טריבולוס טרסטריס: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטריבולוס טרסטריס?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טריבולוס טרסטריס: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

הבן שלי בן 14.5, מבחינת הגדילה הוא מתחת לנורמה. זה מאוד מציק לו, ובכל זאת הוא מתנגד לבצע את הבדיקות הנדרשות, או לקבל את הטיפול הנדרש (בזריקות). חיפשתי ברשת אם יש איזשהו הורמון גדילה טבעי שאפשר לתת כתרופה/ויטמין, ומצאתי משהו שנקרא טריבולוס, שמעודד את הפרשת הורמון הגדילה ובכך תומך בתהליך בניית מסת השריר 90 כמוסות, וניתן בדרך כלל לעוסקים בספורט. האם מישהו מכיר את הנושא, את הויטמין הספציפי הזה, או ויטמין אחר שמשפיע על הגדילה? אשמח למידע ותובנות מנסיון... תודה רבה

אין שום תחליף טבעי מוכח לתרופות שהנער צריך כנראה שאתם צריכים עזרת פסיכולוג

אני בתקופה של לימוד אינטסבי (כל יום מהבוקר עד הלילה ) לפני מבחן ארצי גדול שהתקיים בעוד מספר חודשים. הייתי נוטל קונצרטה 36 ו 54 ועכשיו אני מנסה ריטלין 15 מ"ג×3 ביום. מהסיבה שאני לא מצליח להרגיש מה יותר אפקטיבי. לפעמיים מינון מסויים עושה לי כבד ואיטיות מסויימת ומצד שני איני רוצה לפגוע באפקטיביות. מה ממולץ יותר ? אני רוצה לשפר את הריכוז והזיכרון לטווח הארוך+אנרגייה(אי-תשישות ועייפות)+הפחתת לחצים. ראיתי שיש כמה כדורים משלימים כגון: תוספת גדילה שעונה על הצרכים שכתבתי. יש גם כפסולות בשם ויקוג לזיכרון. ויש גם כפסולות בשם טריבולוס ועוד. כיום אני לוקח גינקו בילובה. מה אתה ממליץ לי ?

שלום לא ניתן להמליץ על טיפול תרופתי או תוספי מזון בלי להבין מה המצב בבדיקה בנוכחות. אשמח לעזור בברכה ד"ר חייגרכט ד"ר חייגרכט

שלום הבנתי שהצמח הנל טריבולוס או קוטב מצוי בעברית נמכר בכמוסות או כצמח להרתחה ובישול... הזמנתי את הצמח עצמו להרתחה אך במסמך של החברה רשום שזה מכיל ביסולפיט... מה זה אומר? האם עדיף כמוסה? האם מזיק הביסולפיט הזה?

שלום אבנר, ביסולפיט או נתרן ביסולפיט הוא סוג של מלח המשמש כחומר שימור למשקאות ובהכנת יין. השאלה באיזה אופן לקחת - האם עדיף חליטה או כמוסה או טינקטורה תלויה במטרת השימוש, לא תיארת מה הסיבה שאתה רוצה ליטול את הצמח. כמובן, שעדיף לצרוך כמה שפחות חומרי תשמורת כאלה ואחרים. בהצלחה ורק בריאות!

אפשר המלצות ? הבנתי שיש הרבה כמו גינסנג , מאקה ,יוהימבין ,וולבוטרין , גינקו ,תודה

אין אף תוסף תזונה שהוכח באמצעים מדעיים כמשפר חשק ו/או זקפה. יש הרבה מידע על ג'ינסנג, מאקה, יוהימבין, ג'ינקו בילובה ועוד, אך שוב - המידע לגביהם לא נבדק מדעית. להזיק זה לא מזיק. בהקשר זה נכון הפתגם - לא כל מה שבריא טבעי ולא כל מה שטבעי בריא... כאשר יש בעיה של חשק וזקפה - חשוב קודם כל לברר מה הסיבה לכך ובהתאם לסיבה לכוון את הטיפול. יש מרפאות לבריאות מינית העוסקות בכך. וולבוטרין אינו תוסף תזונה, אלא תרופה פסיכיאטרית להפרעות דיכאון וחרדה.

מצטרף לשאלה - אני מכיר מוצר בשם יגואר און http://www.viagra-israel.org.il/Vjaguar.asp ושמעתי דברים טובים עליו, אבל לא ראיתי שום ביסוס מדעי לנושא. האם יכול להיות גם בהעידר מחקרים מהתקופה האחרונה שיש פתרונות טבעיים לנושא הזקפה?

VirMAX - משפר זקפה ויש לו ביקוש גדול בארה"ב - שווה לבדוק טריבולוס - מגביר ייצור טסטסטרון - מעלה חשק מיני. לשים לב שה-saponins בפורמולה לא פחות מ-80% נסה אחד מהם, לי הטריבולוס הכי עזר (משמעותית).