פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

8150 הודעות
6717 תשובות מומחה

מנהלי פורום הפרעה בתפקוד מיני אצל גברים

25/08/2019 | 11:02 | מאת: רונן

האם בעת קיום יחסי מין רמת הטסטסטורון או הורמונים אחרים משתנה? האם היא עשויה לרדת כיוון שתאי הגוף "צורכים" יותר הורמונים בזמן גירוי מיני? לעיתים אני חש ירידה בחשק המיני במהלך המגע המיני. האם זו עשוייה להיות הסיבה? בתודה

לקריאה נוספת והעמקה

אין קשר. הרמה נשארת יציבה. התחושה שאתה מתאר אינה קשורה בהורמונים. רמת החשק מושפעת על ידי מגוון גורמים.

21/08/2019 | 22:55 | מאת: אנונימית

בעברי הייתי עם גבר אחר וקיימת יחסים מלאים. לאחרונה הכרתי גבר ולאחר תקופה הרגשנו צורך לקיים יחסי מין. להפתעתי נדהמתי מצורת הפין שלו. כבר בשלב המקדים נרתעתי מקיום יחסי מין והבחור הרגיש ונעלב. פחדתי מחדירה שזה יכאיב לי. האם לחששות שלי יש מקום? אם כן יש פתרון להקמת? להערכתי אורך הפיל כ 17 סמ והעקמת ממש בולטת

לקריאה נוספת והעמקה

אין מקום לחשש. רק במקרים קיצוניים עקמת מצריכה ניתוח לתיקון. הפין גמיש ומקבל את צורת הנרתיק הנחדר.

18/08/2019 | 23:06 | מאת: מאור רמי

אני סובל משפיכה מוקדמת ברמה של תוך כדי האקט עם הבת זוג אם גמרתי פעם אחת, נחכה ביחד סביבות הרבע שעה לזקפה נוספת אני אחרי כמה דקות אגמור שוב תוך כדי האקט, אני מתאמן על השריר זמן רב ומרגיש שליטה בו ומצליח דיי לכווץ אותו הרבה, אך בזמן האקט עצמו אני משתמש בו הרבה לפני נקודת האלחזור שהבנתי שצריך רק בזמן הזה להשתמש בו ואם אני משתמש לפני אני בעצם יגרום ליותר רגישות באיבר וזה יאיץ את הזמן שבו אגמור . בדרך כלל אני למעלה והיא למטה והבנתי שקשה להשתמש בשריר ככה, בכל מקרה רציתי לדעת באמת מתי נכון להשתמש בו והאם באמת צריך להרגיש ״ כאילו אני גומר ״ ורק אז להצשיך, והאם כדאי לכווץ את השריר תוך כדי האקט שזה נשמע לי קשה או לעצור תוך כדי שאני בפנים רק שמגיעה הנקודת אל חזור ואז להמשיך רק שהרגשתי כאילו אני גומר אבל בעצם לא יצא כלום. אשמח לעזרה תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

כווץ השריר יכול להיות גורם מסייע אבל זה לא הטיפול בשפיכה מהירה. בטיפול מיני מוסמך אתה מקבל הנחיות לתרגול בבית באוננות ועם בת הזוג, כדי ללמוד איך להיות ברמות שונות של ריגוש ואיך להחליט על עיתוי הגמירה. תפנה עם חברתך לטיפול מיני מוסמך דרך אתר איט״ם

19/08/2019 | 13:15 | מאת: מאור רמי

לא חושב שארצה כלכך לפנות איתה לזה כי אני עוד ברגישות לגביי הנושא והייתי מעדיף לשמור לעצמי אני יודע שהשיתוף כן הבת זוג רק יכול לעזור, איך כרגע אני בצבא ואין לי זמן כלכך ורציתי לדעת מה אםשר לעשות ככה שאני בבית אשמח לעזרה

18/08/2019 | 18:23 | מאת: אבירם

שלום דוקטור אני נוטל מזה מספר שנים כדורים של סילדנאפיל בשנתיים האחרונות העליתי את הכמות ל-100 מ"ג. בחצי שנה האחרונה גיליתי שההשפעה יורדת ולא מצליח להחזיק את עצמי עד הסוף. מה עליי לעשות? אני סובל מטרגליצירידים גבוהים יחסית- 320. האם יש לזה השפעה??

לקריאה נוספת והעמקה

זה יכול להיות קשור לשומנים בדם, אשר סותמים כלי דם בפין ופוגמים בזרימת הדם לשם. ייתכנו גם סיבות נוספות. כדאי להיבדק על ידי רופא מומחה בבריאות מינית כדי לברר הסיבה ולשפר התפקוד.

08/08/2019 | 21:40 | מאת: אנונימוס

האם יש כזה דבר ? מה זה ? האם יש לטפל בדבר או שהוא יעבור לבד ?

העור של שק האשכים, כמו עור הפנים, עשיר בבלוטות חלב. כאשר הן מודלקות זה חצ'קון. זה טבעי. היגיינה וניקיון מסייעת להפחית התופעה. עם הגיל זה פוחת מאוד. כמו בפנים.

08/08/2019 | 12:12 | מאת: מאיר

שלום רב, לאחרונה אני שם לב שלזרע שלי הנפלט לאחר אוננות אל תוך מגבת נקייה יש ריח המזכיר קצת ריח שתן. מה יכולה להיות הסיבה?

הסיבה היא שעם הזרע יוצאת שארית השתן שעדיין נמצאת בשופכה.

אחרי הפין איפה שהוסרה העורלה יש מרווח וכל פעם שאני נוגע בו הפין זז למעלה למטה האם זה תקין האם לכולם זה כך ?

...

08/08/2019 | 08:10 | מאת: אודי

ואם כן איך הפין יכול להיכרת קראתי כל מיני כתבות שהפין יכול להיכרת האם זה נכון

הפין, ממש כמו האף ו/או האוזן לא יכול ליפול. ניתן לכרות פין (עם סכין לדוגמא), ממש כמו שניתן לכרות אף ו/או אוזן.

02/08/2019 | 09:49 | מאת: רפי

שלום פרופסור, יש לי בעיה די רצינית בתיפקוד, אני מצליח להגיע לזיקפה אבל לא לשמור עליה לאורך זמן למעט תחת גירוי פיזי מתמשך כמו למשל בירידה או באוננות וכו כתוצאה אני לא מצליח לחדור במהלך סקס כמעט אף פעם. בנוסף נראה שאני לא רגיל לגירוי "נכון" לא מצליח לגמור מאוראלי וכמעט לא מקבל תחושה בחדירה קראתי שאולי זה כי כל חיי אוננתי על הבטן בחיכוך עם המיטה. מה אפשר לעשות? אני בן 28 אם זה רלוונטי.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אם יש לך זקפה טובה לפני החדירה יכול חהיות שהירידה בזקפה על רקע לחץ ומתח, חוסר ריכוז. יכול להיות קשר עם כך שאוננת על הבטן והתרגלת להתגרות ולגמור כך, וכדאי שתאונן גם במצבים אחרים, שכיבה על הגב, על הצד. תפנה ( עדיף עם חברתך ) למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם לשם אבחון וטיפול. בכל בעיה בזקפה אפשר לטפל

01/08/2019 | 18:08 | מאת: שי

שלום רב, אני בן 32 ולפני כמה חודשים החלה לי בעיה של אין אונות עם בת זוג חדשה. הופניתי לבדיקות דם ולבדיקת npt בדיקות הדם היו תקינות אך בבדיקת הnpt אובחנה הפרעה אורגנית במנגנון הזקפה - עוצמתן הייתה חלשה מדי. השלמת הבדיקות נמשכה כמה חודשים ויש לי כבר בת זוג אחרת, יחסי המין שלנו מספקים והזקפה שלי תקינה לחלוטין. את הבדיקה ביצעתי לפני כשבועיים ובאותו הזמן כבר ניהלתי יחסי מין תקינים. האם כדאי להמשיך ולבדוק את המשך התהליך או שאין צורך ולטפל רק אם אני נתקל שוב בבעיה? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אם אתה מגיע לזקפה טובה באוננות וגם עם בת הזוג החדשה, אין לך שום בעיה במנגנון הזקפה. בדיקת NPT במקרה שלך מיותרת לחלוטין. חווית חרדת ביצוע. אם אתה נתקל שוב בבעיה הכיוון הטיפולי צריך להיות רגשי/סקסולוגי.

