פורום מיניות האישה, הריון ומניעתו

הפורום יעסוק בכל הקשור למיניות האישה. החל מהתגובה המינית התקינה של האישה - התגובה הגופנית והנפשית לגירוי מיני, וכלה בקשיים, בעיות ושאלות הקשורות בתפקוד המיני. נשמח לעמוד לרשותכן ולענות על שאלות בנושא.
7425 הודעות
6450 תשובות מומחה

מנהלי פורום מיניות האישה, הריון ומניעתו

07/08/2020 | 09:23 | מאת: שירי

היי, אני בת 46, בריאה, נמצאת בקשר זוגי מעולה קרוב לשנה. אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה . ולא יודעת להגיד לבן זוגי מה עליו לעשות (אמרתי כמה דברים אך זה לא מה שמשפר את המצב). אני נהנית מאוד מהמגע שלו. אני מתחילה להרגיש את זה ואז זה נעלם מהר. אני מרגישה משוחררת. רוצה לחוות את זה. מתוסכלת מאוד שכאשר אני מתחילה להרגיש פתאום זה נעלם (גם במשחק המקדים ). יש לציין שהייתי בכמה קשרים שבכולם היה לי קשה אך אני יודעת שזה נבע מהעובדה שלא הייתי בטוחה בקשרים הללו הם לא החזיקו מעמד. כעת אני ממש בטוחה וממש נהנית מהקשר הזה. הקשר היחידי שהצלחתי להגיע לסיפוק מעולה היה קשר קצר מאוד שהוגדר כקשר מיני והסתיים מכיוון שהרגשתי שסוג הקשר לא מתאים לי, אך אינני יודעת לשחזר מה עבד שם וגרם לי להגיע לסיפוק. אני מתחילה להרגיש קצת נמנעת כדי לא לחוות תסכול . אשמח לעזרתך . תודה.

04/08/2020 | 12:09 | מאת: שיר

אני בשבוע 11 ונמסר לי שיש בדיקת אבהות פרטית בחול שאינה דורשת צו בית משפט. אינני צריכה קבילות בבית משפט רק לאשר לעצמי ולשלול גבר מסוים שמסכים לשתף פעולה. שאלתי- האם הבדיקה בחול אמינה לדעתך?

02/08/2020 | 22:38 | מאת: שיר

שלום אשמח לדעתך יומיים אחרי הביוץ שלי (בוודאות כי עושה מעקבים) בן זוגי נגע בי בזמן שישנתי ושכבתי על הצד עם איבר מינו בגב התחתון כשהאיבר שלו מאוד מגורה אך הוא לא גמר לדבריו. התעוררתי מהרטיבות ומלחץ קמתי ושטפתי את הגב. האם לדעתך יכול להיות שזרע יעשה את הדרך מהגב התחתון לישבן ולנרתיק? יכולה להיות רגועה בסיטואציה הזו? הייתי לפחות 24 שעות אחרי ביוץ כנראה שיותר וגם כי לא הייתה חדירה או גמירה אך כן רטיבות תודה רבה :)

31/07/2020 | 02:14 | מאת: ש

התקנתי את ההתקן לפני כחודש וחצי ולא בדקתי את מיקום החוטים אפילו פעם אחת. אני ובעלי עוד לא קיימנו יחסי מין כיוון שעדיין היו לי דימומים וחיכיתי להיטהר. כאשר הכנסתי את האצבע לבצע את בדיקת הטהרה הרגשתי שני חוטים מבצבצים. הכנסתי אצבע כמעט עד סופה, ואני מודאגת שאם אני מרגישה את החוט גם בעלי יכול לחוש אותו, זה תקין? או שעליי ללכת לרופא לקצר אותו?

