פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

8150 הודעות
6717 תשובות מומחה

מנהלי פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

22/04/2019 | 08:41 | מאת: בני

ד"ר שלום רב! בת זוגתי ממש רוצה שאלבש חגורת צניעות לגבר בזמן אקט מיני. חפשתי מידע באינטרנט לגבי הסיכונים ולא מצאתי תשובה חד משמעית וברורה האם ההתקן יכול לפגוע באיבר וסביבתו ובאיזה שימוש. האם הד"ר יודע תשובה ברורה אם השימוש יכול להזיק ובאילו תנאים ולאיזה פרק זמן אפשר אם בכלל? תודה רבה על המשוב וחג שמח!

לקריאה נוספת והעמקה

אולי כדאי ללכת אחורה ולשאול מדוע היא רוצה שתשים כזו חגורה בעת אקט מיני אם זה בעצם פוגע גם בקיום האקט וגם בהנאה?! הרי מטרת המפגש המיני היא הנאה. האם שוחחתם על כך?

שוחחנו על כך ומדובר במשחק מקדים. האם לשם כך תקין למנוע זקפה?

לא ממש...

17/04/2019 | 22:30 | מאת: צופיה

שלום, ראיתי שקיים בארה'ב טיפול חדשני במחלת פיירוני באמצעות גלי רדיו. האם טיפול זה קיים בארץ? האם יעילותו ידועה? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

השיטה אינה חדשה. היא קיימת בארץ. יעילותה בפירונה אינה מוכחת דייה.

שלום רב, הייתי בזוגיות עד לפני שנה וחצי של 9 שנים שבהן היה סקס פעם בחודש או חודשיים.. האשה לא רצתה מין ולא ללכת לטיפול זוגי. לבסוף נפרדנו בגלל בעיה זו. מעולם לא היתה לי בעיה לגמור, וגם זה לא היה מהיר מדי.. היה תמיד טוב כשהיה. כמובן שב9 שנים האלו נאלצתי לעשות ביד והייתי נאמן. לפני שנה וחצי יצאתי לרווקות וטרפתי, השלמתי את כל החסך שהיה לי. אך בעיה שאני לא משתחרר ממנה, זה שאני לא שולט ולא מבין מה מביא אותי לגמור בסקס. אין בעיה, של אונות או ייצר מיני בכלל. במהלך הסקס וכדי לגמור אני צריך לעשות ביד. חשבתי שאולי אני לא נמשך מספיק לבחורות, אבל זה לא זה.. יצאתי עם דוגמניות, תיירות, כוכבות טלויזיה וגם הריגוש הזה לא עשה שינוי. אבל יש כוכבית, היתה לי מישהי בינונית מבחינת המראה והמשיכה. וגמרתי פעמיים ואפילו עם קונדום, שזה בכלל לא חשבתי שאפשרי. והיתה מישהי נוספת שנראית כמו כוכבת פורנו, היא תיירת מארה"ב שהתארחה אצלי כמה ימים ושם בכלל מהשניה הראשונה אני רק מנסה להתאפק לא לגמור.. כמו בגיל 18 אני מוצא עצמי מנסה לדמיין את סבתא שלי כדי לצאת מהרגע ולהחזיק מעמד. אני שם לב שאני מאבד יותר עניין כשהבחורה גומרת, כאילו זה רק מה שמעניין אותי.. אבל היום אני לא יודע. אני נורא מבולבל, ואני מחליף בחורות כי חושב שהבעיה אצלהן, ואולי אני צריך מישהי מגרה יותר.. מה לעשות?

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר רקע ארוך ומורכב רגשית, כלומר לא משהו שניתן לייעץ לך באופן שטחי ובכתב תעשה ככה או ככה. כדאי מאוד שתפנה לטיפול פסיכו-סקסואלי על מנת לעבד את כל המרכיבים הרגשיים שהעלית והשפעתם על תפקודך המיני. רשימת מטפלים מוסמכים באתר האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט"ם).

14/04/2019 | 14:09 | מאת: עיכובי

בעבר, נניח בשנות ה-20 לחיי ותחילת ה-30, לא היתה לי כל בעיה לקיים יחסי מין אפילו כל יום וגם היה את החשק (לא על בסיס קבוע, כמובן, אבל נניח כשהיו ניסיונות כניסה להריון). אפילו שבעה ימים ברצף. כיום, באמצע שנות ה-30, עם הרבה יותר קילוגרמים מאז, המצב מעט שונה. ביומיים הראשונים אין כל בעיה ויש אפילו חשק. גם ביום השלישי. אבל החל מהיום הרביעי זה כבר מתחיל להיות קשה, ללא כל חשק וללא יכולת להגיע לגמירה/שפיכה. האם מצב כזה נחשב להפרעה בתפקוד המיני או פשוט ירידה סבירה? אציין כי אם לא היה מדובר בניסיונות כניסה להריון, זו בכלל לא היתה מהווה בעיה כי בשוטף למי יש בכלל זמן או רצון לקיים יחסי מין כל יום :-)

לקריאה נוספת והעמקה

החשק יורד עם הזמן בייחוד בתוך זוגיות קבועה, במסגרתה בד"כ ריגושים פחותים. בגילך ולפי תיאורך סביר להניח שזו ירידה בגדר הסביר. הניסיון לעשות סקס "בכוח" בגלל הרצון להיכנס להריון, מפחית אף הוא את החשק... כאשר אין כלל חשק - בכל מצב - יש לשלול ירידה בהורמון החשק המיני (טסטוסטרון). לא נראה שזה המצב אצלך.

12/04/2019 | 12:38 | מאת: דדון

1. מהם הדרכים למניעת קרי לילה? 2.האם זרע יכול לצאת מהפין בזמן שאני ער ללא גירוי מיני וללא גמירה? 3.אחרי גמירה או קרי לילה מתי הזרע מפסיק לטפטף מאיבר המין? אני בן 19.4 ואני גבר.

לקריאה נוספת והעמקה

1. קרי לילה תופעה טבעית ובריאה ואין סיבה למנוע אותו. זה רפלקס בזמן שינה. יעלם עם הזמן. 2. נדיר. ייתכן וזו פליטה מבלוטות נלוות (לא זרע. לא פליטה של גמירה). 3. עד השתן הראשון אחרי...

