זקוקה לתמיכה..

דיון מתוך פורום  פסיכותרפיה

02/04/2016 | 22:43 | מאת: ינשוף

שמי חיה- תכירו אותי ...כמוכם אני נפגעת התעללות קשה... סוחפת איתי את הכאב ואת השלכותיה... מתאמצת להקים את עצמי- וללכת הלאה... רק זה קשה... קשה מאוד... התחלתי לימודים ואני מתקשה להשקיט את הקולות בתוך הראש - קולות של הפוגעים שאומרו שאני מטומטמת- שאני אפס- שאני כלום- שלעולם לא אגשים- שכל ציון מתחת ל100% הוא לא נחשב....אני יודעת ומבינה שאלה קולות מהעבר אבל אני לא מצליחה להפריד בין אז להיום... 3 שבועות של לימודים ורמת החרדה גברה ברמות בלתי נסבלת... למרות הכל אני ממשיכה ולא מוותרת... אבל באיזה מכיר??? מצוקה, כאב... המון כאב..... וחלקים שבתוכי שרוצים שהכל יגמר כבר.... אין לי שקט בפנים... אני כל כך עייפה מהמאמצים להיות נוכחת- מלשרוד..

לקריאה נוספת והעמקה

היי ינשוף/חיה אני חשובת שאת דווקא כן קצת מפרידה לפי מה שכתבת משום שאת יודעת שהקולות השליליים שאת שומעת הם של הפוגעים ולא בהכרח חלק ממך וזה המון! ראז נכון, הקולות מלווים בעוצמות אלו או אחרות ויוצרים את הסבל האיום הזה שאת מתארת אבל שומעת שיש גם קולות אחרים שמנסים לתפקד. לפעמים צריך לתת מקום לא לקולות אך לכאב- ואז הוא חולף יותר מהר. ליאת

04/04/2016 | 10:56 | מאת: ינשוף

תודה ליאת על תמיכתך- אני כן מאפשרת מקום לביטוי הכאב- בעיקר בטיפול- לפעמים זה מרגיש שהוא לא יגמר...

03/04/2016 | 21:16 | מאת: עדי

אני כתבתי לך למטה דילגת עלי.ובכל זאת אשמח לעזרה.אני מוקפת במחשבות שליליות במיוחד הרגשת הלבד בנוסף יש לי חרדה חברתית עברתי טיפולים פסיכולוגים ופסיכיאטרים ובכל זאת עדיין חשה את זה.השאלה שלי איך לנטרל מחשבות שליליות אלו? האם יש תרגיל בפסיכותרפיה שאפשר להיעזר? זה תוקע אותי הרבה בחיים המחשבות השליליות הללו גם כפי שהסברתי גם על חרדה חברתית.כתבתי לך בדיוק מה שכתבתי למטה אשמח לתגובתך.

עניתי לך למטה. לגבי חרדה חברתית- cbt מאד עוזר. ליאת

מנהל פורום פסיכותרפיה