פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

8562 הודעות
6532 תשובות מומחה

מנהלי פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

12/06/2019 | 23:40 | מאת: דניאלה

אני מנהלת רומן עם גבר נשוי שלא בגד בעבר אני בת 45 הוא מבוגר ממני בכעשר שנים כשאנחנו שוכבים הוא מאוד בעניין ולי כיף מאוד אבל הוא לא נהיה קשה רק אחרי שאני יורדת לו המון זמן או עושה לו ביד הוא מתקשה ואז גומר מהר האם יש מה לעשות? זה נשמע פיזי או נפשי? כשאנחנו עושים סקס בטלפון אין בעיה הוא מתרגש והכל עובד

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אם יש לו זקפה במצבים אחרים-בבוקר, באוננות, בזמן התעלסות- יש להניח שהזקפה יורדת בגלל מתח, לחץ, חוסר ריכוז. יכול להיות שהוא בלחץ בגלל שהסקס מחוץ לנישואים, אולי הוא דואג מה תהיה התגובה שלך. האם הוא גומר מהר תמיד גם בעבר? הוא יכול להתיעץ במרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

היי, לבן זוגי התגלו שני פוליפים בקרבה למיתרי הקול שאחד מהם גדל תוך פחות משנה לגודל של 2 ס מ , שבעקבותיו נאלץ לעבור ניתוח להסרת הפוליפ. יש לציין שלאחר מין אוראלי יש לו הפרעות בגרון שמתבטא בכחכוחים . האם מין אוראלי אכן יכול לגרום לתופעות הנ ל ? וכן להופעת פוליפים וגדילתם . תודה מראש

08/06/2019 | 17:39 | מאת: רון

בגיל 12 התמהפחו לי הפטמות והיה בהם גוש והיה כואבל לדעת בהם לאט לאט הכאב והגוש נעלם אבל הפטמות עדיין נפוחות ורק בקור או שהם מגורות הם נהפכות ליהיות רגילות היום אני בן 15.5.

06/06/2019 | 13:02 | מאת: אליעד

שלום, אני בן 19 וחצי, ולפני 7 חודשים התחלתי לקחת ציפרלקס ומאז יש לי בעיות בחשק המיני ובזקפה בקושי יש לי זיקפה וגם שיש לי היא חלשה מאוד ואין לי גם הנאה ולפני הכדורים הכל היה אצלי תקין גם בחשק המיני וגם בזקפה מה ניתן לעשות בקשר לזה? ויש לי עוד שאלה לפני כמה ימים הייתה לי זקפה בלילה וקיבלתי מכה קטנה באיבר מין וכתוצאה מזה הזקפה ירדה במכה ומאז האיבר כזה חלש ומכווץ אין לי כאבים ואין שתף דם או משהו באיבר זה מסוכן?

05/06/2019 | 22:15 | מאת: ישראל

שלום. אני חושב להתחיל לקחת פרופסיה שחוסמת את התת-הורמון DHT על מנת לעצור התקרחות, אך האם כדאי לי לעשות זאת אם כבר יש לי בעיות בתפקוד המיני כגון חשק מיני נמוך ובעיות בזקפה? יש לי בעיות קיימות כמו אלה שציינתי ובנוסף להם גם יש לי גניקומסטיה, טסטוסטרון יחסית נמוך לגילי ואסטרדיאול גבוה, האם זה אומר שאני נמצא בסיכון יותר גבוה לבעיות שפרופסיה יכולה לעשות בתחומים האלה? האם לא כדאי לקחת את התרופה אם כבר אני סובל מבעיות שקשורות להורמונים לא מאוזנים?

02/06/2019 | 21:17 | מאת: יואב צוק

כבר כמה שבועות אחד האשכים שלי מסוגל להסתובב לעומת האשך השני שמקובע במקום שלו. מדי פעם אני רואה את אותו אשך בתנוחה מוזרה ואז על ידי כמה תזוזות אני מחזיר אותו למנח הרצוי. הדבר רוב הזמן לא מציק לי וגם כשכן זאת תחושה מאוד חלשה. האם יש לטפל בכך? האם זה יכול להיות מסוכן? (בדיקת אולטרסאונד באיזור מלפני חצי שנה יצאה תקינה)

לקריאה נוספת והעמקה

גש לאורולוג. הסכנה העיקרית הינה "תסביב האשך", אשר יכול לגרום לפגיעה בזרימת הדם אליו.

02/06/2019 | 20:56 | מאת: מורן

שלום דר בן זוגי בן 57 אני בת 37 אנחנו לא מצליחים לקיים יחסי מין יש קושי עם זקפה עקב חרדות ביצוע ובעיות פסיכולוגיות אני רוצה להשיג הריון האם סיאליס יעזור לו במקרה שסובל מחרדת ביצוע פסיכולוגית?

לקריאה נוספת והעמקה

אפשר לנסות, אך הסיכוי נמוך. בחרדת ביצוע הטיפול צריך להתמקד בחרדה ) דהיינו טיפול פסיכו-סקסואלי) ולא בביצוע (דהיינו, תרופה). יש סיבות שונות לחרדה, לדוגמא, הדחיפות להיכנס להריון ו/או החשש (שאינו מדובר) להורות בגיל 57. גשו לטיפול מיני זוגי.

02/06/2019 | 17:58 | מאת: ניר

שלום, לפני איזה שבועיים קיבלתי מכה באיבר המין ( חוט מהחולצה שנפרם כמו לאסו נכנס מתחת לתחתונים ושהרמתי את החולצה- פגע באיבר המין) לא היה שום דם או משהו חיצוני/פיזי שראיתי אבל מאז לפעמים שאני מאונן בקצוות אני מרגיש כמו עקצוצים/זרמי חשמל האם זה משהו שיעבור מעצמו? האם צריך לבדוק את זה?

לקריאה נוספת והעמקה

אם אין סימן חיצוני סביר שהתופעה נובעת מפגיעה שטחית שתחלוף מעצמה. התמקד בהנאה מהאוננות ומהמגע באיבר ולא בתופעות נלוות ומסיחות.

31/05/2019 | 16:00 | מאת: דניאל

שלום, לפני 3 חודשים קיימתי יחסי מין עם נערת ליווי כמובן עם קונדום אחרי כמה ימים התחיל לכאוב לי אשך שמאלי אני לא יודע מאיפה הזה חשדתי אולי שנדבקתי מחלות הלכתי לעשות בדיקות במרפאת מין ושללו שאין לי מחלות הכל תקינות, אבל לאחרונה אני מרגיש ששפיכת זרע לא משפריצה כמו פעם לזה יש סיבה? אחרי שבועים של כאב של אשך התעלמתי אני שם לב לצניחת אשך שמאלי למטה לעומת ימנית אם יש לפנות אל אורולוג כדי לבדוק ולהבדק?