פני לרופא שהתקין את ההתקן לקצר את החוטים

29/07/2020 | 21:28 | מאת: שירלי

היי בליעת זרע יכולה לגרום בסיכוי קטן להיריון או בכלל לא? הייתי בזמן ביוץ אם זה משנה

אי אפשר להכנס להריון ממין אורלי

שלום, אני בת 23, נוטלת מינס באופן קבוע. דילגתי החודש על קבלת המחזור והמשכתי לחבילה הבאה (בשל מגרנות רופאת הנשים אמרה לי בעבר שזה בסדר שאדלג מדי פעם). בשבוע האחרון התחלתי להבחין בחתיכות לבנות בשתן, כמו חתיכות עור קטנות. אני מאוד חוששת, האם ייתכן שזה סממן להיריון והגלולות לא עבדו כמו שצריך?תודה (אציין כי לא היה מצב ששכחתי גלולה או משהו כזה). אני מאוד בלחץ מזה, האם ניתן להפסיק את חבילת הגלולות כעת (אני באמצע החבילה) ולחכות למחזור? אם כן, האם אני צריכה להתחיל לקחת את הלבנות ואז להתחיל חבילה חדשה? או לחכות? תודה

חתיכות לבנות בשתן אינן סימן של הריון ולכן אין צורך להפסיק את הגלולות או לעשות שינוי. עשי בדיקת שתן כללית ותרבית דרך רופא משפחה

27/07/2020 | 19:37 | מאת: חופית

שלום , אני עדיין בתולה ורוצה לשאול. המחזור שלי סדיר. הייתי ביום הביוץ כשהתמזמזתי עם בחור בעמידה. הבגדים שלנו נגעו אחד בשני . הייתי עם מכנס דק. וגם הוא עם תחתון דק. האם איכשהו זרע יכול להפרות כך איכשהו במידה ועבר מהמכנס שלו לשלי? על התחתון שלי היו הפרשות אני משערת שזה הפרשות שלי של הביוץ אך עדיין רוצה לוודא האם במצב כמו שתיארתי אין שום סיכוי כשהבגדים נוגעים במגע צמוד ואיכשהו זרע יחדור לתחתון שלי ביום הביוץ? גם אם... נניח והוא גמר במכנס ... איכשהו יכול לעבור למכנס שלי ? לקחת גלולה או שאין צורך?

זרעונים לא עוברים דרך בגדים ואין סכוי להריון

28/07/2020 | 17:18 | מאת: חופית

ליאורה תודה רבה לך על התשובה המהירה. באותו הלילה ישנתי אצל אותו בחור והוא נשאר בלי תחתון ואני עם. גם במקרה כזה זה בסדר? שרק אני עם תחתון דק ובזמן ביוץ?

היי ליאורה, לא הבנתי כל כך את תשובתך לגבי מועד בדיקת היריון שייתן לי וודאות - אינני יודעת את מועד הביוץ שלי. קיימתי יחסים ביום 7 לווסת. במידה ובדיקת בטא יצאה שלילית 14 יום מקיום היחסים בלי קשר לווסת או לביוץ האם זה יכול להגיד בוודאות שאינני בהיריון? (כולל זמן שרידות הזרע בגוף- כפי שכתבת 3 ימים ?)

לא כתבת לי כל כמה זמן יש לך מחזור בעקרון בדיקת דם תהיה חיובית כיומיים שלשה לפני המועד של המחזור שאמור להגיע

22/07/2020 | 03:59 | מאת: קים

היי אשמח להבין ממך ולשאול אם ידוע לי מועד הביוץ בוודאות בשל בדיקת א.ס ובדיקות דם כיום 14 למחזור, וקיימתי יחסים ביום 8 למחזור. כלומר יש רווח מספיק בידיעה שזרע יכול להישאר עד 4 ימים בגוף האישה. האם אני יכולה להיות רגועה מהיריון? או שיש משהו שאני מפספסת? יכול להיות הפתעה למרות שאני יודעת בוודאות מתי הביוץ? יכול להיות שיהיו שני ביוצים במחזור או הפתעה אחרת שתגרום להיריון על אף ידיעת מועד הביוץ וקיום יחסים בטווח של 4 ימים ויותר מהביוץ? מקווה ששאלתי ברורה, תודה לך!

ביוץ קורה רק פעם אחת בחודש. גם אם את יודעת בודאות את יום הביוץ שלך ברגיל הרי שיכול להיות שדוקא בחודש מסוים הביוץ יקדים או יאחר כך שזה לא שעון מדויק לגמרי. זרע יכול לחיות בגוף האישה עד 3 ימים מהמשגל כך שצריך לחשב גם את הימים האלה

