם של תרופה שתוכל לעזור לי לשמור על השיער הקיים חוץ ממינוקסי שלא עוזר לי .. אני מאוד פוחדת שירד לבעלי ממני למרות שהוא יודע מכל זה ונבטיח שהוא יתמוך בי ויעזור לי למצוא פיתרון אולי את בתור אישה תאמרי לי ? האם אני יכולה לאבד את האהבה שלו אלי בגלל השיער ?בבקשה תעזרי לי

לקריאה נוספת והעמקה

אפשרויות נוספות הן תרופות במרשם רופא. אני ממליצה לך לפנות לרופא עור בענין זה

29/11/2013 | 11:34 | מאת: הדר

שלום דוקטור אני במצב נואש המינוקסי לא עוזר לי השתמשתי בן חצי שנה אני נושאת גן ואני צעירה איזו תרופה אתה ממליץ לי חוץ ממינוקסי שעוזרת לשמור על השיער הקיים ?

הדר שלום, אפשרויות נוספות הן תרופות במרשם רופא. אני ממליצה לך לפנות לרופא עור בענין זה.

28/11/2013 | 09:17 | מאת: יואב

שלום רב. האם פרדניזון במשך שנתיים שלוש עושה נשירה? תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, פרדניזון באופן טיפוסי אינו גורם לנשירה. אני ממליצה לך להתייעץ עם רופא משפחה או רופא עור.

28/11/2013 | 09:15 | מאת: שיקו

דר שלום מאד ידוע שקיימת תופעת לוואי של נשירה.. השאלה שלי היא האם כאשר אני אפסיק את הטיפול בטוח שהיא תיפסק או שיכול להיות מצב נדיר שהגוף שלי יגיב בצורה בעייתית וימשיך את הנשירה ללא הפסק?..

לקריאה נוספת והעמקה

שיקו שלום, נשירת שער בעקבות טיפול ברואקוטן פוסקת עם הפסקת הטיפול אך יש להקפיד ולשלול סיבה אחרת לנשירה כגון התקרחות גברית טיפוסית.

26/11/2013 | 20:52 | מאת: חזי

שלום האם ההשתלה מתבצעת תחת הרדמה מלאה או הרדמה מקומית? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

חזי שלום, השתלת שער מסוג NHI מבוצעת בהרדמה מקומית בלבד בדומה להרדמה שבשימוש אצל רופא שיניים. ההרדמה המקומית בטיפול מקצועי חושפת את המטופל לסיכונים מינימליים ומאפשרת מניעה מלאה של תחושת כאב.

25/11/2013 | 17:00 | מאת: אבירם

לייזר קומפני שלום, את מבצעת בעצמך השתלות שיער? אם כן היכן רואים את התוצאות שלך? ואיזו שיטה את ממליצה להשתלות שיער?

לקריאה נוספת והעמקה

אבירם שלום, נא לפנות לחברה לקבלת פרטים אלו...

שלום, ראיתי פרסום ברשת על מרפאה בשם Darling Buds, התמונות באתר האינטרנט מאד מרשימות והם מציגים מטופלים ממדינות כמו בריטניה, אוסטרליה וארה"ב שמדברים ומספרים שהם היו מרוצים. האם מישהו כאן מכיר את המרפאה ויכול לחוות את דעתו ?

ערן שלום, הפרסומת למרפאה אכן נראית מרשימה אך אתה יכול לקבל טיפול יותר חדיש בשיטת טיפול NHI על ידי רופאים בעלי ניסיון מחול בארץ!!!(שיטת NHI מבוססת על אותו עיקרון של FUE אך הוכנסו בה מספר שיפורים שנותנים תוצאות אסטיות וטבעיות אף יותר) הייתי ממליצה לך להגיע לפגישת יעוץ ולראות את התוצאות בעצמך.

17/11/2013 | 16:33 | מאת: נאור

מכירה שיטה להשתלה בשם F.U.T? האם את ממליצה? אני חושש מזה קצת

נאור שלום, בשיטת FUT מועברים מספר זקיקים יחד מאזור תורם לאזור המקבל. אני ממליצה לך על שיטת NHI המבוססת על אותו עיקרון אך בה מעביר הרופא את זקיקי השער אחד אחד בטכניקה חדשנית שנותנת תוצאות אסטיות וטבעיות.

17/11/2013 | 14:41 | מאת: שני

שלום רב דר, אני בת 40 ומאז התיכון אני סובלת משיער דליל בכל הראש אך בעיקר בקדמת הראש ובקודקוד...בעבר הלכתי לרופא עור שבדק את ראשי וקבע שזו נשירה גנטית. האם יש משהו לעשות בנידון? האם יש אפשרות גרום לצמיחת שיער? שני

לקריאה נוספת והעמקה

שני שלום, אם אכן מדובר בבעיה גנטית שקשורה להתקרחות אין אפשרות לגרום לצמיחת שער אולם ניתן למנוע בחלק מהמקרים המשך נשירה בעזרת טיפול במינוקסידיל. במידה ואזורי הראש האחוריים צפופים יותר ניתן גם לשקול השתלת שער ולשם כך הייתי ממליצה לך להגיע לפגישת יעוץ.

