המשך ! עוד שאלה בבקשה התייחסותך

דיון מתוך פורום  בטיחות גהות ואיכות

30/03/2018 | 00:26 | מאת: ליאורה

את יכולה בבקשה רק למען הסדר להסביר לי לי האם יש בכך סיכון כמו עשן של סיגריות ? מה יותר מסוכן ? מנסה להבין ..כי בכל מקום יש עשן של מכוניות ואנשים ילדים ותינוקות נחשפים יום יום ..אם כך כל האנשים בסוף יהיו חולים ( כך לפי התשובה שלך )מנסה להבין מה באמת החומרה ..ועוד שאלה , ממש מבקשת את התיחסותך לשאלה הזו ..המקרה קרה ה4 בצהריים ...בני התקשה לנשום ב5 לפנות בוקר . לפי הנשימות שלו נשמע כמו נזלת רטובה ..אך מבחוץ הנזלת יבשה..מה יותר סביר שזה קשור למקרה של העשן או כי בגלל הנזלת רק ?

לקריאה נוספת והעמקה

ועדין לא הלכת לרופא/ה? תינוק בן חודשיים עם קשיי נשימה? למה את מחכה?!

30/03/2018 | 12:38 | מאת: ליאורה

היי ..היתי הבוקר אצל רופא , הוא בדק את הריאות הן נקיות . אמר שזה נזלת וצינון קל..האם אפשר להסיק מכך שזה לא קרה בעקבות העשן ..? ואשמח אם תתיחסי לשאלותיי הקודמות את יכולה בבקשה רק למען הסדר להסביר לי לי האם יש בכך סיכון כמו עשן של סיגריות ? מה יותר מסוכן ? מנסה להבין ..כי בכל מקום יש עשן של מכוניות ואנשים ילדים ותינוקות נחשפים יום יום ..אם כך כל האנשים בסוף יהיו חולים ( כך לפי התשובה שלך )מנסה להבין עד כמה חמור העניין והאם אפשר למזער את הנזק בכך שאשתדל לא לחשוף אותו לעשן מכוניות ?

כל עשן באשר הוא עשן יש בו סיכון. לא משנה אם זה סיגריות, גחלים, מדורה, שריפת יער, פליטות עשן מכלי רכב, שריפת בית וכל שריפה שהיא. כולם פוגעים במערכת הנשימה, כולם יכולים לגרום למחלות קשות. אין דרך להמנע בחיים לגמרי מכל חשיפה, אך אפשר לשאוף להחשף כמה שפחות.

מנהל פורום בטיחות גהות ואיכות