30/07/2019 | 10:50 | מאת: משה

היי קודם כל תודה מראש על העזרה . אז השאלה שלי היא כזאת : אני מקיים יחסים ומתי שאני נכנס לתוכה אני ישר מרגיש גירוי מטורף באיבר המין וגומר ולא נעים לי מהעניין שהייתי אצל אורולוג הוא נתן לי משהו שנקרא טרמדול קפסןלות וזה לא עוזר לי .. גם קראתי שהדבר הזה לא קשור בכלל .. מה אני יכול לעשות בעניין חוץ מלפנות שוב לאורולוג ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום משה אנחנו מטפלים בשפיכה מהירה כל הזמן בהצלחה, וזו תופעה מאוד שכיחה. בטיפול אנחנו מלמדים אותך על ידי הנחיות מה לעשות בבית בתרגול באוננות וגם עם חברתך, כדי להיות מרוכז וללמוד להחליט על עיתוי הגמירה. תפנה ( עדיף עם חברתך ) למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם .

וגם אם יש פצע שנדלק הוא יכול לחזור

מה השאלה?

שאם אוננות יכולה לפצוע את האיבר אם עושים את זה על יבש ?? ואם כתוצאה מהחיכוך יכול להיווצר פצע שלא חולף וחוזר

חיכוך על יבש עשוי לפגוע באיבר המין כמו בעור בכל איבר אחר בגוף אם הוא נעשה בדרגת עוצמה חזקה וזמן רב מדי.

28/07/2019 | 16:21 | מאת: אנונימי

שמתי לב שבן זוגי אוחז באיבר המין מתוך שינה על מה זה עלול להעיד?

לקריאה נוספת והעמקה

פרויד אמר שלפעמים סיגר זה סתם סיגר. למה זה אמור להעיד על משהו?

28/07/2019 | 12:59 | מאת: אאא

אשמח לשמוע פרטים על הטיפול עלויות וכדו

מהי שאלתך?

25/07/2019 | 15:39 | מאת: אנונימי

היי. מה הרופאים חושבים על תהליך של הגדלה באמצות חליבה \ ג'לקינג. אני לא מדבר על מישהו שיושב בבית ורוצה להגדיל כי מתחשק לו. אני מדבר על מצבים מאובחנים שבהם זה היה עוזר לתפקוד. לא מדובר פה בשרלטנות כי לרוב זה לא משהו שמוכרים, מדובר בסט של תרגילים עם הידיים שניתן למצוא בכל פינה ברשת.. אשמח לדעת מה אתם חושבים על זה . אפשר להגיד שזה שרלטנות אפשר לשלול, אבל יש אנשים (ללא מטורת רווח) שמתעדים תוצאות לא רעות בכלל. כמה רע יכול להיות מהסיפור הזה? הנה תמונה תמונה לדוגמא מהתרגילים: https://www.google.com/search?q=jelqing+exercise+procedure&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiV4YzWitDjAhWUoFwKHdZaAfIQ_AUIESgB&biw=1920&bih=969#imgrc=_eBcZ6J--df7LM: תודה

לקריאה נוספת והעמקה

מה השאלה שלך בעצם? אם זה לא מזיק, אתה נהנה מזה ואולי יש לך גם אשליה של הגדלה - לך על זה! נסה במקביל גם עם האוזן ונראה אם היא גם תגדל.

23/07/2019 | 15:15 | מאת: אנונימי

אני בן 13 והתחלתי לאונן על הבטן כבר מגיל צעיר ולא ידעתי מה אני עושה בכלל , פשוט זה היה לי נעים. עד שפעם אחד גילתי שיצא לי חומר כזה והבנתי שזה סוג של אוננות. עכשיו קראתי קצת , וםה היה כתוב שזה בסדר ובאתר אחר היה כתוב שעדיף שלא. עכשיו אני הייתי במיון בגלל בעיה אחרת בפין ועשיתי בדיקות והכל , והכל היה תקין מאז אוננתי על הבטן איזה פעם פעמיים שלוש ועכשיו אני שם לב שיש לי נטייה קחה שמאלה, הייתה לי נטייה קטנה אבל עכשיו נראה לי שהיא קצת גדלה. וגם באת הזקפה פונה קצת שמאלה( לא יותר מידי אבל כן רואים את זה, הפנייה יותר נובעת מחלקו העליון) . יש מצב שזה מהאוננות?

הנטייה שמאלה אינה קשורה לצורת אוננות. אוננות היא משהו פרטי וכל דרך, כל עוד היא נעימה וטובה לך, היא "נורמאלית". הכי חשוב שתתרכז בהנאה. עם זאת, אוננות ע"י חיכוך במיטה יכולה לגרום לך להתרגל לגירוי מאוד חזק על הפין וזה עשוי להקשות על גמירה בחדירה בעתיד. לכן נסה לשלב גם אוננות-מדמת-חדירה (עם כף היד ועם חומר סיכה), כדי להתרגל לגמור גם עם צורת גירוי שונה.

23/07/2019 | 12:21 | מאת: אנונימי

היי. שאלה אחרונה בנושא, פחות מעניין אותי איזה מכשיר לקנות (אנדרופינס כמו שציינתאו משהו אחר) יותר הייתי רוצה ליווי של רופא ולא לעשות שטויות לבד בבית. האם אתה מכיר רופא שיכול ללוות תהליך כזה בסדרת פגישות אחת לכמה זמן לצורך ביקורת וכו? שמעתי בעבר על לפחות שניים בארץ שמתעסקים בזה (לא הזרקות ולא ניתוחים) אבל אין לי מושג מי הם. אשמח לשמוע ממך איך לאתר רופא כזה... אולי תרצה לשלוח לי בפרטי. שוב תודה רבה על הזמן.

לקריאה נוספת והעמקה

לא נהוג להמליץ פרטנית במסגרת הפורום. כל רופא מומחה בבריאות מינית עשוי להתאים לכך.

בתחום האורולוגיה? אני לא מבין מה זה אומר "כל רופא מומחה בבריאות מינית" תודה

מומחים בבריאות מינית עוברים הכשרה ספציפית בתחום הפרעות התפקוד המיני. הם באים ממגוון מקצועות כגון, גינקולוגיה, אורולוגיה, שיקום, משפחה ועוד.

