פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

8695 הודעות
6751 תשובות מומחה

מנהלי פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

05/05/2021 | 03:57 | מאת: li

היי אני בן 22 כבר שנים עם חשק מיני ירוד בחודשים האחרונים התחלתי בירור, בבדיקות דם טסטוסטרון היה נמוך יחסית לגיל (9.5) רופאת אנדוקרינולוגית המליצה על serpafar 50mg יום כן יום לא. בנוסף לוקח תוסף תזונה של אלטמן דקל ננסי,ליקופן ואבץ. כיום, חודש וחצי לאחר התחלת הטיפול התרופתי הטסטוסטרון עלה ל37.7. החשק המיני לא השתפר אפילו לא במעט, מה יכול להיות? ממה זה יכול לנבוע? מה אפשר לעשות? תודה

26/04/2021 | 23:53 | מאת: אלון גבע

שלום רב, בשנים האחרונות אוננתי הרבה בשכיבה על הבטן במיטה בעת צפייה בפורנו. לפני כמה ימים חשתי כאב קל באזור האשכים תוך כדי אוננות ושמתי לב שהאשך הימני שלי גבוה מהאשך השמאלי ומאז השפיכה נהייתה יותר דלילה וחש קצת "כבד" באזור האשכים (אני לא יודע אם המיקום של האשך הימני היה גבוה יותר כבר מלכתחילה לפני האירוע). האם לפי הפירוט חוויתי תסביך אשך כתוצאה מהאוננות בשכיבה על הבטן תוך מתן לחץ על האשכים? יכול להיות שהדילול של השפיכה נוצר מאפקט פסיכולוגי שלילי כתוצאה מהמצב?

26/04/2021 | 17:26 | מאת: סובל

היי, אני מעוניין לקנות אביזר מין כדי לתרגל את הזיקפה שלי ללא מתח שיוצר אצלי חרדת ביצוע בסקס אמיתי. אציין כי בעת ביצוע יחסי מין, אני חסום מבחינה מחשבתית, ולא מצליח להיות מגורה מהאישה. לכן לא מקבל זיקפה. אני מחפש אביזר מין מומלץ של ישבן נשי, כאשר הוא מקובע לקרקע, ולא זז. אני רוצה להרגיש נוחות מלאה כדי שארגיש את הגירוי. קיים אביזר כזה שהוא מקובע? אם כן, היכן ניתן להשיג? ושאלה נוספת.. האם זה יפתור לי את בעיית הזיקפה כאשר בהמשך אבצע סקס אמיתי? אודה מאוד לעזרה בנושא.

שלום לך אני חושבת שכוון הטיפול שבחרת בעזרת אביזר מין לא מתאים. כשיש חרדת ביצוע או קשיים אחרים בקיום יחסי מין, יש לנו כלים לעזור לך . תפנה למטפל מיני מוסמך או מרפאה מוסמכת דרך אתר איט״ם. בינתיים יכול לעזור לך אם תאונן ברוגע ובריכוז, בלי פורנו ופנטזיות, ותשים לב לתחושות המשתנות בפין ובכל הגוף

21/04/2021 | 18:03 | מאת: דן

אני בן 20 ורווק, מתקשה מאוד בלהכיר נשים. לא הייתי מעולם בזוגיות או במגע מיני עם אישה, ואני חושב שהבעיה היא במיומנויות חברתיות ובחרדה חברתית שאני סובל ממנה. מה ניתן לעשות בנוגע לזה? איך בדיוק הטיפול יתבצע? כמה זמן זה יקח? תודה

שלום דן עניתי לך למטה, כששאלת בפעם הראשונה- תבדוק בבקשה. אנחנו בהחלט מטפלים בקשיים שאתה מציין, אורך הטיפול אינדבידואלי אבל יכול לקחת מספר חודשים של פגישות אחת לשבוע

20/04/2021 | 11:19 | מאת: דן כהן

אני בן 20 ורווק, מתקשה מאוד בלהכיר נשים. לא הייתי מעולם בזוגיות או במגע מיני עם אישה, ואני חושב שהבעיה היא במיומנויות חברתיות ובחרדה חברתית שאני סובל ממנה. יש לזה פתרון?

שלום לך, טוב שאתה פונה. אנחנו מטפלים בקושי ביצירת קשר זוגי ואינטימי ובחרדה חברתית. תפנה למטפל מיני מוסמך עם רקע בטיפול פסיכולוגי ( עובדים סוציאליים קלינים, פסיכולוגים קליניים) דרך אתר איט״ם, או לטיפול פסיכולוגי במסגרת אחרת

20/04/2021 | 17:44 | מאת: דן כהן

אבל מה ניתן לעשות בנוגע לזה? איך בדיוק הטיפול יתבצע? כמה זמן זה יקח? תודה

אני גבר שמאונן הרבה, אני בתול לא שוכב עם נשים, רציתי לשאול האם אוננות דומה התחושה ההרגשה מבחינה פיזית כמו לקיום יחסים? השפיכה דומה ההרגשה כמו כמו בקיום יחסים?

זה כמו לשאול אם לקפה יש טעם של תה, מבלי שטעמת את שניהם. עד שלא תנסה לא תדע. עם זאת, יש צורות אוננות וגם אביזרי מין שמדמים חדירה, כולל שימוש בחומרי סיכה. פיזית, זה עשוי להיות דומה. לגבי תחושת האורגזמה, גם היא יכולה להיות דומה, אך ברור שהסיטואציה והפן הרגשי מעצימים אותה. פן זה לא ניתן לחקות כיום.

10/04/2021 | 18:14 | מאת: אבירם

שלום ד"ר אני בן 33 ובחצי שנה האחרונה מרגיש שהזיקפה שלי לא בשיא ואין לי יותר מידי חשק מיני. לפני כשבועיים קיימתי יחסי מין,לקח לי הרבה זמן להגיע לזיקפה והיא גם לא היתה מלאה ולאורך זמן..מה עלי לעשות?

בגילך וגם בהנחה שאתה בריא ואינך נוטל תרופות, סביר להניח שמקור הבעיה אינו גופני. עם זאת, הייתי ממליץ לך לפנות למרפאה שעוסקת בבריאות מינית על מנת לעבור בירור גופני ורגשי כדי למצוא את מקור הבעיה. בהתאם לסיבה ניתן לבנות תוכנית טיפול מתאימה.

05/04/2021 | 18:08 | מאת: אלעד

קיבלתי מכה לא חזקה מידי ולא חלשה מידי לאשך ימין, כמובן שהרגשתי את הכאב במיידית ולאחר כדקה לערך נרגע הכאב במהלך היום הרגשתי רגישות קלה באשך אינני רואה נפיחות או כאבים מיוחדים בעת המישוש ובנגיעה, אך עם זאת אני מפחד מנזק חלילה, ניסיתי להגיע לשפיכה אך לקח קצת זמן, אופן יציאת הזרע לא יצא כבעבר בצורה ירייתית וגם כמות הזרע הייתה פחותה משמעותית רציתי לדעת אם ניתן לייחס זאת למכה שקרתה שעות לפני או שלא, ובנוסף האם ישנה דרך 'ביתית' לבדוק אם הכל כשורה אשמח לתשובה

אם אין נפיחות, כאב, אודם או כל תופעה אחרת - לא ניתן לייחס את זאת למכה שקיבלת, אלא בעיקר לחרדה מסביב. גם האוננות שלך היתה בעצם לצורך בדיקה ולא מתוך רצון להנות ולהתענג.

