פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

8097 הודעות
6661 תשובות מומחה

מנהלי פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

03/06/2020 | 12:55 | מאת: נגמל

שלום. מזה 8 שנים אני נוטל תרופה נוגדת דיכאון בשם ויפאקס\אפקסור. לפני שנתיים ירדתי במינון מ-150 מ"ג ל-75 מ"ג. היום אני בתהליך הדרגתי של ירידה מהתרופה. במהלך השנים לא הופיעו בעיות בתפקוד המיני אך חשתי כי החשק לא תמיד גבוה. ידוע כי תופעות הגמילה הן מהחמורות בתרופה זו ביחס לשאר נוגדי הדיכאון. האם צפויה לי פגיעה בתפקוד או בחשק המיני? והאם לאחר שאפטר מהתרופה, התפקוד והחשק המיני יגבר ? תודה.

03/06/2020 | 12:30 | מאת: מתעניין

פרופ' רפי היקר, רכשתי את מכשיר האנדרו - פינס על רקע רצון להארכת הפין. קראתי את הביקורת שלך לגבי מכשירי הגדלת הפין ודומיהם. אני מסכים איתך שמדובר בבעיה פסיכולוגית שמנוגדת לעובדות בשטח (איבר תקין בגודל). עם זאת, ישראלי לא רוצה לצאת פראייר וחשבתי האם בכל זאת, למרות שאין הבטחה לשינוי, לנסות את השימוש במכשיר. שאלתי היא על רקע אישור ה-FDA בשימוש במכשיר, חשוב לי לדעת האם השימוש המדורג לפי הוראות היצרן (מספר שעות מועט ביום למספר ימים וכן הלאה..) עלול לגרום לנזק לאיבר המין? (אין - אונות ושאר דברים מפחידים..). אשמח לתגובתך, יום מצוין.

03/06/2020 | 00:43 | מאת: שחר

הרופא נתן לי מרשם לטאדם 5 מג בתוך כמה ימים זה מתחיל להשפיע?

31/05/2020 | 10:20 | מאת: דני

שאלתי האם תוסף פרלוקס יכול להגדיל נפח אשך, - יש לי אשכים שהוקטנו יש התכנות לוריקוצלה, - קיבלתי תוסףף טסטוסטרון, ואני רוצה להחזיר את האשך לגודלו הטבעי תודה ויום טוב

24/05/2020 | 01:47 | מאת: עדי

שלום אני בן 30 בזוגיות עם ילדים! לאחרונה התחלתי לעשות קצת ספורט אימונים וריצות לא יודע אם זה קשור אבל אני כבר קרוב לשלוש שבועות שמרגיש שהזרע לא יוצא בשפריץ כמו שהיה יוצא ולפני חודש וחצי בערך היה לי כאב באשך השמאלי שהכאב הזה עבר גם בתקופה שהיה כאב קצת היה משפריץ ומשום מה עכשיו זה רק מטפטף רציתי לדעת האם זה תקין? והאם זה קשור לספורט שאני עושה. ואם יש טיפול בשביל שיחזור כמו שהיה בעיקר בשביל ילודה מקווה שזה לא פוגע באפשרות כדי להיכנס להריון אשמח לקבל יעוץ תודה רבה!!!

לקריאה נוספת והעמקה

זרע יכול להשפריץ ולטפטף. בשני המקרים זה נורמלי. אין לזה קשר לפעילות ספורטיבית.. אין קשר לפיריון או לסיכוי להכנס להיריון.

24/05/2020 | 01:03 | מאת: נא

שלום אני כבר שבועיים רואה שהזרע שלי לא משפריץ לפני כן היה משפריץ ואני רוצה לדעת אם יש ממה לחשוש והאם זה פוגע בילודה?

לקריאה נוספת והעמקה

בן כמה אתה? האם יש לך מחלות רקע? האם אתה לוקח תרופות? לעובדה אם הזרע משפריץ או לא אין קשר לפיריון וילודה. בהקשר לכך תירגע.

20/05/2020 | 01:23 | מאת: יאיר

הי יש לי קושי בזיקפה ושמירה על זיקפה בעת קיום יחסים עם אשתי. בעת אוננות לבד אין לי שום קושי האם תרופות כמו ויאגרה יעילות? עצות כיצד להתגבר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך אם באוננות הזקפה טובה, יש להניח שעם אשתך הירידה בזקפה היא על רקע מתח או חוסר ריכוז. האם יש קושי או מתח בקשר הזוגי? האם אתה עסוק בדאגה על הזקפה בזמן יחסי מין? כדאי שתפנה עם אשתך למרפאה מוסמכת לטיפול מיני באתר איט״ם( אגודה ישראלית של מטפלים מיניים)

17/05/2020 | 16:22 | מאת: Shai1987

שלום פרופסור .אני עברתי מיאליטיס והייתי בשיקום של שנה לפני 15 שנים (בן 30) לפעמים אני מגיע לזקפה מלאה יזומה או לא יזומה אבל לרוב קשה לי ואני שותה 2 סיאליס היום אנמ הולך על הרגליים מרים משקולות ושומר על עצמי חברה שלי ביקשה שאני אבדוק עם יש אפשרות לטיפול חוץ מהסיאליס שיכולה גם לפתור את בעיית הספונטניות לנפגעי עמוד שדרה צווארי

לקריאה נוספת והעמקה

יש אפשרויות רבות לשיפור חיי המין בזוגות, אשר אחד מהם נפגש בחוט השדרה (גם על רקע מיאליטיס). הכדורים שמשפרים זקפה, הם רק דרך אחת. בשל המורכבות מציע שתגיע לפגישת התייעצות.

15/05/2020 | 17:52 | מאת: יריב

האם כשמאוננים הרבה/מגיעים לאורגזמות מרובות עולה הטססטוסטורון בגוף?

לא ממש. מיתוס.

15/05/2020 | 16:18 | מאת: רגב

שלום אני בן 17. כבר שנים שאני מאונן המון, כל יום. שמתי לב, בעבר, שכאשר עשיתי התנזרות של שבוע בערך, ואז חזרתי לאונן לאחר שבוע, כמות נוזל הזרע עלתה מאוד. לאחרונה, הפסקתי לאונן במשך תקופה ארוכה (משהו כמו חודשיים וחצי) ואני לא חווה קרי לילה כפיצוי על האוננות. הרי בגלל התדירות אוננות הגבוהה שהייתה לי, כנראה הצטבר המון זרע באמפולה והוא לא מתרוקן. רציתי לדעת האם זה תקין ומה ניתן לעשות.

