פורום טיפול בהשמנת יתר ללא ניתוח

בעשור האחרון אנו עדים לקדמה הטכנולוגית של שיטות הטיפול בהשמנת יתר ללא ניתוח. שיטות אלו כוללות תרופות מרשם חדשניות ויעילות להורדת המשקל, מכשירי הקפאת והמסת שומנים ועוד. בואו לקרוא, ללמוד ולשאול בפורום חדשני זה
453 הודעות
46 תשובות מומחה

מנהל פורום טיפול בהשמנת יתר ללא ניתוח

האם בטוח להשתמש בכדורים להרזייה במצב של כבד שומני?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, יש אפשרות להתאים טיפול תרופתי, במקביל למעקב רפואי המתייחס לגורמים נוספים כגון בדיקות דם ומעקב US במידת הצורך.

10/10/2019 | 13:46 | מאת: אבי

למי ניתן לגשת בכללית כדי לקבל טיפול שהוא לא דרך רופא המשפחה? האם יש רופא מומחה או רופא אחר שאפשר לגשת אליו?

07/09/2019 | 03:23 | מאת: דוד

כידוע במחקר שפורסם לפני שנתיים התברר שתרופה זו (אוזמפיק) יעילה פי שניים מ-Liraglutide (סאקסנדה) בירידה במשקל. התרופה רשומה בישראל וכלולה בסל הבריאות לטיפול בסוכרת. האם לדעתך ניתן למצוא רופאים שירשמו אותה off label לירידה במשקל?

לקריאה נוספת והעמקה

דודי שלום, כידוע שבין מחקרים לעולם האמיתי קיים הבדל גדול, ישנן תרופות נוספות בישראל הרשומות להתוויה של ירידה במשקל והשאלה הנשאלת היא האם נעשה מיצוי של הטיפול התרופתי הקיים על פי ההתוויות? יש לשקול האם טיפול בקבוצה זו גרם לירידה מספקת בעבר על מנת שנשקול לעבור לטיפול חד שבועי (הטומן בתוכו תופעות לוואי שנמשכות שבוע ולא יום!) כמובן שכל מקרה לגופו - תהליך רשימת תרופה off label אינו נעשה כהרף עין. מטרת הטיפול התרופתי הינו לעזור לשינוי אורחות החיים ולא על מנת להכניס תרופות נוספות לגוף - בטח שלא על פי ההתוויה הרפואית הרשומה.

דוקטור שלום, התחלתי לקחת לפני מספר שנים ציפרלקס לבעיות של חרדה והתקפי פאניקה, התרופה יעילה אך גרמה לי לרעב בלתי נשלט ועליה של 25 קילו בתקופה בה אני נוטל. רופא לבעיות השמנה המליץ לי ליטול זריקת סקסנדה, אני לוקח את זה שבועיים וזה ממש מוריד לי את הרעב והחשק לאכול כל הזמן, גם אני מרגיש שבע הרבה יותר מהר. האם יכולה להיות לתרופה התנגשויות עם הציפרלקס? האם ידוע לך על נזקים שהתרופה יכולה לגרום?

לקריאה נוספת והעמקה

אכן מנגנון הרעב הופך לפעיל יותר תחת טיפול בנוגדי דיכאון וחרדה, הטיפול בסקסנדה מוביל לשובע מוקדם יותר וירידה בכמיהה לאוכל ואין כל התנגשות בין התרופות אך כמו כל תרופה ישנם סיכונים שונים ולכן עליך להיוועץ עם הרופא המטפל.

11/07/2019 | 10:06 | מאת: סאלין

שלום כמה זמן לוקח מרגע לקיחת קסניקל עד שרואים ירידה במישקל אני לוקחת 3שבועות ופועלת לפי ההוראות ועדין אים שום ירידה במישקל

24/04/2019 | 22:32 | מאת: נמרוד

היי, לפני טיפול בכדורים אבל אני מפחד . קראתי שיש כדורים שמעלים את הסיכוי לסרטן . האם הכדור הזה בשימוש ? אם כן , איזה ? האם הכדורים עלולים לגרום לבעיות בלב או לשבץ ? איזה כדור הכי מומלץ מבחינת סיכונים ויעילות ? איזה כדור מתאים לתזונה שהיא דלה בשומנים ? תודה מראש וחג שמח, נמרוד

לקריאה נוספת והעמקה

שלום נמרוד, יש להיוועץ עם רופא המטפל בהשמנה. ישנן מגוון תרופות אשר ניתן לעשות בהן שימוש אך יש להתאים את התרופה בהתאם למצבו הרפואי של המטופל.