13/11/2013 | 09:44 | מאת: שלומי

שלומי שלום, התשובה על שאלתך בהמשך הפורום.

12/11/2013 | 11:42 | מאת: אורי

שלום רב לך , אני צעיר בן 22, הגבות שלי ממש דלילות ונושרות כבר מהלידה וזה לא תוצאה של נשירה והם בכלל לא נושרים אבל מספר השערות בגבות ממש קטן וזה פוגע מאוד בביטחון העצמי שלי . האם אפשר לעשות השתלה בגיל זה ? ואם כן , מה הסיכוי להצלחה ומה הסיכונים? תודה

אורי שלום, אכן ניתן לטפל בעזרת השתלת שער לחסר שער בגבות. סיכויי ההצלחה מצויינים והסיכונים מינימיליים. אני ממליצה לך להגיע לפגישת יעוץ לצורך הערכה וקבלת הצעה.

12/11/2013 | 09:21 | מאת: קורן

דוקטור שרון שלום, אני סובל מנשירת שיער כבר כמה שנים אבל מצבי סביר עדיין. בחודשים האחרונים שמתי לב שיש לי יותר דילול במרכז הראש אבל הקרקפת עדיין בצבע אפור.. רופא עור נתן לי שמפו קטוזול לטיפול בקשקשים ובקרקפת , אני משתמש בו חודש וחצי בערך. האם קטוזול גורם לנשירת שיער מסוימת כמו מינוקסי ואחרי הנשירה צומחות שיערות חדשות במקומן.. ? האם חפיפת שיער כל יום עלולה לזרז התקרחות ? כי כשאני חופף את השיער נושרות לי שיערות ואני מפחד שזה יזרז את ההתקרחות. תודהררבה

לקריאה נוספת והעמקה

קורן שלום, קשקשת משמעותית עשויה בעצמה לגרום לתלישת השער ונשירה שעשויה להראות לאחר חפיפה. השמפו מטפל בקשקשת ואינו גורם לנשירה בפני עצמו.

10/11/2013 | 23:11 | מאת: ירון

שלום, עברתי השתלת שיער NHI לפני כחודשיים. מתי את ממליצה להסתפר, כדי לא לפגוע בשתלים ובשיער החדש? איך להסתפר - עדיף מכונה? מספריים? קצר ? חשוב לי מאד לשמור על אחוז גבוה בקליטת השתלים. בברכה,

ירון שלום, ניתן להסתפר ללא חשש לאחר חודשיים בכל צורה. לאחר שהשתלים נקלטו אין חשש לפגיעה בהם.

10/11/2013 | 15:48 | מאת: שלומי

שלומי שלום רב, התשובה על שאלתך בהמשך הפורום.

09/11/2013 | 08:27 | מאת: שלומי

תודה רבה לך

שלומי שלום, התשובה על שאלתך בהמשך הפורום.

06/11/2013 | 11:06 | מאת: שלומי

קיבלתי כמה הצעות מחיר להשתלת שיער, תוכלי לתת לי את הפרטים אצלכם? אני רוצה לקבל גם הצעה מכם, \ תודה

שלומי שלום, תוכל לפנות לחברה על פי הפרטים המפורסמים באתר ולקבוע פגישת יעוץ בה תוכל לקבל תשובות על שאלותיך.

06/11/2013 | 07:51 | מאת: שי

בוקר טוב, לאחרונה התגברה לי נשירת שיער שהולכת ומחמירה. אני מוטרד מאוד מהצד האסטטי של הנושא ומכך שאהיה קירח לאחרונה התחילה להיות לי נשירת שיער חריפה שהולכת ומחמירה. אני מוטרד מאוד מהצד האסטטי של הנושא ומכך שאהיה קרח. אדגיש שהנשירה היא רק בצידי הראש. האם יש לכך פתרון? אדגיש שהנשירה היא רק בצידי הראש. האם יש לכך פתרון? שי

לקריאה נוספת והעמקה

שי שלום רב , חסר לי מידע על הגיל שלך . אך עם זאת , אני ממליצה להיוועץ עם רופא/ת העור שלך בנושא. ישנם תכשירים רבים בשוק המעניקים מענה לעצירה של נשירת שיער. בהצלחה.

04/11/2013 | 18:03 | מאת: עדי

שיהיה אפשר לקנות במחיר נורמלי , ואם את מציעה כל פתרון אפשרי אחר?

05/11/2013 | 10:47 | מאת: V|SD|

היום :) אפשר לראות גם בעמוד הויקיפדיה של הערך או לחפש פשוט בגוגל ולהמנע מהמתנה למענה מאדם אחר..

04/11/2013 | 17:20 | מאת: מאור

היי דר שרון אני מעוניין לעשות השתלת שיער! העניין הוא שיש הרבה שיטות אני ממש לא מעוניין שזה ייראה לא אמיתי אלא טבעי ויפה, מה היא השיטה הכי מומלצת?