12/04/2019 | 00:14 | מאת: בן 28

שלום אני בן 28, ובזמן האחרון אני חווה סוג של חרדת ביצוע. הדבר התחיל בגלל שלפני חצי שנה לקחתי במשך שבוע ימים כדורים נגד התקרחות (פרופסיה) והפסקתי כי ראיתי שיש תופעות לוואי של אורגזמה וזקפה חלשים באוננות ונלחצתי ממש אז הפסקתי. לאחר שבוע הפסקה עשיתי בדיקה ואוננתי ראיתי שהכל חזר לעצמו זקפה מלאה אורגזמה מלאה, לאחר חודש הייתי עם בחורה מזדמנת בתוך האוטו שרצתה לקיים איתי יחסי מין, וחוויתי אי זקפה ברגע האמת. האשמתי את הלחץ שהשרתה עליי ושלא ממש הכרנו. לאחר מס' ימים הייתי עם בחורה אחרת בבייתי והכל הלך בסדר, וגם לא היה לי בראש עדיין על איזה בעיה. לאחר חודש הייתי עם עוד 2 בחורות אחת ברכב ושביצעה בי מין אוראלי והייתה זקפה עוד לפני המגע ולא חשבתי על כלום והייתי על אלכוהול ועוד בחורה שכבר היינו בעבר ורציתי להוכיח לעצמי שהכל בסדר כי כבר היינו יחד ואז דווקא איתה שוב לא ממש עמד והייתה צריכה לרדת לי שיעמוד וגם לא עמד בצורה מלאה, אולי כי חשבתי על זה. ומאז אני תמיד חושש שמשהו נפגם אצלי אולי שאולי מה שקרה לי קשור לתרופה ההיא שלקחתי, למרות כל ההסברים שהיו לי דווקא מקרים ללא הפרעות לאחר ההפסקה וגם שבזמן האוננות הזקפה הייתה חזקה מאוד אך עדיין כל בחורה שאני מביא אני מנסה להוכיח לעצמי שהכל בסדר ואז אני חושב על זה אז הוא לא עומד ואני לוקח קמגרה כדי לגבור על הבעיה. בנוסף הלכתי לניסוי לנערת ליווי ולקחתי קמגרה, לא הייתה ישירות זקפה אך שהתחילה לרדת לי עמד כמו טיל, אבל אני נזכר שבעבר לפני נטילת התרופה שלקחתי פעם קמגרה עמד לי ישירות לפני אוראלי. בקיצור כמה שאלות: האם אדם שמגיע לזקפה באוננות אך לא עם בחורה זה מעיד על בעיה רפואית? בנוסף האם אדם שלעיתים צריך מגע אוראלי גדי להגיע לזקפה שבעבר לא תמיד היה צריך את זה כדי להגיע לזקפה, זה נחשב לבעיה?

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר חרדת ביצוע קלאסית. אדם שמגיע לזקפה טובה באוננות אך לא ביחסי מין - זה מכוון שמנגנון הזקפה תקין. החרדה פוגעת בו. הטיפול צריך להיות מכוון בהפחתת החרדה. לא בשיפור הביצוע על ידי תרופות... אם הבעיה ממשיכה - פנה לטיפול מיני מוסמך.

ברצוני לשאול מה הסיבה לשפיכה מהירה?? ממש ממש שניות לאחר החדירה .. שופך ללא כל הרגשה של אורגזמה .. האם מישהו מכיר טיפול תרופתי ?? משחות וספריי אלחוש לא ממש עוזר לי !! הבעייה אצלי יותר פסיכולוגית כך נראה לי !! תעזרו לי בבקשה !! מאוד מתסכל !!

לקריאה נוספת והעמקה

אכן כפי שאתה חושש - המקור העיקרי לשפיכה מהירה הוא רגשי (פסיכו-סקסואלי). אינך שולט בתזמון של השפיכה וכתוצאה גם אינך מרוכז בהנאה וחש אורגזמה פחותה. תרופות ומאלחשים מטפלים בסימפטום (חלקית), אך לא בסיבה. גש לטיפול מיני. רשימת מרפאות ומטפלים מוסמכים באתר איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

שלום רב בן 62. עברתי ניתוח פרוסטטה turp לפני כ שנה וחצי, לאחר כ 10 שנים עם ערמונית מוגדלת שפירה ולקיחת קסטרל 5 שנים ואומניק אוקז 5 שנים. מגיל 60 כ שנה שנתיים לפני הניתוח התחילו בעיות בזיקפה כנראה עקב התרופות הנ"ל שהייתי לוקח במנלך השנים . התחלתי עם סיאליס 20 מ"ג לפי הצורך וזה עזר. עכשיו לאחר הניתוח פרוסטטה ה סיאליס כבר לא אפקטיבי כל כך. השאלה מה עושים כדי לשפר את הזיקפה.

לקריאה נוספת והעמקה

אתה צריך לפנות למרפאה לטיפול מיני כדי לעבור הערכה. מה משקל הניתוח, התרופות או שמא גורמי סיכון נלווים אחרים. לפי תוצאות האבחון ניתן להתאים טיפול. סיאליס 20 הינה רק אפשרות אחת מתוך תפריט מגוון. לבריאות והנאה מינית!!

06/04/2019 | 18:26 | מאת: אפרת

היי. אני וחבר שלי כבר שנתיים ביחד ושוכבים כבר כמעט שנתיים. אני הראשונה שלו, הוא לא הראשון שלי. אני לא נהנית כשאנחנו מקיימים יחסים מכיוון שהפין שלו לא עומד מספיק חזק (אם בכלל) ותמיד אחרי שאנחנו שוכבים והוא גומר בפנים ממש שורף לי, משהו שלא קרה לי עם אחרים. בנוסף לכל, הוא לא מחזיק מעמד וגומר ממש מהר (בין דקה ל2 דקות). הוא ניסה לקרוא ספרים בנושא אך שום דבר לא עוזר.. אשמח לעזרה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אני מציעה שתפנו יחד למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם לאבחון מקיף רפואי רגשי , לפי זה יקבע הטיפול. השאלות שישאלו באבחון: על איזה רקע הבעיה בזקפה( האם יש זקפה באוננות ובזמן התעלסות?), האם החבר שלך תמיד גמר מהר או שזה עכשיו בהקשר לבעיה בזקפה, למה שורף לך, איך כל זה השפיע על הקשר הזוגי שלכם, האם יש רקע זוגי רגשי לקשיים ביחסי מין?

14/04/2019 | 16:06 | מאת: בניון

תודה רבה על כל העזרה שעזרת לי ולעוד הרבה אחרים פה לא אני זה שכתב את השאלה רק רציתי לומר תודה פשוט❤️

🌸🙏

31/03/2019 | 18:36 | מאת: רונן

בן 59, בריא, לפני כשנה גיליתי שהזקפה שלי עקומה ואורולוג מצא שנגרמה צלקת עקב חבלה. לא ידוע לי מתי וכיצד נחבלתי אך המצב מקשה על חדירה ( עם בת הזוג כמובן) ואף גרם לחרדת ביצוע וכתוצאה מכך קושי בזיקפה ופליטה מהירה מיד לכשנוצר גירוי.....האם לנסות ויאגרה להחזרת הביטחון ואולי בדרך זו גם לייצר תנאים לחדירה...? אין בעיה בהשגת זיקפה באוננות לצערי....

