.........................................................

דיון מתוך פורום  פסיכולוגיה קלינית

12/05/2019 | 22:41 | מאת: שירה2017

סליחה על מה שכתבתי לא מרגיש לי נוח עם זה בכלל. לא הייתי צריכה לענות ככה לסנדיי. לא יודעת מה יכולתי לומר או איך לענות לשאלה שלה. אולי רק הטון שם ציני ולא מתאים. אבל השאלה שלה... הרגשתי שבאמת אני לא יודעת מה לעשות עם זה. אולי זה היה יותר מדי בשבילי והתחבר למקומות קשים של הכרה בבעיה והאותנטיות שלה.

לקריאה נוספת והעמקה
13/05/2019 | 06:10 | מאת: מכל

שירה יקרה, אני דווקא חושבת שהתשובה שלך הייתה ממש במקום!!!! ממקום חזק ויכול!!!! שמחתי שענית כך ! זה מראה על הרבה כוחות!!! את בסדר. מיכל.

13/05/2019 | 17:34 | מאת: שירה2017

תודה מיכל :)

13/05/2019 | 20:16 | מאת: מנדיי

את הבהרת את עצמך ממש נפלא. אני רואה גם במצב הזה שלך שיש בך המון תעצומות נפש, משהו מאד עוצמתי. נכון שהדרייב הוא משהו חולני, שחייבים לטפל בו, אבל למעשה, המקום שאת נמצאת בו, הוא מקום עם הרבה מאד עוצמה, עם יכולת של הנפש לגבור על דרישות פיזיות, הגוף יש לו דרישות, והוא לא מוותר בקלות ואת גוברת עליו, בצורה מוגזמת, בצורה מסוכנת, אבל השורה התחתונה היא שאת מאד עוצתית, ואני דווקא חושבת שצריכים להסתכל על זה מהמקום הזה. אני לא אומרת שאת לא צריכה לעוף מהר לטיפול, כדי שלא יקרה משהו נוראי, ויכול לקרות משהו נוראי, דווקא כי מדובר במשהו עוצמתי. כל עוצמה יש בה שני צדדים. תחשבי על מכונית מאד עוצמתית שנוסעת על 200 קמ"ש, כאשר היא עושה תאונה היא הרבה יותר מתרסקת ממכונית חבוטה זולה שנוסעת במהירות של 60 קמ"ש. דווקא העוצמה הזו יכולה להרוס מאד. היכולת הללו שאינן מווסתים נכון, יכולים להביא הרס. אז צריכים טיפול. נקודה אבל וכאן בא האבל הגדול, צריכים להכיר ביכולת העוצמתית הזו שיש לך, צריכים להבין שזה לא רק חולשה זה עוצמה, והשאלה איך מווסתים את העוצמה הזו למקום חיובי, למקום שבונה ולא הורס. כמו כוח של פצצת אטום שיכול להרוס את העולם, אבל יכול להביא אין ספור דברים חיוביים, ודברים נפלאים ונשגבים התגלו כאשר גילו את היכולות הללו, ובכלל המטרה מלכתחילה הייתה עבור דברים חיובים. ומה את חושבת, איך לא? בסוף אני חייבת גם להיכנס לתמונה, אני מכניסה את עצמי לנושא הזה, וזה מה שבקשתי ממך, תני לי טיפים, איך, בר מינן, איך מתגברים על הצורך של הגוף עם יכולות נפשיות, איך אפשר לעשות את זה עם כוחות שיביאו לחיוב. כי הגוף הוא דורש, ואני מבקשת לדעת איך להתגבר, וביננו אמרת כמה דברים נכונים במה שכתבת, למרות שכתבת בציניות, לקחתי אותם כפשוטם, גם המילה 'הטהרות' יכולים לפרשן אותה בצורה חיובית, במשורה ובדרך נכונה.

13/05/2019 | 22:13 | מאת: חטוליתוש

הגבת להודעה כמו שהרגיש לך הכי נכון לך כי זו את... וכל מה שעברת ..מה שהביא אותך... נכון שאנורקסיה מסוכנת כבר כתבתי לך למטה אני רק מקווה בכל ליבי שתפעלי בענין לטובתך האישית ..זה הכי חשוב מבינה אוהבת אותך

הי שירה, כמו שכתבו לך - גם אני חושב שטוב כתבת וטוב שכתבת. אודי

מנהל פורום פסיכולוגיה קלינית