מיימת

דיון מתוך פורום  טיפול בסרטן

20/06/2013 | 21:48 | מאת: נטלי

ד"ר וולף שלום. אמי עם סרטן שד גרורתי לחלל הבטן כבר מ2008. לאחר טיפול בקסלודה ותגובה טובה לטיפול שהובילה לירידה ממש דרסטית במרקרים עד שהיא הפסיקה את הטיפול לחודש לאחר המלצה של האונקולוג (היה לה אבנים בכיס המרה). לאחר ההפסקה הצטברו לה נוזלים בבטן והאונקולוג אמר שהמחלה התקדמה בצורה אגרסיבית והורה לבצע טיפול כימותרפי דרך הוריד. הטיפול הראשון בוצע ב30/5. שבוע אחרי הטיפול, ספירת כדוריות הדם הלבנות שלה היו נמוכות והיה לה חום ולקחנו אותה לבית החולים שעד היום היא נמצאת שם באשפוז (כבר שבועיים) שבמהלכו גילו לה 2 חיידקים בשתן וגם חיידק בנוזלים. הרופאים אמרו לנו שהם הרימו ידיים שזה כבר הסוף. וכבר שבוע שהם לא מבצעים בדיקות בטענה שאין טעם לבצע אותם. הם מרדימים אותה כל הזמן והנוזלים בבטן נורא מפריעים לה. שמעתי לע תרופה בשם רמובאב אך האונקולוג אמר שאין טעם לבצע את הדיקת ההתאמה בגלל החיידק בנוזלים. אני מסרבת להכנע. האם יש מה לעשות? אנא עזור לי בתקווה כלשהיא. תודה נטלי.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום נטלי התרופה רמובאב אכן עשויה להועיל כאשר יש מיימת, אך זו תרופה בעלת תופעות לוואי וניתן לתת אותה רק לחולים במצב תפקודי טוב, ללא זיהום פעיל. על פי התיאור שלך אימך לא תוכל לעמוד בטיפול במצב זה ועדיף להמשיך בטיפול אותו היא מקבלת כעת. בברכה עידו

23/06/2013 | 08:38 | מאת: נטלי

דר וולף שלום. הבעיה שאמי לא מקבלת טיפול כלל!!! הרופאים הרימו ידיים לגמרי . אפילו בדיקת נוזלים מהניקור הם לא שלחו על מנת לראות אם יש עדיין את החיידק. אני כמובן יודעת שאם הם יכלו לעשות משהו כמובן שהיו עושים, אך אינני מקבלת את את העובדה שהם הרימו ידיים בכזאת מהירות. היא נכנסה לבית חולים במצב יחסית טוב ויוצאת ממנו במצב ממש גרוע. היא קיבלה את הכימותרפיה די טוב עד שספירת הכדוריות דם לבנות שלה ירדו. אולי בכל זאת שווה ליצור איתך קשר לייעוץ פרטי?

מנהלי פורום טיפול בסרטן