לקריאה נוספת והעמקה

לעיתים הצלקת נובעת ממחלת פירונה, אשר נפוצה בגיל שלך. אם באוננות הזקפה טובה, אך נופלת לפני חדירה (בשל חרדת ביצוע) וזה גם מזרז את השפיכה - הטיפול הנכון צריך להיות רגשי - פסיכוסקסואלי. התייחסות להפחתת החרדה סביב הביצוע. ויאגרה יכול לשפר הזקפה, אך לא בהכרח לשבור את מעגל הכשפים. רשימת מטפלים מיניים מוסמכים באתר איט"ם.

31/03/2019 | 08:54 | מאת: רוני

שלום. נודע לי שבברית מילה היה לי דימום קצת מעבר לרגיל . נכון שעבר 25 שנה וזה לא רלוונטי אך זה מאוד ירגיע אותי אם תגיד לי לפי התמונה אם לא חתכו לי יותר ממה שצריך, כי לפי התמונות של הגולשים הפין יותר עבה וגם לא רואים בבירור את צינור הזרע ואצלי הצינור בחוץ בולט ורואים בבירור. לפי התמונה לא הורידו לי הרבה ממה שצריך? אני לא מוגבל לכל החיים בפחות תחושות מנימולים אחרים? תמונת הפין תקינה לחלוטין?

לא ראיתי תמונה, אך בכל מקרה הייתי ממליץ שאם זה ממש מטריד אותך תבקש מאורולוג שיבדוק את הפין שלך (לא תמונה שלו...)

28/03/2019 | 09:15 | מאת: יקיר

האם יש תרופה כמו ויאגרה או קאמגרה אבל שלא מזיקה לפוריות....? משו טיבעי ולא מזויף? או כל מיני דברים שאתה מכיר שעוזרים לתפקוד המיני

לקריאה נוספת והעמקה

ויאגרה ושות'אינן פוגעות בפיריון. מעבר לכך ברפואה כלל ידוע לא כל מה שבריא טבעי ולא כל מה שטבעי בריא... נשאלת השאלה מה אתה רוצה לשפר מבחינת התפקוד המיני ומדוע?

26/03/2019 | 17:31 | מאת: אברם

בנוסף שכחתי לציין שהתפקוד המיני שלי תקין בקיום יחסי מין וישנו זיקפה מלא איך בבוקר אין זיקפה שהיתה לי לפני כן מדי בוקר. לפני הליכה לשירותים

לקריאה נוספת והעמקה

עניתי

26/03/2019 | 17:28 | מאת: אברם

חוסר תחושה באיבר המין בחלק התחתון מכובע הפין ומטה ובחלקים מסוימים באשכים בצורה פתאומית ונמשך כבר כמה ימים בנוסף כאבים בבטן התחתונה

לקריאה נוספת והעמקה

אובדן תחושה פתאומי מחייב בדיקה של רופא נוירולוג.

26/03/2019 | 00:41 | מאת: שון

היי אני בן 23 אני חושב שמאז שהתחלתי לאמן את שרירי ה pc שלי יש לי פחות חשק מיני, האם יש קשר? יכול להיות שאני לא מאמן אותם טוב? האימון שלי זה להחזיק את השריר חזק למשך 50-60 שניות ואז לשחרר לנוח חצי דקה ולחזור על זה ככה איזה 4-5 פעמים אם אני לא עושה טוב יש איזה תרגיל אחר שמומלץ לעשות? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אין שום קשר בין חיזוק שרירי רצפת האגן לבין ירידת חשק מיני. גורמים רגשיים רבים משפיעים על החשק המיני.

27/03/2019 | 20:57 | מאת: שון

האם האימון שאני עושה הוא בסדר? או שיש תרגילים אחרים שאני אמור לעשות?

יש סוגי פרוטוקולים שונים. תוכל להתייעץ עפ פיזיו' של רצפת אגן.

24/03/2019 | 23:18 | מאת: אמיר

יש לי איבר מין יחסית קטן כ12סמ לכאן ולכאן במצב זיקפה, אני לא חושב שזו בעיה של דימוי עצמי כי אני בן אדם עם עודף ביטחון עצמי ביום יום שלי. אני בן 32 ועברתי כמה מע' יחסים בחיים שלי ולא מעט סטוצים ואני יודע רק על בחורה אחת שהצלחתי לספק מינית. זה שם אותי במצב לא הכי נוח כי אני בעצם לא נותן מענה מיני לאישה שאיתי. התחלתי להתעניין בהגדלה ולא כזה ברור האם ישנה דרך בטוחה לעשות את זה ומבלי לפגוע בתפקוד או בכל דבר אחר. ובמידה ואין כזו הייתי רוצה לדעת מה לפי דעתך מכל הדרכים הכי אופטימלית...

אתחיל בכך שאין לך איבר קטן, 12 ס"מ זה מקום טוב בתוך הטווח הממוצע. סיפוק מיני אינו על ידי האיבר המין, אלא בדרכים אחרות. אין דרך להגדיל את איבר המין. כל הדרכים עליהן תקרא באינטרנט שרלטניות ויכולות לסכן אותך. אני אומר שוב - אין דרך - לא ע"י ניתוח, כדורים, מכשירים ומילות קסם - להגדלת איבר המין. אתה יכול לספק היטב עם מה שיש לך, אם תדע איך להפעיל אותו.

27/03/2019 | 17:52 | מאת: אמיר

מה זא אם אדע איך להפעיל אותו?

איך להשתמש בו ובכל שאר הגוף דרך הראש. לא הכל זה ביצועים.

האם שימוש בתרים 100 ואו סיאליס ואו ויאגרה לחולי סרטן ריאות מותר ואפשרי ?

לקריאה נוספת והעמקה

אין שום בעיה.

17/03/2019 | 03:03 | מאת: מוטרד

זרע יכול לדלוף החוצה מין בפין גם לאחר שלא גמרתי כבר חודש? אני בן 19.3. יש לי המון בעיות בעניין של שפיכה ובראשם סיבות הלכתיות. ראיתי שמישהו שאל פה האם יש זרע בצינור כמה ימים לאחר גמירה וענו לו שתמיד נשאר זרע בצנרת וזה מתנקה לאחר מתן שתן זאת אומרת שבכל פעם שאדם משתין יוצא לו זרע ביחד עם השתן? אשמח לתשובה🙏🏾❤️

לקריאה נוספת והעמקה

הזרע נשטף אחרי מתן שתן ראשון לאחר הגמירה. לאחר מכן לא נשאר שום זרע בצנרת, אלא אם כן היה קרי לילה או גמירה נוספת בדרך אחרת. לא יוצא זרע בכל מתן שתן, אלא רק במתן שתן ראשון אחרי גמירה....

26/03/2019 | 17:33 | מאת: אותן אחד

עזרתה לי מאוד והרגעתה אותי אחרי המון זמן של סבל...

