מיצוק העור: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מדריך הטיפולים האסתטיים

סובלים מרפיון בפנים, מקמטים באזור הצוואר או מכתמי פיגמנטציה? כיום אפשר לטפל כמעט בכל אחת מהתופעות באמצעות טיפולים מתקדמים, שמאפשרים להשיב לעור את החיוניות ואת המראה הצעיר. המדריך הבא עושה סדר ומפרט אודות כל הטיפולים הרלוונטיים המוצעים כיום עם הגיל מתרחשים בעור מספר שינויים שנגרמים מסיבות שונות: הראשונה והעיקרית שבהן היא ההזדקנות הטבעית של העור, שגורמת בין היתר גם לשבירה של סיבי הקולגן והאלסטין ברקמות התת עוריות. כתוצאה מהדילול ברמות הקולגן והאלסטין בתאים (החומרים שאחראיים על האלסטיות והגמישות של העור), מופיעים קמטים ומתחיל רפיון של העור בפנים, בצוואר ובמחשוף (דקולטה). כדי לשמור על המראה הצעיר והחיוני של עור הפנים, הצוואר והדקולטה, כיום מוצעים טיפולים אסתטיים שונים אותם ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים: טיפולים מניעתיים (אנטיאייג'ינג) – טיפולים שמטרתם לשמור על מראה העור הצעיר ולמנוע/לעכב ככל האפשר את השינויים המתרחשים בעור ואת הופעת סימני הגיל. טיפולים שיקומיים – טיפולים שמיועדים לאלה שכבר מופיעים אצלם סימני הגיל...
ללמוד עוד על מיצוק העור
פוטונה: מכשיר לייזר חדשני רב שימושי לטיפולים רפואיים ואסתטיים-תמונה

הלבנת שיניים, טיפול בנחירות, העלמת נימי דם, מיצוק עור הפנים...

מאת: רוזס קליניק
31/03/2019
טיפול משולב: מזותרפיה, גלי רדיו ופוטותרפיה-תמונה

קיבלת המלצות חמות מחברות על מזותרפיה, גלי רדיו או...

מאת: רוזיטה...
16/10/2018
ויורה: הפלא של הרפואה האסתטית-תמונה

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת לטפל בשלל בעיות אסתטיות במכשיר אחד:...

מאת: טניה וונזלר
18/01/2017
שנה חדשה, בעור חדש-תמונה

רוצים להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין, מבחינה אסתטית?...

מאת: ד"ר מוני...
01/10/2017
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למיצוק העור?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מיצוק העור: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, האם ליזר לפנים או גלי רדיו בעלי השפעה דומה על מיצוק עור? או שטיפול אחד מהם יותר אפקטיבי אם כן אשמח לדעת איזה. האם המיצוק נגרם כתוצאה מצלקת שזה גורם בשכבה הפנימית? ושאלה אחרונה: מה ההבדל בין טיפול אצל רופא פרטי לעומת המרכז הרפואי איכילוב שמציע טיפולים דומים? האם זה רק העלות? תודה רבה

שלום, ‏ישנן טכנולוגיות שונות ולמיצוק העור, לכל אחת יש יתרונות וחסרונות ולכן אין מכשיר מועדף, ממליצה לפנות ליעוץ מסודר ולהתאים מה מתאים לך. בהצלחה!

שלום, האם באמת יש טיפולים שיכולים למצק את העור חוץ מחומצה הילארונית? שמעתי שלייזרים ופילנג בינוני.. לצורך העניין הדוגמנית שירלי בוגנים כבת 45 ובאמת אין לה ירידה בנפח הפנים והעור מוצק. ( רואים בתמונות האינסטגרם שלה לא מחיי הדוגמנות) היא סיפרה בראיון שעשתה לייזר. האם באמת זה כך או שפשוט יש לה גנים טובים?

מיצוק העור הוא אתגר לא פשוט להשגה. ככל שיש יותר קולגן, העור אלסטי יותר (מוצק יותק). כל טיפול שיוצר מספיק קולגן, משפר את האלסטיות והמיצוק של העור. ככל שהטיפול חודרני יותר, כך הוא יוצר לרוב יותר קולגן.

שלום, אני לא בהירת עור אך גם לא ממש כהה.הבנתי שלייזר פרקציונלי טוב לכהיי עור. אני שוקלת לעשות טיפול והשאלה אם זה מחזיר נפח לפנים? התחילה לי מה שנקרא ירידה בנפח כמו באזור הלחיים וגם בשקעי העיניים. יש לי מראה צעיר לגילי אין לי קמטוטים אך החלטתי להתחיל לשמור על הפנים מכאן ואילך. וגם בא לי לחדש את מרקם העור. האם יש טעם לעשות לייזר פרקציונלי על מנת לשפר את מיצוק העור להחזרת נפח קולגן ואלסטין ולהתמיד בזה לאורך השנים? האם יש הבדל משמעותי ברמת התוצאה בינו לבין פילנג רפואי קל/ בינוני ? אני מניחה שיש הבדל בעלויות ולכן יש שאלה של עלות פר תועלת.

לייזר ופילינג אינן מחזירים נפח טיפולים אלה מיועדים לשיפור איכות העור בלבד. שניהם דורישם זהירות רבה כשמדובר בכהי עור. מה שניתן להשיג בפילינג בטיפול אחד, דוןרש סדרה טיפולים בלייזר CO2 פרקציונלי

היי לא התכוונתי לליזר שגם עושה פילנג אלא לייזר שישר חודר לדרמיס גל 1540 והוא אינו co2 שעושה אבלציה לעור וקילוף. לייזר 1540 זה לייזר שמחדש קולגן האם זה אינו גורם למיצוק העור ושהפנים לא נפולות בגיל יותר מבוגר? או שעדיין התכוונת שזה כמו פילנג כימי?

לייזר פרקציונלי 1540 עושה מיצוק מינימלי של העור בלבד אחרי סדרות טיפולים ארוכות

שלום רב אני בת 47 מעוניינת לעשות מיצוק העןר לטפל בנפילה של הפנים על איזה מכשיר אתה ממליץ יש המון בשוק לא יודעת במה לבחור וגם שיטפל במרקם העור והאם באמת עוזר לנפילה ועושה משהו כמו שמבטיחים או שהזרקות יותר משפעיות למצוק העור?

שלום ציפי, שאלות רציניות ולכן כדאי להיפגש במרפאה ליעוץ פנים אל פנים. בכל זאת, השילוב בין אפשרויות טיפול שונות וטכנולוגיות שונות מומלץ ומביא לתוצאות מיטביות. התאמת השילוב וסדר הטיפול בתכנית המותאמת לך תעשה במהלך יעוץ וכל השאלות שתכיני יקבלו מענה. בברכה, דר׳ אבי ממלידר