22/07/2020 | 03:42 | מאת: נטלי

שלום, 1. בדיקת דם 12- 14 יום לאחר קיום יחסים לא מוגנים תיתן וודאות לגבי שלילת היריון בלי קשר למועד הביוץ והווסת?? או שחייב לחכות למועד הווסת? (קיימתי יחסים ביום 6 לווסת אז ארצה לקיים כמה שיותר מוקדם). השאלה שלי אם זה מספיק אמין לבדוק 14 יום גם בלי קשר לביוץ/ווסת...? 2. בנוסף, האם 14 יום כוללים בתוכם את הזמן שהזרע יכול להישאר בגוף האישה? (נאמר לי עד ארבעה ימים) או שזה עוד זמן בנוסף ל14 יום? תודה

בדרך כלל 12 -10 ימים מיום הביוץ /הפריה בדיקת דם תהיה חיובית אבל אם אנחנו לא יודעים מתי היה הביוץ ובידיעה שזרע יכול לחיות כ 3 ימים בגוף עד להפריה הרי שצריך יותר זמן

18/07/2020 | 22:58 | מאת: דוריאן

שלום לך דוקטור...חברה שלי הביאה לי ביד (לא גמרתי) ואז הכניסה לעצמה אצבעות עם היד שאוננה לי...האם יש סיכוי להיכנס ככה להריון ? אני חושש שמא היה נוזל טרום שפיכה בכותר בפין וזה נגע לה ביד שאיתה היא אוננה.

אפשרות קלושה שטיפות האהבה מכילות זרע ולכן הסיכוי להריון נמוך ביותר

15/07/2020 | 18:48 | מאת: נטע

שלום, קיבלתי היום ווסת אתמול בלילה כשישנתי עם חבר שלי התחככחתי מעליו הוא היה בלי תחתון . לא הייתה חדירה. והוא לא גמר. אך הייתה נגיעה בין האיברים. יכול להיות שאם נפלט זרע הוא נכנס וזה יוביל כך להיריון או שבגלל שלא הייתה חדירה ושהיום קיבלתי ווסת אני מוגנת? תודה רבה לך

אם קרבלת מחזור אינך יכולה להכנס להריון

היי, לקחתי גלולת פוסטינור לפני 3 חודשים, האם אם עשיתי בדיקת דם זה יראה בה? תודה מראש

כבר לא

08/07/2020 | 12:46 | מאת: אבנר

שלום לך דוקטור כמה זמן זרע יכול "לחיות" בתוך כלי סגור כגון מבחנה או בקבוק סגור ללא השבחה?

5-6 שעות חיי זרע באויר מאמינה שאותו דבר במבחנה סגורה

06/07/2020 | 20:52 | מאת: עדי

האם ניתן לאונן ולהגיע לאורגזמה 3 שבועות אחרי לידה קיסרית לא מתוכננת? יש מעט כאבים באיברים הפנימיים במהלך היום, הדימום כמעט הפסיק אך יש הפרשות. תודה.

אין בעיה לאונן ,התכווצויות הרחם בזמן אורגזמה לא יעשו נזק לתפרים

04/07/2020 | 20:29 | מאת: דפנה

שלום לך דוקטור.....הייתי במלון עם ידיד שלי והוא נכנס להתקלח ואז אני התקלחתי אחריו והתנגבנו באותה המגבת אני חוששת שאולי הוא אונן במקלחת וניגב עם המגבת שאיתה אחרי 10 דק התנגבתי. האם אפשר להיכנס ככה להריון? או שאני סתם חוששת?

אין סכוי להריון

03/07/2020 | 06:00 | מאת: אנונימית

שלום רב. פגשתי ידיד בפארק בחוץ ונגעתי בעורף שלו. הוא סיפר לי בדיעבד שגמר כמה דקות לפני וייתכן שגירד ונגע בעורף שלו עם אותה היד שגמר. ייתכן ונגע עם זרע מהיד לעורף שלו כמה דקות לפני שאני נגעתי לו בעורף. עם אותה היד נגעתי חמש דקות אחרי כן בפתח הנרתיק שלי כדי לבדוק הפרשות יום לפני ביוץ . יכול להיות שנגעתי במפתחות לפני שנגעתי באיבר מיני. לא זוכרת בוודאות. לא ידעתי את מה שסיפר לי אחרי כן. האם בסיטואציה כזו יכול להתפתח היריון איכשהו או שאין סיכוי? כמה דקות בחוץ בסיטואציה כזו ואם היה לו זרע על העורף הוא מת ואני מוגנת? ממש לחוצה ואשמח להסבר האם יש סיכוי כאן להיריון (יום לפני ביוץ) אשמח לוודאות בסיטואציה הזו. תודה.

