גרד באיבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לגרד באיבר המין

גירוד בנרתיק - תמונת המחשה
גירוד בנרתיק ניתן לתקן מצבים בהם שפתי הפות מוגדלות אסימטריות מלידה, מתדלדלות עם השנים או עקב לידות.מ...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לגרד באיבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

גרד באיבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

תוך כמה זמן מלקיחת הגלולת אלה (של היום שאחרי, עד 5 ימים, שימוש פעם אחת) אמורים לעבור התופעות לוואי? (חוץ מהאיחור במחזור) תופעת לוואי כגון גרד באיבר המין, שאם הזמן רק מחמיר יותר ובנוסף נגרם גם בריחת שתן, האם זה לא בכלל קשור לגלולה? זה התחיל יום אחרי הלקיחה

גרד גניטלי והפרשה מהנרתיק הינן תופעות לוואי ידועות אך נדירות לתרופה. לא ברור כמה זמן את סובלת מתופעות אלה, אך אם מחמירות ולא חולפות, יש לפנות לרופא לבירור וטיפול.

שלום, שבוע 33+5 בימים האחרונים גרד באיבר המין, קודם בשפתיים החיצוניות ועכשיו גם בנרתיק. חושדת שמדובר בפטריה. האם מותר להשתמש בטבליות וגינליות קלוטרי? או האם עדיף אגיסטן? תודה

שניהם בסדר

לפני כחודש וחצי הופיע גרד באיזור הפות שעבר גם לאיזור פי הטבעת. העור החיצוני אדום ומגורה מאוד ולאחרונה גם הופיעה פריחה (נקודות אדומות) באיזור. אין הפרשות או סימנים נוספים. הגירוי מפריע לי מאוד, מה ניתן לעשות כדי להקל עליו? ובנוסף רציתי לשאול ממה זה יכול לנבוע? תודה רבה מראש. (חשוב לציין שקבעתי תור לרופא אך הוא רק בעוד חודש לכן מתייעצת).

שלום לרוב מדובר בפטריה אבל כמובן שאי אפשר לדעת בלי בדיקה

לתינוק שלי בן שנה ושמונה חודשים יש וריד ממש בולט בצבע כחול וזה ממש מלחיץ. שהינו אצל רופא משפחה הוא אמר שזה בסדר אבל הילד כול פעם תופס את איבר המין מגרד מושך ואומר איה (כאילו כואב לו) יש צורך לדאוג או לחכות לגיל שנתיים?

שלום רב לא נשמע משהו חריג אבל אם יש דאגה יש מקום לבדיקה בברכה פרופ' לבנה