נפיחות בלסת: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לנפיחות בלסת

חזרת - תמונת המחשה
חזרת מחלת האבעבועות השחורות נחשבה בעבר לקטלנית מאוד - עד שפותח חיסון נגדה, שמיגר אותה לחלוטי...
שן בינה - תמונת המחשה
שן בינה לאחר עקירת שן בינה עלולים להיווצר כאבים, דימום ונפיחות. כל הדרכים להחלמה מהירה
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לנפיחות בלסת?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

נפיחות בלסת: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, ביומיים האחרונים הבחנתי במעין נפיחות מוזרה בלסת התחתונה. אין גרד או כאבים וזה לא מרגיש כגוש. רופאת משפחה אמרה שלא נראה לה שזה משהו רציני ושאולי זו עקיצה. העניין הוא שזה בכל זאת מלחיץ ומטריד אותי. מה לעשות?

שלום רב אם זה בלסת באמת כדאי לפנות לבדיקה אצל רופא שיניים או כרורג פה ולסת בהצלחה

שלום רב. ביום ראשון התחלתי להרגיש כאבים חלשים בשן הטוחנת התחתונה מצד ימין וקבעתי תור לרופא שיניים לקראת סוף השבוע. ביום שני בלילה קמתי עם כאבי שיניים נוראיים ונפיחות משמעותית באזור הלסת התחתונה. הלכתי בבוקר יום שלישי לרופא שיניים בתור חירום והנ"ל נתן לי אוגמנטין 875 מ"ג ואמר שבעוד היומיים הנפיחות תרד ויהיה ניתן לגשת לרופא ע"מ לטפל בבעיה. לאחר נטילת 2 כדורי אוגמנטין, קמתי בבוקר עם פחות כאבים אבל החמרה של הנפיחות והתפשטות שלה לכיוון האזור שמתחת לסנטר וללסת התחתונה (לא ידוע לי מה שמו של איזור הזה). האם הגיוני שתהיה החמרה בנפיחות לפני הטבה? כמו כן, האם לפני ירידת הנפיחות יהיה ניתן לטפל בי או שאין טעם שבעוד יומיים אלך לרופא שיניים?

לאנטיביוטיקה לוקח זמן להשפיע. אחרי שני כדורים זה מוקדם מידי. בגלל כוח הכובד, הבצקת יורדת נמוך יותר בצואר. זה נורמאלי. ניתן בעוד יומיים לטפל בשן. רפואה שלמה.

תודה רבה על המענה

מרגישה נפיחות עם כאבים בלסת החיצונית התחתונה הכאבים חיצוניים בלבד

מה מונע ממך לפנות לבדיקה אצל רופא שיניים? צריך להתחיל משם

בן 3 נפל לפני 6 ימים עח הפה. קיבל מכה בשיניים הקידמיות . לאחר הנפעלה בערך 3 ימים הייתה נפיחות בלסת העליונה כך שסרב לקחת את המוצץ. שן קדמית עליונה מתנדנדת קלות. (לא הקפדנו לצחצח לו שיניים כל יום).מאז הנפעלה ציחצח פעמיים בלבד. בפעם הררשונה לא ירד דם ואילו היום ירד הרבה דם. רואים דם שנקרש מסביב לשן וגם בפנים הלסת- מאחורי 4 השיניים הקידמיות. לא היינו עדיין בבדיקה. האם יש הנחיות כרגע מה לעשות? למה לצפות מבחינה עתידית? יכול להיות נזק או ייתכן והשן תתקבע חזרה ולא ניזוקה? מצורפת תמונה לאחר הצחצוח היום.

יש לגשת לרופא שיניים מומחה לילדים שיבדוק , יצלם צילום רנטגן ויחליט על גורלה של השן.

אני מקוה שהייתם בבדיקה וקבלתם יעוץ מתאים רק מי שבדק ועשה צילום רנטגן של השיניים יכול להסביר לכם מה המצב ומה עשוי להיות העתיד של השן