טטראהידרוזולין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

החופש הבריא: נזקי הכלור

המדריך המלא להורים, כתבה שמינית ואחרונה בסדרה: הכלור בבריכה גורם לגירויים בעור, מקלחת כל שעתיים ומריחת הגוף בשמן יסייעו להקטין את הנזק ריכוז הכלור במי הבריכה נקבע כריכוז המקסימלי שאנו, השוחים במים, יכולים לסבול. על אף שריכוז זה אינו מספיק כדי להרוג ביעילות את כל החיידקים והפטריות, ריכוז גבוה מדי עלול לגרום לתופעות קשות כאשר נחשפים אליו בריכוזים גבוהים. תופעה זו מוכרת בעיקר בעונת האביב, כאשר אנשים מחטאים את ביתם עם תכשירי ניקוי המכילים כלור, כגון אקונומיקה ומלבינים שונים.באשר לילדינו, כל עוד לא קרתה תקלה חמורה מבחינת ריכוז הכלור בבריכה, הרי שהריכוז הנורמלי הרגיל מספיק כדי לגרום לגירוי של העיניים, דרכי הנשימה העליונות והעור. התמונה המוכרת היא של ילד מנוזל, או קצת משתעל, עם עיניים אדומות ומבריקות ועור אדום ורגיש. נזקי הכלור (אילוסטרציה) סימני אזהרהחשיפה לריכוז גבוה מדי של כלור תגרום...
ללמוד עוד על טטראהידרוזולין
החופש הבריא: נזקי הכלור-תמונה

המדריך המלא להורים, כתבה שמינית ואחרונה בסדרה: הכלור בבריכה...

מאת: ד"ר זיו בר
11/07/2013
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטטראהידרוזולין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טטראהידרוזולין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

ראשית : מה הפתרון הכי אפקטיבי ובעל השפעה לטווח ארוך ( שלא כמו טיפות עיניים אזולין) לעין אדומה עקב דלקת בלחמית שטופלה אך הותירה אותי עם עין אדומה כבר קרוב לחודשיים (!!) דבר המסב לי אי נוחות רבה ואני חותר לפתרון בעניין - אודה על תתשובה מהירה !

אדי שלום, יש לפנות לבדיקת רופא עיניים, שכן על פניו ממכתבך לא מדובר בגידול. בברכת שנה טובה,

היי שמי אלון בן 43 מרכיב משקפיים קבוע ,בעל קרנית דקה 450 מיקרון מספר 7 ו2 צילינדר סובל מעיניים אדומות קבוע כבר מעל 22 שנה כשאני קם בבוקר העיניים מאוד אדומות אני שוטף אותם כמה וכמה פעמים כשאני מתעורר ואז האודם יורד ובערך ב3 בעבודה שם אזולין להמשך היום הייתי אצל מיטב הרופאים ערכו לי בדיקות אבל הם בעצמם לא יודעים ממה העין אדומה טוענים לדלקת לחמית העיניים גם שורפות לי במהלך היום ומרגיש לא נעים בעינים השאלה שלי היא בעבר הרכבתי עדשות מגע ובטעות הכנסתי עדשה עם חומר חיטוי יכול להיות שמיזה העיניים שלי אדומות כל כך הרבה שנים? האם קיים ניתוח להחזיר את העיניים ללובן הרגיל שלהם כמו בעבר? אני כבר מיואש מיזה אשמח לעזרה

לא סביר שהאודם נגרם עקב הכנסת עדשת מגע בעבר בכבוד רב ד"ר מיכאל היימס

מה הפתרון הכי אפקטיבי ובעל השפעה לטווח ארוך ( שלא כמו טיפות עיניים אזולין שיעיל לי רק לאותו יום ) לעין אדומה עקב דלקת בלחמית שטופלה אך הותירה אותי עם עין אדומה כבר קרוב לחודשיים (!!) דבר המסב לי אי נוחות רבה ואני חותר לפתרון בעניין - אודה על תשובה מהירה !

אתה צריך להיבדק כי לפעמים אחרי השלב החריף מופיע שלב כרוני שמצריך טיפול בסטרואידים בטיפות עיניים. אם אין בעיה כזו אז רק טיפות של דמעות מלאכותיות, קומפרסים חמים וניקויריסים עם מגבונים ייעודיים ובאישור רופא משפחה- אומגה 3 ממקור צימחי.

ראשית : מה הפתרון הכי אפקטיבי ובעל השפעה לטווח ארוך ( שלא כמו טיפות עיניים אזולין) לעין אדומה עקב דלקת בלחמית שטופלה אך הותירה אותי עם עין אדומה כבר קרוב לחודשיים (!!) דבר המסב לי אי נוחות רבה ואני חותר ךפתרון בעניין ! יש לציין כיי לפני 12 /שנים עברתי תיקון רשתית בהזרקת גז לאחר היפרדותה ושיש לי קוצר ראייה מאד גבוה ( מס 20 על מס 16)

כדאי להיוועץ ולהבדק על ידי רופא עיניים - לעיתים יש צורך במתן טיפות המכילות סטרואידים לטווח קצר.

פורומים בנושא טטראהידרוזולין
פורום תרופות ורוקחות - תמיכה
פורום תמיכה הדדית ודיון על תרופות ועל מידע רפואי/תרופתי. הגולשים מוזמנים...
פורום תרומת תרופות לנזקקים - בשיתוף עם עמותת "חברים לרפואה"
במסגרת הפורום יוכלו הגולשים שזקוקים לתרופות להתייעץ כיצד להגיע לאלו שיכו...
פורום שיקום נשימתי
ד"ר דיצה גרוס תסביר לגולשים כיצד ניתן להקל על בעיות המשפיעות על קושי נשימתי