הריון לא תקין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

הפסקת הריון תרופתית

הפסקת הריון היא תהליך קשה ועצוב (גם כשההריון לא רצוי, לא כל שכן כשהוא רצוי) - איך זה נעשה? עוד בנושא: הפלה מלאכותית, הריון בגיל 43הריון, לא תקין או לא רצויהריון יכול להיות תקופה מרגשת ומאושרת,ף הריון יכול להיות גם סיבה למצוקות ופחדים, הריון יכול גם להיות לא תקין, והכאב גדול, לכל אלו יש פיתרונות הכוללים הפסקת ההריון, עד כמה שזה עלול לכאוב.בעבר הדרך היחידה לסיים הריון צעיר היה בעזרת ריקון כירורגי של הרחם, ניתוח המוכר בשם "גרידה". התהליך כולל הרחבה של צוואר הרחם ושאיבה של תוכן הרחם, ומבוצע בד"כ תחת הרדמה כללית. למרות שמדובר בטיפול יעיל ובטוח, הוא לא נעדר סכנות כמו ניקוב של דופן הרחם, היווצרות הידבקויות בחלל הרחם עקב זיהום, אי ספיקה של צוואר הרחם בהריונות הבאים וסיבוכים שקשורים להרדמה הכללית. בשנת 1999 אישר לראשונה משרד הבריאות בישראל טיפול תרופתי שמאפשר סיום יעיל ובטוח של...
ללמוד עוד על הריון לא תקין
שאלות נפוצות מפורום פיריון והפרייה חוץ גופית-תמונה

לא נכנסים להריון? עוברים טיפולים קשים? כל התשובות לכל...

מאת:
21/06/2004
בחילות הריון: יש מה לעשות-תמונה

מומלץ להימנע ממאכלים מטוגנים, שומניים ומעובדים, לשים בצד את...

מאת: דפי קומרינר
07/10/2013
הפסקת הריון תרופתית-תמונה

הפסקת הריון היא תהליך קשה ועצוב (גם כשההריון לא רצוי, לא כל...

מאת: פרופ'...
16/02/2005
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להריון לא תקין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הריון לא תקין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום היה לי לא מזמן הריון לא תקין ללא עובר האם זה נחשב הפלה מה זה אומר שאומרים הפלה הכוונה לזה שהריון לא מתפתח טוב או מתכוונים לעובר שמתפתח ונופל?

שני המצבים מכונים הפלה: כאשר יש הריון ללא עובר חי זה נקרא הפלה נדחית.

שלום בבדיקת האולטרסאונד שק הריון עגול 7 ממ" בלבד עם שק חלמון ללא הד עוברי האם שק בגודל כזה עם בטא 9.000 צריך להראות כבר עובר?

בכל חמש השאלות האחרונות אתן שואלות בערך אותן שאלות ואני עונה אותן תשןבות לאמור: יש לקבוע במדויק את גיל ההריון ואם הוא 7 ויותר, חובה לראות דופק עוברי. אם לא ניראה דופק עוברי, ההריון לא תקין אפילו אם הבטא דבוהה. יש להדגיש שלא רצוי להשאיר הריון שאינו מתפתח-ברחם, כי זה עלול להביא להתדבקויות תוך רחמיות.

שלום איך מגלים שיש הריון חוץ לרחם ? האם יכול לקבל מחזור בזמן שיש הריון מחוץ לרחם? אשמח להתייחסות

בד"כ מאובחן היריון לא תקין על פי עליה לא תקינה של הבטא. לעתים, בהיריון מתקדם יחסית, מופיעים תסמינים כמו כאב בבטן תחתונה ועלפון. דמם נרתיקי יכול להטעות כווסת בהיריון חוץ רחמי.

25/10- BHCG 207 27/10- 369. האם תקין? אני רואה בהרבה מקומות שהכפלה תקינה היא 48-72 שעות, ועפ- hcg calculator זה בטווח התקין. האם בכז לחשוש שההריון abnormal?

עליה סבירה

אחרי יומיים בטא 635 ממש מפחיד אותי שזה לא לגמרי הכפלה ההריון לא תקין? תודה רבה פרופסור

זו עליה קצת אטית, כך שמוקדם לקבוע אם ההיריון תקין.