לקריאה נוספת והעמקה

אין לך שום בעיה רפואית. זרע אינו מצטבר - מה שלא יוצא החוצה באורגזמה או בקרי לילה, יוצא בדרכים אחרות מבלי שתרגיש. לדוגמה, בשתן. תפסיק לעשות ניסויים ולבדוק את עצמך. אם אתה אוהב לאונן ולגמור, עשה זאת ותהנה.

10/05/2020 | 15:09 | מאת: יוני

שלום, בהמהלך יחסי מין אני נהנה מפוזיציות שבהם החדירה מורידה כלפי מטה את הפין שלי כשהוא במצב של זקפה (ממש 180 מעלות). הפעולה לא כואבת לי אבל יש להפעיל מעט כוח על מנת לבצע את ה"הורדה" ואני תוהה אם יש בה איזשהו סיכון או אפשרות לנזק. תודה.

הפין איבר גמיש יחסית. אין סכנה כל עוד אתה חא מביא אותו אל סף הכאב.

28/04/2020 | 22:18 | מאת: יהלומי

בחוברת הסבר לאדרופינס כתוב שלקיחת תרופות להגדלת , שמירת השיער עלולים להפחית משמעותית את יעילות האדרופינס... אני לוקח כבר כמה שנים פרופסיה לשיער, פינסטרייד 1 מג , זה אותו דבר . השאלה מה הקשר בין הדברים , והאם פרופסיה באמת יכולה לעכב או לבטל את ההתקדמות עם האדרופינס ?

לקריאה נוספת והעמקה

לא. ואנדרפניס לא באמת ממש עובד.

27/04/2020 | 20:38 | מאת: חי

אני בן 22. אני כבר כמה חודשים שוכב עם אשתי ויוצא לי רק טיפות בד"כ רק אם אני עושה שריר . עדיין אף פעם לא יצא לי זרם . רציתי לדעת מה זה ואיך מסדרים את זה תודה רבה רבה!!

מי אמר לך שצריך זרם? החיים האמיתיים אינם סרט פורנו. כמות הפליטה הממוצעת לאחר התנזרות של 3 ימים היא כ 2-5 מ"ל. בערך כפית. אצל חלק זה משפריץ ואצל אחרים מטפטף.

21/04/2020 | 10:01 | מאת: משה

שלום רציתי לשאול על עניין שמאוד מטריד אותי אני בן 23 כל פעם לאחר קיום יחסי מין אני חלש מאוד ולא מתפקד ביום המחרת כראוי ולאחר שאני אוכל כמה ארוחות טוב אני מרגיש שכוחותי חזרו אלי וזה רק אם אני עושה פעם אחת ואם אני עושה כמה פעמים אני מרגיש גמור לגמרי אני מקיים יחסים לא יותר מפעם בשבוע הבנתי שאצל אחרים המצב לא ככה ורציתי לדעת האם אפשר לטפל בזה ואיך

לקריאה נוספת והעמקה

ייתכן ומדובר בתופעה שקוראים לה POIS - Post Orgasmic Ilness Syndrome - תשישות שלאחר אורגזמה. כתבתי על כך כמה וכמה פעמים בעבר. השתמש במנוע החיפוש. תוכל לפנות למומחה בבריאות מינית לצורך אבחון וניסיון שיפור.

19/04/2020 | 10:34 | מאת: שלומי55555

היום אני יודע שזה היה שבר אני בן 20 לפני 5 שנים קיימתי יחסי מין סוערים כשהאשה הייתה מעליי ופתאום שמענו ״פאק״ כאב בלתי נסבל ושתף דם שמתי עליו קרח לאט לאט המצב השתפר היום אחרי כ5 שנים נשארה גולה במרכז הצינור כנראה שתף דם למדתי לחיות איתו אבל הוא עדיין כואב בזקפה או סתם שאני בא במגע איתו אחרי קיום יחסי מין בא לי פשוט ללחוץ עליו שיתפוצץ (חשוב לציין שאני לא רואה עקמת בפין ),איך אני מטפל בזה?למי לפנות והאם ייתכן ששתף דם מחזיק כל כך הרבה זמן?

לקריאה נוספת והעמקה

היום כבר אין שטף דם אלא כנראה תוצאה של אותו שבר שהיה לך לפני 5 שנים. בדרך כלל לאחר חלוף זמן כה רב ואם הנזק הוא רק גולה וקצת כאב - אין הרבה מה לעשות. ניתן לנסות משככי כאבים לפני סקס. תוכל להתייעץ עם רופא אורולוג, עדיף בעל התמחות בבריאות מינית.

19/04/2020 | 10:20 | מאת: שלומי55555

היום אני בן 20 לפני שנים הייתי בעורב בקיום יחסי מין סוערים שבה האישה הייתה מעליי בזמנו היה קליק וכאב בלתי נסבל המלווה בשתף דם בפין לא נעשה שום טיפול שמתי קרח היום המצב יחסית טוב נשארה לי גולה קטנה מעצבנת וכואבת גם באוננות וגם בקיום יחסי מין הגולה ממוקמת במרכז הצינור אחרי כמעט 6 שנים אני לא מבין איך שתף דם לא עבר.. חשוב לציין כי האיבר מין לא עקום למדתי לחיות עם הכאב המעצבן הזה כל פעם שאני בא במגע עם הגולה הזאת(גם לא במצב זקפה) מה עליי לעשות בכדי להיפטר מהגולה הכואבת הזאת סופית, ולמי צריך לפנות?

לקריאה נוספת והעמקה

תשובה למעלה.

שלום יש לי בעיה שנירא לי ל50% מאנשים פה יש אותה של חדירה בזמן סקס או בעית זיקפה הלכתי לרופא משפחה שלי נתן לי לעשות בדיקה זרע לא יודע כמה זה קשור אבל יש לי ילד אבל אני ואישתי רוצים עוד ילד ויש לי בעיה של זיקפה שאני איתה וגם מתי שהןא עומד איך שאני מתחיל חדירה הוא מתקווץ ולא עומד אני ואישתי רוצים עוד ילד אבל הבעי. נמשכת די הרבה זמן אנחנו מתוסכלים ניסתי ללכת לאתרים פרטים חיסלו אותי 1200 שח רק בשביל לדבר השאלה שלי אין איזה משהו דרך קופת החולים כללית משהו שאני יכול לדבר איתו או אפילו מרשם לכדורים לזיקפה או פסכולוגים או סוקסולוגים או אנשי מקצוע מיני שלא יחסלו אותי במחיר אני מבקש בבקשה עזרה נכנסתי לאתר איטם יש שם כולכך הרבה שאני לא יודע מי נגד מי אני בן 33 נשואי 5 שנים