לקריאה נוספת והעמקה

אם המפגש עם נערת הליווי היה מוגן אזי אין קשר למפגש. יש מגוון סיבות לכאבים באשך ואם זה לא חולף גש לאורולוג. האשכים אף פעם לא באותו גובה.

היי. אני בן 31, כ3 שנים לא הייתי במע יחסים ולא קיימתי יחסי מין. היום נכנסתי למע טרייה יחסית ואני מרגיש קצת מוזר עם החשק המיני שלי. היא יכולה סתם לחבק אותי רגע ולתת לי נשיקה של כמה שניות והאיבר מין שלי מתקשה כמעט עד לזיקפה מלאה. ניסינו לקיים יחסי מין, כשאני יודע ממע' יחסים קודמות שאני גומר מהר יחסית(כ2-3ד) בלי שאני מספק אותה. עשינו 5 מספרים ושום דבר לא השתנה חוץ מהזמן שלקח להביא אותו חזרה לפעילות. מה יכולה להיות הבעיה לעוררות כה קלה? ומה הבעיה עם זה שגומר מהר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אין בעיה שאתה מתעורר מינית בקלות בקשר החדש ( אחרי 3 שנים שלא היה קשר או יחסי מין ), להפך זה נפלא! זה לא אומר שכל פעם יש לך זקפה אתה צריך לעשות עם זה משהו. אתה גם לא אמור להביא את הפין חזרה לפעילות- אלו דברים שקורים לבד בשילוב בין המצב הרגשי והמנטלי והמערכת הפיזיולוגית. בקשר לגמירה מהירה- אתה יכול ללמוד בתרגול לבד באוננות ועם בת הזוג איך להחליט על עיתוי הגמירה בטיפול מיני מוסמך דרך אתר איט״ם

העוררות שלך תקינה לחלוטין. משך הזמן עד השפיכה שלך הוא קרוב לממוצע.. אבל ייתכן ואתה רץ אל החדירה מהר מדי ומנסה לספק אותה רק בחדירה בעוד רוב הנשים יכולות להגיע לסיפוק רק בדרכים אחרות. תעבוד על התקשורת המינית והאינטימית על מנת שגם יחסי המין יהיה נפלאים ומוצלחים.

05/05/2019 | 11:15 | מאת: נויה

בזוגיות ארוכה, מעל 8 שנים, נשואים, רק בהתחלה לבעלי היה חשק מיני וקיימנו יחסים 3 פעמים בשבוע. זה התדרדר והפך לפעם בשבוע, 98% מהסקס אני היוזמת, אני מאוד מינית ומעוניינת ביחסים בתדירות גבוהה של מעל 3 פעמים בשבוע וזו הייתה ההתפשרות שלי, כבר מספר שנים שזה מתדרדר שנית והיום זה עומד על שבוע וחצי-שבועיים. דיברנו על זה הרבה, הוא לא אוהב את השיחות האלה מתקשה להתמודד. השיא הגיע שעמד לו והוא העדיף לישון, ניסיתי אותו ולא יזמתי, מאז עבר כבר כמעט שבוע ללא יוזמה מצידו כדי להשיג סיפוקים. הוא לא מתעניינת בבחורות אחרות, נמנע מפורנו ומעולם לא התעניין בצעצועי מין. אני מתוסכלת וזה משליך על הזוגיות שלנו. יכול להיות שזה עניין בריאותו? הוא ככה בערך מגיל 21, כבר נושק ל30.

לקריאה נוספת והעמקה

רמת טסטוסטרון נמוכה יכולה לגרום לירידת חשק אצל גברים, אך זו תופעה שמאפיינת את הגיל המבוגר ולא צעיר בן 30. מציע שתיגשו יחד לטיפול סקסולוגי זוגי, כדי לברר מה המקור הרגשי (שכן, כאמור לא סביר שהמקור גופני). בטיפול כזה מקבלים כלים להעלאת החשק והתשוקה וכן הפחתת השחיקה.

01/05/2019 | 10:29 | מאת: אמיר

שלום רב. אני לא יודע עד כמה זה קשור או לא, יש לי יחסית איבר מין קטן(כ13 סמ אורך ועווי) ואני גומר מהר יחסית. מרגע החדירה אני בספק אם עוברות 5 דקות והמס' השני יכול להגיע לכ10ד רבע שעה. רציתי לשאול מס' שאלות. 1. האם זה שאני גומר מהר קשור לגודל האיבר מין.? 2. האם יכולה להיות איזושהי בעיה רפואית שרצוי לבדוק? (שמעתי משהו כמו פרוסטטה שיכול להיות קשור לא יודע עד כמה נכון) 3. האם ספריי השייה הוא פיתרון טוב? יותר מעניין האם זה פוגע בי איכשהו ו/או בתפקוד המיני? (כי עם זה אני באמת מצליח לא לגמור ככ מהר...) אשמח למענה מורחב ככל הניתן לכל השאלות.תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה
01/05/2019 | 10:36 | מאת: אמיר

בן 30

שלום רב? בן כמה אתה? האם יש לך בת זוג? באיזה תדירות אתה מקיים יחסי מין ? מה קורה באוננות? לאחוז גבוה מהגברים ( 25-30 אחוז ) יש שפיכה מהירה, הכוונה שברוב הפעמים לגבר אין יכולת להחליט על עיתוי הגמירה וזה בא לו בהפתעה עד דקה או דתיים מרגע החדירה. הטיפול מאוד אפקטיבי, לבד ועדיף עם בת הזוג הגבר מקבל הנחיות לתרגול בבית איך להגיע לרמות שונות של ריגוש בצורה מכוונת תוך ריכוז בתחושות בפין. תפנה לטיפול מיני מוסמך דרך אתר איט״ם

שלום רב גודל הפין לא קשור לגמירה מהירה נטיה לגמור מהר יכולה להיות בגלל התלהבות וחוסר ריכוז בתחושות בפין, בגלל הרגל , רגישות בתחושות בפין, לא בגלל בעיה רפואית. ספריי השהיה לא עוזר , רק מקהה את התחושתיות ופוגע בהנאה. 5 דקות לא נחשב לשפיכה מהירה, ולא צריך להיות תלוי בפעם שניה. תפנה ליעוץ כמו שהמלצתי בתשובה הקודמת תוצאות הטיפול המיני המוסמך מאוד טובות

11/05/2019 | 01:11 | מאת: אמיר

בן 30 יש בת זוג,זה יחסית טרי לא שוכבים כרגע כך שאין שום תדירות...פשוט זה הטריד אותי ממע' יחסים קודמות. באוננות ברגע שאני מגיע לזיקפה מלאה זה לא כזה שונה מסקס, יכול לגמור דיי מהר. אני כן הייתי אומר שישנה רגישות גבוההה עד כדי כך שאם אני רוצה לא לגמור אני חייב להפסיק לנוע לגמרי וכל תזוזה קטנה אני גומר.