28/02/2019 | 09:59 | מאת: קתיה

היי, אני רוצה להתחיל להשתמש בקסניקל. 1.אני עם כליה בודדת (מולד) האם זה אפשרי? 2.בכללי, האם קסניקל תרופה מסוכנת? קראתי ושמעתי שהיא מסוכנת לכבד, כליות תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום קתיה, התרופה ניתנת במידה וישנה תזונה מרובת שומנים בלבד. ההתוויות כנגד הטיפול בתרופה זו אינן קשורות לכליה בודדת. כל תרופה צריכה להתנתן על ידי איש מקצוע לאחר שבחן את כלל המרכיבים אצל המטופל ומצא אותה מתאימה ו/או בטוחה לשימושו.

שלום רב אני מחלימה מסרטן שד ( 3 שנים אחרי טיפולים) ונוטלת תרופה אדגובנט הורמונלית נוגדת סרטן ( לטרוזול.פאמרה ) שאלותי: האם ניתן ליטול את הטיפול התרופתי עם התרופה שאני נוטלת? האם התרופה יכולה להנתן למחלימות סרטן שד? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב לביאה, בהחלט כן. יש להיוועץ ברופא העוסק בהשמנה על מנת להתאים תרופה.

יש תופעות לוואי לזריקה ? ומה הממוצע לירידה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום. לכל תרופה יכולות להיות תופעות לוואי, מומלץ להיוועץ ברופא המתמחה בתחום.

ומה ממוצע הירידה במשקל

שלום לך : זריקת סקסינדה מועילה ומורידה המון מהמשקל כן או לא ????

לקריאה נוספת והעמקה

שלום. מדובר באחת מהתרופות המשמשות כיום לטיפול בהשמנה.

לא על כולם יושפע באופן שווה.. זו תרופה שמיועדת לחולי סוכרת ועל הדרך עוזרת לרדת במשקל... הרבה דווחו שלא עזר להם ולא השפיע עליהם בכלל! ובנוסף הירידה היא לא כזו משמעותית על מי שכן משפיע.

שלום שרה. סקסנדה מיועדת לטיפול בהשמנה. ויקטוזה מיועדת לחולי סוכרת.

שלום רב, מהם התרופות שעוזרות בירידה במשקל בנוסף על סקסנדה? הגוף שלי פיתח הסתגלות לסקסנדה והיא כבר פחות משפיעה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, ישנן מגוון תרופות מקבוצות שונות, מומלץ לפנות לרופא המתמחה בתחום זה על מנת להתאים/לשלב תרופה באופן פרטני על פי מחלות הרקע והרגלי התזונה ועל מנת למקסם את התוצאה.

האם יתכן שהגוף מתרגל לסקסנדה והיעילות קטנה לאחר כארבעה חודשים? במידה ועושים הפסקה של כמה ימים בנטילת התרופה האם יכול להגביר את האפקטיביות שלה בנטילה מחדש?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב יוסי, התשובה היא כן, הגוף בהחלט יכול להתרגל לתרופה - עצירה ונטילה מחדש אכן יכולה להועיל אך אין לשלול החלפת טיפול תרופתי במידה והגעת ל"פלאטו" (עצירה בירידה).

תודה רבה ד״ר. בהמשך לתגובתך לכמה זמן מומלץ להפסיק את הטיפול בסקסנדה לפני שמתחילים שוב כדי לשפר יעילות? באיזה מינון מומלץ להתחיל שוב? איזה תרופות אחרות עשויות להוות חלופה לטיפול בסקסנדה?

שלום יוסי, כמובן שיש להתייחס באופן פרטני לכל מטופל בהתחשב לתגובה לתרופה ומשך הנטילה וזאת על מנת לקבל החלטה האם כדאי להמשיך ואו לשלב אותה בתרופה אחרת על מנת למקסם את תוצאות הירידה, ממליץ לך לפנות לגורם מוסמך בתחום מאחר ונטילת תרופה ללא כל הכוונה נכונה ומספקת לא תועיל למיקסום התוצאה ושמירתה לאורך זמן.

13/12/2018 | 10:05 | מאת: קסניקל

הבנתי שקסניקל הינה תרופה המונעת ספיגת שומנים במערכת העיכול,לפיכך כיצד היא תורמת לירידה במשקל בהנחה שצורכים מזון דל שומן בתפריט דיאטה מסודר? מה המטרה של הכדור אם כך והאם הוא עובד גם כשאין כמעט שומן בתפריט?

לקריאה נוספת והעמקה

קסניקל מעכבת אנזימים במערכת העיכול שאחראים לפירוק שומנים ולספיגתם. עיכוב האנזימים גורם לכך שפחות שומן נספג דרך מערכת העיכול וכתוצאה - פחות קלוריות נצרכות. השומן שאינו נספג מופרש החוצה בצואה.

לגבי התפריט - לכן יש צורך להתאים את התרופה למטופל ולא לקחת תרופה ללא בקרה - בתפריט מאוזן היא אינה אפקטיבית.