05/04/2021 | 12:27 | מאת: ...

אני גבר רווק שמיתקשה להכיר נשים מאוד, אני לא בזוגיות כרגע. יש לזה פתרון?

כתבת בקצרה מאוד את בעייתך, אך התשובה מורכבת בהרבה. לא ברור לי בן כמה אתה ומדוע אתה מתקשה להכיר נשים. האם היית בזוגיות? מה היה בעבר? האם הבעיה היא במיומנות חברתית? חרדה חברתית? יש הרבה סיבות בעטיין א/נשים חוששים מיצירת קשר. הפתרון נעוץ בקבלת טיפול וליווי מקצועי והולם - אשר מתחיל בהבנת שורש הבעיה וממשיך בטיפול עד יצירת הקשר, כולל במהלכו.

04/04/2021 | 18:50 | מאת: יוסי

נוטל ציפרלקס כבר 15 שנה ובשנה האחרונה אין זיקפה ואם יש לרגע והוא נופל ברגיל ובזמן חדירה אני בן 65 ונוטל ציפרלקס 10 מיליגרם מה לעשות והאם זה הפיך אני מעונין ביחסי מין אבל לא מסוגל

יוסי נראה ששאלתך עברה מספר פעמים. עניתי למטה. חשוב שתעבור בירור על מנת לבדוק את סיבת הבעיה. לא בטוח שזה רק הציפרלקס, כי אתה נוטל אותו 15 שנים. בהחלט ניתן לשפר ולשדרג את איכות חיי המין, בכל גיל ועם כל תרופה.

נוטל ציפרלקס כבר 15 שנים

עניתי על שאלתך למטה. בברכת בריאות!

04/04/2021 | 18:38 | מאת: יוסי

נוטל ציפרלקס 10 לפעמים יש קצת זיקפה ומיד הוא נופל ברגיל או בזמן חדירה בן 65 מה לעשות ואם זה הפיך ואפשר לחזור לזקפה חזרה וחיי מין רגילים עפ שפיכה

בהחלט אפשר לחזור לחיים מין מהנים ומענגים. האם פרט לציפרלקס יש עוד תרופות שאתה נוטל? האם יש מחלות נוספות? גם הציפרלקס וגם הסיבה בעטיה נוטלים אותו עשויים לגרום למצב אותו אתה מתאר. כדאי שתתייעץ עם מומחה בבריאות מינית על מנת לבדוק את הסיבות ולבנות תוכנית טיפול. תוכל לקבוע תור לפגישת אבחון - 054-8663333.

31/03/2021 | 13:00 | מאת: מוטי

למי עלי לפנות כדי לקבל טיפול?

יש סיבות רבות לשפיכה מעוכבת - כולל מחלות, תרופות או סיבות רגשיות. לא נתת שום מידע לגבי עצמך ובעצם אפילו את גילך איני יודע. כמו כן צריך לדעת מתי הופיעה הבעיה ואם זה כך בכל מצב . תוכל להגיע לפגישת התייעצות ראשונית שהיא בעצם מהווה פגישת אבחון וניסיון להבין את המצב וסיבותיו.

22/03/2021 | 22:33 | מאת: אהרון

שלום אני בן 60 ומזה ארבע שנים אני חווה חוסר לקיים יחסי מין וגם זקפה אין לי תודה על תשובתך

שלום רב האם אתה בזוגיות? האם אתה חווה חוסר חשק מיני כללי או כלפי בת זוג? האם אתה מאונן? האם יש לך פנטזיות? האם יש לך זקפה לפעמים- באוננות, בבוקר, בזמן התעלסות? כדי לענות על השאלות שלך צריך לעשות אבחון מקיף, תפנה למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם, אם אתה בזוגיות תפנה עם בת הזוג שלך

21/03/2021 | 00:44 | מאת: גיא

פרופסור חירותי היקר שלום. שמי גיא, בן 24. לפני כחצי שנה השתמשתי במכשיר האנדרו פינס ובוצעה מתיחה חזקה מדי שגרמה לנזק (שוחחנו על כך בסמוך לאירוע). הבעיות המהותיות שנוצרו מלבד זקפה לא מלאה שמתבטאת באורך והיקף ירודים הן: -עודף עור -צניחת אשכים (העור רך ולא מצליח להחזיק אותם למעלה כבעבר). -האיבר הפך לספוגי ורך (גם בעת זקפה) ומרקם העור השתנה - והכי חמור: התחושה באיבר מבסיס הפין ועד לכיפה (וגם בסביבתו באזור שיער הערווה ) נעלמה. - אציין במקרה וקיים קשר כלשהו: מאז יש צורך במתן שתן בתכיפות (כל 20 דקות) המלווה בכאבים עזים באזור הבטן התחתונה. זרם השתן חלש וגם הוא אינו מורגש ומהאיבר נפלט ריח עז של שתן. עוד אציין כי בוצעה בדיקה ע"י אורולוג לצינור השופכה שיצאה תקינה. אשמח שתתייחס לבעיות שצוינו לעיל. אלו בדיקות ניתן לבצע על מנת לאבחן את הבעיות הללו. בדגש על: -האם ניתן לבצע בדיקה של מידת הפגיעה בעצבים הפריפריים, האם הגוף יצליח לרפא את אותם עצבים בכוחות עצמו ובמידה ולא האם ניתן לרפא אותם לאחר תקופה כה ארוכה שחלפה ממועד הפגיעה? - מה לדעתך הסיבה לבעיות השתן שנוצרו מאז שכן צינור השופכה תקין. השערתי היא שמדובר בזיהום בדרכי השתן. אך אשמח לשמוע את חוות דעתך המקצועית. -באשר לעור שהפך לרך (מה שהוביל לצניחת אשכים) האם יתכן שהדבר יסתדר מעצמו? - הגוף המחילתי של הפין נעשה ספוגי ואינו קשיח האם מדובר במצב בלתי הפיך או שניתן לטפל בכך? -נעשה שימוש במשך חודש בסיאליס 5 מ"ג יומי. הוא תרם בצורה מזערית לחיזוק הזקפה מבחינת קשיחות האיבר והחישה אך אוסיף ואומר שהוא עדיין נשאר ספוגי במצב הזקוף והחישה מזערית ביותר. אשמח אם תוכל ליצור עמי קשר. טלפון מצורף תודה על המענה, ההקשבה והסיוע המקצועי. גיא.

