ivf: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

תרופות פיריון: המדריך המלא

לקסיקון תרופות הפיריון המלא - כל השמות, כל ההשפעות: מנוגון? איקקלומין? כוריגון? או שמא אוביטרל? כל ההסברים על כל התרופות. לגזור ולשמור עוד בנושא: טיפולי פוריות   תרופות לגיוס זקיקים והשראת ביוץ איקקלומין (Ikaclomin) תרופות לגיוס זקיקים והשראת ביוץ איקקלומין (Ikaclomin) קלומיפן ציטרט אחת מהתרופות הותיקות ביותר, שמצויה בשימוש מוצלח כבר כארבעים שנה. פועלת על ידי חסימת הקולטנים לאסטרוגנים בבלוטת יתרת המוח, פעולה שמעוררת את הבלוטה להפריש את ההורמון FSH, שמגרה את השחלה לגיוס זקיקים. כלומר איקקלומין לא גורם באופן ישיר לביוץ, כי אם מגביר את התהליכים הטבעיים שמובילים לביוץ.למי ניתן? התרופה ניתנת לנשים שאינן מבייצות או כאלו שאצלן יש מיעוט ביוצים. לעתים איקקלומין ניתן להגברת הביוץ גם אצל נשים עם אי פריון מסיבה לא מוסברת. איקקלומין יכול לסייע בדחיית מועד הביוץ עבור נשים דתיות אצלן יש חשד כי הביוץ מקדים את מועד המקווה....

סיבות אפשריות ומצבים דומים לivf

הריון ולידה - תמונת המחשה
הריון ולידה לקסיקון תרופות הפיריון המלא - כל השמות, כל ההשפעות: מנוגון? איקקלומין? כוריגון? או שמא...
ללמוד עוד על ivf
בעיות פוריות: חשיבות האבחון-תמונה

כל זוג שניסה להיכנס להריון ולא הצליח יודע עד כמה טיפולי...

מאת: ד"ר איליה...
23/05/2018
שאלות נפוצות מפורום פיריון והפרייה חוץ גופית-תמונה

לא נכנסים להריון? עוברים טיפולים קשים? כל התשובות לכל...

מאת:
23/05/2018
קמפיין לעידוד היילודה בברים?-תמונה

לפי נתונים שהוצגו בכנסת, גיל היולדות עלה, שיעור טיפולי...

מאת: מערכת zap...
04/05/2018
שביתת פתע בבתי החולים-תמונה

בית הדין לעבודה דחה את בקשת המדינה להוצאת צווי מניעה נגד...

מאת: מערכת zap...
04/05/2018

ivf: רופאים מומלצים

ד"ר אמודאי אידה

רופא גינקולוגיה ומיילדות (נשים) ,מומחה ליילוד וגינקולוגיה
(0 דירוג ממוצע)
(0 חוות דעת)
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לivf?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ivf: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם תהליך שאיבת ביציות לא תקין ולא מדויק עלול לפגוע בזקיק ולרוקן אותו מתוכן? מנסה לעכל שאיבת ביציות איומה וחובבנית שעברתי, ללא הרדמה, כשבסופה הזקיקים היו ריקים.

הי, אני לא בטוחה שתהליך שאיבת הביציות עלול לפגוע בזקיק. יכול להיות שהפרוטוקול שקיבלת לא התאים לך, או שאופן לקיחת התרופות היה שגוי. גם לי היה מקרה דומה, שקרה ככל הנראה בגלל שלא יישמתי את ההוראות שהרופא נתן לי. כדאי לבדוק עם רופא הפריון מה קרה שהטיפול נכשל.

02/07/2018 | מאת: איילת

פרופ׳ משיח שלום, בת 42. לאחר שאיבה הופרו שלוש ביציות (מתוך ארבע שנשאבו). הרופא הציע לחכות ליום החמישי על מנת להחזיר את העוברים. האם לא מדובר בהימור בגילי? מה גם שישנן רק שלוש הפריות. אני מבוגרת יחסית ומדובר ב-IVF שני. (בראשון הופרו ארבע ביציות מתוך שמונה שנשאבו, לפני שלושה חודשים). מה דעתך?

אני מסכים איתך שבגיל 42 זה הימור לחכות לבלסטוציסט והייתי מחזיר אל כל 3 העוברים ביום 2 או 3, בתנאי שאין סבה, להימנע בכל מחיר, מהריון רב עוברים

האם בדיקת בטא מושפעת מלקיחה של פרוגסטרון האם התוצאה של הבטא משתנה עקב לקיחת תמיכה תודה.

לא. הבטא HCG זה הורמון שמופרש מהשליה. התוצאה של בטא לא משתנה בגלל לקיחת פרוגסטרון, מאידך, הפרוגסטרון תומך בהריון ועשוי למנוע הפלה בגלל תפקוד לא מספק של הגופיף הצהוב ולכן כדאי לקחת תמיכה זו בטיפולי IVF בהם תפקוד הגופיף הצהוב עלולה להיות בלתי מספקת

שלום רב. שתיתי דופסטון להביא את הוסת ועכשיו גילתי שאני בהריון האם הדופסטון ששתיתי יכול להזיק כי רשום עליהם שלנשים בהריון אסור לקחת אותם.

דופסטון אינו מזיק להריון וניתן אפילו במקרים של צורך בשמירת הריון בגלל דימום בהריון או במקרים של הפלות חוזרות. דופסטון ניתן גם כטיפול תמיכה שיגרתי אחרי הפריה חוץ גופית.

פורומים בנושא ivf
פורום פריון האישה והפריה חוץ גופית
פרופ' זיידמן ישיב על שאלות הנוגעות לפריון האישה והפריה חוץ גופית: הזרעה,...
פורום הריון ולידה - תמיכה
בפורום יענו שאלות הקשורות בהריון ולידה, כגון: תחושות והרגשות לקראת הלידה...
פורום הריון ולידה
ד"ר מיקי מוסקוביץ ישיב לשאלות בנושאי הריון ולידה