אין סיכוי

29/06/2020 | 13:25 | מאת: אנונימי

שלום אחרי שגמרתי גירדתי בעורף שלי. יש סיכוי טוב שנשאר על העורף שלי זרע מהגירוד הזה. בערך אחרי רבע שעה חברה שלי נגעה וליטפה אותי בצוואר איפה שגירדתי ורבע שעה אחרי כן נגעה בפתח הפות שלה כשאוננה בעצמה עם ידיה שנגעו בעורף שלי. שאלה שלי האם יש סיכוי שבגלל שנגעה בעורף שלי וייתכן והיה שם זרע (הצוואר שלי היה יבש ללא זרע גלוי ועך גם ידיי) האם היא יכולה ליכנס מכך להיריון? אנחנו לא רוצים כרגע היריון כי עוד צעירים אז חשוב לנו לדעת אם יש סיכוי להיריון והאם יש צורך בגלולת היום שאחרי? אנחנו נשמח לוודאות לפי הידע הרפואי שלך במידה ואין צורך בגלולה . לא מעוניינים לרחת סתם גלולה אבל גם לא רוצים סיכון. יכולים להיות לגמרי רגועים במקרה זה? במידה וכן נשמח לדעת מדוע אין סיכוי להיריון במקרה זה כדי להרגיש ביטחון בעצמינו. יש לציין שחברה שלי הייתה בזמן ביוץ. יש לה מחזור מסודר.

אין סכוי להריון

כתבת סבירות נמוכה... זה אומר שאני צריכה לקחת פוסטינור או שאין כלל סיכוי - האם ייתכן כי זרע ישאר על עור יבש, אני אגע בעור הזה בידי ובשל מגע שלי בפתח הנרתיק הזרע יוכל להפרות כך ? (העור של בן זוגי היה יבש אך אינני יודעת אם היה עליו זרע בצורה לא גלויה) אני בדיוק ביום הביוץ ולכן שואלת חשוב לי לדעת ולא לקחת סתם פוסטינור. זרע באויר שייתכן שנשאר על עור יבש גם בלי שרואים אותו... אחרי שנגעתי בידיו היבשות של בן זוגי... יכול להפרות כך? ממש ממש אשמח לתשובה ברורה כדי להיות רגועה

יכול להיות מצב שיש זרע שלא נראה בעור כי הזרעונים הם מיקרוסקופיים ואם נגעת ומיד אחר כך הכנסת אצבע לפתח הנרתיק יכולה להיות העברה אם את ביום של הביוץ כמובן שהסבירות היא נדירה אך לא יכולה לשלול במאה אחוז.

27/06/2020 | 18:14 | מאת: נטלי

התיישבתי (עם בגדים) על ספה של חברים והתברר לי שזוג החברים שלנו קיימו שם יחסים שעה לפני שהגענו. אני בתקופה של ביוץ האם יכול להתפתח כך היריון? לא נוטלת גלולות ושואלת האם כדאי לקחת פוסטינור בגלל דבר כזה?

ממש אין צורך אין הריון דרך בגדים

26/06/2020 | 14:45 | מאת: עדן

היי אני בת 18 אני מרגישה כאב בשדיים 5 דקות בשעות לילה כמעט כל יום כבר יותר מחודש, מה הסיבה לזה? תודה מראש

יכול להיות בעיה הורמונלית אם הכאב מופיע בשני השדיים פני לכירורג שד לבדיקה ואם הכל תקין עשי הערכה הורמונלית

26/06/2020 | 14:43 | מאת: דואגת

היי עשיתי בדיקת שתן של חברת life, שיש בה 4 מלבנים כך שבכל מלבן הופיע קו אחד מלמעלה אחרי שעשיתי הבדיקה,זה אומר שאני בהריון או לא?

לא מכירה את הערכה הזו קראי בהוראות בעלון המצורף

26/06/2020 | 08:11 | מאת: שירן

אני בת 22 מחזור סדיר . נגעתי בידיו של בן זוגי כמה דקות אחרי שגמר. לא היה זרע על ידיו אך לא שטף ידיים. כעבור כמה דקות נגעתי באיבר מיני כדי לבדוק הפרשות של לפני ביוץ. אני ביום 14 לווסת. האם מסיטואציה כזו שאולי היה לו זרע על העור ואני נגעתי בידיו והעברתי לעצמי, האם קיים סיכוי כלשהו להיריון? (לא היה זרע גלוי על עורו) תודה.