אתה מתאר פגיעה מורכבת, אשר אינה מתאימה לבירור ומענה מקצועי הולם מעל גבי הפורום וכמובן גם לא ע"י שיחת טלפון. זה לא מהות הפורום. ניתן לעשות בדיקות מתאימות על מנת לברר מידת פגיעה עצבית. יש שאלות רבות שצריכות להשאל. תוכל לקבוע תור לפגישת התייעצות - 054-8663333

19/03/2021 | 16:03 | מאת: מוטי

אני מתקרב לגיל 60 והתחילו בעיות זיקפה, אולי זה משהו זמני כי עברתי תקופה לא קלה עם מצב רוח ירוד. השאלה שלי איך אני יכול לדעת אם זה פסיכולוגי או פיזי. דבר שני אני חי בחרדה שאם זה יהיה קבוע אולי אשתי תפזול לצדדים. אשמח ליעוץ מה לעשות.

ברוב המקרים הגורם הוא משולב - רפואי גורם לחרדה שמשפיעה אף היא. הכי טוב שתיגש להתייעצות עם מומחה בבריאות מינית, על מנת לעבור בירור הולם ובהתאם לממצאים לקבל טיפול מתאים.

16/03/2021 | 00:59 | מאת: עמית

שלום, מעוניין לדעת- האם טיפול עם סרוגייט עבור הפחתת חרדה מזוגיות ויחסי מין נחשב לחוקי ומקובל כחלק מטיפול מיני, ואם כן כיצד ניתן לפנות לכך? האם כל סקסולוג יכול להפנות לכך או שיש לפנות לגורם ספציפי?

מדובר בטיפול חוקי,מוכח ומקובל. בעולם כבר מאז שנות השישים ובארץ קרוב ל- 30 שנים. כל סקסולוג יכול להפנות, אך יש רק מרכז אחד שנותן הטיפול לפי קוד אתי וקנה מידה בינלאומי.

ישנן תקופות שהוא לא מצליח לקיים יחסי מין , לא עומד לו או לא מצליח לגמור.מצד שני לעשות לבד ולאונן לא נפגע. הוא טוען שאין לו חשק מיני , אז איך יש חשק לאונן וזה גם מצליח . הוא אומר שזה לא קשור בכלל וזה משהו אחר בכלל וזה מרגיע אותו וזה פנטזיה.אני הייתי מצפה שאין חשק מיני גם האוננות וצפיה בפורנו תפגע .לא יהי חשק והתפקוד יפגע

לפני תיאורך המקור של התופעה שאת מתארת הוא לחלוטין רגשי. חוסר חשק ממקור פסיכוגני, חרדת ביצוע, שפיכה מעוכבת. באוננות אין כלל בעיה, מה שמצביע שהמערכת הגופנית מתפקדת. בהתאם צריך להיות הטיפול - טיפול מיני זוגי. שניכם יחד.

21/02/2021 | 06:00 | מאת: יניב

שלום לכולם, קצת רקע אישי הנני בחור בן 43מושתל כליה עקב כליות דיספלצטיות ומאחרנשנולדתי עם הבעיה אז מניח שחלק מההורמונים לא "נתנו עבודה" כמו שאמורות לתת ולכן "נדפק" לי כל נושא הגדילה ועקב כך מניח אני מעעוניין לדעת האם ניתן לסדר את גודלו של הפין. מאוד אשמח לקבל חוות דעת דורכים לשפר את הבעיה

יש הגדרות למיקרופניס אותו ניתן להגדיל על ידי ניתוח - משהו כמו 6 ס"מ בזקפה מליאה. אין לי מושג אם זה המצב אצלך. לא ברור לי גם מדוע זה החל להטריד אותך כעת בגיל 43, מה היה המצב עד היום, הרקע הזוגי, מה עם התפקוד המיני ועוד. בכל מקרה לפני פרוצדורה כלשהי כדאי להתייעץ עם מטפל/ת מיני/ת מומסכ/ת בנוגע להיבטים רגשיים. אם אתה עומד בהגדרות הרפואיות של מיקרו פניס גש לרופא אורולוג מומחה בבריאות מינית.

15/02/2021 | 12:31 | מאת: אח

אני בן 15 ובזמן האחרון שחברה שלי התחילה לאונן לי התחילו לי כאבים חזקים בראש הנחתי לזה ומאז כל פעם שהיא עושה לי כואב לי הראש בטירוף חשבתי שאולי זה קשור לזה שהיא עושה לי אז אוננתי לבד ועדיין כאב לי הראש וזה כאבים רציניים אני לא יודע מה לעשות

כאבי ראש חזקים בעת אוננות שנמשכים תקופה וקיימים בכל מצב (עם החברה ולבד) מחייבים בירור נוירולוגי (רופא מומחה בנוירולוגיה), כדי לשלול מקור גופני. התגבר על מחסום הבושה וגש לבדיקה.

14/02/2021 | 19:01 | מאת: אורי24

שלום, האם הארגינין בתור תוסף תזונה אכן יעיל לשיפר הזקפה? אני בן 42 ,בריא אבל לפעמים מתקשה להחזיק זקפה לאורך זמן,האם זה יכול לעזור לי במקום כל התרופות הכימיות? האם יש לזה תופעות לוואי? תודה!

ארגינין הוא תוסף מזון בשימוש נפוץ. יש לו אכן תפקיד במנגנון הזקפה, אך אין שום הוכחה מדעית לכך שנטילתו יכולה לסייע בהפרעות ממקור גופני ו/או נפשי מעבר לאפקט פלסבו. אם אתה צעיר ובריא וההפרעה שלך תנודתית ("לפעמים") ובעיקר בשמירת הזקפה - אז כדאי שתפנה למרפאה לטיפול מיני. יש לשלול מקור גופני וקיימת סבירות שמקור הבעיה שלך חרדתי. חסרים המון פרטים.

02/03/2021 | 14:59 | מאת: אורי24

אני רוצה להתחיל לקחת ולנסות את זה לפני שאני מתחיל משהו יותר עמוק. ידוע לך אם יש לו תופעות לוואי? מה המינון הרצוי לשיפור בזיקפה? תודה!

זה תוסף. לא תרופה. אין מינון מומלץ לשיפור זקפה, כי כפי שאמרתי לך זה לא הוכח כמשפר זקפה. תוכל להתייעץ עם הרוקח/ת לגבי מינון יומי רצוי.

09/02/2021 | 19:31 | מאת: ברוך

שלום אחרי שבטעות נטלתי כדור אחד של Clonazepam התחלתי להרגיש ירידה בתיפקוד המיני, דהיינו החלשת זקפה האם כדור אחד של Clonazepam יכול לפגוע בזיקפה או שזה צירוף מקרים?

אין מצב שכדור בודד יגרום לנזק בזקפה. צריך לבדוק סיבות אחרות ורקע לבעיה.

