כאב צוואר

דיון מתוך פורום  שחרור מכאבים בטיפולי גב, צוואר וראש

06/06/2014 | 14:16 | מאת: גבע

שלום, אני מתאמן בחדר כושר כשנתיים וחצי אימוני כוח ואירובי לפני כ4 חודשים אחרי אימון הרגשתי חולשה בכתף ימין והפסקתי להתאמן כמה ימים ומאז יש לי כאבים בצוואר ובגב העליון בשכמות יש לי נוקשות בצוואר והגבלה בתנועה וכאב בגב העליון הכאבים חזקים בבוקר מאוד ובלילה מאוד הכאבים נחלשים אחרי מקלחת,ופעילות גופנית ( אירובי ) אבל הכאב לא מפסיק ומפריע לי בפעילות היום יומית והפסקתי לעשות אימוני כוח מאז ניסיתי הכל, הלכתי לדיקור סיני,מסאג,כוסות רוח הלכתי ל2 רופאים והם רק נתנו לי אטופן וארקוקסיה שלא עזרו לי והם אמרו שזה כנראה דלקת אבל אין להם הבחנה מדוייקת עשיתי צילום רנטגן וברנטגן לא ראו כלום מה יכול להיות המקור לבעיה? מה אני יכול לעשות כדי שזה יחלוף? וכמה זמן זה לוקחי?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך, לא רואים דבר ברנטגן כי אין פגיעה בעמוד השדרה או בצוואר. הכאבים הם כנראה תוצאה של פעילות יתר שגם היא אינה בריאה. קח לך פסק זמן למנוחה, חמם מעט את המקום ועם הזמן הכאבים יחלפו. אתה יכול להוסיף טיפול קרניוסקראל מה שיאיץ את התהליך אך לא חובה.

19/01/2017 | 17:10 | מאת: קארין

אני לא רופאה אבל ממליצה שכאשר תחליט לחזור להתאמן לבחור פעילות גופנית יותר מותאמת למצבך ובליווי מדריך כגון פילאטיס מכשירים. www.pilatescity.co.il

מנהל פורום שחרור מכאבים בטיפולי גב, צוואר וראש