מאור שלום, אני ממליצה לך על השתלת שער בשיטת NHI המשלבת טכניקה ומיכשור מתקדמים ביותר ונותנת תוצאות אסטיות ומראה טבעי.

04/11/2013 | 08:29 | מאת: תמנע

האם חימצון שיער גורם להתקרחות? תודה

תמנע שלום, חימצון עלול להחליש את השערה ולכן היא נוטה להשבר וזה כמובן מדמה נשירה. עם חידוש צמיחת הזקיקים (תהליך של מספר חודשים) השבירה הזו תפסק במידה ולא תמשיכי בפעולת החימצון.

04/11/2013 | 08:27 | מאת: בן

יש סיוכי שהמחירים יירדו בעתיד הנראה לעין של ההשתלות? בינתיים זה מאד יקר מה דעתך?

בן שלום, מדובר בשוק של הצע וביקוש והכל יתכן. צריך לקחת בחשבון שמדובר בטיפול שמשפר את מצב המטופל לשנים רבות ודורש עבודה במיומנות גבוהה וטיפול מקצועי הניתן על ידי רופא וסייעת צמודה. מנסיוני קיימים מבצעים או הנחות המוצעות לרוב בפגישת היעוץ כדי לנסות...

02/11/2013 | 06:13 | מאת: שיר

שלום דוקטור איך קובעים פגישת ייעוץ ועדיף באזור השרון תודה

שיר שלום, לשם כך יש ליצור קשר עם החברה.

04/11/2013 | 08:26 | מאת: שיר

תודה מראש

29/10/2013 | 16:51 | מאת: שאול

האם אתם יכולים להתחייב שלא יהיו צלקות לאחר ההשתלה? זה מאד חשוב לי תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שאול שלום, בשיטת NHI אין צלקות לאחר הטיפול בהתחיבות.

28/10/2013 | 12:26 | מאת: אחד

האם עלות ההשתלה בישראל זהה לעלות השתלה בהולנד?

שלום רב, איניני מתמצאת במחירי הטיפול במדוייק אבל ככלל המחירים באירופה יקרים יותר.

28/10/2013 | 09:08 | מאת: אנונימי

דר דוברובסקי שלום, שתי שאלות בבקשה: 1)האם יתכן שתיהיה נשירת שיער אך ורק מהגבות? בזמן שהשיער בראש צומח לחלוטין? 2) האם את מתמחה גם בטיפול בנשירת שיער מהגבות? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, נשירת שער מהגבות יכולה לקרות כחלק מתהליך ההתקרחות ולעיתים עשויה להיות יותר בולטת מהדלדלות שער באזורים אחרים. השתלת שער בשיטת NHI מתאימה גם לאזור הגבות ונותנת גם לבעיה זו מענה מצויין.

27/10/2013 | 20:32 | מאת: בוריס

יש לי נשירה חזקה מאד יש דרך לעצור את זה?. אני מיואש...

בוריס שלום, אין די פרטים בשאלתך בכדי ליעץ לך באופן מקצועי הייתי ממליצה לך לקבוע פגישה עם רופא המשפחה שלך או רופא עור ולהתיעץ איתו.

27/10/2013 | 17:40 | מאת: צבי

שרון שלום השיער שלי מאד שומני, כאשר אני מגרד את הראש יוצאות לי שערות עם קשקשים.. קרה לי שגירדתי את הראש לפני כמה ימים ויצא לי קשקש קטן עם 10 שערות ביחד...אני בפאניקה האם זה אומר שהנשירה שלי היא בגלל הקשקשים והשומן בשיער.. ? האם שמפו ניזורל יכול לעזור ולמנוע את הקשקשים והנשירה.. ? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

צבי שלום, אכן לתופעה עורית שאתה מתאר עשוי לעזור שמפו ניזורל שמונע את הקשקשת והנשירה שקשורה לכך. הייתי ממליצה לך לפנות לרופא משפחה או רופא עור לאיבחון והמלצות טיפוליות.

27/10/2013 | 17:35 | מאת: ניסן

שלום לך, ארצה לדעת מה הבדל בין NHI ל - FUE ? איזה שיטה יותר ממומלצת? תודה מראש

ניסן שלום, שיטת FUE ושיטת NHI מבוססות על אותו עיקרון אך שיטת NHI יותר חדישה והוכנסו בה מספר שיפורים כגון שימוש בקוטר מכשירים קטן ביותר המבטיח תוצאות אסטתיות משופרות.

27/10/2013 | 09:42 | מאת: משה

שלום, האם יש קשר בין שני הדברים, אני כבן 60 ומקריח ומשמין. כמו כן שמתי לב שלאחרונה אני נהיה עייף באמצע היום. האם כל זה קשור אחד לשני והאם ניתן לטפל בזה?

לקריאה נוספת והעמקה

משה שלום, התקרחות עשויה להיות קשורה לבעיות ותופעות רבות הייתי ממליצה לך לפנות לרופא המטפל לצורך ברור.