זקוקה לעידוד !

דיון מתוך פורום  פוריות - ייעוץ רגשי ותמיכה

02/03/2010 | 18:11 | מאת: נביעות

אני בת 29, הפסקתי לקחת גלולות לפני 5 חודשים ,ומאז מנסה...היו כבר כמה ניסיונות בעקבות זיהוי ביוץ אבל ללא הצלחה...הבעיה שלי היא שאני מאווד פסימית.אני לא מצליחה להתעלות על הצד השלילי שבי כשעשיתי בדיקות גנטיות,הייתי בטוחה שמשהו ימצא לא תקין. כשמשהו נמצא לא תקין ובעלי היה צריך להיבדק,הייתי בטוחה שימצאו אצלו משהו לא תקין (מה שלא קרה) כשלא זיהיתי ביוץ הייתי בטוחה שיש לי שחלות פוליציסטיות, ואחר כך כמובן שזיהיתי.. כשאיחר לי המחזור,הייתי בטוחה שאני לא בהריון ושיש לי בעיה אחרת...איחר לי רק ביומיים ואז קיבלתי מחזור אבל אני כבר הייתי בעולם שכולו שחור ואז כשהגיע היום המחזור, אני מרגישה כאילו העולם התמוטט מעבר לזה,אני עובדת עם מספר בנות הריונות ואני פשוט לא מצליחה להתמודד עם זה. אני לא מוצאת אוויר לנשימה כל היום,כאילו אני נחנקת, אני בוכה כמה פעמים ביום והדחף הזה לילד השתלט עליי לגמרי אני פשוט לא יודעת מה לעשות.. אני לא מצליחה להתמודד על "הצלחת" בנות אחרות להיכנס להריון ועם כישלוני שלי.. אשמח לעידוד/עצה/הכוונה תודה.

לקריאה נוספת והעמקה
02/03/2010 | 18:38 | מאת: לי

את לא לבד , הרבה מאוד זוגות עוברים את זה, וגם אני !! כמה בדיקות הריון קניתי סתם ובסוף לא היה הריון , כמה כדורים אני לוקחת כל חודש כדי שהכל יהיה תקין, ככה כבר מעל 7 חודשים וגם אני מתבאסת כל חודש שהמחזור מגיע, כל חודש אני מוצפת בתסמינים דומים להריון ובסוף מתאכזבת ובכלל גם אני רואה המון בנות סביבי בהריון, ככה זה , משהו שאתה חושב עליו כל הזמן אתה תראה בכל מקום, אני כמעט בוכה שאני רואה ואני אומרת לעזאזל אסור לקנא ככה .....יהיה בסדר תהיי רגועה לחץ לא מוסיף מנסיון...אם יש לך קצת אמונה תאמיני .תתפללי , תבקשי , יחד עם טיפול נכון אצל רופא טוב ויהיה בסדר!!

שלום לך, אני מניחה שהפסימיות וההתמקדות בצד השלילי מאפיינות אותך גם בנוגע לתחומי חיים אחרים. ללא ספק,לגישה זו השלכות ומחירים בהם בטוח הרגשת. הדבר ניכר עוד יותר בהתמודדות עם מצבים הכרוכים באי וודאות ובטלטלות בין תקווה ואכזבה, כמו בנושא של כניסה להריון. כאשר ה"משימה היחידה" היא הריון, כל אי הצלחה מצדך וכמו שכתבת, הצלחה של אחרים, נתפסות כבלתי נסבלות. יחד עם זאת, הדרך למטרה גם היא חשובה. מקווה שיש סביבך תמיכה מצד הסביבה הקרובה (בן זוג,משפחה, חברה). ניתן גם לפנות לליווי מצד גורם רגשי מקצועי שיעזור בהתמודדות עם המצב המורכב. אל תהססי לפנות בכל שאלה או צורך, קרן

מנהל פורום פוריות - ייעוץ רגשי ותמיכה