16/03/2019 | 14:52 | מאת: עידו

כשאני פותח את פתח השופכה ומסתכל בפנים, אני יכול להבחין בסוג של נוזל מסויים. לא יודע למה אבל במהלך כל היום אני מרגיש כאילו שבורח לי משהו ואני מסתכל בשביל לראות אם באמת ברח ולעיתים אני רואה שחור השופכה נסתם לי ובורח ממנו טיפות שקופות, נראה כמו מים. אשמח לדעת מהו סוג הנוזל שיש בפתח השופכה האם אותו נוזל יכול לברוח לי במהלך היום ואם כן מה עושים כדי למנוע את הבריחה שלו?

לקריאה נוספת והעמקה

בשופכה נשארת הטיפה האחרונה של השתן וזה נראה לח ורטוב. זה תקין וחסר משמעות.

11/03/2019 | 22:47 | מאת: מיכאל

בן 35 והתחלתי לסבול מכאבי צוואר וראש מטורפיםםםםם פשוט ברמה של בא לי למות, בעת התחלה של גירוי מיני וזה מתעצם ברמות בלתי ניתנות לתיאור עם התקדמות הגירוי. לא יכול להתגרות או להיות עם בחורה. מה יש לי? מה עושים?

לקריאה נוספת והעמקה

באם זה קורה גם באוננות או רק בסקס? מתי זה החל? כמה זמן זה נמשך? האם אתה בריא? אם זה בכל סוג גירוי כדאי לפנות לבירור - נוירולוגי (לשלילת מקור בכלי הדם) ואולי גם אורתופדי (אולי משהו בחוליות הצוואר).

10/03/2019 | 10:06 | מאת: משה

שלום אני בן 28 ויש לי מיקרו פין דפוגע בי בביטחון עצמי וחיים הזוגיות רציתי לדעת אם באמת האנדרו פינס פועל ומומלץ

לקריאה נוספת והעמקה

מי אבחן אצלך מיקרו פניס? מה אורך הפין בזקפה? אנדרופניס משווק חזק. פעילותו מוטלת מאוד בספק ואיני ממליץ עליו כטיפול בכאלו שחושבים שיש להם פין קטן. אם הוא פוגע לך בבטחון העצמי ובזוגיות - כדאי שהטיפול יהיה מכוון לשיפור דימוי עצמי, שיפור בטחון מיני וכמובן התייחסות לנושא הזוגיות. עושים זאת במסגרת טיפול סקסולוגי מוסמך. רשימת מרפאות באתר האגודה הישראלית לטיפול מיני - איט"ם.

08/03/2019 | 08:03 | מאת: אייל

שלום רב, אני סובל משפיכה מוקדמת ומטופל בטרמדקס פלשב שעוזר לי פלאים, לאחרונה עברתי צינטור ומאז אני לוקח לפיטור ואספירין, אני בן 43 מרגיש טוב, שאלתי האם אין בעיה לקחת את כל התרופות ביחד

לקריאה נוספת והעמקה

לגבי התנגשות בין תרופות כדאי לברר עם הרופאים שרושמים לך את אותן התרופות. באחריותם גם לברר זאת טרם מתן מרשם. כהערת אגב, הטיפול בטרמדקס לשפיכה מהירה מהווה קו טיפול שני. הקו הראשון הינו טיפול מיני בו תלמד לשלוט על השפיכה שלך.

06/03/2019 | 14:40 | מאת: אביאל

אני סובל משפיכה מוקדמת שממש מורידה לי את הביטחון במיטה עם בת זוגתי.. שמעתי על זה שיש את האופציה לקנות מבית מרקחת ג׳ל שנקרא דוקאין השאלה שלי אם זה באמת עוזר ,זה לא מאלחש גם את הנרתיק של האישה ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אביאל, אנחנו מטפלים בשפיכה מהירה כל הזמן בהצלחה, זו תופעה נפוצה, הטיפול באמצעות תרגול שאתה עושה בבית באוננות ועם בת זוגתך, בתרגול זה אתה לומד לזהות את נקודת האל חזור ואת רמות הריגוש השונות כדי להחליט על עיתוי הגמירה. הטיפול לא באמצעות משחות. תפנו יחד למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

שלום רב אני בן 32 בנאדם בריא לא היה לי בעבר בעיות זקפה , הייתי במסיבה שתיתי קפה לאחר מכאן הרגשתי סחוררות וניתוק בין הראש לאיבר המין ומאותו אז לא מגיע לזקפה אני לא מרגיש כלום , עשיתי בדיקות דם אמרו הכל בסדר , מה יכול להיות ?

לקריאה נוספת והעמקה

יכול להיות גורם רגשי, בייחוד אם ההפרעה החלה לפתע. כדאי שתיגש לבירור, אבחון וטיפול במרפאה לבריאות מינית. יש רשימת מרפאות באתר איט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

היי, בן 19, אני בקשר רציני עם בת זוג למעלה משנה. עד לפני שבועיים בערך, לא הייתה לי בחיים שום בעיה בענייני זקפה והכל היה בסדר. לפני שבועיים, בזמן שבת הזוג ירדה לי ירדה לי הזקפה לגמרי, הנחתי שזה טבעי ואולי פשוט קורה, אבל בימים האחרונים זה קרה עוד כמה פעמים. אני לא מרגיש ירידה בחשק המיני ואני רוצה לקיים יחסים, ואז כשזה קורה זה ממש מדכא את החשק המיני של בת הזוג שלי וגורם לי אי נוחות ותסכול. בעיקרון אחרי ניסיון חוזר זה מצליח, ואני גם מגיע לאורגזמה, אבל "התקרית" ממש מורידה מכל העניין ומהספונטניות שבדבר. אני מפחד שזה יתחיל להיות דבר קבוע...

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר חרדת ביצוע קלאסית. כתבתי על כך המון בפורום. מציע לך להתמקד בכל הדברים המהנים ומענגים בהם אין לך בעיה. תוציא מהתפריט לתקופה את אותם דברים אשר פוגמים בהנאה. אני בטוח שאתה יודע לענג את חברתך וגם להתענג ממנה בשלל דרכים יצירתיות. אל תתמקד דווקא באלו בהן אתה מרגיש כישלון ותסכול.

23/02/2019 | 10:52 | מאת: נועם

שלום האם קיים רופא במדינה שיכול לתת מענה? בחור צעיר, אחרי קיום יחסים מרגיש מת לשבוע עם חשק ירוד מאוד. בשנים האחרנות איבחנתי את עצמי כאלרגי לזרע שלי יש הוכחות ניתן טיפול מינורי שלא מטפל בבעיה הייתי אצל המון רופאים ושום רופא לא עזר אנדוקרינולוגים פוריות פסיכיאטר ראומטולוג כלום... יש משהו שאני מפספס ?

לקריאה נוספת והעמקה

ייתכן ומדובר בתופעה בשם POIS. Post Orgasmic Illness Syndrome כתבתי על כך בעבר, גם בפורום זה. לגבי אלרגיה לזרע - הטיפול הינו כמו בכל אלרגיה.

תודה על התגובה ה"POIS" הוא התצורה של האלרגיה בין היתר ולא ההיפך החולשה באה בין היתר בעקבות ההתמודדות של הגוף כחולי במלחמה בעצמו אם אפשר למקד אותי למי שיוכל לעזור אשמח

נסה מטפל מיני מוסמך עם רקע רפואי.