22/07/2019 | 15:02 | מאת: אריאל

עברתי אירוע קשה שגרם לי לאימפונטנציה.התחלתי לקחת זריקות.יום אחד ניהיה לי פריאפיזם ורק אחרי 9 שעות ריפאו לי את זה בבית חולים.אחרי כמה ימים עשיתי שוב טעות ולקחתי 2 כדורים ביחד של 100 מג ויאגרה ומאז איבדתי תחושה בחלק הראשי של הפין.יש לזה תרופה?

לקריאה נוספת והעמקה

ויאגרה אינה גורמת הפרעת תחושה כמתואר. אם התופעה ממשיכה גש לבדיקה של רופא אורולוג.

21/07/2019 | 08:59 | מאת: הכל הרבה יותר מדי בשבילי

האם סירוס כימי מבטל רק את היכולת המינית או שגם מפחית את המחשבות המיניות?

גם וגם. תחשוב איך היה בגיל 8.

22/07/2019 | 22:12 | מאת: הכל הרבה יותר מדי בשבילי

האמת שזה נשמע אידאלי ויכול לפתור כל כך הרבה בעיות. התבשרתי כי האורולוג שהיה מבצע קשירת צינורית נפטר לאחרונה, אבל אני נחוש להשיג דיכוי מלא של היצר המיני וכן כל אפשרות של הבאת ילדים. יש לי 3 וזה מספיק והותר

בהצלחה

18/07/2019 | 19:07 | מאת: איתי

שלום.אני בחור בן 29. בעת גירוי לא ממומש מופיע לי כאב ביצים המוכר ולפעמים יש בנוסף כאב במפשעה (כאילו ממש מעל איבר המין ) בצורה כזאת שמקשה ללכת אחרי. זה מרגיש כמו שריר שנמצא שם וכואב. ייתכן ששרירי המפשעה כואבים מהדם שזורם לשם? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

כמו שאמרת זה כאב הביצים המוכר. כאשר יש עוררות מינית יש גודש רב בכל כלי הדם של המפשעה, מה שגורם לתחושה שאתה מתאר. זה גם יכול להיות באזור שרירי המפשעה כמובן. טבעי ואין מה לדאוג.

שלום בן 25 , קיימתי יחסי מין הפין ברח הצידה לפני החדירה והתנגש בבחורה די בחוזקה. זה קרה לפני חודש בערך ונהיה לי שקע קטן בצבע כהה בצד השמאלי וחוסר זקפה. מה הבעיה ומה הפתרון? ד א הייתי כבר אצל שני אורולוגים ולא הביאו לי תשובות ברורות ובקושי הסתכלו עליו או אבחנו את זה כמו שצריך , לפי מה שהבנתי בשבר פין הוא אמור להתנפח ולהחליף צבע , זה לא קרה.

לקריאה נוספת והעמקה

...

שלום , עשיתי צילום אולטראסאונד והאורולוג אמר שהכל תקין בצילום אבל עדיין אין זיקפה מלאה כמו קודם הפין עדיין נוטה קצת שמאלה ולא מתנפח בכיפת הפין . מה את/ה חושב שזה בדיוק? ומה אני יכול לעשות עם זה?

שלום אשמח לעזרה כאן , נזכרתי שנפגעתי בבטן בעצם האגן בצד ימין מדלת של אוטו שפגעה בה בטעות כשפתחתי אותה בחוזקה, זה יכול להיות קשור לחוסר זקפה?

היי, יש תשובה? כי אני לא רואה אותה..

שלום בן 25 , קיימתי יחסי מין הפין ברח הצידה לפני החדירה והתנגש בבחורה די בחוזקה. זה קרה לפני חודש בערך ונהיה לי שקע קטן בצבע כהה בצד השמאלי וחוסר זקפה. מה הבעיה ומה הפתרון? ד א הייתי כבר אצל שני אורולוגים ולא הביאו לי תשובות ברורות ובקושי הסתכלו עליו או אבחנו את זה כמו שצריך , לפי מה שהבנתי בשבר פין הוא אמור להתנפח ולהחליף צבע , זה לא קרה.

לקריאה נוספת והעמקה

...

שלום בן 25 , קיימתי יחסי מין הפין ברח הצידה לפני החדירה והתנגש בבחורה די בחוזקה. זה קרה לפני חודש בערך ונהיה לי שקע קטן בצבע כהה בצד השמאלי וחוסר זקפה. מה הבעיה ומה הפתרון?

לקריאה נוספת והעמקה

ד"א הייתי כבר אצל שני אורולוגים ולא הביאו לי תשובות ברורות ובקושי הסתכלו עליו או אבחנו את זה כמו שצריך , לפי מה שהבנתי בשבר פין הוא אמור להתנפח ולהחליף צבע , זה לא קרה.

ברור שזה לא שבר בפין, כי שבר בפין הוא דרמטי. זה כואב מאוד ומלווה בנפיחות ושינוי צבע. קשה לי לנחש בלי בדיקה, אך ברפואה מה שנפוץ - נפוץ. אולי בעיה ברקמה הרכה של הפין. תמיד זה הפיך ומתאושש. בינתיים נסה להנות איתו בלי לבדוק כל הזמן מה המצב. עם הזמן הרקמה תבריא ופינך יחזור לקדמותו .

16/07/2019 | 10:13 | מאת: משה גלם

היי , אני בן 26 ובנובמבר הקרוב אהיה 27 , שמתי לב שבמשך הזמן תמיד הייתה לי בעיית זקפה . לא אומר שיש לי בעיה בכללי , למשל כשהייתי צעיר יותר בגיל 16-17 למעשה לא הייתה לי ממש את הבעיה הזו והייתי יכול להשתמש בקונדום בכיף והזקפה הייתה נשארת חזקה.. אבל שמתי לב שמאז שהאוננות אצלי נהייתה על בסיס יום יומי זה מרגיש לי שיש לזה חלק לא קטן שקשור להשפעה..בימים האחרונים הפסקתי כאילו הפסקתי כבר יומיים בשביל לתת לזה באמת בדיקה ולראת איך אתפקד בזמן האקט עצמו.. חשוב לי גם לציין שזה משתנה מבחורה לבחורה כי היו לי בחורות שזה פחות הפריע ודווקא עם הבחורה האחרונה שאנחנו סוג של מערכת יחסים , ומקיימים יחסי מין על בסיס קבוע ונורא קשה לי להגיע לזקפה לא משנה מה היא עושה , גם במין אורלי אולי הוא עומד אבל עד שאני בא לשים את הקונדום הוא שוב יורד (לא עד הסוף) אבל הוא לא נשאר מספיק קשה בשביל להיכנס לנרתיק שלה וזה מתסכל כי היא נורא רוצה וגם אני נורא נמשך .. אולי בגלל שאני מנסה להרשים אותה אז אני לא מצליח? ואולי מראש אני אומר לעצמי הוא לא יעמוד אז זה יורד לי אוטומטית? כאילו אני יודע שזה גם קשור למחשבות והמח.. וגם היא מזכירה לי את זה שהיא מנסה להרים אותו.. אז אולי שאני חושב על זה אז אוטומטית זה לא מגיע.. זו אחת הסיבות שהיו לי לא מעט אקטים שקיימתי יחסי מין ללא קונדום כי היה לי קל יותר להגיע לזקפה.. פשוט בתקופה האחרונה זה גבר קצת והבעיה הפכה ליותר נפוצה ואני לא ממש יודע למי לפנות או עם מי להתייעץ כי כן כשאני הייתי לבד וראיתי סרטים אז לא הייתה לי שום בעיה , זקפת בוקר במקרה היום הייתה.. וכשעשיתי בדיקות דם לפני שנה כמעט הכל היה תקין ואני מתכנן לעשות שוב.. אני לא יודע אני מרגיש לא בנוח עם זה ונמאס לי לבאס אותה למרות שהיא מבינה אותי .. אני יודע שזה משפיע ומבאס.. אני מת לפתור את הבעיה הזו ובבקשה אשמח אם תתייחסו אלי ברצינות ותנסו לחשוב לפי מה שאני מתאר מה הגורם המרכזי לבעיה ואולי לפנות למישהו.. היא ישר זרקה תקח ויאגרה וכאלה ואמרתי לה.. זה לא העיקר ויאגרה כי יש לזה השפעות אני מאמין על פוריות ועוד דברים.. הכי קל לקחת.. אבל צריך משהו שיתאים לבעיה שלי ואולי הבעיה שלי לא כזו קריטית כמו שחושבים למרות שזה תמיד ליווה אותי ואני אדם שפשוט חושב המון אז אני מאמין שיש לזה השפעה.. אני גם מאלה שנלחצים מהר חחח.. אמ.. אשמח שמישהו יצור איתי קשר ויעזור לי ותודה רבה וסליחה שכתבתי הרבה פשוט זה מאוד חשוב לי תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך כמו שאמרת מחשבות דאגה, לחץ , חרדת ביצוע הם הגורם העיקרי לבעיות בזקפה שאינן על רקע רפואי. כשאתה חושב מחשבות ביקורתיות או של דאגה במקום להיות בתוך החוויה אתה גורם לכך שהדם לא זורם ונשאר בפין כמו במצב רגוע. אנחנו מטפלים בהצלחה בבעיות כאלה כל הזמן. תפנה למרפאה מוסמכת לטיפול מיני עם חברתך, דרך אתר איט״ם, לאבחון וטיפול