לקריאה נוספת והעמקה

נשמע כמו חרדת ביצוע קלאסית. אני מקבל דרך כללית מושלם לייעוץ בנושא וכיום בעידן הקורונה גם בוידאו ;) תוכל לקבוע מול רינה 0548663333

שלום, אני בן 28 וכבר תקופה ארוכה מאוד שאני משתמש בקונצרטה בעקבות בעיות קשב וריכוז. התרופה עוזרת לי מאוד בלימודיי ובחיי היום יום אך יוצרת אצלי בעיה. הבעיה היא שתמיד שאני לוקח את התרופה נוצרת אצלי תופעה מוזרה, הפין מכווץ מאוד ונוקשה, ובנוסף קשה לי מאוד להגיע לזקפה המאפשרת חדירה וגם כשאני מגיע היא בורחת תוך כמה שניות. המצב מסתכל מאוד ונוצר מצב שאפילו כשאני לא לוקח את התרופה קשה לי לשמור על זקפה כי אני מרגיש בחרדה לא לאבד אותה במהלך האקט. פניתי למרפאה לבריאות הגבר ברמבם והמליצו לי על תרופה בשם תאדם 5. התרופה עזרה לי מאוד בהתחלה אבל לאחרונה גם היא כבר לא משפיעה ואני פשוט לא מצליח לשמור על הזקפה. אשמח לעזרה מה ניתן לעשות? תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

אתה עצמך מתאר בנוסף לתופעות לוואי של התרופה - גם על חרדה סביב התפקוד המיני. חרדת ביצוע. טאדאם משפר את הביצוע, אך החרדה בעינה. והיא הפחיתה טת השפעת הטאדאם. ממליץ לשלב טיפול מיני שיתמקד בהפחתת החרדה. באתר איט"ם רשימת מטפלים מיניים מוסמכים.

13/04/2020 | 23:57 | מאת: אנונימי

שלום אני בן 14 וכשאני מאונן אני חושב שלא יוצא לי זרע רק החומר הלבן הזה, התחלתי לאונן לא מזמן, ואני ממש בדיכאון מזה. תודה אשמח עם תענה

באוננות צריך להתמקד בהנאה מהדרך ולא בתוצאה. נסה טיפ זה. במקביל תוכל לפנות לדלת פתוחה - יש להם אתר להתייעצות עבור בני נוער.

בן 25, בריא בדרך כלל. בשנה האחרונה התחלתי לסבול משפיכה מוקדמת. גם באוננות וגם בזמן מין. רוב חיי לא סבלתי מבעיה כזאת או בכל אופן היה לי הרבה יותר קל להתאפק. היום אני מוצא את עצמי במצב שאני צריך לעצור כל כמה שניות. ממה זה יכול להיגרם? והאם יש באמת טיפול?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב כן יש לזה טיפול. אם בעבר לא היה לך קושי להחליט על עיתוי הגמירה, יש להניח שמה שקורה עכשיו קשור למתח, אישי או זוגי, חוסר ריכוז. תנסה לנשום עמוק לפני, לעשות כל מה שאתה יודע כדי להיות רגוע, עם בת הזוג זה יכול להיות גם מסג׳ים. בימים אלה הטיפול המיני כמו כל טיפול נעשה בוידיאו, תתקשר לאחד המטפלים המוסמכים דרך אתר איט״ם

10/04/2020 | 19:02 | מאת: רונן

שלום בתחילת חודש מרץ עברתי כריתת ערמונית מסרטנת.אני בן 66 ולפני הניתוח היו לי יחסי מין נהדרים. שאלתי.אין לי כיום זיקפה [אבל חשק יש] כמה זמן לאחר הניתוח יכולה להופיע זיקפה אם בכלל.ומה עושים

לקריאה נוספת והעמקה

תלוי בסוג הניתוח ובטיפולים הנלווים. ההמלצה שלי היא להגיע לטיפול במרפאה לבריאות מינית כמה שיותר סמוך למועד הניתוח. אם יש לך חשק - אתה לא ילד ויודע שיש עוד הרבה דברים שניתן לעשות כדי לענג ולהתענג ביחסי מין. יש גם טיפולים שניתן לשלב כדי לשפר את איכות הזקפה. לעיתים הפגיעה היא כרונית, שכן בחלק מהניתוחים נפגע העצבוב לזקפה. פנה לפגישה בנושא עם מומחה בבריאות מינית.

אהלן חג שמח לפני שנתיים וחצי שאוננתי עצרתי את השפיכה על ידי לחיצה בצינור הזרע(לא חזק מידי לחיצה קטנה) מאז כמעט כל הזמן אני עושה את זה כדי למנוע יציאה של זרע עקב דברים בדת השאלה היא כזאת האם יכול לגרום נזק ועד כמה גדול ועד כמה ניתן לריפוי והאם זה יכול לפגוע בהבאת ילדים לעולם?

רק הוסיף כי ברוב הפעמים לא הצלחתי לעצור

אם חוזרים על כך זה בהחלט יכול להזיק, שכן מגביר את הלחץ בכל הצנרת לפני המקום בו אתה לוחץ. אתה מתאר שעשית זאת פעם בודדת.

08/04/2020 | 00:43 | מאת: אליה לוי

שלום קוראים לי אליה לוי בן 17. בזמן האחרון יש לי בעיה שכל פעם שאני עושה אימון בטן או עושה פרונט על מתח (מאמץ של הבטן) בורח לי זרע (אני לא ממש יודע עם זה באמת זרע אבל בדרך כלל זה בכמות כאילו שאני מאונן). זה התחיל לקרות לי לפני שנה והפסיק לחצי שנה בערך וזה חזר לי עוד פעם, זה מאוד מפריע לי וזה לא נותן לי לעשות אימון בטן. זה תופעה נורמלית?, אפשר לטפל בזה?

לקריאה נוספת והעמקה

עניתי למטה. אל דאגה.

08/04/2020 | 00:43 | מאת: אליה לוי

שלום קוראים לי אליה לוי בן 17. בזמן האחרון יש לי בעיה שכל פעם שאני עושה אימון בטן או עושה פרונט על מתח (מאמץ של הבטן) בורח לי זרע (אני לא ממש יודע עם זה באמת זרע אבל בדרך כלל זה בכמות כאילו שאני מאונן). זה התחיל לקרות לי לפני שנה והפסיק לחצי שנה בערך וזה חזר לי עוד פעם, זה מאוד מפריע לי וזה לא נותן לי לעשות אימון בטן. זה תופעה נורמלית?, אפשר לטפל בזה?