17/02/2019 | 18:23 | מאת: מור

שלום, אני בן 21, בריא במשקל תקין, שותה מעט אלכוהול ולא מעשן בכלל. על אף שאני עדיין בתול, ולכן אין לי באמת בעיה בתפקוד המיני כבר תקופה ארוכה שאני חושב שיש לי בעיות זקפה. 1. כבר שנים שאני מתעורר בלי זקפת בוקר 2. באוננות הזקפה חלשה יותר מפעם 3. אין לי כבר סתם זקפות באמצע היום שלא קשורות לשום דבר (בעבר היו לי הרבה כאלה) המצב הזה מפריע לי ומפחיד אותי. הוא גם מקשה עלי להגיע לסיטואציות מיניות עם נשים. השאלה שלי - האם אני צריך לפנות לאורולוג או לסקסולוג? אשמח לדעת גם אם יש בדיקות מסויימות שאני צריך לעשות? איך ניתן לטפל בבעיה? ושאלה אחרונה - יכול להיות שהמצב תקין ואני סתם ממציא בעיה במקום שאין? כלומר העדר זקפות בוקר, וזקפות רנדומלית באמצע היום בהכרח מעיד על בעיה? (בעבר היו לי) תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

כדאי שתפנה לסקסולוג שהינו רופא, ואז האבחון מתייחס הן להיבט הנפשי/רגשי אך גם יש התייחסות לאספקט גופני. להערכתי בשלב זה אין צורך בבדיקות מסויימות. העדר זקפות בוקר ו/או זקפות ספונטניות. אינו בהכרח מעיד על קיומה של בעיה גופנית. יש גורמים נוספים שמעורבים ביצירת זקפה. בהתאם לממצאים בפגישת אבחון ניתן לתפור עבורך טיפול שיתאים עבורך. יש קשר גם לרקע תרבותי, דימוי גברי, חינוך מיני ועוד נושאים רבים שעולים בפגישת האבחון. מוזמן ליצור קשר ולהגיע לפגישת אבחון ויפה שעה אחת קודם לפני שרמת החרדה וחוסר הבטחון המיני ממשיכים לטפס.

16/02/2019 | 18:58 | מאת: אדם

שלום אני הן 23 ואני כבר שבוע שלם לא מאונן ואתמול (יום שישי ) יצא לי נוזל אחרי השתן אבל בכמות כלומר עשיתי שתן ואז יצא זרע בלי הלבן אחרי שטפתי ידים הוא הפך ללבן אז אני יודע שזה זרע והיום יצא לי אחרי השתן כמו גושים שקופים עם נוזל שמיך נב:יש וריקוצלה דרגה 3 ובדיקת זרע היצא לא משהו הרופא אמרי שאני צריך לעשות ניתוח לקשור את זה יש לזה סוג קשר לזה אולי?

לקריאה נוספת והעמקה

אין קשר לוריקוצלה. אם בגילך שבוע לא גמרת, לגוף יש דרך להפטר מעודפים וזה בעצם מה שאתה מתאר. זו תופעה טבעית ואין לך סיבה לדאגה. נ"ב: עדיף לפרוק עם הנאה ולא בדרך שלך...

13/02/2019 | 12:01 | מאת: יעקב

בן 55, אף פעם לא הייתה לי בעיית זקפה או שפיכה. יש לנו 3 בנות 24, 21, 13. לאחרונה החלתי לחוות עיכוב שפיכה. כדי לסיים מחייב אוננות. הדבר מרגיז את האשה שאני כבר לא שופך בנרתיק יותר. אין לי בעיות נפשיות, גם לא לחץ בעבודה, לא חרדת נטישה, חרדת נתינה, או חרדה מכול סוג שקראתי עליה, לא בעיות זיקפה. בדיקות דם לא מצביעות על בעיה מכול סוג שהוא. בדיקות מאמץ מצביעות על כושר טוב לגילי. קראתי מעט חומר והבנתי שנושא שפיכה מעוכבת לא נחקר דיו. רעיונות, המלצות? יעקב.

לקריאה נוספת והעמקה

כמו שאתה רומז עיכוב שפיכה יכול לנבוע על רקע רגשי - לחץ, חרדה, צורך בשליטה, קושי להשתחרר וכדומה. אך כנראה כפי שאתה מתאר זה לא המצב שלך. זה יכול להצביע על בעיות בערמונית, סימן ראשון לבעיה עצבית כלשהי, תופעת לוואי של תרופות ועוד. ברוב הפעמים בקבוצת הגיל שלך זה יכול להיות שילוב - עם הגיל צריך גירוי הרבה יותר חזק על מנת לגמור בחדירה, בייחוד שהנרתיק של אשתך גורם לגירוי פיזי נמוך יותר, אחרי 3 לידות. כלומר, העובדה שאתה מתקשה לגמור בחדירה עשויה להיות טבעית - פיזיולוגית. לא עדות למצב פתולוגי. עצם העובדה שאשתך מתרגזת וכועסת על כך רק מרחיקה את השפיכה... יש גם תת מודע. נסו להתרכז בהנאה של שניכם מהמפגש המיני ולא לגמור פה או שם ומתי וכיצד.

06/02/2019 | 18:51 | מאת: אבי ממן

אפשר לקחת לוריבן יחד עם ויאגרה

לקריאה נוספת והעמקה

התשובה בכותרת

שלום ! רציתי לשאול מדוע בעינוג עצמי אני לא גומר מהר ונהנה 3-5 דקות .. וכשאני עם אישתי אני גומר תוך מספר שניות לאחר החדירה ... מה הסיבה ? בנוסף הייתי רוצה לנסות כדורים מסדרת ה SSRI. על איזה כדור הכי מומלץ לשפיכה מהירה ??

לקריאה נוספת והעמקה

שפיכה מהירה מתאפיינת בכך שאין שליטה בתזמון השפיכה בעת חדירה. באוננות אתה כן שולט. SSRI זו משפחת תרופות שעשוייה להאריך את הזמן עד השפיכה. היא לא משפרת את השליטה. זה קו שני של טיפול. הקו הראשון הינו טיפול סקסולוגי במהלכו אתה לומד לשלוט על תזמון השפיכה. מן הסתם לא אמליץ על סוג כדור מסויים. אלו כדורי מרשם. כדאי לגשת אל רופא סקסולוג.

אני לאחר ניתוח מסובך ונוטל הרבה תרופות ביניהן תרופות נגד כאבים. מאז חזרתי הביתה מבית החולים אני מתקשה ״לגמור״ בעת קיום יחסי מין. אין לי שום בעייה בעניין החשק או הזיקפה. האם יכול להיות שהתרופות משככות הכאבים גורמות להתקהות החושים ומכאן להקטנת הגירוי כמקובל? תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

אחת מתופעות הלוואי של רוב התרופות משככות הכאבים הינה השהיית השפיכה. לא במנגנון של התקהות חושים, אלא בשל השפעתן המוחית. הן משפיעות גם במנגנון השפיכה המוחי.

