נגישות
נגישות

תמצית זרעי אשכוליות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

טוהר מידות

מי נרפא מסרטן באמצעות דיאטת ענבים? האם בריא לצום? עוד פן לצום המסורתי ולתרבות הניקוי זוכרים את הקלישאה: "הינך מה שאתה אוכל"? ובכן, עכשיו, בעידן המודרני, שמשלב קידמה וטכנולוגיה, נטייה להיות פוליטיקלי קורקט ו"ניו אייג'" רוחני, יש לעדכן ולומר: "אתה מה שאינך מצליח לסלק מגופך". שכן, הקידמה הביאה עמה רעלים רבים במזון, אשר בשילוב הזיהום הסביבתי הגובר, פוגעים במערכות גופנו. החומרים המיותרים שאנו סופגים בצורות שונות נאגרים בכבד, ברקמות השומניות, במעיים וכמובן - בריאות.מחקרים רבים מאששים את העובדה, שיש קשר ישיר בין הזיהום הסביבתי למחלות הסרטן (רק לאחרונה הוכח הקשר שבין החומרים הרעילים בנחל הקישון לבין עלייה של 50 אחוז בהתפתחותם של סרטנים ממאירים בקרב צוללני חיל הים שהתאמנו בצלילה במימי הנחל המזוהם), וגם למפגעים בריאותיים אחרים.הרפואה, בעיקר המשלימה, מציעה שיטות ריפוי רבות...

סיבות אפשריות ומצבים דומים לתמצית זרעי אשכוליות

ויטמינים ותוספי מזון - תמונת המחשה
ויטמינים ותוספי מזון נוטלים תרופות - וחוששים שהן כוללות חמץ? ועדה מיוחדת הכינה רשימת תרופות כשרות לפסח. שימו...
ללמוד עוד על תמצית זרעי אשכוליות
טוהר מידות-תמונה

מי נרפא מסרטן באמצעות דיאטת ענבים? האם בריא לצום? עוד פן...

מאת: בעידן הג'אנק...
20/02/2003
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתמצית זרעי אשכוליות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תמצית זרעי אשכוליות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, בעקבות תסמיני IBS אני מעוניין לצרוך תמצית זרעי אשכוליות של חב' אלטמן. 20 טיפות, שלוש פעמים ביום. התמצית מכילה 8% כוהל. בעקבות חשד ל-IGA Nephropathy (מתבטא בפרוטינוריה ומיקרו-המטוריה) הנפרולוג הנחה אותי שלא לצרוך אלכוהול. לציין שתפקודי הכליות שלי תקינים. אודה אם תוכלו לומר לי האם הנ"ל בטוח לכליות (אינו נפרוטוקסי). אני משער שהכמות שציינתי זניחה אבל רציתי לוודא זאת. תודה מראש!

בסקירת ספרות מהירה אין מידע רפואי מבוסס על יעילות של grapefruit seed extract. לא מצאתי דיווח על נפרוטוקסיות אך הספרות היא דלה. עולה שעלולה להיות אינטראקציה עם תרופות מסוימות. אני הייתי נמנעת מלקחת.

שלום. בתי בת ה6.5 סובלת מתולעים כבר 2.5 שנים. נתתי ורמוקס וזה חזר כל חודשיים. בטיפולים הטבעיים מה לא ניסיתי... תמיצית זרעי אשכולית, ורמור, קלינטול, תזונה ללא סוכר וללא קמח לבן, אורז לבן וכו.. בשבוע האחרון ניסיתי לתת לה שום. היא אוכלת 2.5 שיני שום ביום (שוקלת 17 קג) . היו 4 ימים של רגיעה ועכשיו שוב מתלוננת כל יום על גרד. איך שום לא משפיע עליה?? בכל מקום כתוב שהוא קוטל תולעים. היא גם שותה מיץ גזר על בסיס יומיומ ומקבלת פרוביוטיקה. אני מיואשת שאין פתרון. אשמח להבין מה יכול לעזור לה. תודה.

