נגישות
נגישות

ויברטור: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

לא בטל בשישים - על מיניות ומחלות בגיל המעבר

בכתבה זאת נסקור 14 מחלות המועברות במגע מיני ונציין את המיוחד שבהן לגבי נשים בגיל המעבר תקופת גיל המעבר אינה תקופה הומוגנית.היות שהיא מתחילה בגיל 30, עם התחלת הירידה בתפקוד השחלות, ומסתיימת לערך בגיל 60, שאז יכולת הפריון אפסית, הרי שתגובת הנשים, בתקופה זו, שונה למחוללי המחלות המועברות במגע מיני.גם הרגלי המין שונים כולל מספר בני הזוג ואמצעי המניעה.בכתבה זאת נסקור 14 מחלות המועברות במגע מיני ונציין את המיוחד שבהן לגבי נשים בשתי תת תקופות גיל המעבר: 30-45 ו 45-60 שנים.המחלות שיוזכרו בכתבה כוללות כאלה הנגרמות על ידי חיידקים, כמו כלמידיה, זיבה ועגבת, כאלה הנגרמות על ידי נגיפים, כמו קונדילומה, הרפס, מולוסקום קונטגיוזום, איידס, הפטיטיס B, C,ו D ומיקופלסמה וכאלה הנגרמות על ידי פרזיטים (טפילים), כמו טריכומונס, כינת הבושת וסקבייס. כמו כן מוזכרות עוד שתי מחלות הדומות למחלות...

סיבות אפשריות ומצבים דומים לויברטור

אביזרים להגברת החשק המיני - תמונת המחשה
אביזרים להגברת החשק המיני אביזרי מין יכולים לחולל פלאים ליחסי המין שלכם, שפעמים רבות זקוקים לתוספת גיוון, ריגוש ו...
ללמוד עוד על ויברטור
פפילומה: צעצועי מין מדבקים-תמונה

מחקר: שרידי הנגיף שנותרים על צעצועי מין עלולים לגרום...

מאת: ד"ר עמית...
01/05/2014
סקר: נשים רוצות משחק מקדים-תמונה

מסקר חדש עולה כי נשים מייחסות למשחק המקדים חשיבות גדולה...

מאת: מערכת zap...
08/03/2010
בדיקת זרע: אבחון בעיית פריון-תמונה

גברים רבים מתמודדים עם חסמים פסיכולוגיים הקשורים לבדיקת...

מאת: פרופ' ברטוב...
08/05/2017
חינוך מיני: לא מה שחשבתם-תמונה

לשם מה זקוקים נערים ונערות לחינוך מיני ומהו תפקיד ההורים?...

מאת: גילה ברונר
13/09/2006
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לויברטור?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ויברטור: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי, אני ובחורה נוספת שלא ידוע לי הסטטוס שלה. היינו יחד. במהלך האקט היא החדירה ויברטור לנרתיקה ושמה עליו ג'ל על בסיס מים. לאחר 5 דקות השתמשתי באותו ויברטור מבלי לנקות מעליו את הג'ל.. הויברטור היה ללא קונדום.. אם הבחורה נשאית, האם הנגיף יכול לחיות 5 דקות בחוץ? האם הג'ל מאריך את החיים שלו? מה סיכויי ההדבקה? צריך ללכת לקבל טיפול מונע?

שלום אמילי, אם הבחורה האחרת היא נשאית של - HIV, הדבקה בנגיף במהלך האירוע המתואר בשאלתך היא אפשרית, אך אין בידי אפשרות להעריך את סיכויי ההדבקה. הרבה בריאות אפי

אז צריך לקבל טיפול מונע?