13/12/2018 | 08:46 | מאת: שלומי

שלום דר רז אני בן 37 וזה שנתיים שאני נוטל ויפאקס 150 מ"ג לטיפול בחרדה. הכדור עוזר לי מאוד אלא שבבמהלך התקופה עליתי 22 קג. הלכתי לדיאטנית כמה פעמים שינתי את התזונה שלי אני מתאמן כבר חצי שנה בצורה רצינית ועושה הליכה כל ערב של שעה. אני מרגיש טוב ואף האימון תרם לעיצוב אבל ירידה במשקל אין ואני שוקל 107 קג. האם ישנה אפשרות אחרת לדעתך לטיפול?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב שלומי, בהחלט ישנה אופציה לטיפול תרופתי. ניתן לפנות לייעוץ רפואי בעניין.

20/11/2018 | 12:16 | מאת: אסף

״ניסיתי יום אחד לעשות הפוך מכל מה שלימדו אותנו עד היום בנוגע להוריד במשקל והייתי בשוק ממה שהצלחתי לעשות. אם גם לך יש את הדחף ועד היום עשית בדיוק כפי שלימדו אותנו, אני כאן כדי להזהיר אותך ולהגיד: ״עצור!!״   הנה יותר פרטים לגבי הפתרון המעורר מחלוקת לנוסחת ההרזיה האסייתית https://bit.ly/2qQpO5x

16/09/2018 | 02:08 | מאת: מורן

איפה יש עוד סניפים חוץ מתל אביב

שלום מורן, המרפאה שלי ממוקמת בתל אביב.

08/09/2018 | 22:30 | מאת: רונן

ד"ר שלום, אני בן 39, שוקל 110 קילו, גובה 182, השמנתי בחמש השנים האחרונות כמעט 30 קילו (באופן הדרגתי של מספר קילו כל שנה), ואני ממשיך לעלות מדי תקופה. ניסיתי מספר דיאטות ללא הצלחה כאשר השמנתי חזרה מיד. מרגיש שאם אמשיך ככה אמשיך לעלות ואני מאוד רוצה לרדת במשקל, נמאס לי להיות שמן. קיצור קיבה מפחיד אותי ולא חושב בכיוון. כעת שוקל טיפול תרופתי, רוצה לדעת אילו תרופות קיימות כיום בישראל, ואיך עובד מנגנון הפעולה שלהם ואילו תופעות לוואי יש להן. כמו כן איזו תרופה לטעמך הינה בעלת פרופיל יעילות-מיעוט תופעות לוואי הטובה ביותר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רונן, ישנן מספר תרופות המתאימות לטיפול ואף ישנה גם אפשרות לשלבן. לא אוכל בפורום זה להכנס פרטנית לכל תרופה והשפעותיה. מומלץ להיוועץ עם רופא המטפל בהשמנת יתר. על פי הקריטריונים, הינך עומד בתנאי לטיפול תרופתי. בהצלחה!

03/09/2018 | 20:34 | מאת: גניה

אני לוחת ציפרלק. זה מתאים לתיפול שלך? יש bh35

שלום רב, כן.

שלום רב, האם ישנן החזרים דרך קופ ח מכבי( פלטינום)? מהי העלות של הטיפול ו/או מעקב ו/או תרופות? בכבוד רב, ליאור

שלום רב,האם מדובר בטיפול במרפאתי? אם כן, מוזמן לפנות טלפונית למרפאה בטלפון 073-7944445

26/08/2018 | 00:45 | מאת: אהובה

האם יש השתתפות של קופת חולים כללית בתכנית?

שלום רב, איזו תוכנית?

מזה כחודש עם זריקה במינון 1.8 בשבוע האחרון הופיע גרד ואדמומיות רבה בכל איזורי ההזרקה מה המשמעות ואיך ניתן למנוע?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, מומלץ לשנות את מיקום ההזרקה ו/או להחליף את סוג המחט במקרה של תגובה אלרגית, לרוב מדובר בתגובה מקומית בלבד.

שיניתי מקום (עברתי מהבטן לרגל), גם שם נפיחות משמעותית ורחבה, אודם וחום במקום. האם ייתכן שהאלרגיה מופיעה אחרי שימוש של חודש? לציין שעשיתי הפסקה של ארבעה ימים, ייתכן שהגוף צריך לחזור ולהתרגל לזריקה במינון נמוך? לאיזה מחט לשנות (משתמשת במחט קטנה ודקה)

06/08/2018 | 10:58 | מאת: קיבוצניקית

איך ניתן לקצר את הטווח? נסיעה של שעתיים שלוש קשה.

28/02/2018 | 21:22 | מאת: איריס

האם אפשר לקחת זריקת סקסנדה להרזיה אם יש השימוטו וקשריות בבלוטת התריס? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

אין מניעה. יש לקחת בחשבון גורמי סיכון נוספים.

