עודף עור בירכיים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

עיצוב הגוף אחרי ניתוח לירידה במשקל

עברתם ניתוח לירידה במשקל והשלתם ממשקלכם את הקילוגרמים המיותרים? כל הכבוד! כעת הגיע הזמן להתקדם לשלב הבא: עיצוב הגוף בהתאמה למראה החדש. האם ומדוע צריך ניתוחים נוספים, אילו ניתוחים קיימים ולמי הם מתאימים? על כל אלה ועוד, בכתבה שלפניכם. רבים העוברים ניתוח לירידה במשקל (ניתוח בריאטרי) מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים. מבחינה בריאותית - מחלות כמו סוכרת ויתר לחץ דם משתפרות באופן משמעותי, ולעיתים חולפות לחלוטין עד כדי הפסקת הצורך בטיפול תרופתי. ההקלה בעומס על הגוף מאפשרת חזרה לפעילויות ספורטיביות וחברתיות, שאלמלא הניתוח היו נותרות בגדר חלום רחוק.  ומעל הכל, השינוי הנכסף במראה החיצוני - להרגיש ולהראות הרבה יותר טוב. אבל, כדי ליהנות מכל זה צריך לשנס מותניים ולעבור עוד משוכה אחת – עיצוב הגוף. למה בכלל צריך ניתוחים לעיצוב הגוף אחרי ירידה במשקל? לאחר ירידה מאסיבית במשקל נותרים עודפי עור מרובים באזורים שונים בגוף (בבטן, בירכיים, בזרועות...), ואזורים אחרים משתנים. למשל, עודפי עור בבטן התחתונה מכסים לעיתים את אזור...
ללמוד עוד על עודף עור בירכיים
עיצוב הגוף אחרי ניתוח לירידה במשקל  -תמונה

עברתם ניתוח לירידה במשקל והשלתם ממשקלכם את הקילוגרמים...

מאת: אסיא מדיקל...
26/07/2018
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לעודף עור בירכיים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

עודף עור בירכיים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני בת 64 לאחרונה ממש לפני חודש בבת אחת , ראיתי ירכיים מדולדלות , היד התקמטה למרות שעוסקת בספורט כל חיי. אך גם חלה ירידה של 3 ק"ג . ל-54 ק"ג. האם גם בגיל זה מתאים לטפל בירכיים והאם יש טיפול לקמטים בכף היד ובזרוע .

שלום דנה אין מגבלת גיל לניתוחי עיצוב הגוף וניתן לשפר את מראה הזרועות והירכיים באמצעות ניתוחי עיצוב והסרת עודפי עור. אנא פני ליעוץ אצל כירורג פלסטי לקבלת המלצה שתתאים למצבך. ד"ר בני מייליק

יש לי עודף עור בירכיים כלומר מדלדל פשוט כך האם יש דרך לטפל בנושא.

לא ברורה לי בעייתך. צריך לראות ולאבחן. אח"כ להציע שיטות טיפול ולהבהיר את הסיכוי להצלחה. באספאידה(03-6955091 ) תוכלי לקבל אבחון אסתתי וטכנולוגיות טיפוליות הולמות.

שלום רב! אני בת 29 וב 4 שנים האחרונות ירדתי 60 ק"ג . עכשיו אני מעונינת לעבור מתיחת בטן וגם שאיבת שומן מהירכיים. שמעתי שאפשר לעשות את הניתוחים בו זמנית שמעתי גם שלפעמים אחרי שאיבת שומן יש תופעה של הופעת גושי שומן באיזור המנותח אך לא בסימטריות. כמו כן נאמר לי, כי לעתים נשאר עודף עור ביריכיים. שאלותי הם: 1) האם אין סכנה בביצוע הניתוחים בו זמנית? 2) האם, מנסיונכם המקצועי, עליי לדעת פרטים נוספים על הניתוחים, שאני עומדת לבצע? 3) האם אכן עלול להיווצר עודף עור בירכיים? תודה מראש, אלה

אלה שלום ניתוחים לעיצוב הגוף לאחר ירידה דרסטית במשקל,הפך היום לאחד הניתוחים המאדגרים ביותר בכירורגיה פלסטית,אחת הבעיות בעיקבות הירידה במשקל היא צניחה של העכוזים הירכיים הבטן ,הזרועות השדיים וכו,ברור שאם בנוסף יש מקום לשאיבה בירכיים לצורך השגת פרופורציות מתאיה מות הצניחה מחמירה,אני מציע לך להגיע ליעוץ וליצור תוכנית טיפולית, מתאימה ומקובלת.עקרונית ניתן לשלב ניתוחים בפציינטים צעירים ובריאים.

אני עשיתי דיאטה לפני למעלה מחמש שנים (של מרזי מורית), ומאז אני פחות או יותר במצב יציב של 63 קילו(פעם הייתי 85 קילו). הבעיה שלי היא שהרגלים שלי נשארו שמנות. וגם נראה לי (אני לא בטוחה) שיש לי עור עודף בירכיים, האם יש מה לעשות בנידון, או שמא נגזר עלי להשאר עם רגליים שמנות? האם זה הגיוני שנשאר עור שלא התכווץ מדיאטה? אשמח לקבל תשובה.

שלום אור מבנה הגוף שלנו נקבע קודם כל על ידי הגנים שלנו (נסי למצוא במשפחה שלך הורים או דודים שיש להם מבנה דומה לשלך, בטח תמצאי). כל הכבוד לך על כך שרזית והצלחת לשמור על המשקל החדש לאורך זמן. לא כתבת מהו גילך. אם את מבוגרת יכול להיות מצב שבו העור כבר לא מתכווץ חזרה במהירות וביעילות כמו אצל צעירות, ואז ייתכן שיישארו לך עודפי עור, אם כי לא גדולים, בכל זאת יש כיווץ. מה שייתכן עוד יותר הוא שאת לא עוסקת במספיק פעילות גופנית, ולכן מה שאת רואה על רגלייך הוא תשתית של שכבת שומן מדולדלת, מבלי שהשריר שאמור להיות שם יהיה מורגש. אז אם את לא עושה פעילות גופנית- זה הזמן להתחיל. עשי פעילות אירובית פעם ביומיים, ובימים האחרים תרגילי כושר לכל הגוף, עם דגש על האזורים הבעייתיים. ללא ספק יחול שיפור, שתוכלי לראות ולהרגיש. יחד עם זאת שוב, את הגנים אנחנו לא יכולים לנצח, אז לא נותר אלא לקבל את המציאות וללמוד לאהוב את עצמך יחד איתה. בהצלחה.