14/07/2019 | 12:40 | מאת: אביב

שום רב, אני בן 63, לפני כחודש התקשיתי במתן שתן, התחלתי בטיפול תרופתי "טמסולין" ששיפר את המצב, אבל מצד שני גורם לי לשפיכה הפוכה. שאלתי האם המצב הזה הפיך?אם אפסיק לקחת תרופה זו התופעה תיעלם? אם יש תרופה אחרת שיכולה להתאים ללא תופעת לוואי זו?אני נוטל באופן קבוע נורמלול, אוקספורג' וליטרובה

לקריאה נוספת והעמקה

המצב הפיך. התרופה גורמת להרפיית כל אזור הערמונית ובכלל זה גם את מוצא השלפוחית, אשר אמור להסגר חזק בעת שפיכה. זו הסיבה שהזרע עולה כלפי מעלה (כי המוצא רפוי ופתוח...). יש מגוון תרופות להגדלה שפירה של הערמונית. לרובן תופעת לוואי זו. התייעץ עם הרופא/ה האורולוג/ית.

14/07/2019 | 07:06 | מאת: ירדן

אילו אמצעים קיימים בכדי להגדיל את נפח השפיכה ואת עוצמתה? האם תרגילי קיגל מסייעים בעניין זה? מזונות מסיימים?

לקריאה נוספת והעמקה

האשכים הם בית חרושת לייצור זרע והבלוטות הנלוות מייצרות נוזל פליטה שמלווה אותו. קצב הייצור קבוע פחות או יותר ובאמצע שנות השלושים פוחת לאיטו. אם תוציא פחות מבית החרושת בהמשך יצא יותר ואם תעלה את תכיפות ההוצאה יצא פחות... מתימטיקה. אין תרופות, מזונות, תרגול וכדומה להגדיל את נפח הפליטה. יש תרגול שיכול להעצים את ההנאה בזמן הפליטה, ללא תלות בכמה יוצא. והנאה זה כל הסיפור, לא?!

13/07/2019 | 18:17 | מאת: רון

היי. אני מאד מאד מאד אוהב לבצע באישתי מין אוראלי. לפעמים פעמיים ביום. אשתי מאד אוהבת את ההתלהבות שלי והיא תמיד נענית. העניין הוא שאני מאד אוהב את המין האוראלי כאשר אשתי לא במצב הכי סטרילי. כלומר לפני מקלחת. אף פעם לא אחרי. לפעמים זה מגיע למצב שאני מבקש ממנה לא להתקלח כדי שאוכל לבצע את זממי. אשתי תמיד קשובה אליי ועוזרת לי להינות ממנה. האם זה מסוכן? חוסר ההגיינה הזו? אין דבר שמדליק אותי בעולם יותר מזה. כבר כמה שנים. והיא נהנית ממין אוראלי מושקע ביותר. השאלה הנוספת היא, אנחנו מקיימים כל יום יחסי מין. אשתי תמיד זורמת. גם אם היא לא בקטע, היא זורמת. באהבה. האם יש פה סכנת התמכרות שלי למין? ככל שעוברות השנים אני נמשך אליה יותר ויותר עד שאני כל הזמן מפנטז עליה, גם בעבודה. כיף לי עם זה, השאלה היא אם אין פה סכנת התמכרות לסקס. ואם כן, מה עושים עם זה. תודה

לקריאה נוספת והעמקה
14/07/2019 | 07:02 | מאת: דוםדום

סטרילי - זה עקר. אתה מתכוון לא הגייני. אבל מה שעושה לך ולה טוב. במשיכה בלעדית כולל פנטזיות רק עלייה יש סכנה אחת - מה יקרה ביום שזה יפסיק? האם זה גם יהיה טוטאלי? אולי זה יגמור אותך לחלוטין כי תהיה נעול רק עליה... התמכרות? כל עוד אתה לא נמנע מלבצע דברים אחרים חשובים יותר או פחות וזה לא פוגע במהלך החיים התקין, לך על זה.

ענו לך נכון... גם נשיקה אינה היגיינית. אז מה? נמנע מנשיקות? עובדה שאתה עושה זאת כמעט כל יום ולא קרה דבר. ואם יהיה איזה זיהום - הכל פתיר וניתן לטיפול. על המאזניים הרווח נראה עצום לעומת ההפסד (הפתיר...). ןזו לא התמכרות...

14/07/2019 | 22:56 | מאת: דוםדום

תודה. רק לגבי ההיגיינה. לא הבנתי האם יש סכנה במה שתיאראתי. תודה

.