28/02/2018 | 16:40 | מאת: איריס

יש לי השימוטו וקשריות בבלוטת התריס האם יש טיפול תרופתי להרזיה שאוכל לקחת תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, זה אפשרי. יש להתייעץ עם הרופא המטפל על מנת להתאים טיפול תרופתי.

28/02/2018 | 17:29 | מאת: איריס

האם אוכל לקחת את הזריקות להרזיה סקסנדה? תודה רבה

28/02/2018 | 19:52 | מאת: איריס

האם אוכל לקחת את זריקת הסקסנדה להרזיה?

האם ניתן להיות אלרגיים לחומר המוזרק בסקסנדה התחלתי להשתמש לפני חמישה שבועות ומאז לא נגמר לי שיעול וניזול אם בתשובה חיובית האם אנטיהיסטמינים יוכלו לעזור לאורך לקיחת התרופה?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, תמיד ישנה אפשרות של אלרגיה לחומר ואכן אנטיהיסטמינים יוכלו לעזור, מומלץ להיוועץ ברופא להמשך התהליך.

26/01/2018 | 12:04 | מאת: א.ב.

שלום לך, אני אמור להגיע אלייך ביום ראשון לפגישה ראשונית. בינתיים קראתי מחקרים על הזריקה שהיא עלולה לגרום בטווח הרחוק לסרטן ולדלקות בלבלב. האם זה נכון? ועוד שאלה, אני שוקל 130 קילו (הורדתי 10 קילו בחודש וחצי האחרון בעזרת דיאטה) ואני 1.70, אני אומנם בדיאטה אבל מאוד סובל וכל הזמן רעב. האם הזריקות יכולות לעזור? ומה אם אני אוהב לאכול גם שאני לא רעב, האם זה עדיין מתאים לי? בנוסף צירפתי את הבדיקות דם שעשיתי לפני כמה ימים, האם 103 בכולסטרול הרע זה לא תקין? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום, ישנן מספר תרופות אפשריות לטיפול ואף ושילובן. אשמח לענות לך בהרחבה על כל שאלותייך בפגישתנו.

09/01/2018 | 10:10 | מאת: אורית

שאלה לד"ר רז מה אפשר לעשות נגד תופעות הלוואי של הזריקה סקסנדה שבגללן מאוד קשה לקחת את הזריקה ?

שלום אורית, כמובן שתופעות לוואי זהו עניין פרטני אך במידה וישנן - ניתן להפחיתן בעזרת שינוי מינונים.

31/12/2017 | 11:10 | מאת: דובשנית

שלום, פניתי לרופא המשפחה אך היא לא ידעה למי ניתן להפנות אותי לצורך טיפול הכדורים להשמנת יתר. אודה לתשובה.

שלום רב, במקרה זה, מומלץ להיוועץ ברופא אחר אודות טיפול תרופתי בהשמנת יתר. כמו כן, אמליץ לחפש חומר ברחבי הרשת - יש לוודא כי מדובר בטיפול של רופא בלבד.

31/12/2017 | 15:29 | מאת: דובשנית

לאיזה רופא צריך לפנות? בכוונה אני מבקשת דרך קופת חולים בגלל המחיר היקר של התרופה...

26/12/2017 | 18:51 | מאת: אישה מערד

אני הרבה זמן מנסה להוריד במשקל הלחתי למומחים בסאן האיתי שנה בטיפול ותזונה חדשה ללא פחממות וסוכרים אך זה לא עזר הרופא אמר לשתות כדורים גם לא עזר מה לעשות

לקריאה נוספת והעמקה

שלום. טיפול תרופתי בהשמנת יתר ניתן לאנשים בעלי bmi 30 ומעלה. ניתן להתייעץ עם רופא העוסק בתחום לגבי התאמת טיפול.

19/10/2017 | 00:53 | מאת: עאישה

אני בת 35 שוקלת 89 גובה164 עברתי כל מני דיאטות יורדת במשקל שוב חוזר נמאס גבר מה אפשר לעשות ומה אתה יכול להציע לי לעשות תודה

09/10/2017 | 17:34 | מאת: כדורים

מה קורא אחרי שמסיימים עם הכדורים העם לא עולים בחזרה?? תמיד שמעתי שכדורים זה לא הכי טוב בשביל ההרזיה תודה יהודית

לקריאה נוספת והעמקה

שלום יהודית, כמובן, כמו בכל פרוצדורה להורדת משקל - אם לא נשמור על התוצאות בעזרת הרגלי אכילה נכונים, נחזור לנקודת ההתחלה.