29/04/2019 | 17:44 | מאת: בן 31

אני לוקח את הכדורים הפסיכיאטריים ריספונד, רסיטל ורידזין והרבה זמן אין לי זיקפה ( אולי בגלל התרופות האלה ), רציתי לשאול שאם אני ייקח ויאגרה, סיאליס או לויטרה אז זה ייצר לי זיקפה ? או שבגלל הכדורים הפסיכיאטריים שאני כבר לוקח ההשפעה של הכדורים החדשים הללו ( של הויאגרה וכו'... ) לא תעבוד ? כי אני לא רוצה לחכות לשינוי תרופתי שהפסיכיאטר שלי יעשה לי כי לך תדע תוך כמה זמן ייצאו התרופות ייצאו מהדם אני רוצה שינוי מיידי כאן ועכשיו השאלה האם זה אפשרי

לקריאה נוספת והעמקה

הכדורים שאתה נוטל לא פוגמים בפעילות ויאגרה ושות'. אין שום מניעה ליטול אותם יחד.

29/04/2019 | 17:15 | מאת: פלס

אני בן 20 . כשאני הולך לשירותים בזמן הצואה יוצא לי זרע ואני בטוח שזה זרע כי זה לבן ולא שקוף רציתי לשאול האם זה מעיד על מחלת מין או משהו אחר ? כי זה התחיל לאחרונה

לקריאה נוספת והעמקה

אם קיימת מין לא מוגן אז תמיד יש חשש ואז צריך להיבדק. אם אתה נשמר אז אין חשש.

28/04/2019 | 22:24 | מאת: יפים

התחלתי לצאת עם בחורה גדולה ממני בהרבה כאשר בתחילת הקשר בינינו היא הסתירה ממני את גילה האמיתי וגם על פניו היא נראת צעירה מגילה. הבעיה היא שהיא אובססיבית למין ובעצם רוב הבילוי שלנו זה במיטה. מתברר שהיא בחורה אמידה בגלל ירושה שקיבלה והיא מאוד מפנקת אותי ומתייחסת אלי מאוד יפה. אמנם אני עם יכולות גדולות של מין ובנוסף עם איבר גדול ועבה במיוחד ביחס לגברים אבל בשלב מסיום החיים האלה נמאסו עלי והייתי מעוניין להפסיק אותם אבל היא בוכה ומתחננת ומצליחה לגרות אותי פעם אחר פעם ואני נופל בזה. הצעתי לה ללכת ליעוץ מיני והיא לא מעוניינת וטוענת שאין בעיה בדבר שאוהבים ונהנים. היא לא מבינה איך אני רוצה להוריד מהפעילות הזו. מה לעשות? אני מותש ומוטרד.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, אם היא בוכה ומתחננת לא צריך להשפיע על ההתנהלות שלך מולה. כמו כל דבר בזוגיות החלטות על תדירות ודרך קיום יחסי מין צריכות להיות של שני בני הזוג ותוך התחשבות הדדית. גם אם היא לא אובבססיבית והרצון שלה לקיום יחסי מין מתוך שליטה, מה עם הרצונות שלך בנושא? תציע לה שתפנו יחד לטיפול מיני כדי לגשר על הפערים, תפנו דרך אתר איט״ם

24/04/2019 | 21:20 | מאת: אבי

האם נטילת תרים 50 פוגעת ביעילות הגלולות שזוגתי נוטלת?

לקריאה נוספת והעמקה

ממש לא. אין קשר. תהנו! ;)

24/04/2019 | 14:17 | מאת: אבי

האם לאחר נטילת תרים 50 הזקפה נשארת גם לאחר גמירה?

לקריאה נוספת והעמקה

עניתי למעלה...

ד"ר שלום רב! בת זוגתי ממש רוצה שאלבש חגורת צניעות לגבר בזמן אקט מיני. חפשתי מידע באינטרנט לגבי הסיכונים ולא מצאתי תשובה חד משמעית וברורה האם ההתקן יכול לפגוע באיבר וסביבתו ובאיזה שימוש. האם הד"ר יודע תשובה ברורה אם השימוש יכול להזיק ובאילו תנאים ולאיזה פרק זמן אפשר אם בכלל? תודה רבה על המשוב וחג שמח!

אולי כדאי ללכת אחורה ולשאול מדוע היא רוצה שתשים כזו חגורה בעת אקט מיני אם זה בעצם פוגע גם בקיום האקט וגם בהנאה?! הרי מטרת המפגש המיני היא הנאה. האם שוחחתם על כך?

שוחחנו על כך ומדובר במשחק מקדים. האם לשם כך תקין למנוע זקפה?

לא ממש...

17/04/2019 | 22:30 | מאת: צופיה

שלום, ראיתי שקיים בארה'ב טיפול חדשני במחלת פיירוני באמצעות גלי רדיו. האם טיפול זה קיים בארץ? האם יעילותו ידועה? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

השיטה אינה חדשה. היא קיימת בארץ. יעילותה בפירונה אינה מוכחת דייה.

שלום רב, הייתי בזוגיות עד לפני שנה וחצי של 9 שנים שבהן היה סקס פעם בחודש או חודשיים.. האשה לא רצתה מין ולא ללכת לטיפול זוגי. לבסוף נפרדנו בגלל בעיה זו. מעולם לא היתה לי בעיה לגמור, וגם זה לא היה מהיר מדי.. היה תמיד טוב כשהיה. כמובן שב9 שנים האלו נאלצתי לעשות ביד והייתי נאמן. לפני שנה וחצי יצאתי לרווקות וטרפתי, השלמתי את כל החסך שהיה לי. אך בעיה שאני לא משתחרר ממנה, זה שאני לא שולט ולא מבין מה מביא אותי לגמור בסקס. אין בעיה, של אונות או ייצר מיני בכלל. במהלך הסקס וכדי לגמור אני צריך לעשות ביד. חשבתי שאולי אני לא נמשך מספיק לבחורות, אבל זה לא זה.. יצאתי עם דוגמניות, תיירות, כוכבות טלויזיה וגם הריגוש הזה לא עשה שינוי. אבל יש כוכבית, היתה לי מישהי בינונית מבחינת המראה והמשיכה. וגמרתי פעמיים ואפילו עם קונדום, שזה בכלל לא חשבתי שאפשרי. והיתה מישהי נוספת שנראית כמו כוכבת פורנו, היא תיירת מארה"ב שהתארחה אצלי כמה ימים ושם בכלל מהשניה הראשונה אני רק מנסה להתאפק לא לגמור.. כמו בגיל 18 אני מוצא עצמי מנסה לדמיין את סבתא שלי כדי לצאת מהרגע ולהחזיק מעמד. אני שם לב שאני מאבד יותר עניין כשהבחורה גומרת, כאילו זה רק מה שמעניין אותי.. אבל היום אני לא יודע. אני נורא מבולבל, ואני מחליף בחורות כי חושב שהבעיה אצלהן, ואולי אני צריך מישהי מגרה יותר.. מה לעשות?