13/07/2019 | 18:06 | מאת: אנונימי

היי. אני בן 40. גודל איבר המין שלי במצב רפוי הוא 1 סמ. בזקפה 10 סמ כל חיי זה הביך אותי, ללא הקשר המיני. אני נשוי ומאושר מינית. לדעתי גם אישתי. אין תלונות. מקיימים יחסים בתדירות של כמעט כל יום. וזה רק משתפר. במכון כושר, או לפעמים בסיטואציות כאילה או אחרות שאני צריך להיות ערום (ויש כאילה) אני ממש ממש נבוך. ונמנע מכך. אני גבר. וזו התחושה שלי. מה ניתן לעשות עם זה? טיפול פסיכולוגי לא ימנע מהסביבה לתהות / לצחוק / לדבר. זה פשוט מכיק עליי. תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

אין יותר מדי ברירות. ברור שהגודל במקרה שלך לא מהווה בעיה במקום בו הוא צריך לתפקד - בזוגיות. אתה מתאר נישואים מאושרים וסקס טוב. הבעיה היא כלפי עצמך (דימוי עצמי ירוד) והסובבים אותך (ובהחלט ניתן למנוע שהם יציצו לאזורים האינטימיים. אפילו במלתחות. בייחוד אם זה כל כך מביך אותך...). אז הברירות הינן: א. להגדיל אותו... - אין כזה דבר וכל השיטות שרלטניות. השמר לך. ב. לקבל אותו - ובהחלט בטיפול פסיכו-סקסואלי (סקסולוגי) ניתן לעשות עבודה על כך ולהפחית את תחושת הערך העצמי הירוד. go for it

14/07/2019 | 23:05 | מאת: אנונימי

ראיתי סרט תעודה לפני כמה שנים שלצערי אני לא יודע איך להשיגו שוב. בסרט ראיינו רופא מנתח אמריקאי שבמסגרת פרטית מטפל במקרה בדיוק כמו שלי. שבמצב רפיון יש בעייה. הוא מטפל במתיחה לא קיצונית תחת השגחה שבועית ומגיע לתוצאות הגיוניות. ברוב המקרים אך לא בכולם והוא לא מביא את המטופלים למצב קיצון. האם יש מישהו בארץ רופא רשמי מוסמך שכן מבצע משהו תחת פיקיח? אני לא מדבר על איזה מישהו הזוי מהאינטרנט. תודה

המכשיר עליו מדובר קרוי אנדרופניס. שוב, יהיו כאלו שיבטיחו לך שבמתיחה הדרגתית יצליחו להוסיף לך עוד 1 ס"מ במצב רפוי. מיותר ובספק. עדיף קודם כל להבין מקור המצוקה, כי אותו סנטימטר לא יקל עליה.

21/07/2019 | 19:33 | מאת: אנונימי

תודה רבה. אתה מכיר רופא אורולוג כזה? שיכול ללוות ולפקח על התהליך? שוב תודה

09/07/2019 | 03:03 | מאת: אבי ישראלי

שלום .. לפני כמה שנים גיליתי שלא עומד לי כמו שצריך . אין זקפות בוקר בדכ עניתי כבר על כל השאלות בזמנו כשהלכתי לבדוק את זה הוא שאל על כל מיני דברים אמר שגם לדעתו זה לא מלחץ ואני לא לחוץ בכלל כך אני מרגיש לפחות. נתן המלצה והתחלתי כדורים אני לוקח ויאגרה כל פעם לפני ואני צעיר השאלה אם להתייאש ולהתרגל למצב הזה או שיש פתרון ? מאוד לא נוח לי עם זה אני לא לחוץ גם כי יש לי נסיון עפ הויאגרה. מה אפשר לעשות?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, איפה התיעצת וממי קיבלת את הכדורים? אתה צריך לדעת מה הסיבה שאתה לוקח כדורים, מה הסיבה לבעיה בזקפה. לא לקחת ויאגרה בלי אבחון. תפנה למרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם, שם תעבור אבחון מקיף רפואי פסיכולוגי ולפי זה הטיפול

02/07/2019 | 23:46 | מאת: אדם

שלום רב: התחלתי לצאת עם בחורה, לפני מספר ימים שכבנו, אך לא הצלחתי להגיע לזקפה עם קונדום. רק שהגעתי לזקפה לא מלאה, וניסיתי להלביש את הקונדום. הזקפה ירדה לי לאחר מכן ניסיתי בלי קונדום, והייתה זקפה לא הכי חזקה, אבל הצלחנו לקיים יחסים,מה עלי לעשות.? מצד אחד זה לא סטוץ חד פעמי, מצד שני היא אומרת שיש לה התקן, וזה לחמש שנים, לא מתאים לי להידבק במחלות מין, או הריון. אבל אני לא מצליח להגיע לזקפה עם קונדום, ולשמור עליה בשביל לקיים יחסים... אשמח לעצתך המקצועית ..

לקריאה נוספת והעמקה

אתה מתאר זקפה אשר נופלת. אני מניח שבמצבים אחרים, כגון, אוננות אתה חווה זקפה טובה. זה מכוון לחרדת ביצוע והטיפול צריך להיות טיפול סקסולוגי להפחתת החרדה. קונדום מחמיר זאת מן הסתם.

26/06/2019 | 22:11 | מאת: גלעד

אני בן 38, נשוי עם שני ילדים. מערכת היחסים עכורה מאוד ואנו בטיפול זוגי שעושה הרושם שמפעם לפעם מרע את היחסים. כבר נמצא בטיפול פרטני ממושך ולבד ביני לבין עצמי שקעה ההבנה שמין עבורי הוא השורש לרוב הבעיות והתסכולים כשאני ממש ממש יורד לבסיס הדברים. כך מאז היותי בן 12 כנראה... אני מעוניין לדכא את היצר שלי לחלוטין, לא להיות מסוגל לקיים יחסים, לא לאונן, ולא לחשוב יותר על מין. הבנתי שטיפול הניתן לעברייני מין לדכא את היצר ניתן בזריקות ויש לו הצלחה מחקרית ומעשית יפה למדי. אומנם אני לא עבריין מין ולא מטרידן או אנס חו"ח אבל אני כן מעוניין בטיפול הזה. למי פונים בבקשה כזו? אורולוג? אולי מישהו בחו"ל שיותר פתוח לדברים האלה? הבנתי

לקריאה נוספת והעמקה

בארץ טיפול אסור לאשר טיפול זה כאשר אין אינדיקציה לכך (כגון, עבריינות מין). באדם נורמטיבי חשק מיני עשוי להיות ניתן לשליטה. ייתכן והטיפול שלך אינו מתמקד בכך.

למה אתה רוצה לדכא את היצר המיני שלך? האם הבנת את זה בטיפול שלך? כדאי להתיעץ עם המטפל שלך לגבי יעוץ פסיכיאטרי או יעוץ עם מטפל מיני מוסמך

30/06/2019 | 19:52 | מאת: גלעד

אני מוכן לשלם על כך באופן פרטי. אם יש צורך גם לפנות למדינות אחרות. כל מה שקשור למין מסבך לי את החיים. עדיף בלי זה היות וזה מטה בעקיפין כל החלטה. אני אדם בוגר ומודע למה שאני מבקש. בטיפול זוגי ומיני ופרטני הבנתי שהדברים שאני רוצה, אם כי אינם בגדר סטייה, לא יבואו על סיפוקם.התסכול הממושך שורף כל חלקה טובה בחיי. לכן אני מעוניין לעקור מהשורש כל אפשרות לסבול מכך בעתיד. אני יודע שמין יכול להיות מהנה אבל הדרך פשוט לא שווה את זה.

30/06/2019 | 19:55 | מאת: גלעד

אין לי עודף חרמנות או יצר מיני. פשוט יש לי יצר. תרופות נוגדות דיכאון מסויימות מדכאות את היצר אבל לא חוסמות אותו. קראתי על זה מחקרים ובאופן השוואתי הזריקה יעילה תוך שעות בודדות באופן אבסולוטי בעוד שטיפול SSRI משפיע תוך שבועות ובאופן חלקי.

