קריותרפיה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

אחת ולתמיד: כיצד לבחור מכון לייזר?

אחד מהטיפולים המובילים והמבוקשים ביותר הוא הסרת שיער בלייזר, מהו המכשור המתקדם כיום בשוק, למי מומלץ לבצע הסרת שיער וממה כדאי להיזהר? כל התשובות בכתבה הסרת שיער בלייזר פותרת את בעיית השיעור לטווח הארוך ולאורך שנים וזאת בשונה משיטות אחרות כמו הסרת שיער בסכין, שעווה ומריטה, הסרת שיער באמצעות משחות, חוטים או מכשור ידני- המציעים פתרון קצר טווח- ימים עד שבועות. מאיה שצברג הבעלים של רשת האסתטיקה LaserFits מסבירה מדוע בחרה במכשיר הקנדלה להוביל את טיפולי הלייזר: עבודה, הנעשית ישירות על גבי העור ללא שימוש בג'ל אולטרה סאונד שילוב של גז מקפיא בטיחותי להקלה על תחושת הכאב שילוב של חום וקור למניעת כוויות מכשיר מוכר ובטוח בביטוח אמריקאי, בטיחותי לשימוש הן למטפל והן למטופל תוצאות מהירות ביחס למכשור מקביל בתחום- כך שניתן לסיים אזור נבחר בטווח של שמונה טיפולים בלבד- מאפיין המשפיע על עלות הטיפול. למי מומלץ לבצע הסרת שיער? הסרת שיער בלייזר...
ללמוד עוד על קריותרפיה
קריותרפיה: מטיפול מקומי לסאונת קור לכל הגוף -תמונה

זהו אינו סוד שקיים קשר ישיר בין הגוף והנפש, שכן דלקות רבות...

מאת: LASER FITS -...
05/01/2021
ויטרקטומיה: להציל את הראייה!-תמונה

ניתוח ויטרקטומיה לכריתה של זגוגית העין מיועד למנוע החמרה...

מאת: ד"ר ריטה...
31/07/2018
הבזקי אור בעיניים: מה לעשות?-תמונה

קוראים ו"זבובים" עפים לכם בעיניים? מסתכלים על הנוף וסובלים...

מאת: ד"ר ריטה...
07/12/2016
כל שיטות הטיפול בסרטן הערמונית-תמונה

למרות ההצלחה היחסית במאבק נגד סרטן הערמונית, צפויות בעתיד...

מאת: נגוהה...
29/11/2011
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקריותרפיה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קריותרפיה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, אתמול הייתי אצל רופא עור בקופ"ח, בדיקה שגרתית של נקודות וכדומה. הפניתי את תשומת ליבו לנגעי עור שהיו לי בפנים, אחד במצח. מין פצע כזה קטן שלא יורד או מבריא.. הוא אמר שזה כלום. בנוסף הראיתי לו נגע עור בשפה התחתונה,שזה די מטריד אותי, כי זה מראה לבן ואני כל הזמן מגרד ונוגע בזה.. הוא הציע להסיר אותם עם חנקן נוזלי, זה היה קצת כואב כי זה ממש קר..קפוא.. כאב קצת אחרי. הוא אמר שזה יתנפח וזה התנפח אחרי כמה שעות, ועדיין.. קצת.. חברה שלי התעצבנה עלי כי היא אמרה לי שזה ישאיר לי צלקות... האם זה נכון? ואם זה נכון.. ותהיה לי צלקת, למה הרופא לא אמר שום דבר???? פשוט הציע להוריד את זה כאילו זה כלום.. אני חושב שאם זה משאיר צלקות, הוא היה צריך להגיד משהו ולתת לי אפשרות שנייה לשקול... והשאלה הנוספת היא האם זה יורד לבד או שצריך לעזור לזה לרדת? ואם צריך למרוח משהו על העור עם הנגע עד שזה יעבור? תודה

שלום, טיפול בחנקן נוזלי (קריותרפיה), הינו טיפול מקובל להסרת נגעים שפירים כגון: יבלות, סבוראיק קרטוזיס, קרטוזות סולריות ועוד.. מדובר בהקפאה (-196 מעלות) ולכן תופעות לוואי שכיחות הינן: כאב,נפיחות, שלפוחיות. במקרים נדירים פיגמנטציה, הצטלקות וזיהום.

מה ניתן לעשות במקרה של פיגמנטציה?

לפני חצי שנה שרף לי רופא עור נקע מעל ברך שמאל. נוצרה שלפוחית דם שפוצצה על ידי רופא עור שמתי תקופה בטאקורטן וכן תקופה משחה אנטיביוטית.וחודשיים ג'ל סיליקון פעמיים ביום למרות זאת מעל חצי שמה שיש במקום עיגול בצבע אדום אז שנאמר לי שזה צלקת. 1. למה זה קרה? 2. האם זה עוד יתבהר? נורא מפריע אסטתית מה ניתן עוד לעשות? תודה

שלום, טיפול בחנקן נוזלי (קריותרפיה), הינו טיפול מקובל להסרת נגעים שפירים כגון: יבלות, סבוראיק קרטוזיס, קרטוזות סולריות ועוד.. מדובר בהקפאה (-196 מעלות) ולכן תופעות לוואי שכיחות הינן: כאב,נפיחות, שלפוחיות, פיגמנטציה, הצטלקות וזיהום.

נערה בת 16, צלקת קולואידלית מזה שנתיים. טיפול חבישת לחץ ופלסטר סיליקון לא שיפר. הוצע טיפול משולב קריוטרפיה TAC/5FU + לייזר PDL/ CO2 נקודתי. יעילות טיפול? והאם עלול להיות שלאחר הטיפול הצלקת תחזור למצב הנוכחי של טרום טיפול.

חשוב לדעת מה מיקום הצלקת כדי לחזות את יעילות הטיפול. עקרונית שילוב של הזרקת 5FU לייזר CO2 ולייזר PDL יתנו תוצאות ,בדרך כלל דרושה סדרה של 5 טיפולים לפחות.

נימצא שיש לי במצח סרטן טרום סרטני מהו הטיפול המומלץ כדי להסיר את העור הנגוע

גידול טרום סרטני של העור אפשר להסיר בדרכים שונות כגון מריחת תרופה, קריותרפיה, ניתוח, וטיפול פוטודינמי. אני עוסקת בטיפולים פוטודינמיים ותוכל לקרוא יותר באתר של אסף הרופא. זו שיטה יעילה להסרת הנגע בטיפול יחיד וללא צלקת.