בן 20 כאבי בטן חוות דעת

דיון מתוך פורום  גסטרואנטרולוגיה - הלל יפה

27/12/2018 | 14:55 | מאת: מישהו

שלום יש לי בחודש האחרון כאבי בטן שכוללים גזים אי נוחות בבטן התכווצויות לעיתים שינוי בצואה בצורה יום אחד רכה יום אחד שילשול לעיתים קרובות מתעורר בשלוש בלילה עם אי נוחות בבטן (גזים התכווצויות ) הלכתי לרופאה עשיתי בדיקות בשייעץ רופא גסטרו כולם תקינות(תרבית צואה כולל קליפוטרמין us מעי , צליאק) הוא המליץ על פרטיוטיקה ובזה הסתיים הבירור , הרופא משפחה אבחן פיסורה ובטן טיפה נפוחה, עכשיו כעבור מספר ימים הופיעו לי בשילשול חום גוש של צואה קטן מוצק בצבע חום עם דם מכוסה בריר האם כדי להתייחס לזה? ועם כן איזה בדיקות לעשות תודה מראש

לקריאה נוספת והעמקה

יש לעבור על החומר בצורה מסודרת. משמעות החום והשלשול בהתאם לממצאים שיש או אין לך. חסרים לי פרטים לגבי עוד בדיקות להערכה מקיפה יותר.

30/12/2018 | 15:07 | מאת: מישהו

אין לי חום ,יש לי שילשול חום שהיה שם גוש צואה חום המכוסה בריר עם דם הרופא משפחה התייעץ מספר ימים לפני שזה היה לי עם הרופא גסטרו שאמר להביא לי פריוביטיקה (עברתי בירור בדיקת קליפוטרמין 8 ,us ממוקד למעי תקין,בדיקת צואה תקינה,דם לפני כמה חודשים תקין ,שתן תקין) יש לי בעיה שלפעמים קשה לי להירדם עד 3 לפנות בוקר בגלל הבטן גזים אי נוחות ולעיתים יותר קרובות אני קם בשלוש בלילה ולפעמים מרגיש גזים וחוזר לישון מה זה יכול להיות ? כי מחלות מעי דלקתיות נשללו עד היסוד ע״י רופא הגסטרו שלי,יש לציין שטופלתי ע״י וורומקס לתולעים שראיתי פעם אחת 6 ימים רצוף יכול להיות שהבדיקת צואה לא הראתה טפילי מעיים?

30/12/2018 | 15:13 | מאת: מישהו

עברתי גם בדיקת צליאק תקינה,האם כדי לחשוש זה יכול להיות חלילה גידול? למה השינה שלי משובשת כאילו יום אחד אני יכול להירדם כרגיל לקום בבוקר בגלל אי נוחות וגזים יום אחד קשה לי להירדם בגלל זה זה מראה סימן למשהו ? אולי בדיקת הצואה לא הראתה פרזיטים במעי מסיומים? האם כדי להתעקש על עוד בדיקות

31/12/2018 | 07:44 | מאת: מישהו

ראיתי ביונים האחרונים לאחר השימוש בפריו טיקה פעם שנייה תולעים בצואה האם הם יכולים לעשות לי את הנינודי שינה? אולי הם פרזיטים במעי כי לפני כמה ימים טופלתי כבר בוורמקס ועכשיו יש עוד פעם בבדיקת צואה לא העלתה כלום פעם שעברה, ובקשר לדם הרופא משפחה לא התרשם. וטוען שזה משהו מינורי .

מנהלי פורום גסטרואנטרולוגיה - הלל יפה