פורום התמכרות למין

התמכרות למין כמוה כהתמכרות לכל דבר אחר כמו סמים, אלכוהול וכו'. זה מתחיל בכיף של רגע ובמיוחד מין שהוא נגיש ואז ההתמכרות הופכת להיות מענה לאיזו מצוקהרגשית כזו או אחרת, לרוב לא מודעת. ההתמכרות נותנת פתרון מידי למצוקה הרגשית וגם סיפוק. לעתים לאחר הסיפוק מגיע גם הדיכאון או הכעס על העשייה המינית בהתמכרות. עם הזמן ההתמכרות הופכת "הרגל" של הרגעה ולא רואים את המחיר הנפשי שמשלמים. מה הופך את הצפייה בפורנו או צריכת שרותי מין ממשהו נורמלי להתמכרות, הרי כולם עושים את זה. ההתמכרות מתחילה כאשר מתחילים לאבד עניין בקיום יחסי מין עם הבת זוג, וכל מה שמעניין זה העיסוק בסיפוק מיני מההתמכרות, אם זה באוננות חוזרת, בלצפות בפורנו ולהגיע לסיפוק וצריכת שרותי מין כמו זנות יתר על מידה. ההתמכרות למין לא נראית בתחילה כהתמכרות אלא משהו סביר אך עם הזמן ההתמכרות משתלטת על חייו של האדם וכל הזמן מעסיקה אותו במחשבות, מתי יתפנה לעיסוק המיני. החשיפה המינית שקיימת היום באינטרנט לא מקלה כי המין זמין בכל רגע נתון.
16 הודעות
15 תשובות מומחה

מנהל פורום התמכרות למין

15/07/2019 | 18:40 | מאת: דוד

אני מכור לאומנות ומיד אחר כך מרגיש עייפות חזקה וחוסר אנרגיה אני מנסה להימנע אך ברגע שאני נדלק זה מטריד אותי כל הזמן איך נמנעים בקלות בלי שזה יוריד אותי כל הזמן

לקריאה נוספת והעמקה

התמכרות כשמה כן היא. צריך לטפל בהתמכרות על מנת לעזור לך לצאת מזה.

17/05/2019 | 02:58 | מאת: שני

בארך פעם בחודש אני נגררת לאתרי פורנו למרות שבאמת אני לא רוצה להגיע לשם. אני לא מצליחה לשלוט בעצמי. מה אפשר לעשות כדי להצליח להגיע לשחיטה עצמית?

לקריאה נוספת והעמקה

פעם בחודש צפייה בפורנו עדין לא מצריך מנגנוני שליטה עצמית. אם את צופה פעם ביום במשך זמן ממושך אז מתחילה להיות בעיה. כפי שתיארת כרגע זו לא בעיה.

29/04/2019 | 13:14 | מאת: צביקה

אני נשוי מעל 25 שנים וכבר בתחילת הכרותנו אשתי ואני קיימנו יחסי מין בתדירות מאוד גבוהה. כאשר 2 הילדים היו קטנים אז באופן טבעי התדירות ירדה אבל בכל זאת קיימנו יחסים בכל הזדמנות. יש לציין שאשתי ואני מאוד נהנים ורוצים ומרוצים. כבר שנתיים ש 2 הילדים לא בבית ושוב חזרנו ליחסי מין בתדירות גבוה אמנם לא כמו שהיינו צעירים אבל היום יותר איכותיים ומושקעים. לאחרונה אשתי זורקת בחלל האויר שאולי שנינו חולי מין וזו התמכרות כמו כל התמכרות. בהתחלה אמרתי לה שבעצם למה לא. הרי שנינו רוצים ונהנים ולא עושים רע לאף אחד ואני לא רואה בזה בעיה. היא טוענת שאני לא מבין את הבעיה ומנהג כמו בת יענה. לשאלתי אז מה הפתרון או ומה עלינו לעשות היא טוענת שאם היה לה פתרון היתה אומרת. היחסים בינינו נהדרים ואין כל פגיעה גם ביחסי המין אבל באיזהשהוא מקום זה מטריד אותי ואינני יודע בעתיד לאן זה יוליך או יתפתח. העלתי אפשרות של יעוץ היא דחתה את הרעיון בטענה שהיא לא מוכנה להחשף למה שיש בינינו וזה לא עיניינו של אף אחד. היא אשה מאוד אמינה וישרה ואני סומך ובוטח בה ב 100 אחוז. ניסיתי ביוזמנתי להוריד את היחסי מין בינינו ואם אני לא מתקרב היא שואלת מה אתה כבר לא אוהב אותי? מה קורה אני בשבילך וכו'.מה את מציע לעשות?