לקריאה נוספת והעמקה

כשזרע יוצא זה מלווה בתחושת אורגזמה. לא בטוח שזה מה שאתה מתאר. תמשיך אימוני בטן כרגיל, אבל תשים בצד טישו ופשוט תנגב.

31/03/2020 | 17:35 | מאת: רועי

ד"ר שלום. אני בן 31. הרבה זמן (כנראה שנים) אני חווה חוסר תחושה לא יציב בפין.בתקופות מסוימות התחושה גבוהה והאורגזמה ובתקופות מסוימות ממש חלשה. בשנה האחרונה יש אולי החמרה. נבדקתי לפני כמה חודשים ובדיקת הטסטוסטרון הייתה תקינה. אני די מאונן הרבה לאורך השנים וקראתי שזה עשוי לפגוע. האם המצב הפיך?האם יתכן שאוננות חזקה יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך לעצבים שם? האם יש מה לעשות? האם כדאי לפנות לאורולוג שיוכל לעזור במשהו? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

קשה לענות על שאלתך ללא בדיקה. כדאי שתפנה לבדיקה ע"י מומחה לרפואת מין באחת המרפאות המוסמכות לכך - יש רשימת מרפאות באתר איט"ם (האגודה הישראלית לטיפול מיני).

27/03/2020 | 12:00 | מאת: אמיא

שלום אני בן 43 לפני שנה היתי מקיים יחסי מין טובים עם אישתי , הבעיה התחילה לפני שנה שאנחנו רוצים לשכוב בהתחלה הכול בסדר ויש לי זקיפה טובה אבל שאני מגיע לחדירה אז נופל לי ואז מתחיל שותוף פעולה מלא עם אישתי כדי שיצליח ושוב עומד טוב וואז לפני החדירה שוב נופל ולא מצליח לחדיר וזה חוזר על עצמו מאז שנה ולא מצליחים

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך התופעה שאתה מתאר מוכרת ונפוצה, והיא מסתדרת בטיפול מיני מוסמך. מאחר ובגלל משבר הקורונה קשה להגיע עכשיו לטיפול מיני בקליניקה, תבדוק באתר איט״ם אפשרות לטיפול בטלפון או בוידיאו, עדיף עם אשתך. יחסי המין זורמים רק כשאתה רגוע ומרוכז, כשאתה דואג אם תהיה זקפה מופעלת מערכת העצבים הסימפטתית ואז הזקפה יורדת כי אתה במצב דריכות. תנסו לעשות מסג׳ים או כל דבר מרגיע לפני יחסי המין

23/03/2020 | 02:06 | מאת: סטודנט

היי אני בן 27 ויש לי היפוספדיאס. נולדתי עם מקרה חמור יותר אבל שהייתי קטן עברתי מספר ניתוחים והמצב השתפר, וכרגע הוא לא אמור להפריע לי לתפקוד וגם לא בשתן כמובן, הרימו אותו אבל לא לנקודה בה זה אמור להיות. הבעיה שלי היא שברוב המוחלט של המקרים של יחסי המין פשוט לא עומד לי. פעמים ספורות בלבד קיימתי יחסי מין ללא עזרה של כדורים. לדעתי ההשפעה היא פסיכולוגית כי עשיתי כבר את כל הבדיקות האפשריות וכל הרופאים אמרו לי שמבחינה פיזית הכל מצוין. אבל אני נורא מתבייש בצורה, ואני נורא מפחד מהתגובה של בנות. הדבר הזה גורם לי לחרדה אמיתית ואז פשוט שום דבר לא עובד. זה התחיל לפני בערך 6 שנים שלא עמד לי עם מישהי, ומאז הכנסתי לעצמי את החרדות האלה ואני נמצא עד היום בלופ אינסופי, למרות הניסיונות שלי ושל כולם לשכנע אותי שהכל בסדר. ברור לי שהמצב הוא פסיכולוגי, כי מאז אותו מקרה, כל פעם שאני מגיע לקראת סיטואציה מינית ישר עולה בי החשש. בנוסף שאלתי מספר רופאים לגבי ניתוח אבל הם המליצו שלא כדאי, והאמת שאני גם מפחד מזה אשמח לכל סוג של עזרה, גם מקצועית ואם מישהו שבמקרה קורא את זה והיה במצב דומה יוכל לדבר איתי אז נמצא לזה דרך.

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר השלכה עקיפה של היפוספדיאס על התפקוד המיני, אשר מתבטאת בחרדת ביצוע. התופעה עצמה אינה פוגעת במנגנון הזקפה, אלא בדימוי עצמי ודימוי גברי. אם אתה עדיין מגיע להמנעות וחרדות סביב התפקוד, אני ממליץ לך לפנות לטיפול פסיכו-סקסואלי (סקסולוג) במרפאה מוסמכת לטיפול מיני.

19/03/2020 | 16:43 | מאת: אחד שדואג

שלום רב, בן 42, בריא בסך הכל. ברקע פריצת דיסק בין L4 ל L5 ובין L5 ל S1. בתקופה האחרונה (בערך כ- 14 יום) בשעות הלילה בלבד! אני מקבל זיקפה בזמן שינה שמצליחה להעיר אותי. כאשר אני קם מהביתה למצב אופקי הזיקפה יורדת אחרי דקה או שתיים אבל שאני חוזר לישון ונמצא במצב אנכי הזיקפה חוזרת אחרי זמן מה (חצי שעה בערך). נעשה בירור לנוכחות דלקת בשלפוחית השתן שיצאה שלילית, ובנוסף בדיקת דם לא הצביעה על ערמונית מגודלת (ההורמן בדם היה 0.3). בצעתי כמו כן אולטרסאנוד של שלפוחית השתן וכליות ולא נמצא דבר מיוחד. לטענת האורולוג הבעיה איננה אורולוגית, ועל כן הופנתי לרופא עור ומין שגם לא מכיר את הבעיה ולא מצא דרך לעזור. כמו כן פניתי לאורטופד שגם הוא לא ידע איך לעזור ולא מכיר את הבעיה. שכן לטענתו פגיעה בעמוד שידרה ובפרט בחוט שידרה יכולים לגרום למצב של חוסר זיקפה ולא להפך. מכל מקום אציין שאני מקיים יחסי מין עם אישתי ללא קושי מיוחד, אך שבזמן האחרון אני קצת חושש שהפליטה אולי גורמת נזק בשל המצב בו אני נמצא. אציין גם שיש לי SEX DRIVE גבוהה מאד, ומאז שאני זוכר את עצמי אני מגיע לאורגזמה יום יומית אם על ידי אוננות או עם על ידי משכב עם בת זוגתי, ולעיתים חשבתי שאולי אני גורם לעצמי נזק לאורך זמן (לכן גם מציין זאת). פרמטר נוסף שחשוב לי לציין שאני עם רקע של דכאון קל לסיגורין (ששיאו היה בחצי השנה האחרונה) ואני מטופל בכדורים ממשפחת ה SSRI (אפקסור או וייפקס) מזה קרוב לחמש שנים במינון נמוך של 37.5 מ"ג (המינון המקובל הוא 150, אבל לעולם לא רציתי לעלות במינון הנ"ל.) לפני חודשים וחצי - ב10 לינואר 2020 הספקתי את הטיפול התרופתי ולמעט תופעות לוואי קטנות של חרדה שחלפו אני מרגיש בסך הכל טוב. נכון לעכשיו חושב ללכת לקרדילוג ונוירולוג להמשך בירור, אבל העניין משפיע לי מאד על איכות השינה ומצב הרוח. אשמח לדעת אם יש משהו בספרות הרפואית שכן על פי מה שקראתי התופעה איננה פארפיזם וגם אני לעולם לא השתמשתי בוויאגרה או במוצרים דומים. חשבתי ללכת למיון כבר, אבל בגלל המצב של הקורונה אני מנה להימנע. תודה וביראות לכולם.