06/09/2017 | 14:20 | מאת: רואא

שלום ד"ר אני בת 20 שוקלת 125 והגובה 1.67 עברתי ניתוח מיני בייפס לפני חודשיים ירדתי 17 קילו אבל אני יודעת ומרגישה שהניתוח נכשל אני יכולה לאכול בכמויות גדולות לא כמו שהייתי אלה כמו בן אדם נורמלי, ירדתי במשקל אבל עדיין אני שמנה מאוד שוקלת 108 וזה הרבה אני באמצע מלחמה אין סופית .. 😭 רוצה לחיות כמו צעירה יפה ללבוש שמלות ולמצוא חבר ובן זוג אף אחד אוהב שמנה כמוני אני עייפת מאוד עד מתי המצב הזה השמנת יתר מחלה קשה מה הפתרון ? תעזור לי אפילו הפתרון הסופי הניתוחי לא עזר! הלכתי לדאיטנית כמה פעמים עוד פעם תעזור לי בבקשה מה לעושות ולמי לפנות ?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב, אכן מדובר במלחמה יום יומית, לפי נתונייך, את יורדת המון במשקל, חשוב להקפיד על מעקב דיאטן ורופא על מנת לנטר את המצב. כמו כן, לא לשכוח את ההנחיות שקיבלת לאחר הניתוח לגבי האוכל והשתייה. בברכה, ד"ר רז הגואל

06/09/2017 | 16:22 | מאת: רואא

תודה רבה על המענה המהיר 😊

29/08/2017 | 11:34 | מאת: נילי

שלום רב, בן זוגי סובל מהשמנת יתר חמורה (ומשאננות יתר חמורה בנוגע לעניין). אנחנו מעוניינם לקבוע תור לרופא משפחה על מנת לבצע בדיקות דם. הייתי שמחה לדעת אילו בדיקות דם מלבד כימיה כדאי לבצע על מנת: 1. לבדוק גורמים הורמונליים להשמנה 2. לבדוק את המצב הבריאותי תודה רבה!

לקריאה נוספת והעמקה

שלום נילי, מומלץ לבצע בדיקת כימיה מלאה כולל פרולקטין ותפקודי בלוטת התריס. בהצלחה ד"ר רז הגואל

תודה על המענה המהיר! אשמח לדעת על הקשר בין פרולקטין להשמנת יתר. תודה!

שלום נילי, הוא אינו חד משמעי אך: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9666865?dopt=Abstract בברכה, ד"ר רז הגואל

23/08/2017 | 17:13 | מאת: בעז

שלום דר' מעולם לא סבלתי ממשקל יתר, עד שלפני שנתיים התחלתי לקחת ציפרלקס לטיפול בחרדות. הכדור מאוד עוזר לי, אך תוך חודשים ספורים משקלי זינק מ-68 ל-82 (גובהי 1.78). האם יש דרך להרזות למרות השפעת התרופה? מודה לך מאוד בעז

לקריאה נוספת והעמקה

שלום בעז, תוכל להתייעץ עם הפסיכיאטר על מנת לשקול החלפת הטיפול - ישנן תרופות נוגדות חרדה שאינן גורמות לעליה במשקל. בברכה, ד"ר רז הגואל

21/12/2017 | 13:05 | מאת: איב

שלום רב, מזה שנתיים אני נוטלת ציפרלקס עקב גיל המעבר , עצב וגלי חום קשים .חייבת לציין שהכדור שינה לי את אורח חיי באופן מדהים פרט לעלייה במשקל קיצונית 15 ק"ג מבקשת לדעת איזה כדור מומלץ שאינו גורם לעליה במשקל . מצב זה גורם לי לחשוב להפסיק אותו ....ואני די מודאגת מכך. תודה

23/08/2017 | 09:31 | מאת: מני

דר נכבד היה בערוץ 2 לפני כמספר שבועות כתבה עם הכותרת "השקר הגדול של ה BMI" בגדול אם הבנתי נכון, לפעמים יש אנשים עם BMI גבוהה אבל בריאים מאוד בעוד שישנם אנשים בעיקר אלרי גיל 45 שה BMI שלהם לכאורה תקין ונורמאלי אבל הם בעצם נמצאים בסכנת חיים בגלל בעיות ב סוכר דם בקיצור משהו שקרו לו אנדוקרנלוגי (מקוה שרשמתי נכון את המילה) מה שלי לא ברור זה שבכתבה דברו על טכנולוגיה חדשה שאני אמור לעמוד על משקל ואז מחזיק ידיות שבעצם אומרות לי מה ה תרכובת גוף שלי וממה אני עשוי. משהו שבאינטרנט בדקתי ונקרא INBODY BODY COMPOSITION האם תוכל להרחיב בנושא? אני שואל כי הבנתי שיש מכוני כושר שמאשפרים בדיקה כזו אבל למה בעצם? הם מכוני כושר ולא קופת חולים? אז אני קצת בבלבול בענין. לתשובתך אודה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מני, הדרך היחידה לאבחן בעיות רפואיות באופן כללי היא בעזרת בדיקות ספציפיות וממוקדות מטרה ולא בעזרת מכשירים כאלה ואחרים. על פי דברייך, מכשיר זה נותן סוג של קומפוזיציה על מבנה הגוף ואינני רואה את הקשר בין המכשיר לבין אבחון רפואי. כמו כן ניתן לומר כי מדד bmi גבוה מעלה את הסיכון לתחלואה במחלות שונות ומגוונות אך אינו מעלה באופן אבסולוטי את שיעור זה. בברכה, ד"ר רז הגואל

