נגישות
נגישות

דיאטת 600 קלוריות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

טיפול קוסמטי: אגוז טעים לפיצוח

אגוזים הם טעימים ומזינים, אבל חוץ מלאכול אותם אפשר גם להשתמש בהם כתכשיר קוסמטי ולתת לעור ליהנות מתכונותיהם הייחודיות בליל הסדר נוהגים לתת אגוזים לילדים, שישחקו בהם, יפצחו ויאכלו אותם כדי שלא ירדמו, וישימו לב לנעשה בליל הסדר, ישאלו שאלות ויקבלו את התשובות. אך מה יש באגוזים מבחינה תזונתית? איזה שימוש ניתן לעשות בהם בקוסמטיקה הטבעית? לאגוזים יש ערך תזונתי, והם נחשבים "מזון לעור". מרביתם מוכרים כנשנוש ערב לחך, והם טעימים ביותר בסלט או כקינוח. האגוזים עשירים בסיבים, בוויטמינים מקבוצות B ו-E (ויטמין E הוא נוגד חמצון המצמצם סיכון למחלות לב, שבץ וסוגי סרטן שונים). האגוזים הם מקור לחלבון צמחי, הם דלים בשומן רווי, אך עשירים מאד בקלוריות ועל כן אין להגזים באכילתם (ב-100 גרם אגוזים יש כ-600 קלוריות). מעוניינים בנשנוש בריא כארוחת ביניים? שלושה-ארבעה אגוזים בלבד, בשילוב פירות יבשים, יספקו את הסחורה.מומלץ מאד...

סיבות אפשריות ומצבים דומים לדיאטת 600 קלוריות

דיאטה - תמונת המחשה
דיאטה זהו עצם העניין- על אוסטאופורוזיס, ודרכי מניעה, ולמה אסור להימנע מפעילות גופנית גם במקרה...
ללמוד עוד על דיאטת 600 קלוריות
תת תזונה: האויב של הקשישים-תמונה

הירידה הטבעית בתיאבון, המאפיינת את בני הגיל השלישי, עלולה...

מאת: יפעת...
11/01/2012
חנוכה: חג האורות והקלוריות-תמונה

במהלך חג החנוכה הישראלי מעלה בממוצע כ-2 ק"ג. מה הפיתרון?...

מאת: סיגל...
23/12/2008
הטיפ השבועי: קלוריות בפסח-תמונה

במצה יש 150 קלוריות וב-100 גרם אגוזים 600 קלוריות. רגע לפני...

מאת: סיגל...
22/03/2010
הורדת משקל: החלום ושברו-תמונה

למה אסור להגביל את מספר הקלוריות?, למה אנחנו לא מצליחים...

מאת: השמנה היא...
24/08/2003
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדיאטת 600 קלוריות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דיאטת 600 קלוריות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

הי, קראתי רבות על שיטת הנון דיאט ויש משהוא שלא מסתדר לי-נאמר ואני רעב,ומחליט לאכול בורקס (בממוצע נגיד 600 קלוריות),כדי להרגיש את שובע מאכילת הבורקס אצטרך לאכול את כולו,מה שאומר שאכלתי 600 קלוריות ובנוסף בגלל בגלל שאין לו ערכים תזונתיים מאוזנים זה אומר שארגיש רעב לאחר זמן מה,לעומת אם כשאני רעב אבחר לאכול ארוחה שהיא יותר מאוזנת וניפחה יהי רב יותר מזה של הבורקס. מכאן אני שואל-איך יכול להיות שבאמת ניתן לאכול כל מה שרוצים כשרעבים מבלי שזה ישפיע על המשקל? אין חשיבות לנפח ותרכובת הארוחה? תודה רבה