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר רקע ארוך ומורכב רגשית, כלומר לא משהו שניתן לייעץ לך באופן שטחי ובכתב תעשה ככה או ככה. כדאי מאוד שתפנה לטיפול פסיכו-סקסואלי על מנת לעבד את כל המרכיבים הרגשיים שהעלית והשפעתם על תפקודך המיני. רשימת מטפלים מוסמכים באתר האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט"ם).

14/04/2019 | 14:09 | מאת: עיכובי

בעבר, נניח בשנות ה-20 לחיי ותחילת ה-30, לא היתה לי כל בעיה לקיים יחסי מין אפילו כל יום וגם היה את החשק (לא על בסיס קבוע, כמובן, אבל נניח כשהיו ניסיונות כניסה להריון). אפילו שבעה ימים ברצף. כיום, באמצע שנות ה-30, עם הרבה יותר קילוגרמים מאז, המצב מעט שונה. ביומיים הראשונים אין כל בעיה ויש אפילו חשק. גם ביום השלישי. אבל החל מהיום הרביעי זה כבר מתחיל להיות קשה, ללא כל חשק וללא יכולת להגיע לגמירה/שפיכה. האם מצב כזה נחשב להפרעה בתפקוד המיני או פשוט ירידה סבירה? אציין כי אם לא היה מדובר בניסיונות כניסה להריון, זו בכלל לא היתה מהווה בעיה כי בשוטף למי יש בכלל זמן או רצון לקיים יחסי מין כל יום :-)

לקריאה נוספת והעמקה

החשק יורד עם הזמן בייחוד בתוך זוגיות קבועה, במסגרתה בד"כ ריגושים פחותים. בגילך ולפי תיאורך סביר להניח שזו ירידה בגדר הסביר. הניסיון לעשות סקס "בכוח" בגלל הרצון להיכנס להריון, מפחית אף הוא את החשק... כאשר אין כלל חשק - בכל מצב - יש לשלול ירידה בהורמון החשק המיני (טסטוסטרון). לא נראה שזה המצב אצלך.

12/04/2019 | 12:38 | מאת: דדון

1. מהם הדרכים למניעת קרי לילה? 2.האם זרע יכול לצאת מהפין בזמן שאני ער ללא גירוי מיני וללא גמירה? 3.אחרי גמירה או קרי לילה מתי הזרע מפסיק לטפטף מאיבר המין? אני בן 19.4 ואני גבר.

1. קרי לילה תופעה טבעית ובריאה ואין סיבה למנוע אותו. זה רפלקס בזמן שינה. יעלם עם הזמן. 2. נדיר. ייתכן וזו פליטה מבלוטות נלוות (לא זרע. לא פליטה של גמירה). 3. עד השתן הראשון אחרי...

12/04/2019 | 00:14 | מאת: בן 28

שלום אני בן 28, ובזמן האחרון אני חווה סוג של חרדת ביצוע. הדבר התחיל בגלל שלפני חצי שנה לקחתי במשך שבוע ימים כדורים נגד התקרחות (פרופסיה) והפסקתי כי ראיתי שיש תופעות לוואי של אורגזמה וזקפה חלשים באוננות ונלחצתי ממש אז הפסקתי. לאחר שבוע הפסקה עשיתי בדיקה ואוננתי ראיתי שהכל חזר לעצמו זקפה מלאה אורגזמה מלאה, לאחר חודש הייתי עם בחורה מזדמנת בתוך האוטו שרצתה לקיים איתי יחסי מין, וחוויתי אי זקפה ברגע האמת. האשמתי את הלחץ שהשרתה עליי ושלא ממש הכרנו. לאחר מס' ימים הייתי עם בחורה אחרת בבייתי והכל הלך בסדר, וגם לא היה לי בראש עדיין על איזה בעיה. לאחר חודש הייתי עם עוד 2 בחורות אחת ברכב ושביצעה בי מין אוראלי והייתה זקפה עוד לפני המגע ולא חשבתי על כלום והייתי על אלכוהול ועוד בחורה שכבר היינו בעבר ורציתי להוכיח לעצמי שהכל בסדר כי כבר היינו יחד ואז דווקא איתה שוב לא ממש עמד והייתה צריכה לרדת לי שיעמוד וגם לא עמד בצורה מלאה, אולי כי חשבתי על זה. ומאז אני תמיד חושש שמשהו נפגם אצלי אולי שאולי מה שקרה לי קשור לתרופה ההיא שלקחתי, למרות כל ההסברים שהיו לי דווקא מקרים ללא הפרעות לאחר ההפסקה וגם שבזמן האוננות הזקפה הייתה חזקה מאוד אך עדיין כל בחורה שאני מביא אני מנסה להוכיח לעצמי שהכל בסדר ואז אני חושב על זה אז הוא לא עומד ואני לוקח קמגרה כדי לגבור על הבעיה. בנוסף הלכתי לניסוי לנערת ליווי ולקחתי קמגרה, לא הייתה ישירות זקפה אך שהתחילה לרדת לי עמד כמו טיל, אבל אני נזכר שבעבר לפני נטילת התרופה שלקחתי פעם קמגרה עמד לי ישירות לפני אוראלי. בקיצור כמה שאלות: האם אדם שמגיע לזקפה באוננות אך לא עם בחורה זה מעיד על בעיה רפואית? בנוסף האם אדם שלעיתים צריך מגע אוראלי גדי להגיע לזקפה שבעבר לא תמיד היה צריך את זה כדי להגיע לזקפה, זה נחשב לבעיה?

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר חרדת ביצוע קלאסית. אדם שמגיע לזקפה טובה באוננות אך לא ביחסי מין - זה מכוון שמנגנון הזקפה תקין. החרדה פוגעת בו. הטיפול צריך להיות מכוון בהפחתת החרדה. לא בשיפור הביצוע על ידי תרופות... אם הבעיה ממשיכה - פנה לטיפול מיני מוסמך.

ברצוני לשאול מה הסיבה לשפיכה מהירה?? ממש ממש שניות לאחר החדירה .. שופך ללא כל הרגשה של אורגזמה .. האם מישהו מכיר טיפול תרופתי ?? משחות וספריי אלחוש לא ממש עוזר לי !! הבעייה אצלי יותר פסיכולוגית כך נראה לי !! תעזרו לי בבקשה !! מאוד מתסכל !!

