שלפוחיות על איבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לשלפוחיות על איבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

שלפוחיות על איבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, הבחנתי לפני מספר חודשים בשלפוחיות קטנות מאוד, מלאות בדם, באיזור השפתיים החיצוניות. ביקרתי אצל רופא עור שאמר שלא מדובר במשהו מזיק ושאין מה לעשות עם זה. רציתי לשאול מה זה? והאם ניתן לעשות משהו בכל זאת, מכיוון שהמצב מפריע לי מבחינה אסתטית.

שלום, יש צורך בבדיקה.

שלום ד"ר בבדיקה שביצעתי לאחרונה יצא HSV2 IGG חיובי חלש. אין לי שום שלפוחיות על איבר המין , יש קצת קילופי עור שאובחנו במראה על ידי הרופא כמשהו לא רציני . האם המשמעות שאני נשא של הרפס או שחיובי חלש ב IGG זה חסר משמעות ?

שלום לחוץ בטירוף, זה אומר שאם אתה לחוץ בטירוף כדאי לך לחזור על הבדיקה בעוד כחודש או יותר (ועד אז להירגע). הרבה בריאות אפי

תינוק בן חודשיים שלפוחית אדומה ונפוחה על איבר המין על הפין לא על העטרה. אשמח לעזרתכם

שלום קרן אם זה הממצא היחידי והתינוק בריא, יתכן שמדובר בעקיצה שלרוב תקטן. במידה ויש לתינוק חום או הממצא לא קטן או כל שינוי במצבו הבריאותי, יש לקחת אותו לבדיקת רופא ילדים. בברכה,

שלום פרופ' סרוגו, אני בת 24, בזוגיות עם בן זוג קבוע מזה 6 שנים. לפני כ-שבוע התחלתי לסבול מנפיחות בשפתיים הפנימיות של איבר המין והיה מעט גרד וכאב. פניתי לבדיקה אצל רופא הנשים שלי, הוא הסתכל ארוכות על הפצעים ואמר שזה "נראה" לו כמו הרפס גניטלי, למרות שהפצעים הם אינם בצורה הטרויאלית (שלפוחיות באיבר המין), זה פשוט נראה כמו 2 מוגלות נפוחות וזה לפעמים מגרד. מעולם לא קיימתי יחסי מין משום צורה עם אדם אחר, רק עם בן זוגי והוא אינו סובל ממחלות מין (כמו כן גם הוא לא היה עם אף אחת). אני סובלת מהרפס בשפתיים מגיל קטן, והרופא לא שלח אותי לבדיקת דם ולא לקח דגימה מהפצע. האם לאור הסיפור זה הגיוני שאני סובלת מהפרס גניטלי? מה הסיכוי שההרפס שגורם לפצע בשפתיים גרם להרפס באיבר המין? כיצד אני יכולה להיות בטוחה בוודאות שאני באמת לוקה בהרפס גנטלי? האם יש בדיקת דם שיכולה לאשש את זה? תודה רבה על ההייחסות!!!!!

כן. אפשר להיבדק לנוגדנים להרפס 2 כ 6 שבועות לאחר העלמות הנגעים.

בהנחה שאני סובלת מהרפס HSV1 מה הסיכוי שפתאום (בלי הדבקה במגע מיני) יתפרץ הרפס באיבר המין?