עדכון מצב הצהבת שיניים:

דיון מתוך פורום  רפואת שיניים

10/09/2002 | 02:27 | מאת: Reservoir Dog

דוקטור יקר: אוקיי,אז לדעתי עכשיו אחרי שעברתי טיפול מסיבי במרפאת השיניים הצבאית התברר לי משהו אחד.. לא הייתי חייב לחכות כל כך הרבה זמן לתור שלי .. זה היה נראה לי שהם מלאים באנשים ובגלל שקבעו לי תור חודש וחצי מהפעם שדיברתי איתם זה היה נראה שהם עמוסים ולכן לא טיפלתי בבעיה שלי ביתר רצינות.. עכשיו אני יודע שכל פעם שתהיה לי בעיה אני יכול לפנות ל"עזרה ראשונה" שם בשעות הצהריים המאוחרות ואני אקבל הקדשה מלאה למצבי בלי קשר אם קבעתי תור או לא.. טוב ועכשיו לעניין..דיברתי כאמור על הצהבת שיניים ומה שסברת כנראה מתברר כנכון שהכתמים היו חיצוניים ואולי עשיתי יותר מידי הר מעכבר.. בכל מקרה היום מוקדם יותר בצהריים באתי לעשות סתימה ולדבר איתו בנוגע למצב השן המצהיבה בעיקר.. אז מה שקרה זה שהוא פשוט עשה אקסטרה עבודה..הוא עשה לי 2 סתימות,ד"א הסתימות,צבען קצת לבן יותר מצבע השן..מה דעתך על זה ? אני לא ראיתי איזה צבע הוא בחר בזמן שהוא עשה את הסתימות.. הוא פשוט בחר.. אז המצב הוא שעכשיו איפה שהיו כתמי עישון הם ירדו , הוא ליטש 2 שיניים והמצב פחות או יותר אני חושב שבסדר..עכשיו רק רגיש לי בחניכיים..יכול להיות כי הוא עשה לי 3 זריקות (אחרי 2 זריקות עדיין הייתה לי רגישות באחת מהשיניים עם החור). אוי אני עייף מכל זה ורוצה שזה יהיה מאחורי .. מה שבטוח אני אדאג יותר טוב לשיניים שלי..הרבה יותר טוב מאשר לפני.. אני כבר היום מעשן הרבה פחות מפעם.. ועכשיו אני אדע שאם יהיו לי כתמי עישון הפתרון יהיה מהיר ולא מסובך.. תודה על כל עזרתך .. מה שיכול להראות בעיניך כענין קטן קליל ובשגרה יכול לשנות הרבה בחייהם של המון אנשים.. שתזכה רק לטוב חבר !

לקריאה נוספת והעמקה
10/09/2002 | 20:17 | מאת: ד"ר גרינבאום

Reservoir Dog שלום. אני שמח שהדברים הסתדרו בצורה הטובה ביותר כפי שצפיתי .מערך רפואת השיניים בצה"ל הוא מהטובים ביותר בין המוסדות המטפלים בציבור .רופאי השיניים מבוקרים ומסוננים בצה"ל דבר שבאף מוסד אחר לא יכולים לעשות . לגבי בחירת הצבע -ייתכן שהרופא שלך הביא בחשבון את צביעת חומר השחזור יותר מהשן כתוצאה מהעישון שלך והקדים רפואה למכה .

10/09/2002 | 23:16 | מאת: Reservoir Dog

שלום שוב דוקטור: לא חשבתי שאני אחזור לפה כ"כ מהר.. אחרי מכתב התודה שכתבתי אתמול נראה שזה היה הזמן הנכון להוריד ת'ידיים מהמקלדת..אבל לא כך המצב המפתיע. אחרי הטיפול שעברתי אתמול הרגשתי מרוצה שכן ירדו הכתמים..אבל מהצד השני התגברו לי הכאבים ואני לא חושב שזה משהו זמני הרגישות משהו אדיר..אני שותה משהו או אוכל משהו אני מרגיש שהכל פתוח בשן שעשו בה סתימה (ליד זו המלוטשת גם).. וזו שליטשו נתתי בה יתר מבט וזה נראה מהצד כאילו שכבה אחת של השן חסרה עליה.. מה לעשות בדיוק ,יש לי הזדמנות ללכת אליהם ביום חמישי,תודה..?

מנהל פורום רפואת שיניים