לקריאה נוספת והעמקה

אתה לא מתאר מצב פתולוגי. זקפה בזמן שינה מכוונת לבריאות מינית טובה ולכך שהמערכת מתפקדת. עובדה גם שהזקפה יורדת לאחר דקה בעת עירות. תמשיך להיות בריא ולהמשיך להפגין מיניות בריאה!!

שלום , אני נמצאת במערכת יחסים טרייה עם בחור בן 35 וחצי , לאחר תקופת היכרות של חודשיים שכבנו בפעם הראשונה הוא היה מאוד חרמן בהתחלה מלא תשוקה והכל וממש בהתחלה קצת לאחר שעמד לו פתאום נפל לו - הוא ציין שזה מרוב התרגשות הוא גם מופתע מעצמו שזה קרה לו רק לפני שנים והוא אמר שזה מרוב שאני רגשתי אותו הוא איבד ריכוז , עכשיו זה קרה לו פעמיים באותו הלילה - האם זה מסמל בעייה כלשהי? או שזה באמת מאובר התרגשות? ומציינת כי אני יודעת שהוא לוקח תרופה של ציפרלקס - שהוא אומר שבגלל התרופה לוקח לו זמן לגמור יותר.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך כל מה שאת מתארת טבעי ומוכר, ובדרך כלל מסתדר לבד או עם יעוץ קצר. הכי חשוב לא לעשות מזה סיפור ולא להילחץ, אלא להיות רגועים ומרוכזים בזמן התעלסות ויחסי מין. לעיתים קרובות התרגשות ולחץ בקשר חדש גורמים לירידה בזקפה. אם זה לא יסתדר תפנו יחד ליעוץ למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

09/03/2020 | 10:14 | מאת: סבטלנה

אני פונה בשאלה הקשורה לבעלי. אצל בעלי בכל איזור איבר המין (פין וביצים במיוחד) הוא ממש שעיר ושנינו מעוניינים שכל איזור איבר המין יהיה מגולח. בעלי חושש מלגלח בטענה שהגילוח יגביר את קצב גידול השיער ואף יחזק אותו. לכן הוא מתנגד. 2 שאלות האם זה נכון? והאם ניתן להסיר בלייזר. אין סכנה של פגיעה בזרע?בקישוי שלו וכו'. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אצל כל גבר יש שיעור על הפין והאשכים. גילוח לא מגביר את קצב צמיחת השיער. זה מיתוס... אין קשר בין שיעור, הסרתו ואיכות הזרע.

08/03/2020 | 15:46 | מאת: רון

שלום, בחודשים האחרונים הזקפה שלי נהייתה ממש חלשה, בקיום היחסים בחדירה אני לא מצליח לבצע את האקט. קניתי כדורים "גבר גבר" לא עזר. קניתי כדורים לזיקפה אמדאוס (משהו כזה) מחברת "ברא" בתל אביב ולא עזר. שמעתי על חברת "גברא" שהיא מעולה אבל היא ממש יקרה. 700-800 לחפיסה. אשמח להמלצות לכדורים שמחזקים את הפין ונותנים כח לחדירה מלאה ובטוחה. תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה
08/03/2020 | 15:53 | מאת: רון

עוד קצת רקע אני נוטל כדורים טגרטול לאפילפסיה, אך זה לא השפיע עליי מעולם על התפקוד המיני. הלכתי לרופא הוא אמר שהכל בסדר מבחינת הפין, והמליץ לנסות סקסולוגים, בנתיים עד שאגיע לסקסולוגים אני מאוד רוצה להגיע לחוויות מין עם חברה שלי ולקחת בנתיים כדורים מומלצים לחיזוק הזיקפה ולחדירה מלאה

חבל שאתה קונה כל מיני כדורים שאינם מוכרים ואינם יעילים במקום לפנות לקבלת טיפול במרפאה לבריאות מינית מוסמכת - שם תקבל תרופות מרשם שקיימות ומוכחות כבר יותר מעשרים שנים, כגון, ויאגרה, סיאליס ולויטרה. צריך לוודא גם מדוע אתה בכלל סובל מהפרעה בתפקוד. מציע שתפנה למרפאה מוסמכת לטיפול מיני - יש רשימת מרפאות באתר איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

אני כבר כמה חודשים ברצף שכאילו איבדתי את החשק לסקס התחושה הפיזית והרגשית פשוט עושה רושם שנעלמה שיתפתי את רעייתי שיש לי איתה חיים מלאיי תדוקה היא יפייפיה ואנחנו אוהבים וכאילו בתוך תוכי נעלם לי התחושה הפרפרים וההנאה תעזרו לי חייב את עזרתכם בהכוונה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך האם אתה מתכוון שאין לך חשק מיני בכלל, האם אתה מתכוון שיש ירידה בזקפה? האם אתה מאונן? שאלות כאלו ועוד רבות תישאל כדי לאבחן מה הקושי ומה הסיבות לקושי.לפי זה יקבע הטיפול- רפואי, פסיכולוגי אישי או זוגי, או משולב. תפנה עם אשתך למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

26/02/2020 | 10:16 | מאת: יוני

שלום לכם! בבדיקות הדם התקופתיות שאותם אני עובר,גיל 69 ללא בעיות רפואיות להוציא נטילה קבועה של אלטרוקסין 100מ"ג,ישנה ירידה מתמשכת של הטסטוסטרון.מ 10 ל9.4 ל 8.6 ולפני שבועיים ל 6.9 כיצד לטפל בכך והאם ישנן תוצאות לוואי לטיפולים? אין בעיות זקפה ויחסי אישות. תודה מ ראש להנחיותיכם.