13/08/2017 | 19:03 | מאת: פנינה

אני מנסה לרדת במישקל ולא מצליחה חשבתי על שרוול אני מפחדת

שלום פנינה, ישנם כיום מספר פתרונות נוספים מלבד שרוול, כגון טיפול תרופתי. ממליץ לך להיוועץ עם רופא בכל האופציות לפני שתגיעי להחלטה. בהצלחה ד"ר רז הגואל

26/07/2017 | 10:20 | מאת: אור

בת 52 גובה 163 שוקלת 83 במלחמה אין סופית לרדת במשקל ללא הצלחה וגם אם יורדת מעלה הכול ויותר האם יש פתרון תרופתי? או אחר?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום אור, מבחינת BMI את אכן מתאימה לטיפול תרופתי.

02/08/2017 | 11:07 | מאת: אורי שחר

עברתי בדיקות דם שתן ןדם סמוי.דם סמוי שלילי שתן שלילי דם נורמלי כולסטרול מאוזן.אבנים בשתי הכליות +2 תסיסטות.כבד שומני.הגובה 1.75 המשקל 104 קילו.אני רוצה להוריד במשקל בעזרת תרופות. האם אפשרי?

היי אור, בהחלט.

19/07/2017 | 11:34 | מאת: נעה

הי, אם השמנת יתר היא גנטית, האם ניתן לקבוע תזונה ופעילות גופנית נכונים על פי ה-DNA שלנו? האם השירות הניתן על ידי חברת mybio יעיל? https://www.mybio.co.il/

לקריאה נוספת והעמקה

שלום רב נעה. התשובה לשאלתך נמצאת למעשה בתקנון האתר שלהם תחת התחייבויות והסרת אחריות: "אף שכל המאמצים הסבירים נעשים על מנת להבטיח כי כל מידע, לרבות התוצאות, המסופק על ידינו הוא נכון, איננו עושים כל מצג או התחייבות, במפורש או במשתמע, ביחס לדייקנות בזמנים, הדיוק או השלמות של המידע האמור. אינך יכול להסתמך רק על התוכן או המידע המתקבל מאבחון גנטי כדי לבסס עליו את החלטותיך באשר להחלטות אישיות ורפואיות חשובות. מוצרינו אינם תחליף לאבחנה רפואית, טיפולים, המלצות רופאים, ביקורים או חיפוש אחר המלצות מוסדות בריאות רשמיים אחרים ביחס לתרופות, תזונה, אורח חיים, שיטות טיפול או שירותים נלווים. הוא מיועד לשימוש לצרכי מידע בלבד ולהפניית תשומת הלב לחשיבותה של מניעה לחיים ארוכים יותר ובריאים יותר." בברכה, ד"ר רז הגואל

14/07/2017 | 17:55 | מאת: ברוכי

האם גורמת לבטן גדולה

לקריאה נוספת והעמקה

שלום ברוכי. סוכרת איננה הגורם לבטן גדולה. נהפוך הוא - בטן גדולה (השמנת יתר) מהווה גורם סיכון ועלולה לגרום לסוכרת מסוג 2. בברכה, ד"ר רז הגואל

13/07/2017 | 11:38 | מאת: סיגל

שלום האם יש דרך לטפל בקפל עור בבטן התחתונה, לאחר ירידה במשקל, ללא ניתוח? תודה

לקריאה נוספת והעמקה

ערב טוב סיגל. את שאלתך אנא הפני לפורום מתיחת בטן, הרמת חזה והסרת עודפי עור, ישנם מגוון פתרונות לטיפול בעודפי עור, גם ללא ניתוח. בברכה, ד"ר רז הגואל

אני בת 35+4 גובה 1.68 משקלי 98 אני סובל מכאבי גב תחתון וברכיים חוץ מזה בריאה ונמאס לי מכל הדיאטות למינהם לא מצליחה ומשמינה יותר מוד רוצה ועבור את הניתוח ואני לא מתאימה מה עלי לעשות משקלי לפני ההשמנה 65 קילו לאחר שתי לידות התחלתי להשמין לאחר הלידה השלישית ולא מצליחה לירזות