09/02/2021 | 15:56 | מאת: עודד

אני בחור עם פרובלמה של אורגזמה מהירה ורוצה לדעת איזה סוג של קונדום שיש בשוק יכול לעזור לשפר ת'סיטואציה הזאת ? כי הבנתי שיש כאלה שמתאימים לזה

שלום עודד שפיכה מהירה לא פותרים עם קונדום. הטיפול בשפיכה מהירה עם תוצאות מאוד טובות, תפנה למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם. אם יש לך בת זוג תפנו ביחד. בטיפול תקבל תרגול לבית באוננות ואחר כך עם בת הזוג. בטיפול הזה אתה לומד להיות ברמות שונות של ריגוש מיני תוך ריכוז בתחושות ולא בפנטזיות או פורנו לצורך התרגול

08/02/2021 | 10:47 | מאת: יוסף

יש פעמים שברגע שאני מרגיש את השפיכה אני ישר מכווץ את שרירי הpc חזק בכדי שלא יפלט הזרע כי מקריאה ברשת,ישנם הטוענים שזה יכול לגרום לדלקות ובעיות שונות אפילו של פריון אך מנגד יש הטוענים כי דבר זה אינו מזיק כלל רצוני לדעת אם יש בדבר זה נזק לאותן שרירים או לאשכים או לערמונית או לשלפוחית השתן והאם זה באמת פוגע בפריון? בנוסף אשמח לדעת מה קורה עם הזרע כשהוא לא נפלט לאן הוא מנותב?

10/02/2021 | 13:55 | מאת: אורן

מצטרף לשאלה,אשמח גם לתשובה תודה

נסיונות רבים מדי לעצירה עשויים לגרום לנזק, מפני שאתה בעצם מעלה את הלחץ בכל הצנרת לפני אזור הלחץ (ממש כמו שתחסום צינור מיים זורם). עליית הלחץ עשויה לגרום נזקים. לכן, תרגול שרירי PC הוא בריא ובסדר, אך כמו כל דבר - במידה. זרע שאינו נפלט מוצא את דרכו בסופו של דבר עם השתן החוצה.

13/02/2021 | 21:04 | מאת: יוסף

ראשית תודה רבה על התשובה שאלתי היא: אילו נזקים עלולים להיגרם? ובנוסף איך ניתן לדעת אם סובלים מאחד הנזקים?

15/02/2021 | 00:25 | מאת: אוהד

תודה רבה גם ממני על התשובה לשאלה שהעסיקה אותי רבות. ישנה דרך "ביתית" לדעת אם ניזוקתי בעקבות עצירות שפיכה בעזרת pc? אשמח לתשובה גם,תודה רבה

21/02/2021 | 18:04 | מאת: יוסף

אשמח מאוד לתשובה לשאלה השניה הנוספת ששאלתי בעניין עצירת שפיכה בעזרץ כיווץ שרירי הpc

05/02/2021 | 00:36 | מאת: יונתן

היי אני מאונן כבר כחצי שנה באצעות גירבוץ עד כדי גמירה במכנסיים. אני עושה את זה בערך פעמיים בשבוע. קראתי על תסמונת האוננות הטראומטית ורציצי לשאול האם יכול להיות שהדרך שבה אני מאונן יכולה לגרום לתסמונת הזו?

לא ממש הדרך לטראומה בתסמונת עליה קראת. התרכז בהנאה. נסה לא להתקבע על סגנון אחד, אלא לגוון גם בסיוע היד וחומר סיכה באופן שמדמה תנועת חדירה.

04/02/2021 | 10:48 | מאת: יעל

שלום, בן זוגי ואני בזוגיות יותר מחצי שנה, בני 27-28. בהתחלה יחסי המין היו מוצלחים ולא היו בעיות. לאחרונה הזקפה שלו לא חזקה, ויורדת מהר. כלומר, בהתחלה יש ואז היא יורדת. הוא מצליח לגמור גם בלי זקפה, או שגומר אחרי שניה של חדירה. הוא אמר שזה לא קרה לו אף פעם... מה יכולה להיות הסיבה? במיוחד לאור זאת שלפני מספר חודשים לא היו בעיות. תודה רבה

שלום יעל, האם יש לו זקפות ספונטניות חזקות, זקפות באוננות? מתי הזקפה יורדת? יש אפשרות שזה בגלל חוסר ריכוז, לחץ, מתח, חרדת בצוע. אנחנו מטפלים בכל הבעיות האלה. תפנו למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם לאבחון רפואי פסיכולוגי וטיפול, תפנו יחד.

27/01/2021 | 14:38 | מאת: T

S איך מפסיקים לחשוב על סקס/ בחורות שזה קצת בעייתי בגלל שזה הפך למשהו קונסיסטנטי אצלי ואני מרגיש סוג של דחף לעשות את זה הרבה ?

השאלה כללית מדי ואשמח אם תוכל לחדד אותה.

שלום לך, בן כמה אתה? האם אתה מרגיש שאתה חושב הרבה על בחורות בלי שליטה? בצורה שמפריעה לך להתרכז במה שאתה צריך או רוצה לעשות? או שאתה חושב הרבה על בחורות בזמן הפנוי שלך ? תפנה ליעוץ למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

10/01/2021 | 21:27 | מאת: ניסו

לפני שלוש שנים ההיתי אצלך בבדיקה הפנתה אותי לבדיקת דופלר בבדיקה נמצא דלף ורידי משתמש לפי הצורך בסיאליס 5 מיל שאלתי 1 האם יש היום טיפול לדלף ורידי ניתוח הוא משהו כזה ברץ או בחול שיכול לפתור את הבעיה 2 האם סיאליס 5 מיל מאבד מההפקט שלו בגלל שהוא בעצם מרחיב כלי דם שזה אומר שככול שהכדור יותר גדול ככה אם הזמן הבעיה תהיה יותר גדולה בן 45 ללא מחלות בריא אשמח אם תפנה או שתיתן לי אינפורמציה על טיפול אפקטבי אפילו בחול תודה רבה

1. אין ניתוח לדלף ורידי. 2. לא. אלא אם כן יש מחלות רקע נוספות, אשר מתקדמות.

האם זריקת הלידול הורסת פעילות מינית לצמיתות או זמנית?

התרופה עשוייה להרוס באופן זמני.

שלום, אשמח לדעת האם יש סיכון או אפשרות לפגיעה בפוריות כתוצאה מטיפולי הסרת שיער בלייזר במפשעה לגבר. תודה רבה.

אם נעשה ע"י אנשי מקצוע תוך הגנה מעודף לקרינה לאשכים לא צריכה להיות בעיה.

25/12/2020 | 13:52 | מאת: שושן צחור

אני גיי כשאני מאונן אני גומר מהר, לעומת זאת בחדירה אני מעולם לא הצלחתי לגמור ברקטום של גבר(עם או בלי קונדום)? למרות שאני מאד רוצה מה עושים?

שלום רב לגבי הגמירה המהירה באוננות- האם ניסית והאם קרה שיכולת להחליט על עיתוי הגמירה ? אנחנו מטפלים בגמירה מהירה על ידי הדרכה להתנסויות בבית שמבוססות על ריכוז בתחושות ברוגע. לגבי אי הגעה לשפיכה ( גמירה?), בדרך כלל זה קשור לריכוז, ללחץ מנטלי, לקושי רגשי כלשהו שקשור לחדירה שאתה מתנסה בה. כדאי שתפנה למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם. אם אתה בזוגיות תפנה עם בן זוגך

היי גיי גבר צריך להיות עם אישה..גבר לא צריך להיות עם גבר ..בטבע אין חיה שעושה את זה

האמת היא שבטבע הרבה חיות עושות זאת גם.

