הלידול גורם לאלימות פיזית קשה הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!

דיון מתוך פורום  פסיכיאטריה

19/04/2020 | 10:30 | מאת: אנונימי

הלידול גורם לי לתת אגרופים לניאגרות בני אדם אלימות פיזית צרחות קללות על אדני אלוהים לנופף אגרופים באוויר במקום להפסיק הלידול מעבירים למחלקה סגורה דר' אידלמן רפאל מחייב אותי לקבל זריקת הלידול דקנואט למרות שזה גורם לאלימות לדבריו 30-60 שנים לא שמע על זה תמיד יש פעם ראשונה הגוף שלי לא סובל הלידול דקנואט 200 מג' מה לעשות אני חסר ישע חסר אונים

לקריאה נוספת והעמקה

אתה באישפוז?

10/05/2020 | 18:36 | מאת: א

מי שאלים כלפי אנשים שלא פגעו בו פיסית אז נותנים לו כדורים ובצדק. אז דבר ראשון לא לפגוע פיסית באף אחד אלא רק להגנה עצמית. ברגע שתהיה רגוע יוכלו לשנות לך את הכדור.

10/05/2020 | 22:08 | מאת: מני

לא׳, הוא טוען שלפני הכדור הזה הוא לא היה אלים (היו לו בעיות אחרות שהובילוהו לאשפוז אך לא אלימות,) והגורם לאלימות זה דווקא הכדור, שגורם לו לתוקפנות. והדוקטור שלו במחלקת האישפוז מתעקש שהכדור שהוא נתן לו לא גורם לתוקפנות ואלימות, עקשנות מיותרת בהחלט.המטופל במקרה זה הוא הצודק. תכתוב, מטופל יקר, מכתב למנהל המחלקה (תשלח אותו באמצעות אחד מצוות העובדים של המחלקה או בתיבת הדואר של המחלקה, אני בטוח שיש כזאת במחלקה שלך), ובו תכתוב את אשר על ליבך, בצורה מכבדת ותקינה. באם המנהל לא יסכים לעזור לך, אזי תמנה עורך דין שיתבע על פי חוק להחליף את הטיפול שלך. בהצלחה אדם יקר

11/05/2020 | 14:09 | מאת: א

אין אף כדור פסיכיאטרי שגורם לאלימות . מני, לא רק שאתה מצדיק אלימות אתה פשוט עלוקה, הצפת פה את כל הפורום. פשוט זלזול בפונים לאפשר לאחד כמוך לענות פה על כל שאלה ולהציף את הפורום.

11/05/2020 | 16:58 | מאת: מני

תגובה לא׳: א.מה שאמרת (שאין כדור הגורם (=יכול לגרום) לאלימות) - הוא טעות מוחלטת! - יש הרבה (!!) כדורים פסיכיאטריים שתופעת לוואי שאפשרית להיגרם מהם זה תוקפנות (אלימות). תסתכל בעצמך בעלונים לצרכן של התרופות האלו. כך שאני בטוח ב100%, שאם לפני השימוש בהלידול הוא מעולם לא היה אלים (לפחות לא בעוצמה שכזו ובקביעות שכזו, כלומר- אינו עונה להגדרה ״אלים״), וכעת הוא אלים - בודאי ובודאי שזה בגלל ההלידול! ואדרבה- שינסה הדוקטור ההוא מהמחלקה ויראה, שמיד לאחר שיפסיקו לו את ההלידול ואחרי זמן ירידת התרופה מהדם- מיד הוא יפסיק להיות אלים! ב. מי שמפיץ פה שטויות נוגדות פסיכיאטריה והגיון, ובעיקר- שמטעות את ציבור הגולשים בפורום ומוליכות אותם שולל אל מעמקי התהום(!!)- זה אתה בעצמך! ואפרט את השטויות שהפצת בזמני: 1. לתת אריפליי לכל בעיה פסיכיאטרית (או לפחות לכל הסכיזופרניים, תלוי למה באמת התכונת, אני כבר לא יודע איתך..) . שטות נפלא! הפלא ופלא- כדור קסם הפותר את כל המחלות הפסיכיאטריות! אפילו גאון כמו איינשטיין לא חשב על הרעיון ה״נפלא״ שהצעת פה! ואיפה המקום לפסיכיאטריה המסועפת כל כך , ומה הצורך במרשם רופא לאריפליי - אם זהו כדור פתרון-כל??? 2. ״אין דבר כזה סכיזופרניה״ (!), משפט המחץ הלקוח מכת הסיינטולוגיה (אתה אחד מהם אולי???), המתנגדת לפסיכיאטריה, וככל כת - היא אנטי אנושית ואנטי הגיון. הכת ידועה בשטיפות המוח האכזריות שלה, על ידי מנטרות כזו שהצגת בפורום. בושה לכתוב דבר כזה בפורום פסיכיאטריה - זה אנטי פסיכיאטריה!!! 3. ״אין הוכחה לקיום החומר דופמין במוח ולקולטנים שלו״: יש וגם יש הוכחות. אי אפשר לייצר למשל תרופות דופמינרגיות (מבוססות דופמין או מייצרות אותו) , אם לא יודעים ורואים במבחנה מה זה דופמין. אם כן, מוכח שהחומר דופמין ידוע למדע איך הוא נראה, ולכן אפשר לקחת אותו כתרופה. ואחרי שהוכחתי לך שרואים דופמין במבחנה - מכאן הדרך ללראות אותו ואת כמותו במוח- קצרה בהחלט! אני אמנם לא ראיתי אותו מעולם וגם לא ראיתי מקום שכתוב שזה חומר שרואים במבחנה - אך כפי שכבר כתבתי , ההוכחה פשוטה: מזה שהרופאים אומרים שתרופה מסויימת תורמת/מייצרת דופמין, מוכח שזהו דבר שרואים במבחנה - אחרת לא היו קוראים לתרופות האלו תרופות דופמינרגיות - אלא היו קוראים להשערת הדופמין (שבתחום התרופות(הפרמקולוגיה)) - בשמה: ״השערת הדופמין״ שבתחום התרופות, או : ״תרופות דופמינרגיות - השערה״ ! אם כן, המציאות מוכיחה אחרת מדבריך, שאינם מבוססים כלל - לא ב1, לא ב2 ולא ב3! אדרבה- באם אתה רואה טעות באחד התשובות שלי לגולשים- אתה מוזמן להגיב לי ולהעמיד אותי על טעותי. לפסול את כל דבריי במחי יד, מבלי לפרט למה ומדוע (בשונה מהפירוט שלי לגביך..) - זהו מעשה שלא יעשה! נקודה.

מנהל פורום פסיכיאטריה