הקריטריונים של משרד הבריאות קובעים כי המועמדים לניתוח להרזייה צריכים לעמוד בתנאים מסויימים של השמנה קיצונית עם ערך BMI מעל 40 או מעל 35 עם מחלות נילוות. תוכלי לקרוא על BMI בכתבה הבאה: http://www.hashmana.co.il/inner_page_3.asp?channelID=1&articleID=109 הטיפול המיטבי עבורך הינו פעילות גופנית כמו הליכה, שחיה או אופניים במשך חצי שעה עד שעה ליום והתיעצות עם דיאטנית במסגרת קופ"ח. תוכלי להיעזר בצוות רב תחומי לטיפול בהשמנה במלב"י בבי"ח אסותא ת"א. טלפון: 03-5228088. במסגרת היעוץ ימדדו במדויק משקלך וגובהך ובנוסף יוערכו מחלות הנילוות להשמנה שיתכן והן עדיין חבויות. כמו כן יוסברו לך אפשרויות הטיפול השונות. בברכה, ד"ר אסנת רזיאל

אפשרויות והצעות לילד בן 17 מישקל 165 ק"ג גובה 174 אודה לכם מראש על הצעות הצלחות, כשלונות וסיכונים

14/08/2007 | 00:41 | מאת: חנה

שלום! אני בת 45 גובה 156 משקל 64 סובלת מכולסטרול מטופלת בכדורים האם קסניקל ו-רדוקטיל מתאימים לי? רופא משפחה יכול לתת לי מרשם? מה מחיר הכדורים? תודה!

16/08/2007 | 21:25 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

הטיפול המיטבי עבורך הינו שילוב של פעילות גופנית יומיומית כמו הליכה, שחיה, אופניים במשך חצי שעה עד שעה ליום וכן יעוץ להרגלי אכילה נכונים ודיאטה מאוזנת. אין אינדיקציה לשימוש בתרופות אצלך.

18/09/2007 | 21:54 | מאת: אנה

איפה בישראל ניתן לעשות טיפול להמסת שומן בעזרת מכשיר אולטרה שייפ?

11/03/2008 | 14:58 | מאת: אתי כהן

שלום ! אני בת 40 שוקלת 68 גובה 164 רוצה לקחת את הרדוקטיל האם אני צריכה לקחת את הכדור מקווה שאקבל תשובה

10/07/2007 | 01:39 | מאת: אוריט

אני משתמשת ברדוקטיל מזה 4 חודשים וירדתי יפה במשקל כרגע 76 קילו וגובהי מטר שישים ושלוש לאחרונה יש לי תופעה שהעפאפים שלי העצב של העין קופץ מה זה אומר והאם זה מסוכן תודה אוריט

19/07/2007 | 22:15 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

אם התופעה לא נפסקת, אנא פני לרופא המשפחה ושיקלו יחדיו הפסקת הטיפול.

26/06/2007 | 22:48 | מאת: ענתי

האם זה עוזר למי שאוכלת כשהיא עצבנית במתח או בדיכאון ?

19/07/2007 | 22:14 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

אחת מהפרעות האכילה התורמות להשמנה הינה אכילה אמוציונלית, המתבטאית באכילת יתר כתגובה למתח. הטיפול המומלץ הינו פסיכולוגי קוגניטיבי. תוכלי לקרוא על כך בכתבה הבאה: http://www.hashmana.com/inner_page_3.asp?articleID=91

26/05/2007 | 19:11 | מאת: זוהי

התחלתי לקחת לפני שבוע רדוקטיל 10 מ"ג אנ שוקלת 66 גובה 164 אני רוצה לרדת 6 ק"ג שזהו המשקל הגבוה שהייתי כול חיי לאחר שבוע עם רדוקטיל ירדתי קילו בערך אני לא ישנה טוב בלילה , אני מאוד היפר , היום דיברתי עם חבר שהוא פסיכיאטר והוא אמר לי שאחרי חודש עם התרופה הזאת רק פסיכייאטר יצליח להרים אותי מהדיכאון שאליו הגיעה האם נכון הדבר ?? אני מאוד מפחדת לקחת סיכון נפשי בשביל משבו חיצוני ? האם שמעת עם אשנים שנפלו נפשית מהכדור ? אשמח לתשובה

19/07/2007 | 22:05 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

אחת מתופעות הלוואי של רדוקטיל הינה נדודי שינה. הפסקת התרופה תמנע את התופעה. המלצתי: פעילות גופנית כגון הליכה, שחיה או אופניים חצי שעה לפחות מידי יום ויעוץ דיאטנית בקופ"ח להתאמת תפריט מאוזן. בהצלחה

17/05/2007 | 14:55 | מאת: מימי

שלום רב, אני בחורה בת 28 שוקלת 78 קילו וגובהי 1.62 אני נוטלת רדוקטיל 15 מ"ג מזה כבר שבוע וירדתי כבר 3 קילו. אני אם +1 שאלתי היא כזו האם הרדוקטיל יכול לגרום לי לאי סדירות בווסת מאחר ואני נוטלת גלולות מרסילון למניעת הריון . מאחר ואת הרדוקטיל אני נוטלת לאחר ארוחת בוקר ואת הגלולה למניעת הריון אני נוטלת לפני השינה. אודה לקבלת תגובתך. תודה

25/05/2007 | 22:47 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

רדוקטיל אינו אמור להשפיע על המחזור החודשי. הוא פועל להקטנת התיאבון ע"י הגברת תחושת השובע. תוכלי לקרוא עוד על רדוקטיל כאן: http://www.nrg.co.il/online/43/infomed/drugPage.html?did=341

26/09/2007 | 16:45 | מאת: מירית

האם אפשר לקחת קסניקל אך גם גלולת פמינט למניעת הריון?