לקריאה נוספת והעמקה

אכן כפי שאתה חושש - המקור העיקרי לשפיכה מהירה הוא רגשי (פסיכו-סקסואלי). אינך שולט בתזמון של השפיכה וכתוצאה גם אינך מרוכז בהנאה וחש אורגזמה פחותה. תרופות ומאלחשים מטפלים בסימפטום (חלקית), אך לא בסיבה. גש לטיפול מיני. רשימת מרפאות ומטפלים מוסמכים באתר איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

שלום רב בן 62. עברתי ניתוח פרוסטטה turp לפני כ שנה וחצי, לאחר כ 10 שנים עם ערמונית מוגדלת שפירה ולקיחת קסטרל 5 שנים ואומניק אוקז 5 שנים. מגיל 60 כ שנה שנתיים לפני הניתוח התחילו בעיות בזיקפה כנראה עקב התרופות הנ"ל שהייתי לוקח במנלך השנים . התחלתי עם סיאליס 20 מ"ג לפי הצורך וזה עזר. עכשיו לאחר הניתוח פרוסטטה ה סיאליס כבר לא אפקטיבי כל כך. השאלה מה עושים כדי לשפר את הזיקפה.

לקריאה נוספת והעמקה

אתה צריך לפנות למרפאה לטיפול מיני כדי לעבור הערכה. מה משקל הניתוח, התרופות או שמא גורמי סיכון נלווים אחרים. לפי תוצאות האבחון ניתן להתאים טיפול. סיאליס 20 הינה רק אפשרות אחת מתוך תפריט מגוון. לבריאות והנאה מינית!!

06/04/2019 | 18:26 | מאת: אפרת

היי. אני וחבר שלי כבר שנתיים ביחד ושוכבים כבר כמעט שנתיים. אני הראשונה שלו, הוא לא הראשון שלי. אני לא נהנית כשאנחנו מקיימים יחסים מכיוון שהפין שלו לא עומד מספיק חזק (אם בכלל) ותמיד אחרי שאנחנו שוכבים והוא גומר בפנים ממש שורף לי, משהו שלא קרה לי עם אחרים. בנוסף לכל, הוא לא מחזיק מעמד וגומר ממש מהר (בין דקה ל2 דקות). הוא ניסה לקרוא ספרים בנושא אך שום דבר לא עוזר.. אשמח לעזרה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אני מציעה שתפנו יחד למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם לאבחון מקיף רפואי רגשי , לפי זה יקבע הטיפול. השאלות שישאלו באבחון: על איזה רקע הבעיה בזקפה( האם יש זקפה באוננות ובזמן התעלסות?), האם החבר שלך תמיד גמר מהר או שזה עכשיו בהקשר לבעיה בזקפה, למה שורף לך, איך כל זה השפיע על הקשר הזוגי שלכם, האם יש רקע זוגי רגשי לקשיים ביחסי מין?

14/04/2019 | 16:06 | מאת: בניון

תודה רבה על כל העזרה שעזרת לי ולעוד הרבה אחרים פה לא אני זה שכתב את השאלה רק רציתי לומר תודה פשוט❤️

🌸🙏

31/03/2019 | 18:36 | מאת: רונן

בן 59, בריא, לפני כשנה גיליתי שהזקפה שלי עקומה ואורולוג מצא שנגרמה צלקת עקב חבלה. לא ידוע לי מתי וכיצד נחבלתי אך המצב מקשה על חדירה ( עם בת הזוג כמובן) ואף גרם לחרדת ביצוע וכתוצאה מכך קושי בזיקפה ופליטה מהירה מיד לכשנוצר גירוי.....האם לנסות ויאגרה להחזרת הביטחון ואולי בדרך זו גם לייצר תנאים לחדירה...? אין בעיה בהשגת זיקפה באוננות לצערי....

לקריאה נוספת והעמקה

לעיתים הצלקת נובעת ממחלת פירונה, אשר נפוצה בגיל שלך. אם באוננות הזקפה טובה, אך נופלת לפני חדירה (בשל חרדת ביצוע) וזה גם מזרז את השפיכה - הטיפול הנכון צריך להיות רגשי - פסיכוסקסואלי. התייחסות להפחתת החרדה סביב הביצוע. ויאגרה יכול לשפר הזקפה, אך לא בהכרח לשבור את מעגל הכשפים. רשימת מטפלים מיניים מוסמכים באתר איט"ם.

31/03/2019 | 08:54 | מאת: רוני

שלום. נודע לי שבברית מילה היה לי דימום קצת מעבר לרגיל . נכון שעבר 25 שנה וזה לא רלוונטי אך זה מאוד ירגיע אותי אם תגיד לי לפי התמונה אם לא חתכו לי יותר ממה שצריך, כי לפי התמונות של הגולשים הפין יותר עבה וגם לא רואים בבירור את צינור הזרע ואצלי הצינור בחוץ בולט ורואים בבירור. לפי התמונה לא הורידו לי הרבה ממה שצריך? אני לא מוגבל לכל החיים בפחות תחושות מנימולים אחרים? תמונת הפין תקינה לחלוטין?

לא ראיתי תמונה, אך בכל מקרה הייתי ממליץ שאם זה ממש מטריד אותך תבקש מאורולוג שיבדוק את הפין שלך (לא תמונה שלו...)

28/03/2019 | 09:15 | מאת: יקיר

האם יש תרופה כמו ויאגרה או קאמגרה אבל שלא מזיקה לפוריות....? משו טיבעי ולא מזויף? או כל מיני דברים שאתה מכיר שעוזרים לתפקוד המיני

לקריאה נוספת והעמקה

ויאגרה ושות'אינן פוגעות בפיריון. מעבר לכך ברפואה כלל ידוע לא כל מה שבריא טבעי ולא כל מה שטבעי בריא... נשאלת השאלה מה אתה רוצה לשפר מבחינת התפקוד המיני ומדוע?

26/03/2019 | 17:31 | מאת: אברם

בנוסף שכחתי לציין שהתפקוד המיני שלי תקין בקיום יחסי מין וישנו זיקפה מלא איך בבוקר אין זיקפה שהיתה לי לפני כן מדי בוקר. לפני הליכה לשירותים

לקריאה נוספת והעמקה

עניתי

26/03/2019 | 17:28 | מאת: אברם

חוסר תחושה באיבר המין בחלק התחתון מכובע הפין ומטה ובחלקים מסוימים באשכים בצורה פתאומית ונמשך כבר כמה ימים בנוסף כאבים בבטן התחתונה

לקריאה נוספת והעמקה

אובדן תחושה פתאומי מחייב בדיקה של רופא נוירולוג.

