הפרשות לבנות מהנרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

עיצוב שפתי הפות והצערת הנרתיק

ניתן לתקן מצבים בהם שפתי הפות מוגדלות אסימטריות מלידה, מתדלדלות עם השנים או עקב לידות.מצבים אלה עלולים לפגוע בהנאה ביחסי המין ולהפחית את תחושת הבטחון העצמי. ניתוח פלסטי וגינלי עשוי לשפר את המצב. תחום הפלסטיקה הווגינלית התפתח מאוד בשנים האחרונות ומציע כיום גם ניתוחים וטיפולים שונים, שמטרתם להצעיר את הנרתיק ו/או לעצב את שפתי הפות. פלסטיקה וגינלית היא תחום ברפואה הפלסטית, המתמקד בטיפולים וניתוחים שמטרתם לשפר את האסתטיקה ולהצעיר את איברי המין. כיום, כשמדברים על פלסטיקה וגינלית, מתייחסים בעיקר לטיפולים וניתוחים נשיים, שמטרתם כאמור לחדש ולהצעיר את מראה איבר המין הנשי. עם זאת, ניתן לומר כי התפתחות התחום החלה לפני כ-20 שנה דווקא מהכיוון הגברי - המצאת הוויאגרה! ההסבר לכך נעוץ בעובדה שבאופן כללי, תהליך ההזדקנות הטבעי אצל גברים ונשים מתרחש בשני מסלולים מגבילים: בסביבות גיל 40 מתחילים בקרב שני המינים שינויים הורמונליים ואסתטיים. ניכר כי באופן כללי, תהליך ההזדקנות הטבעי בקרב גברים...
ללמוד עוד על הפרשות לבנות מהנרתיק
עיצוב שפתי הפות והצערת הנרתיק-תמונה

ניתן לתקן מצבים בהם שפתי הפות מוגדלות אסימטריות מלידה,...

מאת: ד"ר שפירא...
05/04/2020
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להפרשות לבנות מהנרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הפרשות לבנות מהנרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב,אני בת 40+2,כל חיי אני סובלת מהפרשות לבנות צימגיות מהנרתיק,עברתי הרבה רופאים וטיפולים שונים כמו אנטיביוטיקות,נרות וכו,ושום טיפול לא עזר. אני רוצה לציין שאני סובלת מפטרת בין האצבעות הרגליים כרונית שהולכת ומתעצמת כל פעם מחדש במשך שנים. האם יש קשר בין השניים? האם אני צריכה להמשיך לטפל בהפרשות או להמשיך לחיות עם זה? הלכתי לרופא נשים לעשות בדיקת פאפ ולקח גם תרבית לפטריה ואמר שיש פטריה ושאני צריכה לטפל אחרי כל ההסטוריה שלי,והפנה אותי למומחת נרתיק ,האם לדעתך היא תוכל לעזור לי? תודה שיר.

שלום קשה לי לענות לך בלי בדיקה אם זו פטריה או דלקת אחרת הרי שכדאי לטפל ניתן לתת גם טפול כרוני ממושך

שלום, שנים שיש לי הפרשות לבנות סמיכות. ניסינו טיפול עם אגיסטן וזה לא מעביר את זה. חוץ מההפרשות אין לי שום תופעות אחרות. לא צריבה במתן שתן ולא שום כאבים. אני לובשת בעיקר תחתוני כותנה. מה זה יכול להיות? איזה עוד בדיקה אני יכולה לעשות כדי לגלות מה המקור להפרשות? אני בנאדם בריא בסה״כ. עושה בדיקות דם כל שנה והן מאוזנות. אני בת 34 ולוקחת יסמין מגיל 19. לא מעשנת. בכושר.

אם מדובר רק בהפרשות ללא תסמינים אחרים (כגון צריבה, גרד, ריח רע, כאבים ביחסים ועוד), לא בטוח שיש צורך לטפל כלל וייתכן שמדובר בהפרשות רגילות (שיכולות להשתנות במהלך המחזור). אם את חשה שזה מאוד מטריד - רצוי לפנות לרופא נשים לאבחון ואפשר לעשות משטח מהנרתיק ובדיקת שתן ל STD (מחללות המועברות בדרכי מין) אך לא בטוח שהרופא יתרשם שיש בכך צורך.

שלום רב. אני בן 29 בריא לפני בערך 10 חודשים התחיל לצרוב לי בעת מתן שתן חשוב לציין שבהתחלה גם היו הפרשות לבנות סמיכות על התחתון שלאחר כשבועיים נעלמו אך הצריבה נשארה מאז בדקתי כל דבק אפשרי החל ממחלות מין וזיהומים, תרביות, כליות, הגדלה של הערמונית ואפילו ציסטוסקופיה. כל הבדיקות יצאו תקינות ללא דופי אך עדיין הצריבה קיימת, אני כבר דיי מיאואש ועושה רושם שלאורולג שלי (שד"א עושה עבודתו נאמנה) נגמרו הרעיונות. אשמח לקבל איזה כיוון או חוות דעת אחרת

בצריבה ממושכת חשוב לשלול בעיות מסוכנות והפיכות, אם נשללו רצוי לטפל בתסמין ללא ירידה לשורש הבעיה

שלום, אני בת 18 התחלתי להשתמש בגלולות מסוג יאז לפני כחודש, כל החודש הזה היו לי דימומים קטנים בצבע חום ולקראת סוף החודש התחיל דימום אדום שכנראה היה מחזור, וכאשר סיימתי לקחת את הגלולות הלבנות שבחפיסה, הכל נעלם ב"בום", פשוט יום אחד הכל הפסיק ולא היו לי שום הפרשות או דימומים. היום שמתי לב שיש לי הפרשות סמיכות בצבע לבן , צמיגיות ודביקות קצת, האם זה נורמלי ? האם אני בהיריון ? [ אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין לפני כשבועיים, ונטלתי את הגלולות כמו שצריך.] תודה רבה !!

רוני אם נטלת הגלולות כסדרן הסיכויים להריון אפסיים, גשי לבדיקת צהות ההפרשות