תמצית זרעי אשכוליות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

טוהר מידות

מי נרפא מסרטן באמצעות דיאטת ענבים? האם בריא לצום? עוד פן לצום המסורתי ולתרבות הניקוי זוכרים את הקלישאה: "הינך מה שאתה אוכל"? ובכן, עכשיו, בעידן המודרני, שמשלב קידמה וטכנולוגיה, נטייה להיות פוליטיקלי קורקט ו"ניו אייג'" רוחני, יש לעדכן ולומר: "אתה מה שאינך מצליח לסלק מגופך". שכן, הקידמה הביאה עמה רעלים רבים במזון, אשר בשילוב הזיהום הסביבתי הגובר, פוגעים במערכות גופנו. החומרים המיותרים שאנו סופגים בצורות שונות נאגרים בכבד, ברקמות השומניות, במעיים וכמובן - בריאות.מחקרים רבים מאששים את העובדה, שיש קשר ישיר בין הזיהום הסביבתי למחלות הסרטן (רק לאחרונה הוכח הקשר שבין החומרים הרעילים בנחל הקישון לבין עלייה של 50 אחוז בהתפתחותם של סרטנים ממאירים בקרב צוללני חיל הים שהתאמנו בצלילה במימי הנחל המזוהם), וגם למפגעים בריאותיים אחרים.הרפואה, בעיקר המשלימה, מציעה שיטות ריפוי רבות...
ללמוד עוד על תמצית זרעי אשכוליות
טוהר מידות-תמונה

מי נרפא מסרטן באמצעות דיאטת ענבים? האם בריא לצום? עוד פן...

מאת: בעידן הג'אנק...
20/02/2003
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתמצית זרעי אשכוליות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תמצית זרעי אשכוליות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, בעקבות תסמיני IBS אני מעוניין לצרוך תמצית זרעי אשכוליות של חב' אלטמן. 20 טיפות, שלוש פעמים ביום. התמצית מכילה 8% כוהל. בעקבות חשד ל-IGA Nephropathy (מתבטא בפרוטינוריה ומיקרו-המטוריה) הנפרולוג הנחה אותי שלא לצרוך אלכוהול. לציין שתפקודי הכליות שלי תקינים. אודה אם תוכלו לומר לי האם הנ"ל בטוח לכליות (אינו נפרוטוקסי). אני משער שהכמות שציינתי זניחה אבל רציתי לוודא זאת. תודה מראש!

בסקירת ספרות מהירה אין מידע רפואי מבוסס על יעילות של grapefruit seed extract. לא מצאתי דיווח על נפרוטוקסיות אך הספרות היא דלה. עולה שעלולה להיות אינטראקציה עם תרופות מסוימות. אני הייתי נמנעת מלקחת.

שלום, בעקבות קנדידה במערכת העיכול קניתי תמצית זרעי אשכוליות (פורטה של ברא צמחים). בטעות לקחתי את התמצית לפני שינה (15 טיפות מהולות בחצי כוס מים ) ולא לפני האוכל כפי שכתוב בהוראות שימוש במשך שבוע. האם יכול להיגרם נזק??

שלום לך, הנטילה לפני הארוחה יכולה לשפר את הספיגה והיעילות, ההנחה היא שגם לפני השינה הקיבה אמורה להיות ריקה (: ולכן אפשר לקחת גם לפני השינה ועל קיבה ריקה. בהצלחה ורק בריאות!

הי האם אפשר לקחת טבליות למוסין לכאבי גרון ובאותו יום לשתות תמצית זרעי אשכוליות (10 טיפות מהולות בחצי כוס מים)??

אין מניעה

שלום וברכה. מזה כשנה אני סובל מהטפיל הנפוץ בלסטומיציס הומיניס ולאחרונה נחשפתי לפרוביוטיקה ולשלל מוצרים נלווים. לאחר שקראתי מידע באינטרנט קנית 3 מוצרים : פרוביוטיקה חזקה, שמן אורגנו, תמצית זרעי אשכוליות. שאלתי: האם מותר לצרוך את שלושת המרכיבים הנ"ל בכל יום? האם הם סותרים/ לא יעילים יחדיו?

מותר לשלב. רק להרחיק את הפרוביוטיקה כשעתיים משאר הדברים. בהצלחה