13/12/2020 | 13:30 | מאת: עידוו

שלום אני בן 23 רובה הפעמים שהייתי שוכב עם בחורה זה הייה נמשך זמן קצת ובפעמים האחרונות זה ירד לסביבות הדקה ואפילו פחות רציתי לדעת על דרכי טיפול או אפילו התייעצות בנושא

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר שפיכה מוקדמת, כלומר השפיכה מגיעה מהר מדי, לפני שאתה מעוניין בכך ואינך שולט על התזמון. דרכי הטיפול כוללות מצב בו תוכל ללמוד על התזמון. את זה אני מציע לעשות במסגרת טיפול סקסולוגי מוסמך. תוכל להגיע לייעוץ בנושא אצלי. יש שיציעו קרם מאלחש, כדורים ועוד פתרונות קסם - אך הם לא קו הטיפול הראשוני לדעתי המקצועיח.

אני בן 82, מזה שנים רבות משתמש בציפרלקס. יש גם ירידה בתיפקוד הכלייתי. אני לא מצליח כבר שלוש שנים להגיע לשפיכה, למרות שיש לי זיקפה גם עם אשתי וגם באוננות.

לקריאה נוספת והעמקה

האם אתה מגיע לאורגזמה ללא שפיכה? כלומר תחושה טובה בסיום. או שמא אין שפיכה ואין אורגזמה? גם צירפלקס וגם ירידה בתפקוד כילייתיי עשויים לפגוע ביכולת לשפוך.

תודה על התגובה. יש לי זיקפה, הנמשכת כמה דקות ואחר כך יורדת כי לא מורגשת התקרבות לשיא. אין שפיכה, אבל יש הנאה מעצם המגע והחיבוקים. יש איזו תרופה שיכולה לעזור לי?

צריך לדעת מה הסיבה לפני שמכוונים לטיפול, תרופתי או אחר. יש מגוון סיבות לתופעה שאתה מדווח. יש צורך בתשאול ובירור רפואי.

03/12/2020 | 18:28 | מאת: חסוי

יש לי איבר מין קצת גדול , זה יכול להפריע לנרתיקים של נשים?

שלום לך כל פין בכל גודל ( אורך, רוחב בזקפה ) יכול לחדור לכל נרתיק מבחינת הגודל. הנרתיק גמיש ויכול להתאים את עצמו. לפעמים קורה שבחורה נלחצת אם היא חושבת שהפין גדול, אבל אז הקושי הוא מהלחץ שלה

29/11/2020 | 12:22 | מאת: אפי

שלום, אני לוקח לעיתים פחות מרבע כדור תרים (100) וזה מספק לי תוצאה טובה. היכרתי מישהי לאחרונה ובפעם הראשונה שרצינו לעשות סקס הייתה לי בעיה של זקפה עם חצי כדור תרים 100. בפגישה הבאה לקחתי שוב חצי כדור תרים 100 והוא שוב לא השפיע מעבר להרגשה הרגילה של כלי דם מנופחים בראש. זקפה לא הייתה. לקחתי את הכדור 45 דקות לפני הפגישה אבל בשתי הפעמים הייתי מאוד לחוץ. בפעם השניה גם מהסיטואציה שזה יקרה שוב ונראה לי שזה השפיע על השפעת הכדור. השאלה שלי היא מה יכולה להיות הסיבה ואיך מתגברים על זה?

לקריאה נוספת והעמקה

תרים לא תשפיע אם יש לחץ. תרים גורמת להרחבת כלי דם והגברת זרימת הדם אל הפין וזה מוביל לזקפה. לחץ גורם לשחרור אדרנלין, אשר מכווץ כלי דם ועל כן גם מוריד זקפה. אדרנלין הרבה יותר חזק מתרים.

29/11/2020 | 19:21 | מאת: יש כדור אחר?

כדור תרים 100 שלם יכול לעשות הבדל? או אולי דרך אחרת להתגבר על זה? תודה!

כפי שכתבי - לרוב החרדה יותר חזקה מהכדור. על כן הטיפול אינו על ידי כדור, אלא צריך טיפול מיני (טיפול סקסולוגי) אשר מכוון לחרדת הביצוע.

אני נשוי רוצה תרופה שתוריד לי את החשק המני לא לגמרי שיהיה לי אפשרות פעמים לשבוע לא יותר אם אפשר תעזרו לי

לקריאה נוספת והעמקה

אני נשוי בן 35 עושה יום יום סקס אשתי לא רוצה אז אני רוצה תרופה שתוריד לי את החשק לפעמים בשבוע לא יותר אם אפשר תודה

תרופה כזו היא בעצם תרופה מסרסת, שכן היא פוגעת בייצור הורמון החשק (טסטוסטרון). היא אינה מיועדת לאנשים בריאים. לא כל פעם שיש לך חשק אתה צריך לעשות סקס עם אשתך. אם היא אינה רוצה אתה יכול להתיידד עם יד ימין, שמאל או לשלוט על היצר ולא לתת לו לשלוט עליך.

09/11/2020 | 21:55 | מאת: יותם באונשטיין

שלום רציתי דקה מזמנכם רציתי לברר על המכשיר אנדרו פינס האם יש באמת תוצאות חיוביות אם עובדים לפי הספר? שואל האם יש השלכות עתידיות כמו אימפוטנציה וכו' למרות כול האישורים של משרד הבריאות האירופאי אמריקאי בנוסף עשיתי ניתוח בקע מפשעתי, זה יכול להשפיע? מומלץ, לא מומלץ? הפין שלי במצב זקפה 12 לכן אני מאוד בעניין.. תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

בוא נעשה סדר. האישור של המשרדים שאתה מצטט אינו אישור שהמכשיר גורם להארכת הפין. זה בסך הכל אישור שניתן להשתמש במכשיר והוא אינו מזיק. כתבתי רבות על המכשיר בפורום זה. איני ממליץ על שימוש במכשיר. תוכל להשתמש במנוע החיפוש של הפורום ולמצוא תשובות מן העבר. מעבר לעובדה שגודל הפין שלך במצב זקפה הוא ממש בתוך הטווח הממוצע בו נמצאים 95% מהגברים. שורה תחתונה - לא מומלץ.

07/11/2020 | 20:50 | מאת: משה

היי אני פשוט אובד עצות. אני מסורתי בן 28 ולא מרבה לאונן,אולי כל חיי אוננתי 8 פעמים, עם זאת "שכבתי" פעמיים בחיי עם קונדום וגמרתי תוך 5 שניות לצערי. כדי לספק את החשק המיני אני משתמש בצעצוע מין דמוי וגינה וכל פעם שאני מגיע ממש לפני גמירה, אפילו יש נוזל קדם שפיכה, אני עוצר. בפעם האחרונה שעשיתי זאת יצא לי נוזל זרע תוך שניות בודדות ללא גמירה, כלומר לא חשתי אורגזמה, אשמח לדעת אם זה בעייתי, בנוסף הזרע שלי בעל גוון צהוב, יש לציין שעשיתי תרבית שתן ובדיקת דם לגילוי מחלות מין וב"ה הכל תקין, אין לי עם מי לשוחח בנושא ואשמח לדעת אם אני צריך לעשות המשך בירור ועם מי. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

מה שאתה מתאר על פניו לא נשמע בעייתי. מדובר בסוג של אוננות, ובגלל התדירות הנמוכה, גם רמת הגירוי שלך מאוד מאוד גבוהה ולכן השליטה על יציאת נוזל קדם השפיכה קשה לך. נשאלת השאלה מדוע אינך מוצא זוגיות ומביא את המיניות שלך לידי ביטוי בדרכים שונות מאלו בהן אתה עושה זאת כעת?

