רוצים להתחיל טיפולי פוריות

דיון מתוך פורום  טיפולי פוריות

20/06/2019 | 23:56 | מאת: מירב

היי, אנחנו כבר כשנה וחצי מנסים להכנס להריון ללא הצלחה, עברתי הריון כימי 1 והפלה 1 בשבוע 11 (אך לא היה דופק עובר בכלל), כרגע אני שנה אחרי ההפלה ולא הצלחתי להקלט. הלכתי לרופא נשים שבהמלצתו אני עושה בדיקות של בירור הורמונלי. בעלי עשה בדיקת זרע שיצאה לא תקינה, עשינו בדיקת קריוטיפ, בדיקות גנטיות(לא כולם),והייתי אצל המטולוג והכל תקין. קריוטיפ שלי תקין ואצל בעלי יש טרנסלוקציה מאוזנת.הרופא נשים שלי אמר לי שברגע שאגיע אליו עם התוצאות של הבירור הורמונלי(שבינתיים יצאו תקינות לפי האינטרנט למרות שעוד צריכה לעשות PROGESTERONE), הוא אמר לי שהוא יפנה אותי לרופא פריון. אני מעוניינת להתחיל תהליך הזרעות. האם הרופא פריון יבקש ממני צילום רחם בנוסף? אני כל כך מפחדת מהבדיקה הזאת. ומה הקריטריונים הנוספים שצריכים לעבור - אם בכלל, כדי להתחיל תהליך הזרעות או IVF? אשמח לעזרה בבקשה. תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

אם בעלך נשא טרנסלורציה יש צורך בהפריה חוץ גופית כולל איבחון גנטי של העובר לשלילה של טרנסלורציה לא מאוזנת. אין צורך בצילום רחם. נא תיפני למומחה פוריות בהקדם

21/06/2019 | 18:58 | מאת: מירב

היי, קודם כל תודה על תשובתך המהירה ובכלל. מומלץ לעשות IVF גם למרות שזה טרנסלוקציה מאוזנת ? בנוסף, שאלתי לגבי צילום רחם, האם צילוןם רחם ניתן לעשות בהרדמה מלאה?

מנהל פורום טיפולי פוריות