גרענת: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מיניות מסוכנת: מחלות מין

זיהומים במערכת הרבייה ומחלות המועברות במגע מיני מביכים ובעיקר גורמים לסיבוכים. ד"ר שרגא וקסלר מסביר כיצד להתמודד איתם זיהומים במערכת הרבייה (RTIs) וזיהומים המועברים במגע מיני (STIs), באים לידי ביטוי בעיקר באברי המין ונחשבים לגורמי התחלואה הנפוצים בעולם. לזיהומים אלו השלכות בריאותיות, חברתיות וכלכליות חמורות. הם נכללים בין הגורמים העיקריים לתמותת אימהות, ונוכחותם מאפשרת הדבקה והעברה מהירה יותר של נגיף הכשל החיסוני (HIV). ארגון הבריאות העולמי מעריך שמדי שנה מתרחשים יותר מ-340 מיליון מקרי הדבקה, באחד מארבעת הזיהומים הניתנים לריפוי הנ"ל: עגבת (Treponema Pallidum), זיבה (Neisseria Gonorrhea), כלמידיה (Chlamydia Trachomatis) וטריכומונס (Trichomonas Vaginalis). אם מכלילים גם זיהומים ויראליים, כגון: פפילומה (HPV), הרפס (HSV) ונגיף הכשל החיסוני (HIV), מספר מקרי התחלואה המתרחשים מדי שנה הוא כנראה גדול פי...
ללמוד עוד על גרענת
כלמידיה: לא רק באיבר המין-תמונה

חיידק הכלמידיה שכיח יותר במע' איברי המין (בשל מגע מיני),...

מאת: ד"ר טובה...
10/01/2017
האם חילופי זוגות גורמים למחלות?-תמונה

מחקר מוכיח: שיעור מחלות המין בקרב זוגות הטרוסקסואליים,...

מאת: מערכת zap...
05/07/2010
מיניות מסוכנת: מחלות מין-תמונה

זיהומים במערכת הרבייה ומחלות המועברות במגע מיני מביכים...

מאת: ד"ר שרגא...
26/06/2007
מילון העיניים המקיף-תמונה

מהי לקות הראייה הנפוצה בישראל, כיצד מטפלים בעין עצלה ומהן...

מאת: ד"ר שמואל...
21/09/2011
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לגרענת?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

גרענת: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום לפני 4 חודשים היה לי סקס לא מוגן לאחר שבוע התחילו כאבים באיבר המין כל הבדיקות התרבית של מחלות מין שעשיתי יצאו שלילי בכל זאת האורולוג נתן לי אנטיביוטיקה: CIPRODEX 500 MG 10 TAB - טבליות DOXYLIN 100 MG 10 TAB - טבליות הכאבים המשיכו עד לפני שבועיים שעשיתי 3 בדיקות שתן בחודש וחצי האחרונים שהראו: Chlamydia trachomatis (PCR)* borderline Neisseria gonorrhoeae (PCR)* borderline Trichomonas vaginalis (PCR)* borderline הייתי רוצה לדעת מה זה אומר?? והאים יש לי מחלת מין.. אציין שחברה שלי ניבדקה לפני שבועיים בבדיקת שתן ויצא שלילי בזיבה וקלמידיה.. תודה רבה חי

הייתי רוצה לדעת מה זה אומר??= זה אומר שאתה נושא את החיידקים. לטפול ממליץ שתפנה לרופא. אצל החברה יש לעשות את הבדיקה לא רק מהשתן אלא גם מהנרתיק/צוואר הרחם.

leukocytes עשיתי בדיקה יצא שלילי (Chlamydia trachomatis (PCR (Neisseria gonorrhoeae (PCR and culture (Herpes Simplex Virus (I and II Ureaplasma urealyticum Mycoplasma hominis (Syphilis (VDRL,TPHA Trichomonas vaginalis Bacterial vaginosis Candida (Human Immunodeficiency virus (HIV כולם יצאו שלילי חושב שזה משהו בערמונית כבר לא יודע מה לעשות איזה בדיקות אפשר לעשות עוד?

יש בדיקה מיוחדת לערמונית? אני כבר משתגע כל היום יש לי פיפי וכאבים בפין ובאשכים

תחזור לביקורת

של Chlamydia pneumoniae Chlamydia psittaci בקשתי מימנו בדיקת דם של כלמידיה בעבר זה קשור בכלל ?

כי עשו בדיקת ורק חלק הגיעו ונתנו לי אנטביוטיקה לפני שראו השאלה עם הבדיקה דם הזאת תגלה שהיה בעבר משהו?

לא

chlamydia trachomatis

זה כלול בבדיקות למחלות מין שאתם עושים (Chlamydia trachomatis (PCR (Neisseria gonorrhoeae (PCR and culture (Herpes Simplex Virus (I and II Ureaplasma urealyticum Mycoplasma hominis (Syphilis (VDRL,TPHA Trichomonas vaginalis Bacterial vaginosis Candida (Human Immunodeficiency virus (HIV ?? או שצריך לבקש לפני וזה בדיקה נפרדת?

הבדיקות שאנחנו עושים תלויות מאוד בתלונות ובאזורי החשיפה. בהתאם לסיפור נלקחות הדגימות המתאימות