02/07/2019 | 12:17 | מאת: לגלעד היקר

אני מניח שאם תתאמץ תוכל למצוא את התרופה בארץ או בחו"ל. אני יודע שבארץ היא ניתנת לטיפול בסרטן פרוסטטה מתקדם. חשוב לקרא על תופעות הלוואי לפני השימוש. Treatment of paraphilia/hypersexuality (off-label use) (Guay 2009; Thibaut 1993): Males: Note: May cause an initial increase in androgen concentrations, which may be treated with an antiandrogen (eg, flutamide, cyproterone) for 1 to 2 months (Guay 2009). Avoid use in patients with osteoporosis or active pituitary pathology. SubQ: Test dose: 1 mg (observe for hypersensitivity); if tolerated, follow with monthly IM injections IM: 3.75 mg monthly אני מאמין שזכותך המלאה על גופך ואין לאף אדם הזכות להיות פטרון עליך. רופא, מטפל או בן/בת זוג.

לכל תרופה יש אינדיקציה. תרופה זו נותנים לצורך סירוס כימי בפדופילים וכן במקרים של סרטן ערמונית ממאיר (כדי למנוע התפשטותו). זו תרופת מרשם. אם יש אינדיקציה - רופא אשר עוסק בתחום ירשום לך אותה וגם יעקוב אחריך רפואית. הסיבה שנתת מציקה ומתסכלת, אך אינה מהווה אינדיקציה לסירוס כימי.

שלום רב: אני גרוש מזה שנה, לאחר 10 שנות נישואין.אתמול פגשתי בחורה ושכבנו , אך לא הצלחתי לקבל זיקפה ליחסים מלאים. זה אם פעם לא קרה לי עם אישתי, מה עלי לעשות שכן הדבר מעיק עלי..... האם אני צריך טיפול תרופתי, אציין שאותה בחורה ששכבתי איתה, אני נמשך אליה מאוד ושתינו רוצים להמשיך לשכב.. אשמח לתשובתך .....

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, אל תיבהל, זו תופעה נפוצה, לפעמים בגלל מתח, התרגשות, לחץ הזקפה יורדת. זה לגמרי טבעי כשאתה מאוד נמשך אליה וזו חוויה משמעותית בשבילך ואתה רוצה שזה יהיה בסדר. תשתף את חברתך במה שאתה מרגיש, תהיה רגוע וזה כנראה יסתדר. אם לא תפנה לטיפול מיני מוסמך ליעוץ דרך אתר איט״ם

18/06/2019 | 20:24 | מאת: חיים

היי, מזה חודשיים אני ואישתי מנסים להכנס להריון, בגלל הדחיפות של קיום יחסי המין יוצא שפעמים מסויימות איני מצליח לגמור, זה יוצר מצב לא נעים ואני מתבאס מאוד מזה... מה ניתן לעשות כדי להקל על המצב וחשפר אותו ככה שנוכל לקיים יחסי מין בתדירות יום כן יום לא ואצליח לגמור תמיד?

לקריאה נוספת והעמקה

הקושי שלך לגמור אינו קשור רק בתכיפות. יום כן יום לא זו לא תכיפות מאוד גבוהה. זה קשור במצב הרגשי ובהכרח לגמור דווקא עכשיו, בגלל הריון ולא רק בשל עינוג הדדי. אין דרך לגרום לגמור בכח. נסה ברוגע בחדר אחר לבד ובאוננות. ניתן להחדיר הזרע לנרתיק לאחר מכן.

12/06/2019 | 23:40 | מאת: דניאלה

אני מנהלת רומן עם גבר נשוי שלא בגד בעבר אני בת 45 הוא מבוגר ממני בכעשר שנים כשאנחנו שוכבים הוא מאוד בעניין ולי כיף מאוד אבל הוא לא נהיה קשה רק אחרי שאני יורדת לו המון זמן או עושה לו ביד הוא מתקשה ואז גומר מהר האם יש מה לעשות? זה נשמע פיזי או נפשי? כשאנחנו עושים סקס בטלפון אין בעיה הוא מתרגש והכל עובד

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, אם יש לו זקפה במצבים אחרים-בבוקר, באוננות, בזמן התעלסות- יש להניח שהזקפה יורדת בגלל מתח, לחץ, חוסר ריכוז. יכול להיות שהוא בלחץ בגלל שהסקס מחוץ לנישואים, אולי הוא דואג מה תהיה התגובה שלך. האם הוא גומר מהר תמיד גם בעבר? הוא יכול להתיעץ במרפאה מוסמכת לטיפול מיני דרך אתר איט״ם

היי, לבן זוגי התגלו שני פוליפים בקרבה למיתרי הקול שאחד מהם גדל תוך פחות משנה לגודל של 2 ס מ , שבעקבותיו נאלץ לעבור ניתוח להסרת הפוליפ. יש לציין שלאחר מין אוראלי יש לו הפרעות בגרון שמתבטא בכחכוחים . האם מין אוראלי אכן יכול לגרום לתופעות הנ ל ? וכן להופעת פוליפים וגדילתם . תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

צריך לברר מה הסיבה לפוליפים. בדרך כלל מין אוראלי אי נו סיבה לכך, אלא אם כן נדבק בזיהום כלשהו שהוא מהווה הסיבה.

08/06/2019 | 17:39 | מאת: רון

בגיל 12 התמהפחו לי הפטמות והיה בהם גוש והיה כואבל לדעת בהם לאט לאט הכאב והגוש נעלם אבל הפטמות עדיין נפוחות ורק בקור או שהם מגורות הם נהפכות ליהיות רגילות היום אני בן 15.5.

לקריאה נוספת והעמקה

בקבוצת הגיל שלך הגוף עובר שינויים הורמונליים דרמטיים עד לסיום תהליך ההתבגרות והופעת כל סימני המין המשניים. מה שאתה מתאר הינו תקין וחלק מתהליך זה.

06/06/2019 | 13:02 | מאת: אליעד

שלום, אני בן 19 וחצי, ולפני 7 חודשים התחלתי לקחת ציפרלקס ומאז יש לי בעיות בחשק המיני ובזקפה בקושי יש לי זיקפה וגם שיש לי היא חלשה מאוד ואין לי גם הנאה ולפני הכדורים הכל היה אצלי תקין גם בחשק המיני וגם בזקפה מה ניתן לעשות בקשר לזה? ויש לי עוד שאלה לפני כמה ימים הייתה לי זקפה בלילה וקיבלתי מכה קטנה באיבר מין וכתוצאה מזה הזקפה ירדה במכה ומאז האיבר כזה חלש ומכווץ אין לי כאבים ואין שתף דם או משהו באיבר זה מסוכן?

לקריאה נוספת והעמקה

נשאלת השאלה מדוע אתה לוקח ציפרלקס ומי רושם לך את זה? התופעות שאתה מתאר בהחלט עשויות להגרם מהתרופה, בייחוד לאור הרקע שאתה מתאר. ניתן לנסות שימוש בתרופה אחרת, או לטפל בסיבה בעטיה הנך נוטל את התרופה באופן רגשי (ולא כימי...). לגבי השאלה השניה - לא מסוכן ומקווה שכבר חלף. הסיבה לחולשת האיבר הינה כאב.

24/07/2019 | 23:59 | מאת: אליעד

אני לוקח את התרופה כי חוויתי דיכאון קל והלכתי לפסיכיאטרית שנתנה לי את התרופה. אז לפי מה שאני מבין התרופה גורמת לזה... מה ניתן לעשות? אני לא יכול לתפקד איתו רגיל וזה מתסכל אותי מאוד...