לקריאה נוספת והעמקה

עם הגיל יש ירידה בטסטוסטרון, כבר החל מגיל 35. האשכים מייצרים פחות טסטוסטרון. קצב הירידה כאחוז בשנה, ועל כן בקבוצת הגיל שלך יש לכך ביטוי. טסטוסטרון מעורב בפעילויות שונות, מלבד חשק ומנגנון הזקפה, כגון, במערכת החיסון, שריר ושלד וכן במתן הרגשת חיות. אם לתופעה אין ביטוי אצלך אין צורך בטיפול פרט למעקב. הטיפול הוא על ידי מתן טסטוסטרון חלופי (בג'ל למריחה על העור או בזריקות), תוך מעקב אחר מדדים שונים.

24/02/2020 | 15:42 | מאת: לורן23

היי הבן זוג שלי מטופל כחודש וחצי בזריקת פלודקאט 25 מג אחת לשבועיים מרגע שקיבל את הזריקה התחילו לו תופעות לוואי כגון אי נוחות חרדה רעד ברגליים ובידיים וירידה בחשק המיני הוא טוען שהוא כן רוצה לקיים יחסי מין וכן מרגיש חרמן אך לא עומד לו וזה לא קרה לפני שהתחיל את הטיפול . האם ניתן לטפל בבעיה שלא עומד לו. האם זה ישאר ככה או שיש טיפול? או שזו תופעת לוואי והיא תעבור?

לקריאה נוספת והעמקה

מדובר בתרופה המשמשת לטיפול במצבים פסיכוטיים, כגון סכיזופרניה או מאניה וכן מחלות אחרות הפוגעות בשיפוט. מבחינת תופעות לוואי על מערכת המין - היא עשויה לגרום לירידת חשק, הפרעות בפליטת זרע ופגיעה בזקפה. גם המחלה בעטיה הוא מקבל את התרופה עשויה לגרום לתופעות אלו. תופעות הלוואי הפיכות. ניתן לפנות לטיפול מיני על מנת לקבל כלים לצורך התמודדות.

16/02/2020 | 23:56 | מאת: רן

בן 24 רקע רפואי תקין, מזה כמה חודשים שסובל מבעיות זיקפה, כתוצאה ממתח ולחץ. הרופא משפחה המליץ על סיאליס 5 מ״ג לשימוש באופן יומי ואמר כי אכן זה יפתור את הבעיה בטענה שזה יעזור לי להתחזק. האם הכדור אכן עשוי לעזור ואוכל להפסיק אותו אחרי זמן מה והכל יהיה בסדר? אילו תופעות לוואי יש לכדור? האם ניתן לצרוך ולשתות אלכוהול במקביל?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך אתה טוען שלדעתך הבעיה בזקפה על רקע מתח ולחץ. האם יש לך זקפות ספונטניות? האם יש לך זקפה באוננות? אל תיקח טיפול תרופתי בלי אבחון מקיף רפואי פסיכולוגי. תפנה ( עם בת הזוג אם יש) למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם לשם אבחון וטיפול. אם הבעיה היא בגלל מתח ולחץ, חרדת ביצוע, הטיפול לא בהכרח תרופתי

16/02/2020 | 04:24 | מאת: אלעד

שלום אני בן 30 מאונן כמעט כול יום ולפעמים יותר מפעם ביום בערך מגיל 10 במשך 20 שנה אוננתי אלפי פעמים והוצאתי זרע בכול הפעמים האלו העם זה פוגע בזרע ? כי אומרים שייצור זרע הוא כול רגע אצל גבר... העם פגעתי בפוריות שלי בזרע שלי ? העם אני יוכל להביא ילדים ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך אין בזבוז זרע באוננות, גם כשהיא לעיתים קרובות מאוד. האם אתה בזוגיות? האם האוננות על חשבון קיום יחסי מין שאתה מעונין בהם?

שלום ד"ר אני בין 44 בריא וכבר חמש שנים שאני סובל מבעיות זיקפה קשות בל כדור שעוזר להגיע לקפה לא מצליח לקיים יחסי מין אשמח לקבל עזרה אני מתוסכל מכך

לקריאה נוספת והעמקה

שלום גבי האם יש לך זקפת בוקר? זקפה באוננות? בזמן התעלסות? ממי קיבלת את הטיפול התרופתי ומה היה האבחון? תפנה עם בת הזוג שלך למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט”ם לשם אבחון וטיפול

10/02/2020 | 17:57 | מאת: יוסי

היה לי פריאפזים ממושך בגלל זריקה.9 שעות.ואיבדתי תחושה בפין וגם בעיות זיקפה קשות.עם הזמן המצב השתפר אבל עדיין יש בעיית.מישהוא כתב באינטרנט ששחייה מייצרת כלי דם באגן ויכולה לעזור?זה נכון?ספורט עוזר?ריצה עוזרת או רק שחייה?האם זה משמעותי?כמה פעמים בשבוע?זה סיפור של שנים.אני די בלחץ....

לקריאה נוספת והעמקה

פרואפיזם (זקפה ממושכת) עשוי לגרום לנזק משולב (עצבי + כלי דם) וכאשר הוא ממושך מאוד (9 שעות) ייתכן נזק בלתי הפיך. ספורט בריא, כולל שחייה. הוא לא גורם לייצור עצבים או כלי דם. הוא יכול לסייע בהגברת זרימת הדם בכלי הדם שלא נפגעו.

16/02/2020 | 20:33 | מאת: יוסי

עשיתי בדיקת ntp והכל היה תקין.אז איך עדיין יש לי בעיות?

16/02/2020 | 20:37 | מאת: יוסי

ועוד שאלה בבקשה.אם אכן יש בעיות עצביות ועלי דם.יש פיתרון לזה?ניתוח? אחרי הרבה שנים זה מסתדר?

העובדה ש NPT היה תקין מכוונת למקור נפשי רגשי ולא לפגיעה גופנית. כדאי שתיגש להתייעצות במרפאה לשיקום וטיפול מיני עם צוות שיכול לתת מענה מבחינה רפואית ורגשית.

