זיהום באיבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לזיהום באיבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

זיהום באיבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לפני שנה וחצי התגלו אצלי בבדיקת שתן נוגדנים לאוראופלזמהאורליטיקום (לא היו שום תסמינים),נטלתי דוקסילין לפי הוראות הרופא ובבדיקה שניה התברר שהחיידק הושמד,אני ובת זוגי רוצים להביא ילד לעולם ולכן אני חושש, האם אפשר להפרות אחרי החלמה מהחיידק או שעליי לבצע ספירת זרע?

אין כל הוראת נגד להרות במידה והתרביות שליליות,בכל מקרה רצוי לבצע בדיקת זרע כדי לשלול אפשרות של זיהום באברי המין גם אצלך

1-איך אני יכולה לדעת אם יש לי זיהום באיבר המין? בשפתייםנוצר לי צבע חום וזה מדאיג. 2- נראה לי שיש לי כאילו תוספת מיותרת של עור. מסביב לפתח השופכה וזה יותר גושני. כשחיפשתי מידע באינטרנט הגעתי בסופו של דבר ל hpv ,איך אוכל לדעת אם זה הנגיף או סתם דאגה מיותרת?

פשוט להיבדק ולא לחשוש !

היייייי, אני מאוד לחוצה הלילה קרה לי משהו מאוד מלחיץ, קיימתי יחסים עם הבן זוג לאחר כמה שעות התעוררתי לשירותים עם כאבים יחסית חלשים בבטן התחתונה כשרציתי לעשות פיפי תקף אותי כאב חזק מאוד בבטן התחתונה עד כדי כך שממש התחלתי לצעוק הכאב נמשך חצי שעה שתיתי אקמול וזה עזר... בכל זאת מה זה יכול להיותתת

שלום דיקלה, ראשית להרגיעך - העובדה שהכאב שכך לאחר נטילת אקמול מצביעה על כך שקרוב לודאי לא מדובר הארוע קטסטרופלי. תיאורטית יכולים להיות מספר מצבים המתאימים לתיאור שלך: 1) גירוי שלפוחית השתן (בין אם בשל זיהום או בשל גירוי מכני עקב היחסים). 2) זיהום באברי המין מה שנקרא דלקת אגנית או זיהום בחצוצרות. 3) פריצת ציסטה שחלתית. לכל אחד מהמצבים יש תסמינים וממצאים אופייניים. בדיקת גינקולוגית + בדיקת אולטראסאונד + בדיקת שתן אמורים לאבחן את הבעייה. פני לרופא נשים לבדיקה ויעוץ. רפואה שלמה.

16/09/2013 | 18:08 | מאת: שיפרה
מתוך פורום האשה והרחם

תהיי זהירה בנושא ולכי תבצעי את כל הבדיקות הנדרשות.