31/01/2019 | 14:23 | מאת: איתמר

ד"ר שלום אני בן 44 בריא, לא סובל מלחץ דם לא סובל מסוכרת לא סובל מכלום עשיתי בדיקות דם והכל תקין. (רמת הטוסטטרון שלי עברה את הרף העליון - 28 ) אני רזה 64 ק"ג בגובה של 1.78 ס"מ ואני עושה ספורט לפחות 3-4 פעמים בשבוע, (מאוד חטוב ואתלטי) אוכל בריא, לא שותה משקאות חריפים לא מעשן לא אוכל ג'אנק לא שותה משקאות ממותקים. לאחרונה יש לי זיקפה חלשה מאוד, זיקפת הבוקר כבר לא באה לביקור. ובאמצע יחסי המין שלי עם אישתי הזיקפה יורדת קבעתי טור לאורולוג לשבוע הבא. האם יכול להיות פגיעה עצבית? האם טיפול בגלי הלם יועילו לי? תשובתך אודה.

לקריאה נוספת והעמקה

נראה שאין שום מקור גופני. המשך בירור רצוי לעשות במסגרת מרפאה ספציפית לבריאות מינית. כיום בריאות מיני נחשבת תת התמחות במספר מקצועות (ולא רק באורולוגיה) וכוללת התייחסות גם להיבטים רגשיים. לא תיארת מה קורה באוננות? לפי שאלתך לא נראה שיש מקור גופני לבעייתך. לפגיעה עצבית סימנים נוספים שאינם במסגרת התיאור שלך. גלי הלם יכולים לעזור קלות במקרה ויש מקור גופני וסקולרי (סתימה קלה בכלי דם) - אך לא ממש נראה שזה המצב שלך...

03/02/2019 | 06:45 | מאת: איתמר

תודה על תשובתך ד"ר. באוננות יש זיקפה טובה ולעיתים נופלת אבל אני מייחס זאת לפורנו. (אני מרבה בזה) יכול להיות שזה הגורם? האם המרפאה שלכם מטפלת בפן הריגש?

חיזקת את השערתי שהמקור לבעייתך הוא רגשי - לא גופני. בהחלט במרפאה שלנו מטפלים במקור גופני וגם רגשי. גוף ונפש הולכים יחדיו.

31/01/2019 | 09:36 | מאת: אסף

שלום רב בתקופה האחרונה אני מרגיש שיש לי ירידה והצתמקות של איבר המין כולל האשכים, חשוב לציין שהיה לי לפני חמש שנים בעיה של ירידה די גדולה בטסטוסטרון שלכל רופא שהלכתי חשב שאני מדבר שטויות ולא התייחס לזה, אני כבר שנים בלי זקפות בוקר יש לי גלי חום נוראים איבר המין שלי והאשכים הצתמקו למימדים מאוד קטנים ממש של ילד לפני גיל ההתבגרות,

לקריאה נוספת והעמקה
31/01/2019 | 09:38 | מאת: אסף

הנוסף לזה התקופה האחרונה התחיל גם בעיה של אי שפיכה זה מצב שאני לא מרגיש שום גירוי ל הכיפה, אני בן 31נשוי ואב לבת אחת שם הגיע אלינו מטיפולים

אתה מתאר מצב שמחייב בירור והתייחסות רפואיים. לא שאלת שום שאלה ספציפית. גש למרפאה לשיקום מיני לצורך קבלת מענה הוליסטי - גופני, הורמונלי ועל פי צורך רגשי.

28/01/2019 | 08:15 | מאת: איתי

שלום במס הימים האחרונים מרגיש חוסר שליטה בפין, הקצה שלו אדמומי מעט ומטפטף במהלך היום והלילה, לא חושב שזה בדיוק שתן, קצת יותר לבן אבל גם לא זרע (וכאמור ללא זקפה) אולי פרה-קאם? מה זה יכול להיות ומה עליי לעשות? תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה

בן כמה? האם נוטל תרופות? האם יש מחלות כלשהן? האם יש קשר לריגוש מיני? קשה לדעת על סמך הנתונים שנתת מה זה ומה הגורם. אם זה ממשיך ומטריד גש אל רופא/ת משפחה לשלילת תחלואה.

שלום, אני בחו"ל 3 חודשים ובחודש וחצי הראשונים עשיתי המון סקס כל יום. לאחר חודש וחצי בערך הזיקפה שלי נחלשה משמעותית ולא מתפקדת טוב. ניסיתי לתת מנוחה כשבוע ללא סקס ועדיין אין לי זקפה ואיבר המין לא נהיה קשיח. אני בן 24 בריא ומשתמש תמיד בקונדום. אשמח לקבל מידע ועצות מה יכול היה לקרות וכיצד להתגבר על הבעיה. תודה.

לקריאה נוספת והעמקה

מה קורה באוננות? מה קורה עם זקפות הבוקר? בקבוצת הגיל שלך ולאור השינוי הפתאומי סביר להניח שהמקור אינו גופני אלא רגשי. מה שנקרא חרדת ביצוע.

24/01/2019 | 13:04 | מאת: דודי

בן 48, יצא לי באולטרסאונד ערמונית בגודל 27 סמק בשנת 2017 ובשנת 2018 יצא לי 23 סמ"ק- אני בודק בעקבות סיפור משפחתי- האם זה נחשב ערמונית מוגדלת לגילי? PSA האחרון היה 1.24. תודה

לקריאה נוספת והעמקה

לא נחשב מוגדל. ובכל מקרה זו שאלה לפורום אורולוגי.

22/01/2019 | 14:59 | מאת: צפונבון

מה עושים כשאיבר המין כבר לא עומד כמו פעם אני בן 45, וכשכבר כן העמדנו בכוחות משותפים, אני שופך מהר מידי ואשתי למרבה הצער לא מגיע לאורגזמה כפי שהיינו רגילים

לקריאה נוספת והעמקה

גש למרפאה לבריאות מינית. באתר איט"ם itam.org.il יש רשימת מרפאות מוסמכות צריך לברר מדוע חלה ירידה בזקפה. יש סיבות מגוונות לפגיעה בזקפה, כגון, עישון, שומנים בדם, יתר לחץ דם, סוכרת ועוד. צריך לברר. במקביל - יש תרופות לשיפור הזקפה אותן תוכל לקבל. אשתך לא חייבת זקפה על מנת להגיע לאורגזמה ואני מקווה שאני לא מחדש לך. שפיכה מהירה שכיחה במקביל להופעת בעיות בזקפה. בדרך כלל שיפור הזקפה יביא לשיפור הזמן עד לשפיכה.