09/02/2020 | 16:50 | מאת: דניאל

בעקבות מה שנראה אך לא נבדק חרדת ביצוע מקבל סיאליס 5 פעם בשבוע וטוסטרון 50 מה שגרם למהפך ועזר מאד לזקפה ואולם זקפת בוקר חזקה ואילו מצב של ירידה מהירה בהגעה לרגע האקט כמו כן שפיכה לא נשלטת תוך שניות או 20 דקות. בזקפת בוקר כאב וכבר קרה שנאלצתי לעבור שאיבה במצבים בהם לא נלקחו תרופות, דרך נוספת שגיליתי זה מקלחת קרה ויציאה להליכת בוקר עם דופק מהיר מה שעוזר לירידה בזקפה. שח חשק ורצון במין האורלוג שהגעתי איליו לא הפנה אותי לאף בדיקה פיזיולוגית או סקס ולוגית ורק רשם סיאליס 5 וטוסטרון מה שגורם לי להרגיש חוסר רצינות. מעוניין למצוא את הבעיה ללמוד לשלוט ברגע הפורקן ולא תוך שניות ולהחזיר את המין לחיי הזוגיות שלי. עם זוגתי פתוח דואג לענגה בדרכים אחרות ואולם בן 47 ומסרב לוותר על מין. אשמח לדעה ודרך פעולה

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר מצב שאינו רפואי. יש לך זקפות מצויינות גם ללא כדורים, אך הן נופלות בשל חרדה. ניתן לוודא זאת בבדיקות. בגלל שהבעיה אינה רפואית, הכתובת אינה רופא אורולוג. הטיפול אינו סיאליס. לא ברור מדוע אתה מקבל טסטוסטרון - האם בבדיקות דם עוקבות נמצא מחסור?? בכל אופן - רצוי שתפנה לטיפול במרפאה לטיפול מיני ע"י צוות שעוסק בבריאות מינית וסקסולוגיה.

ניתן לי טוסטרון עקב חוסר בבדיקות הדם. וסיאליס 5 על מנת לעזור בזקפה. עם אכן אלו בעיות של חרדת ביצוע למי עלי לפנות . אני בכללית תודה

גש למרפאה מוסכמת העוסקת בשיקום וטיפול מיני. יש רשימת מרפאות ומטפלים באתר איטם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

אני בן 32 בריא בד"כ וסובל שנים משפיכה מוקדמת זה כבר מגיע למצב של תסכול עם אשתי אשמח לדעת איך ניתן לטפל בזה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אנחנו מטפלים כל הזמן בשפיכה מוקדמת בהצלחה רבה. הטיפול מבוסס על תרגול שאתה עושה בבית באוננות ועם אשתך, שבו אתה לומד תוך ריכוז בתחושות בפין איך לזהות את שלבי הגרוי השונים ואיך להחליט על עיתוי הגמירה. תפנה עם אשתך למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

08/02/2020 | 12:27 | מאת: דני

שלום רב, אני בן 52 , לאחרונה הזיקפה מאוד חלשה, בדיקת הטוסטרון שלי תקינה האם יש מישחות טיבעיות / כדורים טבעיים לפיתרון בעיות זיקפה ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב לפני שמחליטים על טיפול בבעיה בזקפה חשוב לעשות אבחון מקצועי מקיף כדי לברר אם הסיבה לבעיה פיזיולוגית, רגשית או מנטלית ( מתח, חוסר ריכוז, בעיה זוגית ) או שילוב של שניהם. לפי זה נקבע הטיפול. חלק מהמשחות מאלחשות ומפחיתות את הגרוי ולא פותרות את הבעיה. המטרה לא להפחית גרוי אלא להיות רגוע ומרוכז בגרוי ובהנאה. תפנה עם אשתך למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

01/02/2020 | 10:30 | מאת: Some1

שלום אני בן 36, ללא מחלות רקע. ככל הנראה בשנה האחרונה נגרמה חבלה שהובילה ליצירת רקמה צלקתית בצד השמאלי בפין עם פגיעה מסוימת בחישה באיזור. לפני כן לא היו בעיות בתפקוד המיני. אומנם מאז מסוגל להגיע לזקפה ולשפיכה, אבל ללא תחושת אורגזמה. ערכים הורמונליים רלבנטיים תקינים וללא בעיה רגשית בעניין זה. מה שכן, חוסר היכולת לחוות אורגזמה בעת השפיכה די מתסכל ופוגם בחוויה המינית. האם קיים מענה טיפולי שיכול לשפר את המצב (בעיה באורגזמה בעקבות רקמה צלקתית)? אם כן, מה האפשרויות הקיימות? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב קושי לחוש אורגזמה בזמן השפיכה לא בהכרח קשור לפגיעה הפיזית שאתה מתאר, זה יכול להיות יותר קשור במידת הרוגע והריכוז שלך בזמן יחסי המין ובזמן השפיכה. תפנה עם בת הזוג שלך ( אם יש - ואם לא לבד) למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם, לשם אבחנה מבדלת ומקיפה ולשם טיפול

10/02/2020 | 22:03 | מאת: Some1

לצערי, לא חושב שמדובר בעניין רגשי. המצב הוא די "סטאטי", ללא תלות במידת הנינוחות וללא הבדל בין אוננות או מגע מיני עם פרטנר. ישנה פגיעה בתחושה וברגישות שכנראה גם מתבטאת בהיעדר אורגזמה. השאלה היא אם קיים מענה רפואי רלבנטי למצב זה כאשר לא מדובר בעניין רגשי ו/או הורמונאלי? תודה.

בשיקום וטיפול מיני לומדים לתפקד ולהנות למרות חסר. במקרה שלך פגיעה תחושתית.

18/04/2020 | 17:48 | מאת: some1

תודה על תגובתך. השאלה, נכון להיום, אילו טיפולים רפואיים או שיקומיים-פיזיולוגיים זמינים לכך? ממה שהתרשמתי התופעה אינה שכיחה בקרב גברים צעירים ונתקלתי במעט מאוד אפשרויות טיפוליות תרופתיות שנבדקו באופן מצומצם, דוגמת cabergoline. כמו כן, האם טיפול ברקמה הצלקתית עשוי לתרום לשיפור המצב? כמו כן, נתקלתי בידיעות לא מבוססות לגבי שימוש בהזרקת תאי גזע לשיפור התפקוד. האם יכולה להיות לכך תרומה למצב זה? תודה