שלום אמילי, ההחלטה היא שלך. הרבה בריאות אפי

אני נשוי תשע שנים. חיי המין טובים ומספקים עד אתמול. שחזרתי מהעבודה מוקדם ועליתי למעלה והצצתי וראיתי את אשתי מאוננת בחדר שינה ומעיה לסיפוק ממש חזק ושונה ממה שאיתי. מה שהפריע לי היא לא ראתה ולא שמעה ואוננה בפראיות עם ויברטור ממש עבה. זה מאוד פגע בי שתמיד חשבתי שהיא מסופקת מגודל האיבר ותמיד החמיאה לי ועכשיו אני תופס אותה מתענגת על איבר גדול פי שתיים ויותר משלי. למה היא עושה את זה ומה אני יכול להגיד לה שאני מאוד פגוע.

העובדה שאשתך אוננה יכולה רק להעיד שיש לה צרכים מינים והיא יודעת לתת להם מענה. מה היה קרה אם אתה היית מאונן והיא הייתה רואה אותך מתענג מאישה אחרת?, אני מניחה שזה גם קרה בעבר שאוננת מול פורנו. ויש נשים שגם נפגעות מזה. על מנת שלא תמשיך לנהל סרטים בראש כדאי לפתוח שיח בנושא המיני בכלל.

אני פגוע מזה שאוננה עם וייברטור גדול. אין לי בעיה שאוננה הבעיה שהגיעה לסיפוק מויברטור כזה גדול ותמיד היתה מחמיאה לי. שאפילו לא דומה הגדול הרבה יותר עבה וגדול. השקר מפריע ולא שאוננה. שהיא מסתירה ממני שאוהבת שאוהבת עבה וגדול מאוד ומזייפת איתי.

אם לא תדברו על הדברים זה לא יפתור מעצמו. וגם על העלבון שלך.

שלום אני בת 40 והייתי נשואה 17 שנה לגבר (שהיה הראשון שלי) שמעולם לא חוויתי איתו אורגזמה, גם לא אוננתי. חשבתי שכך אמורים להיראות חיי מין. מאז גירושיי לפני 4 שנים התחילו חיי המין שלי בעצם, היו לי התנסויות מיניות אבל לא הגעתי לאורגזמה. כיום אני בזוגיות מדהימה כבר 3 שנים ובעזרת ויברטור לדגדגן מצליחה להגיע לאורגזמה. הסקס נהדר ויש תשוקה רבה. הבעייה- בזמן מין אוראלי אני לא מרגישה שום עוררות מינית, שום גירוי. ניסיתי לאונן בעצמי ללא עזרת הויברטור ואני לא מרגישה שום דבר. כנ"ל לגבי השדיים שלי- אני מרגישה שאין לי תחושה. בן הזוג שלי אמר שיש נשים שגומרות רק ממגע בשדיים וממין אוראלי ואצלי- שום דבר. מה הבעייה אצלי? תודה על התשובה

כל אישה מרגישה את הגוף שלה בצורה שונה. יתכן שאת עדין שבויה בתוך הפרדיגמות מהעבר שאין הן עוזרות לך להשתחרר לגמרי ולהתמסר לגוף שלך ולחשקים שלך. לא כול הנשים אוהבות מין אורלי, לא כול הנשים מגיעות לאורגזמה ממין אורלי. גם בנוגע למגע בשדיים. זה מאוד אישי.

שלום רב, אני בשבוע 37 להריון. במשך כל ההריון החשק המיני שלי מוגבר ולעיתים אני משתמשת עם ויברטור חשמלי רוטט.יש לציין שבכל שלבי ההריון השתמשתי בויברטור. האם יש סכנה לעובר בשימוש בויברוטר רוטט? אם כן מהם הסכנות? האם יש הבדל האם השימוש היה חיצוני או פנימי? האם החשמל של הויברטור מגיע לעובר הרי הוא נמצא בתוך שק ההריון ? אני ממש מוטרדת מהנושא. אודה לתשובתכם בנושא.

עכשיו נזכרת להיות מוטרדת אחרי שכל ההריון השתמשת בויברטור? אין להחדיר ויברטור לנרתיק בהריון אבל אין מניעה להשתמש בגירוי חיצוני בו

תודה רבה על התשובה המהירה. מה הסכנות בהחדרת הויברטור לנרתיק בהריון? האם יש סכנה לעובר?