05/06/2019 | 22:15 | מאת: ישראל

שלום. אני חושב להתחיל לקחת פרופסיה שחוסמת את התת-הורמון DHT על מנת לעצור התקרחות, אך האם כדאי לי לעשות זאת אם כבר יש לי בעיות בתפקוד המיני כגון חשק מיני נמוך ובעיות בזקפה? יש לי בעיות קיימות כמו אלה שציינתי ובנוסף להם גם יש לי גניקומסטיה, טסטוסטרון יחסית נמוך לגילי ואסטרדיאול גבוה, האם זה אומר שאני נמצא בסיכון יותר גבוה לבעיות שפרופסיה יכולה לעשות בתחומים האלה? האם לא כדאי לקחת את התרופה אם כבר אני סובל מבעיות שקשורות להורמונים לא מאוזנים?

לקריאה נוספת והעמקה

לאור מורכבות מצבך ההורמונלי כדאי שתתייעץ עם כך עם רופא עור ו/או עם אנדוקרינולוג (רופא מומחה להורמונים). באדם רגיל - ללא כל הרקע שלך - הסיכוי לתופעות לוואי מיניות הוא נמוך ביותר.

02/06/2019 | 21:17 | מאת: יואב צוק

כבר כמה שבועות אחד האשכים שלי מסוגל להסתובב לעומת האשך השני שמקובע במקום שלו. מדי פעם אני רואה את אותו אשך בתנוחה מוזרה ואז על ידי כמה תזוזות אני מחזיר אותו למנח הרצוי. הדבר רוב הזמן לא מציק לי וגם כשכן זאת תחושה מאוד חלשה. האם יש לטפל בכך? האם זה יכול להיות מסוכן? (בדיקת אולטרסאונד באיזור מלפני חצי שנה יצאה תקינה)

לקריאה נוספת והעמקה

גש לאורולוג. הסכנה העיקרית הינה "תסביב האשך", אשר יכול לגרום לפגיעה בזרימת הדם אליו.

02/06/2019 | 20:56 | מאת: מורן

שלום דר בן זוגי בן 57 אני בת 37 אנחנו לא מצליחים לקיים יחסי מין יש קושי עם זקפה עקב חרדות ביצוע ובעיות פסיכולוגיות אני רוצה להשיג הריון האם סיאליס יעזור לו במקרה שסובל מחרדת ביצוע פסיכולוגית?

לקריאה נוספת והעמקה

אפשר לנסות, אך הסיכוי נמוך. בחרדת ביצוע הטיפול צריך להתמקד בחרדה ) דהיינו טיפול פסיכו-סקסואלי) ולא בביצוע (דהיינו, תרופה). יש סיבות שונות לחרדה, לדוגמא, הדחיפות להיכנס להריון ו/או החשש (שאינו מדובר) להורות בגיל 57. גשו לטיפול מיני זוגי.

02/06/2019 | 17:58 | מאת: ניר

שלום, לפני איזה שבועיים קיבלתי מכה באיבר המין ( חוט מהחולצה שנפרם כמו לאסו נכנס מתחת לתחתונים ושהרמתי את החולצה- פגע באיבר המין) לא היה שום דם או משהו חיצוני/פיזי שראיתי אבל מאז לפעמים שאני מאונן בקצוות אני מרגיש כמו עקצוצים/זרמי חשמל האם זה משהו שיעבור מעצמו? האם צריך לבדוק את זה?

לקריאה נוספת והעמקה

אם אין סימן חיצוני סביר שהתופעה נובעת מפגיעה שטחית שתחלוף מעצמה. התמקד בהנאה מהאוננות ומהמגע באיבר ולא בתופעות נלוות ומסיחות.

31/05/2019 | 16:00 | מאת: דניאל

שלום, לפני 3 חודשים קיימתי יחסי מין עם נערת ליווי כמובן עם קונדום אחרי כמה ימים התחיל לכאוב לי אשך שמאלי אני לא יודע מאיפה הזה חשדתי אולי שנדבקתי מחלות הלכתי לעשות בדיקות במרפאת מין ושללו שאין לי מחלות הכל תקינות, אבל לאחרונה אני מרגיש ששפיכת זרע לא משפריצה כמו פעם לזה יש סיבה? אחרי שבועים של כאב של אשך התעלמתי אני שם לב לצניחת אשך שמאלי למטה לעומת ימנית אם יש לפנות אל אורולוג כדי לבדוק ולהבדק?

לקריאה נוספת והעמקה

אם המפגש עם נערת הליווי היה מוגן אזי אין קשר למפגש. יש מגוון סיבות לכאבים באשך ואם זה לא חולף גש לאורולוג. האשכים אף פעם לא באותו גובה.

12/05/2019 | 08:43 | מאת: גיא

היי. אני בן 31, כ3 שנים לא הייתי במע יחסים ולא קיימתי יחסי מין. היום נכנסתי למע טרייה יחסית ואני מרגיש קצת מוזר עם החשק המיני שלי. היא יכולה סתם לחבק אותי רגע ולתת לי נשיקה של כמה שניות והאיבר מין שלי מתקשה כמעט עד לזיקפה מלאה. ניסינו לקיים יחסי מין, כשאני יודע ממע' יחסים קודמות שאני גומר מהר יחסית(כ2-3ד) בלי שאני מספק אותה. עשינו 5 מספרים ושום דבר לא השתנה חוץ מהזמן שלקח להביא אותו חזרה לפעילות. מה יכולה להיות הבעיה לעוררות כה קלה? ומה הבעיה עם זה שגומר מהר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב אין בעיה שאתה מתעורר מינית בקלות בקשר החדש ( אחרי 3 שנים שלא היה קשר או יחסי מין ), להפך זה נפלא! זה לא אומר שכל פעם יש לך זקפה אתה צריך לעשות עם זה משהו. אתה גם לא אמור להביא את הפין חזרה לפעילות- אלו דברים שקורים לבד בשילוב בין המצב הרגשי והמנטלי והמערכת הפיזיולוגית. בקשר לגמירה מהירה- אתה יכול ללמוד בתרגול לבד באוננות ועם בת הזוג איך להחליט על עיתוי הגמירה בטיפול מיני מוסמך דרך אתר איט״ם

העוררות שלך תקינה לחלוטין. משך הזמן עד השפיכה שלך הוא קרוב לממוצע.. אבל ייתכן ואתה רץ אל החדירה מהר מדי ומנסה לספק אותה רק בחדירה בעוד רוב הנשים יכולות להגיע לסיפוק רק בדרכים אחרות. תעבוד על התקשורת המינית והאינטימית על מנת שגם יחסי המין יהיה נפלאים ומוצלחים.

05/05/2019 | 11:15 | מאת: נויה

בזוגיות ארוכה, מעל 8 שנים, נשואים, רק בהתחלה לבעלי היה חשק מיני וקיימנו יחסים 3 פעמים בשבוע. זה התדרדר והפך לפעם בשבוע, 98% מהסקס אני היוזמת, אני מאוד מינית ומעוניינת ביחסים בתדירות גבוהה של מעל 3 פעמים בשבוע וזו הייתה ההתפשרות שלי, כבר מספר שנים שזה מתדרדר שנית והיום זה עומד על שבוע וחצי-שבועיים. דיברנו על זה הרבה, הוא לא אוהב את השיחות האלה מתקשה להתמודד. השיא הגיע שעמד לו והוא העדיף לישון, ניסיתי אותו ולא יזמתי, מאז עבר כבר כמעט שבוע ללא יוזמה מצידו כדי להשיג סיפוקים. הוא לא מתעניינת בבחורות אחרות, נמנע מפורנו ומעולם לא התעניין בצעצועי מין. אני מתוסכלת וזה משליך על הזוגיות שלנו. יכול להיות שזה עניין בריאותו? הוא ככה בערך מגיל 21, כבר נושק ל30.

