נפיחות בפות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לנפיחות בפות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

נפיחות בפות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, אחרי רכיבה על אופניים במשך כשעה וחצי, הרגשתי חוסר נוחות באזור השפתיים בפות. כשמיששתי את האזור הרגשתי נפיחות וכשעשיץי פיפי זה צרב. הבנתי שזה עלול לקרות בגלל מושב האופניים והחיכוך. מה אפשר למרוח והאם יש סיבה לחשוש ולגשת דחוף לרופא???

שלום אין סיבה לחשוש אבל כדאי לפנות לבדיקה

היי אני ילדה בת 16 ואני לא מקיימת יחסי מין אני בתולה ושמתי לב שהתנפח לי השפתייםהקטנות או הדגדגן רק בצד שמאלמזה אומרחייבת עזרה דחוף

ממליצה לפנות לרופא נשים לבדיקה שכן אי אפשר לאבחן ללא בדיקה שלך

היי , אני בת 16 כל פעם שאני וחבר שלי מנסים לשכב ממש כואב לי ואני לא מצליחה אז הוא דוחף לי אצבעות לפעמים אבל תמיד אחרי שאנחנו עושים את זה הפות שלי מתנפח ונהיה לי ממש כואב ליום יומים ועובר.. זה משהו מסוכן ?

כדאי לפנות לבדיקת רופא נשים כדי לבדוק מה הבעיה

שלום, ילדתי לפני 9 ימים בלידת ואקום עם תפרים. באופן כללי יש כל הזמן שיפור בתפרים ובנפיחות באזור התפרים, אך ביומיים האחרונים החלו נפיחות וכאב דווקא בדגדגן ובסביבתו - אזור שכלל לא כאב קודם. התחיל לכאוב לי בישיבה ובעיקר בעמידה, וגם ללכת לשירותים נהיה כואב יותר בגלל הנפיחות והבצקתיות הזו בחלק העליון של הפות. האם זה תקין? האם אני צריכה לראות רופא בעניין? התור שלי לבדיקה אחרי הלידה הוא רק בעוד חודש. המון תודה מראש

שלום, מעין אין לי ספק שאת צריכה לפנות לבדיקת רופא נשים בהקדם האפשרי. בברכה, ד"ר קוסטין מחלקת נשים ויולדות בית חולים יצחר שמיר (אסף הרופא לשעבר)