לקריאה נוספת והעמקה

העובדה שאתם מקיימים יחסי מין לעיתים תכופות זה סבבה. התברכתם אחד בשני שיש תאום ברמת החשק של שניכם. אין כול פסול לקיים יחסי מין תכופים כול עוד זה מתאים לשני הצדדים. לא ברור מה אשתך אומרת דרך זה . האם יש משהו נסתר בדבריה? עושה רושם שהיא לא מרוצה ממשהו ולא לגמרי ברור ממה. אם תרצו לברר את הנסתר בפגישה ואתם גרים במרכז אתם מזמנים ליצור איתי קשר 054-4390916 חמדה

24/02/2019 | 21:12 | מאת: עדי

אבקש המלצתך על ספרות מקצועית-טיפולית בתחום. תודה רבה! כמו כן אולי ידוע לך על מענה משפטי באינטרנט לגבי החוק בצפיה בפורנו בהקשרים הללו תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

חומר מקצועי בתחום של פרווסיות אפשר למצוא ב"שיחות" ובמאמרים מחו"ל שעוסקים בסטיות מיניות.

25/02/2019 | 23:28 | מאת: עדי

אם יש ספרות בעברית בתחום או שם ספר ספציפי אודה לך !

לצערי בעברית כמעט לא קיים. לכן אמרתי אולי בביטאון "שיחות" אפשר למצוא

21/02/2019 | 11:57 | מאת: רננה

נשואה 5 שנים ומקיימת יחסים עם בעלי בכל הזדמנות. יכול להיות 3 פעמים בלילה ואם יוצאים לבית מלון אז גם 6-7 פעמים בכל שעות היממה. בעלי תעב לגמור (יש לו המון זרע) ואני לעומתו אוהבת את היחסים האינטנסיביים איתו. הראש של שנינו נמצא במין כל הזמן שאנו יחד. לא שזה מפריע אבל מסקר אותי לדעת אם זו התמכרות או שזה נורמלי לגילנו. בעלי בן 29 ואני בת 28.

לקריאה נוספת והעמקה

יחסי מין כאשר הם נעשים בהסכמה ושני הצדדים נהנים אין כול בעיה. הבעיות מתחילות כאשר זה מפריע לאחד הצדדים או לחלופין משמש תפקודים אחרים בחיים.

01/02/2019 | 14:07 | מאת: דוד

אני מכור מעל ל10 שנים לתחושת העונג שבאוננות ובפורנו,זה חוסם אותי לגמרי מלהכיר בחורות כי הגוף שלי מסופק כבר ולא מרגיש צורך בגוף של אישה,זה ממש מדכא כי אני מאוד רוצה חברה לחיים וחייב שתהיה לי את התשוקה המינית שתחזור אליי

לקריאה נוספת והעמקה

בבעיית התמכרות לפורנו יש לטפל במישור הפסיכולוגי-מיני. התשוקה לא תחזור סתם כך ,יש להבין לעומק יותר מה גרם לך להתמכר לפורנו. במידה ואתה גר במרכז אתה מוזמן ליצור איתי קשר 054-4390916. אני מומחית להתמכרויות למין למיניהם. חמדה

שלום, ראשית אני רוצה לציין שתמיד צפיתי בפורנו במידה שלדעתי לא הזיקה, מדודה ושלדעתי לא מוגזמת (פעם ביומיים בממוצע). כמו כן, מעולם לא הייתי בזוגיות או קיימתי יחסים עם מישהי. לאחרונה התחלתי ללמוד במוסד אקדמי וגם טיפול באמצעות ויואנס ואטנט. יחד עם תחילת הטיפול גיליתי סוג חדש של אתרים שלא הכרתי - מצלמות בשידור חי, וההשפעה הייתה כמעט מיידית. מאז גילוי האתר אין שום דבר אחר שאני עושה, מהרגע שאני מגיע הביתה, חוץ מלגלוש באתרים ולחפש נשים באתרים. אני יודע שאני מוציא אלפי שקלים בחודש, לא לומד כמו שצריך, ולפעמים גם לא יוצא מהחדר כל סוף השבוע. ובכל זאת אני לא מצליח להתגבר על תחושת הסיפוק שיש ב - לגרום למישהי לעשות משהו מיני (גם אם הוא תמורת תשלום). בלי קשר לבעיה, אני מטופל אצל פסיכולוג 8 שנים והכל אני מתבייש לדבר איתו על הנושא. אשמח לעזרה.

לקריאה נוספת והעמקה

לפי התיאור אתה מכור קשה לפורנו. אולי צריך ללכת לטיפול שהוא ממוקד בבעיה זו.