סבירות נמוכה גם אם היה לו זרע על הידיים

שלום, אני בת 25 עם בן זוג קבוע. ביום ה2 לווסת הוא גמר ועם היד נגע בפתח איבר המין שלי. האם יכול להיות שממגע כזה ביום ה2 לווסת יקרה היריון? יש מקרי היריון שנוצרו כך??? אשמח לדעתך תודה!!!!!!!!

סבירות אפסית להריון

היו לי הפרשות של ביוץ חמישה ימים אחרי הווסת ושוב ביום 16. האם יש אפשרות לשני ביוצים באותו מחזור? ידוע למדע ולרפואה על אפשרות כזו של שני ביוצים במועדים שונים? יודעת שיש אפשרות לביוץ כפול משני זקיקים באותו זמן של ביוץ שואלת על זמנים שונים. אשמח לדעתך המלומדת

לא הגיוני. ביו. קורה פעם בחודש. לא יכול להיות במספר מועדים

שלום, יום 7 לווסת קיימתי סקס יבש . בן זוגי גמר ועם היד נגע בי בפתח איבר מיני. קרוב לוודאי שהיה לו זרע ביד. (מצטערת על הפירוט אבל הייתי עם טמפון) יש סיכוי כלשהו להיריון במקרה כזה שהיה טמפון אך ייתכן וזרע כן נגע בפתח הפות? אשמח להיות רגועה במידה ואין סיכוי לכך.

סבירות אפסית

19/06/2020 | 22:19 | מאת: סיון

שלום רב. יום 4 לווסת עשיתי לפנות בוקר בדיקת ביוץ שיצאה חיובית מאוד. אני לא פוליציסטית. אין לי בעיב רפואית שידועה לי ועלולה לגרום לעליית lh. בדיקת היריון שלילית. שתיתי באותו הלילה לא מעט אלכוהול (לא יודעת אם זה קשור) בבדיקות מעקב שעשיתי למחרת אין עדות לביוץ (פרוגסטרון 1.1 lh5 e2-220) עשיתי שוב ביום 5 בדיקת ביוץ ביתית שיצאה הפעם שלילית. באולטרסאונד אין זקיק מוביל אפילו. שאלותי. 1. כיצד ייתכן ביום 4 לווסת שבדיקת הביוץ יצאה חיובית ? האם ייתכן היריון שיתגלה מאוחר יותר על אף שבטא יצאה שלילית? 2. האם ייתכן שהיה ביוץ ביום 4 והערכים שוב ירדו כשבדקתי בבדיקות דם ביום 5? כלומר שיש לי שני ביוצים החודש? במידה וכן לא הייתי אמורה לראות עדות לכך בבדיקות הדם? (עליית הפרוגסטרון לאחר ביוץ.....) 3. האם יש קשר בין שתיית אלכוהול שייתכן והשפיעה על הורמון lh? או העובדה שבדקתי לפנות בוקר? 4. מה יכולה להיות הסיבה שהבדיקה יצאה חיובית למרות שאין עדות לביוץ וכעת היא יוצאת שלילית? אשמח לעזרה במענה על השאלות. מבולבלת נורא.

אין שני ארועי ביוץ במשך החודש אם אכן היה ביוץ מאוד מוקדם שבוכ אחרי זה צריך להיות עליה בפרוגסטרון לעתים זהו ביוץ לא תקין ולכן אין זקיק מוביל או עליה בפרוגסטרון לא ידוע לי עעל קשר לאלכוהול במידה ותקבלי מחזור עשי שוב בדיקות ביוץ ותראי מה קורה

18/06/2020 | 09:24 | מאת: חסויה

היי ישבתי על שפיך בטעות (סיטואציה הזויה) הייתי עם מכנס קצר ותחתון מפחדת שזה נגע לי באיבר מין (לא בטוחה כי לא הרגשתי על העור רטוב) במידה וזה נגע לי בנרתיק איכשהוא יש מצב להיריון?? תודה

18/06/2020 | 09:31 | מאת: חסויה

אחכ עשיתי פיפי, ניגבתי ואז גם התקלחתי ושטפתי את האיבר מין עם המים ( עם השפורפרת) מפחדת שאולי הכנסתי פנימה

