שמן אורגנו לטיפול במספר בעיות

דיון מתוך פורום  רפואה סינית

28/08/2009 | 16:06 | מאת: עומר

שלום, אני בן 20, חולה בפיברומיאלגיה וכן במחלת מעיים דלקתית (לא ברור אם קרוהן או אולצרטיב קוליטיס, בכל מקרה הדלקת היא רק במעי הגס לאורך כמעט כל המחלה ולא היתה במעי הדק). משום שאני חולה בפיברומיאלגיה אני גם סובל מתשישות כל הזמן, וכמו כן אני חושד, לפי סימנים ולאור העובדה שזה נפוץ יחסית בפיברומיאלגיה - שאני סובל גם מתסמונת המעי הרגיז. כמו כן יש לי אקנה. קניתי אתמול שמן אורגנו מסוג oreganol p 73. שאלותיי הן: 1) אני משתמש בו גם מתוך חשד שאולי יש לי קנדידה. לכן, אני לוקח, לפי ההוראות שהגיעו בעלון של היבואן של המוצר (לטענתם ההוראות הללו הן לפי הכתוב בספר של ד"ר קאס אינגרם) - 12 טיפות מתחת ללשון, 3 פעמים ביום כאשר אני שותה לאחר מכן כוס מים. בנוסף, אני מורח את השמן על פצעי האקנה וקצת משתמש בו בסבון איתו אני רוחץ את פניי (גם זה, לפי ההוראות). האם המינון מתאים? ובכל אופן - אם המינון מוגזם, האם הכמות שאני לוקח יכולה לגרום לי לנזק? 2) האם השמן הנ"ל יכול לעזור במידה משמעותית וניכרת לכאבים שמהם אני סובל בגלל הפיברומיאלגיה, לעייפות ממנה אני סובל בגלל הפיברומיאלגיה ולבעיות העיכול מהן אני סובל עקב מחלת המעיים הלדקתית + האפשרות לתסמונת המעי הרגיז? חשוב לי לדעת למה מכל אחד מהם יכול לעזור השמן. בתודה מראש, עומר.

לקריאה נוספת והעמקה
30/08/2009 | 09:02 | מאת: אברהם פלד

שלום עומר , שימוש בשמן אורגנו בהנחה שיפתור את בעיותיך הנו כלעג לרש . אין ספק ששמן אורגנו מצויין להמון בעיות כגון מערכת נשימה, עיכול ועוד אך אין להסיק מכך שיפתור את בעיותיך מהשורש. הטיפול הנכון מנסיוני עם המון מטופלים הסובלים מסימנים דומים לשלך הוא שילוב של תזונה , צמחי מרפא ,תוספי תזונה ודיקור אשמח לראותך .

04/09/2009 | 23:46 | מאת: מתן

שמן אורגנו אכן יעיל במספר בעיות אבל שים לב: 1. שמן האורגנו P73 מהול בשמן זית, ז"א החומר בנקי בפנים היינו 7-8%, מה שנקרא מחט בערימה של שחט, יש מוצר שנקרא אורגנולP100 שהוא איננו מהול והוא מעולה, בעיקר בכך שניתן לשחק עם המינונים לפי התקופה שהקנדידה מתפרצת וכן זה מחזיק פי 5 יותר זמן. 2. לפיברומיאלגיה, תמיד יותר טוב לקחת את המיץ נוני הטהור 100% תוצרת הוואי, איתו ראו הוכחות אמיתיות לטיפול ומניעה בעיקר של העייפות וקשיון הבוקר.

07/09/2009 | 15:04 | מאת: אברהם פלד

שלום מתן ,אתה מוזמן להציג את עצמך .מטפל? צרכן?איש שיווק ? בכל אופן לפי מיטב ידיעתי שמן אורגנו חייב להיות מהול בשמן זית לספיגה טובה יותר .מעבר לכך נטילה של אורגנו בלתי מהול עלולה לגרום לכוויה ! לגבי הנוני - מאיפה אתה מביא את המידע ?היכן ההוכחות ? האם מנסיון טיפולי בפיברומיאלגיה ? נוני הוא רק חלק קטן מהטיפול במקרים מסויימים בלבד . אין להסתמך רק עליו .המחלה הרבה יותר מורכבת !

מנהל פורום רפואה סינית