20/12/2018 | 16:04 | מאת: אנונימית

זה התחיל בערך בכיתה ו. הייתי ילדה תמימה. הייתי תמיד משחקת במחשב במשחקי ילדים ותמיד היו קופצים לי פרסומות. באחת הפעמים קפץ לי פרסומת של אתר לסטוצים. בהתחלה התעלמתי מזה. לאחר כמה פעמים התחלתי להתעניין במה שזה כי לא היה לי מושג מה זה... באיזשהו שלב התדרדרץי והתחלתי לראות פורנו ולהתמכר לסרטי פורנו. כן. ילדה בת 12, דתיה, רואה סרטי פורנו. הזוי. באיזשהו שלב אחותי הקטנה תפסה אותי באמצע שאני רואה קטע מיני במחשב... התביישתי בעצמי ועברתי תקופה שניסיתי להכחיש את מה שעשיתי בפני עצמי. לא רציתי להיזכר בתקופה הזאת... בזמן האחרון התחלתי לראות עוד הפעם את הסרטים האלו... והשבוע אותה אחות תפסה אותי שוב. אני מתביישת בעצמי ורוצה להפסיק עם זה אבל אני יודעת שאני לא יכולה . אני רוצה למות מבושה.

לקריאה נוספת והעמקה
01/01/2019 | 21:25 | מאת: אבי [משתתף בפורום]

סיפורך מדבר על 4 דברים 1. חשיפה למין באופן ובגיל הלא טבעי 2. בלבול פנימי בעקבות הגילוי 3. נסיון 'הדחקה' על ידי 'הכחשה' 4. ההדחקה לא מצליחה והבלבול חוזר 5. נסיון הדחקה בכוח, אבל רגש הבושה מאותת שזה לא אמיתי ושזו רק הדחקה והכחשה המסקנא: פניה לעזרה מקצועית כאילו היית עכשיו בת 12 וצריכה להתמודד עם זה באמת, ולא בכיוון של הדחקה והכחשה, פשוט לפתוח את הנושא ואגב, כשתפתחי ותחשבי על זה הרי אין כאן שום בושה למה מין זו בושה? פורנו כשהוא לא בהתמכרות זו בושה? אחותך תקבע לך מה לעשות בחיים? וכו' וכו' לדעתי המפתח בידייך, רק צריך עבודה וסבלנות לגעת בפצעים. מאחל בהצלחה

חשוב לטפל בבעיה גם ההתמכרות וגם הבושה.

26/08/2018 | 16:16 | מאת: נער אובד עצות

זה התחיל מכך שחבר טוב שלי שלח לי סרטון עם חומר פורנוגרפי וצפיתי בו. לאחר שבוע קיבלתי עוד סרטון כזה ולמחרת נכנסתי לאתר פורנו וצפיתי הסרטונים. מאז אני לא מצליח להפסיק לצפות בזה או לחשוב על זה. לאחרונה, אני צופה בסרטוני פורנו וזה מתלווה בכך שמאונן. הייתי רוצה לדעת איך להיגמל מצפייה באתרים פורנוגרפים ואיך להיגמל מלאונן.

לקריאה נוספת והעמקה

אחת הדרכים להיגמל מצריכה של פורנו היא להבין איזה צורך זה ממלא מעבר לחלק המיני. אוננות יתר היא סוג של תחליף לכדור הרגעה ולעיתים זה מה שאוננות ממלאת.

02/07/2018 | 00:47 | מאת: גבר גבר

לפעמים יוצא לי לצפות שעות בפורנו, אבל עכשיו חסמתי בנטספרק את האפשרות ולפעמים אני מבקש שיורידו לי תחסימה ואני צופה ומחזירטכנית זה קורה פעם בכמה חודשים, הייתה תקופה של שנתיים שלא היה לי אינטרנט ולא צפיתי כלל בפורנו אבל הייתי בזוגיות, וכצעט שנפרדנו ואז צפיתי קצת בפורנו ואחרי זה התבאסתי אני מרגיש שאף פעם בת הזוג לא תוכל לספק אותי שאפילו שיפה אבל לא בלונדה, וגם לא זורמת ולא מסתדר לנו תנוחות שונות, איך אדע אם אני מכור לפורנו ולכן מתבאס צבת הזוג כשלא צפיתי לא היה לי קושי גדול וכשחזרתי לצפות נהיה קושי יותר גדול????

לקריאה נוספת והעמקה

מה שהופך אדם למכור? זה כאשר ההתמכרות מתחילה להפריע לו לנהל חיים תקינים. עושה רושם שהצפייה המרובה שלך בפורנו הכן גרמה לנזק. והכן שיש נטייה להתמכרות.

03/07/2018 | 10:32 | מאת: גבר גבר

איזה סוג של מטפל יכול לעזור בענין הזה של התמכרות לפורנו????