25/10/2020 | 13:45 | מאת: בנימין

שלום ד"ר אני בן 54, בריא ועוסק בספורט והמשקל תקין.לפני כחודשיים - לראשונה, הזקפה התחילה להיות חלשה פניתי לרופא המשפחה בנושא וקיבלתי מרשם לוייאגרה נטלתי 6 פעמים(פעם בשבוע חצי כדור) והכן הכדורים השפיעו. בשבועיים האחרונים הכדורים(וייאגרה) כבר לא עוזרים עוד הזקיפה חלשה ! מה ניתן לעשות?

לקריאה נוספת והעמקה

האם פרט לכדורים עברת בירור כדי לדעת מה מקורה הירידה בזקפה? גיל זו לא מחלה ו- 54 בריא ועוסק בספורט - מכוון שאולי המקור אינו גופני. אולי משהו פסיכולוגי (חרדתי), לחצים, זוגיות וכדומה - במקרים כאלו ויאגרה מסייעת, אך היא אינה טיפול הבחירה.

האם פעילות מינית מעלה את רמת הטוסטסטרון לאורך זמן? בעצם שאלת ביצה ותרנגולת.ולשאלתי אני בן 55, מגיל 53 הרגשתי ירידה מסוימת בדחף, יש זיקפת בוקר תקינה אין לחץ גם וסכרת. אני מרגיש שלאחר מספר ימים ללא יחסי מין או אפילו אוננות, מתחילה לי עייפות בעיקר מעט יותר שינה וגם אחהצ, מיד שאני מקים יחסי מין או אוננות, אני מתמלא אנרגיה, זה תופעה מוכרת, זה אומר שפעילות מינית מעלה את רמת הטוסטסטרון? וכדאי להגביר באופן יזום את הפעילות כדי לעלות את ההורמון? פעםזה ממש גופני, היה דחף גופני אינטנסיבי מעצמו, כרגע זה לא מתעורר ללא הפסקה כמו פעם. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

פעילות מינית תלויה ברמת טסטוסטרון, אך ייצור טסטוסטרון אינו תלוי בפעילות מינית... רמתו יורדת לאיטה כבר מגיל 35, כי קצת הייצור שלו באשכים פוחת. בבדיקת דם פשוטה ניתן לדעת מהי רמת הטסטוסטרון ובמקרים בהם יש חסר ניתן להשלימו.

23/10/2020 | 11:57 | מאת: גיא

אני בן 40, נוטל באופן קבוע ציפרלקס 20 מ"ג, התרופה עוזרת לטפל בחרדות, אך לא מסעיית בבעיית השפיכה מוקדמת אותה אני סוחב מנעוריי. האם החלפה לתרופה כמו דפוקסטין יכולה לעזור, והאם כדאי לנסות ולשנות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך כדאי לך לפנות למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם ( אם יש לך בת זוג תפנו יחד), וללמוד איך להחליט על עיתוי הגמירה דרך תרגול בבית. התרופות יכולות לעכב קצת את הגמירה, אבל לא נותנות לך אפשרות לשלוט בזה ולהחליט מתי לגמור

בנושא תרופות ושפיכה מהירה כדאי שתתייעץ עם רופא בעל תעודה בבריאות מינית והתמחות בסקסולוגיה. תרופות אינן הקו הראשון בטיפול בשפיכה מהירה, אלא שליטה בתזמון השפיכה. דפוקסטין אינה משווקת בארץ, ובכל אופן לא היוותה הבטחה שלא הוכיחה עצמה ממש...

26/01/2021 | 09:31 | מאת: דודי

מעניין שאתם רק מפנים אנשים לטיפול באיטם כבר הייתי בכמה מרפאות ואין לאף אחד פתרון אמיתי

21/10/2020 | 13:18 | מאת: חסוי

אני גבר ומאונן הרבה על תמונות של נשים, פורנו, רציתי לשאול האם זה דומה ההרגשה של אוננות מבחינה פיזית ליחסי מין?

שלום רב ברמה הפיזיולוגית השינויים שעוברים על הגוף בזמן אוננות ויחסי מין דומים, מבחינת הנאה זה יכול להיות מאוד שונה כי האספקט הרגשי של יחסי המין יכול מאוד להשפיע על ההנאה

20/10/2020 | 03:08 | מאת: חסוי

היי, לאחר כל שימוש בתרופה סיאליס 20 מ״ג- נוצרים לי כאבים בעיניים. האם תופעה מסוכנת ויש להפסיק את השימוש בתרופה? יש לציין שעובר תוך כמה ימים בד״כ, אך עדיין חושש מנזק לעיניים. אני צעיר בן 30 ללא מחלות. תודה רבה.

לקריאה נוספת והעמקה

סיאליס יכולה לגרום תופעות לוואי. מה שאתה מתאר אינה תופעת לוואי מוכרת. בכל מקרה - תופעות הלוואי חולפות לאחר כ - 36 שעות ולא מותירות נזק תמידי. אם זה ממשיך ומציק לך - החלף לתרופה אחרת. חשוב מכך - לא ציינת מדוע בחור צעיר בן 30 ובריא משתמש בסיאליס 20 מ"ג?

23/10/2020 | 17:49 | מאת: חסוי

כיוון שסובל מ-PSSD לאחר הפסקת שימוש בתרופות ssri. זה מסייע בהשגת זקפה. משום שאין תרופה ידועה כלשהי לרפואה לתופעה הנדירה הזו.

19/10/2020 | 10:47 | מאת: אושרת

שלום בעלי בן 40 לאחרונה בשנתיים האחרונות, חל שינוי ביחסי המין ביננו, הזמן שלוקח לו להגיע לפורקן התארך באופן משמעותי, לטענתו הוא מזהה ונלחם בנקודה הראשונה שבה מרגיש כי עומד להגיע לפורקן וזה עוזר לו להגדיל את זמן הפריקה באופן משמעותי, כך שזמן האקט התארך מאד ואפילו לפעמים אני צריכה להתאמץ בשביל שיגיע לסיפוק, שאלתי אותו אם הוא נוטל כדורי ויאגרה, נעניתי בשלילה, בנוסף לעתים קרובות אנו מתנסים בתנוחות חדשות, שהוא מקריץ משום מקום, עם ביטחון וידע. התכופות שאנו מקיימים יחסי מין הם קרובות, בממוצע פעמיים בשבוע לפחות, האם מה שרשמתי יכול להעיד על בעיות במערכת היחסים המיניים והזוגיים ביננו? אשמח לתגובתך .

