ליאת יקרה...........

דיון מתוך פורום  פסיכותרפיה

08/06/2016 | 14:46 | מאת: מיכ

אני לא מרגישה אישה ממש :( גם לא גבר...אולי יותר ילדה רוב הפעמים.....לא נמשכת כל כך לאחרים(גבר או אישה)...והנה בפנטזיה נמשכת למטפלת, מלחיץ! העזתי לומר לה שכשמדברים על הילדה שבי או התינוקת אני מרגישה משיכה אליה...אוף...אני לא לסבית אולי אם הייתי כזו היה יותר פשוט? לא יודעת מה או מי אני...והיא בתגובה אמרה שזה קשור לילדות שעברתי :(..האם בגלל זה? אני לא מאוהבת בה, אבל כן בבעלי, אוהבת אותו בכל המובנים וזה טוב......אבל להמשך דווקא אליה???? אוףףףףףףף מלחיץ ומפדח....מה את חושבת?

לקריאה נוספת והעמקה

היי מיכ זה יכול לקרות, אולי ירגיע אותך לדעת שכנראה זו לא באמת משיכה מינית אלא יותר משיכה אחרת שלםעמים מתבלבלת ומפרשים אותה כמשיכה מינית. כמו כן, בפנטזיה אפשר להרגיש הרבה דברים וזה בסדר- זו פנטזיה. מבינה שזה קצת מפדח כפי שכתבת אבל אולי דווקא זה שאמרת לה ותגובתה יגרמו לזה להרגיש פחות "מפדח" חג שמח ליאת

13/06/2016 | 08:56 | מאת: מיכ

התשובות שלך לפעמים ממש דומות לשלה :) מעניין שגם היא אמרה שאם זה רק במחשבות, פנטזיה וזה לא בא לידי מימוש הכל בסדר. בכלל כשחשבתי על מימוש זה בכלל לא היה רלוונטי עבורי. מעניין שמה שעזר לי (זה דווקא פסק), הדיבור איתה על זה והכתיבה בפורם והתשובה שלך ובפורם השכן...נרגעתי ופתאום זה כבר לא רלוונטי המחשבות הכל הוסט לקשר עם בעלי. וממנה אני רק רוצה הכלה, הבנה, רוך, חום אימהי כנראה...הכל התבלבל לי... וואו..זה פשוט מוזר ומדהים כאחד! תודה רבה!!!

מנהל פורום פסיכותרפיה