26/03/2019 | 00:41 | מאת: שון

היי אני בן 23 אני חושב שמאז שהתחלתי לאמן את שרירי ה pc שלי יש לי פחות חשק מיני, האם יש קשר? יכול להיות שאני לא מאמן אותם טוב? האימון שלי זה להחזיק את השריר חזק למשך 50-60 שניות ואז לשחרר לנוח חצי דקה ולחזור על זה ככה איזה 4-5 פעמים אם אני לא עושה טוב יש איזה תרגיל אחר שמומלץ לעשות? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אין שום קשר בין חיזוק שרירי רצפת האגן לבין ירידת חשק מיני. גורמים רגשיים רבים משפיעים על החשק המיני.

האם האימון שאני עושה הוא בסדר? או שיש תרגילים אחרים שאני אמור לעשות?

יש סוגי פרוטוקולים שונים. תוכל להתייעץ עפ פיזיו' של רצפת אגן.

24/03/2019 | 23:18 | מאת: אמיר

יש לי איבר מין יחסית קטן כ12סמ לכאן ולכאן במצב זיקפה, אני לא חושב שזו בעיה של דימוי עצמי כי אני בן אדם עם עודף ביטחון עצמי ביום יום שלי. אני בן 32 ועברתי כמה מע' יחסים בחיים שלי ולא מעט סטוצים ואני יודע רק על בחורה אחת שהצלחתי לספק מינית. זה שם אותי במצב לא הכי נוח כי אני בעצם לא נותן מענה מיני לאישה שאיתי. התחלתי להתעניין בהגדלה ולא כזה ברור האם ישנה דרך בטוחה לעשות את זה ומבלי לפגוע בתפקוד או בכל דבר אחר. ובמידה ואין כזו הייתי רוצה לדעת מה לפי דעתך מכל הדרכים הכי אופטימלית...

אתחיל בכך שאין לך איבר קטן, 12 ס"מ זה מקום טוב בתוך הטווח הממוצע. סיפוק מיני אינו על ידי האיבר המין, אלא בדרכים אחרות. אין דרך להגדיל את איבר המין. כל הדרכים עליהן תקרא באינטרנט שרלטניות ויכולות לסכן אותך. אני אומר שוב - אין דרך - לא ע"י ניתוח, כדורים, מכשירים ומילות קסם - להגדלת איבר המין. אתה יכול לספק היטב עם מה שיש לך, אם תדע איך להפעיל אותו.

27/03/2019 | 17:52 | מאת: אמיר

מה זא אם אדע איך להפעיל אותו?

איך להשתמש בו ובכל שאר הגוף דרך הראש. לא הכל זה ביצועים.

האם שימוש בתרים 100 ואו סיאליס ואו ויאגרה לחולי סרטן ריאות מותר ואפשרי ?

לקריאה נוספת והעמקה

אין שום בעיה.

17/03/2019 | 03:03 | מאת: מוטרד

זרע יכול לדלוף החוצה מין בפין גם לאחר שלא גמרתי כבר חודש? אני בן 19.3. יש לי המון בעיות בעניין של שפיכה ובראשם סיבות הלכתיות. ראיתי שמישהו שאל פה האם יש זרע בצינור כמה ימים לאחר גמירה וענו לו שתמיד נשאר זרע בצנרת וזה מתנקה לאחר מתן שתן זאת אומרת שבכל פעם שאדם משתין יוצא לו זרע ביחד עם השתן? אשמח לתשובה🙏🏾❤️

הזרע נשטף אחרי מתן שתן ראשון לאחר הגמירה. לאחר מכן לא נשאר שום זרע בצנרת, אלא אם כן היה קרי לילה או גמירה נוספת בדרך אחרת. לא יוצא זרע בכל מתן שתן, אלא רק במתן שתן ראשון אחרי גמירה....

26/03/2019 | 17:33 | מאת: אותן אחד

עזרתה לי מאוד והרגעתה אותי אחרי המון זמן של סבל...

16/03/2019 | 14:52 | מאת: עידו

כשאני פותח את פתח השופכה ומסתכל בפנים, אני יכול להבחין בסוג של נוזל מסויים. לא יודע למה אבל במהלך כל היום אני מרגיש כאילו שבורח לי משהו ואני מסתכל בשביל לראות אם באמת ברח ולעיתים אני רואה שחור השופכה נסתם לי ובורח ממנו טיפות שקופות, נראה כמו מים. אשמח לדעת מהו סוג הנוזל שיש בפתח השופכה האם אותו נוזל יכול לברוח לי במהלך היום ואם כן מה עושים כדי למנוע את הבריחה שלו?

בשופכה נשארת הטיפה האחרונה של השתן וזה נראה לח ורטוב. זה תקין וחסר משמעות.

11/03/2019 | 22:47 | מאת: מיכאל

בן 35 והתחלתי לסבול מכאבי צוואר וראש מטורפיםםםםם פשוט ברמה של בא לי למות, בעת התחלה של גירוי מיני וזה מתעצם ברמות בלתי ניתנות לתיאור עם התקדמות הגירוי. לא יכול להתגרות או להיות עם בחורה. מה יש לי? מה עושים?

לקריאה נוספת והעמקה

באם זה קורה גם באוננות או רק בסקס? מתי זה החל? כמה זמן זה נמשך? האם אתה בריא? אם זה בכל סוג גירוי כדאי לפנות לבירור - נוירולוגי (לשלילת מקור בכלי הדם) ואולי גם אורתופדי (אולי משהו בחוליות הצוואר).

10/03/2019 | 10:06 | מאת: משה

שלום אני בן 28 ויש לי מיקרו פין דפוגע בי בביטחון עצמי וחיים הזוגיות רציתי לדעת אם באמת האנדרו פינס פועל ומומלץ

לקריאה נוספת והעמקה

מי אבחן אצלך מיקרו פניס? מה אורך הפין בזקפה? אנדרופניס משווק חזק. פעילותו מוטלת מאוד בספק ואיני ממליץ עליו כטיפול בכאלו שחושבים שיש להם פין קטן. אם הוא פוגע לך בבטחון העצמי ובזוגיות - כדאי שהטיפול יהיה מכוון לשיפור דימוי עצמי, שיפור בטחון מיני וכמובן התייחסות לנושא הזוגיות. עושים זאת במסגרת טיפול סקסולוגי מוסמך. רשימת מרפאות באתר האגודה הישראלית לטיפול מיני - איט"ם.

08/03/2019 | 08:03 | מאת: אייל

שלום רב, אני סובל משפיכה מוקדמת ומטופל בטרמדקס פלשב שעוזר לי פלאים, לאחרונה עברתי צינטור ומאז אני לוקח לפיטור ואספירין, אני בן 43 מרגיש טוב, שאלתי האם אין בעיה לקחת את כל התרופות ביחד

לקריאה נוספת והעמקה

לגבי התנגשות בין תרופות כדאי לברר עם הרופאים שרושמים לך את אותן התרופות. באחריותם גם לברר זאת טרם מתן מרשם. כהערת אגב, הטיפול בטרמדקס לשפיכה מהירה מהווה קו טיפול שני. הקו הראשון הינו טיפול מיני בו תלמד לשלוט על השפיכה שלך.

