רעש של צפצופים בלתי פוסק ומאוד מטריד!

דיון מתוך פורום  סחרחורת וטינטון (רעשים באוזניים)

21/03/2017 | 02:05 | מאת: גיא

שלום רב, שמי גיא, בן 24. לפני כשבוע החל אצלי רעש בלתי פוסק של צפצוף מטריד מאוד שאני מניח שמקורו לא מהאוזניים כי כשאני אוטם חזק את שתי האוזניים הרעש נשמע בדיוק באותה רמה. בנוסף בימים הראשונים חוויתי הפרעות ראייה (כתמים כתומים בחלל האוויר) שחלפו להם כעבור מספר ימים. בוסף סבלתי מבחילות ללא הקאות שגם הם חלפו ומכאב ראש שלא חלף ומלווה אותי עד עכשיו בעיקר בשכיבה. פניתי לרופא המשפחה שלי, הוא הפנה אותי לרופא אף אוזן גרון, ולביצוע (ct ראש) שעדיין לא נקבע אליו תור. השאלה שלי היא כזאת, מה יכולים הסימנים הללו להוות לדעתך? והאם כדאי לי לגשת למיון בדחיפות ללא המתנה לתורים המיועדים? כי זה ממש מפר את שלוותי ומטריד מאוד במיוחד בלילות עם קושי רב בהירדמות. אציין שאני כבר מספר חודשים בלחץ נפשי מסוים שכלל אפילו פיטורין ממקום העבודה. יש לזה קשר בכלל? תודה רבה רבה מראש! ואשמח לייעוץ ממך :)

לקריאה נוספת והעמקה
23/03/2017 | 17:35 | מאת: ד"ר בן דוד

שלום גיא בהחלט יתכן שרב התלונות קשורות כתגובה גופנית למתח. אבל, לאבחנה זו ניתן להגיע לאחר שלילת מקור גופני לבעיה. לכן לדעתי יש אכן מקום לפנות למיון לבדיקת נוירולוג ורופא עיניים ובצוע ההדמיה לפי שיקולם. בברכה ד"ר יעקב בן דוד

23/03/2017 | 23:54 | מאת: גיא

תודה רבה רבה על התשובה! ביקרתי במיון. עברתי סיטי ראש, בדיקות דם, ובדיקת רופא א.א.ג והכל נמצא תקין. הכאבים בראש ובעיקר הרעש הבלתי פוסק הזה לא חלפו ומוציאים אותי מדעתי. יש לך המלצות על המשך בירור/טיפול שיכול לעזור לי? תודה תודה רבה!! מקווה שתשיב לי פעם שנייה.

מנהל פורום סחרחורת וטינטון (רעשים באוזניים)