גש למרפאה לבריאות מינית. באתר איט"ם itam.org.il יש רשימת מרפאות מוסמכות צריך לברר מדוע חלה ירידה בזקפה. יש סיבות מגוונות לפגיעה בזקפה, כגון, עישון, שומנים בדם, יתר לחץ דם, סוכרת ועוד. צריך לברר. במקביל - יש תרופות לשיפור הזקפה אותן תוכל לקבל. אשתך לא חייבת זקפה על מנת להגיע לאורגזמה ואני מקווה שאני לא מחדש לך. שפיכה מהירה שכיחה במקביל להופעת בעיות בזקפה. בדרך כלל שיפור הזקפה יביא לשיפור הזמן עד לשפיכה.

16/01/2019 | 14:30 | מאת: דוד.ב

בן 72, לפני כ 9 שנים עברתי ניתוח להסרת הערמונית בלייזר, בתחילה התפקוד המיני היה בסדר כמובן ללא שפיכה, במשך הזמן התפקוד ירד ועכשיו משמעותית, בבדיקה התגלתה רמה נמוכה מאוד של טוסטסטרון, קיבלתי סט 3 זריקות שלא בסל הבריאות, שיפר מעט, האם יש אפשרות להגביר את הטוסטסטרון ולא בזריקה, האם יש אפשרות לשיפור התיפקוד ללא כדורי ויאגרה ודומיהם, תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר שתי בעיות נפרדות: ירידה בטסטוסטרון - רמתו מתחילה לרדת באיטיות כבר מגיל 35! ניתן להשלים את הרמה על ידי זריקות (חלק בהחלט בסל) או ג'ל שמורחים על העור (וגם הוא בסל). זה מחייב מרשם רופא ומעקב. לנשוא שיפור הזקפה - יש קשר לטסטוסטרון, אך בגילך ייתכנו סיבות נוספות, כגון, יתר לחץ דם, סוכרת, שומנים בדם ועוד. כל מה שסותם כלי דם. טיפול הבחירה הן תרופות כגון, ויאגרה, סיאליס, לויטרה והגרסא הציונית - תרים, תאדם ועוד. אין טיפול טבעי.

16/01/2019 | 01:00 | מאת: אלירז

שלום, נחשפתי לאחרונה למוצר בשם "אוןמל", הוא אכן עוזר, אשמח לדעת אם אינו יכול להזיק באיזושהי צורה https://www.zufglobus.com/product/%D7%90%D7%95%D7%9F%D7%9E%D7%9C/

זה לא מזיק. אך זה בטוח לא מועיל. זה לא נבדק בשום מחקר מבוקר. אם זה עזר זה בגלל אפקט פסיכולוגי. לא תיארת למה לקחת ובמה הוא עזר.

16/01/2019 | 00:51 | מאת: מישהו

שלום אני בן 23 יש לי תקופות ולפני חודשיים היה לי דלקת בשתן (עכשיו כבר לא) והייתי מאונן רבה מאז הדלקת התחלתי להוריד בתדירות שהייתי עושה בתקופה שחלמה של הדלקת היה לי פעמים שאחרי השתן היה כמו פפק כזה ואז היה יוצא כמו גושים שקופים ונוזל שמיך לא מצאתי כלום על זה (אני חושב שזה זרע) וגילו אצלי וריקוצלה (שאני די בטוח שזה לא קושר לזה) אני רוצה לדעת מה אלה הגושים אלה ואם קשורים לזרע או למשהו גרוע יותר

לקריאה נוספת והעמקה
23/01/2019 | 07:19 | מאת: אותו מישהו

הפסקתי שבוע שלם וזרע יצא לי כמו גושים שמיכים זה רע או לא

הזרע משנה את צבעו, ריחו, סמיכותו וכדומה. מה שאתה מתאר תקין.

24/01/2019 | 08:39 | מאת: מישהו

תודה רבה דוקטור רק שאלה אחת והגושים השקופים שיוצאים לי פעם בכמה זמן אחר השתן זה גם זרע כי כפי שכתבתי יש פעמים שאחרי שתן יש כמו פקק כזה ויצאים גושים שקופים עם נוזל שמיך ושוב תודה 😄

קרוב לוודאי.

14/01/2019 | 12:24 | מאת: מיכה

בן 47, בשבוע האחרון אני רואה ביחסי מין עם אשתי דם בזרע (די מהול). זה קרה פעמיים עד כה, בפעם השנייה נראה שיש פחות אבל לא בטוח. בשני הפעמים היה לי מצב התכווצויות של הערמונית ללא גמירה בערך דקה לפני הגמירה (התכווציות ולא יוצא זרע ואחרי דקה שוב התכווציות ואז יוצא זרע עם דם, זה קרה גם בעבר אבל אז לא יצא גם דם)- מה יכולה להיות הסיבה לעניין (חוץ מזה בריא, אין כאבים או צריכה בשתן ואין כמובן דם בשתן או שום תסמין אחר).

לקריאה נוספת והעמקה

לתופעה של דם בזרע קוראים המטוספרמיה. במקרים רבים אין שום סיבה והתופעה חולפת מעצמה, אך אם היא חוזרת על עצמה ולא חולפת יש לבצע בירור אורולוגי למציאת הסיבה ומתן טיפול מתאים.

23/01/2019 | 21:34 | מאת: מיכה

בהנחה שזה לא משהו רציני. האם כעת כיש כתמים חומים ולא דם אדום כמו שהיה בפעם הראשונה, זה אומר שיש ריפוי?

כנראה. אם לא חולף כעשרה ימים גש לרופא.

כבר חלף חודש ושבוע בערך. בפעם האחרונה זה בקושי נראה, אבל אי אפשר לדעת אם זה עבר. האורולוג לא התרשם, עשה בדיקה ידנית של האשכים, הפרוסטטה, הכל תקין, גם בדיקות דם, כולל פסא תקינות. הוא שלח אותי לאולטראסאונד אשכים ולציטולוגיה של השתן. הוא אומר שזה יגמר כנראה בבמפ, רוב הסיכויים לפחות. מה יכול לגרום לזה? האם פשוט התרגשתי יותר מידי?

13/01/2019 | 15:47 | מאת: חבר

שלום רב, בן 40 בריא בדכ. לחץ דם קצת גבוה אבל מבדיקות שנעשה לאחרונה נמצא שלא מדובר ביתר לחץ דם. לא נוטל תרופות. מזה כמה שנים חווה ירידה בזיקפה הן ביחסי מין והן באוננות כולל שפיכה מהירה בשני המקרים עוד בטרם הגעה לזיקפה. נמשך מאוד לאשתי והחשק המיני בשמיים. מייחס את זה למשהו פסיולוג (זרימת הדם) ופחות רגשי. לא מעוניין בשלב זה בטיפול זוגי. האם מרפאות אית"ם מטפלות בהיבט הפזיולוגי? ובכל מקרה לאיזה רופא עליי לפנות? אורולוג?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב כן, המרפאות המוסמכות לטיפול מיני באתר איט״ם הן מרפאות רב מקצועיות, יש מהן רופאים מומחים ומטפלים מומחים לנושא, תפנה עם אשתך לאבחון מקיף לפי זה יוחלט על כוון הטיפול. גם אם אתם לא מעונינים בטיפול זוגי חשוב מאוד שאשתך תהיה מעורבת בתהליך

07/01/2019 | 22:41 | מאת: זיו

שלום ד״ר , לאחרונה שמתי לב שיש אצלי שינוי באיבר המין בזמן זקפה מלאה , אם עד אז איבר המין היה שווה בעוביו לכל אורכו , פתאום ביום אחד שמתי לב שקצת לפני איזור ה״כיפה״ הוא צר/דק יותר , די מלחיץ אותי השינוי הזה , יצא לך לשמוע על מקרה דומה?

