מחפש ייעוץ ועזרה אם מישהו מכיר מקרה דומה שיעזור לי לצאת מהמבוך

דיון מתוך פורום  התמודדות עם מתח, לחץ וחרדה

10/01/2018 | 20:27 | מאת: אבי

לפני שלוש שנים בערך עברתי ארוע שלא מצליח להשתחרר ממני . פגשתי חברים והוא הציע לי שאכטה מקאנביס רפואי . לקחתי . והרגשתי שהיא חזקה במיוחד כמו כן החברה שהיו איתו היו נראים קצת מוזר יצאתי לכיוון הבית וביקשתי מחבר שלי שיעצור את הרכב כי הכל מסתובב לי ואני מרגיש שאני עומד להתעלף ניסתי לאכול דברים מתוקים כי זה הרגיש כמו נפילת סוכר . וזה לא עזר פינו אותי לבית חולים ושם אבחנו את זה כורטיגו . אני כבר שלוש שנים אחרי וכל יום מלחמה מחדש לחץ בראש תחושת ערפול כאבים מוזרים בראש ובעוד מקומות בגוף . ועוד כל מיני תופעות מוזרות שהורסות לי את האיכות חיים . ניסתי המון אלטרנטיבות וכלום לא ממש עוזר . ציפרלקס . מודל . סירנדה . סימבלטה . ועוד כל מיני נסיונות של רפואה אלטרנטיבית . ואין שיפור של ממש יש ימים יותר טובים יש פחות אבל זה כל הזמן שם ולא עובר . שילבתי שיחות פסיכולוגיות . וגם אין שיפור . מה עוד אפשר לעשות זה מתחיל לייאש .חשוב לציין שזה לא הייתה הפעם הראשונה שעישנתי . אבל כמובן שמאז אני לא מתקרב לזה .

לקריאה נוספת והעמקה

אבי ישנם מקרים רבים של אנשים שבעקבות התנסות, אפילו חד פעמית, בעישון קאנביס או מה שמוגדר כ"סמים קלים", נקלעו למצוקה נפשית משמעותית וסימפטומים פיזיולוגיים שונים. גם אם נכון הדבר שמרבית המעשנים אינם מגלים סימפטומים כאלו, ישנם בעלי רגישויות מיוחדות, הנקלעים כמוך למצבים קשים, המחייבים טיפול פסיכולוגי ולעיתים גם פסיכיאטרי. טוב אתה עושה שאתה מטפל בכך. ואם הטיפול לא יעיל, כמו למשל הטיפול הפסיכולוגי אפשר לשקול (רצוי יחד עם המטפל), החלפת המטפל או הגישה הטיפולית. טיפולים אלטרנטיביים פחות רלוונטיים, לדעתי ובכל מקרה יש צורך בסבלנות והתמדה בטיפול שאתה מקבל.

12/02/2018 | 00:13 | מאת: B7

היי.. אתה יכול בבקשה לנקוב בשמות של סוגי טיפולים שיכולים לעזור אולי במקרה כזה? אני חווה משהו די דומה ומטופלת גם עם כדורים וגם פסיגולוגית אבל חושבת שאולי אוכל להיעזר בהם במידה ואדע אילו שיטות טיפול עשויות לעזור.

מנהל פורום התמודדות עם מתח, לחץ וחרדה