תזונה עשירה במינרלים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

לגזור ולשמור: 10 הרגלים בריאים שאתם חייבים לאמץ

נכון שהמודעות לאורח חיים בריא רק הולכת ומתגברת בשנים האחרונות. אולם בפועל, רבים מאתנו לא תמיד יודעים כיצד להתחיל ומה בדיוק לעשות כדי להפוך את החיים לבריאים יותר. בדיוק לשם כך, ריכזנו עבורכם 10 הרגלים שבהם כדאי להתמקד. נסו להתמיד בהם ותראו איך החיים שלכם הופכים להיות הרבה יותר בריאים, טובים ומאושרים. בהצלחה :-) נראה כי משבר מגפת הקורונה טלטל את העולם כולו ואף הוביל אותנו לכדי מאמצים לשמירה על אורח חיים בריא. מעבר לעובדה אותה כולנו יודעים, כי בריאות היא הבסיס לחיים טובים, כולנו מתקשים "לתכלס'" – ולא באמת יודעים מה עלינו לעשות על מנת להתחיל להרגיש בריאים וחיוניים יותר? ובכן, שימו לב: ריכזנו עבורכם 10 עצות - לכל אחת מהן מטרה אחת מאוד ספציפית - לגרום לכם להיות ולהרגיש הרבה יותר בריאים. מבטיחים כי ההתמדה משתלמת.   שתו מים: מעבר לעובדה שמים חשובים לתפקוד תקין של מערכת העיכול, לשמירה על חיוניות העור ועוד, מסתבר שלעיתים תחושת הצמא שלנו "מתבלבלת" עם תחושת הרעב, כך שבפועל, אנו עלולים להרגיש רעב אבל לאחר שנשתה, התחושה הזאת תעלם. במילים אחרות – בנוסף לכל היתרונות, שתייה יכולה לסייע להימנע...
ללמוד עוד על תזונה עשירה במינרלים
לגזור ולשמור: 10 הרגלים בריאים שאתם חייבים לאמץ-תמונה

נכון שהמודעות לאורח חיים בריא רק הולכת ומתגברת בשנים...

מאת: זאפ דוקטורס
24/06/2020
מצה מלאה לעומת רגילה: מה ההבדל?-תמונה

חג הפסח בפתח ורשתות השיווק מציעות לא רק מצות רגילות, אלא...

מאת: אורלי מנירב
15/04/2019
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתזונה עשירה במינרלים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תזונה עשירה במינרלים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום חורש, אני בגיל ההתבגרות יש לי סימנים לבנים על הציפורנים(לא הרבה) אתה יכול להסביר לי את הסיבות? מבחינה פיזיולוגית מתי נגמר גיל ההתבגרות? תודה רבה לך!

הסימנים הלבנים נקראים בשפה הרפואית Leukonychia. הגורמים לתופעה יכולים להיות: חבלות קטנות של בסיס הציפורנים, זיהום או פטריה וחוסר במינרלים כגון אבץ וסידן. בדרך כלל הסימנים חולפים לאחר כ10- שבועות אם מדובר בסיבה הראשונה כאשר גדלה הציפורן.במקרה של מחלת עור יש לבצע בירור אצל רופא עור. במקרה האחרון הסימנים חולפים כאשר נקבל תזונה עשירה במינרלים החסרים. היום יודעים שסממנים אחרונים בפיזיולוגיה של גיל ההתבגרות עשויים להמשך עד גיל 30.

.