אם היית עם בגדים אין סיכוי להריון זרע לא עובר דרך בגדים

17/06/2020 | 21:36 | מאת: מירה

הי חבר שלי גמר לי על האיבר מין על פתח הנרתיק ( לא הייתה חדירה לפני ) האם יש סיכוי להיריון? תודה

הכל תלוי אם היית בדיוק בזמן הביוץ אנחנו יודעים שיש מקרי הריון משפיכה בחוץ במידה ואת בביוץ וריר צוואר שן]ע שיכול לעזור לזרע לעלות את כל הדרך עד לרחם

16/06/2020 | 18:46 | מאת: אור

אודה לעזרתך. בן זוגי ורני קיימנו יחסים ללא חדירה . הוא אונן ולאחר שהוא גמר החדיר לי אצבע. האם ייתכן שהיה לו זרע ביד אותו החדיר וצזה אכנס להיריון? יש סיכוי כזה אפילו קטן?

קיים סיכוי נמוך אם היה נוזל זרע באצבעות שלו כדי לשלול הריון עשי בדיקת שתן כשבועיים לאחר המגע המיני

16/06/2020 | 11:31 | מאת: שירי

קראתי בפורום שלא כל דימום הוא ווסת. הדימום הוא בזמן של הווסת. כיצד ניתן לוודא שאכן זו ווסת ששוללת היריון? איזו בדיקה לעשות?

אם זה מגיע בזמן קבוע זה מחזור כדי להיות בטוחה שאינ ך בהריון אץת יכולה לעשות בדיקת שתן עצמית לשלילת הריון

ידיד שלי ואני התחככנו בצורה מינית אצלו בבית. לא הורדנו בגדים אבל הוא גמר ואני לא יודעת אם הנוזל עבר לבגדים שלי. איכשהו בלי ששמתי לב. אני שבוע לפני הווסת. המחזור שלי סדיר בדרך כלל. האם יכול להיות שאני בהיריון איכשהו בסיטואציה הזאת ?

אי אפשר להכנס להריון דרך בגדים

14/06/2020 | 06:34 | מאת: סיוון

היי, בזמן ביוץ קיימתי יחסים , אני ען בגדים תחתון וטייץ, הוא ללא בגדים , ללא חדירה. הוא גמר. האם ייתכן היריון מסקס שאינו עם חדירה והו אני טייץ? יכולה להיות רגועה מהחיכוך שהיה בינינו?

אין הריון דרך בגדים

14/06/2020 | 06:31 | מאת: נטלי

האם הווסת יכולה להרגיע אותי שאינני בהיריון בוודאות מקיום היחסים הללו? ווסת שוללת היריון של קיום יחסים שקרו לפניה? גם אם זה בטוווח קצר לפניה? האם יכולה להיות רגועה שאם קיבלתי ווסת אני בוודאות לא בהיריון ממה שקרה שלשום , הווסת יכולה להרגיע אותי? ממש לחוצה.

סבירות גדולה שאינך בהריון אם קבלת מחזור יומיים לאחר קיום יחסי מין

שלום רב ברצוני בבקשה לדעת האם ישנן תופעות לוואח לאחר היצאת התקן מירנה. אני חשה התכוצויות קטנות וחוסר נוחות בבטן. כאב ראש של צד אחד צד שמאל כולל אזור העין. גלי חום, בחילות קלות חולשה. האם זה טבעי? את ההתקן רופא הנשים הוציא לי אתמול לאחר 5 שנים וחודש... ובמחזור הבא מתכוונת שיתקין לי התקן חדש.

חסר לי פרטים מתי הוצא ההתקן בת כמה את בכל מקרה התיעצי עם הרופא המטפל שלך

אני עוד חודש בת 39 ההתקן הוצא לי ביום שישי האחרון במאי האחרון כבר להתקן היה 5 שנים.

11/06/2020 | 19:49 | מאת: נסטיה

שלום, קיבלתי תוצאות בדיקת דם ובה חריגה בערך ננויטרופילים. החריגה אינה גבוה לטווח, אצלי התקבל 7.72 והערך העליון 7.7. אולם ביחס לתוצאות )עבור רחוק( שלי מדובר בקפיצה משמעותית. אני שבוע 20+4. האם מדובר בדבר נפוץ שקורה? האם בהכרח מדובר בדלקת. מרגישה טוב, כרגיל ללא שינוי...