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך מה שאת כותבת לא בהכרח מראה על בעיות ביחסי המין אלא על קושי בתקשורת המינית והזוגית. את רומזת שאת לא לגמרי מאמינה לו, ותוהה לגבי התארכות תנועות החדירה וגם לגבי הגוון בתנוחות. האם משך החדירה הרב יותר מפריע לך? הגיוון בתנוחות? כדאי שתשוחחי איתו בפתיחות על השינויים שאת חווה

17/10/2020 | 13:04 | מאת: רוית מזרחי

בן זוגי ואני מאוד אוהבים אחד את השני אך מההתחלה היה מצב שאיני רגילה אליו בסקס. כדי שיעמוד לו אני צריכה לגרות לו את האיבר ידנית עם ג'ל ולעיתים יחסית קרובות הוא מאבד את הזקפה בזמן הסקס ואני צריכה להעמיד לו שוב ידנית. דיברנו על כך רבות, ניסיתי להציע תנוחות אחרות, דברים שידליקו אותו, אבל הוא טוען שהוא פשוט כזה ושהירידה הזקפה נגרמת בגלל זוית לא טובה או טמפ' הנרתיק שלי. תובנות?

לקריאה נוספת והעמקה

הבסיס לקשר הוא האהבה הרבה והדדית שאת מתארת. לא תיארת את הרקע הרפואי של בן זוגך, אפילו את גילו איני יודע וכמו כן אם יש מצבים בהם הזקפה עומדת מצויין, גם בלי סוג הגירוי שאת מתארת. ייתכן ומדובר בסוג של הרגל הגורם לו מעט חרדת ביצוע אם מנסים לחרוג מאותו הרגל. זה מחדד את הצורך בתקשורת אינטימית ומינית וכן את הצורך בגיוון (כפי שהצעת) ומציאת תנוחות אחרות, כגון אלו שאינן מחייבות זקפה חזקה וביקור בנרתיק... ואם זה ממשיך, מציק לך בתוך קשר טוב, כדאי שתיגשו יחד לייעוץ אצל רופא מומחה בסקסולוגיה, כדי לשלול מקור גופני ולחזק את הצד הסקסולוגי.

16/10/2020 | 22:51 | מאת: גיא

היי ד"ר, לפני כשבועיים וחצי רכשתי את מכשיר האנדרו פינס. איבר המין שלי לפני השימוש היה מעט עקום (כיפוף קל, סטנדרטי) ועומד בזקפה חזקה כלפי מעלה אורך האיבר נע בין 14.5-15 ס"מ. כיום לאחר שבועיים וחצי של שימוש במכשיר האנדרו פינס גולד, נתקלתי במספר שינויים: - כפי הידוע המכשיר מתבסס על מתיחת האיבר. כתוצאה מהמתיחה עד כה, האיבר הפך לרך. הקשיחות שהייתה לו לפני כן נעלמה כלא הייתה. הוא הפך לספוגי יותר והעיקום הקל שהיה לו (ככל הנראה כתוצאה מהזקפה החזקה כלפי מעלה) כמעט ונעלמה, הוא כעת די ישר אבל בהכרח גם הפך לרך. -כתוצאה מהרכות הזו הזקפה נחלשה והיא אינה מורגשת עבורי. האיבר כן עומד ומגיע לכמעט 14 ס"מ (לפחות ממה שהיה לפני תחילת השימוש במכשיר) אבל אינו קשיח ואינו זקוף כפי שהיה בעבר (הלא רחוק). - בעבר לאחר שהפין היה עומד הייתי יכול לשלוט בו ולהפעיל בוסט נוסף, מעין לחיצה פנימית שגורמת לו להקשיח ולהתעבות עוד יותר ממה שהיה. כעת לאחר השימוש במכשיר העובי הזה מופיע ללא הלחיצה שלי (ולראייה כעת הוא מגיע לכ- 13.7 ס"מ בעוד שבהיותו קשיח הוא היה מגיע לכמעט 15 ס"מ) אך שוב הקשיחות לא מורגשת, ממש כאילו אין לי שליטה על האיבר (עומד אבל ברכות). - די איבדתי תחושה של האיבר באיזור שבו העור נמתח (גוף הפין) לראייה, משכתי את העור המקיף את איבר המין וצבטתי אותו בחזקה, לא הרגשתי דבר. -הגמירה לפני השימוש הייתה טובה מאוד, השפרצה הייתה מתבצעת מספר פעמים ביום. כעת לאחר שאני מרגיש זקפה (אבל שוב לא מלאה וללא קשיחות של האיבר) בעת הגמירה יוצא נוזל שהוא לבן יותר מהנוזל שהיה יוצא אך איננו משפריץ אלא נשפך מהאיבר בצמוד למקור השפיכה. - צבע האיבר טיפלה החוויר אך לא באופן משמעותי כלל. -אציין שהבוסט שהייתי מפעיל מהגוף בעת זיקפה (לפני השימוש במכשיר) היה מתבטא בהתארכות של חצי ס"מ ובנוסף התעבות של האזור שבו נמצאת הצינורית (בתחתית האיבר) כיום לאחר השימוש (הלא ארוך) העובי הזה קיים גם בלי שאלחץ אך כיוון שהפין לא קשיח אינני מסוגל לבצע את הלחיצה מה שגורם לו להיות קצר יותר. הצינורית עצמה נהייתה עבה יותר. (אשמח שתסביר לי למה והאם זה מסוכן). לסיכום, ברצוני לדעת האם המצב מוכר?, האם זה קורה כיוון שלאחר מתיחה ארוכה האיבר צריך לנוח ועל הרקמות להבנות מחדש? האם בתום שימוש של חצי שנה כאשר אסיים את התהליך והמתיחה על הפין תופסק, הוא יחזור להיותו זקוף וחזק (קשיח, גמירה טובה ושאר הדברים שצוינו לעיל?) גם אם התוצאות הרצויות של התארכות האיבר לא תהיינה

לקריאה נוספת והעמקה
17/10/2020 | 02:53 | מאת: גיא

אבהיר, האיבר כבר לא זקוף ובכלל לא קשיח, לכן האורך שלו ירד בכ-2 ס"מ והוא באורך של מה שהנחשב לחצי זקפה לפני תחילת השימוש באנדרו פינס (שהחל לפני 17 יום) האם המצב בלתי הפיך?

17/10/2020 | 18:45 | מאת: גיא

בן 23

אתה מתאר גודל איבר תקין לגמרי. לא ברור מדוע התחלת שימוש במכשיר. התופעות שאתה מתאר עשויות להתרחש. רובן הפיכות. המכשיר אינו מומלץ בכלל ולך בפרט.