לקריאה נוספת והעמקה

לא יודע כלום עליך, כולל גילך, מחלות רקע או תרופות אותן אתה נוטל. התופעה יכולה להיות קשורה לנ"ל. ייתכן הצטלקות או הסתיידות תת עורית. אם זה ממשיך גש לאורולוג.

08/01/2019 | 20:19 | מאת: זיו

32 , לא נוטל תרופות , ללא רקע מחלות .

אם התופעה ממשיכה גש לבדיקה של רופא אורולוג.

31/12/2018 | 22:15 | מאת: בעיה

בן 22, בתול , מאז שאני זוכר את עצמי יש לי בעיה של גירוי מהיר מידי , יכול להיות עם חברה שלי ומכמה חיבוקים יש זקפה ושפיכה של טיפות זרע , אני משתגע מזה , זה מביך ברמות ואין לי כבר פיתרון לזה , לשכב איתה לא אפשרי (דתי ) ומספיק לי קצת לגעת ואני עם זקפה , איך מטפלים בזה? אובד עצות

שלום רב כדאי שתפנה ליעוץ במרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם, תקבל שם הדרכה איך להיות יותר רגוע ואיך להיות ולהישאר גם ברמות נמוכות יותר של ריגוש.

29/12/2018 | 10:36 | מאת: חוששת

דר אברמוב שלום בן זוגי סובל משפיכה מעוכבת. הוא מצליח לגמור בכל פעם אבל רק לאחר גירוי אוראלי או ידני ממושך. לאחרונה אנו מנסים להיכנס להריון וכל פעם לפני שהוא עומד לגמור לאחר גירוי ידני הוא מבצע חדירה ואגינאלית ואנו משתדלים שרוב הזרע יזרום לנרתיק. כמובן שלפעמים יש פספוסים ולא כל הזרע נכנס פנימה בדקה ה-90. האם ישנה אפשרות אמיתית להיכנס בדרך זו להריון?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אפשר להיכנס כך להריון, מומלץ לפנות למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם כדי להתמודד עם השפיכה המעוכבת, ולמנוע מתח אפשרי ותלות בגרוי אוראלי או ידני. כמובן אין בעיה עם הגרוי הזה , אבל אפשר לפתור את השפיכה המעוכבת

לא ד"ר אברמוב, אבל זה בסדר...\ אין שום בעיה להיכנס להריון אפילו אם רק עשירית מהזרע ייכנס לנרתיק. נשאלת השאלה מדוע אינכם ניגשים לטיפול מיני מוסמך על מנת להתמודד עם תופעת השפיכה המעוכבת של בן זוגך?

28/12/2018 | 16:38 | מאת: לוקו

שלום רב, לאחרונה לא עומד לי כאשר אני ואשתי מנסים לשכב.אנחנו מתנשקים,נוגעים אחד בשניה, היא נוגעת באיבר מין שלי,מעסה אותו ידנית אבל שום דבר לא קורה.חשוב לציין שכשאני מאונן צול פורנו הכל תקין ועומד לי כמו שצריך. מהי הבעיה לדעתך?

לקריאה נוספת והעמקה

לפי תיאורך מדובר בחרדת ביצוע. העובדה שבאוננות עומד מצויין מכוונת לכך שאין בעיה גופנית. בטיפול מיני נכון ניתן לברר את מקור החרדה ולתת טיפול מכוון וממוקד. רשימת מרפאות באתר איטם www.itam.org.il

שלום, אני בן 20 וסובל מאז שאני זוכר את עצמי מחוסר תחושה רציני בפין. בזמן חדירה אני כן מרגיש תחושה אבל באופן מאוד מאוד חלש, דבר שלא מאפשר לי להגיע לאורגזמה ואפילו לאחר זמן מה משעמם אותי והזקפה נעלמת.. גם באקטים אוראליים וגם ביחסים ללא קונדום המצב לא משתנה. אין לי בעיית זקפה כי כשאני מאונן הפין מתפקד כרגיל, למעט העובדה שגם מעצם האוננות אני לא נהנה אלא רק מהשפיכה. קראתי שאולי זה קשור להרגלי האוננות שלי- אני לא השתמשתי לעולם בחומר סיכה או שמפו, תמיד מאונן באותה צורה ובאופן דיי חזק, אני מאמין שזה מה שגרם לירידה בתחושה שלי, השאלה היא האם זה הגיוני שזה הגורם? ואם כן, יש דרך לטפל? אין לי מחלות או מצבים רפואיים כלשהם מעבר לכך.. אשמח לעזרה אני באמת אובד עצות!

לקריאה נוספת והעמקה

מאוד הגיוני שזה הגורם. בטיפול מיני אפשר לסייע לך בשינוי הרגלים ישנים ורכישת הרגלים שישפרו את איכות חיי המין.

היי בן 44 תמיד היה תפקוד תקין .בחודשים האחרונים התחלנו לבלות ותדירות היחסים עלתה מאד והיה מצוין ותדירות האוננות ירדה מאד עקב כך. בשבועיים האחרונים פתאום אני מרגיש שבהתחלה הכל בסדר יש זקפה אבל היא כאילו חלשה יותר ולפעמים פתאום נופלת וצריך שוב ל"העיר אותה" ..ממה זה נובע? יש על מה לחשוש? אף פעם זה לא קרה. צריך לבדוק משהו?גם ביומיום תמיד מידי פעם היתה סתם זיקפה והיא גם נעלמה כמו גם זקפת הבוקר שכמעט וכבר אין.חשוב לציין כי מעולם לא היו לי בעיות בנושא ותמיד אפילו יכולתי להמשיך לסיבוב נוסף

לקריאה נוספת והעמקה

נסה להתרכז בהנאה במפגש. לא באיכות הזקפה והביצועים. נראה שאתה חווה זקפה מצויינת אשר יורדת.במקביל גש לרופא משפחה לשלול גורמי סיכון כגון שומנים בדם, יתר לחץ דם, סוכר וכדומה.

24/12/2018 | 07:51 | מאת: אלי

השאלה אם יש איזה שהוא סיכון עם הג ל לחולי סוכרת ??

לקריאה נוספת והעמקה

אין סיכון, אך זו תרופת מרשם ויש צורך במעקב רפואי.