כאבי גב וצוואר קשים

דיון מתוך פורום  שחרור מכאבים בטיפולי גב, צוואר וראש

01/05/2020 | 10:34 | מאת: אריאלה

שלום רב, אני בת 30. לפני כחודשיים התחלתי לסבול מכאבי גב קשים. כל עמידה הייתי צריכה לעמוד כפוף כדי שלא יכאב. ובישיבה הייתי צריכה לשנות תנוחות.. כאב בגב העליון, באמצע, ובצוואר. פניתי לרופא משפחה קיבלתי מוסקול. לא עזר. אחרי חודש פניתי שוב לרופא ושוב קיבלתי מוסקול. מאתמול אני מרגישה החמרה יש לי זרמים מהכתף עד המרפק ביד ימין אני בקושי יכולה להזיז את היד והצוואר והשכמות מאוד כואבות. יכול להיות שזה נובע מזה שיש לי פצע פתוח בעצם הזנב כבר כמעט שנה וחצי (פצע מניתוח פילונידלי שלא החלים) ובגללו כמה חודשים הייתי יושבת וישנה בתנוחות לא טובות.. האם יש פתרון נוסף חוץ ממוסקול? מה זה לדעתך? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב לך, העובדה שהפצע לא נרפא מעוררת שאלה - מדוע? יתכן שהתנוחות הלא טובות בהן ישבת יצרו מתח בשרירי עמוד השדרה וגורמים לכאב. דאגי לריפוי הפצע קודם כל ואח"כ לגב. טיפול מגע אינו אפשרי בימים אלה אך אם ישתנו התנאים פני לטיפול קרניוסקראל שיועיל לך מאד.

01/05/2020 | 15:14 | מאת: אריאלה

לא יודעים את הסיבה שהפצע לא נסגר.. כל פעם יש שיפור ואז שוב החמרה.. אז לצערי השלמתי עם זה שהפצע לא ייסגר ואני אצטרך ללמוד לחיות איתו... לפעמים כואב לי מאוד אבל בדרך כלל הפצע נסבל... מכריחה את עצמי לשבת רגיל כדי שלא ייגרם נזק נוסף לגב... ניסו אצלי הכל- הייתי עם וואק חודשיים, עשרות סוגי חבישות, ביקורות יומיומיות בקופת חולים, מרפאות פצע, מחלקות פלסטיקה וכירורגיה בשני בתי חולים.. תא לחץ לא אישרו לי.. אני עכשיו במצב שאף רופא לא עוקב אחרי הפצע (אחד מעביר אותי לשני שמעביר לשלישי שמעביר לרביעי שמחזיר לשני)... טיפול קרניוסקראל זה בגדר פיזיותרפיה? לבקש הפניה לפיזיותרפיה או שזה משהו אחר?

טיפול קרניוסקראל הוא מתחום הרפואה המשלימה. זהו טיפול מגע עדין ביותר אך אפקטיבי מאד. לצערי בימים אלה של הגבלות קירבה אין אפשרות לטיפול כזה אך בחלוף הסערה נסי למצוא מטפל כזה באזור מגורייך. אם לא תמצאי נסי מטפל בכירופרקטיקה, אותו יש גם במרפאות המשלימות של קופות החולים. בהצלחה!

01/05/2020 | 16:01 | מאת: אריאלה

תודה!

בשמחה!

מנהל פורום שחרור מכאבים בטיפולי גב, צוואר וראש