20/11/2020 | 01:29 | מאת: גיא

היי פרופסור, בהחלט מדובר בצעד לא נחוץ שנבע מחוסר ביטחון. ברצוני לשתף אותך בשני דברים נוספים ששמתי לב אליהם לאחרונה ( שקרו כמובן רק אחרי השימוש שהזכרתי בהתכתבות הקודמת). - כשמתחתי את האיבר במצב רפוי בעת השימוש במכשיר, המתיחה הייתה חזקה ואת העור בתחתית האיבר משכתי ככל שניתן. בפנייה הראשונה הזכרתי שאחת התופעות שקרו לאחר השימוש היא שיש בעיה בהשפרצה (מהשפרצה שהטווח שלה היה גדול, השפיכה פשוט זולגת על האיבר עצמו), בנוסף שמתי לב שבעת שאני מטיל את מימי השתן נוטה שמאלה וכמות גדולה יותר של שתן יוצאת ממנו ובצורה מוצלבת (לא כזרם אחיד). הסתכלתי על פתח השופכה וראיתי בבירור שהוא התרחב (ממש פי שניים ממה שהוא היה). רציתי לדעת מה עלי לעשות? האם יש דרך לתקן את המצב? - הדבר השני נוגע לכיפת האיבר. כשאני לוחץ עליה עם האצבעות מתחיל כאב מאוד חזק. רציתי לדעת מה יכולה להיות הסיבה לכך.

כדאי שתפנה לבדיקה של רופא אורולוג. קשה להשיב על שאלות אלו ללא בדיקה גופנית.

14/10/2020 | 19:17 | מאת: לידור

אני לא מצליח לגמור בחדירה, הזקפה פשוט נעלמת תוך כדי חדירה והכל נעצר. וזה חוזר על עצמו כל פעם. הרופא נתן לי כדורים לזקפה, זה עזר מבחינת הזיקפה אבל עדיין לא הצלחתי לגמור עד שפשוט התעייפתי. מה אפשר לעשות? אני ממש מודאג

לקריאה נוספת והעמקה

לא תיארת אם במצבים אחרים כגון אוננות הזקפה טובה, כמו כן איני יודע את גילך והאם אתה בריא. אם עד החדירה הזקפה טובה ואז היא פשוט נעלמת - כדבריך - מדובר בחרדת ביצוע. כתבתי על כך רבות בפורום זה. הטיפול צריך להיות ממוקד בהפחתת החרדה ולא בכדורים לזקפה (אשר מתמקדים ב... ביצוע), שכן החרדה היא זו שגם מפריעה לך לגמור (שפיכה מעוכבת). ממליץ בחום שתיגש להתייעצות עם מומחה בתחום הבריאות המינית.

12/10/2020 | 04:42 | מאת: עומר

אני בן 24 ויש לי חברה בשנה האחרונה עם חשק מיני מאוד גבוהה, אני אוהב אותה המון אבל אני לא מרגיש שאני רוצה לשכב איתה או בכללי לשכב בכלל עם אף אחת. אני בריא לגמרי הולך לחדר כושר ולא לוקח תרופות. בהתחלה היה לנו סקס ממש טוב ומאוד נהנתי אבל כבר כמה חודשים שהסקס מרגיש כמו עונש אני מעדיף ללכת לישון מאשר לשכב איתה. אני באמת אוהב אותה והיא נראת מאוד טוב (חוץ מהחזה שלה שנראה קצת מוזר אבל לא משהו שנפרדים בגללו) אני רוצה לתקן את זה ולחזור להיות חרמן כמו שהייתי פעם ואני לא רוצה להפרד ממנה כי חוץ מהקטע הזה של הסקס היא באמת מושלמת בהכל

אני כל כך מבין אותך וחווה את זה עם אשתי כבר כמה שנים. אם תרצה לדבר על זה, צור קשר למייל: amirfeldman76@gmail.com

עומר לפי מה שאתה מספר קרוב לוודאי קיים מטען רגשי כלשהו, שגורם לכך שאיבדת את החשק כלפי זוגתך. עד כדי כך שאתה מתאר שהסקס עבורך הוא כמו עונש. קונפליקט שהפתרון לו הוא אובדן החשק למין. כדאי שתנסה לברר עם עצמך מתי זה התחיל ומה עשויה להיות הסיבה.ביחסי המין תנסה להתמקד בחלקים שמענגים אותך, ולא באלו שאתה חווה כעונש. אם הבעיה ממשיכה גש להתייעצות בתחום הסקסולוגי.

08/10/2020 | 19:41 | מאת: אנונימי

שלום ד״ר אני אדם בריא אך חרדתי מאוד ביום יום שלי. עד לאחרונה לא הייתה לי בעיה כזאת אבל הכרתי את חברה שלי שאני איתה כבר שנה וקצת והיא בתולה והיה לה קשה בהתחלה לקח כמה זמן עד שהיא רצתה לנסות והיא הייתה סגורה בפניי ועכשיו כל מפגש מיני אני בלחץ ובמשחק המקדים הוא עומד חזק מאוד אבל ברגע שמגיעים לרגע האמת הוא מתחיל ליפול ואני מתחיל להילחץ האם הבעיה היא רק פסיכולוגית או גם אפשרות לגופנית?

לקריאה נוספת והעמקה
08/10/2020 | 19:42 | מאת: אנונימי

בן 25*

אתה מתאר חרדת ביצוע קלאסית. במשחק המקדים עומד לך חזק מאוד כפי שאתה מדווח, כלומר הגוף שלך בריא ויודע לייצר זקפה טובה. במצבים מסויימים היא נופלת. כלומר, הבעיה היא במצבים, לא בגוף. בינתיים נסה להתמקד בהנאה מינית שאינה כרוכה בחדירה וביצוע. אם זה ממשיך ומציק לך גש להתייעצות עם מטפל מיני מוסמך, על מנת לבחון יחד דרכי טיפול מתאימות.

08/10/2020 | 13:32 | מאת: עומר555

בחור בן 28 מאז שאני מכיר את עצמי אין לי תחושה בכיפה.א.האם זה תקין?זה מאד מטריד אותי.למשל בקיום יחסי מין רק את הצינור אני מרגיש בפנים. או במין אורלי אני לא מרגיש מגע בו. ב.בנוסף לפעמים שאני מאונן יש לי לאחר מכן עוד יבש האם זה פוגע יותר בתחושה.ג. כאשר בת זוגתי ואני מקיימים יחסי מין ורוצים לשנות צמיחה כאשר אני מוציא את האיבר הוא נובל ואני לא מתליח לשמור כל הסמן על זקפה האם זה תקין?לפעמים קצת קשה לי להעמיד אותו.

א. אמורה להיות תחושה על הכיפה. צריך לברר מדוע אין לך תחושה. האם קיימת בעיה עצבית מקומית וכדומה. ב. לא ג. אתה לא רובוט. לזקפה מותר לרדת ולעלות וזה תלוי במידת הגירוי שהמח משדר לאיבר. בשינויי תנוחה מותר לה לרדת קלות וכשאתה מתגרה שוב היא מתעוררת שוב. אל תלחיץ את עצמך.

10/10/2020 | 02:51 | מאת: עומר555

תודה על ההתיחסות ותשובות. איפה אני יכול לבדוק את הבעיה העצבית? אני תמיד נמענתי לבדוק זאת מבושה.

לא הביישן למד. התגבר על מחסום הבושה וגש למומחה לבריאות מינית .

18/10/2020 | 17:36 | מאת: עומר555

יש לך אפשרות להפנות אותו למומחה באיזור הצפון ( עפולה )

באזור הצפון יש מרפאה לתפקוד מיני ברמב"ם בניהולו של ד"ר אריק שכטר.