נפח הארוחה נקבע לפי שובע. הקלוריות נמדדות לפי השובע. כלומר, אם אתה אוכל בורקס, זה לא משנה כמה קלוריות יש בו, שכן אם עצרת בשובע, אז זו הכמות שהיית זקוק לה בארוחה זו. כמות האוכל שתאכל בארוחה הבאה תקבע באותה הצורה. לפי השובע. הטעות שרוב האנשים עושים, זה החישובים. כמה קלוריות צריך ביום, ואם אכלתי עכשיו 600 קלוריות אז מה זה אומר לגבי המשך היום? כלום. כמות הקלורית שאנחנו צריכים משתנה מיום ליום ומארוחה לארוחה. כל הקביעות של כמה קלוריות צריך ביום, הם לא רלוונטיות לך , היום. כי יש ימים שאנחנו יותר רעבים בהם ויש ימים שפחות. יש ארוחות שכדי לשבוע בהן תאכל את כל הבורקס, ויש ארוחות שכדי לשבוע מהן תצטרך רק חלק מהבורקס.יש חשיבות להרכב הארוחות. ארוחה מאוזנת משביעה יותר. אבל, הנפח שלהן נקבע ע"י השובע ולא לפי מספר הקלוריות. השובע הוא הקלורימטר של הגוף.

נכון שאני יכול להגיע לשובע גם מבורקס אבל ריכוז הקלורי שיש בבורקס לדוגמא הוא גבוה מזה שיש נגיד בלחם מחא עם גבינה-אז כדי להגיע לשובע עם בורקס יהיה עלי לאכול פי שתיים -ולכן גם ההכנסה הקלורית תיהיה גבוהה יותר מאשר להגיע לשובע מלחם מלא עם פחות קלוריות,לא? תודה רבה רבה על התשובה המפורטת!!

לאכול פיצה ,אז יצא שאכלתי איזה שני משולשים עד שהרגשתי שובע,אני יודעת שלא אמורים להסתכל על קלוריות אבל אם אני מחשבת שכל משולש זה 300 קלוריות יצא שאכלתי 600 קלוריות בבת אחת-לא היה עדיף שהייתי אוכלת משהוא אחר וארוחה שהיא יותר מאוזנת מבחינת המרכיבים שלה וככה אשבע ליותר זמן?

אכלת ארוחה לפי הרעב שלך, ועצרת בשובע. בפיצה יש את כל אבות המזון. אין שום בעיה. ברור שאכלת שני משולשים. לפעמים כדי לשבוע צריך גם יותר. אני שמחה שהקשבת לחשק שלך ולשובע שלך ולא לכל הדעות השגויות לגבי פיצה. אבל בגלל כל הדעות השגויות לגבי פיצה שאלת את השאלה. ויש לך ייסורי מצפון. אז שחררי דאגה מליבך. בחרת טוב, ואכלת טוב.

אני מרגישה שבעה אבל נורא בא לי עוד משהוא טעים או קפה או משהוא מתוק ויודעת שזה לא יעשה תחושה הכי טובה בבטן? קשה לוותר על זה כי בא לי מאוד בזה הרגע למרות שפיזית התחושה לא תיהיה הכי טובה אם אוכל או אשתה דבר נוסף...

שוקולד, פרלינים, LINDT הרכב תזונתי של שוקולד, פרלינים, LINDT ל 100גרם. אכלתי 4 יחידות ששוקלות 100 גרם של פרילינים. 600 קלוריות סוכרים 43 גרם שומנים 46 גרם בא לי למות אכלתי עכשיו 600 קלוריות של 4 בונבוניירות גדולות. עכשיו עליתי מזה 2 קילו במשקל. איך אני אוריד עכשיו את השוקולדים? איזה אסון קרה!!!!!!!!!!!!אסון!!!!!אסון!!!!!!!!

הפרעת אכילה? אם כן, כדאי שתפני לייעוץ. לא עולים במשקל במהירות שאת מתארת. את נשמעת ממש מבוהלת . אני חוזרת על השאלה, האם את סובלת מהפרעת אכילה?

אם 3 פעמים בשבוע אני אוכל לארוחת בוקר : 1) עוגת בוקר שוקולד= 600 קלוריות 2) מעדן שוקולד= 200 קלוריות ומשקה קל= 200 קלוריות זה סך הכל 1000 קלוריות האם יכול להיגרם מכך נזק?

לפי הטענה, 7000 קלוריות שוות ערך ל-1 ק"ג. כלומר, אם את אוכלת 3 פעמים בשבוע ארוחה זו, אתה צובר עודף של 3000 קלוריות בשבוע, ובממוצע תעלה כמעט 2 ק"ג בחודש.