שלום! בן 21, בריא בדכ אני ביחד עם בת זוגי כחצי שנה (לה איבדתי את בתוליי) ולצערי סובל משפיכה מהירה (בין 2-5 דקות עם אמצעי מניעה ובין 1-2 ללא (מרגע החדירה)). למרות דאגה למשחק מקדים, זה נורא מתסכל אותי ואת בת זוגי. קיוויתי שתוכלו לעזור לי- יש משהו שאוכל לעשות לגבי זה? יש לאן לפנות? תודה רבה על ההתייחסות!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, אנחנו מטפלים בשפיכה מהירה בהצלחה כל הזמן. אפשר ללמוד לשפר את ההחלטה על עיתוי הגמירה בטיפול מיני מוסמך. הטיפול מבוסס על תרגול שאתה עושה בבית לבד באוננות וגם עם בת הזוג , כך שתכיר ותזהה את רמות הריגוש השונות. האם באוננות אתה יכול להחליט על עיתוי הגמירה? תפנו יחד למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

תודה רבה על המענה! גם באוננות אני לא יכול לשלוט. ניסיתי לתרגל נשימות עמוקות תוך כדי, להפסיק לקראת הגמירה ושיטת לחיצה על קצה האיבר. זה אכן עוזר אך לצערי רק לכ40 שניות, ואז אני שוב מרגיש קרוב לגמירה. מצליח ליישם את השיטות האלו לא יותר מ4 פעמים בכל פעם.

23/01/2020 | 20:59 | מאת: רוני

שלום וברכה, לאחר מספר דקות שבת זוגתי עינגה אותי במין אוראלי, היא "טיפלה" גם בשק האשכים שבו אני די רגיש (גם כי יש לי וריקוצלה), לא עבר זמן מה והזיקפה החלה לרדת. יכול להיות החשש והמעט כאב עם הרבה הנאה השפיע נפשית על הזיקפה? האם ויאגרה תטפל בעניין? שאלה נוספת, אני בן 35 ועדיין חווה מפעם לפעם קרי לילה, זה הגיוני?

לקריאה נוספת והעמקה

כן, ההערכה שלך יכולה להיות נכונה. אם נלחצת מכך שאולי יכאב לך זה ישר משפיע על כך שאתה בדריכות ולא מתרכז בהנאה, המעבר לדריכות יכול לגרום לזקפה לרדת. אפשר לפתור את זה גם בלי ויאגרה, על ידי מודעות שלך לנושא והבנה שחשוב להישאר רגוע ומרוכז בחוויה. אם זה לא מסתדר תפנו ליעוץ במרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

20/01/2020 | 12:37 | מאת: BikerWild

שלום! לאחרונה התחלתי לחוות שפיחה מהירה! אני כמעט בן 45 בריא. עושה פעילות גופנית והרבה, אבל בעל עודף משקל. אז קרה שגמרתי עוד לפני החדירה. וגם לחרונה אני גומר תוך 2 דקות בלבד. למה זה ואיך אפשר לטפל בזה

לקריאה נוספת והעמקה

בדרך כלל הסיבה להופעת שפיכה מהירה באמצע החיים, לאחר תפקוד מיני שהיה תקין, היא ממקור רגשי. שיוני כלשהו בדינמיקה הזוגית, מתח ולחץ, מצב נפשי ועוד. ניתן להחזיר השליטה על תזמון השפיכה, אך יש להבין השורשים. גש לאבחון פסיכו-סקסואלי (סקסולוגי) ולפי התוצאות ניתן יהיה להתאים טיפול.

איפה ניתן לעשות בדיקה כזאת

מזה כשנה התחלתי להרגיש פחות חשק מיני זיקפה חלשה .לאחר מכן איבר המין התחיל להיות קצת עקום .דבר זה הלך והחמיר עד כמעט זווית 45 מעלות .מה גם התחיל להצטמצם . לא היה לי איבר מין גדול למדי אבל היה בערך 13 ס"מ והיום בקושי 7-8. האם זה קשור למחלה ספציפית? אם כן האם קיים טיפול? ענו לי בבקשה כי זה הולך להרוס לי חיי משפחה שלי. שכחתי לציין כי אני בן 56 היום

לקריאה נוספת והעמקה

עקמת בגיל שלך עשויה לקרות בשל מחלת פירונה (שקיעת סידן במעטפת הפין) וזה מחייב בדיקת רופא אורולוג. לגבי גודל איבר המין - ייתכן ונראה לך שהגודל הצטמצם בגלל כרית השומן המצטברת בבסיס הפין. אם חיי המשפחה שלך הולכים לההרס בגלל גודל הפין ו/או צורתו - זה גם מצריך טיפול מיני/זוגי.

13/01/2020 | 20:08 | מאת: אבנר

שלום רב אני חולה לב(בעיה במסתם) האם מותר לי לקחת ויאגרה אפילו מינון נמוך? רציתי לציין שאני רק במעקב רפואי ואני בכושר גופני טוב תודה אבנר

לקריאה נוספת והעמקה

מותר לחולים עם בעיות במסתם לקחת ויאגרה. התוויית הנגד לויאגרה בחולי לב היא נטילת תרופות בשם ניטראטים.

יוצא לי בזמן שפיכה זרע גושים צהובים כאלה האם זה מסוכן?

לקריאה נוספת והעמקה

תקין לגמרי. נוזל השפיכה (שפיך) יכול לשנות צבע, ריח, מרקם, טעם וכדומה בין שפיכה אחת לרעותה. זה תלוי בגורמים רבים כגון, הזמן מהפעם הקודמת, מזון, פעילות גופנית ועוד.

31/12/2019 | 17:06 | מאת: ברוך

שלום דוקטור האם בדיקה ציסטו אורטרוגרפיה אצל גבר יכולה לפגוע בשופכה או בבלוטה ארמונית ולגרום לבעיות שפיכה (אורגזמה יבשה) או שפיכה נסיגתית

לקריאה נוספת והעמקה

לא סביר שפגיעה זו תפגע בשופכה, אלא אם כן היה סיבוך שהיית מרגיש מיד אחרי. \ התייעץ עם האורולוג שערך את הבדיקה.

31/12/2019 | 01:33 | מאת: גמירה פעם אחת בלבד

שלום , לאחרונה החלה לי תופעה שאחרי שאני גומר פעם אחת , לא עומד לי יותר ... גם אם מחכה שעות . פעם הייתי יכול אחרי שעה בערך להגיע לזיקפה נוספת יש לציין שאני סובל מסוג של מתח נפשי קל עקב גירושין איך מטפלים ?

לקריאה נוספת והעמקה

חשוב מאוד לציין מה הגיל. מתח נפשי עקב גירושין יכול להוות סיבה לתופעה שאתה מציין. בנוסף, ככל שעולה הגיל לוקח זמן רב יותר עד שמגיעים לזקפה נוספת. אם בגיל הנעורים זה לוקח כמה דקות, הרי בגיל 70 זה יכול לקחת גם יממה. זה טבעי ופיסיולוגי...