חסר משמעות אופיני בהריון

09/06/2020 | 02:13 | מאת: עדן

היי אני קטינה, לפני שלושה חודשים פלוס קיימתי סקס עם החבר שלי, מאז קיבלתי ארבעה מחזורים השלישי בא אחרי 32 יום מהמחזור השני ובמחזור הרביעי איבדתי כמעט רק את חצי כמות הדם במחזורים רגילים, האם יש סיכוי להריון?

סבירות אפסית אבל אם את רוצה להיות רגועה עשי בדיקת שתן עצמית

07/06/2020 | 21:13 | מאת: אנונימית

היי לקחתי פוסטינור ב10.5 לאחר 40 שעות מיחסי המין הלא מוגנים. לאחר 12 יום מקיום יחסי המין ביצעתי בדיקת דם ושתן להיריון שיצאו שליליות, לאחר 16 יום מקיום היחסים ביצעתי בדיקת שתן שיצאה שלילית גם היא. שבועיים לאחר לקיחת הפוסטינור הופיע לי המחזור למשך חמישה ימים ומאז סיום המחזור אני מרגישה עייפות, וכאבי ראש חזקים. האם יש סיכוי להיריון בכל זאת? כדי לבצע שוב בדיקת שתן לגילוי היריון?

לדעתי הסבירות להריון אפסית אבל אם את רוצה להיות רגועה עשי בדיקת שתן ביתית להריון

07/06/2020 | 07:08 | מאת: דנית

בעלי ואני שכבנו עם קונדום, הוא גמר בפנים וכשהוא יצא, הקונדום נשאר בגוף שלי, הוצאנו אותו כאשר נוזל הזרע בתוכו, מה הסיכוי להריון?

07/06/2020 | 07:20 | מאת: דנית

חשוב לציין כי הנוזל לא נשפך

יכול להיות הריון כדאי לקחת פוסטינור או נורלבו אם את בטווח ה 72 שעות

07/06/2020 | 06:37 | מאת: זוהרית

האם ניתן לקחת פוסטינור/אלה יחד עם ציפרלקס?

כן

31/05/2020 | 00:56 | מאת: דואג

היי , אני בת 18 עשיתי סקס עם החבר שלי כמעט לפני 3 חודשים+ ומאז קיבלתי שלושה מחזורים, אבל האחרון התעקב 5/4 ימים, אז יש סיכוי שאני בהריון? תודה מראש

סבירות נדירה ביותר להריון אבל אם את רוצה להרגע עשי בדיקת שתן ביתית

יש סיכוי כלשהו להיריון בצורה כזו?

סבירות אפסית

יש סיכוי שיוביל להיריון בצורה הזו או שאין אפשרות כזו??? אשמח לתשובה בבקשה.

הזרע לא עובר דרך בגדים

בבקשה בבקשה דר אם תוכלי קצת לתת לי מידע בקצרה על החיים של הזרע. למה הוא לא יכול להפרות מעל 3-5 ימים?? אני ממש בלחץ שהכנסתי מישהי להיריון בטעות אני חייב את ההבנה הזאת. תודה

לזרע יש תוחלת חיים של 3 ימים לערך כמו שלביצית יש תוחלת חיים של יממה אחת אם יש חשש להריון שתעשה הבחורה בדיקתה ביתית שבועיים לאחר הארוע

23/05/2020 | 20:07 | מאת: אבנר

שלום דוקטור...נכנסתי לשירותים לעשות מספר 2 ונגעתי בנייר טואלט ואז ישר אחריי נכנסה ידידה שלי לשירותים והשתמשה באותו נייר לנגב כניראה עשתה פיפי...אני חושש שאולי בזמן הנגיעה בנייר טואלט הרי נגעתי באיבר המין שלי שאולי היה איזה טיפה של נוזל טרום שפיכה או נוזל זרע...האם אפשר להיכנס ככה להריון אם במידה היה טיפה על הנייר והיא מייד השתמשה בו לנגב את הכוס?

אי אפשר להכנס להריון ככה

17/05/2020 | 19:56 | מאת: שמרית19

היי דר, קיימתי יחסי מין עם בן הזוג שלי, הקונדום נקרע באמצע האקט, אך הוא גמר בחוץ , לאחר 40 שעות לקחתי פוסטינור, ולאחר חמישה ימים התחילו לי הפרשות חומות, יש לי שחלות פוליציסטיות והמחזור שלי אינו סדיר מחזור אחרון ב25.3, וזוהי הפעם הראשונה שקיימנו יחסי מין.. מה הסיכוי שאני כן בהיריון?

