שלפוחיות על איבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לשלפוחיות על איבר המין

מחלות מין - תמונת המחשה
מחלות מין בשנים האחרונות חלה בישראל מגמת עלייה במספר האנשים שמאובחנים כנשאי HIV. מה גרם לעלייה במ...
הרפס גניטלי - תמונת המחשה
הרפס גניטלי הרפס גניטלי היא מחלה ויראלית של אזור איברי המין. כיצד מזהים את המחלה? איך נדבקים? מהם ד...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לשלפוחיות על איבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

שלפוחיות על איבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

ד״ר וקסלר שלום, לפני כשלושה שבועות הופיעה לי שלפוחית קטנה על איבר המין שהיה בה גם מעט מוגלה. לאחר כמה ימים יצאה המוגלה ורוב הנוזלים שהיו בשלפוחית, ולאחר מספר ימים נוספים יצאו מה שהיה נראה כמו יתר הנוזלים. מאז נשארה בליטה קטנה בצבע העור, שנראית כמו שלפוחית מאוד קטנה או יבלת מאוד קטנה (קשה לי לזהות טוב בגלל שהיא קטנה מאוד) מעבר לכך לא חשתי בגירודים או כאבים. קבעתי תור לרופא עור אך הוא לעוד כחודש במה יכול להיות מדובר?

ללא בדיקה אין לדעת.

ד״ר צ׳רנוב שלום, לפני שבוע הופיעה לי מעין שלפוחית קטנה מאוד על איבר המין, ובראש השלפוחית היה מעט חומר לבן שנראה לי כמו מוגלה. באזור השלפוחית הופיעו גם שני פצעונים לבנים קטנים (בגודל קצה סיכה). לאחר כמה ימים יצאו מן השלפוחית קצת נוזלים בצבע שקוף, ומעט המוגלה שהייתה. עכשיו נשארה שלפוחית מאוד קטנה (קשה להבחין בה) בצבע עור, ולידה שני הפצעונים הקטנים. חוץ מזה אני לא מרגיש שום גירודים או משהו אחר. בנוסף כמה ימים לפני זה יצאו לי כ15 פצעונים לבנים, גם הם מאוד מאוד קטנים (כמו נראה נקודות) על השפה העליונה בצידה הפנימי. וכשבוע לפני כן יצא לי פצעון על הפטמה, הפצעון הזה בצבע עור. גם שני הדברים האלה לא מלווים בגירודים או כאבים כלשהם. אני לחוץ מהעניין ולצערי התור לרופא העור מגיע עוד למעלה מחודש. מה זה יכול להיות? האם מדובר בהרפס?

לעשות בדיקת דם לנוגדני הרפס.רצוי באופן כללי גם לעשות בדיקה למחלות מין בכלל.

נשמע כמו הרפס.לבצע בדיקת דם להרפס לצורכי אבחנה.

שלום, הבחנתי לפני מספר חודשים בשלפוחיות קטנות מאוד, מלאות בדם, באיזור השפתיים החיצוניות. ביקרתי אצל רופא עור שאמר שלא מדובר במשהו מזיק ושאין מה לעשות עם זה. רציתי לשאול מה זה? והאם ניתן לעשות משהו בכל זאת, מכיוון שהמצב מפריע לי מבחינה אסתטית.

שלום, יש צורך בבדיקה.

שלום ד"ר בבדיקה שביצעתי לאחרונה יצא HSV2 IGG חיובי חלש. אין לי שום שלפוחיות על איבר המין , יש קצת קילופי עור שאובחנו במראה על ידי הרופא כמשהו לא רציני . האם המשמעות שאני נשא של הרפס או שחיובי חלש ב IGG זה חסר משמעות ?

שלום לחוץ בטירוף, זה אומר שאם אתה לחוץ בטירוף כדאי לך לחזור על הבדיקה בעוד כחודש או יותר (ועד אז להירגע). הרבה בריאות אפי