06/03/2019 | 14:40 | מאת: אביאל

אני סובל משפיכה מוקדמת שממש מורידה לי את הביטחון במיטה עם בת זוגתי.. שמעתי על זה שיש את האופציה לקנות מבית מרקחת ג׳ל שנקרא דוקאין השאלה שלי אם זה באמת עוזר ,זה לא מאלחש גם את הנרתיק של האישה ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אביאל, אנחנו מטפלים בשפיכה מהירה כל הזמן בהצלחה, זו תופעה נפוצה, הטיפול באמצעות תרגול שאתה עושה בבית באוננות ועם בת זוגתך, בתרגול זה אתה לומד לזהות את נקודת האל חזור ואת רמות הריגוש השונות כדי להחליט על עיתוי הגמירה. הטיפול לא באמצעות משחות. תפנו יחד למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

שלום רב אני בן 32 בנאדם בריא לא היה לי בעבר בעיות זקפה , הייתי במסיבה שתיתי קפה לאחר מכאן הרגשתי סחוררות וניתוק בין הראש לאיבר המין ומאותו אז לא מגיע לזקפה אני לא מרגיש כלום , עשיתי בדיקות דם אמרו הכל בסדר , מה יכול להיות ?

לקריאה נוספת והעמקה

יכול להיות גורם רגשי, בייחוד אם ההפרעה החלה לפתע. כדאי שתיגש לבירור, אבחון וטיפול במרפאה לבריאות מינית. יש רשימת מרפאות באתר איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

היי, בן 19, אני בקשר רציני עם בת זוג למעלה משנה. עד לפני שבועיים בערך, לא הייתה לי בחיים שום בעיה בענייני זקפה והכל היה בסדר. לפני שבועיים, בזמן שבת הזוג ירדה לי ירדה לי הזקפה לגמרי, הנחתי שזה טבעי ואולי פשוט קורה, אבל בימים האחרונים זה קרה עוד כמה פעמים. אני לא מרגיש ירידה בחשק המיני ואני רוצה לקיים יחסים, ואז כשזה קורה זה ממש מדכא את החשק המיני של בת הזוג שלי וגורם לי אי נוחות ותסכול. בעיקרון אחרי ניסיון חוזר זה מצליח, ואני גם מגיע לאורגזמה, אבל "התקרית" ממש מורידה מכל העניין ומהספונטניות שבדבר. אני מפחד שזה יתחיל להיות דבר קבוע...

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר חרדת ביצוע קלאסית. כתבתי על כך המון בפורום. מציע לך להתמקד בכל הדברים המהנים ומענגים בהם אין לך בעיה. תוציא מהתפריט לתקופה את אותם דברים אשר פוגמים בהנאה. אני בטוח שאתה יודע לענג את חברתך וגם להתענג ממנה בשלל דרכים יצירתיות. אל תתמקד דווקא באלו בהן אתה מרגיש כישלון ותסכול.

שלום האם קיים רופא במדינה שיכול לתת מענה? בחור צעיר, אחרי קיום יחסים מרגיש מת לשבוע עם חשק ירוד מאוד. בשנים האחרנות איבחנתי את עצמי כאלרגי לזרע שלי יש הוכחות ניתן טיפול מינורי שלא מטפל בבעיה הייתי אצל המון רופאים ושום רופא לא עזר אנדוקרינולוגים פוריות פסיכיאטר ראומטולוג כלום... יש משהו שאני מפספס ?

לקריאה נוספת והעמקה

ייתכן ומדובר בתופעה בשם POIS. Post Orgasmic Illness Syndrome כתבתי על כך בעבר, גם בפורום זה. לגבי אלרגיה לזרע - הטיפול הינו כמו בכל אלרגיה.

תודה על התגובה ה"POIS" הוא התצורה של האלרגיה בין היתר ולא ההיפך החולשה באה בין היתר בעקבות ההתמודדות של הגוף כחולי במלחמה בעצמו אם אפשר למקד אותי למי שיוכל לעזור אשמח

נסה מטפל מיני מוסמך עם רקע רפואי.

17/02/2019 | 18:23 | מאת: מור

שלום, אני בן 21, בריא במשקל תקין, שותה מעט אלכוהול ולא מעשן בכלל. על אף שאני עדיין בתול, ולכן אין לי באמת בעיה בתפקוד המיני כבר תקופה ארוכה שאני חושב שיש לי בעיות זקפה. 1. כבר שנים שאני מתעורר בלי זקפת בוקר 2. באוננות הזקפה חלשה יותר מפעם 3. אין לי כבר סתם זקפות באמצע היום שלא קשורות לשום דבר (בעבר היו לי הרבה כאלה) המצב הזה מפריע לי ומפחיד אותי. הוא גם מקשה עלי להגיע לסיטואציות מיניות עם נשים. השאלה שלי - האם אני צריך לפנות לאורולוג או לסקסולוג? אשמח לדעת גם אם יש בדיקות מסויימות שאני צריך לעשות? איך ניתן לטפל בבעיה? ושאלה אחרונה - יכול להיות שהמצב תקין ואני סתם ממציא בעיה במקום שאין? כלומר העדר זקפות בוקר, וזקפות רנדומלית באמצע היום בהכרח מעיד על בעיה? (בעבר היו לי) תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

כדאי שתפנה לסקסולוג שהינו רופא, ואז האבחון מתייחס הן להיבט הנפשי/רגשי אך גם יש התייחסות לאספקט גופני. להערכתי בשלב זה אין צורך בבדיקות מסויימות. העדר זקפות בוקר ו/או זקפות ספונטניות. אינו בהכרח מעיד על קיומה של בעיה גופנית. יש גורמים נוספים שמעורבים ביצירת זקפה. בהתאם לממצאים בפגישת אבחון ניתן לתפור עבורך טיפול שיתאים עבורך. יש קשר גם לרקע תרבותי, דימוי גברי, חינוך מיני ועוד נושאים רבים שעולים בפגישת האבחון. מוזמן ליצור קשר ולהגיע לפגישת אבחון ויפה שעה אחת קודם לפני שרמת החרדה וחוסר הבטחון המיני ממשיכים לטפס.

16/02/2019 | 18:58 | מאת: אדם

שלום אני הן 23 ואני כבר שבוע שלם לא מאונן ואתמול (יום שישי ) יצא לי נוזל אחרי השתן אבל בכמות כלומר עשיתי שתן ואז יצא זרע בלי הלבן אחרי שטפתי ידים הוא הפך ללבן אז אני יודע שזה זרע והיום יצא לי אחרי השתן כמו גושים שקופים עם נוזל שמיך נב:יש וריקוצלה דרגה 3 ובדיקת זרע היצא לא משהו הרופא אמרי שאני צריך לעשות ניתוח לקשור את זה יש לזה סוג קשר לזה אולי?