הדימום הינו עקב הפוסטינור הסבירות שאת בהריון נמוכה בכל מקרה עשי בדיקת שתן להריון שבועיים אחרי יחסי המין האלו

17/05/2020 | 11:06 | מאת: גדי

שלום, אודה לעצות. במפגש מיני עם זוגתי, שכלל גם לא מעט אלכוהול שעזר לשחרור, היא הגיעה לראשונה לאורגזמה וגינלית, מגירוי נקודת הג'י באמצעות האצבעות שלי, ואף הגיעה לשפיכה מספר פעמים. מאז, מזה כמה ימים, היא מתארת תחושה של עוררות מינית מוגזמת שלא חולפת. היא מתארת תחושה עקבית שכאילו האצבעות שלי עוד בתוכה, מגרות את נקודת הג'י. בעקבות זאת היא חווה תחושת חרמנות בלתי פוסקת. הדבר יוצר הרבה תסכול, ותחושה ששום דבר לא מצליח לספק אותה לגמרי. לא אוננות, לא מפגש מיני נוסף שהיה לנו בינתיים. אשמח מאוד לעצות. מה בעצם קורה פה? מה אפשר לעשות כדי לגרום לתחושה העקבית הזו לחלוף? תודה רבה

מה שזוגתך סובלת נקרא תסמונת עוררות מינית מתמדת . או בקיצור PGAD הסיבות יכולות להיות שונות ומרובות כרגע להערכתי גירוי יתר מקומי עורר את העצב הזמן להערכתי ירגיע ואם תוך כשהועיים אין הקלה ניתן לטפל תרופתית

17/05/2020 | 17:15 | מאת: גדי

תודה רבה על המענה הזריז. האם עדיף להמנע בינתיים מגירוי מהסוג הזה, או שאין בכך טעם? כי בינתיים היא חווה רצון לסיפוק בדיוק מאותו סוג של גירוי. המון תודה

14/05/2020 | 18:02 | מאת: קליניקה פרטית

אשמח לקבל פרטים אם איני בקופח שבהן את עובדת. ארצה להגיע באופן פרטי

יש לי 3 קליניקות פרטיות תוכלי להכנס דרך אינפומד או דוקטורס ולברר פרטים ברמת השרון בימי ששי במור לאישה ברמאג ביום שני אחהצ וברמת החייל במרפאת עלמא ביום ראשון אחהל

11/05/2020 | 16:44 | מאת: מירן

היי דר אני בחרדות ממש!! קיימתי יחסים לא מוגנים ,בערך ביום ה 5 לווסת. פוחדת שנקלטתי. אני יודעת שהזרע לא יכול להפרות יותר מ72 שעות. גג 120 שעות. חשוב לציין שהביוץ שלי בערך ביום ה14 כי המחזור שלי סדיר כל 28 יום כמו שעון. מה הסיכוי שזרע יחיה יותר מחמישה ימים? קלוש? אני חייבת להבין למה.. האם זה בגלל שהוא לא בסביבה הטבעית שלו, ובגלל השעון הביולוגי שלו שלא מאפשר לו לחיות יותר מידי זמן במערכת המין. וכו תודה מראש!!

יש מקרים נדירים בספרות ששם תואר זרע שיכול להפרות גם אחרי6 ימים. בדרך כלל תוחלת חיים של הזרע זה 3 ימים בגוף האישה לא באויר עשי בדיקת להרות אם לא תקבלי מחזור במועדו

10/05/2020 | 15:45 | מאת: דפנה

שלום דוקטור אברמוב. ידוע כי זרע שנמצא באוויר תוך שעה או שעתיים מתייבש ולא יכול להפרות יותר האם זה נכון גם לגבי זרע שנמצא בתוך המקרר למשל ולא בתוך כוס או מבחנה הכוונה חשוף לטמפרטורת המקרר? האם גם בתנאים אלו הוא יתייבש ולא יוכל להפרות יותר. יודעת שהשאלה קצת מוזרה אבל אשמח לתשובה בבקשה.

גם במקרר הזרע יאבד את החיוניות שליו