אם אתה גר במרכז אתה מוזמן ליצור איתי קשר 054-4390916

20/06/2018 | 10:44 | מאת: עדן

האם יש דרכים טבעיות להגביר חשק מיני לאישה? מבלי לראות סרטי פורנו, זה לא מגרה במקרה הזה.

חסרים פרטים לגבי הגיל של האישה. חשק של אישה הוא נבנה. אפשר להתחיל את המגע המיני בהדרגה ואז האישה תכנס לאווירה וגם תשתף פעולה.

03/07/2018 | 10:35 | מאת: עדן

לשאלתך גיל האישה הוא 32. היא נשואה כבר 10 שנים.

יש סיבות רבות לירידה בחשק המיני של אישה .רוב הסיבות קשורות לעולם הרגשי שלה ולא לאופן הגירוי.

13/02/2018 | 07:11 | מאת: LILIAN

שלום רב. בת 66 ומזה 10 שנים לוקחת אוורל קונטי עקב גלי חום שהטרידו אותי. לצערי גם הליבידו שלי גבוה ואני סובלת מזה. מבקשת לדעת : האם האוורל הוא הגורם לכך ? איך אפשר להפחית את הליבידו בגילי ? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

נשים בגילך היו שמחים שיהיה להם חשק. חשק זה לא מחלה. אפשר להנות ללא הגבלות בגיל הזה מיחסי מין

21/10/2017 | 14:11 | מאת: שימי

אני כבר חציתי את גיל ה - 70 ובת זוגתי כמעט בגיל 60 , וב90% מהמקרים היא דוחה את יחסי המין מכל מיני סיבות , בשנים האחרונות אחרי 20 שנות גירושין היא גרה עם הגרוש שלה , והיא מצהירה כמעט בכל פגישה שהיא לא מקיימת איתו יחסי מין, האם להאמין ???או שיש בניהם יחסים והיא אינה צורכת יחסים איתי ???? אחרי הרבה שנים של קשר מיוחד ,,,,,,,,,,,,,ואני עדיין בכושר מלא ,, ללא שום ,,,,,,,,,,,,,,,

הסיבות להימנעות מיחסי מין בגילאיים האלה יכולות להיות סיבות רבות ומגוונות. במידה ובת הזוג שלך נמנעת ממין חשוב להבין מה הסיבה לכך. ניתן לפנות לייעוץ עם הנושא במידה וזה מפריע בקשר ומתסכל אותך. אם אתה גר במרכז ניתן ליצור איתי קשר לנייד 054-4390916 חמדה.

18/10/2017 | 21:04 | מאת: יוסי

שלום רב ..האם סקס אנלי הוא פחות מומלץ בגיל 60. ועדיף להמנע או שאין בזה בעיה.. ושאלה נוספת בנושא של נשים בגיל שצויין.האם אי יכולת נשים מבוגרות להגיע לאורגזמה קשורה קשר הדוק ביותר והסיבה העיקרית! נעוצה בבן הזוג???והאם היא תלויה עד מאוד בתחושה הריגשית של האשה כלפי בן זוגה ..................

לקריאה נוספת והעמקה

יחסי מין אנליים חשוב שיעשו בהסכמת שני הצדדים. במידה ויש הסכמה, רצוי להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים. הגעה של נשים לאורגזמה היא לא תלוית גיל או בן זוג. חשוב שהאישה תדע להגיע לאורגזמה בעצמה על מנת שתדע לכוון את בן הזוג שלה מה מתאים לה ואיך להגיע לאורגזמה, בזמן יחסי מין.

ובכל מקרה רצוני לשאול איך מפחיתים אוננות מרובה שמרגישה כמו התמכרות ומפריעה לתיפקוד מחמת שהיא גורמת למיקוד מופרז באוננות במקום בחיים, וכן עייפות, כאבי ראש, והפרעה ליחסים עם חברות

לקריאה נוספת והעמקה

התמכרות למין באשר היא שהיא מפריעה בתפקוד היום יומי ובקשרים, לא משנה אם זו אוננות מרובה, צפיה בפורנו, צריכה מוגברת של שרותי מין כמו זונות. אני מניחה שעשית עם עצמך הסכמים רבים להפסיק עם זה אך ללא הצלחה. בוודאי הצלחת להחזיק מעמד כמה שבועות ואחר כך המצב שוב חזר לסורו. אם זה המצב אין מנוס אלא לפנות לאיש מקצוע בתחום. אם אתה גר במרכז אתה מוזמן ליצור קשר 054-4390916 חמדה

גולשים יקרים, צוות האתר שמח לבשר לכם על פתיחתו של פורום חדש - פורום התמכרות למין. גלישה פורייה, צוות האתר