נפיחות בלסת: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

התחליף הטוב והמהיר ביותר לשיניים תותבות: הכירו את השתלים הזיגומטיים

בעבר, מי שסבל מאיבוד העצם התומכת בחלל הפה, נאלץ להסתפק בשיניים תותבות, שלרוב נשרו ולא סיפקו אלטרנטיבה מוצלחת במיוחד. כיום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, ניתן להשתמש בשתלים זיגומטיים, שפותרים גם את בעיית העמידות, ובעיקר מהווים פתרון אסתטי מושלם, תוך יום אחד בלבד שתלים לעצמות לחיים זיגומטיים הם פתרון מצוין ונוח עבור אנשים שסובלים מאיבוד עצם בלסת, הנגרמת כתוצאה מאיבוד שיניים. בניגוד לתהליכים ישנים ומורכבים יותר, כיום ניתן לבצע את התהליך תוך יום אחד בלבד. מי זקוק לשתלים אלה וכיצד זה עובד? להלן כל השאלות החשובות וכל התשובות בנושא:   מראה זקן ועייף. צילום: שאטרסטוק מהי הבעיה שגורמת לשינוי במבנה הפנים? באופן טבעי, הלסתות שלנו מונחות בפה בצורת פרסה התומכת בשיניים, או בשתלים המחליפים אותן. עקירת שיניים מסיבות שונות, או אובדן שיניים עקב גיל מבוגר למשל, עלולים לגרום לאיבוד מסת העצם האלבאולרית,(העצם המרכיבה את החלק נושא השיניים בלסת.) בנוסף, שינויים אלה פוגעים בנפח הלסת, וכתוצאה מכך גם במבנה הפנים כולו. מצב זה, לעיתים רבות גורם לכך שהלסת...

סיבות אפשריות ומצבים דומים לנפיחות בלסת

נפיחות מתחת לעצם הלסת - תמונת המחשה
נפיחות מתחת לעצם הלסת סרטן בבלוטות הרוק אינו נפוץ - ולרוב ניתן להחלים בעזרת טיפול הולם (ניתוח ולעתים הקרנות א...
ללמוד עוד על נפיחות בלסת
התחליף הטוב והמהיר ביותר לשיניים תותבות: הכירו את השתלים הזיגומטיים-תמונה

בעבר, מי שסבל מאיבוד העצם התומכת בחלל הפה, נאלץ להסתפק...

מאת: ד"ר הילה...
03/06/2019
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לנפיחות בלסת?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

נפיחות בלסת: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בזמן האחרון לפתע הלסת העליונה שלי בולטת ללא כל סיבה. אני מבקשת לדעת מה יכולה להיות הסיבה ואיך אפשר לטפל בה .( אני בת 70 . מאז שנת 2017 אני עוברת טיפול קוסמטי של חומצה היאלורונית , עכשיו פעם שלשית ,מזרק אחד מעל השפה ובצידי הפה.

שלום רב יכול להיות קשר לטיפולים את עוברת אך לא בהכרח. את צריכה בדיקה אצל רופא כדי לאבחן על מה מדובר. רצוי עם תמונות פנים ישנות במידה ויש לצורך השוואת הינויים שאת מתארת בהצלחה

שלום, ביומיים האחרונים הבחנתי במעין נפיחות מוזרה בלסת התחתונה. אין גרד או כאבים וזה לא מרגיש כגוש. רופאת משפחה אמרה שלא נראה לה שזה משהו רציני ושאולי זו עקיצה. העניין הוא שזה בכל זאת מלחיץ ומטריד אותי. מה לעשות?

שלום רב אם זה בלסת באמת כדאי לפנות לבדיקה אצל רופא שיניים או כרורג פה ולסת בהצלחה

שלום רב. ביום ראשון התחלתי להרגיש כאבים חלשים בשן הטוחנת התחתונה מצד ימין וקבעתי תור לרופא שיניים לקראת סוף השבוע. ביום שני בלילה קמתי עם כאבי שיניים נוראיים ונפיחות משמעותית באזור הלסת התחתונה. הלכתי בבוקר יום שלישי לרופא שיניים בתור חירום והנ"ל נתן לי אוגמנטין 875 מ"ג ואמר שבעוד היומיים הנפיחות תרד ויהיה ניתן לגשת לרופא ע"מ לטפל בבעיה. לאחר נטילת 2 כדורי אוגמנטין, קמתי בבוקר עם פחות כאבים אבל החמרה של הנפיחות והתפשטות שלה לכיוון האזור שמתחת לסנטר וללסת התחתונה (לא ידוע לי מה שמו של איזור הזה). האם הגיוני שתהיה החמרה בנפיחות לפני הטבה? כמו כן, האם לפני ירידת הנפיחות יהיה ניתן לטפל בי או שאין טעם שבעוד יומיים אלך לרופא שיניים?

לאנטיביוטיקה לוקח זמן להשפיע. אחרי שני כדורים זה מוקדם מידי. בגלל כוח הכובד, הבצקת יורדת נמוך יותר בצואר. זה נורמאלי. ניתן בעוד יומיים לטפל בשן. רפואה שלמה.

תודה רבה על המענה

מרגישה נפיחות עם כאבים בלסת החיצונית התחתונה הכאבים חיצוניים בלבד

מה מונע ממך לפנות לבדיקה אצל רופא שיניים? צריך להתחיל משם