לקריאה נוספת והעמקה

אין קשר לוריקוצלה. אם בגילך שבוע לא גמרת, לגוף יש דרך להפטר מעודפים וזה בעצם מה שאתה מתאר. זו תופעה טבעית ואין לך סיבה לדאגה. נ"ב: עדיף לפרוק עם הנאה ולא בדרך שלך...

13/02/2019 | 12:01 | מאת: יעקב

בן 55, אף פעם לא הייתה לי בעיית זקפה או שפיכה. יש לנו 3 בנות 24, 21, 13. לאחרונה החלתי לחוות עיכוב שפיכה. כדי לסיים מחייב אוננות. הדבר מרגיז את האשה שאני כבר לא שופך בנרתיק יותר. אין לי בעיות נפשיות, גם לא לחץ בעבודה, לא חרדת נטישה, חרדת נתינה, או חרדה מכול סוג שקראתי עליה, לא בעיות זיקפה. בדיקות דם לא מצביעות על בעיה מכול סוג שהוא. בדיקות מאמץ מצביעות על כושר טוב לגילי. קראתי מעט חומר והבנתי שנושא שפיכה מעוכבת לא נחקר דיו. רעיונות, המלצות? יעקב.

לקריאה נוספת והעמקה

כמו שאתה רומז עיכוב שפיכה יכול לנבוע על רקע רגשי - לחץ, חרדה, צורך בשליטה, קושי להשתחרר וכדומה. אך כנראה כפי שאתה מתאר זה לא המצב שלך. זה יכול להצביע על בעיות בערמונית, סימן ראשון לבעיה עצבית כלשהי, תופעת לוואי של תרופות ועוד. ברוב הפעמים בקבוצת הגיל שלך זה יכול להיות שילוב - עם הגיל צריך גירוי הרבה יותר חזק על מנת לגמור בחדירה, בייחוד שהנרתיק של אשתך גורם לגירוי פיזי נמוך יותר, אחרי 3 לידות. כלומר, העובדה שאתה מתקשה לגמור בחדירה עשויה להיות טבעית - פיזיולוגית. לא עדות למצב פתולוגי. עצם העובדה שאשתך מתרגזת וכועסת על כך רק מרחיקה את השפיכה... יש גם תת מודע. נסו להתרכז בהנאה של שניכם מהמפגש המיני ולא לגמור פה או שם ומתי וכיצד.

06/02/2019 | 18:51 | מאת: אבי ממן

אפשר לקחת לוריבן יחד עם ויאגרה

לקריאה נוספת והעמקה

התשובה בכותרת

שלום ! רציתי לשאול מדוע בעינוג עצמי אני לא גומר מהר ונהנה 3-5 דקות .. וכשאני עם אישתי אני גומר תוך מספר שניות לאחר החדירה ... מה הסיבה ? בנוסף הייתי רוצה לנסות כדורים מסדרת ה SSRI. על איזה כדור הכי מומלץ לשפיכה מהירה ??

לקריאה נוספת והעמקה

שפיכה מהירה מתאפיינת בכך שאין שליטה בתזמון השפיכה בעת חדירה. באוננות אתה כן שולט. SSRI זו משפחת תרופות שעשוייה להאריך את הזמן עד השפיכה. היא לא משפרת את השליטה. זה קו שני של טיפול. הקו הראשון הינו טיפול סקסולוגי במהלכו אתה לומד לשלוט על תזמון השפיכה. מן הסתם לא אמליץ על סוג כדור מסויים. אלו כדורי מרשם. כדאי לגשת אל רופא סקסולוג.

אני לאחר ניתוח מסובך ונוטל הרבה תרופות ביניהן תרופות נגד כאבים. מאז חזרתי הביתה מבית החולים אני מתקשה ״לגמור״ בעת קיום יחסי מין. אין לי שום בעייה בעניין החשק או הזיקפה. האם יכול להיות שהתרופות משככות הכאבים גורמות להתקהות החושים ומכאן להקטנת הגירוי כמקובל? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

אחת מתופעות הלוואי של רוב התרופות משככות הכאבים הינה השהיית השפיכה. לא במנגנון של התקהות חושים, אלא בשל השפעתן המוחית. הן משפיעות גם במנגנון השפיכה המוחי.

31/01/2019 | 14:23 | מאת: איתמר

ד"ר שלום אני בן 44 בריא, לא סובל מלחץ דם לא סובל מסוכרת לא סובל מכלום עשיתי בדיקות דם והכל תקין. (רמת הטוסטטרון שלי עברה את הרף העליון - 28 ) אני רזה 64 ק"ג בגובה של 1.78 ס"מ ואני עושה ספורט לפחות 3-4 פעמים בשבוע, (מאוד חטוב ואתלטי) אוכל בריא, לא שותה משקאות חריפים לא מעשן לא אוכל ג'אנק לא שותה משקאות ממותקים. לאחרונה יש לי זיקפה חלשה מאוד, זיקפת הבוקר כבר לא באה לביקור. ובאמצע יחסי המין שלי עם אישתי הזיקפה יורדת קבעתי טור לאורולוג לשבוע הבא. האם יכול להיות פגיעה עצבית? האם טיפול בגלי הלם יועילו לי? תשובתך אודה.

לקריאה נוספת והעמקה

נראה שאין שום מקור גופני. המשך בירור רצוי לעשות במסגרת מרפאה ספציפית לבריאות מינית. כיום בריאות מיני נחשבת תת התמחות במספר מקצועות (ולא רק באורולוגיה) וכוללת התייחסות גם להיבטים רגשיים. לא תיארת מה קורה באוננות? לפי שאלתך לא נראה שיש מקור גופני לבעייתך. לפגיעה עצבית סימנים נוספים שאינם במסגרת התיאור שלך. גלי הלם יכולים לעזור קלות במקרה ויש מקור גופני וסקולרי (סתימה קלה בכלי דם) - אך לא ממש נראה שזה המצב שלך...

03/02/2019 | 06:45 | מאת: איתמר

תודה על תשובתך ד"ר. באוננות יש זיקפה טובה ולעיתים נופלת אבל אני מייחס זאת לפורנו. (אני מרבה בזה) יכול להיות שזה הגורם? האם המרפאה שלכם מטפלת בפן הריגש?

חיזקת את השערתי שהמקור לבעייתך הוא רגשי - לא גופני. בהחלט במרפאה שלנו מטפלים במקור גופני וגם רגשי. גוף ונפש הולכים יחדיו.