טיפולי שיניים ברקע פעימות מוקדמות

דיון מתוך פורום  הפרעות קצב לב

11/03/2019 | 04:34 | מאת: ירון

שלום רב, ד'ר, בן 60, MVP ,מקבל מיקרופירין75 בגלל היצרות קורטיס 25% מטופל ליתר לחץ דם, יתר שומני דם,ובטמבוקור, כי לפני מספר שנים הופיע רפרוף פרוזדורים,על רקע אשלגן נמוך מ3.2 מצב השיניים לא טוב, עששת. יש כ 4-5 מקומות בהן נותר שורש בתוך החיך, אחרי שהשן עצמה התפוררה מעששת, לאחרונה נשברה עוד שן חולה, חשבתי להתחיל בטיפולי עקירה להוציא את השורשים שנותרו, יש לי תופעה של פעימות מוקדמות,יש זמנים שישנו 'שקט' מהן, ויש ימים של טירדה קשה מהפעימות האלה, אני חושש שהן יופיעו או יחמירו במהלך הטיפולי שיניים, לצורך הטיפול בשיניים, האם יש מקום עדיף יותר על פני מקום אחר? כלומר, אפשר לבצעאת ה טיפול בקופת חולים, או בבית חולים? מה עדיף? ולמה?הוצאת השורשים של השיניים ההרוסות, נעשית ב-הרדמה מקומית,או כללית? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

הפורום הזה ממש לא המקום לשאלה איפה לבצע טיפול שיניים. החלטה על הרדמה- לא בידיי קרדיולוג. פעימות מוקדמות לא מפריעות לטפל בשיניים. במידה ורופא שיניים חושב לנכון- תמיד ניתן להפנותך עם שאלות ספציפיות לקרדיולוג.

12/03/2019 | 13:36 | מאת: דניאל

עם כל הכבוד לרופא, דוקא נראה שהשאלה הופנתה לגורם הנכון. פעימות מוקדמות נחשבות כהפרעת קצב, ואתה כמומחה יכול לקבוע אם יש או אין מניעה לטיפול שיניים במצב זה. המשך הצלחה.

מנהל פורום הפרעות קצב לב