15/10/2007 | 09:38 | מאת: טל

האם אפשר לבלוע רדוקטיל יום כן יום לא?

09/05/2007 | 13:47 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

מותר לך לשלב את שתי התרופות. עליך להקפיד על מעקב רפואי, דיאטני ופעילות גופנית. בהצלחה

21/05/2007 | 23:00 | מאת: מרגלית

לפני שנה התחלתי עם הרדוקטיל ירדתי שישה קילו וכיום אני ממשיכה לעתים רחוקות בשביל האיזון.כיום אני משתמשת בקסניקל שהוא גם כדור מצויין.

08/05/2007 | 11:42 | מאת: ענבל

לפני שבוע התחלתי ליטול רדוקטיל 10 מל' והשפעתו חלשה. קיבלתי גם מרשם ל- 15 מ', אבל קניתי חבילה שלמה בעלות יקרה. האם אפשר לשלב לתרופה זו את הקסניקל, עד שארכוש את ה- 15 מ' בסוף החודש? ומה ההשפעה של שילוב זה?

09/05/2007 | 13:49 | מאת: ד"ר אסנת רזיאל

מותר לך לשלב את שתי התרופות. עליך להקפיד על מעקב רפואי, דיאטני ופעילות גופנית. בהצלחה

25/03/2007 | 17:51 | מאת: אריאל

שלום לכולם, מעוניין להתחיל את הדיטאה של דר' חרמון, אשמח אם מישהו שעשה אותה ינדב לי את התפריטים השונים. תודה אריאל.

30/06/2007 | 19:27 | מאת: קוקו

22/07/2007 | 17:22 | מאת: קרין

אני מעוניית לרכוש ערכה מחוזקת (יעד ירידה 10 ק"ג) דרך האתר זה עולה 855, ומי שחבר בקופ"ח מכבי יש הנחה, אני מעוניינת לדעת מה המחיר אחרי הנחה תודה מראש

21/03/2007 | 08:10 | מאת: דר' לונטל

כמות הסיבים התזונתיים בו גדולה מ-70% ולא פלא שהוא ממלא כ80% מהקיבה למשך כל היום. מוצר הרזיה חזק שכזה מן הראוי שיהיה בפיקוח. 18 מתוך 22 מטופלים שננתי להם שימוש במוצר הגיבו בירידה במשקל. אם זאת, מומלצת השגחה

30/03/2007 | 08:08 | מאת: דר' קליין

רוקח פורטה הינו מוצר הרזיה חזק ביותר ודורש לפעמים ליווי מקצועי וקריאה נוספת ומעמיקה של הוראות השימוש. 22 מתוך 27 מטופלים מדווחים על שובע רגוע במהלך היום ויש כאלו שצריכים מנת חיזוק נוספת אחה"צ בכדי להמשיך ולשמור על השובע וחוסר הרצון לנשנש שנובע מהמרכיב Beta-Glucan חוסר שתייה מספקת, לדוגמא, יכול לגרום לתופעה של רצון לאכול ואף לגרום לכאב ראש. אם שותים ברמה מספקת וגבוהה אזי רוקח פורטה עושה עבודה מצויינת של מילוי 80% מהקיבה לאורך כמעט כל היום!

31/01/2008 | 21:51 | מאת: ענבל

שלום, שמעתי על מוצר ההרזיה הזה, וברצוני לשאול , כעת אני מניקה אומנם בשלבי סיום אך האם קיימת השלכה כלשהי על היונק(כמעט בן שנה וחצי). האם ישנן רמות מסוימות מבין המוצרים, ובאיזו דרגה רצוי להתחיל? ענבל

02/12/2008 | 21:06 | מאת: תזונאית - רחל

לאחר כמעט שלוש שנים של למעלה מ-90 משתמשים אני יכולה לסכם כי רוקח פורטה הוא כנראה תכשיר ההרזיה היעיל ביותר שאני מכירה ב-9 שנותי במקצוע. התכשיר הזה כמעט תמיד עובד כי הוא פועל באופן פיזי ולא כימי. זה כמו ספוג שנכנס לקיבה, סופח נוזלים ומתקשה במשקל קל..... לאחר הלקיחה בבוקר הקיבה מלאה ומורגש שובע לכל היום. מדהים ופשוט. לא מתאים לרגישים לשעורה וגם לפעמים יש רגישות בימים הראשונים לכמות הסיבים הגבוה בתכשיר רחל

נדמ