היי, מה בקשר לתזונה שלה? האם היא אוכלת סוכרים? דברי מתיקה? חשוב מאש להימנע. יש פורמולות טבעיות לנושא. לי יש פורמולה שפיתחתי משלבים אותה עם טיפול הומאופתי ופרוביוטיקה ויש תוצאות מצויינות

התזונה שלה מצויינת! יש לי אחות נטורופתית ואנחנו אוכלים מאד בריא בבית. זה מה שאני לא מבינה... ניסיתי המון פורמולות שעזרו ל3 בנותיי תוך יומיים, רק אצלה שום דבר לא עוזר!! גם אני נדבקתי, לקחתי שום ותוך יום זה עבר לי. היא מקבלת 4 שיני שום ליום וזה לא עובד!! והגוף שלה מאד קטן. מוזר למה זה לא משפיע.. אשמח לתובנות.

היי גלי, אני מציעה לבדוק קודם כל אם אכן יש בוודאות תולעים, כלומר, להסתכל ביציאות ולוודא שאכן יש. כיוון שתלונה על גרד לא בהכרח מעידה על תולעים, היא יכולה לנבוע גם מסיבות אחרות (למשל, הקשורות לחומציות הקיבה) . במידה ואת באמת רואה אותן ביציאות - אני מציעה כפית של זרעי דלעת טחונים בוקר וערב ופורמולת צמחים (ההזמנה אישית ולא ברשתות הפארמים) שיש לתולעים ומניסיון היא יעילה. במידה ולא ראית תולעים, יש לשלול גרד ממקור אחר (: בהצלחה מקווה שהבעיה תיפתר..

תודה על תשובתך. יש בוודאות תולעים. אני מוציאה לה אותן מידי יום כשמתלוננת על גרד. הייתי מעוניינת לשמוע על הפורמולה. מה שמה והיכן משיגים אותה? על אף שניסינו ורמור של ראן צמחים (אצל אחיותיה עבד מצוין רק אצלה לא), ניסינו תמצית זרעי אשכולית פרצידין וגם לא עבד לצערי. (נראה שהגוף שלה לא מקבל כלום). אפשר לשלוח לי הודעה ע"כ במייל niliedri@walla.com

היי, התכוונתי לפןרמולה של " ראן צמחים" אם לא השפיע, צריך לבדוק לעומק גורמים נוספים שבגללם לא מצליחים למגר את התולעים..לא בהכרח תזונתיים. רק בריאות!

בהמלצתך, נתתי לה גרעיני דלעת טחונים ביוגורט, מס פעמים ביום, היה שקט של 3 ימים רצופים. והיום שוב היו מלא גירודים עד שלא הצליחה לישון.. נראה שכל דבר עובד אצלה ל3-4 ימים ואחכ שוב גירודים ללא הפסקה. כך היה גם עם השום. קיבלה 2.5 שיני שום ביום, היה שקט ל4 ימים ואחכ חזר... מדגישה שהתזונה שלה טובה. לא אוכלת כמעט סוכרים (גם לא קמח לבן ואורז לבן- לא נכנסים אלינו הביתה!) את הוורמור נתתי לה כחודשיים בשילוב תזונה נטולת סוכרים קיצונית מאד והוא לא עזר. היא מקבלת גם פרוביוטיקה. נתתי r56, נתתי קלינטול, נתתי תמצית זרעי אשכולית.. אצל בנותיי האחרות הכל עבד תוך יומיים, אך אצלה כלום לא עוזר! ואז אני מתייאשת ונותנת ורמוקס שנותן שקט לחודשיים בדיוק! גם לרופאה אין פתרון. רק ורמוקס. אני מיואשת ברמות שאין לתאר.

שלום, האם נטילת תמצית זרעי אשכוליות יכולה לגרום להיווצרות אבנים בכליות למי שיש נטיה כזאת ? כי ידוע שאשכוליות ומיץ אשכוליות גורם לאבנים בכליות...

שלום לי, נכון, אשכוליות, מיץ אשכוליות מעלים את הסיכון לאבנים בכליות.. רק בריאות!

מדובר בילד בן 5. מה המינון המומלץ? האם אפשר לתת גם כמניעה לילד בן 3?

יש כל מיני חברות ולכל חברה הריכוז והמינונים שהיא ממליצה. והם מציינות מינון לילדים. אין צורך לתת כטיפול מונע