לקריאה נוספת והעמקה

רמת טסטוסטרון נמוכה יכולה לגרום לירידת חשק אצל גברים, אך זו תופעה שמאפיינת את הגיל המבוגר ולא צעיר בן 30. מציע שתיגשו יחד לטיפול סקסולוגי זוגי, כדי לברר מה המקור הרגשי (שכן, כאמור לא סביר שהמקור גופני). בטיפול כזה מקבלים כלים להעלאת החשק והתשוקה וכן הפחתת השחיקה.

01/05/2019 | 10:29 | מאת: אמיר

שלום רב. אני לא יודע עד כמה זה קשור או לא, יש לי יחסית איבר מין קטן(כ13 סמ אורך ועווי) ואני גומר מהר יחסית. מרגע החדירה אני בספק אם עוברות 5 דקות והמס' השני יכול להגיע לכ10ד רבע שעה. רציתי לשאול מס' שאלות. 1. האם זה שאני גומר מהר קשור לגודל האיבר מין.? 2. האם יכולה להיות איזושהי בעיה רפואית שרצוי לבדוק? (שמעתי משהו כמו פרוסטטה שיכול להיות קשור לא יודע עד כמה נכון) 3. האם ספריי השייה הוא פיתרון טוב? יותר מעניין האם זה פוגע בי איכשהו ו/או בתפקוד המיני? (כי עם זה אני באמת מצליח לא לגמור ככ מהר...) אשמח למענה מורחב ככל הניתן לכל השאלות.תודה מראש.

לקריאה נוספת והעמקה
01/05/2019 | 10:36 | מאת: אמיר

בן 30

שלום רב? בן כמה אתה? האם יש לך בת זוג? באיזה תדירות אתה מקיים יחסי מין ? מה קורה באוננות? לאחוז גבוה מהגברים ( 25-30 אחוז ) יש שפיכה מהירה, הכוונה שברוב הפעמים לגבר אין יכולת להחליט על עיתוי הגמירה וזה בא לו בהפתעה עד דקה או דתיים מרגע החדירה. הטיפול מאוד אפקטיבי, לבד ועדיף עם בת הזוג הגבר מקבל הנחיות לתרגול בבית איך להגיע לרמות שונות של ריגוש בצורה מכוונת תוך ריכוז בתחושות בפין. תפנה לטיפול מיני מוסמך דרך אתר איט״ם

שלום רב גודל הפין לא קשור לגמירה מהירה נטיה לגמור מהר יכולה להיות בגלל התלהבות וחוסר ריכוז בתחושות בפין, בגלל הרגל , רגישות בתחושות בפין, לא בגלל בעיה רפואית. ספריי השהיה לא עוזר , רק מקהה את התחושתיות ופוגע בהנאה. 5 דקות לא נחשב לשפיכה מהירה, ולא צריך להיות תלוי בפעם שניה. תפנה ליעוץ כמו שהמלצתי בתשובה הקודמת תוצאות הטיפול המיני המוסמך מאוד טובות

11/05/2019 | 01:11 | מאת: אמיר

בן 30 יש בת זוג,זה יחסית טרי לא שוכבים כרגע כך שאין שום תדירות...פשוט זה הטריד אותי ממע' יחסים קודמות. באוננות ברגע שאני מגיע לזיקפה מלאה זה לא כזה שונה מסקס, יכול לגמור דיי מהר. אני כן הייתי אומר שישנה רגישות גבוההה עד כדי כך שאם אני רוצה לא לגמור אני חייב להפסיק לנוע לגמרי וכל תזוזה קטנה אני גומר.

29/04/2019 | 17:44 | מאת: בן 31

אני לוקח את הכדורים הפסיכיאטריים ריספונד, רסיטל ורידזין והרבה זמן אין לי זיקפה ( אולי בגלל התרופות האלה ), רציתי לשאול שאם אני ייקח ויאגרה, סיאליס או לויטרה אז זה ייצר לי זיקפה ? או שבגלל הכדורים הפסיכיאטריים שאני כבר לוקח ההשפעה של הכדורים החדשים הללו ( של הויאגרה וכו'... ) לא תעבוד ? כי אני לא רוצה לחכות לשינוי תרופתי שהפסיכיאטר שלי יעשה לי כי לך תדע תוך כמה זמן ייצאו התרופות ייצאו מהדם אני רוצה שינוי מיידי כאן ועכשיו השאלה האם זה אפשרי

לקריאה נוספת והעמקה

הכדורים שאתה נוטל לא פוגמים בפעילות ויאגרה ושות'. אין שום מניעה ליטול אותם יחד.

29/04/2019 | 17:15 | מאת: פלס

אני בן 20 . כשאני הולך לשירותים בזמן הצואה יוצא לי זרע ואני בטוח שזה זרע כי זה לבן ולא שקוף רציתי לשאול האם זה מעיד על מחלת מין או משהו אחר ? כי זה התחיל לאחרונה

לקריאה נוספת והעמקה

אם קיימת מין לא מוגן אז תמיד יש חשש ואז צריך להיבדק. אם אתה נשמר אז אין חשש.

28/04/2019 | 22:24 | מאת: יפים

התחלתי לצאת עם בחורה גדולה ממני בהרבה כאשר בתחילת הקשר בינינו היא הסתירה ממני את גילה האמיתי וגם על פניו היא נראת צעירה מגילה. הבעיה היא שהיא אובססיבית למין ובעצם רוב הבילוי שלנו זה במיטה. מתברר שהיא בחורה אמידה בגלל ירושה שקיבלה והיא מאוד מפנקת אותי ומתייחסת אלי מאוד יפה. אמנם אני עם יכולות גדולות של מין ובנוסף עם איבר גדול ועבה במיוחד ביחס לגברים אבל בשלב מסיום החיים האלה נמאסו עלי והייתי מעוניין להפסיק אותם אבל היא בוכה ומתחננת ומצליחה לגרות אותי פעם אחר פעם ואני נופל בזה. הצעתי לה ללכת ליעוץ מיני והיא לא מעוניינת וטוענת שאין בעיה בדבר שאוהבים ונהנים. היא לא מבינה איך אני רוצה להוריד מהפעילות הזו. מה לעשות? אני מותש ומוטרד.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, אם היא בוכה ומתחננת לא צריך להשפיע על ההתנהלות שלך מולה. כמו כל דבר בזוגיות החלטות על תדירות ודרך קיום יחסי מין צריכות להיות של שני בני הזוג ותוך התחשבות הדדית. גם אם היא לא אובבססיבית והרצון שלה לקיום יחסי מין מתוך שליטה, מה עם הרצונות שלך בנושא? תציע לה שתפנו יחד לטיפול מיני כדי לגשר על הפערים, תפנו דרך אתר איט״ם

24/04/2019 | 21:20 | מאת: אבי

האם נטילת תרים 50 פוגעת ביעילות הגלולות שזוגתי נוטלת?

לקריאה נוספת והעמקה

ממש לא. אין קשר. תהנו! ;)

24/04/2019 | 14:17 | מאת: אבי

האם לאחר נטילת תרים 50 הזקפה נשארת גם לאחר גמירה?

לקריאה נוספת והעמקה

עניתי למעלה...