קרם אפלומיצין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לקרם אפלומיצין

תרופות ורוקחות - תמונת המחשה
תרופות ורוקחות כל אישה הרה משתדלת לעבור את ההריון עם מינימום תרופות, אך לעתים אין ברירה וחייבים לקחת ת...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקרם אפלומיצין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קרם אפלומיצין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, פניתי לרופא בנוגע לעקיצות שנראו כל הרגל של הבן שלי (בן שנה). ככל הנרה מדובר בעקיצה של ברחשים קטנים והוא פיתח לזה אלרגיה לפי טענת הרופא . בפעם הראשונה שהייתי אצל הרופא הוא נתן לי פוסידין. ואחרי שבועיים בערך הוא שוב נעקץ ונאמר לי עי רופא אחר שמשחה לא תעזור ונתן לי אפלומיצין? קודם כל מה ההבדל בניהם כי קראתי ששניהם לטיפול בזיהומי עור בקטריאלים ועם מה להמשיך? תודה רבה

שלום, מדובר בשני תכשרים המכילים חומר אנטיביוטי שונה (ממשפחות פרמקולוגיות שונות) המיועדים לטיפול בזיהומי עור. אפלומיצין מכיל בנוסף לאנטיביוטיקה גם סטירואידים העשוי להקל על מקרה של דלקת ונפיחות. .

שלום רב, רופאת עור נתנה לי מרשם למשחת אפלומיצין לצורך טיפול בסיבוראה. בנתיים נכנסתי להריון (שבוע 6) האם מותר לי להמשיך להשתמש במשחה?

ניתן להשתמש במשחה לשימוש מקומי

10/07/2018 | מאת: אירית

הסיבוראה היא על שטחים מסויימים בפנעם, רוב המצח, בצידי האף. אין עם זה בעיה ? גם אם זה שטחים ולא נקודתי?

אין בעיה בהצלחה

היי אולי אצליח לקבל פה עזרה . כבר למעלה מחצי שנה אני סובלת מיובש חזק, סדקים פצעים וגרד בקצות האצבעות. בין הציפורן לכרית נהיה לי חתכים ודימום . ניסיתי המון משחות כמו...אלוקום, קומאגיס, אפלומיצין ועוד . זה עוזר קצת ושוב חוזר. ניסיתי שמנים וקרמים שונים. זה ממש כואב ! יש לציין שאני מתעסקת גם ברפלקסולוגיה .אבל למרבה הפלא כאשר אני עושה טיפול העור נהיה לח ופחות כואב לי. אשמח להמלצה מה ניתן לעשות. קצת מיואשת. תודה !

שלום ככל הנראה מדובר באקזמה של הידיים. ישנם גורמים רבים כולל: אלרגיה ממגע, אטופיק דרמטיטיס, אקזמה דיסהידרוטית ועוד. ממליצה לפנות לרופא עור לאבחנה מדוייקת והפניה לבדיקות רלוונטיות כולל תבחיני טלאי לשלילת רגישות לחומרים. לאחר השלמת בירור ניתן לשקול טיפולי PUVA מקומיים לכפות ידיים וטיפולים אחרים. בהצלחה!

03/06/2018 | מאת: דבורי

שלום בני בן 4 חודשים סובל מיובש חמור בעור כבר למעלה מחודש, בכל הגוף ובפנים במיוחד. הרופא ילדים נתן משחות המכילות סטרואידים לטיפול אך אני קצת חוששת 1. אפלומיצין 2. בטאקורטן g קרם השאלה שלי האם אכן רצוי להשתמש לתינוק?? כמו כן, אם כבר כן להשתמש, איזו מהן מיועדת לפנים? האם יש להשתמש באופן ממוקד על אזורים יבשים מאוד או שניתן באופן כללי?

אין בעיה להשתמש לטווח קצר באזורים מוגבלים ד״ר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור אסתטיקה רפואית ורפואת לייזר www.dr-acky.com

פורומים בנושא קרם אפלומיצין
פורום תרופות ורוקחות - תמיכה
פורום תמיכה הדדית ודיון על תרופות ועל מידע רפואי/תרופתי. הגולשים מוזמנים...
פורום ייעוץ תרופתי
מנהלי הפורום ישיבו על שאלות הגולשים בנושאים הקשורים למינוני תרופות, הימנ...
פורום תרופות ורוקחות ברפואה משלימה
הרוקח אילן ללבניקוב ישיב על שאלות בתחום התרופות והרפואה המשלימה ועל שימו...